پنجشنبه ۰۶ آبانساعت ۰۸:۳۷Oct 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نیروی برق استان»

رکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رکنا:مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با تأکید بر اینکه باید در راستای ارتقای شرکت در شاخص ها برنامه محور حرکت کنیم، گفت: بانوان همکار نیز با برنامه محوری و فعالیت در راستای پیشبرد اهداف شرکت می توانند گامی مؤثر بردارند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۴:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
معاونت فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان گفت: چهار هزار و 414 انشعاب غیر مجاز از ابتدای امسال تاکنون در این استان شناسایی و جمع آوری شده است.
روزنامه شروع   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۳:۲۷    
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با تأکید بر اینکه باید در راستای ارتقای شرکت در شاخص ها برنامه محور حرکت کنیم، گفت: بانوان همکار نیز با برنامه محوری و فعالیت در راستای پیشبرد اهداف شرکت می توانند گامی مؤثر بردارند.
شرکت توانیر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۰:۲۱    
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان گفت: رسالت این شرکت خدمت رسانی به مردم است و در این مسیر از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد. به گزارش پایگاه خبری توانیر به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان ...
شرکت توانیر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۰:۲۱    
فرماندار شهرستان دلگان با حضور در ستاد شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان واقع در شهر زاهدان با مدیر عامل این شرکت دیدار کرد. به گزارش پایگاه خبری توانیر به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۲۲:۰۳    
ایسنا/ایلام مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام گفت: بررسی صنعت برق از قاب هنر و خصوصا هنر نمایش می تواند تاثیر زیادی بر جامعه هدف در جهت اصلاح الگوهای مصرف و آشنایی با فرآیند تولید برق داشته باشد
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۲۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
شرکت توانیر در راستای ایجاد فرصت های برابر برای همه افراد واجد شرایط عمومی و تخصصی خدمت گزاری، از متخصصین داوطلب واجد شرایط برای همکاری در سمت مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان دعوت به اعلام آمادگی می نماید.
برترین ها / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۲۳:۱۷   + ۲۷ سایت دیگر  
ایرنا: سخنگوی شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: اتصالی برق 17 دستگاه ماینر غیرمجاز در منزلی واقع در فرعی 9 کاشانی ها معروف به سالم آباد یاسوج، خانه ای را به آتش کشاند. ...
شرکت توانیر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۳:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان چهارمحال وبختیاری از اجرا و بهره برداری 5 پروژه برق رسانی در بخش فلارد شهرستان لردگان به ارزش 10 میلیارد ریال خبر داد. ...
شرکت توانیر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۳:۵۳    
دومین جلسه کارگروه استانی ساماندهی مراکز رمز ارز روز سه شنبه 4 آبان سالجاری در محل سالن جلسات ستاد شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری توانیر به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۳:۲۳   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از بخشودگی 23 درصد از قبوض برق صادر شده در هفت ماهه گذشته سالجاری در این استان خبرداد.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۰:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
1000 متر شبکه فرسوده با کابل خودنگهدار در حوزه شهری بخش سنگر با اعتباری معادل 1500 میلیون ریال جهت افزایش ضریب پایداری شبکه های توزیع برق به بهره برداری رسید.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان معاون برنامه ریزی و مهندسی شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان گفت: 35 کیلومتر از شبکه توزیع برق مناطق بابایان و شیرآباد از مراکز حاشیه ای شهر زاهدان اصلاح شد.
عصر کاسپین   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۹:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان از احداث 5000 متر شبکه با کابل خودنگهدار در حوزه روستائی شهرستان بندر انزلی با اعتباری قریب به 8 میلیارد ریال خبر داد. ...
شرکت توانیر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان دیدار کرد. به گزارش پایگاه خبری توانیر به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع برق استان سمنان ...
شرکت توانیر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون منابع انسانی شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان از رشد 23درصدی اجرای دوره های آموزشی در شش ماهه نخست امسال نسبت به مدت متناظر سال قبل خبر داد. به گزارش پایگاه خبری توانیر به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع برق استان سمنان، بامداد یغمایی بیان کرد: به دلیل شرایط کرونایی ...
روزنامه شروع   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۴:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با اشاره به بحث سرقت از تجهیزات و تأسیسات برقی گفت: با توجه به اقدامات پیشگیرانه و همکاری خوب نیروی انتظامی در بحث سرقت ها شاهد روند کاهشی هستیم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۲۱:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین گفت: در نیمه اول امسال بیش از 6 میلیارد تومان از تجهیزات شبکه برق استان به سرقت رفته است.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون درآمد و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد، از کشف و ضبط 238 رمز ارز غیرمجاز طی سال جاری در مناطق مختلف این استان خبر داد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۹:۳۱   + ۱۸ سایت دیگر  
همدان- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان از کشف 11 مزرعه و 88 دستگاه استخراج غیرمجاز رمزارز با توان 166.22 کیلووات، از ابتدای شهریور ماه در استان همدان خبر داد.
ایرسا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۲۲:۰۰    
ایرسا_ مسعود صادقی رئیس هیئت مدیره ، محمد مرادی مدیرعامل به همراه اعضاء هیئت مدیره و معاونان شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه با حضور در شهرستان سرپل ذهاب از شبکه های برق چند روستای این شهرستان بازدید کردند.
نیروگاهیان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۴:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه خبری برق حرارتی، رضا مهرانی با بیان این مطلب افزود: این نیروگاه در این بازه زمانی توانسته است با تولید خالص حدود دو میلیون و 100 هزار مگاوات ساعت نقش اثرگذاری در تامین برق مورد نیاز استان هرمزگان ایفا کند. ...
شرکت توانیر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین در پاسخ به درخواست های مردمی و پس از پیگیری های انجام شده، روستای کمر رود در منطقه کوهستانی و صعب العبور طارم سفلی برقدار شد. ...
شرکت توانیر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۸:۲۴    
سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان با سرپرست دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری سمنان دیدار کرد. به گزارش پایگاه خبری توانیر به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع برق استان سمنان، سید محمد حسینی نژاد در این دیدار با بیان این که رفع مشکلات مردم در حوزه برق ...
جام جم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۶:۱۰    
براساس گزارش پایش و تحلیل بازار برق ایران که توسط شرکت مدیریت شبکه برق ایران منتشر شد، رتبه نخست شاخص موفقیت در پیش بینی نیاز مصرف خریداران به دفتر بازار برق شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۳:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی از بازگشت 250 میلیارد ریال به خزانه دولت برای کشف 16 هزار ماینر غیرمجاز دراستان با مشارکت نیروی انتظامی خبرداد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۹:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به کشف 110 دستگاه رمز ارز غیرمجاز، گفت: فعالیت رمز ارزهای غیرمجاز نقش موثری در خاموشی ها دارد.
شرکت توانیر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۹:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
معاون بهره بردار ی و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان فارس از نگهداری و تعمیرات 1700کیلومتر شبکه فشار ضعیف و متوسط هوایی در استان طی شش ماه اخیر خبرداد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۷:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
زنجان – ایرنا – مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان گفت: 317 هزارو 276 مشترک در سطح مناطق شهری و روستایی این استان مشمول طرح " برق امید " شدند و این انرژی را رایگان مصرف کردند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۴:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
همدان - مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان از کشف 16 دستگاه غیرمجاز استخراج رمز ارز دیجیتال با همکاری مراجع قضایی، انتظامی و اطلاعاتی در شهرستان ملایر خبر داد.
شرکت توانیر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۱:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان گفت: پرسنل این شرکت با کشف و جمع آوری ماینرهای غیر مجاز در این استان توانستند از اتلاف هشت میلیون و 238 هزار کیلو وات ساعت برق جلوگیری کنند که این میزان معادل مصرف برق هزار و 600 خانوار استان طی یک سال است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۹:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
معاون مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان تهران از کشف و ضبط 72 دستگاه تولید رمزارز غیرمجاز در جنوب استان تهران خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۹:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
گنبدکاووس- ایرنا- مدیرکل امور عشایری گلستان گفت: با هدف دسترسی آسان به انرژی برق، 300 پنل خورشیدی از محل اعتبارات شرکت توزیع نیروی برق و مالیات بر ارزش افزوده تامین و بخشی از آن میان جامعه عشایری این استان شمالی توزیع شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
ارشد نظامی آجا در سیستان و بلوچستان و فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر 88 زرهی با حضور در ستاد شرکت توزیع نیروی برق این استان با مدیر عامل این شرکت دیدار کرد.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۸:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان با اشاره به نقش مهم و قابل ملاحظه ی اجرای طرح کابل خودنگهدار در کاهش انرژی توزیع نشده تاکید کرد: پروژه احداث 7500متر کابل خودنگهدار در شهرستان رودسر، با اعتباری قریب به 1600 میلیون ریال و به همت و تلاش 6 اکیپ اجرایی مورد بهره برداری قرار گرفته است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان رئیس دانشگاه زنجان گفت: پروژه احداث تقاطع غیرهمسطح ورودی دانشگاه زنجان در انتظار برگزاری مناقصه برای انتخاب پیمانکار و نظر کارشناسی شرکت توزیع نیروی برق استان برای جابه جایی پست برق برای عملیاتی شدن است.
روزنامه شروع   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با اشاره به اجرای 16 مانور عملیاتی برق طی سال جاری در استان همدان گفت: مانور عملیاتی تعمیرات فیدر بحرانی بابانظر با حضور 15 اکیپ برگزار می شود.
شرکت توانیر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیردفترحراست شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین گفت: از اواخر سال 98 تا کنون و با شناسایی و جمع آوری 9188 دستگاه رمز ارز غیر مجاز، بیش از 17 میلیون کیلووات ساعت در مصرف انرژی برق در استان صرفه جویی شد. ...
هرمز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت تولید نیروی برق استان هرمزگان گفت: در نیمه نخست امسال بیش از 2 میلیون مگاوات ساعت انرژی خالص در این نیروگاه تولید شده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل بیش از 20 درصد افزایش را نشان می دهد.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۰:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان از احداث3200 مترکابل خودنگهدار در شهرستان شفت و بخش سنگر شهرستان رشت با اعتباری معادل 4/5 میلیارد ریال و با تلاش 11 اکیپ عملیاتی خبر داد.
ایرسا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
ایرسا_ در ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی استان کرمانشاه در سال 1399، شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه موفق به کسب رتبه اول در گروه زیربنایی وتوسعه وزیر ساخت و کسب رتبه دوم در بخش عمومی واختصاصی جشنواره شهید رجایی شد.
ایرسا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
ایرسا_ استاندار کرمانشاه به همراه مهندس مرادی سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه با سفر به شهرستان اسلام آبادغرب از روند ساخت و فعالیت 4 طرح صنعتی و اقتصادی در این شهرستان بازدید کرد.
ایرسا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
ایرسا_ سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه به همراه مهندس اسدی مدیرعامل شرکت برق منطقه ای غرب با حضور در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی، هفته نیروی انتظامی را به سردار جاویدان فرمانده نیروی انتظامی استان کرمانشاه و پرسنل ایشان تبریک گفتند.
شرکت توانیر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیته مدیریت دانش حوزه مهندسی شرکت توانیر به جهت طراحی، ساخت و اجرای چهارپایه نگهدارنده به منظور کار برروی پایه های فرسوده از شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان جنوبی تقدیر کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از نصب و احداث دو دستگاه ترانسفورماتور تبدیل هفت مگاواتی برق با اعتباری بیش از هفت میلیارد تومان در روستای دارشاهی دنا خبرداد.
نیروگاهیان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۵:۱۳   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، “احمدرضا خسروی”، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 1896 سامانه خورشیدی قابل حمل به عشایر استان فارس تحویل شده و 554 دستگاه دیگراز این سامانه ها نیز تا پایان سال جاری ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۴:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیر دفتر نظارت بر بهره برداری شرکت توزیع نیروی برق استان یزد: طرح "نگاه آسمان" به عنوان یکی از اقدامات پیشگیرانه در کاهش خاموشی برق با موفقیت در حال اجرا است.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۲:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان از بهره مندی 53 خانوار عشایری استان گیلان از نعمت برق از طریق پنل های قابل حمل خورشیدی با اعتباری بالغ بر 4 میلیارد و 300 میلیون ریال تا پایان سال 1400 خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین گفت: در حال حاضر بیش از 210 میلیارد تومان در استان مطالبه وصول نشده از بخش های مختلف داریم که پرداخت نشدن آن چالش برانگیز است.