جمعه ۰۹ آبانساعت ۲۱:۰۱Oct 2020 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قهرمانان ورزشی»

روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
ورزشکارهای لرستانی همواره در میادین مختلف درخشیده اند اما به ندرت مراسم استقبال خوبی برای آنان در ورود به استان برگزار شده است. ورزشکارهای زیادی برای اینکه بعد از موفقیت در میادین مهم مورد استقبال قرار نگرفته اند ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۶:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
مجموعه مستند مسابقه قهرمانان که به معرفی قهرمانان ورزشی مدال آور ایرانی می پردازد، در کانال اردوی شبکه سحر دوبله شد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی ...
با مردم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیات ورزش های همگانی لنگرود خاطرنشان کرد: متاسفانه برخی باورشان نشده که انتخابات تمام شد و امروز نماینده همه مردم لنگرود هستند؛ دعوت گزینشی از قهرمانان ورزشی توسط هرکسی که بوده ، لکه سیاهی در کارنامه مدیریت ورزش لنگرود است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان از قهرمانان ورزشی به عنوان عاملانی برای توسعه ورزش یاد کرد و گفت: این ورزشکاران باید تلاش کنند، ورزش در رشته های مختلف توسعه یابد.
زرک   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۱:۵۰    
رییس هیأت ورزش های همگانی مرکز لرستان از معرفی سفیران ورزشی این شهرستان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری زرک ؛ سجاد صالحی که در جلسه معرفی سفیران ورزش همگانی مرکز لرستان سخن می گفت ...
استانداری اردبیل   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار اردبیل گفت: امسال سه میلیارد تومان به توسعه فضاهای ورزشی در شهرستان اردبیل اختصاص یافته است و توسعه زیر ساخت های رشته های مختلف ورزشی در شهرستان اردبیل اولویت جدی است. ...
ساوالان خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۵:۰۰    
در حالی مسئولان ورزش استان اردبیل از افزایش صدم مربعی زیرساخت های ورزشی تیترسازی می کنند که این استان با فقر امکانات قادر به حمایت و حفظ قهرمانان ورزشی خود نیست. ”
باریش نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
استفاده از افراد باتجربه و متخصص، پیشکسوتان و قهرمانان ورزشی و افراد تحصیلکرده ورزشی در حوزه ورزش و همچنین راس هیاتهای ورزشی می تواند باعث پیشرفت ورزش استان و ایجاد انگیزه و پیشرفت هر چه بیشتر ورزشکاران این استان شود.
راهبردنامه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۶:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
محمدرضا مشایخی روز سه شنبه در جلسه هماهنگی واگذاری زمین به قهرمانان ورزشی و واگذاری زمین به دانشکده فنی و حرفه ای با حضور دادستان عمومی و انقلاب میانه تاکید کرد: با توجه به محدودیتهای مبادی فرادستی پیرامون این موضوعات نباید فرصت سوزی کنیم بلکه باید با استفاده از زمان موارد لازم در حوزه های [...]
سبلانه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۴:۲۶    
امام جمعه نیر گفت: متاسفانه اداره کل ورزش و جوانان هیچ نگاهی به شهرستان نیر ندارد و برنامه های ورزشی شهرستان روبه تعطیلی کشیده شده است و بسیاری از قهرمانان ورزشی شهرستان از سمت اداره کل ورزش یاری نمی شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
در مراسمی با حضور علیرضا دبیر و حمیدسوریان رئیس و نایب رئیس فدراسیون کشتی، محمد بنا مربی تیم ملی کشتی فرنگی و تعدادی از مسؤولان و قهرمانان ورزشی کشور، از خانواده شهید مدافع حرم حاج اصغر پاشاپور در فدراسیون کشتی تجلیل شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۶:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
مراسم رونمایی از تندیس پنج افتخار آفرین ورزش کشور در محل کمیته برگزار خواهد شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۲:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
فرید بهرامی گفت: با همکاری دانشگاه علوم پزشکی بیش از 450 بازدید مشترک از مدارس استان انجام گرفته است.
باریش نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۱:۰۳    
رویکرد اداره کل ورزش و جوانان استان، باید استفاده از قهرمانان ورزشی و افراد متخصص در امور ورزش به ویژه در راس هیات ها باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۵:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
22 قهرمان ورزش ناشنوایان استان قزوین در مراسمی به مناسبت هفته ناشنوایان تجلیل شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۹:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
اهواز- با وجود سیاست های نادرست در مدیریت ورزش خوزستان، امکان خدمت کردن قهرمانان ورزشی این استان در زمینه ارتقای ورزشی گرفته شد که امید می رود این موانع از سوی مسئولان ذی ربط بر طرف شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: رسالت اداره ورزش وجوانان حمایت از قهرمانان و نخبگان ورزشی است و این حمایت ها باید به طور مستقیم انجام شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مراسم تودیع و معارفه مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با حضور روسای ادارات و هیأت های ورزشی و همچنین با حضور تقی زاده معاون پارلمانی وزیر ورزش، حاجی پور، محسنی ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۲:۴۹    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تربت حیدریه از تخفیف شهریه دانشگاه آزاد اسلامی برای قهرمانان ورزشی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۲:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
حسن رنگرز رئیس سابق استعدادیابی ورزش و جوانان مازندران و نائب رئیس هیات کشتی از قهرمانان ورزشی استان به عنوان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران معارفه شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۵:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مرزی بندر آستارا گفت: وجود قهرمانان ورزشی و استعدادهای بالقوه در حوزه گردشگری شهر لوندویل سبب شده است تا ایجاد زیرساخت های موجود در این منطقه مورد بازنگری قرار گیرد.
شهرخوان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۰۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: تمام قهرمانان ورزشی استان حمایت می شوند.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
سیمای دنا در برنامه گپ و گفت ، بینندگان را با دانشمندان، پزشکان، نیروهای نخبه، قهرمانان ورزشی و... استان کهگیلویه و بویر احمد آشنا می کند. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، شبکه دنا در برنامه گپ و گفت با هم استانی هایی که دارای مدارج بالا در رشته های مختلف هستند و همچنین استادان دانشگاه ...
شبکه ورزشی لحظه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۱:۵۰    
کشتی دانشگاه های جامع علمی کاربردی کشور، شرایط ویژه ای را برای تحصیل قهرمانان ورزشی فراهم کرده است. به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ، به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی ، با توجه به آئین نامه اعلامی دانشگاه علمی کاربردی ، قهرمانان رشته های ورزشی اعم از رقابت های المپیک ، جهانی، آسیایی ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
ورزشکاران رودان در نشست هم اندیشی ورزش این شهرستان با گلایه از کمبود فضاهای ورزشی به بیان رنج هایی که به سبب نبود امکانات، بر قهرمانان ورزشی بهشت جنوب وارده آمده پرداختند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا - تهران - پویش کمک مومنانه فدراسیون وزنه برداری روز یکشنبه با حضور علی ربیعی سخنگوی دولت، سید رضا صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک، مسئولان وزارت ورزش و قهرمانان ورزشی در سالن وزنه برداری ورزشگاه آزادی برگزار شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۴:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
در راستای حمایت از ورزشکاران و قهرمانان ورزشی استان اردبیل ، از سه بانوی قهرمان رشته دو ومیدانی " کاردان، حسینی و احمدی" تجلیل شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۲:۳۰   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون توسعه ورزش حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان گفت: قانون استخدام قهرمانان ورزشی در رشته های پارالمپیکی برای اصلاح به هیات وزیران فرستاده شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۲:۱۹    
جمشید تقی زاده معاون امور مجلس، حقوقی و هماهنگی امور استان های وزارت ورزش و جوانان در سفر به بروجرد با نماینده این شهرستان دیدار کرد.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۲:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
چرا قهرمانان ورزش همچنان شغل ندارند؟ مردم نیوز : مدت زیادی است که آیین نامه استخدام قهرمانان ورزشی تصویب شده، اما خیلی از قهرمانان بعد از گذشت چند سال نتوانستند حتی بر اساس مصوبه دولت استخدام شوند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۰۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی اداره ورزش و جوانان استان کرمانشاه اعلام کرد:تحصیل در رشته های ورزشی دانشگاه علمی کاربردی برای قهرمانان ورزشی رایگان است.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۵:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان گلستان گفت: تلاش می کنیم قهرمانان عضو ثابت تیم ملی که در مسابقات المپیک، پارالمپیک و جهانی مقام کسب کرده اند در دستگاه های اجرایی استان جذب شوند. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۳:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان مدیرکل ورزش و جوانان گلستان با اشاره به اینکه مراحل نهایی استخدام سه قهرمان ورزشی استان در دستگاه های اجرایی، گفت: پیگیر استخدام دو سه نفر دیگر از قهرمان ورزشی نیز هستیم.
روزنامه وارش   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۰:۱۰    
آقای احمدزاده رئیس محترم اداره ورزش و جوانان به عنوان اولین سوال بفرمایید هر چند همه ورزشکاران افتخار هستند اما در حال حاضر چه تعداد قهرمانان ورزشی سوادکوهی در سطوح کشوری، ملی و المپیک صاحب عنوان هستند که در میادین مسابقات ورزشی حضور دارند؟ ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۸:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
نشست هم اندیشی مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل با اعضای شورای اسلامی شهر اردبیل برگزار و بر حمایت شورای شهر از قهرمانان جهانی و المپیکی استان تأکید شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۵:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج ورزشکاران از برگزاری مراسم کمک های مومنانه فدراسیون وزنه برداری و مزایده مدال برخی از قهرمانان ورزشی خبر داد.
برترین ها / خبرورزشی   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۸:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
خبرورزشی: در دیدار دکتر ابطحی مشاور وزیر ورزش و رئیس صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان با شهردار منطقه عنوان شد: یک لحظه را برای خدمت گذاری به پیشکسوتان و قهرمانان ورزشی را از دست نمی دهیم. ...
تقریب   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۵:۲۵    
نائب رئیس اتحادیه تقریب نهاد قهرمانان ورزشی جهان اسلام دربیانیه ای عادی سازی روابط امارات و رژیم صهیونیستی را محکوم کرد.
شیرازه   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۹:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
دکتر حبیب دانش منش رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان فارس از تحصیل رایگان قهرمانان ورزشی در دانشگاه جامع علمی کاربردی خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۵:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/فارس رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد فارس گفت: براساس سیاست توسعه ای این دانشگاه و لزوم توجه به گسترش مراکز و فعالیت های ورزشی، معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی با تحصیل رایگان قهرمانان رشته های مختلف ورزشی در این مرکز آموزش عالی موافقت کرده است.
روزنامه البرز فردا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۴:۳۳    
استمرار تعطیلی بیش از 320 باشگاه در فردیس، آسیب های جبران ناپذیر اقتصادی، اجتماعی و روانی را به جامعه ورزش این شهر وارد کرده و به طور میانگین موجب بیکاری بیش از هزار و 500 نفر افراد شاغل در باشگاه ها شده است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۲:۱۳    
حوزه/ جامعه ورزشی محمدیه با امام جمعه این شهر دیدار و گفتگو کردند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی از آغاز فرآیند ادامه تحصیل قهرمانان ورزشی در این دانشگاه طبق آیین نامه پذیرش قهرمانان ورزشی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۵:۵۱    
دبیر شورای مبارزه با مواد مخدر استان اردبیل گفت: دو مرکز درمان و نگهداری از معتادان زن و مرد طی هفته دولت در اردبیل افتتاح خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۰۷:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
کاپیتان تیم ملی تنیس روی میز گفت: وزارت ورزش و جوانان در مورد استخدام قهرمانان ورزشی ابتدا یک سوزن به خود و یک جوالدوز به دیگران بزند.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۲:۱۶    
لیلی خرسند خبرنگار در هر حادثه ای که جان و مال مردمانی از ایران در خطر باشد، قهرمانان ورزشی در صحنه حضور داشته اند و دارند. در سیل، زلزله یا در همین چند ماهی که ویروس کرونا خیلی ها را زمینگیر کرده، ورزشکاران تا جایی که توانسته اند به داد مردم رسیده اند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۷:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مجلس شورای اسلامی: بازیکنان و قهرمانان ورزشی ما باید سفیران فرهنگ و تمدن بزرگ ایرانی اسلامی باشند.