جمعه ۰۸ اسفندساعت ۰۱:۵۵Feb 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سامانه سماح»

ایسنا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۴ - ۱۷:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان مدیرکل امنیتی انتظامی استانداری کرمان گفت: بیش از 119 هزار زائر در سال گذشته در سامانه سماح از استان کرمان ثبت نام کردند و بیش از 117 هزار نفر زائر اعزام شد ضمن آنکه تعداد موکب های استان از 36 موکب به 40 موکب افزایش پیدا کرد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۲۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
ارسلان زارع غروب چهارشنبه در جلسه ستاد اربعین استان در رشت اظهار داشت: 52 هزار و 600 زائر استان اربعین در سامانه سماح ثبت نام کردند که 30 هزار نفر بیشتر از سال گذشته بود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ - ۱۷:۰۵    
تعداد شرکت کنندگان در راهپیمایی اربعین امسال بیش از دو برابر نسبت به پارسال افزایش یافته است. جانشین مدیر حج و زیارت استان بوشهر می گوید : امسال بیش از 84 هزار نفر از این استان برای شرکت در راهپیمایی اربعین در سامانه سماح ثبت نام کرده اند که با توجه به جمعیت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۲۲:۲۱    
محمدی فر گفت: متولی اصلی عودت مبالغ در سامانه سماح سازمان حج و زیارت است و مبالغ به صورت سیستماتیک به حساب زائران عودت داده می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۰۹:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
#تهران_ما موضوع استرداد هزینه سامانه سماح برای افرادی که به اربعین مشرف نشدند را پیگیری کرد.
برترین ها / حامیان ولایت   ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۱۵:۳۳   + ۵۱ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: باتوجه به شرایط کشور عراق اعزام زائران عتبات در قالب کاروان های حج و زیارت تا اطلاع ثانوی متوقف شد. اعزام کاروان های عتبات از نیمه مهرماه یعنی حدود 10 روز قبل از اربعین حسینی متوقف شد و زائران پیاده روی اربعین حسینی با نام نویسی در سامانه سماح به صورت فردی و گروهی به عراق سفر کرده ...
شبستان   ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
ذوالفقاری با بیان اینکه در اربعین امسال تنها 312 دستگاه اتوبوس کاپوتاژ شدند از کاپوتاژ اتوبوس های خاص کاروان های معلولان و سالمندان در سال آینده خبر داد و گفت: ظرفیت کاپوتاژ ماشین ها امسال 88 دستگاه کمتر از آمار اعلامی ما بود.
صراط نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۰۲ - ۰۴:۳۷   + ۳۱ سایت دیگر  
مدیرکل برنامه ریزی و نظارت عتبات عالیات سازمان حج و زیارت گفت: نام نویسی از زائران اربعین حسینی در سامانه سماح زیر نظر کمیته ثبت نام و اعزام بر عهده سازمان حج وزیارت است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۰۱ - ۲۱:۰۲    
پربازدیدترین اخبار سرویس اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان در تاریخ یکم آبان ماه 98 را در این بسته خبری مشاهده کنید. به گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان ، برکناری یکی از مدیران وزارت بهداشت با فشار نعمت زاده ها، پول ثبت نام در سامانه سماح کجا خرج شد؟ ...
ربیع   ۱۳۹۸/۰۸/۰۱ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به گزارش روابط عمومی حج و زیارت کاشان به نقل از عباس نیکونیا ؛ سامانه سماح تا روز 28 مهر ماه برای ثبت نام زائران اربعین باز بود و طی این مدت درمجموع بالغ بر3 میلیون و 330 هزار نفر برای سفر ایام اربعین حسینی ثبت نام کردند و از روز 28 مهرماه به طورکامل فعالیت سامانه سماح ...
حامیان ولایت   ۱۳۹۸/۰۸/۰۱ - ۱۳:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام صحبت الله رحمانی در گفتگو با خبرنگارگفت: آخرین آمار ثبت نام زائران در سامانه سماح 3 میلیون و 224 هزار نفر بود که براساس اطلاعات بدست آمده از مرزها تا کنون حدود 99 درصد زائران به کشور بازگشته اند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۰۱ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
#تهران_ما علت دریافت هزینه در سامانه سماح را برای زائران اربعین امسال پیگیری کرد.
حامیان ولایت   ۱۳۹۸/۰۸/۰۱ - ۱۰:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
علی شکوهی با بیان این مطلب گفت : بیشتر زائرانی که در عراق هستند مشکل گم کردن گذرنامه و اسناد هویتی دارند که امیدواریم با رفع آن به کشور وارد شوند. وی افزود ...
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ۱۴:۱۰    
رشیدیان با اشاره به آمار به دست آماده از طریق سامانه سماح در اربعین حسینی این سامانه را در تصمیم گیری های مسئولان و کمیته های چهارده گانه اربعین بسیار مؤثر دانست و بر تقویت آن تأکید کرد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ۱۱:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
علی بدرشکوهی روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: امسال بیش از 112 هزار نفر از مردم آذربایجان شرقی با ثبت نام در سامانه سماح زائر اربعین بودند و در حماسه راهپیمایی اربعین در کربلای معلی شرکت کردند. وی اظهار کرد: زائران آذربایجان شرقی از طریق مبادی چهارگانه تعیین شده به کشورمان بازگشته اند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ۱۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
دبیر کمیته اعزام ستاد اربعین بابیان اینکه موج بازگشت زائران اربعین به پایان رسید، گفت: سه میلیون و 221 هزار و 549 نفر در سامانه سماح ثبت نام قطعی انجام دادند.
جماران   ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ۱۰:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
حبیب الله ساداتی روز سه شنبه به خبرنگار ایرنا گفت که از روز گذشته با پایان فعالیت سامانه سماح که مربوط به ثبت نام زائران اربعین بود، پرونده ثبت نام پیاده روی اربعین برای امسال با حدود 15 هزار نفر بسته شد. ...
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ۰۸:۵۷    
ثمینی با اشاره به افزایش سه برابری زائران اربعین حسینی، گفت: امسال 78 هزار و860 زائر لرستان با ثبت نام در سامانه سماح در مراسم پیاده روی اربعین حسینی شرکت کردند.
استانداری گلستان   ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ۰۸:۴۶    
جانشین مدیریت حج و زیارت استان گلستان گفت: 40 هزار و 16 نفر از استان گلستان در سامانه سماح ثبت نام کرده اند. به گزارش روابط عمومی حج و زیارت استان گلستان ...
خبر هرمزگان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۲۲:۰۲    
خبر هرمزگان- بر اساس آمار ثبت نام کنندگان در سامانه سماح (ویژه ثبت مشخصات زائران کربلا) در مجموع 49 هزار و 21 نفر از مردم هرمزگان در پیاده روی اربعین شرکت کردند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - مدیر حج و زیارت گیلان گفت: تعداد زائران شرکت کننده در مراسم پیاده روی اربعین حسینی از استان که امسال در سامانه سماح ثبت نام کرده بودند، 121 درصد افزایش یافت.
اکو فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۴:۲۵    
اکوفارس: رییس سازمان حج و زیارت با اشاره به فوت 124 نفر از زائران ایرانی در موسم اربعین، اعلام کرد: سامانه سماح با مصوبه ستاد اربعین کشور تعطیل شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۳:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی استانداری لرستان گفت: امسال بیش از 78 هزار لرستانی در سامانه سماح ثبت نام کرده بودند که نسبت به سال گذشته رشد سه برابری را نشان می دهد.
ایران خبر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان حج و زیارت با اشاره به فوت 124 نفر از زائران ایرانی در موسم اربعین، اعلام کرد: سامانه سماح با مصوبه ستاد اربعین کشور تعطیل شد.
بولتن نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۲:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس سازمان حج و زیارت با اشاره به فوت 124 نفر از زائران ایرانی در موسم اربعین، اعلام کرد: سامانه سماح با مصوبه ستاد اربعین کشور تعطیل شد.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۲:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
گروه جامعه رئیس سازمان حج و زیارت آمار نهایی زائران ایرانی اربعین که در سامانه سماح ثبت نام کرده بودند و از ابتدای ماه صفر به پیاده روی اربعین مشرف شدند را سه میلیون و 66 هزار و 34 نفر اعلام کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۱:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرحج و زیارت استان البرز با اشاره به استقبال کم نظیر مردم استان از پیاده روی اربعین حسینی، گفت: برای شرکت در همایش میلیونی اربعین حسینی در سال جاری، 90 هزار و 863 البرزی در سامانه سماح نام نویسی کردند.
برترین ها / خبر فوری   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۵:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رییس سازمان حج و زیارت با اشاره به فوت 124 نفر از زائران ایرانی در موسم اربعین، اعلام کرد: سامانه سماح با مصوبه ستاد اربعین کشور تعطیل شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۱:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
جانشین مدیرکل حج و زیارت مازندران گفت: برخی از زائران باتوجه به شلوغی راه ها، از روز اربعین تا 30 صفر در راهپیمایی حضور دارند بحث خدمت رسانی تا روز جمعه سوم آبان ماه امسال ادامه دارد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۰:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
مهدی صالحی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، بیان کرد: بیشترین ثبت نام زائران اربعین حسینی سال 1398 در سامانه سماح حج و زیارت نسبت به جمعیت هر استان، در قم انجام شد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل حج و زیارت استان اصفهان گفت: تعداد آمار ثبت نام کنندگان زائران اصفهانی کربلا در سامانه سماح به 306 هزار و 145 هزار نفر که در راهپیمایی اربعین حضور داشتند.
روز نو   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۰۸:۰۲   + ۷۳ سایت دیگر  
شرکت سهامی بیمه ایران با صدور اطلاعیه ای با اشاره به اینکه امسال نیز این شرکت افتخار خدمات رسانی به خیل میلیونی زائران اربعین حسینی را برعهده دارد، اعلام کرد: زائران اربعین حسینی با ثبت نام در سامانه سماح یا خرید بیمه نامه اربعین بطور شخصی می توانند از خدمات ویژه این شرکت بهره مند شوند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۹:۰۱   + ۴۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان حج و زیارت درباره تعطیلی روند سامانه سماح توضیحاتی داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۸:۳۵    
مدیرکل حج و زیارت استان کرمانشاه گفت : امسال 57 هزار و 510 کرمانشاهی به منظور حضور در راهپیمایی اربعین امسال در مدت تعیین شده در سامانه سماح نام نویسی کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۸:۳۰    
مدیرکل حج و زیارت گفت: خوزستان با توجه به استقبال پرشور مراسم اربعین امسال 340 هزار زائرخوزستانی در سامانه سماح ثبت نام کردند که این آمار 10 درصد آمار کل کشور است و نسبت به سال گذشته 20 درصد افزایش را نشان می دهد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۷:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
غلامحسین زاهدی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: 306 هزار و 237 اصفهانی امسال به منظور شرکت در راهپیمایی اربعین حسینی ثبت نام کردند که این تعداد نسبت به سال گذشته 2 برابر افزایش داشت. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۶:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل حج و زیارت استان کرمانشاه گفت: امسال 57 هزار و 510 کرمانشاهی برای شرکت در راهپیمایی اربعین در سامانه سماح ثبت نام کردند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مدیرکل حج و زیارت استان کرمانشاه اعلام کرد که امسال 57 هزار و 510 کرمانشاهی به منظور حضور در راهپیمایی اربعین امسال در مدت تعیین شده در سامانه سماح نام نویسی کردند.
دانا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۳:۵۸    
مدیرکل حج و زیارت استان کرمانشاه گفت: بیش از 57 هزار زائر اربعین در سامانه سماح نام نویسی کردند.
جماران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۲:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
ظفر افشون یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: آخرین تعداد ثبت نام کننده های استان فارس در سامانه سماح برای شرکت در مراسم اربعین حدود 205 هزار نفر بوده است. وی بیان کرد: بسیاری از زائرین استان فارس هم اکنون در مسیر بازگشت از عراق هستند و برخی نیز به استان وارد شده اند. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۱:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - دبیر ستاد اربعین استان مرکزی گفت: 60 هزار نفر از نقاط مختلف این استان با ثبت نام در سامانه سماح سازمان حج و زیارت، امسال در آیین معنوی پیاده روی اربعین حسینی شرکت کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۱:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
جانشین مدیر حج و زیارت استان بوشهر گفت: 84 هزار و 318 نفر در این استان برای پیاده روی اربعین ثبت نام کرده اند که با در نظر گرفتن جمعیت، بوشهر رتبه دوم شرکت کنندگان در این مراسم را به خود اختصاص داده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
جانشین مدیر حج و زیارت استان بوشهر گفت: 84 هزار و 318 نفر در این استان برای پیاده روی اربعین ثبت نام کرده اند که با در نظر گرفتن جمعیت، بوشهر رتبه دوم شرکت کنندگان در این مراسم را به خود اختصاص داده است.
نصر نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
نصر: مدیر دفتر حج و زیارت آذربایجان شرقی گفت: 109 هزار و 400 نفر از مردم استان برای سفر اربعین در سامانه سماح ثبت نام قطعی کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۱:۰۱    
مدیر دفتر حج و زیارت آذربایجان شرقی گفت: 109 هزار و 400 نفر از مردم استان برای سفر اربعین در سامانه سماح ثبت نام قطعی کردند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۰:۳۱    
مدیر دفتر حج و زیارت آذربایجان شرقی گفت: 109 هزار و 400 نفر از مردم استان برای سفر اربعین در سامانه سماح ثبت نام قطعی کردند.
ایرنا: سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در کربلا گفت: از ابتدای پیاده روی اربعین تاکنون 104 زائر ایرانی در عراق جان خود را از دست داده که 96 نفر از آنان زیرپوشش بیمه بوده اند و دیه آنها پرداخت می شود. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۲۲:۳۸    
شهرکرد- ایرنا- مدیرحج و زیارت چهارمحال وبختیاری گفت: با پایان یافتن زمان ثبت نام ،امسال برای شرکت در آیین اربعین حسینی 27 هزار و 500 نفر از استان در سامانه سماح ثبت نام کردند.
دیار میرزا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۸:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
استان تهران بیشترین ثبت نام کننده را در سامانه سماح برای پیاده روی اربعین داشته است، اما وقتی آن را نسبت به جمعیت استان حساب می کنیم، استان های قم، بوشهر، خوزستان و یزد بیشترین تعداد ثبت نامی را داشته اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
براساس آمار سامانه سماح (ساماندهی مشتاقان ایام حضور در اعتاب مقدسه) خراسان رضوی جایگاه دهم را در مشارکت در پیاده روی اربعین دارد.