شنبه ۲۷ دیساعت ۱۵:۴۰Jan 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان تأمین اجتماعی»

شما نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۹:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
همسان سازی حقوق بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی پس از سال ها سرانجام در مهرماه امسال در مرحله اول از سوی دولت و سازمان تأمین اجتماعی اجرا شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
علی بابایی کارنامی نماینده مردم ساری و میاندورود و نصرالله دریابیگی رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی مازندران منظور ارائه مشکلات بیمه ای و درمانی کارگران و بازنشستگان تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی با مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی در تهران دیدار کردند.
شفا آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۸:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
در حال حاضر، در حدود 18 صندوق بیمه ای در کشور فعال هستند که سازمان تأمین اجتماعی به تنهایی 82 درصد از بیمه شدگان را تحت پوشش دارد.
عصر خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۳:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
ایزدخواه تصریح کرد: طی سال های گذشته، شاهد هستیم سازمان تأمین اجتماعی برای تأمین منابع خود، چاره ای جز نیافته، فروش اموال و دارایی بیمه شدگان که بین النسلی است، تا کفاف حقوق بازنشستگان فعلی را بدهد. به عبارتی دیگر، این سازمان برای انجام تعهدات خود، آینده فروشی کرده است.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۳:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خاورستان ، سلمان اسحاقی در گفت وگو با مهر اظهار کرد: 10 سال از شهرستان شدن زیرکوه که در آن عشایر غیور و توانمند مرزنشین زندگی می کنند، می گذرد. ...
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۰:۲۴   + ۲۶ سایت دیگر  
معاون بیمه ای سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به سهم خوب اشتغال مراکز آموزشی غیردولتی، گفت: از ایجاد هر گونه تسهیلات بیمه ای برای این مراکز که باعث افزایش اشتغال شود استقبال می کنیم و آماده همکاری کارشناسی در این موضوع هستیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۲۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس سازمان تأمین اجتماعی درباره مشاغل سخت و زیان آور، توضیحاتی داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۶:۴۵    
اقتصاد ایران: دیوان عدالت اداری با ابطال مفادی از دستورالعمل سازمان تأمین اجتماعی محدودیت های ایجادشده برای انتشار اطلاعات این سازمان را باطل کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۴:۵۰   + ۲۰ سایت دیگر  
هیأت عمومی دیوان عدالت اداری ایجاد هرگونه محدودیت در دسترسی به اطلاعات سازمان تأمین اجتماعی را منع کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
دبیر اجرائی خانه کارگر ساوه و زرندیه گفت: با توجه به این که بودجه سال 1400 در مجلس شورای اسلامی و کمیسیون های تخصصی در حال بررسی و چکش کاری است، انتظار جامعه کارگری از نمایندگان مجلس این است که نهایت تلاش خود را جهت وصول مطالبات سازمان تأمین اجتماعی از دولت بابت متناسب سازی واقعی حقوق بازنشستگان و ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۸:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان معاون آموزشی جهاددانشگاهی استان سمنان گفت: مصاحبه ی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سازمان تأمین اجتماعی در استان سمنان انجام شد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
معرفی تیم داوری جشنواره نغمه های محمدی و دیدار نمایندگان سازمان تأمین اجتماعی با مدیران مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه، از جمله خبرهای منتشر شده در صفحات معارفی رسانه ها در روز 22 دی ماه بوده است.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۷:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره نظارت فنی سازمان تأمین اجتماعی از اجرایی شدن مصوبه انتقال سوابق بیمه ای روستاییان با تأیید و ابلاغ رئیس جمهور خبر داد.
جامعه اسلامی مهندسین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۵:۴۷   + ۳۴ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی جامعه اسلامی مهندسین به نقل از ایسنا؛ علی خضریاناظهار کرد: برای پیگیری حقوق مردم و به ویژه بازنشستگان تامین اجتماعی درخواست تحقیق و تفحص از شستا (شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی) را در مجلس ثبت کردم ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۳:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها - مدیر درمان سازمان تأمین اجتماعی استان اردبیل گفت: مراکز درمانی ملکی سازمان با کمبود پزشکان متخصص مواجه است و برخی مشکلات در این زمینه پیش روست که از به کارگیری پزشکان متخصص به شدت در مضیقه هستیم.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۲:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
نمایندگان سازمان تأمین اجتماعی با حضور در مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه در مورد همکاری های بیشتر این دو نهاد در عرصه فعالیت های قرآنی به بحث و تبادل نظر پرداختند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۲:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
محسنی بندپی درباره تأثیر اجرای طرح 3070 در سازمان تأمین اجتماعی بر کاهش مراجعات حضوری مردم توضیحاتی داد.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۸:۴۴   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: امکان اتصال نرم افزارهای مختلف مورد استفاده درمانگاه ها و بیمارستان ها با سامانه نسخه الکترونیک تأمین اجتماعی فراهم شده است و برنامه واسط (API) پس از اتمام تمامی مراحل فنی مورد نیاز در دسترس مراکز درمانی و تولید کنندگان نرم افزارهای مختلف قرار دارد.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۵:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
مهرداد قریب، معاون بیمه ای و عادل دهدشتی، معاون فرهنگی، اجتماعی و امور استان های مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی از شعب 6 و 15 تهران بازدید کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۴:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
مجید بهروزی نیا گفت: پس از هدفمندی یارانه ها، سازمان تامین اجتماعی مخفف بیمه ای را برای مراکز توانبخشی اجرا نکرد و از مجلس و سازمان تأمین اجتماعی می خواهیم به این موضوع رسیدگی کنند.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۰:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس هیئت مدیره سازمان تأمین اجتماعی گفت: در جلسه وبینار قبلی، خط سیری از تلاش های تأمین اجتماعی در ادوار مختلف بحث شد و در مورد اینکه عدالت اجتماعی و تأمین اجتماعی جز آرمان های انقلاب بوده و در گفتمان های بعد از انقلاب و در قانون اساسی، در مواد 3،43،23 و 29 بر آن تأکید شده، نیز نکاتی مطرح شد ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۲:۰۶    
برای دریافت هدیه ازدواج از سوی سازمان تأمین اجتماعی کافیست در سامانه es.tamin.ir و یا eservices.tamin.ir ثبت نام کرده باشید و شماره حساب بانکی خود را ثبت و تائید نموده باشید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۰۶:۳۱    
گروه استان ها- طرح نسخه الکترونیک و حذف دفترچه های درمانی تأمین اجتماعی در راستای بهبود کیفیت، افزایش پوشش، سهولت دسترسی و ارتقای خدمات درمانی سازمان تأمین اجتماعی مطرح شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۲۰:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
یک کارشناس سازمان تأمین اجتماعی درباره بخشودگی جرایم کارفرمایان خوش حساب توضیحاتی داد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۰:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: پس از برآورده نشدن درخواست بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی مبنی بر اجرای کامل متناسب سازی حقوق، بار دیگر آنها با برگزاری تجمع خواستار رسیدگی به خواسته هایشان شدند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۰۹:۴۳   + ۳۰ سایت دیگر  
بازنشستگان علاوه بر درخواست مجدد اجرای کامل متناسب سازی حقوق بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی با سایر صندوق های بازنشستگی، به مسئولان وزارت رفاه و سازمان تأمین اجتماعی نسبت به شرایط معیشتی و همچنین حقوق اعتراض کردند.
پایگاه خبری نما   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۰۹:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش نما، اکبر شوکت، اظهار داشت: طبق گفته نمایندگان مجلس یک سوم 90 هزار میلیارد تومان که در لایحه بودجه سال آینده برای صندوق های بیمه ای و بازنشستگی در نظر گرفته شده به سازمان تأمین اجتماعی اختصاص پیدا خواهد کرد. ...
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۴:۴۳   + ۴۲ سایت دیگر  
پرداخت بیمه بیکاری، پرداخت کمک هزینه مراسم ترحیم و اخذ درخواست کفالت و بازرسی؛ خدمات غیرحضوری جدیدی هستند که سازمان تأمین اجتماعی از امروز در دسترس مردم قرار داد. با سه خدمتی که امروز رونمایی شد تعداد خدمات غیرحضوری تأمین اجتماعی در قالب طرح 3070 به 20 خدمت رسید.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۴:۲۱   + ۳۴ سایت دیگر  
فارس: دیوان محاسبات در گزارش تفریغ بودجه سال 98 به حقوق های نامتعارف پرداخت و آورد سقف خالص پرداختی ماهانه به مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی به 45 میلیون تومان در ماه قابل افزایش است. ...
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۰۹:۲۳   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با صدور دستور اداری بر لزوم اجرای آراء قطعی شعب و آراءهیات عمومی دیوان عدالت اداری در این سازمان تأکید کرد.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۰۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
ضرورت حذف دفترچه و نسخه نویسی الکترونیک از سال ها قبل در سازمان تأمین اجتماعی احساس می شد. با توجه به تحریم های ظالمانه، در آن دوران مسأله تهیه کاغذ بدون کاربن برای چاپ دفترچه های درمان به چالشی بزرگ تبدیل شد و تحریم ها در فرایند ورود این کاغذها اختلال ایجاد کرد ...
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۸:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: تبادل نظر دائمی واحدهای تخصصی سازمان با مدیران و کارشناسان بخش درمان تأمین اجتماعی استانها مسئله اساسی در پیشبرد پروژه نسخه الکترونیک است و واحدهای تخصصی باید پاسخگوی خواسته های استان ها باشند.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۶:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
برترین ها: کاربران شبکه های اجتماعی تصاویری را در فضای مجازی منتشر کردند که نشان می دهد بازنشستگان تهران نیز امروز مقابل سازمان تأمین اجتماعی تجمع کردند. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۳:۵۱   + ۱۴ سایت دیگر  
بازنشستگان تامین اجتماعی با تنظیم یک نامه، از شریعتمداری، وزیر رفاه خواستند پرداخت عیدی برابر با شاغلین به بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی باشد.
ثمره نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
بخش زایمان بدون درد LDR بیمارستان امام رضا(ع) اسلامشهر مطابق با استانداردهای وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی تهران ساخته شده است،سال گذشته طی مراسمی با حضور امیر عباس منوچهری معاون درمان سازمان تأمین اجتماعی افتتاح گردید
آنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۰:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین آقاجانپور گفت: ارتقای منزلت اجتماعی نیروهای مسلح باید اولویت اصلی برنامه های فرهنگی سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح باشد.
نقدینه   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۱۶:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، جمیل حق پرست افزود: در حال حاضر هرماه بیش از 14 هزار میلیارد تومان برای ارائه خدمات و ایفای تعهدات سازمان تأمین اجتماعی به جامعه هدف هزینه می شود و مجموع منابع سازمان نیز در همین حدود است و سازمان هیچگونه مشکلی برای تأمین منابع مورد نیاز خود ندارد. ...
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۴:۱۸   + ۳۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی اصلاح قانون بیمه کارگران ساختمانی را ضروری ارزیابی کرد و گفت: منابع دریافتی از پروژه های ساختمانی باید 20درصد حق بیمه کارگران ساختمانی را تامین کند تا امکان استفاده تمامی کارگران ساختمانی از خدمات سازمان تأمین اجتماعی فراهم شود.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۲:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون فرهنگی، اجتماعی و امور استان های سازمان تأمین اجتماعی با صدور حکمی عباس دیری، معاون منابع بیمه ای اداره کل استان بوشهر را به عنوان سرپرست این اداره کل منصوب کرد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۵:۰۰   + ۲۷ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، هیأت مدیره سازمان تأمین اجتماعی به استناد قانون ارتقای بهره وری کارکنان بالینی و به پیشنهاد مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی، موضوع پرداخت معوقات آن دسته از کارکنان بخش درمان که مشمول قانون ارتقای بهره وری نظام سلامت هستند را تصویب و مقرر کرد ...
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۱:۱۷   + ۲۳ سایت دیگر  
قلم/اصفهان_ سرپرست تأمین اجتماعی استان اصفهان در خصوص بدهی کارفرمایان به سازمان تأمین اجتماعی در استان اصفهان نیز ابراز داشت: بیش از یک هزار و 600 میلیارد تومان در استان اصفهان بدهی قطعی شده از کارفرمایان مدیون داریم که 30 درصد از این بدهی متعلق به سه شرکت بوده است.
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۲:۴۹   + ۳۸ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی با عضویت در این باشگاه، می توانند از فروشگاه های طرف قرارداد با باشگاه مشتریان سازمان تأمین اجتماعی در سراسر کشور ...
فرارو   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۲:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
به گفته معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی کشور، عیدی بازنشستگان کشور طبق روال هر سال در بهمن ماه پرداخت می شود. با وجود اینکه چیزی تا بهمن ماه نمانده، تاکنون زمان دقیق و مبلغ پرداختی آن مشخص نشده است. ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل تامین اجتماعی همدان گفت: طرح 3070 با ارائه سی خدمت به شکل غیرحضوری برای کاهش هفتاد میلیون مراجعه به واحدهای اجرایی سازمان تأمین اجتماعی در همدان راه اندازی شد.
سلامت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۰۹:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
سلامت نیوز :مدیر کل درمان غیرمستقیم سازمان تامین اجتماعی، آخرین اقدامات انجام شده در خصوص پرداخت مطالبات مراکز درمانی طرف قرار داد دانشگاهی و خصوصی را تشریح کرد. ...
رویداد ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۰۸:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
امیرعباس منوچهری عصر در حاشیه بازدید از بیمارستان شفا سمنان در گفتگو با خبرنگاران ضمن بیان اینکه از ابتدای شیوع بیماری کرونا تاکنون 90 هزار مبتلابه کرونا در بیمارستان های تأمین اجتماعی بستری شدند، ابراز داشت: از این تعداد 86 درصد باحال خوب ترخیص و 15 درصد افراد را بیماران بدحال تشکیل دادند. ...
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۰۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
سالاری از آمادگی سازمان تأمین اجتماعی برای توسعه و دسترسی آسان به سامانه نسخه نویسی الکترونیک خبر داد.