پنجشنبه ۰۶ آبانساعت ۰۹:۲۷Oct 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان شهرداری»

شبستان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۲:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
کرمی گفت: 640 میلیارد ریال از محل کمک های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور برای خرید قیر به شهرداری ها ی استان ایلام اختصاص یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۵:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
شهردار قم خواستار تدوین فرآیند ساماندهی کارگران ساختمانی در هیئت دولت بر اساس پیشنهاد سازمان شهرداری ها شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۲۱:۵۳    
رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: یکی از دغدغه ها این است شهرداری ها به عنوان نهاد عمومی غیر دولتی درآمد پایدار داشته باشند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۹:۲۹   + ۵۸ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : شهردار تهران در احکامی جداگانه روسای سه سازمان شهرداری تهران، یکی از مشاوران شهردار و رییس مرکز نوسازی و تحول اداری شهرداری تهران را منصوب کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۹:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
خوانسار- رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: پروژه های غیر کارشناسی و تراکم فروشی موجب خدشه دار شدن فضای سبز شهری خوانسار شده است.
موج   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۷:۱۱    
معاون مدیرکل دفتر محیط زیست و خدمات شهری سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از اقدامات موثر شهرداری قم در حوزه ساماندهی مشاغل و صنوف خبرداد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۵:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور با تاکید بر اینکه رکن توسعه شهر مهم ترین مولفه است، گفت: با وجود توسعه شهرها اما هنوز شاهد مشکلات فرهنگی هستیم لذا اگر می خواهیم پیشرفت متوازن باشد در توسعه شهر باید توزیع خدمات و امکانات عادلانه باشد.
موج   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۸:۴۸    
معاون مدیرکل دفتر محیط زیست و خدمات شهری سازمان شهرداری قم از ابلاغ شیوه نامه ساماندهی کیوسک های شهری در کشور خبرداد.
نگاه اصفهان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۰:۳۰    
با حکم مهدی جمالی نژاد رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور و رئیس ستاد هماهنگی امور ایمنی و آتش نشانی، مجتبی رستمی رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شاهین شهر به درجه آتش پاد ارتقاء یافت . ...
سرخط   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۳:۳۴   + ۵۰ سایت دیگر  
علیرضا قاسمی فرزاد متولد 1345 در شهر همدان و دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته مطالعات منطقه ای است. وی دارای سوابق اجرایی متعددی همچون فرماندار شهرستان دماوند، مشاور رئیس سازمان و مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های وزارت کشور، معاون سیاسی ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
رئیس مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهری و روستایی سازمان شهرداری ها و دهیاری های وزارت کشور در دیدار با معاون فرهنگی وزارت ارشاد گفت که توسعه پایدار در روستاها بدون فرهنگ ابتر خواهد بود.
فروزنده یکی از اشکالات اساسی اساسنامه و آیین نامه معاملاتی 19 سازمان شهرداری را مسایل حقوقی عنوان کرد و گفت: شهرداری با کمک شورای شهر و هماهنگی با کمیسیون های تخصصی تصویب آیین نامه ای را می تواند در دستور کار قرار دهد که سبب بهبود و انضباط کار سازمان ها می شود. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۳:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- اعضای شورای اسلامی شهر تهران لایحه توقف اجرای مصوبه اساسنامه 19 سازمان وابسته به شهرداری تهران برای قانونی شدن معاملات سازمان ها را تصویب کردند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۱:۳۹    
معاون امور شهرداری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: روش های تنوع بخشی و ارتقای نحوه عرضه محصولات در بازارهای عرضه میوه و فرآورده های کشاورزی جهت برنامه ریزی و اجرا در مراکز عرضه میوه و فرآورده های کشاورزی تحت نظر شهرداری ها ابلاغ شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۵:۰۱    
رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: شهردار هشت کلانشهر از 9 کلانشهر انتخاب و منصوب شده اند.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۴۱    
رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری ها گفت: از 9 کلانشهر، شهرداران 8 کلان شهر معرفی شده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: حکم بیش از 90 درصد شهرداران شهر های بالای دویست هزار نفر و بیش از 80 درصد شهر های کشور تعیین تکلیف و ابلاغ شده است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۰:۰۳   + ۵۶ سایت دیگر  
شهردار تهران در احکامی جدید شهرداران جدید 9 منطقه شهر تهران و دو سازمان تخصصی شهرداری تهران را منصوب کرد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۰:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
رادیو اقتصاد چهارشنبه 21 مهر در روز جهانی کاهش اثرات بلایای طبیعی، با برنامه شهر من آماده می شود شنوندگان را همراهی می کند. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در برنامه شهر من آماده می شود جعفر قادری، نماینده مجلس یازدهم، الهام عزیزی، رئیس گروه تغییر اقلیم مرکز ملی هوای سازمان محیط زیست ...
هفته نامه شما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۹:۱۵    
معاون امور دهیاری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کل کشور گفت: امروز کشور ما نیازمند آمایش سرزمینی است و امیدوارم که یکی از دستاوردهای مثبت سفر آیت الله رئیسی اجرای سیاست آمایش سرزمینی باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۷:۰۵    
رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور با اشاره به ارتقا فرهنگ ترافیک: آمار تلفات جاده ای در کشور دردناک است، همه تلاش ها برای کاهش تصادفات جاده ای است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۴:۰۵    
رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور: نیروی انتظامی در هر موضوعی سنگ صبور مردم است، در بحران ها و حتی کرونا همراه و همگام ما بوده است.
راهبردنامه   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۶:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
محمد عزتی، روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: تدوین این الزامات و ضوابط با مشارکت معاونت شهرسازی و معماری وزارت راه و شهرسازی و سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور و سایر متخصصان و فعالان مدنی داوطلب و با همکاری فعال معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تبریز در پاسخ به مطالبات جمعی از فعالان [...]
همت خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۵:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
تخصیص و افزایش سهمیه شهرداری تهران از محل اوراق مشارکت برای نوسازی و بازآفرینی اطراف حرم حضرت عبدالعظیم (ع) (محله نفرآباد) در جلسه ای با حضور جمالی نژاد معاون عمرانی وزیر کشور و رییس سازمان شهرداری ها مورد پیگیری قرار گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۱:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
تهران -ایرنا- مدیرکل دفتر اقتصادی و خدمات مالی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: 72 هزار و 500 میلیارد ریال اعتبار برای پروژه های مترو، اتوبوسرانی و بافت فرسوده شهرداری ها برای تامین مالی برای شهرداری ها ازطریق انتشار اوراق مشارکت سال 1399 جذب شده است.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۲:۰۰    
معاون امور دهیاریهای سازمان شهرداری و دهیاری های کشور با حضور در شهرستان ورامین از ظرفیت های مناطق روستایی و طرح های اشتغالزایی شهرستان بازدید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۰۷:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون امور دهیاری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: سال گذشته 60 هزار میلیارد ریال از محل مالیات بر ارزش افزده برای توسعه مناطق روستایی اختصاص یافت.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۱:۳۲    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، قربانی معاون امور دهیاری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور به همراه چراغعلی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران، خطیبی فرماندار قرچک و سایر مسئولان با حضور در دامداری 8500 راسی جرگه در روستای داودآباد، ضمن بررسی مشکلات ...
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۱:۳۲    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، در آستانه پانزدهم مهرماه روز ملی روستا و عشایر، نشست بررسی مسائل و مشکلات دهیاری ها و روستاهای تابعه شهرستان قرچک با حضور قربانی معاون امور دهیاری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، چراغعلی معاون هماهنگی امور عمرانی ...
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۱:۲۲    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، عبدالرضا چراغعلی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران به همراه قربانی معاون سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، خطیبی فرماندار قرچک، بخشدار مرکزی، مدیر جهاد کشاورزی و دیگر مسئولان به منظور بررسی مشکلات واحدهای گلخانه ای ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۰۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
حسین کاغذلو روز یکشنبه در جریان بازدید معاون امور دهیاری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از مناطق روستایی ورامین گفت: شهرستان ورامین با هزار و 60 کیلومتر مربع وسعت و 32 هزار نفر جمعیت، یکی از مهمترین مناطق استان تهران در تأمین کالاهای اساسی و مواد غذایی مورد نیاز استان تهران و کشور است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۲۳:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، اصلاح لایحه درآمد پایدار و هزینه شهرداری ها و دهیاری ها را گام بلندی در حمایت از مدیریت شهری و روستایی دانست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- علی قربانی معاون امور دهیاری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، با حضور در شهرستان ورامین ضمن بازدید از مرکز پرورش اسب و طرح های اشتغالزایی بنیاد برکت، کلنگ احداث ایستگاه آتش نشانی روستای خاوه از توابع بخش جوادآباد را به زمین زد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون امور دهیاری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: توزیع اعتبارات از محل مالیات بر ارزش افزوده باید همراه با عدالت باشد و تلاش می شود این مهم در برنامه هفتم توسعه مورد توجه قرار گیرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۸:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی از مخالفت اعضای این کمیسیون با درخواست تحقیق و تفحص از سازمان شهرداری ها و دهیاری ها خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۸:۲۰    
سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شورا های مجلس گفت: در جلسه این کمیسیون، تحقیق و تفحص از سازمان شهرداری ها و دهیاری ها به رای گذاشته شد که رای نیاورد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۸:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها از رد تقاضای تحقیق و تفحص از سازمان شهرداری ها و دهیاری ها در نشست کمیسیون متبوع خود خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۴:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
معاون امور دهیاری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: ضعف ساختاری و نبود یک نهاد مشخص به عنوان متولی امور روستایی مهم ترین مشکل توسعه در این مناطق است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۳:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرکل دفتر اموراقتصادی، سرمایه گذاری و خدمات مالی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از آغاز فرآیند پرداخت تسهیلات بانکی به طرح ها و پروژه های اقتصادی درآمدزا شهرداری های و دهیارهای کشور با بانک ملی ایران و ابلاغ ضوابط اجرایی خبر داد.
یزد فردا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۱:۴۰    
به گزارش یزدفردا : نشست مشترک استاندار منتخب یزد در دولت سیزدهم با دکتر مهدی جمالی نژاد رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور به منظور بررسی آخرین مسائل مربوط به حوزه شهرداری ها و دهیاری های استان. نویسنده : یزدفردا منبع خبر : خبرگزاری فردا
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۰:۰۹   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از جذب بیش از 71 هزار میلیارد ریال اعتبار اوراق مشارکت سال 1399شهرداری ها خبر داد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۲۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
جانشین رئیس و معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور در گفت و گو با بولتن نیوز اظهار کرد: جنس شهرداری ها و دهیاری با دیگر دستگاه های اجرایی متفاوت است لذا باید نحوه مدیریت آن نیز متفاوت باشد.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۰۹:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
بنابراین تفسیری که وزارت کشور از ماده 71 قانون مدیریت خدمات کشوری کرده کاملا نادرست است و با مبنای حقوق و مقررات مربوط به سازمان شهرداری و آئین نامه اجرایی هیأت وزیران ناسازگار است.
طی مصوبه ای از سوی شورای عالی شهرسازی و معماری ایران، مصوبه بازنگری و اصلاح شیوه نامه شناسایی محدوده ها و محلات هدف بهسازی، نوسازی و بازآفرینی شهری به مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران و رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، ابلاغ شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از صدور مجوز بکارگیری 615 نیروی قرارداد کار معین برای شهرداری کلانشهر تبریز و تعدادی از شهرداری های استان های قزوین، گیلان، گلستان و قم خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از صدور مجوز بکارگیری615 نیروی قرارداد کار معین برای شهرداری کلانشهر تبریز و تعدادی از شهرداریهای استانهای قزوین، گیلان، گلستان و قم در راستای اجرایی شدن مجوز اخذ شده از سازمان اداری و استخدامی کشور خبر داد.
وزارت کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۰۱   + ۲۷ سایت دیگر  
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از صدور مجوز بکارگیری615 نیروی قرارداد کار معین برای شهرداری کلانشهر تبریز و تعدادی از شهرداریهای استانهای قزوین، گیلان، گلستان و قم در راستای اجرایی شدن مجوز اخذ شده از سازمان اداری و استخدامی کشور خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۴:۱۹   + ۲۳ سایت دیگر  
وزیر کشور با بیان اینکه سازمان شهرداری ها و دهیاری ها باید سازمانی در خدمت مردم و برای رضایت مردم باشد، گفت: نتیجه کار این سازمان در ارتقای خدمات رسانی به شهروندان در شهرها و روستاهای کشور دیده و لمس شود.
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۲:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
دنیای معدن - سازمان شهرداری های خراسان جنوبی برای مشارکت در دو طرح اقتصادی با سرمایه گذاری چینی ها اعلام آمادگی کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
نشست ملی مطالبه گران مردمی حوزه مدیریت شهری با حضور اعضای کمیسیون داخلی مجلس شورای اسلامی، مدیر کل بازرسی سازمان شهرداری های وزارت کشور، اعضای شورای اسلامی شهر تهران و دیگر مسئولین و همچنین جمعی از مطالبه گران مدیریت شهری سراسر کشور در سالن همایش قرارگاه بقیه الله برگزار شد.