شنبه ۰۵ خردادساعت ۱۶:۵۸May 2024 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان بازرسی کل کشور»

آی تی آنالایز   ۴ ساعت پیش    
علی شمیرانی - آمار البته عجیب نبوده و مسبوق به سابقه است. هفته قبل رئیس سازمان بازرسی کل کشور اعلام کرد، براساس آمار سال 1400 تا 1402 از بیش از 302 هزار پرونده ای که در دیوان عدالت اداری تشکیل شده اند، بیشترین دعاوی مربوط به سازمان تأمین اجتماعی با 140 هزار پرونده بوده است. ...
رویداد 24   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۰۸:۰۵    
ابراهیم رئیسی علاوه بر ریاست دولت و دستگاه قضایی کشور چندی سمت مهم را در دوران زندگی خود بر عهده داشت. دادستان تهران، همدان و کرج، ریاست سازمان بازرسی کل کشور و معاونت سیاسی دادسرای انقلاب تهران از جمله مهم ترین مسئولیت های او بودند. درباره 10 فراز از زندگی ابراهیم رئیسی در این مطلب بخوانید.
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون مالی گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی در سال های 1394 تا 1398 برخی گردش های مالی مشکوک داشته تا این که مستند به گزارش های سازمان بازرسی کل کشور در سال 1398 ، پرونده سوء جریانات مالی معاون مالی وقت کشتیرانی طی شکایتی نزد دادسرای امور کارکنان دولت تشکیل شد.
سازمان بازرسی کل کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۶:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان بازرسی کل کشور با ارسال پیامی شهادت آیت الله رئیسی، رئیس جمهور ایران اسلامی و جمعی از همراهان خدوم ایشان را به پیشگاه رهبر معظم انقلاب و ملت شهیدپرور ایران تسلیت گفت.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۴:۲۶    
شهید آیت الله سیدابراهیم رئیسی را باید از خادمان و حامیان قرآن کریم برشمرد. ایشان با وجود صفت تواضع، در زمان مسئولیت در سازمان بازرسی کل کشور و ریاست دستگاه قضا، دشمن فساد و مفسدین، همچنین فردی فعال در مجلس خبرگان رهبری و مجمع تشخیص مصلحت نظام بود ...
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۴:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور دولت سیزدهم، در سال 1368 با حکم محمد یزدی رئیس وقت قوه قضائیه، به عنوان دادستان تهران منصوب شد. او در سال 1373 به عنوان رئیس سازمان بازرسی کل کشور منصوب شد و تا سال 1383 در این سمت بود ...
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۳:۳۲    
پیشکسوت قرآنی کشورمان گفت: شهید آیت الله سیدابراهیم رئیسی را باید از خادمان و حامیان قرآن کریم برشمرد. ایشان با وجود دارا بودن صفت تواضع، اما در زمان مسئولیت در سازمان بازرسی کل کشور و ریاست دستگاه قضا، دشمن فساد و مفسدین، همچنین فردی فعال در مجلس خبرگان رهبری و مجمع تشخیص مصلحت نظام بود ...
صاحب نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۲:۲۲    
نماینده سابق مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ویژگی های شخصیتی آیت الله رئیسی اظهار کرد: بنده ایشان را از زمان اول انقلاب و پرونده رسیدگی به نحوه شهادت شهید محمدعلی رجایی و سازمان بازرسی کل کشور می شناختم مهم ترین ویژگی اخلاقی ایشان را تواضع و فروتنی و اخلاص در عمل می دانستم.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۲:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار احزاب ایران اکونومیست ، اسحاق جهانگیری روز دوشنبه در پی شهادت رئیس جمهور و همراهان او در جریان حادثه بالگرد در گفت و گو با صدا و سیما با بیان اینکه من و آیت الله رئیسی در سه دوره مسئولیت مستقیم با هم کار کردیم، اظهار داشت: در دوران وزارت من ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۰۹:۲۹    
آیت الله سید ابراهیم رییسی از سال 1373 به ریاست سازمان بازرسی کل کشور منصوب شد و خدمت ایشان در این سمت تا سال 1383 ادامه یافت.
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۲۳:۳۲    
رئیس سازمان بازرسی کل کشور در پیامی به سانحه برای بالگرد حامل رئیس جمهور واکنش نشان داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۶:۵۰    
رئیس سازمان بازرسی کل کشور با اشاره به محکومیت 700 نفر از مدیران و کارکنان دستگاه ها در مراجع قضایی گفت:این تعداد مربوط به پرونده هایی است که در دوره های مختلف در مراجع قضایی تشکیل شده است.
الف   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۱:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
زنگنه، نماینده مجلس شورای اسلامی با حضور در برنامه برمودا تعریف می کند که سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور فعلی کشورمان که در طی سال های 73 تا 83 ریاست سازمان بازرسی کل کشور را عهده دار بود، سوار خودروی بنز متعلق به این سازمان نمی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۱:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: براساس آمار سال 1400 تا 1402 از تعداد 302 هزار و 788 پرونده ای که در مراجع قضایی تشکیل شده اند، بیش از 50 درصد، له یا علیه وزارتخانه ها بوده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۰:۴۸   + ۲۵ سایت دیگر  
با ورود به موقع سازمان بازرسی کل کشور 20 هزار تن ذرت و 7400 تن جو در معرض فساد در استان ایلام تعیین تکلیف شده و از خسارت 300 میلیارد تومانی به بیت المال جلوگیری شد.
معاون نظارت و بازرسی امور فرهنگی و اجتماعی سازمان بازرسی کل کشور طی روز پایانی نمایشگاه با حضور در مصلی امام خمینی(ره) در جریان موانع و چالش های نمایشگاه سی وپنجم قرارگرفت.
سازمان بازرسی کل کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۲۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
سرپست بازرسی امور نظامی، امنیتی و نهادهای سازمان بازرسی کل کشور از غرفه انتشارات سازمان بازرسی کل کشور بازدید کرد.
سازمان بازرسی کل کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۹:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون نظات و بازرسی امور فرهنگی و اجتماعی سازمان بازرسی کل کشور از غرفه انتشارات سازمان در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران بازدید کرد.
سازمان بازرسی کل کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
بازرس کل امور فرهنگ و رسانه سازمان بازرسی کل کشور از غرفه انتشارات سازمان در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران بازدید کرد.
سازمان بازرسی کل کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
بازرس کل امور بهداشت و درمان سازمان بازرسی کل کشور از غرفه انتشارات سازمان در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران بازدید کرد.
سازمان بازرسی کل کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان صدا و سیما از غرفه انتشارات سازمان بازرسی کل کشور در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران بازدید کرد.
سازمان بازرسی کل کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام از غرفه انتشارات سازمان بازرسی کل کشور در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران بازدید کرد.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۸:۵۷    
عباس فرزادنیا، مولف کتاب جرایم کارکنان دولت گفت: سازمان بازرسی کل کشور درصدد است با انعکاس بهترین آثار علمی در بخش های ارتقای سلامت اداری، جذب NGO ها، پیشگیری از وقوع جرم و تقویت نگاه اندیشمندان ...
سازمان بازرسی کل کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل و بازرس قضایی دفتر امور حقوقی سازمان بازرسی کل کشور از انتشارات سازمان بازرسی بازدید کرد.
بهار نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۴:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: روز های اخیر بار دیگر مساله موجودی صندوق توسعه ملی به محل بحث های جدی تبدیل شده است. وقتی که خدائیان، رئیس سازمان بازرسی کل کشور در چهارمین همایش بین المللی صندوق توسعه ملی از 100 میلیارد دلار بازنگشته به صندوق توسعه ملی صحبت می کرد تصور نمی کرد بار دیگر مساله این کسری را چطور بار ...
اتحاد خبر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۲:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
اتحادخبر: دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور: اداره گاز همکاری های لازم را جهت برقراری تولید در واحدهای تولیدی داشته باشد.آقای آقاعلیخانی دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور به همراه تعدادی از مدیران سازمان بازرسی کل کشور از مجتمع پتروشیمی کیمیای پارس خاورمیانه دیدار نمودند و از نزدیک در ...
سازمان بازرسی کل کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۲:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان بازرسی کل کشور روز گذشته با حضور دو ساعته در نمایشگاه بین المللی کتاب، بخش های مختلف آن را مورد بازدید قرار داد و به گفت وگو با ناشران پرداخت.
روزنامه سپید   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۰:۲۳   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش سپیدآنلاین ، در این پرونده سازمان بازرسی کل کشور به عنوان شاکی به موجب نامه شماره 179780 مورخ 15/ 6/ 1401 ابطال ردیف های ( 1/2 )، ( 1/3 ) از بند (1) و بندهای (2) و (4) ذیل ماده (7) دستورالعمل ارائه عادلانه خدمات تخصصی پایدار در بیمارستان های وابسته به دانشگاه ...
سازمان بازرسی کل کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۹:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
با پیگیری سازمان بازرسی کل کشور موانع و چالش های پیش روی شرکت تولیدی نورآرای شمال رفع شد و شرکت از خطر تعطیلی نجات یافت.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۱:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآینده نیوز محمد صائبی صبح جمعه در حاشیه بازدید از غرفه انتشارات سازمان بازرسی کل کشور در سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، طی نشست با مسئول انتشارات سازمان بازرسی کل کشور، اقدام این سازمان در نشر آثار مرتبط با موضوع سلامت اداری و مبارزه با فساد را ارزشمند دانست. ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۲۳:۳۸   + ۲۴ سایت دیگر  
روزنامه اعتماد نوشت: سرانجام پیگیری قضایی پرونده میلیارد دلاری چای دبش چه شد؟ این پرسشی است که افکار عمومی ایرانیان از زمان افشای تخلف مرتبط با چای دبش از پاییز سال گذشته تا به امروز، بارها از خود پرسیده و پاسخی در خور نیافته است ...
سازمان بازرسی کل کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۶:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
بازرس کل امور ورزش و جوانان سازمان بازرسی کل کشور از غرفه انتشارات این سازمان در نمایشگاه کتاب بازدید کرد.
سازمان بازرسی کل کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۵:۱۲    
معاون سازمان حج و زیارت از غرفه انتشارات سازمان بازرسی کل کشور در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران بازدید کرد.
سازمان بازرسی کل کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون دادستان تهران از غرفه انتشارات سازمان بازرسی کل کشور در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران بازدید کرد.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۴:۱۸    
مسئول انتشارات سازمان بازرسی کل کشور با اشاره به اهمیت آشنایی کودکان از ابتدا با حوزه مصادیق فساد، گفت: انتشار کتاب های کودک با موضوع مبارزه با فساد در دستور کار این انتشارات قرار دارد.
سازمان بازرسی کل کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان بازرسی کل کشور با حضور در غرفه انتشارات سازمان بازرسی در نمایشگاه کتاب، تالیفات این انتشارات را مورد بررسی قرار داد.
سازمان بازرسی کل کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۴:۱۲    
رئیس دفتر بازرسی ویژه رئیس جمهور پیش از ظهر امروز از غرفه انتشارات سازمان بازرسی کل کشور در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران بازدید کرد.
سازمان بازرسی کل کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۴:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور از غرفه انتشارات سازمان بازرسی کل کشور در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران بازدید کرد.
سازمان بازرسی کل کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل خانه کتاب و ادبیات ایران و قائم مقام سی وپنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از غرفه انتشارات سازمان بازرسی کل کشور بازدید کرد.
سازمان بازرسی کل کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۳:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
آئین رونمایی از دو عنوان کتاب در حوزه کودک و نوجوان در غرفه انتشارات سازمان بازرسی کل کشور در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران برگزار شد.
سازمان بازرسی کل کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۳:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
آئین رونمایی از دو عنوان کتاب انتشارات سازمان بازرسی کل کشور در حوزه کودک و نوجوان با موضوع مبارزه با فساد و ارتقای سلامت اداری در غرفه بچه کتابخون ها بخش کودک و نوجوان نمایشگاه بین المللی کتاب تهران برگزار شد.
سازمان بازرسی کل کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۳:۱۲    
قاضی صلواتی از غرفه انتشارات سازمان بازرسی کل کشور در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران بازدید کرد.
خبرورزشی   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۲:۵۷   + ۱۹ سایت دیگر  
در شرایطی که هلدینگ خلیج فارس مایل بود بندهای عجیب قرارداد بازیکنان استقلال در زمان مدیرعاملی مصطفی آجورلو را پرداخت کند، دستور اکید سازمان بازرسی مانع غیر قابل عبور هلدینگ برای پرداخت این مبالغ است.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۱:۲۴    
رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: مطالعات تطبیقی همکاران در سازمان بازرسی کل کشور بررسی شد و همچنین راهکارهایی که کشورهای موفق در مبارزه با فساد به کار گرفته اند و دستگاه هایشان چگونه عمل کرده اند ...
بهار نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۲۱:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
گروه سیاسی: آخرین نشست رئیس قوه قضائیه به پرونده چای دبش اختصاص داشت. پرونده اختلاسی که به شکل رسمی نخستین بار سازمان بازرسی کل کشور در 11 آذر 1402 آن را تأیید کرد ...
سلام نو / روز نو   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
به تازگی رئیس قوه قضائیه، محکومیت جواد ساداتی نژاد، وزیر جهاد کشاورزی ابراهیم رئیسی را تایید کرده، اما از اثرات این فساد چه می دانید؟
سازمان بازرسی کل کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی سازمان بازرسی کل کشور، دکتر جهانگیر معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دستگاه قضا و سخنگوی قوه قضائیه در حاشیه بازدید از غرفه انتشارات سازمان بازرسی کل کشور در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با اشاره به نگاه عالمانه دکتر خدائیان به موضوعات و استفاده از نیروهای نخبه و متخصص در ...
سازمان بازرسی کل کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۸:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی دولت از غرفه انتشارات سازمان بازرسی کل کشور در سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب بازدید کرد.