جمعه ۱۱ اسفندساعت ۰۱:۲۹Mar 2024 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حکم قصاص»

رکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۷:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
حوادث رکنا: مردی که در میدان آذربایجان تبریز سر پسر جوانی را از تنش جدا کرده و بعد از گریختن به ترکیه با دستور بازپرس مجتبی جمالی دستگیر و به کشور استرداد داده شده بود، در شعبه اول دادگاه کیفری یک آذربایجان شرقی پشت میز محاکمه رفت و حکم قصاص خود را از قضات دادگاه دریافت کرد.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
فتانه احدی- روزنامه نگار شاید باورتان نشود اما فقط یک چهارم از پرونده های قتل در واحد صلح و سازش دادسرای جنایی تهران می رسد درنهایت به اجرای حکم قصاص ختم می شوند ...
خبرگزاری جمهور   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۳:۳۳    
ریاست اطلاعات و فرهنگ جوزجان اعلام کرده که فردا حکم قصاص در این ولایت اجرا می شود.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۰۳:۰۲    
حکم قصاص پسر نوجوانی که با همدستی نامادری اش پدرش را به قتل رسانده بود، از سوی دیوان عالی کشور نقض شد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۲۲:۱۲   + ۱۸ سایت دیگر  
زنی که متهم است دستور قتل شوهرش را صادر کرده با وجود انکار اتهام به تحمل زندان محکوم شد.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۸:۲۹    
گروه بین الملل: دادگاه عالی گروه تروریستی طالبان خبر داده است که پس از تایید حکم قصاص دو مرد از طرف هبت الله آخوندزاده، رهبر طالبان، این حکم در ملاء عام در مرکز ولایت غزنی اجرا شده است!
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۰۰:۱۷    
بازداشت زن جیب بر در اتوبوس/ خودکشی پس از شلیک به همسر سابق/ حکم قصاص برای قاتل مادرزن/ جنایت در کمربند سبز!/ اسیدپاشی با لباس زنانه در نیمه شب/ ماجرای زورگیری تبهکاران مخوف از گردشگران!/ نامزدم راضی به ازدواج نبود او را کشتم
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۰۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
مرد زندانی که به اتهام قتل مادرزن سابقش برای دومین بار پای میز محاکمه ایستاده بود از سوی قضات به قصاص محکوم شد. به گزارش ایران، رسیدگی به این پرونده از بیست و نهم خرداد سال 99 با کشف جسد سوخته یک زن در شرق تهران که با شلیک گلوله به قتل رسیده بود آغاز شد ...
رکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۲۰:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
حوادث رکنا: مرد میانسال که به خاطر اختلاف خانوادگی همسرش را کشته و پسرش را زخمی کرده بود در حالی در دادگاه محاکمه می شود که اولیای دم برای وی حکم قصاص خواسته اند.
رکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۶:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
رکنا: دیوان عالی کشور با تایید حکم قصاص یک قاتل درحالی به ادعاهای جنجالی در پرونده جنایت به سبک ترور پایان داد که دومین متهم این ماجرای تکان دهنده نیز تبرئه شد.
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
سکوت سلبریتی ها پس از صدور حکم اعدام قاتل داریوش مهرجویی و همسرش در حالی است که این افراد در موارد مشابه که پیش از این اتفاق افتاده واکنش های متفاوتی نشان داده اند.
رکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۲۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا: با شکسته شدن حکم قصاص مرد خلافکار که متهم است مادر زن سابقش را کشته شد وی برای دومین بار در دادگاه از خود دفاع کرد و مدعی شد بی گناه است.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
ایمان ملکوتی، فعال رسانه در توئیتی نوشت: بعد از حکم قصاص قاتل مهرجویی و همسرش توقع داشتیم سلبریتی هایی مثل رامبد جوان، شهاب حسینی و... برن از خانواده مهرجویی رضایت بگیرن و هشتگ نه به اعدام بزنن. ولی ظاهرا هیچ خبری نیست و توقع خیلی زیادیه.
رکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۰۸:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: پسر جوانی که در یک درگیری دسته جمعی 16 نفره در چهارراه لاله تبریز موجب قتل یکی از آنان شده بود، در شعبه اول دادگاه کیفری یک آذربایجان شرقی به قصاص محکوم شد.
حادثه 24   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۴:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
حادثه 24 - صدور حکم قصاص سرانجام زندگی پسر جوانی بود که به علت کری خوانی، دوستش را به قتل رسانده بود. رسیدگی به این پرونده زمانی آغاز شد که پسر جوانی در یکی از خیابان های جنوبی تهران دوستش به نام شاهین را با وارد کردن ضربه چاقو به گردنش به قتل رساند ...
رکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۰۸:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
حوادث رکنا: مرد جوان که در یک مغازه سمساری مرتکب قتل شده بود با حکم قضات دادگاه کیفری یک استان تهران به قصاص محکوم شد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۲۲:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
زنی که با همدستی دخترش پسری ثروتمند را گروگان گرفته و به قتل رسانده بود، قبل از اجرای حکم قصاص در زندان جان باخت.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۲:۰۶   + ۱۹۸ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان البرز گفت که بر اساس رای صادره در شعبه اول دادگاه کیفری یک استان البرز، متهمان به قصاص و حبس های بلندمدت محکوم شده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۰۰:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
قانون به کارگیری سلاح مأموران را در مواجهه با مجرمان و به کار بردن اسلحه دچار چالش کرده است تا آنجا که معاونت حقوقی فراجا می گوید در برخی پرونده ها برای مأموران حکم قصاص صادر شده است این در حالیست که فرمانده کل انتظامی کشور از پیگیری برای تأیید و تصویب اصلاح این قانون از مجلس شورای اسلامی می گوید.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۰۲:۰۷   + ۱۶ سایت دیگر  
مردی که مدعی است قصد کشتن پدرزنش را نداشت، با وجود انکار اتهام قتل از سوی قضات گناهکار شناخته شد.
میزان   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۲۲:۳۰   + ۱۹ سایت دیگر  
اولیای دم یک پرونده قتل در شب عید بزرگ مبعث پیامبر اعظم (ص) و با حضور رئیس کل دادگستری استان فارس، دادستان مرکز استان و فرمانده انتظامی فارس در منزلشان از اجرای حکم قصاص منصرف شدند.
روزان   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۲۰:۳۳    
تقوی راد به روزان گفت: در دستورالعمل جدید به نظر می رسد دستگاه قضا تاکید بیشتری بر حذف حکم قصاص و اعدام برای افراد زیر 18 سال دارد. در واقع نگاه دستگاه قضا حمایتی است که همین امر می تواند باعث کاهش احکام حد، بخصوص قصاص و اعدام شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۲۳:۳۵    
کلاهبرداری میلیاردی با ترفند فروش مدرک تحصیلی/ ماجرای جنجال آفرینی خواستگار قمه کش!/ عاقبت ناسزاگویی در سفره خانه مرگ بود/ مرگ مالباخته بعد از رها کردن سارق/ قاچاقچیان سوخت و دام نقره داغ شدند/ حکم قصاص مجازات قاتل مرد مبتلا به ایدز/ رازگشایی از باند پنج انگشتری!/ کارگردان تئاتر به اعدام محکوم شد
تیک   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۵:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
سایت جنایی: یک سال قبل خبر جنایت خونینی در کرج به ماموران پلیس داده شد. زوجی در خودروی شخصی شان مورد اصابت گلوله قرار گرفته بودند. بررسی های اولیه نشان داد، زن میانسال در دم فوت شده اما مرد هنوز زنده است. بلافاصله مرد مجروح به بیمارستان انتقال یافت و تحقیقات برای مشخص شدن علت ماجرا آغاز شد. ...
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۱:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرمجتمع ندامتگاهی قزلحصار کرج اعلام کرد: 29 زندانی محکوم به اعدام این مجتمع ندامتگاهی طی سال جاری با پیگیری های مستمر واحد مددکاری و رضایت اولیای دم از قصاص نجات یافتند. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۰:۱۰    
گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز تابناک با تو را با کلیک بر تیتر آن بخوانید. ماجرای یکی از عجیب ترین کلاهبرداری های جهان را ببینید قتل هولناک پسر جوان در یک کارگاه صنعتی عکسی تاریخی از رئیس جمهور پیشین آمریکا و همسرش در روسیه! تصویری که هرگز از یاد ایرانی ها نخواهد رفت ...
رکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۰۶:۴۱   + ۲۰ سایت دیگر  
رکنا: حکم قصاص نفس جوان 27 ساله ای که به دنبال ارتباط شیطانی با زنی جوان ،دست به جنایت سیاه زده بود در حالی به تایید قضات دیوان عالی کشور رسید که حدود20هزار تماس و پیامک غیراخلاقی، ریشه این ماجرای تاسف بار بود.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۰۴:۰۱   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش گروه اجتماعی ایران آنلاین ، 22 فروردین امسال زن میانسالی با مراجعه به پلیس آگاهی مدعی شد: پسرم محمود به تنهایی زندگی می کند اما دو روزی است جواب تلفن هایم را نمی دهد و در خانه اش را هم باز نمی کند، نگرانش هستم و فکر می کنم اتفاقی برایش افتاده است. ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۶:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
جوانی که پرستار بخش کرونایی بیمارستان شهید کامیاب مشهد را با 27 ضربه کارد در خیابان کشته بود، قبل از اجرای حکم قصاص نفس به دلیل ابتلا به بیماری سرطان جان سپرد. این جنایت هولناک صبح یازدهم تیر در خیابان ولیعصر مشهد هنگامی رخ داد که پرستار 26 ساله از خانه بیرون آمد [...]
سلام نو / رکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۵:۵۰   + ۲۷ سایت دیگر  
جوانی که همسر سابق خود را با 27 ضربه کارد در خیابان به قتل رسانده بود، قبل از اجرای حکم قصاص نفس به دلیل ابتلا به بیماری سرطان جان سپرد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۰۲:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
متهم پسرخاله همسرش را با خودرو زیر گرفته و او را به قتل رسانده است.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۲۲:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
پسر جوان که متهم است در اعتراضات سال 96 باعث نابینایی یکی از ماموران پلیس شده، حکم قصاص چشم دریافت کرده اما شرایط رضایت شاکی فراهم شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۵:۵۱    
با رضایت و بخشش اولیای دم ،مردی که همسر خود را به قتل رسانده بود از اجرای حکم قصاص رهایی یافت.
رکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۲۰:۵۱    
حوادث رکنا: عمه جنایتکار که رادرزاده اش را با چاقو زخمی کرده و مرگ آتشین وی را رقم زده بود در حالی در دادگاه محاکمه می شود که برادر وی برایش حکم قصاص خواسته است.
میزان   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۴:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز توسعه حل اختلاف قوه قضاییه گفت: در جریان پویش به عشق حضرت زهرا (س) می بخشم که به مدت 37 روز در حدفاصل شهادت و ولادت حضرت صدیقه طاهره (س) برگزار شد، در سراسر کشور 99 تن از قصاص نجات یافتند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
جیرفت- ایرنا- مادر مقتول باوجود اینکه حکم قاتل فرزندش آماده اجرا بود اما نتوانست با اجرای حکم موافقت کند و با دادن مهلت سه ماهه، این حکم امروز (دوشنبه) در جیرفت اجرا نشد.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۰۷:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
روزنامه اصلاح طلب شرق و امیر رئیسیان، وکیل محمد قبادلو، برخلاف واقع، مدعی شدند که اجرای حکم قصاص قبادلو، غیرقانونی است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۰۳:۲۷    
حکم قصاص محمد قبادلو قاتلی که در جریان اغتشاشات سال گذشته یکی از مأموران فراجا به نام فرید کرم پور را به شهادت رساند، صبح روز دوشنبه سوم بهمن ماه اجرا شد. برخی ها در شبکه های اجتماعی مانند همیشه فضاسازی هایی را انجام و قبادلو را بی گناهی جلوه دادند که ظلمی در حق او شده است!
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۱/۰۵ - ۰۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
با اجرای حکم قصاص محمد قبادلو، رسانه های فارسی زبان خارج نشین که پیش تر با تروریسم روانی زمینه ساز وقوع چنین قتلی شدند، با نعل وارونه، اجرای حکم قصاص را مصداق جنایت دانستند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۱۵:۵۴   + ۱۸ سایت دیگر  
حکم قصاص نفس محمد قبادلو در پرونده به شهادت رساندن یک مأمور نیروی انتظامی، روز سوم بهمن ماه 1402 و به درخواست اولیای دم اجرا شد.
تازه نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۱۵:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
پسری جوان که ادعا می کند برای نجات یک دختر مرتکب قتل شده است، از سوی قضات به قصاص محکوم شد.
حامیان ولایت   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۱۲:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
حملات به ظاهر زیرکانه جریان رسانه ای دشمن به حکم قصاص قبادلو به گونه ای است که گویی فقط قاتل جوان بوده و پدر و مادر داشته ولی جوان شهید و مدافع امنیت مردمی که توسط قبادلو عامدانه به شهادت رسیده خانواده نداشته است
پردیسان آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۱۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
اجرای حکم قصاص محمد قبادلو در روز گذشته واکنش های زیادی را به همراه داشت، یکی از بازیگران با طرح این سوال که اگر جان را خدا داده چرا باید تو بستانی؟ در حکم قصاص قاتل شهید کرم پور تشکیک کرده بود؛ سوالی که کاربران به آن پاسخ دادند.
شهدای ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
شهدای ایران :به نقل از جوان آنلاین، دیروز حکم قصاص محمد قبادلو قاتل یکی از نیرو های فراجا اجرا شد. او در جریان آشوب های پاییز 1401 تعمداً با خودروی خود به سوی نیرو های فراجا حمله کرد و آنان را زیر گرفت که این اقدام باعث شهادت یک پلیس جوان (شهید فرید کرم پور) و مجروح شدن پنج تن دیگر گردید. ...
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۱۰:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
دو مرد جوان که از سوی یک موزیسین و پسرعمویش با دستمزد 12 هزار دلاری برای قتل یک مرد اجیر شده بودند با رأی قضات دادگاه کیفری یک استان تهران به قصاص و حبس محکوم شدند.
فرارو   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۰۹:۵۸   + ۱۹ سایت دیگر  
روزنامه ایران نوشت: با اجرای حکم قصاص محمد قبادلو، رسانه های فارسی زبان خارج نشین که پیش تر با تروریسم روانی زمینه ساز وقوع چنین قتلی شدند، با نعل وارونه، اجرای حکم قصاص را مصداق جنایت دانستند ...
عصر امروز   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۰۹:۴۲   + ۳۳ سایت دیگر  
حکم قصاص محمد قبادلو عامل زیر گرفتن مأموران یگان امداد مستقر در شهر پرند در اغتشاشات سال گذشته، صبح امروز پس از 487 روز رسیدگی قضایی به پرونده اجرا شد.
598   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۰۹:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
یکی از اغتشاشگران در 30 شهریور 1401 با خودروی سواری تعدادی از نیروهای یگان ویژه شهرستان رباط کریم را زیر گرفت که 5 نفر مجروح و یک نفر به نام فرید کرم پور به درجه شهادت نائل آمد. حکم قصاص محمد قبادلو عامل اغتشاش و قاتل شهید فرید کرم پور که پس از دستگیری ماجرا را اعتراف کرده بود، امروز اجرا شد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۰۸:۵۷    
روزنامه هم میهن نوشت: بنا بر اعلام قوه قضائیه محمد قبادلو محکوم به قتل یک مامور نیروی انتظامی به نام فرید کرم پور حسنوند و جرح 5 مامور دیگر در جریانات سال گذشته بود که حکم قصاص نفس او روز گذشته، اجرا شد. اجرای این حکم واکنش هایی را در جامعه برانگیخت و انتقادات وکیل او و [...]
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۰۸:۲۶    
ماجرای یک قصاص و ادامه مقاومت یمنی ها در دریا اعلام قوه قضاییه مبنی بر اجرای حکم قصاص محمد قبادلو، عامل شهادت یک مامور نیروی انتظامی و جرح پنج مامور دیگر در جریان حوادث سال گذشته، همچنین هدف قرار دادن یک کشتی باری آمریکایی توسط انصارالله یمن منجر به حملات تلافی جویانه ایالات متحده و انگلستان ...