چهارشنبه ۳۰ مهرساعت ۲۲:۰۴Oct 2020 21

آوای رودکوف (avayerodkof.ir)

آوای رودکوف 30 اسفند 1395 آوای رودکوف 1 فروردین 1396 آوای رودکوف 29 اسفند 1397 آوای رودکوف 29 اسفند 1398 آوای رودکوف 31 فروردین 1399 آوای رودکوف 31 اردیبهشت 1399 آوای رودکوف 31 خرداد 1399 آوای رودکوف 1 تیر 1399 آوای رودکوف 31 مرداد 1399 آوای رودکوف 31 شهریور 1399 آوای رودکوف 1 مهر 1399 آوای رودکوف 2 مهر 1399 آوای رودکوف 3 مهر 1399 آوای رودکوف 4 مهر 1399 آوای رودکوف 6 مهر 1399 آوای رودکوف 7 مهر 1399 آوای رودکوف 8 مهر 1399 آوای رودکوف 9 مهر 1399 آوای رودکوف 10 مهر 1399 آوای رودکوف 11 مهر 1399 آوای رودکوف 12 مهر 1399 آوای رودکوف 13 مهر 1399 آوای رودکوف 14 مهر 1399 آوای رودکوف 15 مهر 1399 آوای رودکوف 16 مهر 1399 آوای رودکوف 17 مهر 1399 آوای رودکوف 18 مهر 1399 آوای رودکوف 19 مهر 1399 آوای رودکوف 20 مهر 1399 آوای رودکوف 21 مهر 1399 آوای رودکوف 22 مهر 1399 آوای رودکوف 23 مهر 1399 آوای رودکوف 24 مهر 1399 آوای رودکوف 25 مهر 1399 آوای رودکوف 26 مهر 1399 آوای رودکوف 27 مهر 1399 آوای رودکوف 28 مهر 1399 آوای رودکوف 29 مهر 1399 آوای رودکوف 30 مهر 1399 
  ۲ ساعت پیش    
اعضای کانون هم اندیشی جوانان انقلابی لنده به مناسبت هفته ناجا با فرماندهی انتظامی شهرستان دیدار کردند.
  ۴ ساعت پیش   + ۶۵ سایت دیگر  
معاون بیمه خدمات سلامت گفت: درحال حاضر به طور میانگین حدود 5 میلیون و 400 هزار تومان متوسط هزینه بستری هر بیمار کرونایی درمراکز درمانی است که حدود 4 میلیون و 100 هزار تومان آن درتعهدات بیمه است و ...
  ۵ ساعت پیش   + ۲۹ سایت دیگر  
پایگاه خبری آوای رودکوف: متخصصان تغذیه تاکید دارند به هیچ وجه وعده غذایی ناهار را از رژیم غذائی خود حذف نکنید. ...
  ۵ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور در جمع اعضای کابینه گفت: با یک دست با تحریم و با دست دیگر، با تحریم مقابله می کنیم. اگر یک حاشیه و جنجالی درست شود، ما نباید اعتنا کنیم بلکه باید از آن عبور کنیم.
  ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست دفتر تجویز و مصرف منطقی دارو، نسبت به عواقب و عوارض مصرف خودسرانه داروها به خصوص در روزهای کرونایی، نکاتی را متذکر شد.
  ۵ ساعت پیش    
عبرت ، آئینه تمام نمایی از زندگی و حیات کسانی از سنخ و جنس خود انسان است که بصورتی عینی و ملموس او را به پیروی از حقیقت و واقعیت فرا می خواند و صادقانه و بی پرده از عوامل موثر در سرنوشت سخن می گوید و ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۱:۱۱    
جلسه پرسش و پاسخ به مناسبت هفته گرامیداشت نیروی انتظامی با حضور سرگرد فرزین جمشیدی فرمانده انتظامی شهرستان لنده در مسجد امام حسن مجتبی (ع) برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد منطقه یک یاسوج گفت: دو میلیارد و 949 میلیون تومان کمک های مردمی از ابتدای سال جاری تاکنون در این اداره جمع آوری شده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۱۱   + ۶۴ سایت دیگر  
ایرنا: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: واکسن ایرانی کرونا مراحل آزمایش حیوانی را رد کرده و از اواسط آبان ماه امسال وارد مرحله آزمایش انسانی می شود. ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۱۱   + ۷۷ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس یازدهم از منتفی شدن طرح استیضاح روحانی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
این مقاله یادی از رشادت رزمندگان بویراحمدی از ابتدای جنگ تحمیلی در شهریور 59 تا اوایل سال 60 می باشد و در مقالات بعدی نیز به نقش فرزندان این استان در سال های بعدی دفاع مقدس پرداخته می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۳:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
نیروی انتظامی شهرستان لنده در هفته ناجا با شعار "با هم برای امنیت و سلامت" و با اولویت ؛ نمایش اقتدار نیروی انتظامی، جلب اعتماد و مشارکت مردم عزیز در تامین نظم ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۱۱    
استاندار کهگیلویه و بویراحمد وضعیت کرونایی شهرستان بویراحمد را خطرناک اعلام کرد و گفت: هرگونه تجمع ممنوع است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۴۱    
حجت الاسلام محمد ادریسی، سردبیر نشریه سراج، در خرداد ماه 1399 پشنهادی درباره ازدواج اجباری جوانان به مجلس ارائه کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
جولان کرونا و افزایش آمار قربانیان این ویروس منحوس بیانگر سهل انگاری برخی از مردم و ناکافی بودن تصمیمات ستاد ملی کرونا است، ستادی که باید با تصمیم های سختگیرانه تر از بروز فاجعه انسانی جلوگیری کند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مبلغ 100میلیارد تومان اعتبار از سوی دفتر مقام معظم رهبری به پروژه پاتاوه –دهدشت اختصاص یافته که 70 میلیارد تومان آن پرداخت شده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۲:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
کار باید با درایت و صبر و تحمل صورت پذیرد که متاسفانه ظرف صبر و تحمل ما مردم عادی با نمایندگان یک نموره تفاوت دارد ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۱:۴۱   + ۷۶ سایت دیگر  
کمردرد شایع ترین و جدیدترین علامت ابتلا به کرونا است و مبتلایان با استفاده از استامینوفن می توانند این درد را تسکین دهند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۱:۴۱   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر آموزش وپرورش گام نخست در راستای کاهش و رفع محرومیت آموزشی را هوشمندسازی مدارس دانست و گفت: این کار با کمک وزارت ارتباطات انجام و تمام مدارس کشور به اینترنت متصل شدند ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۱:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
برخی از رفتارها ممکن است در ابتدا به عنوان یک رفتار ساده و عادی قلمداد شوند؛ اما وقتی طولانی مدت ادامه پیدا می کنند و تبدیل به عادت می شوند نتیجه ای را به بار می آورند که ایده آل هیچ رابطه ای نخواهد ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۱:۱۱   + ۵۶ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: 6 استان رکورددار موارد مرگ و میر کرونا هستند و در سه استان کمترین فوتی را داشتیم.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۰:۱۱    
فرمانده انتظامی شهرستان لنده در پی انتصاب دادستان عمومی و انقلاب این شهرستان پیام تبریکی صادر کرد
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۴۱    
در این دیدار عمومی فرمانده انتظامی لنده و روسای واحدهای مختلف انتظامی شهرستان نیز حضور دارند و آماده پاسخگویی به سئوالات شهروندان می باشند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۱۱    
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان لنده در پیامی هفته نیروی انتظامی را به غیورمردان حافظ نظم و امنیت کشور بویژه شهرستان لنده تبریک گفت.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
پیام سرپرست دادگستری شهرستان لنده طی پیامی، هفته نیروی انتظامی را به کارکنان خدوم انتظامی تبریک گفت.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۱:۱۱    
به مناست شهادت حضرت امام رضا (ع) گروه جهادی بسیج سازندگی حوزه مقاومت بسیج امام حسن مجتبی (ع) پاتاوه اقدام به پخت غذای نذری و توزیع بیش از 200پرس غذا در بین نیازمندان کردند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۰:۴۱    
سنا نوعی گیاه گلدار دارویی است از این گیاه معمولا برای درست کردن چای استفاده می شود. سال هاست که از برگ، پوسته و غلاف بیرونی گیاه سنا برای درست کردن چای به عنوان مُسهل و ملَیِن بهره می برند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۰:۱۱   + ۱۷ سایت دیگر  
در شهر ایوو، در شرق چین پس از آغاز واکسیناسیون ویروس کرونا به عموم مردم، صدها نفر در بیرون ساختمان یکی از بیمارستان های شهر در صف ایستاده اند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۰:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
ثابت ماندن مبلغ 45 هزار تومانی یارانه ماهیانه در شرایطی که روز به روز بر میزان تورم کشور افزوده می شود، سوژه کارتونی از علی رادمند در صفحه اینستاگرامش شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
کادر درمان این استان ایران از وضعیت دشوار کرونا به تنگ آمده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
بازگشایی مدارس تلاشی برای آموزش همزیستی با کروناست بیماری همه گیری که قرار نیست به این زودی با ما وداع کند و باید همزیستی با او را در شرایط مختلف تجربه کنیم و بیاموزیم.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۰:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف ، نصیره مقدم فر، در خصوص ترس از کرونا در میان کودکان، گفت: برخی کودکان ترس و اضطراب بیشتری را نسبت به همسالان خود تجربه می کنند به گونه ای که عملکرد شخصی و اجتماعی ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
شرکت واکسن سازی فایزر به طور رسمی خبر از ارائه واکسن کرونای موفق خود در اواخر ماه آینده میلادی داد. به این ترتیب واکسنی که در تمامی مراحل آزمایش موفق بود، سرانجام تایید و مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۰:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
پایگاه خبری آوای رودکوف: با حکم رئیس قوه قضاییه رئیس دادگستری شهرستان کهگیلویه منصوب شد. به گزارش ایلنا، با حکم آیت الله رئیسی رئیس قوه قضائیه ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۰:۱۱    
شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان لنده در پی رجعت پیکر مطهر شهید والامقام علی چمبری پس از 37 سال پیامی صادر کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۰:۱۱    
خبرنگار آوای رودکوف در گفتگویی با مهندس علیرضا آقابالایی به عنوان رییس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان محصولات کشاورزی آذربایجان شرقی نیاز جامعه ایران به صادرات غیرنفتی را بررسی نموده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۲۳:۴۱   + ۱۵ سایت دیگر  
کرونا ویروس تقریبا تمام جوانب زندگی ما را تحت تاثیر قرار داده است؛ اما این اثر بر مردان، بیشتر از دیگر افراد جامعه است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۲:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
کارشناسان می گویند که رعایت پروتکل های بهداشتی، شما را در برابر کرونا، سرماخوردگی و آنفولانزای فصلی در پاییز و زمستان محافطت می کند ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۲:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
گناه یک احساس قدرتمند است و در صورت عدم کنترل، می تواند منجر به برخی اقدامات نه چندان سالم شود. اگر شما در روزهای بیماری همه گیر کووید 19 احساس گناه می کنید، تنها نیستید ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
عروس مرده به قلم خانم نرگس ممبینی "از فرهنگیان و فعالان اجتماعی اهواز" که سنت نادرست خون بس در قوم لر یا فصلیه در قوم عرب را در قالب داستان کوتاه به مخاطب ارائه می کند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
نشست بررسی دستاوردهای فناورانه دانشگاه صنعتی اصفهان در حوزه پیشگیری و مقابله با کرونا با هدف رفع موانع تولید انبوه این محصولات ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۰:۱۱    
مسول گروه جهادی بسیج سازندگی حوزه مقاومت بسیج امام حسن مجتبی علیه السلام پاتاوه از توزیع 170 بسته گوشت قرمز بین نیازمندان این دهستان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۲۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مراسم تودیع و معارفه سرپرست حوزه ریاست، روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان برگزار گردید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۷:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
حقیقت امر این روز ها به لحاظ اقتصادی مردم حال و روز خوشی ندارند و تمام حساب و کتاب هایشان در این بلبشوی اقتصادی به هم خورده است!
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۶:۴۱    
در آستانه فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی ( 27 لغایت دوم آبان ماه ) فرماندهی انتظامی شهرستان لنده در نشستی با خبرنگاران برنامه های این هفته را تشریح کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۹:۴۱    
مراسم دعای زیارت عاشورا در نیروی انتظامی شهرستان لنده برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۹:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
دبیر کانون فرهنگی و مردمی جواد الائمه (ع) از راه اندازی پویش همدلی موسوم به "رسول مهربانی" در کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۸:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری آوای رودکوف: رئیس حوزه بانک صادرات گچساران گفت: مبتلا شدن نیمی از کارکنان بانک صادرات شعبه قدس در دوگنبدان به بیماری کرونا موجب تعطیلی این شعبه بانکی تا اطلاع بعدی شد. ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۸:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
پایگاه خبری آوای رودکوف: رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از افزایش شمار قربانیان کرونا در استان به 165 نفر خبر داد و گفت: متاسفانه پنج مورد فوتی جدید ناشی از کرونا در استان گزارش شد. ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۸:۴۱   + ۲۹ سایت دیگر  
مردی که در جریان تصادف ساختگی قتل همسر و فرزندش را رقم زده بود ، بازداشت شد .
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۸:۱۱    
ورودی شهر لنده از طرف دهدشت که در واقع پیشانی شهرستان لنده است و باید توجه ویژه ای به آن شود مورد کمترین لطف و مرحمت مسولان قرار گرفته که در ادامه تصاویر ارسالی از سوی شهروند خبرنگار ما گویای این ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده در جلسه شورای سلامت این شهرستان که با موضوع کرونا تشکیل گردیده اخرین وضعیت شهرستان را تشریح و راهکارهایی نیز بیان نمود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
از پوستر یازدهمین سوگواره تعزیه خوانی به میزبانی اداره فرهنگ وارشاداسلامی شهرستان لنده رونمایی شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۶:۱۱   + ۱۵ سایت دیگر  
یک زن آمریکایی ایرانی تبار نامزد مجلس نمایندگان در آمریکا شده است. انتخابات مجلس نمایندگان در آمریکا 3 هفته دیگر و همزمان با انتخابات ریاست جمهوری برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۱۱    
دکتر ولی پور: در شرایطی مثل مواجه شدن با ویروس کرونا اولین اقدام رفع سوء مزاج احتمالی در افراد است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۷:۴۱   + ۲۸ سایت دیگر  
رییس سازمان بازرسی کل کشور با تشریح اقدامات انجام شده توسط سازمان بازرسی در حوزه نظام سلامت، نهایی شدن چهار هزار و 43 مورد استخدام جامعه پرستاری و تسهیل فرایند گزینش و به کارگیری پرستاران با اولویت ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۷:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری آوای رودکوف: این روزها صحبت از ضروری شدن استفاده از ماسک در اماکن عمومی شنیده می شود و اینکه استفاده نکردن از آن درتهران و شاید به زودی در نقاط کشور با جریمه همراه باشد ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۷:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: در کنکور سراسری امسال، 29 نفر از دانش آموزان مددجوی این نهاد موفق به کسب رتبه های زیر 5000 شدند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۷:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
قیمت خوردو این روز ها در حال افزایش است و همزمان با این افزایش، انتشار کلیپی در فضای مجازی که در آن صد ها دستگاه خودروی صفر کیلومتر پشت تپه ای در بابل دپو شده است علامت های سوال بسیاری در ذهن مخاطبان ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۱:۴۱    
یازدهمین سوگواره تعزیه خوانی با حضور گروه های منتخب به میزبانی اداره فرهنگ وارشاداسلامی شهرستان لنده برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۰:۱۱    
با حضور جمعی از مسئولان محلی مراسم تجلیل از دانش آموز نخبه کنکور سراسری در شهرستان لنده برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۳:۱۱    
محمد ظاهر آخش از فرهنگیان شهرستان لنده طی نامه ای با اشاره به اختصاص مبلغی به جاده لنده به تراب از سوی بنیاد مستضعفان ؛ پیشنهادی را طرح نمود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۱:۴۱   + ۱۴۴ سایت دیگر  
وزیر بهداشت درباره اقدامات ایران در زمینه تولید واکسن کرونا توضیح داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۱:۴۱   + ۱۰۱ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی نوشت: خوشحالم که اعلام کنم در سال جاری حقوق بازنشستگان کشوری به طور میانگین 77درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۱:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی دادستان سرعین یکی از مجرمان جرایم غیرعمد محکوم به اهدای پک تحصیلی به دانش آموزان نیازمند شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۱:۱۱    
غازیاغی (پاغازه، قازیاقی، پنجه غاز، پای غاز، پای زاغ، پای کلاغ، کلاغ پا) گیاهی است علفی و خودرو که در روی چمن ها و باغ ها می روید. از خانواده چتریان است ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۱:۱۱    
یکی از ابزارهای رهایی از غم و اندوه، بخشش صدقات مالی است، همچنین انسان اگر بخواهد خود را از درندگان در امان نگه دارد ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۱:۱۱   + ۳۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس پایتخت نسبت به حواشی پیش آمده در چرخاندن اراذل و اوباش واکنش نشان داد و گفت: پلیس اسیر جوسازی و فضاسازی نمی شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۰:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
بهداشتی ترین راه برای کنار گذاشتن ماسک ها در هنگام غذا خوردن چیست؟ آیا باید ماسک خود را دور بیندازیم یا آنها را می توانیم به روش بهداشتی کنار بگذاریم و بعد از غذا خوردن، دوباره استفاده کنیم؟
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۰:۴۱    
از دبیران کانون های همیاران سلامت روان و هنرهای تجسمی تقدیر به عمل آمد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۰:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
محققان می گویند: با افزایش سن، افراد باید آب بیشتری بنوشند تا تغییرات و تنظیم دمای بدن به خوبی انجام شود . کم آبی بدن می تواند باعث بیماری از جمله درد عضلانی، خستگی و گرمازدگی شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۲:۴۱    
شعری زیبا از فرزاد فتحی شاعر جوان کهگیلویه و بویراحمدی را در ادامه با هم مرور می کنیم.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۲:۱۱    
مهدی رضایی فوتبالیست خوش آوزه شهرستان لنده و استان کهگیلویه و بویراحمد به تیم لیگ برتری امید شهر خودرو مشهد پیوست.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۲:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
چیزهای زیادی می توانند بر انتشار ویروس کووید-19 اثرگذار بگذارند، از دمای هوا گرفته تا تغییراتی که در رفتار انسان ها به وجود می آید. این یعنی ویروس کرونا می تواند به یک ویروس فصلی تبدیل شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۲۲:۴۱   + ۱۵ سایت دیگر  
رضا رشیدپور، مجری تلویزیونی به میزان جریمه ماسک نزدن کنایه زد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۲۱:۴۱    
کانون هم اندیشی جوانان انقلابی شهرستان لنده طی نامه ای سرگشاده از رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد درخواست کردند تا زمین هایی که در ادوار مختلف شوراهای شهر لنده احیانا به شیوهای غیر قانونی ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۲۱:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
بر اساس مطالعه ای در زمینه ی سرطان کشف شد، تنها یک ماده مغذی می تواند سلول های سرطانی که محیط داخلی لنفوسیت ها را تخریب می کند، از بین ببرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۹:۴۱    
جمعی از جوانان کانون هم اندیشی جوانان انقلابی شهرستان لنده بافرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده دیدار و گفتگو کردند .
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۵:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف ؛ شفیعی جانشین گروه جهادی شهرستان لنده با اعلام این خبر گفت: به همت گروه جهادی بسیج شهدای مسجد صاحب الزمان عج و با حمایت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
صبح امروز و با حضور 220 کیف و لوازم التحریر بین دانش آموزان نیازمند شهرستان لنده توزیع شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۲:۱۱   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی کهگیلویه و بویراحمد از دستگیری قاتل دانشجوی پزشکی توسط کارآگاهان پلیس آگاهی استان و شهرستان چرام خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۰:۱۱    
آقایان مسول لطفا بفرمایید دانشگاه که در کلام امام راحل از اهم امور و مبدا همه تحولات است در اولویت چندم شما قرار دارد ؟!!!
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۲۱:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
تحقیقات نشان می دهند که سوپ مرغ خصوصا برای بیماری های قسمت های بالایی دستگاه تنفس مناسب هستند. سوپ مرغ هم آب بدن شما را تامین می کند و هم مواد مغذی به بدن می رساند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۲۱:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
پایگاه خبری آوای رودکوف: عزت الله ضرغامی در خصوص احتمال کاندیداتوری اش در انتخابات 1400 گفت: اتفاقاً صریح ترین حرف را در این قصه من زده ام و گفته ام که در نیمکت جمهوری اسلامی برای هر کاری از جمله ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۷:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
از آخرین باری که نوشتم و شانس این نماینده دموکرات 5 به 6 بود، این شانس به 1 به 2 تغییر کرده است که یعنی احتمال پیروزی او به 67 درصد رسیده است ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۷:۴۱   + ۲۲ سایت دیگر  
خواب کافی یکی از ساده ترین راه ها برای سالم ماندن است. اما میزان خواب شما نیز می تواند اثرات فوری بیشتری از جمله در مورد خطر ابتلا به COVID-19 داشته باشد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۷:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
از دست دادن فرزند در بارداری موضوعی عادی و رایج است و ممکن است برای هر کسی پیش بیاید ولی چگونگی صحبت درباره این موضوع کار هر کسی نیست و اگر نمی دانید چه بگویید، این مطلب به شما کمک می کند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۷:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
این روزها مودم اینترنت به یک وسیله کلیدی در خانه و محل کار تبدیل شده که کسب و کار بسیاری از افراد به آن وابسته است ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۷:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
چوب ها وسایلی هستند که علاوه بر زیبایی خاص،قیمت نسبتا بالایی هم دارند. اگر در شست و شو یا گردگیری آنها دقت لازم را به خرج ندهیم به راحتی تخریب می شوند و از بین می روند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۷:۱۱    
یکی از علت های مهم وجود ضایعات و یا اُفت کیفیّت درمحصولات کشاورزی عدم توسعه فعالیت های صنعتی و تبدیلی است که علیرغم تمام تحولات تکنولوژیکی، توسعه بخش کشاورزی نه تنها مکمل بخش صنعت است ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۷:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت:برخوردها و جریمه ها از سرناچاری است چون عده ای نمی خواهند شرایط را درک کرده و نسبت به سلامت و جان مردم احساس مسئولیت کنند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۱:۴۱    
می طلبد که بانیان این طرح نیز اهتمام بیشتری به توزیع عادلانه امکانات و نگاه عدالت محور به همه ی مناطق و روستاهای بخش مرکزی و موگرمون داشته باشند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۰:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی لنده از دستگیری عامل تیراندازی به منزل شخصی یک شهروند در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
یکی از این جوانان جویای نام ابوالفضل شیخی جوان گلستانی است که رکورد دار چرخاندن توپ است و به عنوان نفر دوم دنیا ثبت رکورد نموده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۵:۴۱    
دبیر نهاد طرح آبادانی و پیشرفت بنیاد علوی در شهرستان لنده از عدم تحقق وعده های دانشگاه علوم پزشکی استان برای تجهیز و افتتاح مرکز بستر درمانی لنده خبر داد
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با اربعین حسینی و به یاد عضو خوش قلب گروه جهادی بسیج شهدای مسجد صاحب الزمان لنده؛ 300 پرس غذای گرم بین خانواده های نیازمند توزیع شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۰:۱۱   + ۴۱ سایت دیگر  
در روزهای بارانی و مرطوب ماسک ها از انتقال کروناویروس پیشگیری نمی کنند.در ادامه با چگونگی مراقبت از خود در برابر کرونا، طی روزهای بارانی آشنا می شویم.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۲۰:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش باشگاه خبرنگاران، برخی از افراد به جای استفاده از رنگ مو که می تواند پیامد های منفی برای مو داشته باشد، از حنا برای رنگ موی خود استفاده می کنند، اما آنچه بسیاری از مردم از آن بی اطلاع هستند ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۲۰:۴۱   + ۱۰۷ سایت دیگر  
پایگاه خبری آوای رودکوف: ستادکل نیروهای مسلح طی اطلاعیه ای اعلام کرد:کلیه مراکز درمانی و بیمارستان های نیروهای مسلح با حداکثر ظرفیت در اختیار بیماران مبتلا به کرونا قرار گرفت. ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۲۰:۴۱   + ۱۹ سایت دیگر  
همایون شجریان در میان مردمی که پس از شنیدن خبر درگذشت پدرش، استاد محمدرضا شجریان در مقابل بیمارستان جم تهران حضور دارند ...
مشاهده نتایج بیشتر...