سه شنبه ۰۷ بهمنساعت ۲۳:۱۱Jan 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «درمانگاه»

خبرگزاری برنا   ۳ ساعت پیش    
رئیس کانون بازنشستگان استان قزوین گفت: برای پاسخ به مطالبات بازنشستگان تامین اجتماعی، ساخت درمانگاه در اقبالیه و مهرگان و ارتقای درمانگاه محمدیه به فوق تخصصی یک ضرورت است.
استاندار گیلان خواستار توسعه ساختمان ، ارتقاء کمی و کیفی خدمات بیمارستان رسول اکرم (ص) رشت، احداث بخش جراحی قلب و آنژیوگرافی در این مرکز درمانی و نیز راه اندازی ، نوسازی و تجهیز درمانگاه در شهرستان های گیلان شد. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۰:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
خازن از احداث درمانگاه تخصصی بیماران مبتلا به سرطان تا اواخر تابستان سال آتی در محل بیمارستان سابق ذکریا خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۰۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود گفت: درمانگاه تامین اجتماعی با جامعه هدف 10 هزار نفر از هفته آینده در این شهر به بهره برداری می رسد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۲۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر شبکه بهداشت شهید بلندیان: با جذب نیرو ی انسانی، کادردرمانی و تجهیز مکان تا پایان سال درمانگاه الموت غربی شبانه روزی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۸:۱۵    
یکی از سوژه های شما هم استانی ها، نبود درمانگاه شبانه روزی در الموت بود، خبرنگار ما در الموت غربی این موضوع رو پیگیری کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۷:۵۶    
از مشکلات جاده دانسفهان به بوئین زهرا تا نبود درمانگاه شبانه روزی در الموت غربی، از سوژه های مردمی ست که با ما در میان گذاشتید.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۶:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: امین امینیان از فعالیت درمانگاه تامین اجتماعی از هفته آینده خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
تصویب ارائه تخفیف ویژه درمانی به پرسنل بخش خصوصی شهرداری و همچنین بحث های مربوط به تفکیک اراضی منطقه جمکران بر اساس طرح تفصیلی و حقوق مالکانه از جمله مباحث امروز شورای اسلامی شهر مقدس قم بود.
هفته نامه عصر ارتباط   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۲:۴۵    
توسعه فردی در اینجا امتیاز اعتباری افراد تعیین می کند که علاوه بر اصل پول (یعنی 10میلیون تومانی که قیمت لپ تاپ است)، فرد باید چه نرخ بهره ای را نیز پرداخت کند. در حال حاضر چنین فین تک هایی مانند قسطا با ویژگی های مخصوص به خود در ایران مشغول به کار هستند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
احداث درمانگاه خط یک حصار از دهه هفتاد آغاز و به صورت اسکلت فلزی رها شده است.
مرصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان سنقروکلیایی گفت: اداره کل انتقال خون استان کرمانشاه در مورخه چهارشنبه 8 بهمن 99 در محل درمانگاه جمعیت هلال احمر شهرستان سنقروکلیایی آماده خونگیری از همشهریان است.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۰:۱۷    
آیا می دانستید تا 30 سال پیش، در فردوس غرب و شرق، همچنان باغ های انار وجود داشت. این بلوار از 2 بخش خاکی و باغ تشکیل می شد که باغ ها در ابتدای بلوار و محل کنونی درمانگاه و مجتمع های تجاری واقع شده بودند. اما اکنون از آن باغ ها خبری نیست و دلیل شلوغی این بلوار، مراکز تجاری و اداری و خدماتی آن است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۲۲:۰۱    
رئیس مرکز توسعه سلامت کیش گفت: درمانگاه کووید 19 با تجهیزات کامل به مراجعه کنندگان دارای علائم کرونا خدمات ارائه می کند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۹:۱۱    
اقتصاد ایران: در سراسر دنیا بیمارستان ها و درمانگاه ها به خط مقدم مبارزه با کووید-19 تبدیل شده اند. اما موفقیت در این مبارزه عمدتا به کارآمدی نظام درمانی هر کشور بستگی دارد. بین توانایی یک کشور در مهار ویروس و توان نظام درمانی آن کشور ارتباط قابل توجهی وجود دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۸:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس بیمارستان شهید مفتح ورامین گفت: کلینیک ویژه بیمارستان شهید مفتح با 13 درمانگاه تخصصی آماده بهره برداری است.
وزیر بهداشت گفت: حتما باید تعداد تست های سریع کرونا در مراکز منتخب 16 و 24 ساعته و درمانگاه ها افزایش پیدا کند چون زمان مشخص شدن نتیجه این تست ها، بسیار کوتاه است اما برای پذیرش و بستری بیماران در بیمارستانها، باید تست PCR انجام شود.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۲:۴۰   + ۲۳ سایت دیگر  
ملایر- نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به 24 ساعته شدن درمانگاه اسلام شهر آقگل از اخذ یک میلیارد تومان اعتبار کمکی برای شبکه بهداشت و درمان شهرستان ملایر خبر داد.
تخلفات و تناقضات متعدد رخداده که باعث وارد شدن فشار مضاعفی بر پزشکان عمومی جوان که در بیمارستان ها، درمانگاه ها، مراکز مراقبتی و مراکز بهداشتی شهرها و روستاهای دور و نزدیک در خط مقدم مبارزه با همه گیری بیماری کروناویروس هستند، شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون پرورشی اداره آموزش و پرورش استان قزوین گفت: اردوگاههای دانش آموزی بهترین درمانگاه برای کاهش نگرانی، استرس و اضطراب و آسیب های اجتماعی دانش آموزان است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
رودسر- نماینده رودسر و املش در مجلس گفت: با رایزنی های صورت گرفته با دانشگاه علوم پزشکی گیلان زمینه فعالیت شبانه روزی درمانگاه کلاچای در آینده نزدیک فراهم شده است.
فاش نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۳:۱۰    
راوی: محمدعلی مستقیمی موضوع روایت: وضعیت لباس در اسارت مکان روایت: اردوگاه های عراق سال 61 یا 62 خبر دادند که یکی از بچه هاکه بیماری کلیوی داشت و در درمانگاه اردوگاه بستری بود شفا پیداکرده (البته بعدا مشخص شد که صحت نداشته) و بچه ها ریختند سرش و پیراهن را که یک بیلرسوت سرمه ای رنگ بود را ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۱:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیر درمان تامین اجتماعی ایلام گفت: درمانگاه تامین اجتماعی مهران با پیشرفت 40 درصد پیش بینی می شود نیمه اول سال 1400 افتتاح و به بهره برداری برسد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۹:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- سرپرست اداره کل بیمه سلامت آذربایجان غربی گفت: 24 درمانگاه خصوصی، دولتی، دانشگاهی و غیر انتفاعی در این استان به نسخه نویسی الکترونیک مجهز شده و اجرای این طرح را آغاز کرده اند.
پانا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۸:۱۸    
تهران (پانا) - اجرا ی طرح شهید سلیمانی، با هدف شناسایی افراد مبتلا و حمایت های معیشتی به شیوه محله محور و خانواده محور همچنان ادامه دارد. سلطانی، مسئول خانه سلامت درمانگاه خیریه قاسم بن الحسن در گفت و گو با پانا گفت: طرح شهید سلیمانی در تمام مناطق از جمله منطقه 14، در ایام کرونا در حال اجرا است ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۵:۵۱    
پزشکان متخصص نیک اندیش با هماهنگی جمعیت هلال احمر با حضور در درمانگاه سپاه ناحیه شهرستان املش 90 نفر را به صورت رایگان ویزیت کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
سومین پایگاه اورژانس شهری نهاوند با پیگیری نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی در محل سابق درمانگاه حافظ راه اندازی می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۰:۱۰    
دعوت به همکاری درمانگاه خیریه مسجد جامع فاطمیه درمانگاه خیریه مسجد جامع فاطمیه در تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۲۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
90 بیمار در درمانگاه حضرت ابوالفضل(ع) سپاه املش رایگان معاینه شدند.
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۲۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
خلیج فارس: مدیر درمان تامین اجتماعی استان بوشهر از افزایش سرانه دسترسی بیمه شدگان به درمانگاه ها و مراکز سرپایی ملکی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان بوشهر خبر داد.
هرمز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۵:۰۷    
فرماندار حاجی آباد از احداث درمانگاه تامین اجتماعی در شهرستان حاجی آباد خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
آدرس سایت نوبت دهی اینترنتی بیمارستان ها و درمانگاه های تامین اجتماعی و روش های اخذ نوبت را در ادامه مشاهده می کنید.
پیک هشت رود   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۲:۴۹    
گویا بدلیل لغو پرواز نماینده سازمان تامین اجتماعی که قرار بود روز پنجشنبه درمانگاه تامین اجتماعی هشترود را افتتاح کند، این مراسم برای چندمین بار لغو شد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
شهردار فیروزکوه با اعلام اتمام مرحله اول عملیات اجرایی آسفالت معبر و مسیر دسترسی پل احداثی جنب درمانگاه قدیم، از آمادگی شهرداری برای بهره برداری از معبر 18 متری خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۹:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس شورای شهر رشت گفت: نخستین درمانگاه تخصصی بیماران هموفیلی گیلان در دهه فجر امسال افتتاح می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۸:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
با میانجیگری مسئولان دادگستری هرمزگان، شورا های حل اختلاف و معتمدین محلی، درگیری خونین دو طایفه در توکهور و هشتبندی میناب پس از 8 سال به صلح و سازش ختم شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۵:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- مدیر درمان تأمین اجتماعی استان سمنان بابیان اینکه دامغان سالانه حدود 200 هزار بار مراجعه به تأمین اجتماعی را دارد، گفت: ساخت درمانگاه جدید برای این شهر در دستور کار است.
نقدینه   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۵:۴۲   + ۱۶ سایت دیگر  
نقدینه- حسینعلی سخندان مدیر امور بیمارستان و دانشکده پرستاری طی حکمی از سوی مدیر عامل به عنوان مسئول دبیرخانه سلامت بانک منصوب شد. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۴:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان مدیر درمان تامین اجتماعی استان سمنان با اشاره به قدمت بالای درمانگاه تامین اجتماعی در دامغان از برنامه ریزی برای ساخت ساختمان تامین اجتماعی در دامغان خبر داد.
کیشوند   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۴:۲۵   + ۲۸ سایت دیگر  
راه اندازی ، تجهیز و بهره برداری ازدرمانگاه کووید 19 در کیش به همت سازمان منطقه آزاد کیش صورت گرفت.
عصر اترک   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۳:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
روز گذشته کودک یک ساله مبتلا به کتواسیدوز دیابتی (DKA) که در درمانگاه غلامان شهرستان راز و جرگلان دچار کاهش سطح هوشیاری شد توسط اورژانس هوایی استان به بجنورد منتقل شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۹:۲۱    
نماینده مردم یزد واشکذر در مجلس شورای اسلامی:در نشستی مشترک مقرر شد خانواده خیر نسبت به تکمیل این طرح تا سال 1400 اقدام کنند.
اتحاد خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۵:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
اتحاد خبر:مدیر درمان تامین اجتماعی بوشهر گفت:از ابتدای سالجاری تا کنون تعداد 475000 نسخه بصورت الکترونیکی تولید شده که از این تعداد 470هزار و 211 نسخه در مطب پزشکان و مابقی در درمانگاه های طرف قرارداد بوده است ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۴:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شبکه بهداشت و درمان گلپایگان گفت: به صورت میانگین روزانه 20 نفر برای بیماری کرونا به درمانگاه های این شهرستان مراجعه دارند، در حال حاضر در این شهرستان چهار نفر به دلیل بیماری کرونا در بخش کرونایی بیمارستان امام حسین بستری هستند.
ایران پرس   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۲:۳۵    
رئیس جمعیت هلال احمر کشورمان، روند خدمت رسانی به بیماران در درمانگاه هلال احمر ایران در غنا را بررسی کرد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۱:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فن آوری از خراسان جنوبی، مهم نیست چند سالت باشد مهم آن است که بتوانی از همه توانت برای رسیدن به اهداف بلند وآینده ای روشن استفاده کنی. ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۰:۴۴    
بسته بودن مراکز شبانه روزی در این روزها، به دلیل شیوع ویروس کرونا، بنا بردرخواست خود مراکز و تأیید دانشگاه علوم پزشکی مشهد است، اما زمانی که پای درد دل و صحبت کادردرمان در درمانگاه ها بنشینید ...
ندای گیلان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۲۲:۴۷    
در چند روز گذشته با خبر شدیم درمانگاه هموفیلی رشت به عنوان سومین درمانگاه تخصصی در کشور، در مراحل پایانی ساخت و بهره برداری قرار گرفته است؛ به همین روی پای صحبت سکینه جهان طلب، قائم مقام مدیر عامل کانون هموفیلی ایران در استان گیلان، نشستیم تا از روند ساخت و آماده سازی این درمانگاه مطلع شویم.