جمعه ۰۴ مهرساعت ۲۰:۴۰Sep 2020 25

پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (news.mrud.ir)

 
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 29 اسفند 1394 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 30 اسفند 1395 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 29 اسفند 1396 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 29 اسفند 1397 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 29 اسفند 1398 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 31 فروردین 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 31 اردیبهشت 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 31 خرداد 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 31 تیر 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 31 مرداد 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 1 شهریور 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 1 مهر 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 2 مهر 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 3 مهر 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 4 مهر 1399 
  ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل راه آهن گفت: نیروی انسانی بزرگترین سرمایه است و تلاش ما کشف استعدادها، کمک به قرار گرفتن افراد در جایگاه منطقی خود و استفاده از ظرفیت آنان است.
  ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مراسم تفاهم نامه حمایت از ایجاد و توسعه زمینه های مشارکت و سرمایه گذاری طرح های ریلی با حضور سعید رسولی، مدیر عامل شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران و محمد علی طالبی ...
  ۳ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره و معاون بهره برداری فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) گفت : پروازهای هواپیمایی ترکیه به تهران پس از وقفه شش ماهه به دلیل شیوع ویروس کرونا، از سر گرفته می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۰۹:۰۶    
مهم ترین اخبار هوانوردی کشور در هفته ای که گذشت؛ بازگشت پروازهای فرودگاه چابهار به روال گذشته، کاهش نرخ بلیت پرواز ترکیه به 4 و نیم میلیون تومان و اورهال هواپیمای باری بوئینگ 747 به همت مهندسان ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۰۹:۰۶    
معرفی 120000 متقاضی برای دریافت وام ودیعه مسکن به بانک ها، معرفی 109 هزار واحد مسکونی خالی به سازمان امور مالیاتی جهت اخذ مالیات، احداث 17000 مسکن ملی در خوزستان ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین گفت: از روز اول مهرماه نرخ عوارض برای کل مسیر آزادراه کرج - قزوین به صورت پیمایشی محاسبه شده و عوارض این آزادراه برای اهالی محمدیه و مهرگان 400 تومان است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
تفاهم نامه ساخت2هزار واحدمسکونی برای محرومین استان کرمانشاه به امضا رسید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون مسکن و ساختمان با تاکید بر این مطلب که نتایج آزمون مهندسی و کاردان ها جهت اخذ پروانه اشتغال تا 2 ماه آینده برگزار می شود، از برگزاری آزمون با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی، خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۶:۱۱    
با صدور حکمی از سوی مدیرکل راه و شهرسازی استان ، زینب تقوایی به عنوان رئیس اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان منصوب شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۵:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی آبادان ضمن تشریح عملکرد بنادر آبادان از اجرای 9 پروژه با اعتبار 90 میلیاردتومان، خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی از برگزاری آزمون ورود به حرفه 16 هزار و 643 نفر از مهندسان و کاردانان استان خراسان رضوی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۲:۲۱    
مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان به همراه رئیس اداره حراست اداره کل از روند برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان ، کاردان های فنی ساختمان و معماران تجربی بازدید نمود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل فرودگاه های استان اردبیل از بهسازی باند اصلی و نصب دستگاه های حساس کمک ناوبری در فرودگاه این استان خبر داد و اظهار کرد که امسال در دهه فجر، باند دوم این فرودگاه افتتاح می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان خراسان شمالی از برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان با حضور 3 هزار و 329 نفر در خراسان شمالی در روزهای پنجشنبه و جمعه 3 و4 مهرماه خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۲:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راه وشهرسازی خراسان جنوبی گفت: 1800 نفرازواجدین شرایط درآزمون ورود به حرفه مهندسان ،کاردان های فنی ومعماران تجربی استان شرکت کرده اند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۱:۵۶    
آزمون ورود به حرفه مهندسان ساختمان، همزمان با سراسر کشور از ساعت 8 تا 10 و نیم در تهران برگزار شد. نوبت های بعدی این آزمون امروز ساعت 15 تا 17 و 30 و فردا 8 تا 10 و 30خواهد بود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۱:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران از آغاز اجرای طرح آرامسازی ترافیک ویژه کاربران آسیب پذیر در محورهای مواصلاتی این استان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر با اعلام اینکه ارزش صادرات از بندر خرمشهر با 199 میلیون دلار در 6 ماهه نخست امسال 98 درصد رشد داشته است از خارج سازی 6 مغروقه از اروندرود و بندر امام خمینی (ره) تا ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان خبر داد: آزمون ورود به حرفه مهندسان و کاردان های فنی ساختمان با رعایت پروتکل های بهداشتی ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل راه و شهرسازی استان همدان به همراه معاون مهندسی و ساخت اداره کل از روند اجرایی پروژه محور سامن- سه راهی بروجرد بازدید و از نزدیک در جریان پیشرفت پروژه قرار گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
نخستین دوره مسابقات مجازی استانی گلبانگ اذان و زیباخوانی نماز به میزبانی شرکت عمران شهر جدید بینالود و با همکاری ستاد اقامه نماز استان و دستگاه های اجرایی استان خراسان رضوی همزمان با ایام ماه صفر ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۱:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و مدیریت منابع وزیر راه وشهرسازی در بازدید از طرح احداث راه آهن سنندج - همدان اظهار داشت ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۱:۴۱    
سرپرست اداره ایمنی و حریم اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان از خط کشی 3000 کیلومتر از محورهای مواصلاتی استان اصفهان در نیمه ابتدایی سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۱:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان هرمزگان از برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان با حضور 3 هزار و 283 نفر در هرمزگان در روزهای پنجشنبه و جمعه 3 و4 مهرماه خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۱:۴۱    
معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی از برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان و کاردان های فنی ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۱:۴۱    
روزجهانی بدون خودرو در شهر جدید بینالود با پویش مردمی دوچرخه سواری با حضور دوچرخه سواران حرفه ای و آماتورو با رعایت پروتکل های بهداشتی به صورت نمادین برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۰:۵۱    
مهم ترین اخبار صنعت حمل ونقل ریلی کشور طی هفته گذشته؛ عزم مدیران بانکی جهت سرمایه گذاری در صنعت حمل ونقل ریلی ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۰:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان گفت: در 6 ماه اول سال جاری عملیات ماسه روبی توسط راهداران اکیپ راه سازی و راهداری وحدت سیستان در سطحی جمعاً معادل 16 هزار و 718 متر مربع از ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
امین حسین نقشینه، کارشناس سازمان هواشناسی کشور در گفت وگو با رادیو اینترنتی وزارت راه و شهرسازی، آخرین وضعیت آب و هوای کشور را تشریح کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون شهرسازی و معماری راه وشهرسازی استان اصفهان از برگزاری جلسه شورای راهبری طرح جامع شهر اصفهان با موضوع بررسی و تأیید مرحله اول و دستور کار مرحله دوم طرح جامع خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۲۱:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
رییس مرکز تحقیقات راه مسکن و شهرسازی با حضور در استان اصفهان از سایت استقرار آزمایشگاه مرجع قیر و آسفالت کشور بازدید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۲۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون فنی و اجرایی اداره کل راه و شهرسازی خوزستان از احداث ساختمان آزمایشگاه اداره استاندارد خرمشهر توسط این اداره خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون بازآفرینی شهری اداره کل راه و شهرسازی خوزستان از برگزاری دوره آموزشی سامانه مدیریت اطلاعات بدهی ها و مطالبات دولت (سماد) خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۶:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
جاده کمربندی بندر امام خمینی(ره) با اعتبار 71 میلیاردتومان و تامین اعتبار از سوی سازمان بنادر و دریانوردی خرداد1400 بهره برداری می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۵:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان هرمزگان گفت: حدود 25 هزار نفر در طرح اقدام ملی مسکن در هرمزگان ثبت نام کرده اند که دو هزار و 300 نفر از آنان، برای دریافت وام، اقدام به گشایش حساب کرده اند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۴:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ویژه وزیر راه و شهرسازی در ستاد خوزستان مجموعه سیاست ها و اقدامات آن ستاد را در زمینه های مسکن و شهرسازی و همچنین حمل و نقل در استان خوزستان، تشریح کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۴:۴۶    
وزیر راه و شهرسازی در حکمی دبیر کمیته ملی اسکان بشر ملل جمهوری اسلامی ایران را منصوب کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۴:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بندر و منطقه ویژه اقتصادی امام خمینی (ره)، از احداث 4 ترمینال مکانیزه در آن بندر خبر داد و عملکرد بندر و سایر برنامه های توسعه ای بندر را تشریح کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی خوزستان گفت: آزمون ورود به حرفه مهندسان این استان در اهواز، دزفول و آبادان برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۰۶    
مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران هدف اصلی برگزاری جلسات شورای هماهنگی اداره راه و شهرسازی را همگرایی ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
برنامه های این اداره کل در گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس با محوریت نقش و مکتب شهید والامقام سپهبد قاسم سلیمانی و مکتب مقاومت برگزار می گردد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
پیام تبریک کاپیتان تورج دهقانی زنگنه، معاون وزیر و ریاست سازمان هواپیمایی کشوری به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس از سوی این سازمان اعلام شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۲:۳۶   + ۳۴ سایت دیگر  
پس از وقفه چند ماهه، پروازهای هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" به فرودگاه فرانکفورت از 12 مهرماه سال جاری از سر گرفته می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۱:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی، هشت سال دفاع مقدس را یکی از مقاطع فراموش نشدنی و بی نظیر در تاریخ ایران اسلامی خواند و گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
احداث پروژه مشارکتی رمپ و لوپ های تقاطع غیرهمسطح راه آهن بندر امام خمینی (ره) با 55 درصد پیشرفت فیزیکی در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی و تعامل شهر با بندر در حال انجام است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاه های استان آذربایجان غربی از مراحل پایانی پروژه نصب و راه اندازی دستگاه کمک ناوبری DVOR در فرودگاه شهر ارومیه خبر داد و اظهار کرد که در نیمه دوم سال، این پروژه به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۹:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
پایانه های مرزی بستر توسعه اقتصادی و دستیابی به زمینه های توسعه پایدار از طریق جابجایی کالا و مسافران بین المللی محسوب می شود ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۸:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
معاون حمل ونقل وزارت راه و شهرسازی از تمدید پروانه فعالیت شرکت های حوزه حمل ونقل تا پایان سال خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۸:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان از اجرای عملیات توسعه محوطه پایانه مرزی میلک به منظور استفاده هر چه بهتر از ظرفیت تخلیه و بارگیری کامیون های صادراتی و ترانزیتی در مرز این ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۸:۴۶    
مرکز لرزه نگاری کشور از وقوع زمین لرزه ای به بزرگی 3.6 حوالی معمولان استان لرستان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۸:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران گفت: بیش از 25 سال از عمر قانون نظام مهندسی ساختمان کشور می گذرد و در حال حاضر این قانون نیاز به بازنگری و اصلاح دارد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۸:۵۶    
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر راه و شهرسازی در جلسه شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان البرز بر ساماندهی و توسعه منابع انسانی و ضرورت اصلاح ساختارهای موجود تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۶:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر در جریان بازدید از شهر جدید هشتگرد بر اتمام عملیات اجرایی پروژه های مسکن مهر این شهر جدید تا پایان آبان ماه تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۵:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
آخرین وضعیت تفاهمنامه تامین مسکن کارکنان نیروهای مسلح بررسی و اعلام شد، موضوع این تفاهمنامه به 120 هزار واحد مسکونی افزایش یافته است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۴:۴۶   + ۱۷ سایت دیگر  
سازمان هواپیمایی کشوری از شروع مجدد آزمون های پایه و تایپ خلبانی و فنی این سازمان از 7 مهر خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۴:۳۱    
به منظور تعیین صلاحیت مهندسان ساختمان ، کاردان های فنی و معماران تجربی و در جهت صدور پروانه اشتغال به کار در رشته های هفتگانه مهندسی ساختمان در روزهای پنج شنبه و جمعه مورخ 3 و 4 مهرماه سال جاری آزمون ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۴:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان نهاوند خبر داد: تمام واحدهای مسکن مهر شهرهای زیر صد هزار نفر که شامل شهر نهاوند است، تکمیل و به بهره برداری رسیده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۴:۲۱    
جلسه استانی هماهنگی و بررسی آخرین وضعیت طرح اقدام ملی مسکن به ریاست معاون عمرانی استانداری البرز برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۴:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان از ساخت دومین شهرک فرودگاهی کشور در جوار فرودگاه شهید بهشتی، تصویب احداث 162 کیلومتر قطار حومه ای و ایجاد اولین شیمی پارک تخصصی تبدیلات گازی در این استان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۳:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
آستان قدس رضوی با ارسال نامه ای به وزیر راه و شهرسازی، اصول و مواضع خود را در خصوص طرح ویژه محدوده پیرامون حرم مطهر امام رضا(ع) اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۳:۱۶    
به منظور افزایش سطح آمادگی نیروهای آتش نشانی و کارکنان شرکت های پیمانکار و ایمنی کار در ارتفاع، مانور اطفاء حریق و امداد و نجات ناشی از سقوط از ارتفاع در بندر چابهار برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۲:۵۱    
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن هفته دفاع مقدس را به تمامی ایثارگران و خانواده های آنان تبریک گفت و افزود ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۲:۵۱    
در مراسمی با حضور مدیرکل راه و شهرسازی استان یزد از ایثارگران شاغل در این اداره کل تقدیر و تجلیل شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۲:۱۶   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی دولت از تمدید مهلت پرداخت تسهیلات مشاغل آسیب دیده از کرونا و وام ودیعه مسکن خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۲:۰۱   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیر امور اعتبارات بانک مسکن از فروش اقساطی و تعیین تکلیف 30 هزار و 807 واحد مسکن مهر طی امسال خبر داد و با اعلام این مطلب که از ابتدای طرح مسکن مهر 2 میلیون و 65 هزار و 738 واحد فروش اقساطی شدند ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۱:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر توسعه مهندسی ساختمان وزارت راه و شهرسازی از نهایی شدن موضوع تفاهم نامه وزارت راه و شهرسازی با سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور در موضوع مسکن ملی در دو هفته آتی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۰:۴۶    
معاون شهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی استان از تصویب سه طرح در کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی استان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان گلستان خبر داد؛ آزمون ورود به حرفه مهندسان و کاردان های فنی ساختمان با رعایت پروتکل های بهداشتی ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۰:۳۱    
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
تفاهم نامه سه جانبه بین قرارگارپیشرفت وآبادانی سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان، فرمانداری ماهنشان و اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان زنجان جهت احداث راه مواصلاتی بین دو شهرستان ماهنشان از ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره توسعه مهندسی و نظارت بر مقررات ملی و کیفیت ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان قم گفت: آزمون ورود به حرفه مهندسان و کاردان های فنی ساختمان با رعایت پروتکل های بهداشتی ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۰:۲۶   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیر آشیانه شماره یک شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) از پایان تعمیرات اساسی (اورهال) هواپیمای باری 747 به همت مهندسان ایرانی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۰:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران در مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس بر ضرورت حفظ یاد و خاطره مجاهدت های رزمندگان تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۰:۱۶   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور با اشاره به برنامه افزایش سقف تسهیلات مسکن مهر از 30 به 40 میلیون تومان گفت: این موضوع باید به عنوان مصوبه ستاد اقتصاد مقاومتی ابلاغ شود تا همه بانک ها مکلف به اجرای آن باشند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن گیلان با اعلام اینکه تمامی ماشین آلات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در حال کمک به بازگشایی راه های روستایی هستند اعلام کرد ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۰:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
وزارت راه و شهرسازی با صدور بیانیه ای، فرارسیدن چهلمین سالگرد دفاع مقدس را گرامی داشت.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۲۰:۵۱    
تأمین اعتبار طرح های عمرانی راه و شهرسازی استان ایلام در بازدید جغتایی رئیس امور پایش، ارزیابی و اطلاعات مدیریت" سازمان برنامه و بودجه کشور پیگیری شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر فرودگاه لامرد از آغاز بهره برداری رسمی ترمینال جدید این فرودگاه در اول مهر ماه همزمان با دومین روز هفته دفاع مقدس خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۹:۲۱   + ۲۷ سایت دیگر  
مدیران عامل شهرهای جدید از کلنگ زنی و یا آمادگی برای ساخت بیش از صد و 15 هزار واحد مسکونی طرح اقدام ملی در شهرهای جدید خبر دادند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۹:۰۱   + ۲۲ سایت دیگر  
وزارت راه و شهرسازی اعلام کرد: بیمارستان تکاب آذربایجان غربی با پیشرفت حدود 98 درصد تا پایان دولت به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۸:۰۱    
مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین اظهار داشت: شهر قزوین با توجه به تاریخ و سیر مراحل رشد گونه های مختلف آن دارای 405 هکتار بافت تاریخی واجد ارزش است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۵:۵۶    
مدیر کل راه و شهرسازی خراسان شمالی به مناسبت فرا رسیدن چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس پاسخگویی مطالبات ایثارگران عزیز در این هفته خواهد بود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۳:۰۶   + ۳۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: با تمهیدات صورت گرفته از سوی سازمان بنادر و دریانوردی عملیات صادرات و واردات کالا آسیب ندیده است و جریان تخلیه و بارگیری کالا روان طی می شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۱:۴۱   + ۴۹ سایت دیگر  
دبیر انجمن ایرلاین های کشور با اشاره به آمادگی ایرلاین های ایرانی برای برقراری پروازهای مجدد به ترکیه ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
معاونت مسکن و بازآفرینی اداره کل راه و شهرسازی استان تهران از تکمیل و پایان پرونده مسکن مهر پیشوا تا 2 ماه آینده خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
رییس اتحادیه تعاونی های عمرانی شهر تهران راه برون رفت از شرایط بحرانی مسکن را افزایش شتاب در تولید و عرضه مسکن و یا همان جهش تولید، برشمرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
رییس سازمان هواشناسی با صدور پیامی، فرارسیدن هفته دفاع مقدس را گرامی داشت.
مشاهده نتایج بیشتر...