چهارشنبه ۲۲ اردیبهشتساعت ۱۲:۴۶May 2021 12
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بردسکن»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۳۶    
سرمازدگی 67میلیارد تومان به محصولات باغی و زراعی شهرستان بردسکن خسارت وارد کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۲۰    
520 سبد غذایی،غذای گرم و بن لباس به ارزش کلی 57 میلیون تومان، در ماه مبارک رمضان توسط خیرین بردسکن تأمین و در اختیار مددجویان نیازمند بهزیستی قرار گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
بردسکن در سطح زیرکشت زیره کوهی استان مقام نخست دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۹:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) بردسکن گفت: برای جمع آوری زکات فطریه در روز عید فطر، 125پایگاه در شهر، مراکز بخش ها و روستا های بردسکن ایجاد می شود.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۳:۴۴    
رئیس کمیته امداد و دبیر شورای زکات بردسکن گفت: مردم شهرستان سال گذشته 400 میلیون تومان به عنوان زکات فطره و کفاره پرداخت کردند که در امور نیازمندان هزینه شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۷:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- پدیده خشکسالی افزون بر 2 دهه است که دامنگیر خراسان رضوی، به ویژه نواحی خشک تر جنوبی آن همچون منطقه ترشیز شامل شهرستان های کاشمر، بردسکن و خلیل آباد شده است و بر اثر آن روز به روز سطح آب های زیرزمینی و کیفیت آن کاهش یافته و حتی سطح زمین در بسیاری از نقاط فرونشسته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس امور آب منطقه ای شهرستان های بردسکن و کاشمر با بیان اینکه تردد خودروهای معدن طلا در مسیر قنوات روستاهای هدک و سربرج تحت کنترل است، گفت: تا بررسی لازم فعلا متصدیان معدن نباید ترددی را بر روی لایه های آبرفتی قنات روستای هدک و سربرج بدون هماهنگی با نمایندگان روستاها داشته باشند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۷:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مراسم تجلیل از معلمان بسیجی و نمونه شهرستان بردسکن توسط کانون بسیج فرهنگیان سپاه ناحیه بردسکن برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۷:۰۵    
مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج بردسکن گفت: تشکیل سازمان بسیج سازندگی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از برکات انقلاب اسلامی است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۷:۰۵    
به مناسبت 17 اردیبهشت ماه سالروز تشکیل بسیج سازندگی 500 بسته کمک معیشتی با اعتباری بالغ بر 110 میلیون تومان بین نیازمندان در بردسکن توزیع شد.
مشهد فوری   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۱:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اداره پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: طی 24 ساعت گذشته شاهد بارش باران در شهرستان های مشهد، درگز، کلات، چناران، قوچان، تربت حیدریه، کاشمر، گناباد، فریمان، خواف، جغتای، بردسکن و بجستان بودیم ...
مشهد فوری   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
کاشمر، چناران، گناباد و نیشابور قرمز است و در شرایط خیلی پرخطر قرار دارند و شهرهای درگز، قوچان، مشهد، بینالود، فریمان، تربت جام، رشتخوار، تربت جام، تربت حیدریه، جوین، خوشاب، بردسکن وخلیل آباد در وضعیت نارنجی گزارش شده اند. ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۲:۳۵    
مسئول دفتر نماینده، ولی فقیه در سپاه بردسکن گفت: تمام فعالیت های علمی شهید مطهری متاثر از تعبد و تقید او به شرع مقدس بود.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۲:۳۵    
طرح ویزیت پزشک رایگان ویژه پرسنل و کارگران شرکت معدنکاران آسیا پی جو بینالود شهرستان بردسکن اجرا شد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۶:۲۴    
به مناسبت هفته معلم مسئولان و کارکنان ادارات آموزش و پرورش و بنیاد، گلزار شهدای این شهرستان را عطرافشانی و گلباران کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم کاشمر، خلیل آباد، بردسکن و کوهسرخ در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه رد صلاحیت های داوطلبین شوراهای اسلامی ربطی با جناح سیاسی ندارد، گفت: ملاک هیأت نظارت استعلام مراکز 5گانه فردی است، مگر اینکه مستندات دیگری در دست داشته باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم کاشمر، خلیل آباد، بردسکن و کوهسرخ در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به اینکه برای اجرای پروژه باند دوم محور خلیل آباد به بردسکن مجوز ماده 23 صادر نشده است، هرگونه کار اجرایی در این پروژه تاکنون غیرقانونی و تخلف بوده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر شبکه بهداشت و درمان بردسکن گفت: تاکنون بیش از 700 نفر از کادر پزشکی و سالمندان شهرستان بردسکن، واکسن کرونا را تزریق کرده اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر شبکه بهداشت و درمان بردسکن گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا در این شهرستان تا کنون هزار و 150 نفر بستری شده اند که از این تعداد حدود 10 درصد بستری ها فوت کرده اند.
موج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۱:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
معاون امداد و نجات هلال احمر خراسان رضوی بیان کرد:سیل در هفت شهرستان خراسان رضوی به نامهای تربت حیدریه، رشتخوار، کاشمر، مشهد، بجستان، گناباد و بردسکن باعث گرفتار شدن 145 فرد شد که طی 24 ساعت گذشته امداد رسانی های لازم به آنها انجام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۸:۵۶    
این طرح ملی امروز با برق رسانی به روستای عشایری دوغ آباد از توابع بخش انابد با اعتبار بیش از یک میلیارد و 300 میلیون تومان در شهرستان بردسکن خراسان رضوی آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۸:۲۶    
به مناسبت هفته کار و کارگر طرح ویزیت پزشک رایگان ویژه پرسنل و کارگران کارخانه ها امروز در شهرستان بردسکن اجرا شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارش باران 15 شهرستان خراسان رضوی را فرا گرفته که بیشترین آن در بردسکن با 25 میلیمتر رخ داده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به نیاز مراکز درمانی به دستگاه سی تی اسکن برای تشخیص بیماری کرونا، 2 دستگاه سی تی اسکن در اختیار بیمارستان های امید و بردسکن قرار گرفت.
موج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم کاشمر، خلیل آباد ، بردسکن و کوهسرخ در مجلس گفت: اظهارات منتشر شده از سوی ظریف نشان دهنده باور اوست، لذا اینطور نیست که کسی به عمد این فایل را منتشر کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۰۹:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معلمان با دانش و هنرمندی بی بدیلشان در عرصه تعلیم و تربیت از کودکی بر سرنوشت ما تاثیرگذارند و در این میان هستند افرادی که با وجود کاستیهای ظاهری، به خاطر بصیرت باطن حتی در عین نابینایی چشم، چراغ راه فرزندان ایران زمین هستند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۵:۱۴    
فرمانده سپاه ناحیه بردسکن گفت: نباید اجازه دهیم که دشمنان کاری کنند تا مشکلات معیشتی بر اراده مردم انقلابی تاثیر بگذارد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۴:۵۹    
فرمانده سپاه ناحیه بردسکن با اشاره به نامگذاری سال 1400 از سوی رهبر معظم انقلاب به نام تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها گفت: تولید، قلب تپنده اشتغال و اقتصاد کشور است و کارگران افسران جبهه تولید هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۳:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
3هزار قرص نان به مناسبت ولادت امام حسن مجتبی(ع) در روستای شفیع آباد بردسکن توزیع شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۲۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه ناحیه بردسکن گفت: بسیج در تمامی عرصه ها به خوبی پای کار است و مکتبی ترین و مردمی ترین نیرو می باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۶:۵۱    
در ادامه خبرهای امروز چند خبر کوتاه از شهرشستان های بردسکن و کاشمر را با هم مرور می کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۶:۱۵    
از ابتدای امسال تاکنون مساحت 3 هزار و 590 هکتار از مراتع ییلاقی شهرستان تحت پوشش بیمه مراتع قرار گرفته است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۲:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان بردسکن از کشف 103 کیلوگرم حشیش در این شهرستان خبر داد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۰۹:۱۶    
کدخبر: 50865 || تاریخ: 07 اردیبهشت 1400 روزنامه صبح خراسان رضوی: رئیس بنیادشهید و امور ایثارگران بردسکن گفت: مرحوم حاج حسن جلالی پدر والا مقام شهید محمد جلالی به فرزند شهیدش پیوست و آسمانی شد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۷:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مراتع ییلاقی و میان بند شهرستان بردسکن با توجه به خشکسالی در سال جاری بیمه می شود.
پانا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۵:۵۵    
مشهد ( پانا ) - اولین سالن ورزشی و فرهنگی برای علاقه مندان در روستای شفیع آباد بردسکن با جمعی از همراهان افتتاح شد. یکی از اهالی روستا در گفت و گو با پانا گفت: در ابتدا در این مکان حمام عمومی قرار داشت و مردم از آن استفاده می کردند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۰۸:۳۶    
دادستان عمومی و انقلاب بردسکن از فراهم شدن زمینه واگذاری زمین مورد نیاز برای ساخت درمانگاه تأمین اجتماعی بردسکن ظرف 10 روز آینده خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۰۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رزمایش آمران سلامت (یادبود شهدای مدافع سلامت استان) در بردسکن آغاز شد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۶:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد بردسکن از همراهی نیکوکاران با این اداره تشکر کرد و افزود: پیش بینی شده است با مشارکت خیران در ماه رمضان 13 هزار پرس غذای گرم و سبد غذایی بین نیازمندان توزیع شود تا در این شرایط خانواده های نیازمند کمتر دغدغه داشته باشند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
پارک مشاهیر بردسکن تا پایان اردیبهشت بهره برداری می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۴:۱۱    
مسئولان و کارشناسان شبکه بهداشت و درمان بردسکن با حضور در منزل شهید علی حاجی پور نخستین شهید مدافع سلامت این شهر از ایثارگری های این شهید والا مقام تجلیل کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۲:۴۱    
نخستین وقف امسال بردسکن برای توسعه محوطه امامزاده میربابه روستای زیرک آباد از توابع این شهرستان به ثبت رسید.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۱:۳۰    
مشهد پایگاه خبری رویداد ایران- وی افزود: مشارکت مردم و جوامع محلی شرط موفقیت در اجرای طرح های منابع طبیعی و آبخیزداری می باشد تأثیر این مشارکت در روستای گردشگری درونه بخوبی قابل مشاهده است. وی خاطر نشان ساخت در این مراسم تعدادی کارت همیار طبیعت به فعالان زیست محیطی دهستان درونه نیز تحویل گردید. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۱۸:۳۵    
در این بخش خبرهایی کوتاه ازشهرستان بردسکن را می خوانید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۱۷:۲۷    
با موافقت اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و سرمایه گذاری یک سرمایه گذار بومی رباط کبودان بردسکن تا پایان امسال به یک مجموعه خدماتی تفریحی و گردشگری تبدیل می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۱۶:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
متهم برداشت 36میلیون از حساب بانکی یک شهروند در بردسکن شناسایی و دستگیر شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۲۲:۳۸    
جانشین فرمانده سپاه ناحیه سپاه بردسکن از امادگی 87 تیم امر به معروف و نهی از منکر در شهرستان بردسکن خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۲۲:۰۸    
فرمانده سپاه ناحیه بردسکن گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی موجب استقرار و ارتقای امنیت و ثبات در کشور، منطقه و مقابله با تهدید ها و جنگ افروزی های متخاصمان، ارزش های انقلاب و دستاورد های نظام بوده است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمعیت هلال احمر بردسکن گفت: نداشتن انبار تجهیزات منجر شده است که فاقد امکانات و تجهیزات مورد نیاز در شهرستان بردسکن باشیم و تجهیزات فعلی هلال احمر بردسکن، فقط پاسخگوی یک درصد جمعیت دراین شهرستان است.