سه شنبه ۲۸ فروردینساعت ۰۶:۵۳Apr 2024 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اقلیم کردستان»

کرد پرس   ۴ ساعت پیش    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- حسن آلی، عضو اتحادیه میهنی کردستان بار دیگر با تاکید بر مخالفت حزب خود با تعویق انتخابات پارلمان کردستان به خاطر یک حزب خاص، گفت:مناصب حاکمیتی در اقلیم کردستان نمی توانند در انحصار یک حزب خاصی باشند.
کرد پرس   ۴ ساعت پیش    
سرویس عراق و اقلیم کردستان -سهیله السلطانی، نماینده ائتلاف الصادقون درمجلس عراق، با انتقاداز امتناع کشورهای عربی در حمایت از عملیات اخیر وعده صادق ایران علیه رژیم صهیونیستی، گفت: سکوت احزاب اهل سنت و کُرد در برابر جنایات رژیم صهیونیستی با هدف اجرای دستورات کشورهای خارجی انجام می گیرد.
کرد پرس   ۵ ساعت پیش    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- جمال کوچر دربارۀ موضوع حقوق کارمندان اقلیم کردستان به خبرگزاری کردپرس گفت: نباید هیچ یک از جریانها، موضوع حقوق را به دستاوردی ادعایی برای خود تبدیل کنند ...
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۹:۱۲    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- سخنگوی دولت عراق تأکید کرد که همۀ طرف ها مؤظف به اجرای حکم دادگاه فدرال در خصوص حقوق حقوق بگیران اقلیم کردستان هستند.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۹:۰۲    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- ثائر مخیف الجبوری، نماینده ائتلاف دولت قانون درمجلس عراق ازتلاش اربیل برای احداث استان های جدیدی به طور غیرقانونی در اقلیم کردستان، خبر داد.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۳:۲۲    
سرویس ترکیه - هواپیماهای جنگی ترکیه منطقه برادوست در اقلیم کردستان را بمباران کردند.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۰:۱۷    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- دو بانک رشید و رافیدین آمادگی خود را برای افتتاح حساب بانکی کارمندان و بازنشستگان اقلیم کردستان اعلام کردند.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۰۹:۴۲    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- مسرور بارزانی، نخست وزیر اقلیم کردستان در سی و ششمین سالگرد جنایت انفال گفت: هنوز هم افراد و احزابی هستند که با تفکر نژادپرستانه و با همان ذهنیتی که پشت عملیات انفال بود، می خواهند حقوق مشروع و مبتنی بر قانون اساسی مردم کردستان را انکار کنند .
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۰۹:۴۲    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- محمود الحیانی، نماینده ائتلاف الفتح در مجلس عراق، گفت: دولت اقلیم کردستان باید مسئولیت نقض حاکمیت عراق رابه دلیل اقدام ترکیه به بمباران مستمرشمال این کشور،بپذیرد.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۰۹:۳۷    
سرویس عراق و اقلیم کردستان_ حزب جماعت عدالت کردستان در پیامی با بیان این که لازم می دانیم که مقامات اقیم کردستان دغدغه آینده اقلیم کردستان را داشته باشند و این منطقه را قربانی منافع حزبی و شخصی نکنند افزود ...
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۰۹:۱۷    
سرویس عراق و اقلیم کردستان_ یکی از فعالان مدنی و معلم منطقه بادینان اعلام کرد در روز برگزاری نشست دادگاه فدرال ویژه بررسی شکایت آنها، اداره کل آموزش و پرورش دهوک برای وی غیبت رد کرده است زیرا بدون گرفتن مرخصی به منطقه خارج از اقلیم کردستان رفته است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۰۸:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- رئیس اتاق بازرگانی، صنایع،معادن و کشاورزی سنندج گفت: ایجاد اتاق مشترک کردستان و اقلیم در عراق با توجه به حجم مبادلات تجاری بین طرفین نیازی ضروری است.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۰۸:۲۷    
سرویس عراق و اقبلیم کردستان_ معاون نخست زیر اقلیم کردستان در مراسم یادبود سی و ششمین سالروز جنایت انفال در منطقه گرمیان طی پیامی ضمن اعلام این که عملکرد مهم است، افزود: مطمئن باشید سال آینده در فضایی متفاوت این مراسم را برگزار خواهیم کرد اکنون آنقدر حرف زده ایم که مردم دیگر از حرف زدن خسته شده اند.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۰۱:۱۲    
سرویس جهان- با توجه به درخواست دولت بایدن برای کاهش 400 میلیون دلاری بخش سیستم دفاع موشکی، ارسال این سیستم ها به اقلیم کردستان با ابهام بیشتری روبرو شده است.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۲۲:۲۲    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- فرماندار ناحیه ماوت اعلام کرد که در پی بمباران منزل یک شهروند غیرنظامی توسط نیروی هوایی ترکیه در روستای گلاله یک جوان کشته شد.
بیتوته   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۲۰:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
عصرایران | تصاویری از بقایای یکی از موشک هایی که ایران به سمت اسراییل شلیک کرد در اقلیم کردستان را ببینید. با مقایسه ی افرادی که در کنار موشک ایستاده اند تازه متوجه ی اندازه و بزرگی این موشک می شوید. ...
روز نو   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۵:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
تصاویری از بقایای یکی از موشک هایی که ایران به سمت اسراییل شلیک کرد در اقلیم کردستان را ببینید. با مقایسه ی افرادی که در کنار موشک ایستاده اند تازه متوجه اندازه و بزرگی این موشک می شوید.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۴:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
تصاویری از بقایای یکی از موشک هایی که ایران به سمت اسراییل شلیک کرد در اقلیم کردستان را ببینید. با مقایسه ی افرادی که در کنار موشک ایستاده اند تازه متوجه ی اندازه و بزرگی این موشک می شوید. منبع: آقای خبر
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۲۲:۱۲    
سرویس جهان- انجمن صنعت نفت اقلیم کردستان ابراز امیدواری کرد گره کور صادرات نفت اقلیم کردستان، در دیدار جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا و محمد شیاع السودانی، نخست وزیر عراق باز شود.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۸:۳۷    
سرویس عراق و اقلیم کردستان -جاسم محمد جعفر، یکی از رهبران ترکمانی در کرکوک، گفت: تاکنون هیچ گونه راه حلی برای تشکیل شورای استان کرکوک و تعیین استاندار یافته نشده است.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۸:۳۳    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- اختلاف و تنش بین حزب دمکرات کردستان و اتحادیه میهنی کردستان بار دیگر پس از تشدید بحران ناشی از تصمیمات دادگاه عالی فدرال عراق، نمایان شده است؛ تصمیماتی که حزب دمکرات معتقد است به تحریک اتحادیه میهنی اتخاذ شده است.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۸:۳۲    
سرویس عراق و اقلیم کردستان_ انجمن صنعت اقلیم کردستان اعلام کرد کمپانیهای وابسته به انجمن اپیکور همچنان به مفاد توافقنامه خود با بغداد متعهد هستند و به سفر محمد شیاع سودانی نخست وزیر عراق به عنوان گشایشی برای از سرگیری صادرات نفت اقلیم کردستان خوشبین هستند.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۸:۳۲    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- در تعطیلات عید سعید فطر بیش از 200 هزار گردشگر وارد اقلیم کردستان شده و از مناطق گردشگری اقلیم کردستان بازدید کرده اند.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۷:۵۷    
ماموستا طاهر کله باشی امام جمعه مسجد پیرمگرون سلیمانبه فتوای ماموستا قردە داغی درباره وضعیت معیشت مردم اقلیم کردستان نشان از بی خبری او از شرایط مردم دانست.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۴:۵۷    
سرویس جهان- دکتر جوئل روت، با اشاره به بحران اقتصادی در اقلیم کردستان عراق، یکی از عوامل اصلی کاهش سرمایه گذاری خارجی در این منطقه را فساد فزاینده در این منطقه دانست.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۲:۱۷    
سرویس عراق و اقلیم کردستان-گوران فتحی، عضو اتحادیه میهنی کردستان، گفت: حزب دمکرات کردستان سرانجام تسلیم احکام دادگاه فدرال عراق در خصوص پرداخت حقوق کارکنان اقلیم کردستان توسط بغداد، خواهد شد.
صبح قزوین   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۰:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی قزوین گفت: باتوجه به اینکه 50 درصد صادرات استان قزوین به کشور عراق است و 80 درصد این صادرات از طریق اقلیم کردستان انجام می شود نیز درصدد هستیم تا دفتر تجاری را در اربیل عراق راه اندازی کنیم که به روند کارها و روابط تجاری کمک کند.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۰۹:۵۷    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- بهجت احمد، مشاور امورانرژی اتحادیه میهنی کردستان، برعدم علاقه مندی ترکیه به ازسرگیری صادرات نفت اقلیم کردستان تاکید کرد.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۰۹:۲۷    
سرویس جهان- یکی از مقامات ارشد دولت آمریکا ضمن تاکید بر بهبود روابط میان اقلیم کردستان و دولت مرکزی عراق، از پیشرفت در مذاکرات میان دو طرف خبر داد.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۲۰:۳۷    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- حیدرالموسوی، تحلیلگر سیاسی عراقی با اشاره به اینکه حکم دادگاه فدرال در برابر شهروندان کُرد عراقی، حکمی عادلانه است، حزب حاکم بر اقلیم کردستان را به تصرف بودجه ای که بغداد در اختیار اربیل قرار می دهد، متهم کرد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۸:۳۶    
در سال های اخیر، رژیم صهیونیستی از طریق نیروهای نیابتی خود در اقلیم کردستان عراق، اقدامات تروریستی خود را در خاک کشورمان انجام داده است.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۱:۲۲    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- احزاب حاکم در اقلیم کردستان به شدت در تلاشند تا انتخابات پارلمانی را برای پنجمین بار به تعویق بیندازند و جامعه بین الملل نیز همچنان بر برگزاری انتخابات در موعد مقرر تأکید دارد.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۱:۱۳    
سرویس عراق و اقلیم کردستان_ کنسولگری کشور آلمان در اقلیم کردستان درخصوص موضوع انتخابات پارلمان کردستان به رسانه NRT اعلام کرد تعویق انتخابات مشروعیت قانونی نهادهای اقلیم کردستان را زیر سوال می برد.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۱:۰۷    
سرویس عراق و اقلیم کردستان_ دبیر فراکسیون حزب دمکرات کردستان اعلام کرد رئیس اقلیم کردستان تنها برای گفتگو درباره انتخابات به بغداد نرفته است بلکه سفرش به بغداد به دلیل عدم اجرای توافقاتی بوده داست که در ائتلاف اداره دولت در خصوص آن تصمیم گیری شده است در ضمن هدف حزب دمکرات کردستان این نیست که در ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۱۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، کانال تلگرامی اندیشکده سرآمد در مطلبی با عنوان بغداد و آنکارا، اقلیم کردستان را دور زدند نوشت: وزارت نفت عراق روز دوشنبه اعلام کرده است که قصد دارد خط لوله کرکوک به بندر جیهان ترکیه را راه اندازی کند. ...
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۱۶:۱۲    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- سوزان حمه تاته از نویسندگان و فعالان سیاسی اقلیم کردستان در یادداشتی ضمن انتقاد از وضعیت کنونی روابط میان شخصیتها و احزاب سیاسی کردستان، نوشته است: زبان گفتگوی میان برادران بند آمدە است و تب منافع آنها را فراگرفتە است.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۱۰:۲۲    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- آریز عبدالله، تحلیلگر سیاسی و عضو شورای رهبری حزب اتحادیه میهنی کردستان در یادداشتی ضمن انتقاد از قدرت حاکم و شیوه حکمرانی در اقلیم کردستان، اظهار داشت که اقلیم کردستان بیش از آنکه در معرض تهدید خارجی باشد، گرفتار تهدیدات داخلی شده است.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۱۰:۱۲    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- روسای احزاب سیاسی اقلیم کردستان در پیامهای خود به مناسبت عید سعید فطر، خواستار صلح اجتماعی و همزیستی مسالمت آمیز شدند، رئیس اتحادیه میهنی کردستان در پیام خود گفت: امیدوارم این مناسبت مقدس مایۀ تعمیق وحدت و توسعه اندیشه صلح گردد ...
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۲۰:۰۱    
شب گذشته، بارش سنگین باران در شهر اربیل مرکز اقلیم کردستان عراق، باعث آب گرفتگی معابر شد.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۱۹:۴۳    
سرویس عراق و اقلیم کردستان_ عضو دفتر سیاسی حزب دمکرات کردستان ضمن اعلام این که وارد انتخاباتی از پیش طراحی شده نخواهیم شد افزود: آنها می خواهند مرزی برای موضوعات مغایر با قانونی اساسی که بر علیه اقلیم کردستان تحمیل می شوند، تعیین شود.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۱۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
سرویس عراق و اقلیم کردستان- اقلیم کردستان در سال 2023 فقط از درآمدهای حاصل از تولید هشت میدان نفتی که 11 شرکت در آنها فعالیت دارند، بیش از 1 میلیارد و 400 میلیون دلار علاوه بر تولید شش شرکتی که آمار درآمدهای خود را گزارش نکرده اند، درآمد کسب کرده است.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۱۴:۲۷    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- محمد الزیادی، نماینده چارچوب هماهنگی در مجلس عراق برمثبت بودن دیدار اخیررئیس اقلیم کردستان با نخست وزیرعراق در بغداد، تاکید کرد.
بهار نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۱۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
گروه فیلم: شب گذشته، بارش سنگین باران در شهر اربیل مرکز اقلیم کردستان عراق، باعث آب گرفتگی معابر شد. .....
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۱۰:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
بارش سنگین باران در شهر اربیل مرکز اقلیم کردستان عراق در شب گذشته عراق را ببینید.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۲۲:۲۷    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- امید صباح، رئیس دیوان هیئت وزیران اقلیم کردستان اعلام کرد که با فادیم بوتاکوف، مدیرکل شرکت گازپروم در عراق و خاورمیانه و هیئت همراه وی دیدار کرد.
هانا خبر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۲۲:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
استاندار کردستان آمادگی استقبال از سرمایه گذاران اقلیم کردستان و حلبچه را دارد.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۲۱:۴۷    
سرویس عراق و اقلیم کردستان -حسن فدعم، نماینده پیشین استان بابل در مجلس عراق، گفت: اعبتارات مالی ارسالی از سوی بغداد به منظور پرداخت حقوق کارکنان اقلیم کردستان برای اربیل، به این کارکنان پرداخت نمی شود.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۲۱:۴۲    
سرویس عراق و اقلیم کردستان-غالب محمدعلی، نماینده پیشین چنبش تغییر در مجلس عراق، از وجود نگرانی هایی از احتمال همسوئی دولت فدرال با تلاشهای دولت اقلیم کردستان برای پرداخت حقوق کارکنان اقلیم توسط سامانه حساب من خبرداد.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۲۱:۴۲    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- سازمان گردشگری اقلیم کردستان نسبت به هرگونه سوء استفاده از حضورگردشگران در اقلیم در عید فطربرای افزایش بهای هتل ها و تفرجگاهها هشدار داد.