جمعه ۱۲ خردادساعت ۰۱:۵۶Jun 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خلافی»

پارس نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۵۰    
پرداخت خلافی موضوعی است که اگر قبل از سفر نسبت به استعلام و تصفیه آن اقدام نکنید، در جاده توقیف شده و زمان، انرژی و نشاط مسافرت را از دست خواهید داد. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۶:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
استعلام خلافی خودرو در جزیره کیش به صورت آنلاین از طریق traffic.kish.ir و یا از طریق سامانه پیامکی 30005602 امکان پذیر است.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۳:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
حوادث رکنا: دختر چاقوکش با طراحی نقشه ای دماغش را شکست تا از پسر پولداری باج گیری کند اما خیلی زود رازش فاش شد و خودش را در کلانتری دید. این دختر به هر خلافی دست زده بود حتی در خانه پدر و مادرش را کتک می زد تا جاییکه مادرش برای رهایی از روحیه خشن او به پلیس پناه برد و کمک خواست.
تابا خبر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۲:۰۳   + ۴۳ سایت دیگر  
به گزارش تابا؛ سرهنگ محمد رازقی امروز شنبه با اعلام اضافه شدن طرح برخورد با مخدوش کردن پلاک خودرو به طرح موتورسیکلت ها، افزود: اگر راننده ای اقدام به دستکاری در ارقام وسیله نقلیه کند و با این کار پلاک خودروی دیگر اعمال قانون و جریمه شود ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
اگر راننده ای اقدام به دستکاری در ارقام وسیله نقلیه نماید و با این کار پلاک خودروی دیگر اعمال قانون و جریمه شود، ضمن اعمال مجازات و توقیف و تشکیل پرونده جهت معرفی به مراجع قضایی راننده باید صورت وضعیت خلافی خود و آن خودرو را نیز پرداخت نماید.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۸:۳۲   + ۳۵ سایت دیگر  
عباس عبدی فعال سیاسی اصلاح طلب در یادداشت امروز خود در اعتماد به بررسی لایحه پیشنهادی حجاب پرداخت و نوشت: لایحه پیشنهادی حجاب از سوی دولت و دستگاه قضایی ناشی از اصل 158 قانون اساسی تهیه شده که در اینجا مفهوم لایحه کیفری شامل آن می شود. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۶:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
امکان پرد اخت خلافی خودرو به سریع و ساده ترین شیوه ممکن، بدون نیاز به شناسه قبض و شناسه پرداخت، توسط آیتول فراهم شد.
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۴:۲۵    
کاهش خلافی خودرو رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی یکی از مواردی است که هر دارنده وسیله نقلیه زمینی باید به آن احترام گذارد و در صورت عدم رعایت قوانین با جریمه مواجه خواهید شد. همچنین اگر جریمه های خودرو را به موقع پرداخت نکرد با خلافی خودرو روبه رو خواهید بود ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۳:۴۲   + ۳۱ سایت دیگر  
مرندی گفت: وقتی ما در آستانه توافق بودیم و متحد نزدیک آمریکا نسبت به خواسته ایران اظهار نظر مثبتی می کند دیگر بهانه ای دست غربی ها و آمریکایی ها نیست. بورل فردی نیست که در برابر دولت آمریکا حرف خلافی بزند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۱:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
هرگاه که به دنبال تهیه بلیط هواپیما با کمترین هزینه باشید، احتمالاً با پلتفرم های مختلفی آشنا خواهید شد و از جمله آن ها نیز پی پاد خواهد بود. این برنامه در سال 1396 با گزینه های محدودی برای یوزرها عرضه شد و در سال 1397، نسخه کامل تری از آن منتشر شد ...
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۱:۰۵    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: برخی مواقع کالایی که مورد نیاز کشور است، در گمرک رسوب می کند چرا که واردات طبق مقررات صورت نگرفته، در نتیجه باید اقدام خلافی صورت بگیرد که این کالا وارد کشور شود، لذا این پروسه اشکال دارد.
آی تی آنالایز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۵:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
شهروند خبرنگار ما با ارسال پیامی از مشکلات زیرساختی و اختلال در سایت پلیس راهور گلایه کرد. به گزارش سرویس شهروندخبرنگار خبرگزاری صداوسیما، شاید حداقل یک بار تجربه تخلف رانندگی و دریافت پیامک نمره منفی گواهینامه را داشته باشید ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
راه های زیادی وجود دارد تا شما بتوانید با استفاده از آنها خلافی خودرو خود را استعلام بگیرید و سپس آن را تسویه کنید. برخی از این راه ها، پر از مشکل و دردسر هستند.
پیام فوری   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۲۰:۰۳   + ۲۰ سایت دیگر  
طحان نظیف سخنگوی شورای نگهبان درباره موضوع رفراندوم یادآورشد: بهتر است بگوییم همه پرسی و همه پرسی تاکنون سه بار در کشور ما انجام شده است. به گزارش پایگاه تحلیلی خبری پیام فوری ؛ سخنگو و عضو حقوقدان شورای نگهبان درباره ادعای فروش خلاف ضابطه خودرو به برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۶:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
برای استعلام خلافی خودرو دیگر نیازی نیست به صورت حضوری اقدام کنید بلکه می توانید این کار را به راحتی و از طریق تلفن همراه خود انجام دهید.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۴:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
هادی طحان نظیف سخنگوی شورای نگهبان در پاسخ به سوالی درباره این که آیا شورای نگهبان در خصوص فروش خودرو خارج از ضابطه ورود کرده است؟ گفت: ما هنوز در این زمینه چیزی دریافت نکردیم؛ لذا اظهارنظری نداریم ولی اگر خلافی صورت گرفته باشد در بررسی ها مورد توجه قرار می گیرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۲:۵۴   + ۵۶ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان در خصوص موضوع ادعای فروش خارج از ضابطه خودرو به نمایندگان مجلس و تأثیر آن در بررسی صلاحیت این نمایندگان در انتخابات آتی مجلس گفت: شورای نگهبان هنوز گزارشی در این باره دریافت نکرده اما اگر خلافی در این رابطه انجام گرفته باشد در بررسی صلاحیت ها مورد توجه قرار خواهد گرفت.
روز پلاس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان در جمع خبرنگاران حضور یافت و به سوالات آنها پیرامون واکنش شورا نسبت به دریافت خودرو خارج از ضوابط به نمایندگان ،استعفای مسئولین برای شرکت در انتخابات ،رد مصوبه خودرو کارکرده در بودجه و ... پاسخ داد.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۲:۲۵   + ۲۱ سایت دیگر  
هادی طحان نظیف سخنگوی شورای نگهبان در پاسخ به سؤالی درباره بحث واگذاری بی ضابطه خودرو به برخی نمایندگان و این که این موضوع در بررسی صلاحیت آنها مورد بررسی قرار می گیرد یا خیر گفت: هنوز در این زمینه گزارشی دریافت نکردیم اما اگر خلافی در این خصوص صورت گرفته باشد، در بررسی صلاحیت ها مدنظر قرار می گیرد.
وقت صبح   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۲:۰۲    
تعویض پلاک یکی از مهم ترین مراحل خرید و فروش خودرو است که انجام نشدن آن باعث ایجاد مشکلات بسیاری برای فروشنده می شود. هنگامی که در فروش قولنامه ای مرحله تعویض پلاک انجام نشود، مالیات نقل و انتقال، خلافی و عوارض سالیانه خودرو فروخته شده پرداخت نخواهد شد ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۱:۳۵   + ۲۸ سایت دیگر  
طحان نظیف با اشاره به چهار ایراد شورا به طرح حمایت از گزارشگران فساد گفت: این طرح 17 ماده دارد و عمده ایرادات ما به این طرح در راستای حمایت از مشمولان این طرح است.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۳:۵۳    
گروه کسب و کار: پرداخت خلافی در زمان مناسب اهمیت زیادی دارد. به خصوص اگر جریمه به گونه ای باشد که دیرکرد به آن تعلق گیرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
برای استعلام و پرداخت خلافی خودرو نیازی نیست تا حتما به دفاتر پلیس +10 مراجعه کنید، این مهم از طریق پیامک نیز امکان پذیر خواهد بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۶:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان کاشان از توقیف خودرو تیبا با بیش 170 میلیون ریال خلافی خبر داد.
موج   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۴:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی کاشان از توقیف خودرو تیبا با بیش از 170 میلیون ریال خلافی در کاشان خبر داد.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۰۷:۱۹   + ۲۳ سایت دیگر  
14 شهریور سال گذشته وقتی خبر مرگ دلخراش شیرزنی به نام شلیر رسولی در مریوان منتشر شد، بازتاب خیلی وسیعی در میان اخبار حوادث پیدا کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۷:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان بویین زهرا از توقیف یک دستگاه خودروی سواری پراید با 140 میلیون ریال خلافی در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۰۶:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
بایدن می گوید پسرش هیچ کار اشتباه و خلافی انجام نداده و به او افتخار می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۲۰:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
استاندار گیلان با انتقاد از ساخت ساختمان های چند طبقه در برخی از مناطق گیلان گفت: این تفکر که با پرداخت خلافی می توان ساختمان چند طبقه بدون مجوز ساخت باید از ذهن مردم و اعضای شورای و شهرداری در صدور مجوزها پاک شود.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۰:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
پسر جوان تا پیش از آن مرتکب هیچ کار خلافی نشده و هیچ وقت حتی پایش به کلانتری و دادگستری باز نشده بود. با وجود این شرایط سختی که در آن به سر می برد باعث شد تصمیم غلطی بگیرد. تصمیمی که 17سال از بهترین سال های زندگی اش را تباه کرد.
بیتوته   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
پرداخت خلافی و عوارضی به گزارش اخبار خودرو : عوارض آزادراهی به مبالغی گفته می شود که در حین خروج خودروها از برخی از آزادراه ها دریافت می شود. اگر در گذشته با والدین خود سفر کرده باشید، حتما باجه هایی را در برخی از جاده ها مشاهده کرده اید که برای دریافت عوارض شما را متوقف می کردند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - ۰۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان سیستان و بلوچستان از توقیف خودرو سواری پژو با بیش از 120 میلیون ریال خلافی درشهر زاهدان خبرداد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۵:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
استعلام خلافی خودرو و پرداخت آن از دغدغه های اصلی صاحبان خودرو به شمار می رود و همواره افراد به دنبال ساده ترین روش ها برای انجام این کار هستند. بهتر است بدانید امروزه روش های متعددی وجود دارند که هر یک به شما کمک می کنند کار خود را به سادگی انجام دهید ...
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۱۶:۱۵    
خرید و فروش ماشین چند مرحله دارد. آگاهی از این مراحل هم سرعت کار را بالا می برد، هم از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری می کند.
بانک ملی   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۵:۴۵   + ۲۹ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، در نسخه 3.2.6 نرم افزار موبایلی همراه بام بانک تحت سیستم عامل آی او اس، امکاناتی نظیر انتقال پول حساب مشترک، مدیریت و کارتابل انتقال پول حساب مشترک و مشاهده و پرداخت خلافی خودرو افزوده شده است. ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۰۰:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون ورزش مجلس گفت: خلافی که از مدیران استقلال و پرسپولیس اثبات شده و به صورت مستند در اختیار مجلس قرار گرفته باشد را تا به حال رؤیت نکردم.
رسانه کلیک   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۲۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
پلیس راهنمایی و رانندگی برای اینکه بتواند نظم بیشتری در جامعه برقرار کند و تردد خودرو ها را نظم دهد، قوانین مختلفی را در نظر گرفته است. حال اگر به هر دلیل این قوانین نقض شوند، جریمه برای راننده متخلف و خودرو صادر خواهد شد. همچنین در صورت عدم پرداخت جریمه ها با خلافی خودرو روبه رو خواهید شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۱:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: زهرا سعیدی، بازیگر پیشکسوت می گوید متاسفانه تلویزیون بسیار کلیشه ای با نقش زن برخورد می کند. این که زن نباید خلافی داشته باشد یا نباید اشتباه کند و همیشه باید مظلوم و سربه زیر باشد و این زن را صرفا در تلویزیون می بینیم.
تیتر ۱   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۲۱:۲۴    
یکی از سؤالات مهم رانندگان خودرو، نحوه استعلام خلافی خودرو است. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۵:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
جانشین پلیس راه کهگیلویه و بویراحمد گفت: خودرو هایی که خلافی آن ها بیش از سه میلیون تومان است در طرح نوروزی امسال توقیف می شوند.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۹:۴۲    
برخی از افراد بر این باور هستند که راننده های خاطی و متخلف که قوانین را زیر پا می گذارند با جریمه های رانندگی تغییری در رفتار خود ایجاد نمی کنند و تنها موظف به پرداخت هزینه های مالی جریمه خواهند بود که پلیس برای این اظهار نظر ها پاسخ قانع کننده ای دارد ...
عصر خودرو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۲:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
عصر خودرو- حداقل یک بار برای تمام رانندگان پیش آمده که به علت سرعت زیاد، پارک نامناسب، عدم رعایت طرح ترافیک و... جریمه شوند و مجبور به پرداخت آن شوند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۵:۵۹    
تا به الان به هزینه ها و عوارض خودرو فکر کرده اید؟ به اینکه در این سال باید چقدر عوارض شهرداری خودرو پرداخت کنید یا هنگام فروش خودرو باید چقدر مالیات حمل ونقل خودرو را بدهید؟ اصلا می دانید در صورت عدم پرداخت عوارضی، چقدر جریمه خواهید شد؟
عرشه آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۶:۵۵   + ۴۳ سایت دیگر  
بر اساس مصوبه نمایندگان مجلس شورای اسلامی، هزینه پیامک تخلفات رانندگی از فرد متخلف دریافت می شود.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۲:۴۱    
شفقنا- رییس جمهور سابق برزیل هرگونه اقدام غیرقانونی در مورد هدایای اعطا شده از سوی عربستان سعودی را رد کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از رویترز، رسانه ها و برخی مقامات برزیل، ژائیر بولسونارو ...
روزنامه شهروند   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۷:۴۰    
عجب پدر خلافی داشته، بچه فروید! فرض کنید پدر و پسر نشسته اند و فروید به فرزندش سیگاری تعارف می کند. فرزندش هم این پیشنهاد را رد می کند. حالا بگذریم از اینکه همین سیگار دادن به فرزند خودش عجیب به حساب می آید اما غریب تر، رفتار بعدی فروید بود ...
پارس نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۳:۵۷    
پرداخت کردن خلافی را چگونه انجام دهیم؟ بهترین راه برای انجام این کار چیست؟ این سوالاتی است که بیشتر رانندگان به دنبال پاسخش هستند. پیش از این، پرداخت خلافی خودرو کار سختی بود و برای استعلام آن باید ساعت ها زمان صرف می شد ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۷:۳۴    
شفقنا- پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی به مناسبت میلاد امام سجاد(ع) در بخش یادداشت روز آورده است: پنجم ماه شعبان مصادف است با ولادت امام زین العابدین علی بن الحسین علیهما السلام در سال 38 هجری.[1] ،[2] ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۲۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه شمال سیستان و بلوچستان از توقیف یک دستگاه وانت تویوتا با خلافی یکصد و یک میلیون ریال به استناد ماده 8 قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی خبر داد.