سه شنبه ۲۷ مهرساعت ۱۹:۴۲Oct 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «درمانگاه»

پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۶:۲۷    
بوشهر(پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر در حکمی عبدالحسین برزگری را بعنوان مدیر درمانگاه عمومی شهدای فرهنگیان استان بوشهر منصوب کرد. متن حکم علیمراد کرمی خطاب به عبدالحسین برزگری به شرح ذیل است. ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۵:۱۲   + ۱۹ سایت دیگر  
دادستان کرمانشاه با اشاره به گزارشی از نارضایتی های ویزیت جمعی برخی پزشکان، گفت: این نوع ویزیت به صراحت نقض اخلاق پزشکی و منشور حقوق بیمار است و متأسفانه برخی از پزشکان علاوه بر مطب این امر را در بیمارستان های آموزشی و درمانگاه های دولتی هم رواج داده که علاوه بر کاهش دقت در تشخیص و درمان بیماری ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۴:۴۸    
مدیرعامل بیمه معلم کشوراز درمانگاه فرهنگیان کرج در راستای خدمات دهی مناسب بیمه ای به فرهنگیان استان البرز بازدید کرد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان البرز ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۴:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیر عامل موسسه خدمات درمانی بسیجیان کشور گفت: همزمان با گرامیداشت هفته وحدت شصت و هشتمین درمانگاه بسیجیان بنام ولایت در ایرانشهر افتتاح و راه اندازی شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
موقوفه عبدالله رضوی یکی از بزرگ ترین موقوفات استان خراسان رضوی واقع در سوران شاندیز است که یکی از نیت های آن خدمات درمانی است. واقف نیک اندیش، عبداالله رضوی درمانگاه موقوفه را در سال 1364 احداث کرده است که سالانه به تعداد بیشماری از بیماران نیازمند و محروم خدمات پزشکی و درمانی ارائه می شود.
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
آخوند خالمحمد درخشان از فعالیت تنها یک پزشک در درمانگاه شبانه روزی این شهر خبر داد و گفت: یک پزشک به تنهایی توان پاسخگویی به حجم بیماران این مرکز ندارد.
عصر شرق   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۹:۳۴    
رئیس بیمارستان سوم شعبان دماوند از خیز ملایم مبتلایان سرپایی کرونا در شهرستان دماوند خبر داد و گفت: آمار مراجعین درمانگاه رمدسیویر بیمارستان سوم شعبان دماوند روزانه به مرز 50 نفر افزایش پیدا کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۸:۰۱    
مدیر پروژه ساخت درمانگاه تخصصی خیریه امام علی(ع) گفت: این مرکز درمانی تحت پوشش انجمن حمایت از بیماران خاص شهرستان قدس در زمینی به مساحت 2 هزار متر مربع در 7 طبقه در حال ساخت بوده که برای تکمیل و ادامه روند کار، نیازمند کمک و حمایت خیرین، عموم مردم و مسؤولان است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۶:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اشاره به افزایش مراجعه مردم به درمانگاه های سطح شهر و مراکز منتخب کرونا در روزهای اخیر گفت: با توجه به اینکه تزریق واکسن از 17 شهریورماه سال جاری افزایش یافته و از 19 مهر نیز تزریق دوز دوم آغاز شده است ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۶:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
رییس شورای شهر تهران از غیبت شهردار تهران در شانزدهمین جلسه شورای شهر تهران به دلیل کسالت و مراجعه به درمانگاه و پزشک خبر داد. مهدی چمران با اشاره به اینکه قرار بود در جلسه یکشنبه شورای شهر با حضور شهردار تهران شهرداران جدید مناطق به معرفی سوابق خود بپردازند افزود ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۳:۳۳    
رئیس شورای شهر تهران گفت: قرار بود امروز شهردار تهران در صحن شورای شهر حضور یابد که به دلیل شرایط نامساعد جسمی به درمانگاه منتقل شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۴۶    
در جلسه ای با حضور سرپرست آموزش و پرورش لرستان با مسئولان درمانگاه فرهنگیان خرم آباد مشکلات و مسائل درمانگاه فرهنگیان بحث و بررسی شد. سرپرست آموزش و پرورش در این جلسه برای رفاه بیشتر فرهنگیان و خدمات مطلوب به آنان در حوزه درمانی گفت ...
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۱۲   + ۲۳ سایت دیگر  
رییس شورای شهر تهران از غیبت شهردار تهران در شانزدهمین جلسه شورای شهر تهران به دلیل کسالت و مراجعه به درمانگاه خبر داد.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
رییس شورای شهر تهران از غیبت شهردار تهران در شانزدهمین جلسه شورای شهر تهران به دلیل کسالت و مراجعه به درمانگاه خبر داد. به گزارش پایگاه خبری دانستنی آنلاین، مهدی چمران در ابتدای شانزدهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به 24 مهر ماه روز ملی پارالمپیک ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۲۷    
فرماندار چرداول برساخت درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان تاکید کرد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۵۱    
رییس شورای شهر از کسالت شهردار تهران و عزیمت وی به درمانگاه خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران گفت: امروز علیرضا زاکانی شرایط جسمی خوبی نداشته و به بیمارستان منتقل شده است ان شاءالله در هفته آینده در خدمت ایشان در صحن شورا خواهیم بود.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: رییس شورای شهر تهران از کسالت شهردار تهران و عزیمت وی به درمانگاهی در تهران خبر داد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا: مهدی چمران در جلسه امروز شورای شهر تهران با اشاره به اینکه قرار بود در جلسه امروز شورای شهر (یکشنبه) با حضور شهردار تهران شهرداران جدید مناطق به معرفی سوابق خود بپردازند افزود ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
نماینده شهرداری در شورا با رئیس شورا صحبت کرد و چمران نیز گفت صبح با آقای زاکانی صحبت کرده و به دلیل مشکلات جسمانی راهی درمانگاه شده است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
چمران امروز در جلسه شورای شهر گفت: حال آقای زاکانی مساعد نبود و وی روانه درمانگاه شد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۳۳    
رئیس شورای اسلامی شهر تهران از بیماری شهردار تهران خبر داد و گفت: علیرضا زاکانی به جای صحن شورای شهر، روانه درمانگاه شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی گفت: تعداد مراجعین به درمانگاه های 16ساعته طی 2 هفته گذشته در حال افزایش است و این خود یک زنگ خطر برای افزایش تعداد بستری ها در بیمارستان ها و ورود مجدد شهرستان ها به وضعیت قرمز است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۴۳    
نماینده بندر ماهشهر در مجلس با بیان اینکه هندیجان از داشتن درمانگاه تامین اجتماعی محروم است،گفت: بیمارستان تامین اجتماعی بندر ماهشهر با کمبود تجهیزات و نیروی انسانی مواجه است.
خبر روز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خبر روز علیرضا احمدپور سخنگوی گروره جهادی شهدای گمنام بندرماهشهر گفت: در راستای طرح ویزیت عمومی و تخصصی و داروی رایگان در مورخه 1400/7/23 در درمانگاه شهید بهشتی (نفت) بندر ماهشهر توسط گروه جهادی پزشکی شهدای گمنام اجراشد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۶:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران گفت: تمام مراکز درمانی سپاه اعم از درمانگاه ها و بیمارستان ها در مناطق محروم از روز نخست کرونا از بیماران کرونایی استقبال کرده و طی این مدت بار سنگینی را تحمل کردند.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۵:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ، بر اساس طب سنتی چینی نشانه هایی که در نواحی متفاوت صورت بروز می کند می تواند در تشخیص زودهنگام اختلالات داخلی مؤثر باشد. یک موسس درمانگاه طب سوزنی در سیدنی، برندان اسمیت، می گوید از منظر طب سنتی چینی نواحی متفاوت صورت به اندام های متفاوتی مرتبط است. ...
موج   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۰:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
وزیر بهداشت در شیراز از پیگیری برای پیشبرد پروژه های مهمی نظیر بیمارستان نمازی 2، بیمارستان اعصاب و روان شهر صدرا، درمانگاه ویژه بانوان حضرت زینب(س) و بیمارستان حضرت صدیقه طاهره(س) میانرود خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا- شیراز- وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی پنجشنبه همزمان با سفر استانی دولت به نمایندگی از رئیس جمهوری، ضمن بررسی مسائل شهرستان گراش، درمانگاه فوق تخصصی مولی الموحدین (ع) را افتتاح کرد. بهرام عین اللهی سپس از دانشکده بهداشت اوز بازدید کرد. خنج نیز میزبان جلسه بررسی مسائل جنوب فارس بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۸:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- معاون بهداد نیروی انتظامی استان اردبیل گفت: با راه اندازی درمانگاه سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در شهرستان پارس آباد سعی می کنیم به ساکنان مناطق شمال استان ارائه خدمات کنیم.
رشت 20   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۹:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش رشت20 و به نقل از ایسنا، محمدرضا صائینی در رابطه با اولویت اول تزریق واکسن آنفلوانزا، اظهار کرد: اولویت تزریق واکسن آنفلوانزا با کارکنان بهداشتی، درمانی و خدماتی حوزه سلامت شاغل در مراکز درمانی استان زنجان، از جمله بیمارستان های دولتی و خصوصی، درمانگاه ها، کلینیک های خصوصی، اتاق ایزوله ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۵:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
نماینده بندر ماهشهر، امیدیه، هندیجان و بندر امام خمینی(ره) در دیدار با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خواستار رفع مشکلات مراکز درمانی سازمان تامین اجتماعی در حوزه انتخابیه شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۳:۳۰    
زاهدان- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امورخیریه زاهدان مرکز سیستان و بلوچستان گفت: 100 بیمار همزمان با دهه وقف در 2 درمانگاه موقوفه این شهر توسط پزشکان عمومی و متخصص به طور رایگان ویزیت شدند.
فاخته نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۰:۳۹    
همزمان با هفته دامپزشکی در منطقه سیستان در شهر بنجار انجام شد: رئیس اداره دامپزشکی شهرستان زابل بیان داشت: با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان زابل، بخشدار بخش مرکزی، امام جمعه شهر بنجار و جمعی از اعضای شورای اداری ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۹:۱۵    
درمانگاه عمومی خیری فروغی با حضور جمعی از مسئولان چهارمحال و بختیاری در شهرکرد افتتاح شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۷:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شبکه بهداشت و درمان رازوجرگلان از انجام خدمات دندانپزشکی در درمانگاه های این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۶:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری درمانگاه عمومی خیری فروغی امروز با حضور استاندار چهارمحال و بختیاری، رئیس دانشگاه علوم پزشکی و جمعی از مسئولان در شهرکرد افتتاح شد، این درمانگاه در هشت طبقه با زیربنای 3200 مترمربع احداث شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۴:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/البرز فرمانده انتظامی شهرستان فردیس گفت: با تلاش ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان فردیس، دو اوباشی که با سلاح سرد اقدام به ایجاد رعب و وحشت در یک درمانگاه در منطقه مشکین دشت کرده بودند شناسایی و دستگیر شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۲:۲۶    
نماینده مردم شهرستان ایذه، باغملک در مجلس شورای اسلامی از راه اندازی درمانگاه تامین اجتماعی در بیمارستان قدیم در باغملک خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۵:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
طبق اعلام مدیرکل اوقاف فارس به زودی کلنگ احداث بزرگترین پرورشگاه خاورمیانه همراه با یک درمانگاه مجهز و مجموعه فرهنگی مذهبی و اقتصادی در شهر صدرا را خواهیم داشت که بالغ بر 300 میلیارد تومان نیز اعتبار برای احداث آن اختصاص یافته است.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۱:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
یک نسخه خطی از کتاب ذخیره نظام شاهی توسط پزشک درمانگاه آستان مقدس حضرت معصومه (ع) به کتابخانه این آستان اهدا شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۱:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری با اشاره به آغاز اجرای طرح واکسیناسیون دانش آموزان بالاتر از 12 سال مشغول به تحصیل گفت: علاوه بر مراکز واکسیناسیون شهری و روستایی ...
سفیر افلاک   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
بهاروند گفت: 70 میلیارد تومان برای ساخت درمانگاه تامین اجتماعی خرم آباد تخصیص یافت.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۲۳:۰۲    
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ بجنورد – ایرنا- مدیر درمان تامین اجتماعی خراسان شمالی گفت: ساخت درمانگاه تخصصی با زیر بنای چهار هزار و 200 متر مربع با تخصیص اعتبار به میزان 400 میلیارد ریال آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۹:۲۷    
بجنورد- ایرنا- مدیر درمان تامین اجتماعی خراسان شمالی گفت: ساخت درمانگاه تخصصی با زیر بنای چهار هزار و 200 متر مربع با تخصیص اعتبار به میزان 400 میلیارد ریال آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
در آیینی با حضور مسئولین استانی یک دستگاه اکسیژن ساز بیمارستانی به ارزش بیش از 30 میلیارد ریال در درمانگاه راه زینب بندرامام خمینی (ره) به بهره برداری رسید.
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۹:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ، سجاد محمدحسن پور در جریان بازدید از درمانگاه در حال ساخت شهرداری اردبیل با اشاره به ضرورت تکمیل و تسریع در تجهیز این مرکز، اظهار داشت ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۸:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
اعضای مجمع نمایندگان استان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس شورای اسلامی در سرکشی به حوزه های انتخابیه، به صورت گسترده ضمن بازدید و بررسی مشکلات استان، نشست هایی را با مسئولان مربوطه جهت حل مشکلات حوزه های انتخابیه برگزار کردند.
مدیر کل دفتر خدمات عمومی سازمان بیمه سلامت ایران کمبود پزشک را عمده ترین مشکل اجرای طرح نظام ارجاع دانست و گفت: انتظار داریم سازمان نظام پزشکی کل کشور، انجمن پزشکان عمومی و سایر انجمن های پزشکی در این زمینه با ما همکاری کنند تا در گام اول از ظرفیت پزشکان بخش خصوصی مطب دار ...
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۵:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
یوسفی گفت: لازم به ذکر است که علاوه بر درمانگاه مرکز شهر راز و یکه سعود که شبانه روزی هستند، دیگر مراکز بخش غلامان که در حال حاضر با یک پزشک فعالیت دارند، نیاز پزشک به شدت ضروری است.