جمعه ۲۴ اردیبهشتساعت ۰۸:۰۸May 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهرستان بویراحمد»

بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۸:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
رزمایش کمک مومنانه و جهادی تیپ 48 فتح و عتبات عالیات استان با همکاری بهزیستی و معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج این بار در روستاهای منطقه پشتکوه جلیل شهرستان بویراحمد برگزار شد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۴۷    
فرماندار شهرستان بویراحمد با اشاره به اینکه در کهگیلویه وبویراحمد مردم علاقمند به انقلاب و نظام اسلامی هستند و در تمام صحنه های حمایت از نظام حضور دارند گفت: مردم نگران نحوه برگزاری انتخابات درشرایط کرونایی نباشند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها_ رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان بویراحمد از کشف یک گور تاریخی 3 هزار ساله در بخش چیتاب خبر داد.
پاون   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۶:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
در اولین جلسه شورای حفاظت از منابع آب و سازگاری با کم آبی شهرستان بویراحمد که به ریاست معاون فرماندار و حضور اعضا در محل فرمانداری، برگزار شد، ممنوعیت کشت محصولات آب بر از جمله برنج به تصویب رسید.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۴۶    
صنوفی که وضعیت رنگ نارنجی شهرستان بویراحمد باید باز باشند صنوف تایپ یک و دو با نظارت همکاران بهداشت هستند و این فعالیت با شرط رعایت پروتکل های بهداشتی است و در صورت مشاهده تخلف و عدم رعایت پروتکل های بهداشتی حتما پلمپ و به مراجع قضایی ارجاع داده خواهند شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۴۱   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد از کشف یک گور تاریخی 3 هزارساله در منطقه چیتاب از توابع شهرستان بویراحمد خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۹:۲۴    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان بویراحمد گفت: افراد بالای 80 سال این شهرستان تا فردا واکسینه می شوند.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به مسئله ی کم آبی، کشت برنج ممنوع است و کشاورزی که خلاف این موضوع عمل می کند، نهادهای مربوطه هیچ گونه تعهد و خدمتی به آن ها ارائه نمی دهند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۸:۴۷    
روایی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بویراحمد از واگذاری اماکن ورزشی شهرستان به ستاد مبارزه با کرونا در اجرای طرح واکسیناسیون کووید 19 خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۷:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان بویراحمد گفت: تعدادی از مکان های ورزشی شهر یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد به اجرای طرح ملی واکسیناسیون کرونا اختصاص یافته است.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان بویراحمد گفت: مردم مهمان نواز شهرستان بویراحمد بویراحمد از پذیرش مهمان به خاطر سلامتی خودتان و مهمان خودداری کنند.
صبح خرد   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۲:۱۳    
نماینده بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی از تخصیص 18 میلیارد تومان برای اولین بار از سوی کمیسیون آموزش و تحقیقات به آموزش و پرورش شهرستان های سه گانه، دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه دولتی یاسوج خبرداد ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهرستان بویراحمد گفت: حل ترافیک یاسوج یک عزمی می خواهد که همه مسئولان شهری باید در آن سهیم باشند و از طرفی مردم باید آن را از شورای شهر آینده مطالبه کنند، اگر یاسوج قرار است پیشرفتی کند، با وجود شیب صعودی جمعیت، صنعت گردشگری، اهمیت رفاه و شهرنشینی در یاسوج ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیئت بازرسی انتخابات شهرستان بویراحمد گفت: کاندیداهای انتخابات شورای اسلامی شهرها در نظرسنجی های بی حاصل و پر حاشیه مشارکت نکنند و با واقعیت گری از ظرفیت رسانه ها برای ارائه برنامه ها استفاده کنند.
بویر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۱:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
آیین افتتاح سالن های تزریق واکسن کرونا در شهرستان بویراحمد برگزار شد. به گزارش بویرنیوز ، محمد یزدانپناه در آیین افتتاح پایگاه واکسیناسیون عمومی در شهر یاسوج اظهار داشت: مرکز بهداشت با همکاری سپاه پاسداران، سازمان ورزش و جوانان، اداره آموزش و پرورش شهرستان ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۰:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: شهرستان بویراحمد به وضعیت نارنجی برگشته و اگر رعایت کنیم وضعیت از این نیز بهتر خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۰:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: شهرستان بویراحمد از وضعیت قرمز به نارنجی تغییر پیدا کرده اما کرونای هندی و آفریقایی تا نزدیکی مرزهای کهگیلویه و بویراحمد رسیده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۷:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان بویراحمد با صدور نامه ای به آیت الله رئیسی خواستار حضور وی در انتخابات ریاست جمهوری 1400 شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان بویراحمد گفت:طی مدت سپری شده از سال جاری بیش از 200 فقره انشعاب غیرمجاز در سطح شهرستان بویراحمد شناسایی شد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان بویراحمد با تاکید بر اینکه رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی، گفت: بازاریان رعایت پروتکل های بهداشتی را به جد مورد نظر قرار دهند، چرا که اگر به وضعیت قبلی برگردیم، مجبور می شویم که مجدداً بازار را تعطیل کنیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۰۱:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد فرماندار شهرستان بویراحمد گفت: با توجه به مشکلات عدیده بازاریان اعلام می شود این عزیزان مشروط به رعایت 100 درصدی پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی می توانند به کسب و کار خود بپردازند اما دیگر محدودیت ها همچنان برقرار است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۲۳:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد گفت:همزمان با هفته بزرگداشت مقام معلم 64 معلم نمونه بویراحمد انتخاب و معرفی شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۲۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- رییس اداره آموزش و پرورش بویراحمد گفت: بمناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم 64 معلم نمونه مرد و زن مقاطع تحصیلی ابتدایی و متوسطه اول و دوم این شهرستان امروز پنجشنبه انتخاب و معرفی شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
در هفته معلم و از سوی اداره آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد به عنوان شهرستان مرکز استان، معلمان نمونه تجلیل شدند، شهرستان بویراحمد بزرگترین شهرستان کهگیلویه و بویراحمد بوده که از نظر تعداد دانش آموزان و فرهنگیان بیشترین سهم استان را دارد شهرستانی که پراکندگی مدارس آن موجب سختی کار معلمان شده و مدارس ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۵:۰۶    
سرهنگ آسمند با خانواده تعدادی از شهدا و رزمندگان شهرستان بویراحمد دیدار و گفت وگو کرد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۱:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
آیین گرامیداشت هفته معلم و تجلیل از معلمان هنرستان کشاورزی حضرت آیت اللّه ملک حسینی یاسوج با حضور رئیس مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی استان، مدیر آموزش وپرورش شهرستان بویراحمد ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۰:۱۴   + ۱۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: اعضای یک باند 6 نفره سارقان احشام در جاده ارتباطی یاسوج - شیراز شناسایی و دستگیر شدند. سردار کیقباد مصطفایی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
جانشین سپاه ناحیه بویراحمد و مدیر آموزش و پرورش این شهرستان به مناسبت بزرگداشت مقام معلم با سه خانواده شهید شاخص فرهنگی شهرستان بویراحمد دیدار و از این خانواده ها تجلیل کردند.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۱:۲۷    
روستای قلات شهرستان بویراحمد از توابع استان کهگیلویه و بویراحمد می باشد که آب و هوای بی نظیر، رودخانه خروشان قلات و منظره های طبیعی مثال زدنی آن زبان زد عام و خاص است. از روستای قلات به عنوان بهشت گمشده نام می برند. اهالی این روستا از کمبود امکانات و تجهیزات گلایه شدید دارند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۲:۰۳    
دشت میاب در منطقه دهنوی شهرستان بویراحمد رویشگاه لاله های واژگون است که چشم هر بیننده ای را به خود جلب می کند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۰۲:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
به مناسبت ایام شهادت امام متقیان حضرت علی علیه السلام و مصادف با لیالی پر برکت و نورانی قدر با هدف ذکر مصیبت شهادت حضرت علی علیه السلام مراسم شبیه خوانی و تعزیه در شهرستان بویراحمد پذیرای مخاطبین از طریق فضای مجازی به صورت آنلاین اجرا گردید .
رییس پلیس آگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد از دستگیری 2 نفر سارق مغازه ها با اعتراف به 30 فقره سرقت در شهرستان بویراحمد خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۸:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
ایرنا - یاسوج- دشت میاب در منطقه دهنوی شهرستان بویراحمد رویشگاه لاله های واژگون در کهگیلویه و بویراحمد است.برداشت غیر اصولی و استفاده غلط دارویی از ریشه این گیاه زینتی موجب تخریب بسیاری از این لاله های زیبا در این استان شده است.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۸:۵۲    
اهالی روستای کالوس شهرستان بویراحمد به شدت از وضعیت تحصیل دانش آموزان این روستا گلایه دارند و بیان می کنند همزمان با شروع ویروس کرونا و مجازی شدن آموزش، تحصیلات دانش آموزان روستای کالوس با مشکلات زیادی روبرو شد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۳:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
سه خانواده در روستای تپرقوی دلی اولاد علی مؤمن شهرستان بویراحمد 13000 مترمربع زمین را در قالب زکات برای تأمین نیازمندی های روستا اهداء کردند.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۲۲:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
به مناسبت هفته کارگر از تشکل ها و انجمن های صنفی کارگری شهرستان بویراحمد تجلیل شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۲۲:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: جوان 21 ساله ( به نام کامیار خلفی ) در آبشار تنگ تامرادی واقع شهرستان بویراحمد غرق شد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۸:۰۷    
219 نفر نامزد ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر یاسوج شدند که مجید احمدی فرماندار شهرستان بویراحمد از رد صلاحیت 9 نفر از آنها خبر داد. در شهرستان گچساران نیز 21 نفر رد صلاحیت شده است که گفته می شود، عمدتاً آنها از یک قوم خاص هستند. مسئولان گچساران رایزنی را برای تائید صلاحیت آنها انجام داده است.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۶:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان بویراحمد گفت: امروز مراتب تأیید یا رد صلاحیت داوطلبان انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهرهای شهرستان بویراحمد ابلاغ شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۹:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
پیرسبزی گفت: روستای بردپهن زیلایی با 47/16 امتیاز، روستای مارین گچساران با 42/52 امتیاز و روستای سرآبتاوه شهرستان بویراحمد با 39/73 امتیاز اول تا سوم شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۷:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
دو هکتار از اراضی ملی در منطقه گنجگان و تنگ سرخ شهرستان بویراحمد از دست سودجویان آزاد شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۵:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد صبح امروز کمیته ویژه واکسیناسیون به منظور هماهنگی ارائه واکسن به جمعیت های اولویت دار به ریاست فرماندار شهرستان بویراحمد تشکیل شد.
جماران   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۳:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار بویراحمد گفت: با توجه به بروز پدیده خشکسالی و تنش آبی کشت برنج به عنوان محصول کشاورزی دارای مصرف آب بالا در این شهرستان ممنوع است. به گزارش جماران به نقل از ایرنا ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۰۹:۲۱    
کشت برنج در مزارع شهرستان بویراحمد ممنوع اعلام شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۲۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد سرپرست فرمانداری شهرستان بویراحمد با اشاره به بحران کم آبی از ممنوعیت کشت برنج در این شهرستان خبر داد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان بویراحمد گفت: کاشت برنج در شهرستان بویراحمد ممنوع است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از عشایر دلی بجک علیا در حوزه انتظامی دم چنار شهرستان بویراحمد استان کهگیلویه و بویراحمد از تخریب منازل ییلاقی، تخریب اراضی منابع ملی، قلع و قمع درختان جنگلی و مرتعی و بازداشت یکی از دامداران این منطقه زیبای عشایری خبر دادند.
بویر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۰:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان از کشف 58 کیلوگرم حشیش در محور شیراز- یاسوج خبر داد. به گزارش بویرنیوز ، سردار “کیقباد مصطفایی” در بیان جزئیات این خبر اظهار داشت ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد سرپرست فرمانداری شهرستان بویراحمد با اشاره به شرایط قرمز این شهرستان به لحاظ شیوع کرونا، گفت: هیچ بانکی حق برگشت زدن چک بازاریان و اذیت کردن وام گیرندگان برای بازپرداخت اقساط تسهیلات را ندارد.