چهارشنبه ۱۹ بهمنساعت ۰۰:۱۹Feb 2023 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان تأمین اجتماعی»

بانکداری ایرانی - معاون تعاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بالغ بر 90 درصد اعضای جامعه کارگری زیر پوشش سازمان تأمین اجتماعی قرار دارند. مهدی مسکنی روز سه شنبه 18 بهمن ماه در سفر به شهرستان سبزوار با بیان اینکه همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی 880 طرح تعاونی در کشور آماده بهره برداری شده ...
در هشتمین روز از دهه مبارک فجر و در نخستین آیین نکوداشت مقام زن و تجلیل از زنان شاغل در گروه شستا که با حضور انسیه خزعلی معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور، دکتر میرهاشم موسوی مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی و ابراهیم بازیان مدیرعامل شستا در محل سالن همایش های گروه کشتیرانی برگزار شد ...
ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی معاون تعاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بالغ بر 90 درصد اعضای جامعه کارگری زیر پوشش سازمان تأمین اجتماعی قرار دارند.
روز نو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۱:۳۶    
نکته مهم درباره عیدی امسال اینجاست که در بخشی از مصوبه دولت به روال هر سال، عیدی بازنشستگان کارگری نیز مشمول رقم یکی میلیون و 800 هزار تومان دانسته شده: میزان پرداخت پاداش آخر سال (عیدی) بازنشستگان، مستمری بگیران، حقوق وظیفه از کارافتادگی ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۱:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
علی حیدری نوشت: مرکز پژوهش های مجلس دومین گزارش خود در خصوص لایحه بودجه سال آینده را منتشر کرده و یکی از نقایص بزرگ لایحه بودجه را عدم پیش بینی بازپرداخت بدهی های دولت به سازمان تأمین اجتماعی دانسته است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر درمان تأمین اجتماعی همدان گفت: مرحله استانی بیست وچهارمین دوره مسابقات قرآن کریم سازمان تأمین اجتماعی ویژه کارکنان و خانواده های آنها، امروز، 18 بهمن ماه با حضور 105 همدانی برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۰۰:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل امور بیمه شدگان سازمان تأمین اجتماعی گفت: در تلاشیم تا اگر فرد حادثه دیده به مراکز ملکی سازمان تأمین اجتماعی مراجعه کرد صدور مجوز استراحت پزشکی ملاک برای ما باشد و نیازمند رفت وآمد بیماران نزد پزشکان متعمد نباشیم.
اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۲۲:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از فردای اقتصاد، نکته مهم درباره عیدی امسال اینجاست که در بخشی از مصوبه دولت به روال هر سال، عیدی بازنشستگان کارگری نیز مشمول رقم یکی میلیون و 800 هزار تومان دانسته شده: میزان پرداخت پاداش آخر سال (عیدی) بازنشستگان، مستمری بگیران، حقوق وظیفه از کارافتادگی ...
تامین اجتماعی   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۹:۱۱   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در ششمین روز از دهه مبارک فجر، در یک نشست خبری با تبیین توفیقات نظام اسلامی در حوزه بیمه های اجتماعی و درمانی و نیز تشریح دستاوردهای این سازمان در دولت مردمی سیزدهم، به پرسش های خبرنگاران پاسخ گفت ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۷:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
موسوی، مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: پارسال می خواستند لوله سازی اسفراین و اوپال را به ما بدهند که چون ورشکسته و زیان ده بودند ما قبول نکردیم.
وقت صبح   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۶:۰۹   + ۵۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی زمان پرداخت و رقم عیدی بازنشستگان را اعلام کرد. به گزارش وقت صبح به نقل از تسنیم؛ میرهاشم موسوی، مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی امروز در نشست خبری با رسانه ها که به مناسبت ایام الله دهه فجر برگزار شد ...
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۵:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
تهران-ایران پرس: میرهاشم موسوی، مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با اعلام خبر خوش برای بازنشستگان گفت: عیدی بازنشستگان زودتر از سایرین پرداخت می شود.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۵:۵۵    
معاون فرهنگی، اجتماعی و امور استان های سازمان تأمین اجتماعی از دو تغییر در برگزاری بیست و چهارمین دوره مسابقات قرآن این سازمان نسبت به ادوار قبل خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۵:۳۰    
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: مکاتبات زیادی انجام شد که افرادی که داوطلبانه در دوران کرونا در بیمارستان ها خدمت کردند از امتیاز ویژه در آزمون استخدامی برخوردار شوند، اما سازمان استخدامی این امتیاز ویژه را نپذیرفت.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۴:۴۸    
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با بیان اینکه امروز در مرز دانش حوزه خدمات درمانی حرکت می کنیم و دستاوردهای زیادی داریم، گفت: البته هنوز با نقطه آرمانی و آن چیزی که در گام دوم انقلاب اسلامی اشاره شده است، فاصله داریم.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۳:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: سه میلیون و 600 هزار بازنشسته داریم و ضریب پشتیبانی ما 4.2 درصد است، بعد از انقلاب کمک های دولت برای بیمه اقشار خاص را دشتیم که این مهم قبل از انقلاب سابقه نداشته است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
موسوی، مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی از پوشش 70 درصدی جامعه با بیمه های اجتماعی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۲:۱۰   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی زمان واریز عیدی بازنشستگان این سازمان را اعلام کرد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۳:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی درباره پرداخت عیدی بازنشستگان گفت: سعی می کنیم عیدی بازنشستگان را پیش از پرداخت عیدی کارمندان خودمان بپردازیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۱:۱۰   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی از پوشش 70 درصدی جامعه با بیمه های اجتماعی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۰۰:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی، به همراه معاونان، مدیران و کارکنان این سازمان با آرمان های والای حضرت امام (ره) و شهدا تجدید پیمان کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۲۳:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
جراحی پیشرفته قلب به روشی ابتکاری در بیمارستان شهید لواسانی تهران متعلق به سازمان تأمین اجتماعی انجام شد.
اقتصاد ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۲۱:۴۲   + ۲۱ سایت دیگر  
سازمان تأمین اجتماعی، دومین دوره رویداد جمعینو را با هدف فراخوان ایده های تولید محتوا در حوزه رسانه و بیمه های اجتماعی، از 16 بهمن لغایت 30 بهمن برگزار می کند. ...
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۹:۴۵   + ۱۹۶ سایت دیگر  
میزان و ضوابط پرداخت پاداش پایان سال 1401 (عیدی) کارکنان و بازنشستگان دولت با تصویب هیات وزیران تعیین شد. میزان پرداخت پاداش آخر سال (عیدی) بازنشستگان، مستمری بگیران، حقوق وظیفه از کارافتادگی، حقوق وظیفه وراث مستخدمین متوفای مشمول صندوق بازنشستگی کشوری ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۵:۱۸    
ساسان اکبرزاده : از جمعیت 5/5 میلیون نفری استان اصفهان، سه میلیون و 650 هزار نفر معادل 67 درصد جمعیت استان را بیمه شدگان سازمان تأمین اجتماعی تشکیل می دهند که از این میزان دو میلیون و 900 هزار نفر بیمه شده و 387 هزار نفر مستمری بگیر بوده اند ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۴:۴۳   + ۲۶ سایت دیگر  
سازمان تأمین اجتماعی به مناسبت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اعلام کرد در حالی که جمعیت کشور در سال های پس از پیروزی انقلاب اسلامی و از سال 57 تا کنون حدود 2.3 برابر شده، تعداد بیمه شدگان سازمان تأمین اجتماعی در این مدت، رشد 8.5 برابری داشته است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۳:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
بیمارستان شریعتی اصفهان یکی از مهم ترین مراکز بیمارستانی سازمان تأمین اجتماعی در استان اصفهان است و برای ایجاد و تجهیز بخش جراحی قلب این بیمارستان، بالغ بر 650 میلیارد ریال هزینه شده است.
یکتا پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۰۱:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
پرداخت کمک هزینه مراسم ترحیم به افراد یکی از تعهدات بیمه ای سازمان تأمین اجتماعی است که برای دریافت آن به شرایط و مدارکی نیاز است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۰۹:۰۱    
ایسنا/خراسان رضوی مدیرکل سازمان تأمین اجتماعی خراسان رضوی گفت: سازمان تأمین اجتماعی در خراسان رضوی 2 هزار میلیارد تومان از کارفرمایان مطالبات دارد.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۰۶:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
هدف از پرداخت کمک هزینه کفن ودفن یا کمک هزینه مراسم ترحیم، توسط سازمان تأمین اجتماعی جبران بخشی از هزینه هایی است که بازماندگان افراد مشمول قانون تأمین اجتماعی به دنبال فوت آنان متحمل شده اند.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۷:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
در پی ارسال پیامکی جعلی با سوءاستفاده از نام سازمان تأمین اجتماعی به تعدادی از مردم، تأمین اجتماعی با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد این پیامک ارتباطی با سازمان نداشته و موضوع از اساس جعلی و دروغ پردازی است.
گیل خبر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۶:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
سازمان تأمین اجتماعی در واکنش به ارسال پیامک جعلی درباره کاهش یارانه ها برای برخی از شماره ها اعلام کرد: این پیامک ارتباطی با این سازمان نداشته و موضوع از اساس جعلی و دروغ پردازی است.
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۶:۱۰   + ۲۵ سایت دیگر  
در پی ارسال پیامکی جعلی با سوءاستفاده از نام سازمان تأمین اجتماعی در ظهر روز پنجشنبه سیزدهم بهمن ماه به تعدادی از مردم، سازمان تأمین اجتماعی با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد این پیامک ارتباطی با سازمان نداشته و موضوع از اساس جعلی و دروغ پردازی است.
برترین ها / تجارت گردان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۴:۵۹   + ۹۷ سایت دیگر  
پیامک ارسال شده به نام سازمان تأمین اجتماعی؛ جعلی و دروغ پردازی است.
بازتاب ایلام   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۰۸:۰۷   + ۲۸ سایت دیگر  
بازتاب/مدیرعامل بانک رفاه کارگران گفت: سامانه بتا (بستر تأمین اعتبار) با هدف خرید اقساطی کالا و خدمات برای بازنشستگان و مستمری بگیران تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی که حقوق خود را از بانک رفاه کارگران دریافت می کنند، طراحی و به بهره برداری رسیده است.
جام جم   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۰۶:۲۱    
برای مطالعه بخش کامل توضیحات این سازمان، کد درج شده را با دوربین تلفن همراه پردازش کنید. در بند 7 توضیحات این سازمان، به ساز و کار رسیدگی به شکایت های پیمانکاران پرداخته شده است. جام جم در روزهای آینده زوایای حقوقی رسیدگی به شکایت های پیمانکاران را در گفت وگو با صاحب نظران این حوزه بررسی می کند. ...
سلام نو / تامین اجتماعی   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۲۲:۴۸   + ۲۵ سایت دیگر  
در نخستین روز از ایام الله دهه مبارک فجر و در آستانه چهل وچهارمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، طی مراسمی با حضور دکتر سید صولت مرتضوی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دکتر میرهاشم موسوی، مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی و همچنین جمعی از بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی ...
رئیس شورای عالی نظام پرستاری با انتقاد از اختلاف در پرداخت فوق العاده ویژه پرستاران تأمین اجتماعی و وزارت بهداشت، گفت: فوق العاده ویژه پرستاران با تأخیر یک ساله در تأمین اجتماعی پرداخت شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۸:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل امور بیمه شدگان سازمان تأمین اجتماعی گفت: اتباع خارجی که دارای حداقل 30 روز سابقه پرداخت حق بیمه باشند می توانند نسبت به انعقاد قرارداد بیمه اختیاری اقدام کنند.
برترین ها / اقتصاد ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۲:۴۱   + ۴۹ سایت دیگر  
بیمه تأمین اجتماعی برخلاف آنچه برخی تصور می کنند تنها منحصر به شاغلان در کارگاه های مشمول قانون تأمین اجتماعی که از سوی کارفرمایان بیمه می شوند، نیست و در قانون تأمین اجتماعی، این امکان فراهم شده تا افرادی که مشمول هیچ بیمه ای نیستند نیز تحت پوشش بیمه ای این سازمان قرار گیرند.
اقتصاد ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۴:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
المپیاد ورزشی بانوان بازنشسته و مستمری بگیر تأمین اجتماعی با قهرمانی استان اصفهان در رده تیمی به کار خود پایان داد. به گزارش اقتصادملت و به نقل از روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی ؛ المپیاد ورزشی بانوان بازنشسته و مستمری بگیر تأمین اجتماعی از 26 استان کشور در یزد و در رشته های ورزشی دارت ...
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۲:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
پرداخت غرامت دستمزد ایام بارداری در دسته تعهدات کوتاه مدت سازمان تأمین اجتماعی قرار دارد. مطلب زیر به طور کامل همه آنچه درباره غرامت دستمزد ایام بارداری باید بدانید، را توضیح می دهد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۸:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
پرداخت کمک هزینه مراسم ترحیم به افراد مشمول واجد شرایط ، یکی از تعهدات بیمه ای سازمان تأمین اجتماعی است. در این مطلب، با شرایط و چگونگی ارائه این خدمت بیمه ای آشنا می شوید.
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۷:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
سازمان تأمین اجتماعی بخش بزرگی از مطالبات خویش را به دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد پرداخت کرد که به زودی به مراکز درمانی تزریق خواهد شد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل سازمان تامین اجتماعی استان اصفهان گفت: نفرات تحت پوشش بیمه سازمان تأمین اجتماعی در استان اصفهان برابر با 67 درصد جمعیت استان است و 378 هزار نفر از بیمه شدگان استان اصفهان مستمری بگیر هستند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر درمان سازمان تأمین اجتماعی استان اصفهان از افتتاح بخش جراحی قلب بیمارستان شریعتی در دهه فجر، خبر داد.
پول نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۱:۰۲   + ۱۷ سایت دیگر  
دکتر میرهاشم موسوی مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در سی ویکمین سفر استانی به منظور بازدید میدانی از چگونگی ارائه خدمات بیمه ای و درمانی به بیمه شدگان و بازنشستگان در شهرستان لامرد استان فارس و استان بوشهر ...
افق تهران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۹:۵۷    
تمامی دانشجویان کشور در هر مقطع تحصیلی و دانشگاهی که مشغول تحصیل هستند، می توانند با انعقاد قرارداد و پرداخت حق بیمه، تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی قرار گیرند.
اقتصاد ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۲۳   + ۲۷ سایت دیگر  
در پی وقوع زلزله 5.9 ریشتری شامگاه شنبه هشتم بهمن ماه در شهر خوی، مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در تماس تلفنی با مدیران بیمه و درمان تأمین اجتماعی استان آذربایجان غربی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با صدور حکمی "بشیر عمرانی" را به سمت مدیرکل نامنویسی و حساب های انفرادی این سازمان منصوب کرد.