شنبه ۰۵ اسفندساعت ۱۳:۲۰Feb 2024 24
جستجوی پیشرفته

پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (news.mrud.ir)

پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 29 اسفند 1394 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 30 اسفند 1395 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 29 اسفند 1396 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 29 اسفند 1397 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 29 اسفند 1398 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 30 اسفند 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 29 اسفند 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 29 اسفند 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 31 فروردین 1402 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 31 اردیبهشت 1402 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 31 خرداد 1402 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 31 تیر 1402 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 31 مرداد 1402 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 31 شهریور 1402 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 30 مهر 1402 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 30 آبان 1402 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 30 آذر 1402 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 30 دی 1402 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 30 بهمن 1402 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 1 اسفند 1402 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 2 اسفند 1402 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 3 اسفند 1402 
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۲۳:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
نماینده وزیر راه و شهرسازی در ستاد مرکزی راهیان نور می گوید این وزارتخانه با تاسیس قرارگاه شهید هاشمی، در زمینه حمل ونقل، جاده ها و سازه های یادمان ها به اردوهای راهیان نور کمک می کند.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۲۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
معاونان و مدیران اداره کل راه و شهرسازی خوزستان همزمان با اعیاد شعبانیه با خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران دیدار و گفت وگو کردند.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۲۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده وزیر راه و شهرسازی در ستاد مرکزی راهیان نور، از تاسیس قرارگاه شهیدهاشمی این وزارتخانه مختص راهیان نور در خوزستان و جنوب کشور خبر داد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۲۳:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان خوزستان، با صدور پیامی هفته سربازان گمنام را به حافظان امنیت،مدافعان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، جهادگران گمنام و اقتدار آفرینان ایران اسلامی تبریک گفت.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۲۰:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن با تأکید بر سرعت عمل در ساخت مدارس در طرح نهضت ملی مسکن و انعقاد تفاهم نامه در این زمینه گفت ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۲۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
جشن شکوفه ها ویژه فرزندان افراد شاغل در ستاد وزارت راه و شهرسازی با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی در ساختمان دادمان برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۲۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی مازندران در پیامی فرارسیدن سالروز ولادت باسعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی(عج) و هفته سربازان گمنام امام زمان(عج) را تبریک گفت.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۲۰:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام، گفت: از ابتدای فعالیت دولت سیزدهم تاکنون 103 کیلومتر از راه های روستایی این استان آسفالت شده است.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۲۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران در آئین اختتامیه پنجمین جشنواره استانی سرود نغمه های ایمنی (ویژه مدارس)، گفت: آموزش یکی از ارکان توسعه ایمنی است.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۲۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گلستان سال 1402 را برای این مجموعه سالی پرکار و خاص نوصیف کرد و گفت: برای امنیت خاطر جاده ای و حمل و نقلی سریع و روان برای مردم، شب و روز پای کار بودیم.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۷:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن از اختصاص زمین رایگان به 5 هزار خانواده مشمول قانون جوانی جمعیت در خراسان جنوبی به ارزش 12 هزار میلیارد تومان خبر داد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۷:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره و سرپرست شرکت عمران شهرهای جدید از پروژه های عمرانی شهر جدید پرند بازدید و بر پیگیری الحاق اراضی و شهرک سازی با هدف افزایش طرح نهضت ملی شهر جدید پرند تأکید کرد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۷:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان قم از آماده باش 110 دستگاه اتوبوس و استقرار 20 اکیپ ثابت و سیار راهداری و حمل ونقل درطول راهها، گلوگاههای جاده ای، پایانه ها، راهدارخانه ها و.. ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۴:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان با اشاره به تعطیلات نیمه شعبان و پیش بینی بارش ها در برخی مناطق استان، از آمادگی کامل راهداران و عوامل راهداری برای برقراری ترددی ایمن در جاده ها خبر داد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۴:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان گفت: جهت پیشبرد برنامه های درآمدی و ارتقاء درآمدهای سازمانی در حوزه راهداری و حمل ونقل جاده ای ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۴:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت راه های کشور گفت: 95 سامانه حمل و نقل هوشمند جاده ای به مرکز مانیتورینگ استان کرمان افزوده شد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۴:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی گفت: در کمیسیون ماده 5 استان طرح های آماده سازی و تفکیکی 100 هکتار زمین درراستای طرح نهضت ملی مسکن در شهرهای اراک، مامونیه و محلات تصویب شد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون فنی و راه روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی با اشاره به ثبت یک میلیون و 548 هزار و 197 تردد ناوگان اتوبوسی از راه های استان در 11 ماهه امسال ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۳:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان گفت: جابجایی مسافر با وسیله نقلیه عمومی در 11 ماهه امسال نسبت به سال گذشته 23 درصد افزایش داشته است.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
با حکم مدیرکل راه و شهرسازی استان، سرپرست جدید معاونت شهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری معرفی شد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۳:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
رییس اداره ایمنی راه و حریم راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: طی 11 ماه سال جاری بیش از 9 هزار و 500 تابلو و علائم اخطاری و انتظامی و مسیرنما در جاده های استان نصب شده است.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۳:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
در آستانه فرا رسیدن سال نو و آغاز سفرهای نوروزی به منظور بهبود وضعیت حمل و نقل مسافر در استان یزد، مانور نظارتی کنترل بلیط اتوبوس با حضور مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل از جابه جایی 3 میلیون و700هزار تن کالا از استان اردبیل خبر داد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل راه و شهر سازی استان همدان در جریان آئین واگذاری اراضی طرح جوانی جمعیت استان همدان گفت: 700 قطعه زمین در استان همدان به 881 خانوار تحویل می شود.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۳:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی مازندران گفت: سومین مرحله آئین واگذاری زمین به متقاضیان قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در مازندران انجام شد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۲:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور با بیان ترافیک سنگین در محورهای منتهی به استان های شمالی از بارش برف و باران در برخی از محورهای استان های تهران، البرز، مازندران ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۲:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
آئین واگذاری زمین رایگان به 602 متقاضی طرح جوانی جمعیت در آذربایجان شرقی به مناسبت میلاد حضرت علی اکبر (ع) و با حضور معاون شهرسازی و معماری وزارت راه و شهرسازی، برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۲:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل راه آهن از به روزرسانی مقررات عمومی سیر و حرکت خبر داد و گفت: چنانچه دستورالعمل های ایمنی و مقررات عمومی سیر و حرکت به نحو مناسب به روز رسانی شده و به طور کامل در سطح شبکه ریلی اجرا شود ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۹:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان از اجرای 755 کیلومتر بهسازی رویه و روکش اسفالت در محورهای مواصلاتی استان در 11 ماهه سال جاری خبر داد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۹:۴۲   + ۶۹ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی برای امروز، بارش باران و برف و وزش باد را در ارتفاعات البرز، پیش بینی کرد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۹:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: با هدف ساماندهی سکونتگاه های غیر رسمی، شناسایی این سکونت گاه ها در 17 شهر استان در دست بررسی است.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۹:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی، از خسارت 283 میلیارد ریالی به راه های استان براثر بارش های اخیر خبر داد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی از استان اصفهان؛ بیست و نهمین جلسه ستاد بازآفرینی پایدار شهری استان اصفهان به ریاست سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان و با حضور علیرضا قاری قرآن مدیرکل راه و ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۸:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان شاهین شهر و میمه گفت: از سال 1400 تاکنون مالکان در بافت فرسوده این شهرستان پروانه نوسازی برای 83 واحد فرسوده اخذ کردند.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۸:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان ضمن بیان آخرین وضعیت اجرای طرح های حمایتی مسکن در استان، گفت: در طرح نهضت ملی مسکن استان اصفهان تاکنون فونداسیون افزون بر 12 هزار و 700 واحد مسکونی پایان یافته است.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۲۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
وضعیت طرح های حمایتی تولید مسکن در شهرستان شاهین شهر و میمه در یکصد و هجدهمین جلسه شورای مسکن استان اصفهان به صورت ویژه مورد بررسی قرار گرفت و در خصوص رفع مشکلات اجرایی تصمیم گیری شد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۲۲:۱۷    
مهمترین اخبار وزارت راه و شهرسازی، روز چهارشنبه دوم اسفند از رشد 2.8 درصدی بخش مسکن و ساختمان تا افزایش 200 میلیون تنی ظرفیت بندری کشور با بهره برداری از بندر مکران را شامل می شود.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۲۲:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن گفت: در طرح مسکن مهر دولت های قبل 590 هزار واحد را تحویل داد که زمینی حدود 8 هزار هکتار به آن تخصیص یافته بود ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۲۱:۳۲   + ۳۱ سایت دیگر  
مرحله سوم واگذاری زمین به 11 هزار متقاضی جوانی جمعیت در روزهای دوم و سوم اسفند 1402 در 10 استان کشور انجام می شود و با ادامه این واگذاری ها مجموع اراضی واگذار شده به 70 هزار متقاضی می رسد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۲۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
سه دوره آموزشی در راستای توانمندسازی و افزایش مهارت بانوان در محیط کار و خانواده با استقبال بی نظیر برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۹:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
تاکنون طی سه مرحله قرعه کشی که قبلا و در مناسبت های مختلف برگزار شده بود به 4217 متقاضی واجد شرایط در استان یزد زمین اهدا شد و در این مراسم به 600 متقاضی واجد شرایط دیگر نیز در استان یزد زمین اهدا شد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۹:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ایلام با خانواده های معظم جانبازان و ایثارگران دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۹:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران، با صدور پیامی هفته سربازان گمنام را به سربازان گمنام امام زمان(عج) تبریک گفت.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۹:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با اشاره به برگزاری رزمایش زیستی در فرودگاه تبریز، گفت: امیدواریم نتیجه و عملکرد این رزمایش به عنوان یک دستورالعمل برای دیگر فرودگاه های سراسر کشور جمع بندی ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مراسم تودیع و معارفه مدیر پایانه مرزی میرجاوه، ظهر امروز با حضور فرماندار شهرستان میرجاوه ، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۹:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
در اجلاس استانی نمار از اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای لرستان بعنوان دستگاه برتر در زمینه توسعه و ترویج فرهنگ نماز تقدیر شد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۹:۲۲   + ۱۹ سایت دیگر  
شرکت های آپ، چارتر 724 و موج زمزم از فروش بلیت هواپیما منع شدند.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۹:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان در مراسم تجلیل از جانبازان این اداره کل گفت: رشد و بالندگی انقلاب اسلامی مرهون فداکاری های شهدا و جانبازان است.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۹:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی از برگزاری آئین قرعه کشی و تخصیص 5 هزار قطعه زمین مسکونی به متقاضیان قانون جوانی جمعیت در استان خبرداد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۹:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
نخستین رزمایش زیستی در سطح شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، صبح امروز چهارشنبه دوم اسفند ماه، در فرودگاه بین المللی تبریز برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۹:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان ضمن اشاره به مهم ترین اقدامات در طرح سفرهای دریایی نوروز 1403 گفت: تمامی شناورهای مسافربری از نظر فنی و ایمنی کنترل و بازرسی شدند.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۹:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
کاپیتان نخجوانی از تدوین آیین نامه زیستی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران خبر داد و گفت: متعاقب این آیین نامه ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۹:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
یک هیات تجاری روسی پس از بررسی زمینه های تجارت غلات و سرمایه گذاری در بندر امیر آباد، با مدیر کل بندر امیرآباد دیدار و گفتگو کردند.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۶:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر اعلام کرد: 3 هزار تن محصولات نفتی از طریق بندر خرمشهر به کشورهای همسایه ارسال شد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۶:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: در تعطیلات منتهی به نیمه ماه شعبان و ولادت حضرت ولیعصر(عج)، استان های مازندران، گیلان، گلستان ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۵:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران هما از افتتاح مرکز اورژانس هوایی این شرکت در یک ماه آینده خبر داد و گفت: بدین ترتیب هزینه جابه جایی بیماران اورژانسی تا یک دهم کاهش می یابد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۵:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور نسبت به افزایش وزش باد و ارتفاع موج در دریای خزر هشدار داد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۵:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
به مناسبت روز ولادت حضرت علی اکبر(ع)، آئین واگذاری زمین رایگان در قالب طرح جوانی جمعیت با حضور خسرو، دانشجو معاون شهرسازی و معماری وزارت راه و شهرسازی، مالک رحمتی استاندار آذربایجان شرقی ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۵:۰۷   + ۲۶ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور نسبت بارش باران و برف، وزش باد و کاهش محسوس دما حاصل از فعالیت سامانه بارشی هشدار داد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۴:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
روز سه شنبه 24 بهمن ماه 1402 جلسه توجیهی روند صدور اسناد مالکیت برای ساکنین محله خط 4 حصار توسط اداره کل راه و شهرسازی استان البرز در مسجد حضرت ابالفضل این محله برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۴:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی، گفت: پروژه های راهسازی با توجه به عوامل و مطالعات زیست محیطی انجام می شود و توجه به این بخش در محور محمدیار – بناب نیز در اولویت است.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۴:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی از شروع عملیات اجرایی برای احداث یک باب نمازخانه بین راهی در محور دلیجان به اصفهان محدوده روستای رباط ترک خبر داد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۴:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
رییس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی از اتمام مطالعات حریم گسل های شهر سمنان توسط آن مرکز، خبر داد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۴:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین از برگزاری مانور نظارت بر عرضه بلیت ناوگان مسافر جاده ای به مدت پنج روز خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۴:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره و سرپرست شرکت عمران شهرهای جدید از واگذاری 1400 واحد مسکونی به خانواده های مشمول طرح جوانی جمعیت تا پایان سال جاری در این شهرها خبر داد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۴:۲۲   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه با بهره برداری از بندر مکران ظرفیت بندری کشور 200 میلیون تن افزایش خواهد یافت، گفت: در 11 ماهه ابتدایی امسال تجارت دریایی کشور بیش از 9 درصد ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
روز سه شنبه یکم اسفندماه 1402 جلسه کارگروه امور زیربنایی استان البرز با ریاست مجتبی عبداللهی، استاندار و دبیری محمدرضا صابری، مدیرکل راه و شهرسازی استان و اعضای این کارگروه در سالن جلسات شهدای دولت ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۳:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران با صدور پیامی فرا رسیدن هفته سربازان گمنام امام زمان(عج) را به حافظان امنیت، مدافعان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
عبدالرضا غفوری از آسفالت 334 معبر خاکی توسط چهار ده شهرداری استان تهران در سال جاری خبر داد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
در اختتامیه رزمایش تخصصی جهادگران فاطمی بسیج مهندسین عمران و معماری که با حضور قنادزاده، مسئول سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری کشور ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۳:۳۷    
گزارش عملکرد پایانه مرزی پرویزخان طی 10 ماهه 1402 در مقایسه با سال قبل را مشاهده کنید.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۳:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان از پرداخت بیش از یک هزار و 700 میلیارد ریال وام ودیعه مسکن برای کمک به اجاره بهای 5 هزار و 633 واحد مسکونی در این استان خبر داد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۳:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه و رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، در بیانیه ای بر مشارکت خانواده بزرگ بنیاد مسکن در انتخابات پیش رو تاکید کرد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۳:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر از ثبت بیش از 23 میلیون تردد در مبادی ورودی و خروجی استان در مدت 11 ماهه امسال خبر داد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۲:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه رشد بخش مسکن و ساختمان در 9 ماهه ابتدای امسال به مثبت 2.8 درصد رسید ...
مشاهده نتایج بیشتر...