یکشنبه ۰۳ مردادساعت ۲۰:۱۷Jul 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شعب اخذ رای»

دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۲:۱۲    
مرتضی نوربخش گفت: شبکه 500 نفری ناظران شورای نگهبان نظارت بر روند انتخابات را بر عهده دارند که در این دوره از انتخابات نیز حدود 300 نفر از ناظرین در شعب اخذ رای حضور داشته اند.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۲۴    
رئیس دفتر نظارت و بازرسی انتخابات شورای نگهبان میاندورود گفت: شبکه 500 نفری ناظران شورای نگهبان نظارت بر روند انتخابات را بر عهده دارند که در این دوره از انتخابات نیز حدود 300 نفر از ناظرین در شعب اخذ رای حضور داشته اند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۲۳:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
هشتمین دوره انتخابات نظام پزشکی گیلان در 11 شعب اخذ رای همزمان با سراسر کشور در این استان برگزار شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۲۲:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت در روزهای پنج شنبه و جمعه از تعدادی از مراکز درمانی بیماران کووید 19 در استان مازندران بازدید کرد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۱:۰۴    
مسئول دفتر نظارت و بازرسی بر انتخابات استان کرمان با اشاره به واکسیناسیون تعدادی از اعضای شعب اخذ رای که پس از انتخابات آغاز شده گفت: طبق بخشنامه شورای نگهبان، ناظرین انتخابات واکسن خارج از نوبت دریافت نمی کنند.
سازمان نظام پزشکی   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون فنی و نظارت سازمان نظام پزشکی در نامه ای خطاب به دکتر جان بابایی رئیس ستاد مرکزی اجرایی و دکتر کوهپایه زاده رئیس هیئت اجرایی هشتمین دوره انتخابات سازمان نظام پزشکی خواستار افزایش تعداد شعب اخذ رای در شهر تهران شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۰:۲۳    
ایسنا/البرز فرماندار فردیس گفت: مردم مطمئن باشند در داخل شعب اخذ رای فردیس هیچ گونه تخلفی صورت نگرفته و اعتراضات مربوط به بیرون از محل رای گیری بوده است.
تیتر ۱   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۰۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
ابوالفضل اینانلو گفت: شکایت از تخلف در انتخابات فردیس و مشکین دشت مرتبط با بیرون از شعب بوده و امیدواریم در فرصت قانونی، هیات نظارت نتیجه را اعلام کند. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
مرآت   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۰۰:۰۹    
مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری سمنان گفت: بیش از یکهزار و 87 واکسن تاکنون برای اعضای ستاد انتخابات استان و شهرستان ها، اعضای اجرایی و شعب اخذ رای استان تزریق شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۱۲:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری سمنان گفت: بیش از یکهزار و 87 واکسن تاکنون برای اعضای ستاد انتخابات استان و شهرستان ها، اعضای اجرایی و شعب اخذ رای استان تزریق شد.
ندای پیشوا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۱ - ۱۶:۴۹    
امام جمعه پیشوا گفت: در انتخابات شوراهای شهر و روستاهای پیشوا گزارشات خرید وفروش رای در برخی از شعب اخذ رای به ما رسیده که برای پیشوا که مهدانقلاب و شهر امامزاده ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۵:۱۳   + ۱۵ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی فرمانداری تبریز با صدور اطلاعیه ای خبر از بازشماری صندوق های دستی شعب اخذ رای انتخابات شورای شهر تبریز داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
گناوه - ایرنا - فرماندار و رئیس هیات اجرایی انتخابات گناوه گفت: در بازشماری آرای چندین صندوق شعب اخذ رای ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی این شهر ، تغییری در نتایج انتخابات ایجاد نشد و صحت آن تائید شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۱۹:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- استاندار تهران با اشاره به حفظ سلامت رای دهنگان در پای صندوق های رای اعلام کرد: در انتخابات 1400 بر اساس آمار وزارت کشور 77.7 درصد فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل های بهداشتی در شعب اخذ رای در استان تهران رعایت شده است.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۱۱:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان لنده آخرین نتیجه بازشماری آراء در برخی از شعب اخذرای در این شهر را که با حضور نماینده ویژه هیئت اجرایی استان، شورای تامین شهرستان، اعضای ستاد های اجرایی، نظارت و بازرسی بازشماری شده اند را اعلام کرد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۴:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از سازمان بهزیستی کشور، وحید قبادی دانا در این نامه با بیان این که برگزاری انتخابات 1400 برگ زرینی به افتخارات جمهوری اسلامی اضافه کرد، گفت: در این انتخابات توطئه دشمنان قسم خورده انقلاب خنثی شد و مردم ایران با حضور پر شور خود در شعب اخذ رای با آرمان های [...]
میزان   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی در همین زمینه: اظهارات آیت الله رئیسی در آیین تجدید میثاق با آرمان های امام خمینی (ره)
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۳:۳۸    
با توجه به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر اردکان و با عنایت به اینکه اداره بهزیستی شهرستان سپیدان به عنوان یکی از شعب اخذ رای میزبان همشهریان و سایر رای دهندگان بود، نیروهای اورژانس اجتماعی با هدف آگاه سازی و اطلاع رسانی به عموم مردم در این شعبه حضور یافتند.
آبادان نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۴:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار خوزستان با اشاره موافقت شورای نگهبان، ستاد ملی کرونا و وزارت کشور برای بازگشایی شعب اخذ رای از ساعت هفت صبح روز جمعه 28 خرداد گفت: بر اساس این تصمیم، رای گیری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا یک ساعت زودتر از معمول گذشته انجام می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی از استقرار 514 شعبه اخذ رای در مدارس این استان خبر داد و گفت: سه هزار و 300 نفر از جامعه فرهنگیان استان با شعب اخذ رای در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا همکاری کردند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۳:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
رکنا-عباس مهدوی، فرآیند اطلاع رسانی لحظه به لحظه اخبار در انتخابات را ماندگاردانست و از اصحاب رسانه که با حضور در ستاد استانداری و شعب اخذ رای به این مهم اهتمام کردند، تشکر و قدردانی کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۲:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
عضو شورای نگهبان حضور مردم در انتخابات را به رغم بسیج همه خارجی ها برای جلوگیری از حضور آنان در پای صندوق های آراء، شکوهمند و افتخار آمیز دانست.
شرکت توانیر   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۰۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مجری مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت: همه تمهیدات لازم برای پیشگیری از خاموشی یا هرگونه وقفه در تامین برق مطمئن و پایدار سه هزار و 159 شعبه اخذ رای در ایام برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی حوزه تحت پوشش این شرکت در استان اندیشیده شده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۰۸:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان گفت:انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا با کمال صحت و در امنیت کامل در شهرستان آبادان به پایان رسید و با تجمیع 60 هزار و 963 آرای ماخوذه در شعب اخذ رای راه یافتگان به پارلمان شهری شورای شهر آبادان مشخص شد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۸:۵۱    
رکنا: برخی کاندیدا های انتخابات دوره ششم با ارسال نامه ای به فرمانداری به نحوه شمارش آرا در این انتخابات اعتراض کردند. / بعضی نامزدهای انتخابات دوره ششم در نامه اعتراضی خود تاکید کرده اند که در بعضی شعب اخذ رای در هنگام شمارش آرا، رای ها به صورت لیستی و نه تک تک ثبت می شود ...
اقتصاد آنلاین / عصر امروز   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۶:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
با پایان زمان رای گیری، شمارش آرا در شعب اخذ رای آغاز و اعضای منتخب میان دوره مجلس شورای اسلامی در استان ها مشخص شدند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۴:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
رکنا-مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان از اجرای طرح حامیان سلامت با هدف رعایت دستورالعمل های بهداشتی در انتخابات 1400 با حضور جوانان داوطلب هلال احمر خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۳:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
با پایان زمان رای گیری، شمارش آرا در شعب اخذ رای آغاز و اعضای منتخب میان دوره مجلس شورای اسلامی در استان ها مشخص شدند.
598   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۳:۴۴   + ۱۴ سایت دیگر  
با پایان زمان رای گیری در ساعت 2 بامداد، شمارش آرا در شعب اخذ رای آغاز و اعضای ششمین دوره شوراهای شهر مشخص شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۳:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
اولین انتخابات در ارمنستان بعد از بحران ناشی از جنگ سال گذشته با جمهوری آذربایجان بر سر قره باغ کوهستانی، صبح امروز یکشنبه با بازگشایی شعب اخذ رای آغاز شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر سلامت محیط و کار معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: در راستای بررسی رعایت دستورالعمل های بهداشتی 14 هزار و 540 مورد بازدید از شعب اخذ رای در مناطق زیر پوشش دانشگاه انجام شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
سید محمد جمالیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک از رعایت فاصله گذاری اجتماعی در تمامی شعب اخذ رأی خبر داد و از مردم باید رعایت پروتکل های بهداشتی قدردانی کرد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۱:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
دقایقی پیش با پایان شمارش آرای شعب اخذ رای 2حوزه گچساران و باشت نماینده این شهرستان ها در مجلس شورای اسلامی مشخص شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
با پایان یافتن زمان رای گیری در ساعت 2 بامداد، شمارش آرا در شعب اخذ رای آغاز و اعضای ششمین دوره شوراهای شهر در خراسان شمالی مشخص شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۱:۴۳   + ۱۲ سایت دیگر  
عبدالناصر همتی در توئیتی نوشت: از همه رای دهندگان عزیز بالاخص کسانی که بنده را لایق دانسته و حتی تا بامداد شنبه در صفوف شلوغ شعب اخذ رای حضور یافتند از صمیم قلب تشکر و قدردانی می کنم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۱:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/یزد معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان یزد از مشارکت 250 نفر از جمعیت هلال احمر استان، در اجرای انتخابات ریاست جمهوری در شعب اخذ رای و در قالب طرح حامیان سلامت به منظور ارائه توصیه های بهداشتی پیشگیری از کرونا به رأی دهندگان خبر داد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
برنامه بازدید فرماندار پاکدشت به همراه نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی از محل شعب اخذ رای در سطح شهرستان برگزار شد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۱:۰۰    
فرماندار شهرستان دماوند از شعب اخذ رای در بخش رودهن بازدید کرد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۰:۲۵    
محمد حسن قوسیان مقدم دبیر کل و سخنگوی سازمان هلال احمر در گفتگو بامیزان درمورد عملکرد نیرو های هلال احمر در روز انتخابات گفت:بین توافقی که با وزارت کشور و فرمانداری ها صورت گرفته شده بود قرار بر این بود که نیرو های ما بصورت آماده باش در روز انتخابات حضور داشته باشند تا در صورت درخواست فرمانداری ها ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۰:۱۲    
با پایان زمان رای گیری در ساعت 2 بامداد، شمارش آرا در شعب اخذ رای آغاز و اعضای ششمین دوره شوراهای شهر مشخص شدند.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۰۹:۳۶    
فرماندار شمیرانات در اولین دقایق شروع انتخابات با حضور در چند شعب از روند برگزاری بازدید کرد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۰۹:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
یزد - دبیر ستاد انتخابات استان یزد گفت: براساس جمع بندی آرای جمع آوری شده در شعب اخذ رای استان یزد، نرخ مشارکت مردم در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بیش از 58 درصد بوده است.
خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۰۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
پس از پایان شمارش آرا شعب اخذ رای شهر دستجرد، حجت الله ابوالحسنی، عباس زینلی، محمدحسین محمدمیرزایی، لیلایل علی بیگی مهدی اسکندری با آرا مردم شهر دستجرد به عضویت شورای شهر دستجرد انتخاب شدند. ...
با پایان زمان رای گیری، شمارش آرا در شعب اخذ رای آغاز و اعضای منتخب میان دوره خبرگان رهبری در استان ها مشخص شدند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۰۷:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
بهروز مهدوی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: نتایج نهایی شوارهای اسلامی در سراسر کشور پس از پایان شمارش آرای ریاست جمهوری اعلام می شود. وی با اشاره به تاخیر رخ داده در برخی شعب اخذ رای در تبریز در ساعات اولیه رای گیری، ادامه داد: به دلیل مشکلات پیش آمده [...]
نافع   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۰۷:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
بعد از اتمام زمان رای گیری در ساعت 2 بامداد، شمارش آرا در شعب اخذ رای در نقاط مختلف استان همدان آغاز و نتایج انتخابات شوراهای شهر در شهرستان های همدان اعلام شد.
نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در پیام توییتری نوشت: از همه رای دهندگان عزیز بالاخص کسانی که بنده را لایق دانسته و حتی تا بامداد شنبه در صفوف شلوغ شعب اخذ رای حضور یافتند از صمیم قلب قدردانی می کنم.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۰۶:۵۰    
دکتر منوچهر کرمی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: رعایت تمام پروتکل های بهداشتی در شعب اخذ رای استان همدان مورد نظارت کارشناسان بهداشتی بود ...