شنبه ۲۹ شهریورساعت ۱۲:۵۶Sep 2020 19

جدیدترین‌های «سازمان تأمین اجتماعی»

 
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
ثبت نام مرحله دوم صدور هنرکارت ویژه اعضایی که از سوی صندوق به سازمان تأمین اجتماعی معرفی شده اند؛ از امروز 29 شهریورآغاز می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۲:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل درمان مستقیم سازمان تأمین اجتماعی درباره پرداخت هزینه واکسن آنفلوآنزا توسط بیمه تأمین اجتماعی توضیحاتی داد.
آفریده گفت: حقوق پرستاران بیمارستان های تأمین اجتماعی مانند پرستاران وزارت بهداشت افزایش یافت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری؛ ابوالفضل آفریده مدیرکل درمان مستقیم سازمان تأمین اجتماعی درباره امتیازات در نظر گرفته شده برای کادر درمان بیمارستان های تأمین اجتماعی ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۳:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
اکرم با بیان اینکه محدودیتی برای همکاری سازمان تأمین اجتماعی استان سمنان با مراکز درمانی وجود ندارد گفت: 161 پزشک در استان طرف قرارداد با تأمین اجتماعی هستند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی امیرسرتیپ حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح امیرسرتیپ دوم فرشاد نجفی پور به عنوان مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح منصوب شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۱:۱۱   + ۳۱ سایت دیگر  
امیر فرشاد نجفی پور با حکم وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به عنوان مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح منصوب شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۰:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت کار از طرف قرارداد شدن پزشکان و ماما ها با سازمان تأمین اجتماعی از طریق سامانه الکترونیکی خبر داد.
نقدینه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۰:۱۷   + ۱۶ سایت دیگر  
نقدینه - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از همسان سازی پرداختی بازنشستگان کشوری از مهر ماه خبر داد. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، شریعتمداری در حاشیه کمیسیون صنایع مجلس در گفتگو با خبرگزاری صدا و سیما گفت ...
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۵:۳۴    
بانک رفاه کارگران، یک بانک ایرانی و از بانک های غیردولتی ایران می باشد که به عنوان بازوی ارائهٔ خدمات مالی و بانکداری سازمان تأمین اجتماعی ایران فعالیت می کند و طیف وسیعی از خدمات بانکی شامل: بانکداری خرد، بانکداری اختصاصی، بانکداری شرکتی، بانکداری سرمایه گذاری، مدیریت سرمایه گذاری، مدیریت ثروت ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۵:۱۷   + ۳۲ سایت دیگر  
سازمان تأمین اجتماعی با ابلاغ بخشنامه ای به همه واحدهای اجرایی این سازمان اعلام کرد: امکان تکمیل سوابق پرداخت حق بیمه (به طور اختیاری) فراهم شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۵:۰۵   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون درمان سازمان تأمین اجتماعی از عقد قرارداد با پزشکان، دندانپزشکان و ماما های متقاضی همکاری با این سازمان خبر داد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۷:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، مرضیه زرین بال، عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران ( ایرانداک ) در دومین وبینار تخصصی با موضوع ارائه نتایج طرح پژوهشی تهیه داشبورد برای مدل سیستمی منابع و مصارف سازمان تأمین اجتماعی به ارائه طرح خود در این زمینه پرداخت. ...
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۶:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
بانک رفاه کارگران، یک بانک ایرانی و از بانک های غیردولتی ایران می باشد که به عنوان بازوی ارائهٔ خدمات مالی و بانکداری سازمان تأمین اجتماعی ایران فعالیت می کند و طیف وسیعی از خدمات بانکی شامل: بانکداری خرد، بانکداری اختصاصی، بانکداری شرکتی، بانکداری سرمایه گذاری، مدیریت سرمایه گذاری، مدیریت ثروت ...
گیل خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۶:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
گیل خبر/ به دنبال انتشار خبر معرفی مصطفی سالاری مدیرعامل تامین اجتماعی به عنوان وزیر پیشنهادی صمت به مجلس، صبح امروز جمعی از نمایندگان تشکل های بازنشستگان، مجامع کارگری ...
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۱:۱۶   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون فرهنگی، اجتماعی و امور استان های سازمان تأمین اجتماعی در نشست بررسی پیشنهادات و طرح های رفاهی گردشگری کارکنان و بازنشستگان تأمین اجتماعی که در محل هتل همای تهران برگزار شد، گفت: اهداف مدنظر در حوزه تقویت جایگاه شرکای اجتماعی درحال تحقق است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۱:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
عضو و نائب رئیس هیئت مدیره سازمان تأمین اجتماعی جزئیاتی از متناسب سازی یا یکسان سازی حقوق بازنشستگان را تشریح کرد.
سخنگوی کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس شورای اسلامی گفت که طبق توضیحات رئیس سازمان تامین اجتماعی از 30 مهر ماه نسخه های بیمه تامین اجتماعی الکترونیکی خواهد شد.
روزنامه گسترش صمت   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۲۰:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل داتک، گفت: بازنشستگان معادل 20 درصد خالص دریافتی خود را به صورت اعتبار ماهانه و 12 برابر آن، اعتبار سالانه دریافت می کنند و پس از خرید به مرور در ماه های آتی به صورت اقساط از حقوق ایشان کسر خواهد شد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۵:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
غفلت چندین ساله سازمان تأمین اجتماعی از ارائه خدمات الکترونیک در بخش صدور دفترچه بیمه و مفاصا حساب علاوه بر تحمیل هزینه 2500 میلیارد تومانی به کشور باعث گسترش کرونا شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۴:۵۷   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرکل امورمستمری های سازمان تأمین اجتماعی چگونگی محاسبه متناسب سازی حقوق مستمری گیران سازمان تأمین اجتماعی را اعلام کرد.
دولت   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۳:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
سازمان بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلح پیرو انتشار تصاویری از وضیعت نامناسب فرزند یکی از بازنشستگان معزز نیروهای مسلح در فضای مجازی که توسط صاعقه در سیستان و بلوچستان مصدوم شده بود، به فوریت و بسیج تمامی امکانات و هماهنگی های لازم به یاری این خانواده عزیز شتافت. ...
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۳:۱۵    
جمعی از پرستاران و کارکنان حوزه درمان سازمان تأمین اجتماعی با ارسال نامه ای از اقدامات و خدمات برجسته دکتر مصطفی سالاری برای ارتقائ خدمات و...
آنا / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۴:۰۵   + ۴۸ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: تمامی پزشکان، دندانپزشکان و ماماها از فردا طرف قرارداد این سازمان محسوب می شوند.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۱:۱۳   + ۲۳ سایت دیگر  
بانک رفاه در راستای حمایت از کارگران، مستمری بگیران و بازنشستگان تأمین اجتماعی و همچنین بیماران صعب العلاج، 15 طرح تسهیلاتی در قالب وام های 5 تا 100 میلیونی را در نظر گرفته است تا قدمی در کمک کردن به معیشت این اقشار برداشته باشد. ...
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۰۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
سید محمد مرعشی، مدیر کل تأمین اجتماعی خوزستان از برگزاری آزمون شناسایی مدیران آینده سازمان تأمین اجتماعی با حضور 866 نفر از کارکنان مرد و زن در استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون نظارت و ارزیابی اداره کل درمان غیر مستقیم سازمان تأمین اجتماعی گفت: اگر قرار باشد درمان ناباروری جزء تعهدات بیمه پایه قرار گیرد باید منابع مالی آن از طرف دولت تأمین شود.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۳:۰۱   + ۴۰ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی برگزاری آزمون برای جذب نیروی انسانی در این سازمان را بسیار با اهمیت دانست گفت: امیدواریم بتوانیم بهترین جوانان کشور را به استخدام سازمان تأمین اجتماعی درآوریم و در آینده کارشناسان و مدیران خوبی برای خدمت به 45 میلیون نفر جامعه تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی جذب کنیم.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
نماینده کارگران در هیأت امنائ سازمان تأمین اجتماعی گفت: دکتر سالاری در دوره بیش از یک سالی که در سازمان تأمین اجتماعی فعالیت دارد توانسته است بدهی های بانکی تأمین اجتماعی و بدهی به مراکز درمانی را پرداخت کند و منشأ اقدامات اساسی و تحولات سازنده بوده و عملکرد ایشان منجر به بهبود و ارتقائ خدمات ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۲:۵۵    
رئیس هیأت مدیره کانون بازنشستگان اصفهان گفت: بازنشستگان مشاغل سخت تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی هم چنان از اعمال یک و نیم سال سابقه کار به ازای هرسال کار در مشاغل سخت در دوره بازنشستگی محرومند.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۲:۰۳   + ۲۹ سایت دیگر  
جمعی از پرستاران و کارکنان حوزه درمان سازمان تأمین اجتماعی با ارسال نامه ای از اقدامات و خدمات برجسته دکتر سالاری برای ارتقائ خدمات و اعتلای سازمان تأمین اجتماعی و همچنین بهبود شرایط کاری و معیشتی کارکنان تشکر و قدردانی کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۴:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
نماینده رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی گفت: ارتقای خدمات سازمان تأمین اجتماعی، موجب بهبود وضعیت زندگی مردم می شود.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۱:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
نماینده طوالش، رضوانشهر و ماسال با اشاره به عملکرد موفق دکتر سالاری در سازمان تأمین اجتماعی گفت: در مدت مدیریت ایشان بر سازمان تأمین اجتماعی متناسب سازی حقوق بازنشستگان به عنوان یکی از مطالبات اصلی این عزیزان محقق شد و شاهد افزایش قابل توجه حقوق و بهبود معیشت آنان هستیم.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۱:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
نماینده بهبهان و آغاجاری در مجلس شورای اسلامی شیوه مدیریت دکتر سالاری در سازمان تأمین اجتماعی را قابل تقدیر دانست و گفت: دکتر سالاری در تامین اجتماعی عملکرد موفقی دارد و تعامل ایشان با نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیز مطلوب است.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۱:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
نماینده بندر ماهشهر، امیدیه، هندیجان و جولکی گفت: مسیری که دکتر سالاری در سازمان تأمین اجتماعی تعیین کرده است و اهدافی که دارند، برای رفع برخی از مشکلات مردم موثر است.
فرارو   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۷:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
فرارو- آزمون شناسایی مدیران آینده سازمان تأمین اجتماعی روز جمعه 21 شهریورماه 1399 برگزار و کارت ورود به جلسه این آزمون نیز در روز سه شنبه 18 شهریورماه بر روی پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org قرار گرفت. ...
گلستان 24   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۴:۱۸    
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: سیاست جدی سازمان تامین اجتماعی انتصاب مدیران و ورود نیروهای توانمند با بهره گیری از اصل شایستگی از طریق فضای رقابتی عادلانه است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۳:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
کمیسیون اجتماعی مجلس در جلسه ای با مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی پیشنهاد کرد که این سازمان با همکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی لایحه ای در جهت بخشودگی جرایم کارفرمایان بدهکار به سازمان تأمین اجتماعی بنویسد و به مجلس بفرستد.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۲:۲۵   + ۳۲ سایت دیگر  
به گزارش بسیج پرس پرس به نقل از شرکت رجا، محمد رجبی با اعلام این خبر افزود: با تلاش های همکاران این شرکت و سرمایه گذاری صورت گرفته از سوی سازمان تأمین اجتماعی ، سومین رام از قطار مجلل و 5 ستاره زندگی در مسیر ریلی جذاب و زیبای رشت – مشهد افتتاح می شود. ...
دفتر هیئت دولت   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۱:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
وزارت امور اقتصادی و دارایی به منظور تسویه بخشی از بدهی های دولت به سازمان تأمین اجتماعی و حل قسمتی از مشکلات این سازمان، آیین نامه اجرایی جزء (2) بند (و) تبصره (2) قانون بودجه سال 1399 کل کشور در خصوص تسویه بدهی دولت به این سازمان از طریق تأمین خوراک و انرژی با قیمت ترجیحی برای مصرف جاری کلیه ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۰:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان گفت: آزمون استخدامی سازمان تأمین اجتماعی در سال 1399 همزمان با سراسر کشور صبح روز جمعه مورخ 21 شهریور ماه برگزار می شود.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۰۸:۵۶   + ۶۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی ضمن تشریح آخرین وضعیت متناسب سازی حقوق بازنشستگان و رفع برخی ابهامات آن از جمله محاسبه مبالغ ناشی از همسان سازی برای مشاغل سخت و زیان آور، به برخی شایعات و ادعاها درباره اعتبار مدارک تحصیلی اش واکنش نشان داد و آن را رد کرد. ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۰۷:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
نایب رئیس هیات مدیره سازمان تأمین اجتماعی ضمن اعلام جزئیات آیین نامه اصلاحات قوانین بیمه ای تامین اجتماعی، گفت: اگر این آیین نامه تصویب و اجرایی شود، بسیاری از مشکلات سازمان برطرف خواهد شد.
ساعت24   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
ساعت 24 -اسماعیل صفرزاده، عضو هیئت علمی دانشگاه الزهرا، در گفتگو با ایسنا وضعیت مالی نظام تأمین اجتماعی و صندوق بازنشستگی کشور را نگران کننده خوانده و گفته است که در وضعیت "عادی" صندوق های بازنشستگی همواره با کسری منابع روبرو بوده اند که "عمدتاً بخش غالب این کسری ها از بودجه عمومی دولت تأمین می ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۲:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر ، فرشاد نجفی پور، گفت: سازمان خدمات درمانی نیروهای مسلح که زیرمجموعه سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح است، یک سازمان بسیار قدیمی و صاحب ریشه با قدمت حدود 50 سال است و همیشه بهترین و وسیع ترین پوشش ها را برای بیمه های خود ارائه کرده است ...
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۱:۴۷   + ۳۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: سیاست جدی سازمان تامین اجتماعی انتصاب مدیران و ورود نیروهای توانمند با بهره گیری از اصل شایستگی از طریق فضای رقابتی عادلانه است.
خبرهای فوری   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
خبرمهم: براساس گزارش وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، بدهی دولت به سازمان تأمین اجتماعی برمبنای ارزش واقعی روز تا پایان سال 1398 به 294 هزار و 405 میلیارد تومان رسیده است
فرارو   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۰۰:۱۴   + ۱۶ سایت دیگر  
براساس گزارش وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، بدهی دولت به سازمان تأمین اجتماعی برمبنای ارزش واقعی روز تا پایان سال 1398 به 294 هزار و 405 میلیارد تومان رسیده است. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۹:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
اطلاعیه سازمان تأمین اجتماعی درباره تاریخ چاپ کارت و زمان برگزاری آزمون استخدامی سازمان تأمین اجتماعی سال 1399 منتشر شد.