چهارشنبه ۰۵ مهرساعت ۰۵:۳۴Sep 2023 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اعدام»

کیهان   ۷ ساعت پیش    
به گزارش خبرگزاری میزان، مسعود ستایشی در نشست خبری دیروز با خبرنگاران، در رابطه با پرونده فوت17 نفر با مصرف مشروبات الکلی مسموم در استان البرز گفت: به دلیل حساسیت این پرونده و با دستور رئیس قوه قضائیه موضوع در دستور کار معاونت پیگیری پرونده های خاص دادگستری کل استان قرار گرفت و برای 11 نفر به اتهام ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۶:۰۳   + ۱۵ سایت دیگر  
اولین شب از سلسله نشست های بر سینمای ایران چه گذشت با حضور مهدی فخیم زاده، فریدون جیرانی، بهروز افخمی و سیدضیاء هاشمی در پردیس سینمایی آزادی برگزار شد.
تیک   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مسعود ستایشی در نشست خبری امروز خود گفت: پروژه ناامن سازی ایران عزیز توسط نیروهای صهیونیست و غربی طراحی شده و از سوی عناصر تکفیری در حال تعقیب بود و اگر تلاش قضایی و سربازان گمنام امام زمان(عج) نبود، ضربات شدیدی به کشور وارد می کرد. با تلاش های انجام شده 30 نفر در این زمینه بازداشت شده اند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۴:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
با پایان فیلمبرداری تازه ترین ساخته بهروز افخمی، مراحل فنی این فیلم سینمایی آغاز شد.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
افسون علیمرادیان در برنامه علی ضیا زوایای پنهان دیگری از قتل غزاله شکور دختر جوان تک فرزند و اعدام آرمان عبدالعالی را افشا کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۳:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
تسنیم : مسعود ستایشی؛ سخنگوی قوه قضاییه در نشست خبری امروز سه شنبه 4 مهر از محکومیت به اعدام 4 تن از متهمان پرونده تولید و توزیع مشروبات الکلی تقلبی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۲:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
با پایان فیلمبرداری تازه ترین ساخته بهروز افخمی، مراحل فنی این فیلم سینمایی آغاز شد.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۲:۴۵   + ۸۶ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه اخیرا برخی مدعی بازداشت یا احضار فرزندان یکی از مقامات ارشد دستگاه قضایی شده اند، گفت: پرونده ای تشکیل شده و با جدیت و بدون هیچگونه تبعیضی به پرونده رسیدگی خواهد شد و هر زمانی که به لحاظ قانونی اجازه اطلاع رسانی داشتیم، اطلاع رسانی خواهد شد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۲:۲۵    
ستایشی، سخنگوی قوه قضائیه در نشست خبری:متهمان ردیف پنجم تا نهم فوت 17 نفر و مسمومیت 191 نفر در پرونده مسمومیت های الکلی کرج به 5 سال حبس تعزیری و متهمان ردیف دهم به 3 سال حبس تعزیری و متهم ردیف یازدهم نیز به یک سال حبس تعزیری محکوم شدند ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۲:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه گفت: در پرونده تهیه و توزیع مشروبات الکلی مسموم در استان البرز که منجر به مرگ 17نفر و نابینایی 191نفر شد، 4نفر از متهمان به اعدام محکوم شده اند.
میزان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۵۹   + ۳۰ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان _ مرکز رسانه قوه قضاییه - خرداد ماه امسال 191 نفر در استان البرز به دلیل مسمومیت ناشی از مصرف مشروبات الکلی راهی بیمارستان شدند و 17 نفر هم فوت کردند. ...
رکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
نوری المالکی گفت: مجبور شدم بعد از اعدام صدام، نیم دقیقه جلوی جنازه او بایستم و به او بگویم، اعدامت چه فایده ای دارد؟
سلام نو / 598   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۲:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
یک تمساح آدم خوار در آمریکا به شیوه ای انسانی اعدام شد.
شیعه نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس گزارش سازمان حقوق بشری القسط که نقض حقوق بشر را در عربستان مستند می کند، دادگاه کیفری یک معلم بازنشسته را به سبب توییت های سیاسی و انتقادی به اعدام محکوم کرده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۲۰:۲۷    
در بسته زیر اخبار و محتوا های آموزشی پیرامون دانش آموزان نظر دهند کدام بخش از کتاب های درسی حذف شود ، فیلمی عاشقانه از مهدی مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور ، چه تعداد از کودکان سالانه به سرطان مبتلا می شوند؟ ، عکسی متفاوت از مراسم ازدواج محسن نامجو ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۸:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
اعدام تمساح آدم خوار به شیوه انسانی را مشاهده کنید. گفته میشود این تمساح در حال خوردن جسد یک زن بوده است./آخرین خبر
اعتدال   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۷:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
نسبت دادن کودتایی که دسیسه دشمن بود به لشکر 92، بدون اینکه محاسبه کنند لشکر 92 برای چه باید کودتا می کرد؟ آیا از اهواز می توانست بیاید تهران را بگیرد؟! یا اینکه قصد داشت خوزستان را تحویل عراق دهد؟! انتصاب کودتا به لشکر 92 که منجر به دستگیری و اعدام برخی از فرماندهان آن شد، اقدامی بسیار غیرمنطقی بود.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مراسم ختم مادر مجید مجیدی، کارگردان سینما در مسجد جامع شهرک غرب تهراغن برگزار شد که حضور محمدعلی زم، از مقامات سابق دولت محمد خاتمی و پدر روح الله زم، که به جرم جاسوسی دستگیر و اعدام شد در این مراسم مورد توجه کاربران قرار گرفت.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۴:۱۶    
مراسم ختم مادر مجید مجیدی، کارگردان سینما در مسجد جامع شهرک غرب تهران برگزار شد که حضور محمدعلی زم، از مقامات سابق دولت محمد خاتمی و پدر روح الله زم، که به جرم جاسوسی دستگیر و اعدام شد در این مراسم مورد توجه کاربران قرار گرفت ...
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
دونالد ترامپ رئیس جمهوری پیشین آمریکا با حمله به اقدامات مارک میلی رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا در زمان خروج از افغانستان، وی را لایق مجازات اعدام دانست.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
سال 1359 ما شیعیان را اجبار کردند که به جنگ بیاییم. اگر کسی در جنگ شرکت نمی کرد زندان و اعدام، سزای آن شخص بود و حتی خانواده اش را هم زندان می بردند یا ممکن بود اعدام کنند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۸:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
محمدرضا یزدی گفت: خط قرمزی در برخورد با مفاسد اقتصادی نداریم و هم اکنون روند قضایی فرزندان یکی از مسئولان به طور کامل در حال طی شدن بوده و در حال حاضر بازداشت شده است.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۲:۲۴    
بیش از 900سال از ساخت برج لندن توسط ویلیام فاتح می گذرد. این برج یکی از مشهورترین ساختمان های متروکه بریتانیا است که علت شهرت آن اعدام ها، قتل ها و شکنجه هایی است که در آن رخ داده است.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۳:۳۱    
حدود 2 سال قبل دختری با شکایت به پلیس مدعی شد از سوی یک دایی و خواهرزاده مورد تعرض قرار گرفته است. با توجه به شرایط جسمی این دختر بلافاصله بازپرس کشیک او را به پزشکی قانونی معرفی کرد و در همین حین نیز پرونده با توجه به مطرح شدن جرم تجاوز به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۳:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
شاید جالب باشد بدانید 23 سال قبل از 9 دی سال 1385 که صدام اعدام شد، داستان نویس ایرانی در یکی از آثار خود ماجرای محاکمه آن را به رشته تحریر درآورد و آن را پیش بینی کرده بود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۸:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - خبر کوتاه بود: "صدام اعدام شد"، رئیس جمهور سابق عراق که پس از محاکمه به اتهام جنایت علیه بشریت مُجرم شناخته شده بود، در ساعت 6:07 به وقت محلی در روز 9 دی سال 1385 (30 دسامبر 2006) به دار مجازت آویخته شد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۸:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
قاچاقچی مواد مخدر وقتی از اعدام گریخت و از زندان آزاد شد، به تهران سفر کرد و تبدیل به سارق هزار چهره شد، اما یک اشتباه اسرار سرقت هایش را فاش کرد.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مرد شیاد که با ترفندی عجیب به دختر جوانی در داخل خودرواش تعرض کرده بود پس از محاکمه در دادگاه کیفری استان تهران به اعدام محکوم شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری هرمزگان گفت: حکم اعدام یکی از عوامل قتل شهید سعید مریدی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان رودان بامداد امروز اجرا شد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۹:۳۸   + ۶۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان _ مجتبی قهرمانی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان اعلام کرد: حکم اعدام یکی از عوامل شهادت شهید سعید مریدی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان رودان، بامداد امروز در محل زندان شهرستان میناب اجرا شد. ...
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مردی که به اتهام قاچاق مواد مخدر به اعدام محکوم و سپس بخشیده شده بود این بار به جرم دزدی از مغازه ها دستگیر شد.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مردی که به اتهام قاچاق مواد مخدر به اعدام محکوم و سپس بخشیده شده بود این بار به جرم دزدی از مغازه ها دستگیر شد. متهم که با نقشه های حساب شده چند سرقت را عملی کرده بود در حالت مستی راز جرایمش را فاش کرد و دستگیر شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۴:۰۹    
متهم ردیف اول پرونده حمله به زائران و خادمان حرم مطهر شاهچراغ (ع)، رحمت اله نوروزاف معروف به مصطفی اسلم یار، اهل کشور تاجیکستان که در شامگاه 22 مرداد ماه امسال اقدام به حمله مسلحانه به حرم مطهر شاهچراغ (ع) کرده بود و با اتهامات محاربه ...
خبر روز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۲:۵۰    
پس از برگزاری جلسات رسیدگی در دادگاه انقلاب اسلامی شیراز، متهمان دومین حادثه تروریستی شاهچراغ (ع) به اعدام و حبس محکوم شدند.
ایران جیب   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
وکیل میلاد حاتمی، خبر صدور حکم اعدام برای موکلش را تکذیب کرد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
با گذشت 40 روز از حادثه حمله اخیر به زائران و خادمان حرم مطهر شاهچراغ (ع) و پس از برگزاری سه جلسه رسیدگی در شعبه اول دادگاه انقلاب اسلامی شیراز متهمان این پرونده به اعدام و حبس محکوم شدند.
اطلاع با ما   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۰:۳۷    
با گذشت 40 روز از حادثه حمله اخیر به زائران و خادمان حرم مطهر شاهچراغ(ع) و پس از برگزاری سه جلسه رسیدگی در شعبه اول دادگاه انقلاب اسلامی شیراز متهمان این پرونده به اعدام و حبس محکوم شدند.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۰:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
با گذشت 40 روز از حادثه حمله اخیر به زائران و خادمان حرم مطهر شاهچراغ (ع) و پس از برگزاری سه جلسه رسیدگی در شعبه اول دادگاه انقلاب اسلامی شیراز متهمان این پرونده به اعدام و حبس محکوم شدند.
اقتصاد آنلاین / میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۹:۴۵   + ۱۶۷ سایت دیگر  
با گذشت 40 روز از حادثه حمله اخیر به زائران و خادمان حرم مطهر شاهچراغ (ع) و پس از برگزاری سه جلسه رسیدگی در شعبه اول دادگاه انقلاب اسلامی شیراز متهمان این پرونده به اعدام و حبس محکوم شدند.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۴:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
زندانی کردن و به غل و زنجیر کشیدن محکوم هم شیوه ای دیگر بود و از همه این ها دلخراش تر و آزاردهنده تر بستن محکوم به اعدام جلو لوله توپ بود.
برترین ها / تیک   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۳:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
وکیل میلاد حاتمی با تکذیب اخبرا مربوط به صدور حکم اعدام برای موکلش گفت: مسئولان دادگاه ضمن تکذیب این موضوع اعلام کردند دادنامه در مرحله تایپ است و این شایعات واقعیت ندارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۳۰    
وکیل محمدرضا زاهدی در خصوص صدور حکم اعدام در پرونده میلادحاتمی و دیگر متهمان گفت: صدور حکم اعدام صحت ندارد و هنوز هیچ حکمی به ما ابلاغ نشده است.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۲۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
برخی کانال های تلگرامی از صدور حکم اعدام برای میلاد حاتمی خبر داده بودند که تا این لحظه صحت ندارد.