جمعه ۰۴ خردادساعت ۱۳:۴۵May 2024 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شعب اخذ رای»

فرمانداری لنجان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۵:۵۳    
روایت تصویری از فرآیند توزیع و انتقال 153 صندوق اخذ رای از محل فرمانداری و حضور مردم لنجان در ساعات اولیه برای رای گیری در شعب اخذ رای بر اساس برنامه ریزی انجام گرفته از ساعت 5:30 صبح روز جاری فرآیند توزیع و انتقال 153 صندوق اخذ رای از محل فرمانداری و دو حوزه [...]
شعار سال   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۲:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
سید مرتضی حسینی، نماینده میانه در تذکر شفاهی در صحن مجلس بیان داشت که در این دوره از انتخابات شاهد بروز و ظهور پدیده ای تحت عنوان پول پاشی و خرید و فروش رأی به صورت گسترده به خصوص در شعب اخذ رای در مناطق حاشیه ای شهر و برخی مراکز روستایی پرجمعیت بودیم ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۴:۲۰   + ۱۶ سایت دیگر  
طحان نظیف با حضور در نمایشگاه کتاب تهران از همکاری این نمایشگاه برای برپایی شعب اخذ رای در روز جمعه 21 اردیبهشت قدردانی کرد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۴:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
حضور مردم ولایتمدار شهرستان های رامهرمز و رامشیر برای انتخاب نماینده خود در مجلس شورای اسلامی پای صندوق های رای پوشش خبری و تلویزیونی شد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی ...
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمانشاه؛ علی شعبانی عصر جمعه 21 اردیبهشت ماه در جمع خبرنگاران عنوان کرد: تا ساعت 17 تعداد 110 هزار نفر به حوزه های رای گیری مراجعه کرده اند که 52 درصد از این تعداد، مرد و 48 درصد زن هستند . ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۲۳:۴۲    
با پایان زمان رای گیری مرحله دوم انتخابات مجلس دوازدهم، شمارش آراء در گنبدکاووس آغاز شده است.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۲۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
شاهد حضور پر شور و پررنگ مردم در ساعت ده شب در شعب اخذ رای بیرجند بودیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۲۳:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
با پایان زمان رای گیری مرحله دوم انتخابات مجلس دوازدهم، شمارش آراء در گنبدکاووس آغاز شده است.
خوزنیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۲۳:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
طبق اعلام استانداری خوزستان شعب اخذ رای در حوزه انتخابیه آبادان و رامهرمز و رامشیر فعالیت خود را به اتمام رسانده و شمارش آرا آغاز شده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۲۳:۰۰    
کرمانشاه - ایرنا - برخی از اقشار مختلف مردم کرمانشاه رای دادن خود را به دقایق آخر موکول کردند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۲۲:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- دبیر ستاد انتخابات خوزستان گفت: فرآیند شمارش آرا در شعب اخذ رای حوزه های انتخابیه آبادان، رامهرمز و رامشیر با پایان زمان قانونی اخذ رای آغاز شده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۲۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی گفت: با پایان یافتن زمان رای گیری در ساعت 22 جمعه، شمارش آرا در شعب حوزه انتخابیه "بیرجند، درمیان و خوسف" که مراجعه کننده ندارند، آغاز شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۲۲:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
خرم آباد - رئیس ستاد انتخابات لرستان با اشاره به استفاده از مدارس به عنوان شعب اخذ رای انتخابات مجلس، تاکید کرد: فردا شنبه مدارس خرم آباد و چگنی تعطیل نیستند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۲۲:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، هادی طحان نظیف سخنگوی شورای نگهبان در گفت وگویی در مورد روند برگزاری انتخابات مرحله دوم مجلس دوازدهم، گفت: با تمدیدی که تا ساعت 22 صورت گرفت موضوع در اختیار استانداران قرار گرفت، البته در برخی از شعب اخذ رای اتمام و فرایند رای گیری و شمارش آرا آغاز شده است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۲۲:۲۵    
اطلاعیه شماره 20 ستاد انتخابات در باره آخرین تصمیم گیری درباره روند برگزاری انتخابات منتشر شد.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۲۲:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
سرویس کرمانشاه _ رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه از پایان رسمی زمان رای گیری در ساعت 22 در تمامی شعب اخذ رای شهرستان کرمانشاه خبر داد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۲۲:۱۵   + ۱۷ سایت دیگر  
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه ای اعلام کرد: اعضای شعب اخذ رای موظفند رای دهندگان را به داخل شعبه هدایت کرده درب شعبه را با کمک عوامل انتظامی بسته و اقدام به اخذ رأی تا آخرین نفر کنند بدیهی است فرآیند قرائت و شمارش آراء پس از این اقدامات آغاز می شود.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۲۱:۴۷   + ۲۹ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان از پایان فرآیند اخذ رای در برخی شعب اخذ رای خبر داد و گفت: با تصمیمی که اتخاذ شد، اختیار تمدید انتخابات تا ساعت 22 بر عهده استانداران قرار گرفت و در برخی از شعب اتمام فرآیند رای گیری را داشتیم و شمارش آرا در برخی از شعب آغاز شده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۲۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی گفت: از ساعت هشت صبح امروز (جمعه) که دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی آغاز شد، شاهد حضور پررنگ مردم در پای صندوق های رای بوده ایم و هرچه به ساعات پایانی نزدیک می شویم، این حضور بیشتر می شود.
حیات   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۲۱:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات استان تهران اعلام کرد: انتخابات شهرستان ورامین پیشوا قرچک در ساعت 21 پایان یافت. به گزارش گروه سیاسی حیات ؛ سید عباس جوهری، رئیس ستاد انتخابات استان در گفت وگو با خبرنگاران اعلام کرد : انتخابات شهرستان ورامین پیشوا قرچک در ساعت 21 پایان یافت. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۲۱:۱۹   + ۲۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه ای اعلام کرد: اعضای شعب اخذ رای موظفند رای دهندگان را به داخل شعبه هدایت کرده درب شعبه را با کمک عوامل انتظامی بسته و اقدام به اخذ رأی تا آخرین نفر کنند بدیهی است فرآیند قرائت و شمارش آراء پس از این اقدامات آغاز می شود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۲۱:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- فرماندار مشهد گفت: فردا - شنبه - همه مدارس و ادارات این شهرستان مانند قبل باز خواهند بود و برای کسانی که با شعب اخذ رای همکاری داشته اند احکامی صادر شده است که طبق آن عمل خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۲۱:۰۵    
خبرنگار صداوسیمای خراسان جنوبی لحظاتی پیش از شعب اخذ رای بیرجند با خبر 20 شبکه خاوران ارتباط زنده برقرار کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۲۰:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رییس ستاد انتخابات استان کرمانشاه از ثبت احراز هویت 157 هزار شرکت کننده در مرحله دوم دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کرمانشاه تا ساعت 20 خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۲۰:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- فرماندار رامهرمز گفت: فرایند رای گیری تا آخرین نفر حاضر در شعب اخذ رای ادامه دارد اما انتظار می رود مردم نیز برای مشارکت در انتخابات سریعتر در شعب حضور یابند.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۲۰:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه از مراجعه 110 هزار نفر به پای صندوق های رأی در کرمانشاه خبر داد و گفت: خوشبختانه تاکنون مشکلی در سطح شعب اخذ رای حوزه انتخابیه کرمانشاه گزارش نشده است.
استانداری گلستان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۲۰:۲۷   + ۳۱ سایت دیگر  
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره 8 از هموطنان خواست حضورشان را در شعب اخذ رای به ساعات پایانی روز جمعه نیندازند. به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان گلستان به نقل از مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور، ستاد انتخابات کشور اطلاعیه شماره 8 را روز جمعه به این شرح صادر کرد: ...
خوزنیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۲۰:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان گفت: براساس قانون زمان رای گیری به مدت 10 ساعت از ساعت هشت صبح تا 18 بعدازظهر انجام می شود و شهروندان حضور در شعب اخذ رای را به ساعت های پایانی فرآیند انتخابات موکول نکنند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۹:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- استاندار کرمانشاه در آخرین ساعات رای گیری از شعب اخذ رای بازدید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۹:۴۰    
گنبدی ها امروز 21 اردیبهشت 1403 با حضور مثال زدنی در شعب اخذ رای گام خود را برای انتخاب نماینده این حوزه در مجلس تکمیل می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۹:۳۵    
مردم حوزه انتخابیه بیرجند،درمیان و خوسف از صبح امروز برای حضور در انتخابات مرحله دوم مجلس شورای اسلامی در شعب اخذ رای حضوری پر شور داشتند.
شبکه اطلاع رسانی دانا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۹:۲۲   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ دور دوم انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ساعت 8 صبح امروز در 22 حوزه انتخابیه آغاز شد و با ارائه اصل یکی از مدارک هویتی پنجگانه انجام می شود. در تهران و هفت حوزه انتخابیه دیگر انتخابات به صورت تمام الکترونیکی برگزار می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۸:۵۰    
شهروندان کرمانشاهی از صبح امروز جمعه 21 اردیبهشت برای حضور در انتخابات مرحله دوم مجلس شورای اسلامی در شعب اخذ رای حضوری پر شور داشتند .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۸:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
روند رای گیری در تمامی شعب اخذ رای در استان به مدت دو ساعت تمدید شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- فرماندار رامهرمز گفت: آرامش کامل در شعبه های اخذ رای رامهرمز برقرار است و مردم در حال انتخاب نماینده خود در مجلس شورای اسلامی هستند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۷:۵۹    
خرم آباد - ایرنا - ابوطالب شفقت استاندار لرستان روز جمعه باحضور در برخی شعب اخذ رای در روند امور اجرایی مرحله دوم دوازدهمین دوره پوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در خرم آباد و چگنی قرار گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۷:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه- رییس ستاد انتخابات استان کرمانشاه از مراجعه بیش از 75 هزار نفر به شعب اخذ رای در شهرستان کرمانشاه برای شرکت در مرحله دوم انتخابات خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۷:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت : انتخابات دور دوم مجلس شورای اسلامی در کمال آرامش در همه شعب اخذ رای شهرستان کرمانشاه در حال برگزاری است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۷:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، محسن داوری عصر امروز 21 اردیبهشت ماه در استودیو انتخابات فرمانداری مشهد ضمن تشکر از مردم و تمامی دست اندرکاران برگزاری انتخابات، اظهار کرد: طی بازدید میدانی که در ساعت های گذشته از شعب اخذ رای شهرستان مشهد صورت گرفته است ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۷:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رییس ستاد انتخابات استان کرمانشاه گفت: خوشبختانه تاکنون مشکلی در سطح شعب اخذ رای حوزه انتخابیه کرمانشاه گزارش نشده است.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۷:۲۵    
رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه از دستگیری 19 متخلف انتخاباتی تا ساعت 14 امروز خبر داد. "علی شعبانی"رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه در حاشیه بازدید از شعب اخذ رای در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به اینکه استان کرمانشاه جز استان های پایلوت در زمینه برگزاری انتخابات تمام الکترونیک است ...
خرداد نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۷:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
در بین چهره های متفاوت در شعب اخذ رای گیری دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی بانوانی در حسینیه ارشاد حضور پیدا کردند که با پوشش محلی زیبای خود همه را مجذوب کردند. منبع: مهر کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۷:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه گفت: تا ساعت 14 امروز تعداد 19 نفر از افرادی که قصد تبلیغ در کنار شعب اخذ رای داشته، دستگیر شده که پرونده قضایی برای آن های تشکیل خواهد شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۷:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی با حضور در یکی از شعب اخذ رای شهرستان پردیس رای خود را در مرحله دوم دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به صندوق انداخت.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۷:۰۶    
فرماندار مشهد گفت: در بازدید های میدانی، مسئولان شعب اخذ رای از حضور پرشور مردم روایت می کنند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۷:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
ساری- ایرنا- استاندار مازندران گفت: امنیت کامل در 416 شعبه اخذ رای در حوزه های انتخابیه قائمشهر، سوادکوه، سوادکوه شمالی، سیمرغ و جویبار برقرار است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۶:۴۷    
گنبدکاووس- ایرنا- دبیر ستاد انتخابات استان گلستان از مصرف 30 هزار تعرفه برگ رای از آغاز مرحله دوم دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی درحوزه انتخابیه گنبدکاووس تا ساعت 16 امروز خبر داد و گفت: تعرفه رای به اندازه کافی در اختیار شعب اخذ رای گذاشته شده است.
پایگاه خبری 361   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۶:۴۱   + ۲۵ سایت دیگر  
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه ای خطاب به اعضای شعب اخذ رای تاکید کرد: دستورالعمل ها و اطلاعیه های این ستاد که ازطریق رسانه ملی منتشر می شود به منزله دستور کتبی بوده و رعایت آن الزامی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۶:۲۲   + ۱۹ سایت دیگر  
قائم مقام وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خبر داد: برای نخستین بار در تاریخ انتخابات، تمامی بیش از 11 هزار شعب اخذ رای تحت پوشش ارتباطی قرار گرفت.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۶:۱۳    
رئیس ستاد انتخابات کشور اعلام کرد: از هشت صبح و تا 6 بعدازظهر تمام شعب اخذ رای فعال هستند و مردم به ساعات پایانی واگذار نکنند. اگر لازم باشد در قانون پیش بینی بر تمدید آن شده است.