دوشنبه ۲۶ اردیبهشتساعت ۱۸:۵۴May 2022 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «توزیع برق»

بنا بر آمارها، کشور از 8600 ساعت مصرف سالانه برق با 300 ساعت ناترازی میان تولید و تقاضای مصرف روبروست، ناترازی که به رغم برخی انتقادها، راهکارهای ساده تری در دنیا برای عبور از آن آزموده شده است.
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان مدیر توزیع برق شهرستان مریوان از کشف و ضبط 315 دستگاه ماینر به ارزش ریالی بالغ بر 8 میلیارد تومان در این شهرستان خبر داد.
میرملاس نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس لرستان_نسرین صفربیرانوند؛ چرخ کارخانه صدر فولاد سال 96 به دلایل متعدد از جمله بدهکاری به بانک ها، بدهی به تامین اجتماعی، بدهی مالیاتی و بدهکاری به شرکت توزیع برق از کار افتاد تا شاهد بیکار شدن حدود 130 کارگر این واحد تولیدی باشیم ...
مدیر توزیع برق شهرستان گرمسار از نصب و بهره برداری 74 ایستگاه هوایی توزیع برق به قدرت 13 هزار و 940 کیلوولت آمپر در این شهرستان خبر داد.
عصر کاسپین   ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مهندس مهدیزاده مدیرعامل توزیع برق گیلان خبر داد: به منظور انسجام بخشی فعالیت ها و همچنین ارائه گزارش عملکرد و چالش های پیش رو از سوی واحدهای تابعه جلسات منظم با امورهای اجرایی بصورت هفتگی برگزار می شود. ...
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز ضمن اعلام برگزاری رزمایش وصول مطالبات از مشترکان بدهکار برق گفت: این شرکت 6 هزار و 453 میلیارد و 503 میلیون ریال از مشترکان برق طلبکار است که 25 درصد مطالبات معادل یک هزار و 657 میلیارد ریال مربوط به دستگاه های اداری با عنوان تعرفه عمومی است.
وزارت نیرو   ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
معاون حقوقی، پشتیبانی و مجلس وزیر نیرو گفت: از آنجایی که توسعه و ارتقای گروه های خط گرم امری مهم است، به منظور ارتقای بهره وری این گروه ها از ظرفیت شرکت های دانش بنیان استفاده شود که این موضوع می تواند در رشد و کارایی این گروه ها قابل توجه باشد.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۷:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
آزمایشگاه ملی ساندیا برای روشن نگه داشتن چراغ های پایگاه ماه پروژه آرتمیس ناسا، در حال توسعه ریزشبکه های الکتریکی برای مدیریت توزیع برق از راکتورهای کوچک هسته ای این پایگاه به تاسیسات مختلف زندگی و پشتیبانی است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۶:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان قائم مقام مدیرعامل در امور توزیع برق شهرستان ها از آغاز اجرای برنامه های عملیاتی مدیریت مصرف برق در تابستان سال جاری خبر داد و گفت: در گام اول 10 هزار و 671 فقره تفاهم نامه همکاری از حوزه مدیریت مصرف برق با مشترکین بخش های صنعتی، کشاورزی، تجاری ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۵:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
طرح بازسازی و نوسازی شبکه توزیع برق در قالب رزمایش جهادگران فاطمی در شهرک فند از توابع بخش مرکزی گرمسار برگزار شد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۴:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم زابل، زهک، هیرمند، نیمروز و هامون در مجلس شورای اسلامی در دیدار با مدیر عامل شرکت توزیع برق استان خواستار نصب 80 ترانس برق در روستاهای سیستان پیش از آغاز پیک گرما شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۴:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیر امور توزیع برق شهرستان نیکشهر گفت: طی اقدامات عملیاتی انجام شده توسط پرسنل امور برق این شهرستان بیش از 12 کیلومتر شبکه فشار متوسط و 14 کیلومتر شبکه فشار ضعیف، سال گذشته در این منطقه احداث شد.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۳:۴۹   + ۲۶ سایت دیگر  
مرتضی تورک با اشاره به تشکیل جلسه ای در همین رابطه در دادستانی تهران اظهار کرد: در جلسه با شهردار منطقه 12 تهران، مدیران سازمان آتش نشانی، سازمان پیشگیری و مدیریت بحران استان تهران، شرکت توزیع برق تهران بزرگ، سازمان نظام مهندسی کشور، اتاق اصناف تهران، اداره کل اوقاف و امور خیریه و سازمان صنعت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۳:۰۶    
مدیر توزیع برق شهرستان میامی گفت: طرح اصلاح شبکه 15 روستای این شهرستان با پیش بینی اعتباری به مبلغ 144 میلیارد و 705 میلیون ریال در سال جاری اجرایی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۰:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
انجام پروژه های توزیع برق استان مرکزی از سال گذشته تاکنون 114میلیارد ریال صرفه جوییبه همراه داشته است.
شرکت توانیر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۸:۱۷    
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان جنوبی به همراه مدیر توزیع نیروی برق شهرستان بیرجند در میز خدمت نماز جمعه این شهرستان حضور یافت. به گزارش پایگاه خبری توانیر به نقل از روابط عمومی شرکت شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان جنوبی ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۴:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - مدیر عامل شرکت توزیع برق خوزستان گفت: مدیریت و بهینه سازی مصرف برق راهکاری مناسب برای کاهش و پیشگیری از خاموشی های احتمالی تابستان در استان خوزستان است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۴:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
در جلسه اعضای مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی با مدیران کل دستگاه های اجرایی، به مشخض شدن میزان هزینه کرد پروژه های عمرانی در هر شهرستان، بررسی و شناسایی پروژه های اولویت دار، مقاوم سازی سیستم توزیع برق در گیلان، رفع کمبود آرد و مدیریت در توزیع آب زراعی تأکید شد.
شرکت توانیر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۲:۱۷   + ۱۵ سایت دیگر  
در راستای کاهش بار شبکه توزیع برق پایتخت، بسیجیان شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، طی مانوری ضربتی، ضمن ثبت و ارزیابی روند مصرف برق 220 مسجد شهر تهران، متولیان این مساجد را با راهکارهای صرفه جویی و مدیریت مصرف برق آشنا کردند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۰:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان سمنان گفت: از ابتدای سال 1401 تاکنون 98 دستگاه استخراج رمزارز غیرمجاز در این استان کشف و ضبط شده است.
برق نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۷:۵۸    
قبل از برکناری مدیرعامل قبلی و الان بعد از آمدن مدیر فعلی شرکت توزیع نیروی برق استان البرز انواع اقسام انتصابات در توزیع برق البرز در سکوت خبری اتفاق می افتد و همکاران شرکت در این انتصابات سهمی ندارند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۴:۳۵    
میز خدمت نماز جمعه جهرم، با حضور اکوان، مدیر اداره توزیع برق شهرستان جهرم برپا شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۲۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور برق شمال سنندج از اصلاح و بهسازی شبکه توزیع برق تمام روستا های این حوزه تا پایان امسال و با اعتباری بیش از 4 میلیارد تومان خبر داد.
تمدن لر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۷:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
به علت عدم نصب کنتورهوشمند آب و عدم رعایت الگوی کشت برق 4 حلقه چاه کشاورزی شهرستان رومشکان قطع شد. به گزارش پایگاه خبری تمدن لر، پیرو مصوبات شورای حفاظت منابع آب شهرستان رومشکان و باتوجه به اخطارهای صادره به مالکین چاه ها و عدم رعایت الزامات قانونی از طرف آنها ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۳:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- رییس اداره توزیع برق سقز با اشاره به رفع مشکل شبکه برق در روستای علی آباد گفت: پروژه رفع حریم شبکه برق روستای علی آباد کرفتو این شهرستان با اصلاح و جانمایی صحیح تیرهای روشنایی در این روستا آغاز شده و عملیات تبدیل شبکه سیم مسی آن به کابل خودنگهدار نیز طی یک ماه آینده به اتمام می رسد.
جام جم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۰:۴۶    
متن اطلاعیه: به اطلاع میرساند بدلیل انجام تعمیرات و بهینه سازی شبکه فشار متوسط به منظور بهبود نیرورسانی و افزایش قابلیت اطمینان شبکه توزیع، برق کلیه مشترکین واقع در مناطق مشروحه ذیل طبق تاریخ و ساعت اعلام شده قطع خواهد شد: روز پنج شنبه 22 اردیبهشت ماه ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۰۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیر امور توزیع برق شهرستان خاش گفت: طی اقدامی عملیاتی توسط نیروی انتظامی و با همکاری پرسنل برق و مردم پنج سارق سیم و تجهیزات شبکه برق شهرستان تفتان شناسایی و دستگیر شدند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۲۱:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - در دومین دوره از مسابقات مهارتهای شغلی صنعت برق جنوب و جنوب غرب کشور که امروز چهارشنبه در اهواز به پایان رسید، شرکت توزیع برق اهواز به مقام قهرمانی دست یافتند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۲۰:۳۵    
مدیرعامل شرکت توزیع برق خراسان جنوبی گفت: حدود 35 میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل برق رسانی به این پروژه مورد نیاز است.
گیل خبر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۸:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
گیل خبر/ به گزارش توزیع برق گیلان،جریان برق در برخی مناطق گیلان به منظور پاره ای از تعمیرات فردا، 22 اردیبهشت 1401 طی ساعاتی قطع خواهد شد. رشت: بلوار شهید انصاری-خیابان دفاع و ژاندارمری و کوچه مستشاری و قصابی سهیل و نانوایی های سنگکی و بربری و کوچه های اطراف ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۷:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیرعامل شرکت توزیع برق خراسان جنوبی گفت: ادارات خراسان جنوبی در مصرف برق خود صرفه جویی کنند تا در فصل تابستان دچار خاموشی نشوند.
پاون   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۶:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان هرمزگان گفت: مانور نصب و آنلاین سازی 100 دستگاه سکسیونر کنترل پذیر با حضور معاون برق و انرژی وزیر نیرو در شبکه برق این استان آغاز شد که با اجرای آن 240 مگاوات از بار شبکه توزیع برق هرمزگان از راه دور کنترل می شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۵:۲۲    
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان از آغاز دومین رزمایش وصول مطالبات از مشترکان سخت وصول و بدهکار، بابت بهای برق مصرفی معوق خبر داد.
شرکت توانیر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۳:۴۷    
شرکت توزیع برق اصفهان در دومین مسابقات مهارت شغلی منطقه مرکز کشور پس از 2 روز رقابت فشرده به میزبانی شرکت توزیع برق قم در 3 رشته تبدیل سیم به کابل خود نگهدار ،احداث کابل خود نگهدار ونصب انشعاب سه فاز مقام اول را از آن خود کرد. ...
شرکت توانیر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۳:۴۷   + ۱۴ سایت دیگر  
با هدف مدیریت بار شبکه توزیع برق شهر تهران، با اعزام کارشناسان مناطق 22 گانه شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، شرایط و میزان مصرف برق در 1700 شعبه بانک پایتخت از نزدیک به صورت میدانی، ارزیابی و ثبت شد. ...
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
جلسه شورای انسجام بخشی مدیران صنعت آب و برق استان مازندران با حضور دکتر موسوی تاکامی، مدیر عامل شرکت برق منطقه ای مازندران و گلستان، سرهنگ شعبانی، رئیس بسیج کارکنان ادارات استان و همچنین مدیران عامل شرکت توزیع برق غرب، آب و فاضلاب، آب منطقه ای استان و سرپرست نیروگاه شهید سلیمی نکا برگزار شد ...
شرکت توانیر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیراجرایی انجمن صنفی کارفرمایی شرکتهای توزیع برق کشور درآئین افتتاحیه دومین دوره مسابقات مهارتهای شغلی صصنعت برق در اهواز گفت: بنا داریم پس از مسابقات کشوری و در ادوار آتی در ردیف 13 کدجهانی مسابقات تاسیسات الکتریکی حضور فعال داشته باشیم. ...
شرکت توانیر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۰:۱۷    
مدیر توزیع برق شهرستان سقز از ثبت بیش از 1700 تماس از طریق مشترکین با سامانه 121 در این شهرستان خبر داد و افزود: تماس های صورت گرفته در کمترین زمان ممکن بررسی و مشکلات مربوطه مرتفع گردید. ...
رکنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۰۹:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: مدیر امور برق جنوب سنندج از اصلاح شبکه توزیع برق روستای گردشگری گلین با اعتباری بالغ بر 300 میلیون تومان طی یک ماه گذشته دراین شهرستان خبر داد.
برق نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۰۹:۴۳    
امروز صبح بیست و ششمین کنفرانس بین المللی شبکه های توزیع نیروی برق ایران در دانشگاه امیرکبیر آغاز به کار کرد و به مدت دو روز ادامه دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۰۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
تیم اعزامی شرکت توزیع برق چهارمحال وبختیاری در رقابت های مهارت های شغلی صنعت برق کشور دوم شد.
هاژه   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۲۲:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، بالا بردن جک کمپرسی در محیط ناامن و برخورد با کابل های برق، جان راننده مهابادی را گرفت. جلال زایر، رئیس شرکت توزیع برق مهاباد در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد ...
عصر مسجد سلیمان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
عصر مسجدسلیمان // علیرغم اقدامات و تلاش های صورت گرفته در حوزه توزیع برق متاسفانه مشکلات زیادی وجود دارد که باید با برنامه ریزی دقیق به آن ها رسیدگی کرد. مصطفی احمدی مدیر توزیع نیروی برق مسجدسلیمان که مدت کوتاهی ست به عن ...
رکنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۸:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
رکنا:مدیر دفترحراست و امور محرمانه شرکت توزیع برق اصفهان گفت:4 هزار و 768 دستگاه ماینر غیر مجاز از ابتدای طرح جمع آوری دستگاه استخراج رمز ارز تا کنون کشف و ضبط شده است .
عصر کاسپین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۷:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
پنجمین نشست هفتگی کمیته راهبری پیک سایی و بهینه سازی مصرف با حضور محمدتقی مهدیزاده مدیرعامل و جمعی از معاونین و مدیران شرکت توزیع نیروی برق گیلان بمنظور برنامه ریزی و تشریح اقدامات گذر از پیک بار تابستان 1401 برگزار شد. ...
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۵:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق چهارمحال و بختیاری از افزوده شدن 142 کیلومتر شبکه توزیع برق با اعتباری بیش از 560 میلیارد ریال طی سال گذشته خبر داد.
شرکت توانیر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۲:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
شرکت توزیع نیروی برق استان هرمزگان به منظور ترویج فرهنگ مدیریت مصرف برق در میان دانش آموزان با اداره کل آموزش و پرورش تفاهمنامه همکاری در قالب طرح همیاران برق امضا کرد. ...
شرکت توانیر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۲:۱۷   + ۱۵ سایت دیگر  
در راستای اجرای مانور جهادی بهسازی شبکه توزیع برق پایتخت، روز چهارشنبه؛ 21 اردیبهشت ماه ؛ برخی از مشترکان محدوده شهرک شهید بهشتی ( قصرفیروزه دوم ) از ساعت 8 صبح الی 13با قطعی احتمالی و موقت برق مواجه خواهند شد ...
شرکت توانیر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۲:۱۷    
مدیر توزیع برق شهرستان کامیاران از مقاوم سازی فیدر روانسر این شهرستان با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 200 میلیون ریال خبر داد. به گزارش پایگاه خبری توانیر به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان، وریا شیروانی گفت: به منظور مقاوم سازی شبکه، جلوگیری از خاموشی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۱:۴۱    
تیم شرکت توزیع برق چهارمحال وبختیاری موفق به کسب مقام دوم مسابقات مهارت های شغلی صنعت برق کشورشد.