یکشنبه ۲۸ دیساعت ۱۳:۴۷Jan 2021 17
جستجوی پیشرفته

پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (news.mrud.ir)

پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 29 اسفند 1394 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 30 اسفند 1395 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 29 اسفند 1396 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 29 اسفند 1397 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 29 اسفند 1398 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 31 فروردین 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 31 اردیبهشت 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 31 خرداد 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 31 تیر 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 31 مرداد 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 1 شهریور 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 30 مهر 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 1 آبان 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 30 آذر 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 1 دی 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 2 دی 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 3 دی 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 4 دی 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 5 دی 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 6 دی 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 7 دی 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 8 دی 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 9 دی 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 10 دی 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 11 دی 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 12 دی 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 13 دی 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 14 دی 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 15 دی 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 16 دی 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 17 دی 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 18 دی 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 19 دی 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 20 دی 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 21 دی 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 22 دی 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 23 دی 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 24 دی 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 25 دی 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 26 دی 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 27 دی 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 28 دی 1399 
  ۲ ساعت پیش   + ۵۵ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی از کاهش محسوس دما بین 15 تا 20 درجه در نواحی شمال شرق کشور خبر داد و اظهار کرد که از سه شنبه با ورود سامانه بارشی جدید از شمال غرب کشور، موج جدید بارش ها در کشور آغاز می شود.
  ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران گفت: تاکنون 148 هزار هکتار بافت فرسوده، تاریخی و سکونتگاه های غیررسمی در کشور شناسایی و بهسازی و مقاوم سازی آنها در اولویت قرار گرفته است.
  ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان از تردد 397 هزار خودرویی در جاده های استان خبر داد.
  ۳ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاه بین المللی قشم از کاهش 42 درصدی مسافر طی 9 ماه نخست امسال و کاهش 45 درصدی پروازها نسبت به سال گذشته، خبر داد و اظهار کرد که اکنون پروتکل های بهداشتی در این فرودگاه به دقت رعایت می شوند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۷:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک، گفت: این شرکت توانایی انجام بیش از 500 نوع آزمایش برای ارتقاء کیفی پروژه های عمرانی در سطح کشور را دارد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۴:۴۵   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی از ثبت نام 223 هزار و 905 نفر متقاضی مسکن ملی در مرحله سوم ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۴:۳۵   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بنادر گفت: حمایت از ساخت شناورهای جدید به منظور ارتقاء ناوگان دریایی توسط متخصصان داخلی در دستور کار سازمان بنادر و دریانوردی است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۴:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
صنعت حمل و نقل هوائی کشور پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، علی رغم مشکلات و تحریم های همه جانبه با اتکا به توان داخل و تلاش بی شائبه دست اندرکاران به موفقیت های چشمگیری دست یافته است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
در راستای حفظ انفال و عرصه های ملی، در کمتر از یکماه 62 هکتار از اراضی ملی استان اصفهان به ارزش بالغ بر 5 هزار میلیارد ریال رفع تصرف و از ید متصرفان خارج شده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
با حضور مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خراسان رضوی و مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید بینالود، تفاهم نامه احداث کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان این شهر جدید منعقد شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۱:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تلاش برای ایجاد یک بندرگاه مناسب در روستای تنبان جزیره قشم ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۱:۱۶   + ۳۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری از رایزنی با رئیس مجلس شورای اسلامی جهت اصلاح قوانین مربوط به دریافت عوارض از شرکت های هواپیمایی خبر داد و اظهار کرد که ما با اخذ عوارض بدین گونه که هست موافق نیستیم.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: در سفر یک روزه به استان اردبیل و بازدید از بازار تاریخی شهر اردبیل و مناطق حاشیه این شهر، بیش از 23 میلیارد تومان اعتبار در حوزه بازآفرینی شهری پرداخت خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۴۱   + ۲۷ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی با اعلام اینکه وزش باد در پایتخت و برخی مناطق از آلاینده های جوی در شهرهای بزرگ و صنعتی کاسته است از بارش باران در غرب و شمال غرب و سواحل دریای خزر، خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
رییس بخش زلزله مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی، جزئیات زلزله حوالی بندر کنگ با بزرگی 5.5 را تشریح کرد و گسل مسبب زلزله را گسل پیش ژرفای زاگرس، برشمرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
عملیات احداث هنرستان شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در محله آسمان (محله 35) شهر جدید گلبهاردر حال اجرا بوده و 70 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون ناوگان راه آهن جمهوری اسلامی ایران از بازسازی 6 دستگاه لوکوموتیو فرسوده طی 9 ماهه سال جاری پس از بازسازی در شهرستان فردیس استان البرز وارد ناوگان ریلی خبر داد و اظهار کرد که طی این بازسازی ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۹:۳۶   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور ایران بر ضرورت افتتاح راه آهن رشت – کاسپین تاکید کرد و اظهار داشت که این پروژه بسیار مهم و استراتژیک است و همگان باید این پروژه را دارای اهمیت خاص و ویژه در نظر بگیرند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۷:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان قم از ادامه طرح نوسازی ناوگان راهداری قم با خرید 2 دستگاه لودر با ارزشی افزون بر63 میلیاردریال خبرداد .
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۵:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان گفت: پروژه ساختمان یونیت دندانپزشکی رسالت چالشتر با پیشرفت فیزیکی 75 درصدی همراه است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل وزارت راه و شهر سازی و دبیر کمیسیون ایمنی راه های کشور با ارسال نامه ای از مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران تقدیر کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۲۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب سیستان و بلوچستان از کسب عنوان برتر کشوری در مدت زمان رسیدگی به شکایات حوزه حمل و نقل کالا در آذرماه توسط این اداره کل خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۲۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: به غیر از شهر اردبیل در سایر شهرستان ها احداث یک هزار و 800 واحد مسکن اقدام ملی در اولویت قرار گرفته است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۲۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان به همراه نماینده سازمان صمت استان از مراکز تخلیه و بارگیری کالا در مرکز بار مهدیه بازدید کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۲۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
استاندار کرمان به همراه نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی و مدیر کل راه و شهر سازی جنوب کرمان و دیگر مسئولین شهرستان جیرفت از بزرگراه جیرفت – بافت و پلهای سرجاز و جنگل آباد در ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۹:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در خوزستان گفت: مجموعه بسیج وزارت راه و شهرسازی در اقدامی شایسته چهارمین مرحله از کمک های مومنانه را به خوزستان اختصاص داده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت ومنابع اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان قم گفت: ازمجموع 32 اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای درکشور ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۷:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل راه وشهرسازی استان اردبیل گفت: با اجرای طرح بازآفرینی پایدار شهری ، سطح زندگی ساکنان حواشی شهرها و سکونتگاه های غیررسمی افزایش پیدا می کند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۶:۵۷   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیر کل بنیاد مسکن لرستان در جلسه مشترک با نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی از ابلاغ 23 میلیارد تومان اعتبار برای آسفالت معابر روستایی در استان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۵:۰۷   + ۵۶ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری نقص فنی در ارابه فرود هواپیمای شرکت هواپیمایی کارون را علت بسته شدن باند فرودگاه مهرآباد اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۴:۱۷    
مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان گفت: رهبر معظم انقلاب همواره بر کمک های مومنانه تاکید فراوان داشتند که وزارت راه و شهرسازی نیز در این عرصه پیگیری های جدی داشت و تاکنون چهار مرحله رزمایش مومنانه برگزار ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۰:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مجری ساختمان ها و تاسیسات عمومی و دولتی از تکمیل و بهره برداری از بیمارستان 85 تختخوابی مهدیشهر سمنان تا پایان امسال خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۰:۲۷    
کارشناس سازمان هواشناسی با اعلام بارش برف و باران و وزش باد در البرز مرکزی، تهران و 11 استان کشور از کاهش آلایندگی هوا از روز دوشنبه در بیشتر مناطق کشور خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده بسیج وزارت راه و شهرسازی با بیان اینکه جبهه مقاومت هر روز در جهان گسترش پیدا می کند، گفت: اتحاد و همدلی دولت، نظام و ملت موجی از یاس و ناامیدی در بین دشمنان به راه انداخته است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۰:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
مشاور وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه این وزارتخانه حرکتی جهادی برای تهیه مسکن نیازمندان و محرومان آغاز کرده است ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۰۹:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
محمد بنائیان- معاون شهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۰۹:۳۲   + ۱۵ سایت دیگر  
در شبانه روز گذشته ، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2317 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری ، نسبت به روز قبل 1 درصد افزایش تردد را نشان می دهد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۹:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: به واسطه محدودیت منابع، ماشین آلات زیادی در سازمان راهداری وجود دارد که سالهاست به واسطه برخی سیاست ها و شرایطی که وجود داشت از کار افتاده شده بودند ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۶:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
اداره ایمنی و ترافیک اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در قالب کارگروه استانی از مراکز معاینه فنی استان بازدید کردند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۵:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی از تلاش برای برنامه ریزی برای ایجاد یک سایت برند گردشگری دریایی در مجاورت روستای تنبان جزیره قشم خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۵:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
استاندار سیستان و بلوچستان از مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان به واسطه کسب عنوان برتر توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز استان در سال 98 تقدیر کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن کشور در بازدید از مسجدسلیمان روند ساخت منازل جدید در این شهرستان را مطلوب ارزیابی کرد .
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۴:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: بدون شک پیشرفت طرح اقدام ملی مسکن به خود مردم مرتبط است که با پرداخت هرچه سریع تر حق السهم خودشان و تامین آن به پیشرفت کار کمک کنند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: شرایط ساخت و تحویل بیمارستان در کشور هم اکنون یک وضعیت طبیعی و فعال داشته و توانسته ایم خیلی از پروژه های سنواتی را در این چند وقت تکمیل و تحویل دهیم.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۸:۵۲   + ۳۰ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: در شرایط سختی که بودجه دولت کاهش یافته و تورم و افزایش قیمت ها توان کاری دولت را کاهش داده است، با ایجاد فرصت ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۶:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست اکیپ راهسازی و راهداری وحدت سیستان از حمل و جمع آوری 17 هزار و 185 مکعب ماسه بادی از سطح محورهای مواصلاتی این منطقه در 9 ماهه سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان گفت: نخستین آزمون دوره بدو خدمت رانندگان حرفه ای بخش حمل و نقل عمومی جاده ای بار و مسافر این استان با حضور 47 نفر و با ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۰:۵۷    
چهارمین جلسه شورای عفاف و حجاب و اقامه نماز با هدف ترویج عفاف و حجاب و اقامه نماز، در محل دفتر معاونت توسعه منابع انسانی راه و شهر سازی استان بوشهر با حضور اعضا شورا برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۲۳:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه از کاهش 30 الی 50 درصدی تردد در محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه پس از اعمال محدودیت های کرونایی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۲۲:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان گفت: در حال حاضر 150 کیلومتر از راه های شهرستان کبودرآهنگ به روکش آسفالت نیاز دارد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۲۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
عملیات اجرایی 500 واحد طرح اقدام ملی در شهرهای جدید امیرکبیر و مهاجران با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۲۰:۲۷   + ۲۱ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی در جریان بازدید از محور فیروزکوه-سمنان با اعلام خبر افتتاح 20 کیلومتر از این محور درخصوص بازار مسکن گفت: اجازه ورود سرمایه های سرگردان در بازار مسکن که کالای مصرفی است را نمی دهیم.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۲۰:۱۲    
رییس اداره نظام مهندسی و مقررات ملی ساختمان اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی گفت: ششمین همایش ملی فناوری های نوین صنعت ساختمان در تاریخ 26 تا 29 بهمن ماه 99 به صورت الکترونیکی با استفاده از اساتید ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با حضور در استان سمنان، از محورهای سمنان – فیروزکوه و سمنان – سرخه بازدید کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۹:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
ملانوری، استاندار خراسان جنوبی در دیدار با وزیر راه و شهرسازی که در محل دفتر کار محمد اسلامی انجام گرفت، بر شتاب بخشی به روند اجرای پروژه های راه و راه آهن استان تأکید کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۸:۱۲    
وزیر راه و شهرسازی ضمن تاکید بر فراهم کردن فرصت شکوفایی و توسعه مولفه های اقتدار ملی در کشور از حمایت وکمک وزارتخانه برای احداث مرکز مطالعات پیش بالینی پزشکی بازساختی، خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۶:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
اولین آزمون سراسری رانندگان بدو خدمت در 30 مرکز استان به طور همزمان با حضور بالغ بر 2000 متقاضی کارت هوشمند برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۵:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی پروژه مرکز مطالعات پیش بالینی پزشکی بازساختی و مرکز ملی نخستی سانان را افتتاح کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۳:۵۸   + ۸۷ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک مسکن از امکان دریافت وام خرید مسکن بدون نیاز به خرید اوراق تسهیلات و همچنین سپرده گذاری از فردا تا 22 بهمن خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۳:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
وزارت راه و شهرسازی با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری از 5 تا 7 بهمن، دومین نمایشگاه مسکن، شهرسازی و بازآفرینی شهری را در مصلای تهران، برگزار می کند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با حضور در منطقه صنعتی کمرد از مرکز تحقیقات پیریمات های پژوهشگاه رویان بازدید کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۲:۵۳   + ۲۹ سایت دیگر  
شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران به دنبال انتشار خبر در برخی رسانه ها مبنی بر بازداشت مدیر فرودگاه آبادان، به ارایه توضیحاتی جهت تنویر افکار عمومی، پرداخت.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۲:۴۸    
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک در دومین سفر رسمی استانی خود، وارد استان بوشهر شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۲:۱۸   + ۱۷ سایت دیگر  
در دیدار سفیر قرقیزستان با مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، بر توسعه همکاری های راهبردی حمل ونقل و ترانزیت کالا از بنادر ایران به این کشور تاکید شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۱:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
معاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به اینکه به روزرسانی طرح جامع 11 بندر بازرگانی بزرگ با افق 1404، مدنظر قرار گرفته است ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۱:۴۸   + ۵۲ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی با اعلام اینکه هوای اغلب شهرهای کشور برای تمامی گروه های سنی، ناسالم است از ورود سامانه بارشی جدید از پنجشنبه به کشور خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی شهرسازی و معماری ایران در نامه ای به استاندار، مصوبه شورا را پیرامون طرح و ضوابط اراضی کشاورزی و باغات ناژوان، ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۰:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از رفع تصرف منسجم، نظام مند و گسترده اراضی ملی و دولتی در 9 ماه سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۰:۲۸   + ۳۱ سایت دیگر  
قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر از حذف دریافت اقرارنامه محضری از متقاضیان مسکن مهر شهرهای جدید پرند ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۰:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید گلبهار از آغاز عملیات احداث المان "خواجه نصیرالدین طوسی" در محله ستاره (محله 21) گلبهار خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۰:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
نهمین رویداد سه شنبه های ریلی با طعم فناوری، امروز 23 دیماه در ساختمان شهدای راه آهن برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی کردستان گفت: برای نوسازی هر واحد مسکن در بافت های ناکارمد شهری 80 میلیون تومان تسهیلات به متقاضیان پرداخت خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی ، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در جریان دیدار با علاء الجبوری وزیر تجارت عراق ضمن تاکید بر گسترش همکاری های تجاری دو کشور ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۸:۵۴   + ۳۳ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه تفاهم نامه حمل و نقل جاده ای بین ایران و عراق برای تردد کامیون های حمل بار بین دو کشور به امضا می رسد از فراهم شدن مقدمات آغاز احداث و تکمیل خط آهن شلمچه-بصره خبر ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۸:۳۹   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری طی حکمی محمد حسن ذیبخش را به سمت مدیر روابط عمومی و سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری منصوب کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۸:۲۴    
سازمان هواشناسی کشور و سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر به منظور توسعه و افزایش همکاری ها و ایجاد ارتباط موثر برای اطلاع رسانی به هنگام و ایجاد آمادگی در مواجهه با سوانح جوی و اقلیمی کشور ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۲۳:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
استاندار البرز و وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور با همراهی مدیرکل راه و شهرسازی استان البرز ضمن بازدید از پروژه ادامه اتوبان شهید همت موسوم به کنارگذر شمالی ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۲۲:۵۱    
کلنگ احداث سومین مجتمع مسکونی خیری در شهرستان بروجن با حضور استاندار، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران استانی به زمین زده شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۲۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین گفت: تا زمان تعیین تکلیف متقاضیان ثبت نام شده در شهرهایی که تهعد وجود دارد، ظرفیت جدیدی ایجاد نمی شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۸:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی کشورمان با وزیر تجارت عراق دیدار و گفتگو کرد و در این دیدار بر رفع موانع همکاری های دو کشور در حوزه های حمل و نقلی برای تسهیل تجارت بین دو کشور، تاکید شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۴:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با تأکید بر تکیه بر توانمندی داخلی در عرصه های گوناگون گفت: به دنبال افزایش تعامل در بخش هوایی هستیم و اعتقاد داریم سطح همکاری ها در این حوزه باید توسعه پیدا کند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۴:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی در جلسه هفتگی پایش طرح اقدام ملی مسکن، آخرین فرصت تعیین وضعیت متقاضیان طرح را برای تمامی استان ها و دستگاه های مجری طرح ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۳:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی از روند ساخت کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی بازدید کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۲:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
استاندار قم گفت: در پروژه های طرح مسکن اقدام ملی، اقدامات زیربنایی و زیرساختی همزمان با روند اجرای پروژه انجام شود.
مشاهده نتایج بیشتر...