دوشنبه ۳۰ فروردینساعت ۱۳:۵۸Apr 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «انتقال نفت»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۵:۰۶    
بخشی از خط لوله انتقال نفت خام مارون به اصفهان با دستگاه پیشرفته GPR اسکن شد.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۳:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
پروژه خط لوله انتقال نفت گوره به جاسک یکی از مهمترین و استراتژیک ترین پروژه هایی است که نمیتوان نقش راهبردی آن را در اقتصاد کلان کشور نادیده گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۵:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
طرح انتقال نفت خام از گوره به جاسک یک طرح راهبردی است که می تواند نقش موثری در مسائل گوناگون سیاسی و اقتصادی کشور داشته باشد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۲:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - فرمانده انتظامی هفتکل در استان خوزستان از دستگیری سارق لوله های انتقال فرآورده های نفتی در این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
پروژه هزار کیلومتری گوره جاسک سندی بزرگ برای به رخ کشیدن عزم و توان متخصصان داخلی در اجرای ابرپروژه های نفتی است.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
اَبَر پروژه احداث خط لوله انتقال نفت ترش گوره به جاسک به طول 1000 کیلومتر بزرگترین پروژه نفتی سال 1400 است.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۳۶    
اَبَر پروژه احداث خط لوله انتقال نفت ترش گوره به جاسک به طول 1000 کیلومتر بزرگترین پروژه نفتی سال 1400 است.
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۲۷   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیر کل دفتر بررسی و مقابله با آلودگی های دریایی سازمان حفاظت محیط زیست گفت با توجه به بروز آلودگی های دوره ای و مکرر در منطقه خلیج فارس، شرکت های بهره بردار از تاسیسات نفتی ملزم به نوسازی و تعویض خطوط فرسوده شده اند. ...
فلزات آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۴۰    
صنعت نفت کشور پس از مشارکت فولاد مبارکه، فولاد اکسین و لوله سازی اهواز در پروژه انتقال نفت از گوره به جاسک، خودکفایی خود را در تولید لوله های سرویس نفت ترش نشان داد و این امر سرآغازی بر ادامه پروژه های این چنینی توسط فولادسازان و وزارت نفت شد ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۰۶    
لوله های استیل با توجه به ویژگی های خود از جمله مقاوم در برابر خوردگی در صنایع مختلفی مانند تاسیسات ساختمانی و صنعتی، تاسیسات حساس انتقال نفت و گاز در پالایشگاه ها کاربرد دارند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۸:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- استاندار چهارمحال و بختیاری، تعویض لوله های انتقال نفت را مهمترین خواسته های مردم و مسئولان استان دانست و گفت: این مهم با اهتمام وزارت نفت به زودی اجرایی می شود.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۱:۴۱    
وال استریت ژورنال نوشت: غول انرژی عربستان سعودی آرامکو در حال مذاکره با سرمایه گذاران خارجی و داخلی برای فروش 49درصدی واحد خط لوله انتقال نفت خود به ارزش 10 الی15 میلیارد دلار است. تهران – اقتصادبرتر – 19 فروردین 1400 ...
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۹:۴۳   + ۲۵ سایت دیگر  
به گزارش تابا ؛ چهارشنبه 18 فروردین 1400 لوح سپاسی از طرف استاندار محترم خوزستان جناب آقای سلیمانی دشتکی و مدیرکل استاندارد استان به مهندس ابراهیمی مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان اهدا شد. ...
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۷:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
وزیر نفت با اشاره به تولید ورق فولادی مقاوم به اسید توسط شرکت های فولاد اکسین و لوله سازی اهواز از نقش این دو شرکت تابعه صندوق بازنشستگی کشوری در پروژه ملی انتقال نفت گوره به جاسک تجلیل کرد.
شانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
سیستم حفاظت کاتدی اعمال جریان (ICCP) خطوط لوله انتقال نفت میدان های هندیجان و بهرگانسر در شرکت نفت فلات قاره ایران بازسازی شد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
وزیر نفت در مراسم انعقاد قرارداد ساخت 24 دستگاه کمپرسور سانتریفوژ گفت:در گذشته حتی یک تن ورق مقاوم به اسید یا گاز ترش را نمی توانستیم تولید کنیم اما با پیگیری وزارت نفت و همت فولاد مبارکه، فولاد اکسین و لوله سازی اهواز توانستیم در یک سال و نیم گذشته 350 هزار تن ورق مقاوم به گاز ترش تولید کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۱:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
وزیر نفت گفت: هیچ خط لوله ای به اندازه گوره جاسک ایرانی نیست و طی هفته های آینده اولین نفت را وارد آن خواهیم کرد.
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۲۲:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
دستگیری قاچاقچیان سوخت | نفت آنلاین به گزارش نفت آنلاین ، با تلاش سربازان گمنام امام زمان و همکاری دستگاه قضایی باند بزرگ قاچاق سوخت سازمان یافته و سرقت نفت خام از خطوط سراسری انتقال نفت خام از جنوب به شمال متلاشی شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۱:۵۵    
دستگاه لیفتراک مرکز انتقال نفت شهید آل خمیس امیدیه (شماره 1 مارون اصفهان) تعمیر و راه اندازی شد.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۱:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
پروژه استراتژیک خط لوله انتقال نفت گوره به جاسک با ظرفیت نهایی انتقال 1 میلیون بشکه نفت در روز در حال ساخت است.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۱:۱۲    
هرمزگان-رلیف ولوهای خروجی مرکز انتقال نفت بندرعباس سرویس و تست شدند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۰:۰۱   + ۱۸ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- اهواز- محمد علاف پور : مدیر تولید شرکت فولاد اکسین خوزستان از تحویل آخرین سری ورق های فولادی طرح ملی انتقال نفت از گوره به جاسک خبر داد و گفت ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۳:۴۵    
گویا بعد از تفاهم همکاری ایران و چین قرار بر فروش نفت به چین شده است. در اینجا عکسی منتشر شده که مسیر زمینی انتقال نفت از ایران به چین را نشان می دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه خبری خبرگزاری فارس در روزهای پایانی سال 1399 از قطعه 4 خط لوله گوره-جاسک بازدید کرد. پروژه استراتژیک خط لوله انتقال نفت گوره به جاسک با ظرفیت نهایی انتقال 1 میلیون بشکه نفت در روز با تکیه بر توان داخلی مراحل ساخت خود را طی می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها مدیر اجرایی گستره قطعه یک خط لوله انتقال نفت گوره جاسک با بیان اینکه "بیش از 270کیلومتر از این خط 1000کیلومتری در استان بوشهر است" گفت: با نصب شیرهای بین راهی، به زودی این گستره آماده تزریق نفت می شود.
موج   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
بازدید و تست کلیه تجهیزات ایمنی و آتش نشانی مراکز انتقال منطقه خلیج فارس توسط کارشناسان ستاد به مدت چهار روز انجام شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۰:۰۳   + ۲۲ سایت دیگر  
پروژه استراتژیک خط لوله انتقال نفت گوره به جاسک با ظرفیت نهایی انتقال 1 میلیون بشکه نفت در روز با تکیه بر توان داخلی مراحل ساخت خود را طی می کند.
شانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۶:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
برگزاری پانزدهمین نشست اوپک پلاس، افزایش سقف تسهیلات خرید مسکن برای کارکنان و بازنشستگان صنعت نفت و تکمیل لوله گذاری مرحله نخست طرح انتقال نفت گوره-جاسک را در گزیده های نفتی این هفته بخوانید.
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۶:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
طرح انتقال نفت خام گوره به جاسک، با هدف ایجاد ظرفیت انتقال یک میلیون بشکه نفت خام در روز در دست اجراست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۵:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
طرح انتقال نفت خام گوره به جاسک، طرحی ملی و راهبردی است که با حمایت دولت و راهبری شرکت ملی نفت ایران و با هدف ایجاد ظرفیت انتقال یک میلیون بشکه نفت خام در روز در دست اجراست.
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۰:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بنا به اعلام پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، صمد آذرپیک بیان کرد: آخرین بخش از عملیات لوله گذاری گستره 1 قطعه 1 خط لوله انتقال نفت خام از گوره به جاسک 10 فروردین ماه پایان یافت. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۰۸:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- فرماندار جاسک با اشاره به طرح های مهم و قابل توجه سال گذشته در این شهرستان گفت: آغاز رسمی خط انتقال نفت از گوره به جاسک با دستور رییس جمهوری از شاخص ترین این طرح ها بوده است.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۰۸:۵۸    
کاهش تقاضای نفت در جهان تنها دلیل بی تفاوتی قابل تامل بازار نسبت به انسداد سوئز نیست. واقعیت آن است که این آبراهه دیگر ظرفیت گذشته را در جریان انتقال نفت ندارد.
شانا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۱۹:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
پیام وزیر نفت و مدیران ارشد صنعت نفت برای آغاز سال نو، گزارش مدیران صنعت نفت به رئیس جمهوری و شرایط پروژه ساخت خط لوله انتقال نفت خام گوره-جاسک را در گزیده های نفتی نخستین هفته سال 1400 بخوانید.
بازتاب   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
بازتاب سعادت شریفی پور – رسانه های معتبر خارجی در ساعات گذشته از تحولات و رویدادهای مرتبط با ایران غافل نبوده و مطالب قابل تأملی را پیرامون مسائل مرتبط با ایران به رشته تحریر درآوردند مثل اندیشکده اوراسیاریویو، روزنامه هاآرتص، خبرگزاری رویترز ...
شانا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۵:۱۵   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس جمهوری با بیان اینکه صادرات نفت ایران از امسال به بعد توأمان از خلیج فارس و دریای عمان انجام می شود، تاکید کرد: آنهایی که اهل سیاست، راهبرد و مسائل امنیت ملی هستند می دانند که معنای این حرف چیست و تا چه حد طرح انتقال نفت خام گوره - جاسک مهم است.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
کشتی باری 220 هزار تنی متعلق به تایوان سه روز است که مهمترین کانال تجاری جهان و گلوگاه حیاتی عبور محموله های نفتی را بند آورده است. این ابرکشتی باری به نام EverGiven از صبح سه شنبه در بستر شنی کرانه شرقی کانال سوئز گیر کرد و راه دهها کشتی و محموله را در پس و پیش خود بند آورده است ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۳:۵۲   + ۱۹ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا: رئیس جمهور در خصوص طرح های جدید دولت گفت: با این طرح بخش بزرگی از صادرات نفت کشور از خلیج فارس به دریای عمان منتقل می شود. در تاریخ ایران اولین بار است که چنین طرحی افتتاح می شود.
رییس جمهور با بیان اینکه افتتاح پروژه ها و طرح های ملی کشور در روزهای پنج شنبه هر هفته، تا پایان این دولت ادامه خواهد یافت، گفت: این افتتاح ها علامت بسیار خوبی به عنوان تولید و نشاط ملی در کشور و نشانه شکست دشمنان ملت ایران است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۲:۴۴    
رئیس جمهور ظهر پنجشنبه (5 فروردین 1400) در مراسم افتتاح 39 طرح سازمان مناطق آزاد، با اشاره به اینکه در سال 99 طرح های مهمی از جمله پالایشگاه، پتروشیمی، تصفیه خانه آب و فاضلاب و طرح های آبی و خاکی افتتاح شد، اظهار کرد: دولت دو طرح مهم و بزرگ دیگر دارد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۲۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور طرح انتقال نفت خام گوره- جاسک را از طرح های کم نظیر در تاریخ کشور توصیف کرد و گفت: این طرح برای استقلال کشور حائز اهمیت است.
شانا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۹:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت با اشاره به پیشرفت 80 درصدی طرح ملی انتقال نفت خام گوره-جاسک، اظهار کرد: این طرح با توجه به اهمیت راهبردی اش در اولویت وزارت نفت قرار گرفت و با تامین کل لوله های موردنیاز از سازندگان داخلی، روند پیشرفت آن شتاب گرفت و رکورد پیشرفت 50 درصدی در سال 99 ثبت شد.
برترین ها / ریاست جمهوری   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۹:۱۱   + ۳۷ سایت دیگر  
ایسنا:دکتر روحانی گفت: با توجه به تولید روزانه 110 میلیون لیتر بنزین در کشور، هیچ گونه اخلال و مشکلی در روند تامین، انتقال و توزیع فراورده های نفتی از جمله بنزین در کشور وجود ندارد و در این بخش کاملا خودکفا هستیم، ضمن اینکه قادر به تامین نیازهای خود هستیم، صادرات نیز داریم. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۷:۵۲    
رئیس جمهور طرح خط انتقال نفت خام گوره به جاسک را یکی از طرح های کم نظیر در تاریخ کشور برای استقلال ذکر کرد که در حال انجام است.
شانا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۱۵:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
خط لوله 12 اینچ انتقال نفت نمکی میدان منصوری به نمکزدایی متمرکز اهواز تکمیل شد.
شانا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۹:۰۴   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت در نخستین روزهای سال 1400 ضمن تشریح وضع طرح ملی و راهبردی گوره-جاسک، اعلام کرد: مرحله نخست این طرح روزهای پایانی خود را سپری می کند و بر اساس برنامه ریزی ها به زودی به بهره برداری می رسد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۲:۰۱    
خط انتقال نفت از گوره به جاسک دارای 5 تلمبه خانه است که در فاز نخست از دو تلمبه خانه 2 و 4 بهره برده می شود. تلمبه خانه اهرم که تلمبه خانه شماره 2 است با 90 درصد پیشرفت فیزیکی بالاترین پیشرفت را دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۱:۱۲    
مدیر تلمبه خانه های 2 و 4 طرح انتقال نفت گوره جاسک گفت: تلمبه خانه اهرم در خط نفتی گوره به جاسک با 90 درصد پیشرفت، بیشترین پیشرفت فیزیکی را دارد.
اتاق خبر 24   ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۱۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
دولت انگلیس بدون اطلاع ایران، با دو شرکت آمریکایی جهت ایجاد خط لوله هزار و ششصد کیلومتری از خوزستان، عراق، اردن تا بندر حیفا در اسرائیل به توافق رسیده و عملیات اجرایی آن نیز سال پیش از ملی شدن نفت آغاز شده بود