دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۱۵:۵۵Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معابر شهری»

گروه استان ها- سخنگوی ستاد کرونا استان کرمان گفت: گردش کرونای انگلیسی در روزهای پایانی سال با وجود شلوغی بازارها و معابر شهری کرمان نگران کننده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: بیش از 26 درصد میزان ریسه های نوری در خیابان ها و معابر شهری مشهد برای استقبال از بهار 1400 افزایش می یابد.
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۴۵    
خلیج فارس: با اینکه ورود کامیون ها و خودروهای سنگین به معابر شهری ممنوع است اما این خودروها ضمن ورود به معابر بوشهر، درخیابان ها و کوچه پس کوچه های این شهر،مدت زمان زیادی پارک می کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۷:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- فرمانده پلیس راهور استان کرمانشاه گفت: 55 درصد تلفات تصادفات معابر شهری در کرمانشاه مربوط به عابران پیاده است که بالاتر از میانگین کشوری قرار دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۰۵    
ایسنا/لرستان معاون عمرانی فرمانداری بروجرد گفت: پروژه های عمرانی معابر شهری از 15 اسفندماه تعطیل شوند.
کرج رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۷:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا، سرهنگ غلامعلی شرق در گفت و گو با پایگاه خبری پلیس بیان داشت: به منظور ارتقاء ایمنی شد آمدی در معابر و جلوگیری از سوانح دلخراش رانندگی، از 10 اسفندماه تا 20 فروردین سال آتی ...
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مشاهدات خبرنگار شبکه خبر از سطح شهر نگران کننده است، نگرانی از افرادی که بی محابا، بدون رعایت دستورالعمل ها در معابر شهری تردد می کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
مراغه- ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب مراغه گفت: آسفالت، روشنایی و علائم در برخی معابر شهری و روستایی شهرستان به توجه و بهسازی نیاز دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه خاموشی های اخیر خیابان های شهر کرمانشاه را در افزایش وقوع سوانح رانندگی تاثیرگذار دانست و گفت: از کل تصادفات وقوعی استان طی 11 ماهه سال جاری، 55 درصدی مربوط به عابران پیاده بوده است.
مشهد فوری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۸:۲۶    
ریشه یابی جرایمی مانند سرقت به بیکاری و اوضاع اقتصادی هر جامعه ای باز می گردد که مسئولان باید یک عزم ملی برای مبارزه با سارقان ایجاد شود وگرنه دستگیری 519 سارق در 48 ساعت نیز هیچ گرهی از مشکلات این مردم رنجدیده نمی شود ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۸:۳۸    
معاون ترافیکی پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه گفت: با بارش باران سطح معابر شهری و برون شهری لغزنده شده که در این صورت دیگر سرعت مجاز معنایی ندارد سرعت مطمئنه است که اطمینان بخش است.
همدان پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۲۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مبارزه با فاصله های اجتماعی و اقتصادی و تبعیض از تاکیدات مقام معظم رهبری است و مدیران باید این موضوع را عملیاتی کنند | چرا باید سنگفرش برخی مناطق، مرتب عوض شود، اما معابر شهری در مناطق دیگر نامناسب باشد و به جای تغییر مداوم سنگفرش؛ مناطق دیگر را درست کنید به سایر مناطق برسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۴:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- فرماندار خداآفرین بر لزوم مناسب سازی اماکن اداری و معابر شهری و روستایی شهرستان برای استفاده معلولان و جانبازان تاکید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۷:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
قزوین-ایرنا-مناسب سازی معابر شهری دغدغه جدی و داغ کم توانان و ناتوانان جسمی در قزوین است که در صورت محقق شدن نقش موثری در خودکفایی و بهبود روانی این قشر از جامعه ایفا می کند.
روزنامه راه مردم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۰:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه 3 با تأکید بر ضرورت ساماندهی وضعیت معابر، از ایمن سازی معابر برای استفاده و تردد عابرین پیاده در نقاط پرتردد و حادثه خیز این منطقه خبر داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۶:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
بارش شدیدو فراگیر باران موجب آبگرفتگی معابر عمومی و کندی تردد در برخی ازشهرهای آذربایجان غربی شد .
باریش نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۰:۳۶    
وزش باد و بارش شدید باران که از شب گذشته در ارومیه آغاز شده سبب آبگرفتگی معابر و سیلاب در معابر و خیابان های شهر ارومیه شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۶:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
در جلسه کمیته مناسب سازی تردد معلولین شهرستان دلیجان بر وجود موانع تردد معلولان تاکید شد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۹:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 13 ، مجتبی شکری ، شهردار منطقه با بیان اینکه " طرح مکانیزه کردن شبکه آبیازی و حذف سیستم سنتی در قالب عملیات لوله گذاری در فضای سبز بزرگراه ها و بوستان های منطقه اجرا یی شد" ، گفت : در ادامه اجرای این طرح ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۱:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس میراث فرهنگی استان اصفهان با توجه به اینکه پل های تاریخی به عنوان معابر شهری استفاده می شوند گفت: میراث فرهنگی امکان لازم برای حفاظت کامل از پل ها را در اختیار ندارد.
اخبار ملکان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۰:۵۱    
فرماندار ملکان بر استاندارد سازی سرعت کاه ها در جاده کمربندی و معابر شهری و روستایی تاکید کرد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۹:۳۳    
تخریب و از بین رفتن آسفالت معابر شهری آستارا موجب ایجاد ناهمواری های زیاد در این شهر شده که علاوه بر اینکه چهره نازیبایی به شهر می بخشد، جان شهروندان را نیز به مخاطره می اندازد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
شهردار بندر آستارا گفت: از شهریورماه سال 96 تاکنون 135 هزار مترمربع از معابر شهری آستارا آسفالت شده است.
روزنامه همدان پیام   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۸:۲۷    
در هفته ای که گذشت خیابان 15 فرودین با حضور شهردار همدان، رئیس آموزش وپرورش همدان، مدیر منطقه 2 و مدیران شهرداری، تعریض شد. عباس صوفی شهردار همدان با بیان اینکه چندین بازگشایی و تعریض معبر در منطقه 2 شهرداری طی سالجاری اجرایی شده است ...
شورا آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۰۹:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک، سید حمید موسوی شهردار این منطقه با اعلام خبر فوق اظهار کرد: در راستای اجرای طرح رفیوژهای سبز در معابر شهری شمال تهران با هدف توسعه فضای سبز و همخوانی آنها با وضعیت اقلیمی منطقه یک ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۶:۰۱    
در این بسته خبری از آغاز پروژه طرح تفصیلی سی سخت تا آسفالت بی سابقه معابر شهری بجنورد در شش سال اخیر و توزیع 1000 عدد کیسه پارچه ای توسط سازمان مدیریت پسماند اسلامشهر را بخوانید.
کرج رسا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۳:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا؛ سرهنگ غلامعلی شرق روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت که با توجه به اینکه برگزاری مراسم راهپیمایی 22 بهمن به صورت خودرویی و موتوری است به همین منظور محدودیت تردد در برخی معابر شهری اجرا می شود. ...
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۸:۲۴    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، نشست کارگروه مناسب سازی معابر شهری شهرستان قرچک به ریاست حبیبی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و با حضور عبدی راد بخشدار مرکزی و سایر رؤسای ادارات عضو برگزار شد ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
نشست کارگروه مناسب سازی معابر شهری شهرستان قرچک به ریاست حبیبی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و با حضور عبدی راد بخشدار مرکزی و سایر رؤسای ادارات عضو با محوریت بررسی چالش های مربوط به مناسب سازی راه های دسترسی و تردد آسان معلولان و جانبازان برگزار شد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۱:۱۵   + ۲۹ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: رئیس پلیس راهور مازندران با بیان اینکه تردد و ورود خودروهای غیربومی به استان ممنوع است، گفت: سفر در تعطیلات پیش رو به استان ممنوع است. ...
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۸:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
آب گرفتگی معابر شهری اهواز تنها پس از 3 ساعت بارش مداوم باران مشکلاتی را برای شهروندان ایجاد کرد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۴:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر امور برق بوکان روز یکشنبه در حاشیه افتتاح این طرح ها در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: از مجموع این طرح ها، 57 طرح شامل احداث روشنایی معابر شهری و روستایی، احداث و توسعه پست هوایی، اصلاح شبکه فرسوده و توسعه شبکه خطوط برق است که پست هوایی خیابان 20 متری ” بهرام پور” به [...]
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۰:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
در روزهای گذشته و در پی افزایش مصرف انرژی و لزوم صرفه جویی در آن، شاهد خاموشی های برق در برخی شهرها از جمله تهران بودیم. این خاموشی ها بعضا دامن گیر تیرهای چراغ برق معابر و خیابان ها هم شد به طوری که در برخی محلات پس از گذشت ساعت معینی از شب امکان تردد به ویژه برای زنان با مشکلاتی همراه بود ...
کرج رسا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۴:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا، آرش بهاروند احمدی روز شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: آب گرفتگی معابر شهری و سیلابی شدن رودخانه ها و مسیل ها به ویژه حوضه آبریز رودخانه های کردان و کرج، ریزش سنگ و سقوط بهمن و خطر صاعقه در ارتفاعات و جاده های کوهستانی از امروز تا فردا یکشنبه دور از انتظار نخواهد بود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
کرج - مدیرکل هواشناسی البرز گفت: احتمال آب گرفتگی معابر شهری و سیلابی شدن رودخانه ها و مسیل ها به ویژه حوضه آبریز رودخانه کردان و کرج و ریزش سنگ و سقوط بهمن در جاده های کوهستانی وجود دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۱:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران استانداری قزوین نسبت به تغییرات جوی و احتمال آبگرفتگی معابر شهری و رودخانه ها که از بعدازظهر روز گذشته /جمعه/ منطقه را با بارش برف و باران تحت تاثیر خود قرار داده، هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل مدیریت بحران استان قزوین با اشاره به صدور هشدار زرد از سوی هواشناسی، از احتمال بروز آبگرفتگی معابر شهری و رودخانه ها در استان خبر داد.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۳:۴۸    
حافظ نیا با انتقاد از وضعیت آسفالت معابر شهری آستارا گفت: شوراهای اسلامی شهر حواس خود را جمع کنند، ما با کسی تعارف نداریم و این راه و رسم خدمت کردن نیست، در یک ساختمان کج جمع شده اید و مردم شما را نمی بینند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۰:۴۰    
سرعت زیاد و حرکات نمایشی با خودرو دو عامل مهم در بروز حوادث در معابر شهری است ،میزان تصادفات براثروقوع این دوعامل در سیستان و بلوچستان نسبت به سال گذشته افزایش یافته است .
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۰:۴۲    
سرپرست معاونت شهرسازی و معماری شهرداری قزوین گفت: برای تامین رفاه و استفاده آسان معلولین، سالمندان و افراد کم توان جسمی حرکتی مناسب سازی هایی در مکان های مختلف در دستور کار قرار گرفته شده است.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۰۰:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
قم -مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری قم در مراسم رونمایی از 22 معابر شهری به نام شهدا در ایلم الله دهه فجر گفت: 73 درصد نام گذاری معابر به نام شهدا افتخار مدیریت شهری در قم است.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۲۲:۴۷   + ۲۴ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: ابوذر صالحی، مدیرکل روابط عمومی شرکت توانیر با اشاره به مسئله روشنایی معابر گفت: محدودیت تامین سوخت نیروگاه ها سبب شد تا با وجود ظرفیت 85 هزار مگاواتی نیروگاه های کشور ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۰۲:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
پس از آنکه یک عضو شورای شهر تهران اعلام کرد که به خاطر بزرگداشت زنده یاد مهرداد میناوند یک از معابر شهری را به نام آن مرحوم نامگذاری می کند، این اقدام با واکنش تند علی کریمی در صفحه شخصی خود روبه رو شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۰۰:۱۶    
اداره بهزیستی اسلامشهردرراستای کمک به جامعه هدف خود، تسهیلات جذب اشتغال، اعطای کمک های بلاعوض، شارژ کارت های ماهانه و کمک ودیعه مسکن رادر دست اجرا دارد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۵:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران گفت: برای نامگذاری یکی از معابر شهری به نام مهرداد میناوند به دنبال مکان مناسبی هستیم. به گزارش باشگاه خبرنگاران، محمدجواد حق شناس عضو شورای شهر تهران با اشاره به درگذشت مهرداد میناوند اظهار کرد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۳:۵۶   + ۵۱ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران گفت: برای نامگذاری یکی از معابر شهری به نام مهرداد میناوند به دنبال مکان مناسبی هستیم.
شمس خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۰۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون عمرانی شهرداری مبارکه با اعلام این خبر اظهار داشت: در راستای اصلاح و مناسب سازی معابر شهری، عملیات تعریض ، بهسازی و ساماندهی پیاده رو خیابان شهدای جعفر زاده صورت می گیرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۱۴:۵۸    
امام جمعه آستارا ضمن ابراز نارضایتی از عملکرد شهرداری های آستارا و لوندویل در عمران معابر شهری بیان کرد: به دلیل وجود چاله های زیاد مردم از وضعیت معابر اصلی و فرعی شهرهای آستارا و لوندویل ناراضی بوده و اعضای شورای اسلامی به وعده های داده شده در سخنرانی های انتخاباتی خود عمل نکرده اند.
یکتا پرس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۲:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
طبق برآورد وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، هم اکنون حدود 3 میلیون نفر از جامعه ایرانی دارای معلولیت هستند؛ معلولانی که اکنون از تردد در معابر شهری تا هزینه دارو و درمان و ... با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- خاموشی های گاه و بی گاه شبانه معابر شهری و محلات بافت های فرسوده هرمزگان براثر سرقت کابل ها و فرسودگی تیرهای برق و همچنین تعدیل چراغ های روشنایی معابر، مردم را نگران و کلافه کرده است.