شنبه ۲۷ شهریورساعت ۰۲:۰۶Sep 2021 18
جستجوی پیشرفته

آوای رودکوف (avayerodkof.ir)

آوای رودکوف 30 اسفند 1395 آوای رودکوف 1 فروردین 1396 آوای رودکوف 29 اسفند 1397 آوای رودکوف 29 اسفند 1398 آوای رودکوف 30 اسفند 1399 آوای رودکوف 31 فروردین 1400 آوای رودکوف 31 اردیبهشت 1400 آوای رودکوف 1 خرداد 1400 آوای رودکوف 1 تیر 1400 آوای رودکوف 1 مرداد 1400 آوای رودکوف 1 شهریور 1400 آوای رودکوف 2 شهریور 1400 آوای رودکوف 3 شهریور 1400 آوای رودکوف 4 شهریور 1400 آوای رودکوف 5 شهریور 1400 آوای رودکوف 6 شهریور 1400 آوای رودکوف 7 شهریور 1400 آوای رودکوف 8 شهریور 1400 آوای رودکوف 9 شهریور 1400 آوای رودکوف 10 شهریور 1400 آوای رودکوف 11 شهریور 1400 آوای رودکوف 12 شهریور 1400 آوای رودکوف 13 شهریور 1400 آوای رودکوف 14 شهریور 1400 آوای رودکوف 15 شهریور 1400 آوای رودکوف 16 شهریور 1400 آوای رودکوف 17 شهریور 1400 آوای رودکوف 18 شهریور 1400 آوای رودکوف 19 شهریور 1400 آوای رودکوف 20 شهریور 1400 آوای رودکوف 21 شهریور 1400 آوای رودکوف 22 شهریور 1400 آوای رودکوف 23 شهریور 1400 آوای رودکوف 24 شهریور 1400 آوای رودکوف 25 شهریور 1400 آوای رودکوف 26 شهریور 1400 
  ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
جمعی از دانشجویان انقلابی (بسیجی) استان کهگیلویه و بویراحمد در خصوص انتخاب استاندار نامه ای به وزارت کشور ارسال کردند.
  ۵ ساعت پیش    
نماز جمعه این هفته شهر لنده با حضور اقشار مختلف مردم و بارعایت پروتکل های بهداشتی به امامت حجت الاسلام محمودی اصل برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
سید غفار فتحی:مشکلات مالی نفس باشگاه پرسپولیس لنده را در مسابقات لیگ یک استان بریده است آقایان مسئول تا دیر نشده حمایت کنید و شعار ندهید.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۲:۰۶    
اگر امروز کشورمان درگیر انواع و اقسام مشکلات و چالش هاست، علتش دوری از چنین آموزشی است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۵:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
کاروان اعزام شده مجری طرح نظر آب 4 جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه و بویراحمد کمک های نقدی و غیر نقدی اهدا شده به ارزش یک میلیارد و 200 میلیون ریال را در مناطق محروم استان کرمان توزیع می کند .
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۵:۳۶    
به اعتقاد ما اگرچه همه ی کودکان دنیا دارای والدین هستند اما می توان گفت که تنها تعداد محدودی از والدین صلاحیت تربیت کردن و مربی بودن را دارا می باشند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۵:۳۶    
طرح (اکرام دردانه ها) به یاد دردانه سه ساله امام حسین(ع) حضرت رقیه (س) در شهرستان های بویراحمد و دنا برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
به همت سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد بسته های آزمایشگاهی، ورزشی، معیشتی و لوازم التحریر در قالب رزمایش کمک های مومنانه به مدارس و نیازمندان استان اهدا شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۵:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
با ورود کاروان جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه وبویراحمد به کرمان ،صبح امروز رسما" اجرای طرح نذر آب 4 در شهرستان نرماشیر آغاز شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۵:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح از دفتر یکی دیگر از مطبوعات و پایگاه های خبری استان بازدید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۴:۰۶    
بتن ریزی جایگاه نماز میت آرامستان شهرستان لنده به همت گروه جهادی بسیج شهدای مسجد صاحب الزمان (عج ) و شهرداری لنده انجام شد
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۱:۳۶    
رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی شهرستان لنده گفت:شهروندان می توانند از طریق سامانه 197 به عنوان یک پل ارتباطی مهم شکایات، گزارشات، انتقادات و پیشنهادات را به مجموعه ناجا منعکس کنند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
طالبان می گویند عبدالغنی برادر برای دیدار با هیبت الله آخوندزاده رهبر آنها در قندهار بود و به زودی به کابل باز می گردد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۰:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
پیشتر برخی دلسوزان کشور در تلاش برای حفظ سیدعباس عراقچی در جایگاه معاون سیاسی جهت ادامه رهبری مذاکرات با 1+5 بودند، اما خداحافظی دکتر عراقچی قطعی شده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۷:۳۶    
حقیقت امر ما با وجود اینکه نیم کیلومتری جنگل زندگی می کنیم و شبها با زوزه شغال ها به خواب می رویم و صبح ها با قارقار کلاغ ها از خواب بیدار می شویم ولی دلیل نمی شود بی خیال آلودگی هوا شویم و این مقوله ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۷:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: با توجه به شرایط کرونایی و به نسبت جمعیت دانش آموز از مهر ماه مدارس با الگوهای حضوری، ترکیبی و غیرحضوری بازگشایی می شوند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۵:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه یاسوج از انعقاد قرارداد 30 طرح پژوهشی در راستای رفع مشکلات استان در نیمه اول سال جاری در این دانشگاه خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۵:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
جمعی از جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد در نامه ای سرگشاده خطاب به وزیر کشور خواستار انتصاب استانداری جوانی شدند و نوشتند:این استان به یک استاندار جوان ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۶:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
جلسه گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور مسئولان شهرستان لنده در حسینیه سپاه برگزار گردید.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۶:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
نوچه ها و نفوذی های تاج و کفاشیان کی قرار است به قضیه انتخاب سرمربی تیم ملی ورود کنند؟!
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۰:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
آریانا سعید، ستاره موسیقی پاپ افغانستان که به عنوان پناهنده در استانبولِ ترکیه ساکن شده است، در گفتگو با خبرگزاری فرانسه نحوه خروج شبانه خود از کابل با لباس مبدل و نجات از تهدیدهای اسلامگرایان افراطی ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۸:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
سرگرد فرزین جمشیدی روز یکشنبه طی مراسمی با حضور معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان به عنوان فرمانده جدید انتظامی شهرستان بهمئی معرفی شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۸:۰۶    
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: افزایش تسهیلات بازسازی و کمک بلاعوض به زلزله زدگان شهرستان دنا بزودی تعیین تکلیف می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۲۲:۳۶    
سرگرد فرزین جمشیدی فرمانده نیروی انتظامی لنده در پیامی از مردم این شهرستان تقدیر ؛ تشکر و خداحافظی نمود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۲۲:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
شهر کهگیلویه و بویراحمد از نعمت سیستم جمع آوری و دفع بهداشتی فاضلاب برخوردارند و تلاش آبفا افزایش این تعداد به 7 شهر است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۲۲:۰۶    
یادش به خیر... زمانی قیمت اجناس، کالاها و خدمات در سال یک یا دو بار گران می شد آن در حد معقول و منطقی و شرکت های دولتی هم بیشتر ده در صد حق افزایش قیمت خدمت را در سال نداشتند اما الان ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۲۱:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
حضرت آیت الله ملک حسینی، نماینده مردم استان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری، در پیامی درگذشت اخوی مکرم مرجع تقلید حضرت آیت الله مکارم شیرازی را تسلیت گفتند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۴:۰۶   + ۸۸ سایت دیگر  
مجید تخت روانچی سفیر و نماینده دائم ایران در سازمان ملل گفت:هر دولتی که با زور در افغانستان به قدرت برسد به رسمیت شناخته نخواهد شد .
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۳:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
پرفسور ملک حسینی پدر پیوند کبد از نخستین( پیوند موفق ریه) در مرکز پیوند ابن سینا خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۰۹:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت:تا به امروز 35 میلیون دز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است و تا پایان شهریورماه نیز 40 تا 50 میلیون دوز وارد می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۰۹:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی استان خوزستان گفت:قاتل سرگرد شهید "مهدی آزمون" با اقدامات امنیتی و انتظامی شناسایی شده و به زودی دستگیر می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۴:۰۶   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون اجتماعی پلیس راهور ناجا از عدم توقیف خودروهای حامل خانواده در جاده ها خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۳:۳۶    
سبک زندگی جدید به طور یقین در تعارض و تناقض با سبک زندگی گذشته (ماقبل کرونا) و حتی پسا کرونا(بعد از مهار کرونا)، خواهد بود و حتمأ دائمی نیست و چه بسا عدم توجه اصولی به آن می تواند امیدها ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۱:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
جمعی از فعالان رسانه ای، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی ایرانی در خصوص کشته شدن روزنامه نگار سرشناسِ افغانستانی جناب آقای فهیم دشتی و خطاب به جامعه جهانی و نهادهای مدعی حقوق بشر بیانیه ای صادر نمودند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۷:۰۶   + ۴۲ سایت دیگر  
آمار خودکشی در استان های ایلام، کرمانشاه، لرستان، آذربایجان غربی، کهگیلویه و بویر احمد در چند سال گذشته بالا و اکنون رو به کاهش است و در عین حال این آمار در استان های خوزستان و مرکزی در حال افزایش ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۷:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
جبهه پنجشیر به رهبری احمد مسعود از مشورت با شخصیت های سیاسی و کادرهای تخصصی، با هدف اعلام ساختار حکومت انتقالی مردمسالار و پاسخگو خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۶:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
باتلاش کاراگاهان پلیس آگاهی کهگیلویه و بویراحمد؛ پرستار زن قلابی در یاسوج شناسایی و دستگیر شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۲۳:۰۶    
انجمن خبرنگاران شهرستان لنده از خدمات ارزشمند سرگرد فرزین جمشیدی فرمانده انتظامی این شهرستان در طول تصدی خدمت تقدیر و تشکر نمود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۲۲:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی حمید افشار مدیر امور دفتر مرکزی حراست شرکت مخابرات ایران، آیت الله سعادتیان به عنوان سرپرست اداره حراست مخابرات منطقه کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۲۱:۳۶   + ۶۲ سایت دیگر  
حکم ریاست اکبر نیکزاد، در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی صادر شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۵:۳۶    
عملیات احداث، ترمیم و تعریض جاده روستاهای چلی و لارب در بخش مرکزی شهرستان لنده به همت بنیاد مستضعفان در حال انجام است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۵:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
احمد مسعود، رهبر جبهه ملی مقاومت افغانستان در پیامی صوتی گفته است که می ایستد و مبارزه می کند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۵:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
رسانه های نزدیک به جبهه مقاومت پنجشیر جدید ترین تصویر از احمد مسعود را منتشر کردند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۵:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
جعفریان در این روزهای پر آشوب افغانستان و در حالی رسانه های ایرانی همچون صداوسیما، موضعی منفعلانه در قبال طالبان داشته و در مواردی نیز حتی در مقام مدافع این گروه بنیادگرا درآمده اند ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۴:۰۶    
فرماندهان جدید انتظامی شهرستانهای دنا، لنده و بهمئی معرفی شدند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۰۰:۳۶   + ۱۸ سایت دیگر  
بیوگرافی و زندگینامه فهیم دشتی مشاور رسانه ای احمد مسعود در جبهه مقاومت و خواهرزاده عبدالله عبدالله را در ادامه با هم مرور می کنیم.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۰۰:۰۶    
در حالیکه شیوع ویروس کرونا درگیر شدن مستقیم یا غیرمستقیم عده ای را با بیماری های تنفسی و تشدید بیماری های آن ها دربرداشت ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
یک بررسی آماری نشان می دهد که روند واکسیناسیون استان ها در هفته منتهی به تاریخ 13شهریور یکسان نیست.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
جلسه کارگروه تعمیر و تجهیزمدارس پروژه مهر 1400 با حضور معاونت پرورشی اداره شهرستان بویراحمد وکارشناسان این کارگروه برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۲۳:۳۶    
فهیم دشتی، سخنگوی جبهه ی مقاومت ملی افغانستان به دست طالبان به شهادت رسید.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۵:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
491 دستگاه کولر آبی میان خانواده مددجویان فاقد هرگونه تجهیزات سرمایشی درشهرستان لنده توزیع شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
جمهوری اسلامی از مرگ گزینه اصلی تصدی ریاست اجرایی طالبان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۴:۳۶   + ۳۶ سایت دیگر  
آیت الله آملی لاریجانی از شورای نگهبان استعفا داد و آیت الله سید احمد خراسانی، نماینده خراسان رضوی، در مجلس خبرگان رهبری، جانشین او شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۴:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه لازمه افزایش اعتماد مردم را مشارکت دادن آحاد ملت در پشبرد اهداف و برنامه ها دانست و متذکر شد: کاهش سرمایه های اجتماعی به نفع کشور نیست.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۴:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
لزوم مطالعه و برنامه ریزی متناسب با نیازهای فیزیکی معلولان بر اساس معلولیت های سه گانه بیش از پیش ضروری به نظر می رسد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۶:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
نیمه شب گذشته پس از سه شبانه روز درگیری شدید در پنجشیر، دوباره آرامش در این منطقه از افغانستان حکم فرما شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۶:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
حسین کلانتری در ستاد استانی مدیریت مقابله با کرونا گفت: با افزایش روند واردات واکسن روند واکسیناسیون به حالت عملکردی و رقابتی تبدیل می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۷:۳۶    
فرماندار لنده از تخلیه عرشه پل تراب در محل احداث آن خبر داد و اظهار داشت عملیات تکمیلی این پل به زودی آغاز خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۷:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
نماز جمعه این هفته شهر لنده با حضور اقشار مختلف مردم و بارعایت پروتکل های بهداشتی به امامت حجت الاسلام محمودی اصل برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۲۱:۳۶   + ۲۹ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف ؛ ایندیپندنت می نویسد: واقعیت سقوط کابل این است که رئیس جمهور غنی در تبانی و همدستی با گروه حقانی، شهر را تحویل آنها داد و از کشور گریخت. ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۲۱:۰۶    
...اولین تعهد عاطفی و اجتماعی اعضای خانواده و سپس هر عضو اجتماع سرسپاری بر دستورات و مصوبات ستاد کرونا است که بفهمند با پیروی و عمل بر اصول بهداشتی، سلامت ایجاد می شود.....
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۰۱:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز جراحی محدود و کلینیک درمانی سپاه فتح گفت: درمانگاه امام جعفرصادق(ع) فتح سپاه با تعرفه دولتی و مناسب درحال خدمت رسانی به مردم استان به ویژه اقشار کم درآمد می باشد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۰۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری آوای رودکوف: تشکر مردم شهرستان لنده از ایرج علیبازی رئیس دادگستری شهرستان با نصب بنر در سطح شهر لنده
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۰۰:۰۶    
آیا باز شاهد برزمین ماندن ارزشهای و معنویات گویای رهبری در زمینه سپردن کارها به جوانان مؤمن و انقلابی، توسط مدعیان همیشگی مثلا انقلاب در استان خواهیم بود؟
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۲۲:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
جبهه مقاومت ملی افغانستان صدها تن از عناصر طالبان را کشت و 130 تن را به اسارت گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۲۱:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد: فردی که از کاربران سایت دیوار در یاسوج کلاهبرداری می کرد، شناسایی و دستگیر شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
از زمان استقرار بنیاد مستضعفان در شهرستان لنده از توابع استان کهگیلویه وبویر احمد کارهای عمرانی،فرهنگی،اجتماعی و اشتغال زایی قابل چشمگیری صورت گرفته است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۵:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
خبرهای دست اول حکایت از این دارد که تلاش ها برای انتصاب وی در حال فزونی ست و مطرح شدن ایشان در محافل اثرگذار ملی، موجب خرسندی و امیدواری دلسوزان و باورمندان به گفتمان انقلاب اسلامی شده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۰۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
محمدجواد درخشان دبیر مجمع متخصصین و نخبگان استان کهگیلویه و بویر احمد در پیامی انتصاب محسن رضایی میرقائد را به سمت معاون اقتصادی رییس جمهور ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۲۳:۰۶   + ۳۲ سایت دیگر  
منابع قضایی از دستگیری عامل آتش زدن تندیس سردار سلیمانی در یاسوج خبر دادند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۲۳:۰۶    
چنانکه می دانیم مذهب نیز بر اِعمال قانون بسیار تأکید دارد و همین رعایت قوانین کار که جزئی از حقوق شهروندی را رقم زد توانست حقوق کار را در بستر حقوق شهروندی با رعایت بخشی از اصول دینی جامه عمل بپوشاند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۲۲:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت دفاع آمریکا تاکید کرد، سلاح ها و هواپیماهایی که در افغانستان مانده قبل از خروج نیروهای آمریکایی تخریب شده و دیگر قابل استفاده نیستند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۰۲:۳۳    
فارغ از اینکه بزرگان علم اقتصاد یا همان اقتصاد دانان چه تعاریف و پارامترهایی برای اقتصاد در نظر گرفته اند، واژه اقتصاد میان عامه مردم دارای تعاریف و تعابیر جداگانه ای است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۰۲:۰۳    
اگر استاندار توسط جریانات موجود سیاسی و قبیله ای انتخاب شود بلاشک وام دار این حضرات خواهد بود، پس باید استاندار شخصیتی حر و آزاد داشته باشد.....
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۴:۰۳    
مسئول نهاد پیشرفت و آبادانی شهرستان لنده گفت:اگر اداره کل راهداری مشارکت کند کلیه پروژه های خرد لنده جمع می شوند .
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدرسه 6 کلاسه ابتدایی علوی روستای دم تنگ لنده به مناسبت هفته دولت با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد افتتاح شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۳:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
سرگرد فرزین جمشیدی"، اظهارکرد: ماموران پلیس اطلاعات این فرماندهی با انجام اقدامات اطلاعاتی فردی را که در یک از محله های این شهرستان اقدام به استخراج ارز دیجیتال می کرد را شناسایی کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۲۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
ظهر امروز کارگاه تخصصی مداحی به همت ببنیاد علوی و کانون مداحان شهرستان لنده در سالن اجتماعات اداره تبلیغات اسلامی برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۲۲:۳۲    
طالبان دارای دیدی محدود اند که می خواهد بدون در نظر گرفتن عقاید گوناگون در زمینه فرهنگ وآداب ورسوم و... ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۸:۳۲    
شخص استاندار باید عدالتخواه و ضدفساد باشد، اگر کسی که در راس هرم استانداری قرار می گیرد روحیه ضدفساد داشته باشد قاعدتا اطرافیان و مدیران را نیز از افراد عدالتخواه انتخاب میکند که این خود یک مرحله ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۷:۰۲    
رئیس پلیس راهور شهرستان لنده به عیادت سه معلول رفت و ضمن نشست و گفتگو با آنها هدایایی را به این سه معلول عضو یک خانواده داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۶:۳۲    
خبرنگار آوای رودکوف در گفتگویی با مهندس علیرضا آقابالایی به عنوان رییس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان محصولات کشاورزی آذربایجان شرقی چرایی لزوم درک مفهوم بازاریابی برای توسعه صادرات را بررسی ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۵:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
سید علی جواد موسوی فوق تخصص ریه درباره اینکه آیا هر نوع سرفه ای نشان از ابتلا به کروناست؟ ، اظهار داشت: متأسفانه روشی وجود ندارد که بگوییم سرفه کردن نشانه کروناست یا سرفه فرد، علت دیگری دارد..
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۴:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
این روزها بازار واکسیناسیون افراد مختلف برای ایجاد ایمنی در برابر ویروس کرونا گرم است؛ اما رعایت نکات مهم تغذیه ای قبل و بعد از واکسیناسیون امر مهمی است. در این گزارش به این موضوع پرداخته ایم.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۶:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
شناسایی امرالله صالح و احمد مسعود به عنوان نمایندگان دولت مشروع افغانستان آن ها همچنین از دولت بایدن خواسته اند رسما اعلام کند قانون اساسی افغانستان هنوز بدون تغییر پابرجاست و قدرت گیری طالبان در این ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۶:۰۲   + ۱۷ سایت دیگر  
طرح الحاق دو تبصره به قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان به امضای 43 نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی ارائه شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۳:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب در دیدار رئیس و اعضای هیئت دولت سیزدهم بر موضوع عدالت تاکید کردند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۳:۳۲   + ۱۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا از بازگشایی حضوری همه مدارس از اول آبان ماه خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۰۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده به تشریح اهم فعالیت های این شبکه در حوزه پیشگیری و مبارزه با بیماری کرونا پرداخت.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۰۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس آخرین نقشه رنگ بندی کرونایی در کشور، 306 شهرستان در وضعیت قرمز، 110 شهرستان در وضعیت نارنجی و 32 شهرستان در وضعیت زرد قرار دارند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۱۷:۳۳    
انفجار گاز در یکی از روستاهای بخش موگرمون شهرستان لنده خسارات زیادی به منزل و وسایل آن وارد آورد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۱۶:۰۳    
امروز در جامعه ملی ایران اسلامی به دلیل افزایش و روند تأثیرات کرونائی که بر اقتصاد بوجود آمده، تأثیرات کرونا و بیماری کوید 19 هر روز پررنگ تر شده و نقش این کوچک جثه نیز هر روز در شکوفائی و توسعه ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۰۰:۳۳   + ۲۴ سایت دیگر  
با تعیین تکلیف کرسی های کابینه سیزدهم، حالا نوبت به گمانه زنی ها درباره برخی کرسی های خالی مانده مدیریتی رسیده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۰۰:۳۳   + ۳۰ سایت دیگر  
مهاجم فصل گذشته تیم فوتبال پدیده مشهد که سال گذشته نیز مد نظر استقلال قرار داشت به جمع آبی پوشان اضافه شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام سید علی محمد بزرگواری در یادداشتی تحت عنوان تذکری برادرانه به دکتر محسن رضایی معاون اقتصادی دولت سیزدهم نوشت ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۸:۳۳    
دبیر مجمع متخصصین و نخبگان استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن تبریک هفته دولت بیان داشت؛هرکس که دیدی وارد حکومت شد و به جای دعوت به حق، برای خودش دکان باز کرد و به خودش فراخواند ... این قرآنی نیست...
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۰۰:۰۳   + ۲۹ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون فرهنگی طالبان گفت که هیاتی از سوی این گروه برای مذاکره با احمد مسعود و شماری از چهره های سیاسی دیگر افغانستان وارد پنجشیر شده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۲۳:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
تحول درونی در امر تربیت اخلاقی مستلزم پایبندی افراد در عمل به آن بایدها و نبایدهاست و رسالت نظامهای آموزشی و سیستم های نوین تربیتی این است که در عمل، این توانمندی ها را در آنها ایجاد کنند تا ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۲۲:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
مسئول سازمان بسیج رسانه در سفر دو روزه خود به استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن بازدید از چند دفتر رسانه ای و دیدار با خانواده شهید رسانه ای استان با جمعی از مسئولان و خبرنگاران استان دیدار و گفت و گو ...
مشاهده نتایج بیشتر...