دوشنبه ۲۴ خردادساعت ۰۴:۲۲Jun 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «113»

شفقنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۶:۰۸    
شفقناقم- براساس آمارهای رسمی، در شبانه روز گذشته، 238 تست کرونا انجام گرفته که 113 مورد مثبت گزارش شده است. به گزارش شفقنا به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم، طی 24 ساعت گذشته و منتهی به ظهر 23 خردادماه 1400 ...
شهر فردا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۲:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
یک عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به آنچه آن را گذراندن نامزدهای خدوم و مورد اعتماد مردم از دم تیغ نظارت استصوابی هیات نظارت بر انتخابات شوراها خواند در تذکری خطاب به رییس جمهوری از او خواست بر اساس اصل 113 قانون اساسی، در این موضوع اقدام کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۲:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
یک عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به آنچه آن را گذراندن نامزدهای خدوم و مورد اعتماد مردم از دم تیغ نظارت استصوابی هیات نظارت بر انتخابات شوراها خواند در تذکری خطاب به رییس جمهوری از او خواست بر اساس اصل 113 قانون اساسی، در این موضوع اقدام کند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۹:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
در بازار فیزیکی برق بورس انرژی ایران، 113 هزار و 700 قرارداد معادل 33 میلیون و 904 هزار و 800 کیلووات ساعت برق به ارزش بیش از 21 میلیارد و 544 میلیون ریال مورد معامله قرار گرفت.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۶:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان غربی در خصوص اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای استان گفت: خوشبختانه امسال رتبه آذربایجان غربی در میان استانهای کشور با یک پله صعود، رتبه پنجم کشوری است و 6/5 درصد اعتبارات کشور در این حوزه به آذربایجان غربی اختصاص خواهد یافت.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۲:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
اکبر کرامتی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: این طرح ها با بیش از 224 میلیارد ریال سرمایه گذاری و با اشتغال زایی برای 706 نفر آماده بهره برداری شده است. وی اضافه کرد: 105 پروژه نیز از مجموع 139 پروژه آماده بهره برداری، در بخش مدیریت آب وخاک با هزینه 113 میلیارد ریال شامل [...]
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان اصفهان مدیر استان اقای فریدون صفایی بیان نمود با اشاره به شناسایی 5 کانون عمده سن گندم و جو در شهرستان فریدن گفت: مرحله دوم یعنی مبارزه با سن پوره در 113 هکتار مزارع آغاز شده است و تا پایان خرداد ادامه دارد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۴:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
همزمان با بیست و یکمین روزخردادماه 80 مورد جدید مثبت قطعی کرونا در چهارمحال و بختیاری شناسایی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۰:۱۵    
دبیر شورای هماهنگی بانک های استان زنجان با اشاره به اینکه مجموع وام ازدواج پرداختی تا پایان فروردین ماه 113 فقره بوده است، گفت: ارائه یک ضامن برای دریافت این تسهیلات کافی است.
ملیت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۵:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
قیمت دلار آمریکا (اسکناس) امروز پنجشنبه 20 خرداد 1400 در صرافی های بانکی برای خرید به 23 هزار و 113 تومان و برای فروش به 23 هزار و 580 تومان رسید.
روند بازار   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۵:۱۵    
قیمت دلار آمریکا (اسکناس) امروز پنجشنبه 20 خرداد 1400 در صرافی های بانکی برای خرید به 23 هزار و 113 تومان و برای فروش به 23 هزار و 580 تومان رسید. به گزارش روند بازار بورس به نقل از مهر ...
روزنامه اصفهان امروز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
قیمت دلار آمریکا (اسکناس) امروز پنجشنبه 20 خرداد 1400 در صرافی های بانکی برای خرید به 23 هزار و 113 تومان و برای فروش به 23 هزار و 580 تومان رسید.
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۳:۵۵    
قیمت دلار آمریکا (اسکناس) امروز پنجشنبه 20 خرداد 1400 در صرافی های بانکی برای خرید به 23 هزار و 113 تومان و برای فروش به 23 هزار و 580 تومان رسید.
برترین ها / فرتاک نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۵:۱۵   + ۷۰ سایت دیگر  
مهر: قیمت دلار آمریکا (اسکناس) امروز دوشنبه 10 خرداد 1400 در صرافی های بانکی برای خرید به 22 هزار و 838 تومان و برای فروش به 23 هزار و 299 تومان رسید. همچنین قیمت هر یورو برای خرید در صرافی های بانکی به 27 هزار و 832 تومان و برای فروش به 28 هزار و 394 تومان رسید.
پانا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - قیمت دلار آمریکا امروز پنجشنبه 20 خرداد 1400 در صرافی های بانکی برای خرید به 23 هزار و 113 تومان و برای فروش به 23 هزار و 580 تومان رسید. قیمت دلار آمریکا امروز پنجشنبه 20 خرداد 1400 در صرافی های بانکی برای خرید به 23 هزار و 113 تومان و برای فروش به 23 هزار و 580 تومان رسید. ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۱:۵۳   + ۳۳ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، قیمت دلار آمریکا (اسکناس) امروز پنجشنبه 20 خرداد 1400 در صرافی های بانکی برای خرید به 23 هزار و 113 تومان و برای فروش به 23 هزار و 580 تومان رسید. همچنین قیمت هر اسکناس یورو برای خرید 28 هزار و 165 تومان و برای فروش 28 هزار و 734 تومان است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
قیمت دلار آمریکا (اسکناس) امروز پنجشنبه 20 خرداد 1400 در صرافی های بانکی برای خرید به 23 هزار و 113 تومان و برای فروش به 23 هزار و 580 تومان رسید.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۱:۳۴    
فرارو- قیمت دلار در صرافی ملی صبح امروز 20 خرداد، بدون تغییر نسبت به آخرین قیمت گذاری روز قبل، 23 هزار و 580 تومان اعلام شد. قیمت یورو با کاهش 51 تومانی به 28 هزار و 734 تومان رسید. صرافی های زیر نظر بانک مرکزی دلار و یورو را به ترتیب 23 هزار و 113 تومان و 28 هزار و 165 تومان خریداری می کنند. ...
کاروانسرای راور   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۷:۵۶    
به گزارش پایگاه خبری کاروانسرا راور به نقل از روابط عمومی دادگستری راور؛ ابوالفضل فرحبخش رئیس دادگستری و رئیس شورای پیشگیری از وقوع بزه شهرستان راور گفت: در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری و مبارزه توامان با قاچاقچیان عمده مواد مخدر ...
موج   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۱:۵۴    
کیفیت هوای کلانشهر اصفهان امروز 19 خرداد ماه با قرار گرفتن روی شاخص 113 برای گروه های حساس در شرایط ناسالم است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۰:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
با گذشت دو روز از اجرای طرح بهارانه کتاب برای حمایت از کتابفروشی های سراسر کشور، 113 هزار و 874 جلد کتاب به مبلغ 58 میلیارد ریال به فروش رسیده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۰:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
کیفیت هوای کلانشهر اصفهان با قرار گرفتن روی شاخص 113 در وضعیت نارنجی و ناسالم برای گروه های حساس است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
کیفیت هوای کلانشهر اصفهان با قرار گرفتن روی شاخص 113 در وضعیت نارنجی و ناسالم برای گروه های حساس است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
کیفیت هوای کلانشهر اصفهان با قرار گرفتن روی شاخص 113 در وضعیت نارنجی و ناسالم برای گروه های حساس است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۰۹:۱۳    
مشهد- بنا بر آمارهای منتشره در حال حاضر 60 درصد از ظرفیت سدهای خراسان رضوی خالی است و لذا همین جمله گویای وضعیت بارش ها و خشکسالی در این استان است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۹:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان آمار مبتلایان، بهبود یافتگان و فوتی های مبتلا به کرونای 18 خرداد ماه این استان را تشریح کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۷:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
از آغاز شیوع ویروس کرونا در استان زنجان، ابتلای 90 هزار و 616 نفر به بیماری کووید 19 در تست های آزمایشگاهی تایید شده، که ابتلای 113 نفر از این آمار طی 24 ساعت گذشته گزارش شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۵:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - سرپرست قرارگاه عملیاتی ابوذر از هلاکت یک قاچاقچی مسلح مواد مخدر طی درگیری با تکاوران یگان 113 شهرستان راور خبر داد و گفت: طی این عملیات 88 کیلوگرم تریاک، یک قبضه کلت کمری و مقادیری مهمات کشف شد.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۳:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
پیمان طبری مدیر عامل شرکت کارت اعتباری ایران کیش با بیان اینکه این شرکت موفق شد بیش از آن چیزی که در سال 99 پیش بینی کرده است سود آوری داشته باشد گفت: سود عملیاتی 113 درصد بالاتر از پیش بینی بود، به عبارتی 13 درصد رشد در سود عملیاتی داشتیم. در EPS هم با رشد 10درصدی مواجه بودیم .
اسب بخار پرس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۲:۰۶    
در این مقاله قصد داریم شما را با 10 ردیاب با 99 درصد رضایت مصرف کننده ها آشنا کنیم. پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. این مدل از مسیر یاب خودرو را می توان به عنوان یکی از ارزان ترین انواع مسیریاب های خودرو بیان نمود. ...
راه پرداخت   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۰:۳۶    
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. آویده علم جمیلی / یک دهه و دو بار تحریم اقتصادی؛ خلاصه ای است از آنچه در دهه نود بر اقتصاد ایران گذشت. تحریم هایی که یکی از دیگری سخت تر بود و نه تنها بر شاخص های کلان که بر معیشت افراد نیز تاثیرات مخربی گذاشت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۰۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
113 روستای اطراف مشهد با کمبود آب شرب دست و پنجه نرم می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۰۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
امام علی (ع) می فرمایند: حَقُّ الوَلَدِ عَلَی الوالِدِ اَن یُحَسِّنَ اسمَهُ وَ یُحَسِّنَ اَدَبَهُ وَ یُعَلِّمَهُ القُرآنَ حق فرزند برپدر این است که او را نام نیکو نهد، به خوبی تربیت کند و به او قرآن بیاموزد.
کاروانسرای راور   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری کاروانسرا راور؛ سرهنگ مهدی توسنگ بیان کرد: ماموران یگان تکاوری 113 شهرستان راور هنگام گشت زنی شبانه در محدوده محور کرمان_جیرفت متوجه عبور یک دستگاه وانت مزدا از نقاط فرعی و کویری شدند. ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۷:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
احسان حاج صفی کاپیتان تیم ملی ایران با 113 بازی ملی تنها دو بازی با رکورد 115 بازی ملی سید جلال حسینی فاصله دارد و احتمالا به زودی به آن خواهد رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۳:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان غربی گفت: 113 درصد درآمد پیش بینی شده سال گذشته در استان محقق شد که به 18 هزار و 368 میلیارد ریال رسید.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۱:۰۷    
صفحه نخست روزنامه های چهارشنبه 21 خرداد به رشد 113 درصدی تولید سیمان در کشور و پیشرفت فیزیکی 97 درصدی متروی کرج اختصاص یافت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۴:۱۵   + ۲۱ سایت دیگر  
نظرآباد - وزیر صمت از ثبت رشد 113 درصدی تولید سیمان در کشور خبر داد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۲:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
شبکه رادیویی فرهنگ سه شنبه 11 خرداد، ویژه برنامه روز روشن را به موضوع تبیین و بررسی ویژگی های رئیس جمهور اختصاص داده است. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، روز روشن عنوان ویژه برنامه انتخاباتی رادیو فرهنگ است که امروز با موضوع ویژگی های رئیس جمهور پخش می شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۱:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
بر اساس آخرین آمارهای موجود، میزان مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا 34 میلیون و 113 هزار و 146 نفر اعلام شده است.
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۳:۵۴   + ۱۲ سایت دیگر  
شاخص کل در بازار بورس امروز (دوشنبه، 10 خردادماه) 10 هزار و 963 واحد افت داشت که در نهایت این شاخص به رقم یک میلیون و 145 هزار واحد رسید. به گزارش راه مردم ، برپایه معاملات امروز بیش از پنج میلیارد و 166 میلیون سهم، حق تقدم و اوراق بهادار به ارزش 42 هزار و 378 میلیارد ریال داد و ستد شد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۰۷:۱۲    
یک حقوقدان اظهار کرد: اصل 113 اصلی است که با توجه به ساختار قانون اساسی ما قابلیت اجرا نسبت به بسیاری از اصول را ندارد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۰۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
در چارچوب رقابت های بسکتبال NBA و در مرحله پلی آف، دو تیم آتلانتا هاوکس و نیویورک نیکس به مصاف هم رفتند که این بازی با برتری 113 بر 96 به سود آتلانتا به پایان رسید. با این پیروزی آتلانتا به سومین پیروزی خود در چهارمین بازی رسید و برای صعود به مرحله بعد تنها یک پیروزی دیگر در سه بازی آینده می خواهد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۶:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
بی تی اس گروه موسیقی معروف کره ای با انتشار دومین آهنگ خود به زبان انگلیسی در 24 ساعت اول به عدد 113 میلیون بازدید دست یافتند.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۰:۴۲    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان ایلام: مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی ایلام از روند مصرف کود اوره درشهرستان سیروان استان ایلام خبر دارد. آیت جمالی افزود از ابتدای سالجاری تا پایان اردیبهشت ماه مقدار 113 تن کود شیمیایی اوره بین کشاورزان شهرستان سیروان توزیع شده است. ...
اقتصاد آنلاین / وقت نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۶:۲۵   + ۳۲ سایت دیگر  
رییس جمهور روز چهارشنبه نامه ای برای شورای نگهبان درباره اجرای قانون اساسی ارسال کرد.
اعتدال   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۸:۳۹   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور، روز چهارشنبه در راستای اصل 113 قانون اساسی در رابطه چگونگی اعمال نظر و بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری نامه ای را به شورای نگهبان ارسال کرده است.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۸:۱۱   + ۴۴ سایت دیگر  
فکرشهر: رئیس جمهور روز چهارشنبه نامه ای برای شورای نگهبان درباره اجرای قانون اساسی ارسال کرد. به گزارش فکرشهر از انتخاب، حجت الاسلام حسن روحانی، رئیس جمهور ...
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۷:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
رییس جمهور، روز چهارشنبه در راستای اصل 113 قانون اساسی در رابطه با چگونگی اعمال نظر و بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری نامه ای را به شورای نگهبان ارسال کرده است.