چهارشنبه ۱۳ فروردینساعت ۰۳:۲۴Apr 2020 1

پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (news.mrud.ir)

 
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 29 اسفند 1394 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 30 اسفند 1395 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 29 اسفند 1396 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 29 اسفند 1397 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 29 اسفند 1398 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 1 فروردین 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 2 فروردین 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 3 فروردین 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 4 فروردین 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 5 فروردین 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 6 فروردین 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 7 فروردین 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 8 فروردین 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 9 فروردین 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 10 فروردین 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 11 فروردین 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 12 فروردین 1399 
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۴:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر بنادر و دریانوردی گلستان با اشاره به اینکه خارج و پاکسازی شناورهای مغروقه در محدوده تردد شناورهای مسافری و خدماتی بنادر گلستان در سال 99 در دستور کار قرار دارد ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۴:۲۷   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به استفاده حداکثری راه آهن از چهار ظرفیت قانونی برای استفاده حداکثری از تولید داخل و سرمایه گذاری در حوزه ریلی گفت: امسال موتور ملی در لکوموتیوهای مانوری نصب می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۴:۲۷   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: سیل اخیر 600 میلیارد تومان خسارت اولیه به جاده های کشور در مناطق سیل زده وارد کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۴:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از افزایش تعامل ادارات کل بنادر و دریانوردی و گمرک در تامین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم در کوتاهترین زمان و همچنین انجام عملیات ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۴:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
رییس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی بخشی از برنامه های مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی در سال 99 را برشمرد و گفت: امید است تا همکاری های بین کشورها در سال جدید برای فعالیت های پژوهشی تقویت شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۴:۲۲    
کنترل بحران شیوع کرونا در تمامی مبادی ورودی استان،شهرها و سطح ادارات زیر مجموعه وزارت راه و شهرسازی در استان با جدیت در حال انجام است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۴:۱۷   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند گفت: پرداخت الکترونیکی در سامانه مسکن مهر پرند ممکن شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۴:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
در دهم فروردین 99، تردد وسایل نقلیه در محورهای لرستان نسبت به مدت مشابه سال گذشته 57درصد کاهش نشان می دهد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۱:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی وضعیت جوی کشور را برای امروز 12 فروردین و روزهای آتی اعلام کرد و از وزش شدید باد در استان های سمنان، تهران، البرز، قم، قزوین، مرکزی، اصفهان و یزد، خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۸:۴۷   + ۵۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از واردات بالغ بر 350 تن اقلام بهداشتی با انجام حدودا 10پرواز هفتگی توسط شرکت هواپیمایی ماهان خبر داد
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۵:۲۲   + ۴۹ سایت دیگر  
مدیر عامل بانک مسکن بسته جهش تولید در سال 99 که برای رونق بخشی به بازار مسکن و ساختمان تدوین شده است را رونمایی کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۴:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: طبق دستورالعمل های وزارت بهداشت، به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، تمامی نکات بهداشتی در بارگیری کالاهای اساسی از بندر امام خمینی(ره) رعایت می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۴:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
با حضور معاون برنامه ریزی و مدیریت منابع وزارت راه و شهرسازی، برنامه های این مجموعه وزارتخانه برای تحقق نامگذاری سال 1399 مورد بررسی و اولویت بندی شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۴:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر با اشاره به خارج سازی مغروقه های باقیمانده در آبراه اروند به عنوان یکی از مهم ترین اهداف بندر خرمشهر در سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۴:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
ناوگان باری لرستان با روحیه جهادی و با تمام ظرفیت دعوت متولیان حمل و نقل را لبیک گفته و برای حمل کالاهای اساسی از مبدا بندر امام خمینی(ره) وارد میدان شده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۴:۰۷   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی، نظارت و امور اقتصادی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران با اشاره به کاهش بیش از 80 درصدی درآمدهای هوانوردی شرکت به دلیل شیوع ویروس کرونا و بروز مشکلات مالی در ادامه پروژه ها از ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۴:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی وضعیت جوی کشور را برای 24 ساعت آینده اعلام کرد و احتمال سیل را برای روزهای آتی منتفی دانست.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان از پاسخگویی به 500 درخواست ثبت شده از سوی مردم در میز خدمت الکترونیک در اسفندماه سال گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
با بهره گیری از این سامانه که مبتنی بر علم داده، پایه ریزی شده است با مصورسازی کلیه آمار و اطلاعات سازمانی در کلیه سطوح، وضعیت موجود اداره کل مورد شناسایی ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۱:۰۷   + ۲۸ سایت دیگر  
معاون مسکن و ساختمان از راه اندازی نظام اجاره داری به زودی خبر داد و گفت: یکی از اهداف راه اندازی سامانه املاک و اسکان و تلاش برای تکمیل اطلاعات آن توسط سازمان ها و دستگاه های مختلف ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۱:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
اداره کل راه و شهرسازی استان تهران از واگذاری سه قطعه زمین بزرگ در شهر تهران به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی جهت احداث و تکمیل مجموعه های بیمارستانی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۲۲:۰۸    
سرپرستان معاونت مسکن و ساختمان و اداره واگذاری اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان شمالی منصوب شدند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۹:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه از لغو پروانه 13 شرکت حمل و نقل در این استان و نصب 31 دستگاه سامانه نظارت تصویری در محورهای مواصلاتی آن خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۶:۲۹   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از توقف 490 دستگاه کامیون در پایانه مرزی تمرچین خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۶:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
تا پایان نهمین روز از فروردین امسال نزدیک به یک میلیون تردد وسایط نقلیه در محورهای مواصلاتی آذربایجان غربی ثبت شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۶:۲۴   + ۴۶ سایت دیگر  
مدیر امور اعتباری بانک مسکن، بخشی از برنامه های سال جدید آن بانک را ارایه تسهیلات 100 میلیون تومانی به 140 هزار واحد مسکن طرح اقدام ملی عنوان کرد و گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۶:۱۹    
مدیرکل فرودگاه های استان مازندران به بیان مهم ترین فعالیت های فرودگاه های ساری، نوشهر و رامسر پرداخت و درباره برنامه های آتی فرودگاه های استان مازندران توضیحاتی ارایه کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۶:۱۴   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید از فعال بودن هفت هزار میلیارد تومان پروژه مشارکتی در شهرهای جدید کشور خبر داد و احداث فضاهای درمانی را از سیاست های سال جاری این شرکت خواند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۳:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر فرودگاه ایلام با اشاره به پیشرفت 50 درصدی ساخت ترمینال جدید فرودگاه ایلام از بهره برداری این طرح در سال 99 خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۳:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاه های کرمان از برنامه ریزی برای تکمیل مطالعات ترمینال جدید فرودگاه کرمان و برگزاری مناقصه آغاز عملیات اجرایی این طرح در سال 99 خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۲:۴۴    
با تدابیر اندیشیده شده و با برخورد قاطعی که با متصرفین در سال گذشته انجام شده در هفته اول ایام نوروز 99 هیچ موردی از تعرض به اراضی دولتی گزارش نشده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۲:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
تردد وسایل نقلیه در محورهای مواصلاتی استان لرستان در هشتم فروردین امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته 41درصد کاهش یافته است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۲:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان گفت: یک میلیون و 354 هزار و 384 دستگاه خودرو از 25 اسفندماه سال گذشته تا 9 فرودین ماه جاری در محورهای مواصلاتی استان تردد کرده اند که این ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۲:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی آخرین وضعیت جوی کشور را در 24 ساعت آینده اعلام کرد و نسبت به وقوع سیل در استان های فارس، کرمان، هرمزگان، سیستان وبلوچستان ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۰:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
شبانه روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2298 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 7.6 درصد کاهش تردد را نشان می دهد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۰۹:۰۴   + ۱۷ سایت دیگر  
محور خرم آباد- پلدختر از تنگ تیر تا پلدختر بصورت رفت و برگشت از ساعت 21 روز گذشته، نهم فروردین 99 تا اطلاع ثانوی مسدود شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۴:۵۹   + ۱۲ سایت دیگر  
اتحادیه بین المللی راه آهن ها (UIC) در خبرنامه الکترونیکی هفتگی اخیر خود، خبری را در مورد راه آهن ایران با تیتر" راه آهن ایران برای مقابله با کووید 19 ( ویروس کرونا) در آمادگی کامل است" منتشر کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۴:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
رییس سازمان هواشناسی کشور می گوید، بارش ها از ابتدای سال آبی جاری 20 درصد بیش از میانگین بلندمدت بوده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۳:۵۹   + ۱۷ سایت دیگر  
دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی، روند معاملات مسکن را در مناطق 22 گانه پایتخت در اسفند 98 بررسی کرد و از ثبت 4494 واحد که بیشترین تعداد معاملات است در مناطق 5، 2 و 4 خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۳:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان با اشاره به اینکه در سال گذشته میزان تخلیه و بارگیری کالاهای نفتی و غیرنفتی 9 درصد رشد داشته است ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان گفت: علی رغم همه تحریم ها به ویژه در حوزه حمل و نقل دریایی ، طرح های توسعه ای در بنادر استان به هیچ وجه متوقف نشد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۳:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس از افتتاح و تحویل 15 هزار واحد مسکن مهر این شهر جدید به مالکان تا پایان خردادماه خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۳:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاه های هرمزگان با اشاره به تکمیل پروژه نصب دستگاه کمک ناوبری در فرودگاه های بندرلنگه و ابوموسی در سال 98 ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۳:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی به تشریح آخرین نقشه های هواشناسی پرداخت و از احتمال بارش پراکنده باران برای مناطق شرقی کشور خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۳:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیر فرودگاه خرم آباد از برنامه ریزی برای ایجاد پایگاه هوانوردی عمومی غرب کشور در فرودگاه خرم آباد و معرفی فرودگاه به عنوان یک مقصد گردشگری خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۰:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای کرمانشاه گفت: هم اکنون کمتر از 20 درصد ناوگان مسافربری بین شهری استان فعال است و این موضوع نشان از توجه جدی مردم در کاهش مسافرت دارد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۰۹:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران گفت: کاهش ترافیک مسیرهای شرق استان تهران، افزایش ایمنی تردد، کاهش آلودگی و چندین مزیت دیگر در گرو تأمین اعتبار برای پایان دادن به کمربندی غربی دماوند است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۷:۴۴    
رییس بخش زلزله مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی جزییات زلزله 4.3 استان خوزستان را اعلام کرد و گفت: گسل احتمالی مسبب این زمین لرزه احتمالا یکی از قطعات گسل پیش ژرفای زاگرس است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۶:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن در سال جهش تولید، اقدامات آن سازمان را در سه حوزه حفاظت از اراضی ملی ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۶:۲۴   + ۲۴ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی به تشریح آخرین نقشه های هواشناسی پرداخت و از احتمال بارش پراکنده باران برای مناطق شرقی کشور خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۵:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد گفت: رشد 77 درصدی میزان صادرات کالا و ثبت رکورد تخلیه و بارگیری 4 میلیون تن کالا در بندر امیرآباد از مهم ترین دستاوردهای بندر امیرآباد طی سال گذشته بود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۵:۳۹    
رییس بخش زلزله مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی، جزییات زلزله 5.4 امروز هشتم فروردین را در جنوب استان کرمان، اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۵:۲۹    
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید بهارستان از تصویب طرح 185 هکتاری اراضی فاز چهار این شهر جدید در کمیسیون ماده پنج خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۴:۲۹    
اداره کل راه و شهرسازی استان تهران، عملکرد یگان حفاظت استان را در محافظت از اراضی ملی استان در نیمه اول تعطیلات نوروز 99، اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۴:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان ضمن ارائه گزارشی از میزان رفع تصرفات اراضی ملی و دولتی توسط یگان حفاظت از اراضی این اداره کل خواستار اقدامات پیشگیرانه به منظور جلوگیری از تصرفات احتمالی در ایام ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۳:۵۴    
غزال راهب، رییس حوزه پژوهشی معماری و شهرسازی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۳:۴۹   + ۲۱ سایت دیگر  
بانک مسکن اعلام کرد: برای مقابله با بیماری کرونا و مصون بودن کارکنان بانک و مشتریان،سامانه الکترونیکی اخذ درخواست تسهیلات و تشکیل پرونده در سامانه پرتال بانک برای مشتریان فراهم شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۰۹:۲۹   + ۱۳ سایت دیگر  
بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی از دو هزار و 322 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، تردد در جاده های کشور نسبت به روز قبل 4/9 درصد کاهش یافته است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۹:۳۹   + ۱۶ سایت دیگر  
کمیته اجتماعی انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا در اطلاعیه ای از اجرای طرح تقویت فاصله گذاری اجتماعی با هدف کمک به قطع زنجیره انتقال بیماری با رویکرد کاهش تماس ها ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۷:۴۴    
محمدمهدی عزیزی- استاد تمام شهرسازی و عضو هیات علمی دانشگاه تهران
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۵:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
توسعه حمل ونقل بار هوایی (کارگو) در جهت جذب درآمد مناسب و توسعه صادرات غیر نفتی موثراست.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۵:۴۴   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون مسکن و ساختمان بخشی از برنامه های وزارت راه و شهرسازی را در سال جهش تولید در حوزه مسکن اعلام کرد و از احتمال ایجاد تغییرات در حوزه سیاستگذاری تا اجرای مسکن در شرایط بحران کرونا خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۴:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان از وارد شدن خسارت به 113 کیلومتر راه و 126 ابنیه فنی ناشی از سیلاب سوم فروردین ماه در حوزه استحفاظی راههای این اداره کل خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۴:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا از آماده سازی 250 هکتار زمین مورد نیاز طرح اقدام ملی تولید و عرضه مسکن در این شهر جدید خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۱:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
ظاهر آرام، مهربان و محجوب نرجس این فکر را بیشتر در همکلاسی هایش تقویت می کرد که جایش در آشیانه هواپیما نیست اما نرجس خاتون نشان داد با همان ظاهر مهربان ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۰۹:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی از دو هزار و 317 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، تردد در جاده های کشور نسبت به روز قبل 17.3 درصد افزایش یافته است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۲۰:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: در بارش های 24 ساعت گذشته 510کیلومتر راه ارتباطی استان در محورهای اصلی و روستایی برف روبی شده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۲۰:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان از آغاز عملیات تخلیه و حمل محموله 70 هزار و 349 تنی گندم از کشتی پهلو گرفته در بندر چابهار خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۹:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: با شیوع بیماری کرونا، مسافرت با ناوگان عمومی استان اعم از اتوبوس، مینی بوس و سواری کرایه بیش از 60 درصد کاهش یافته است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۹:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
در 9 روز ابتدایی تعطیلات نوروزی محور دورود- سه راهی چالانچولان بیشترین سهم را در ترددهای نوروزی داشته است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۷:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، خسارات سیل 3 و 4 فروردین را 9000 کیلومتر راه و 5500 ابنیه فنی اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۶:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
در تقویم زندگی چهل وهفت ساله خدایار شیخی - نیروی شرکتی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای فلاورجان - بدون شک این روز ، سیاه ترین صفحه است، اما او هر بار با به خاطر آوردن آن روز ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۵:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
به دنبال برگزاری جلسه ویژه مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری به صورت ویدیو کنفرانس با مدیران کل ستادی و فرودگاهی دستورالعمل و روش کار واحدهای مختلف در شرایط بحران کرونا ویروس ابلاغ شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۵:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل راه و شهر سازی جنوب کرمان ضمن اعلام تشکیل ستاد بحران برای بررسی و امدادرسانی به مناطق سیل زده در جنوب کرمان از آمادگی کامل مجموعه های تحت مسئولیت راه و شهرسازی برای همکاری با ستاد بحران استان ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۵:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان از کاهش چشمگیر جابجایی مسافر با ناوگان عمومی در نیمه اول تعطیلات نوروزی سال 1399 نسبت به مدت مشابه سال 98 خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۵:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاه های سیستان و بلوچستان از انجام عملیات اجرایی پروژه بهسازی باند قدیم فرودگاه زاهدان در سال جدید خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۵:۱۴   + ۹۴ سایت دیگر  
مدیر امور اعتباری بانک مسکن جزییات افزایش تسهیلات به انبوه سازان را به شکل حرفه ای و عادی در سال جهش تولید اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۴:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
علیرضا قاری قرآن ضمن تشریح پروژه ها و اقدامات انجام شده در سال 98، برنامه های سال 99 این اداره کل در حوزه های مختلف مسکن و ساختمان، شهرسازی و معماری، املاک و حقوقی و مهندسی و ساخت راه ها را اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۴:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
رشد شتابان شهرنشینی در چهار دهه اخیر سبب گسترش بی رویه کالبدی و استقرار نامتعادل جمعیت شهری و در نتیجه شکل گیری عرصه های نابسامان در اقسام مختلف بوده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۴:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: براساس پیش بینی های انجام گرفته تا روز جمعه بارش هایی را به صورت رگبار در حاشیه رشته کوه زاگرس شاهد خواهیم بود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۴:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر فرودگاه زنجان از برنامه ریزی برای اتمام پروژه نیمه کاره توسعه فضای ترمینالی فرودگاه در سال 99 خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۲:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان از انجام عملیات راهداری زمستانی در 675 کیلومتر از راه های مواصلاتی استان سمنان طی بارندگی های روزهای اخیر خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۲:۴۹   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران گفت: وظیفه ساخت بیش از 100 هزار واحد مسکونی بر عهده اداره کل راه و شهرسازی استان تهران بوده که با طی کردن فراز و نشیب های متعدد، حالا به نقطه پایانی راه رسیده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۲:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران بااعلام رشد 54 درصدی عملکرد بنادر نوشهر و فریدون کنار در سال 98 گفت: تمرکز بر سرمایه گذاری های اشتغالزا در بنادر مازندران طی سال جاری در دستور کار قرار دارد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۲:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان هرمزگان از آسیب دیدن 138 محور مواصلاتی در سیل چهارم فروردین ماه در این استان خبر داد و گفت: تاکنون 35 محور توسط راهداران بازگشایی شده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۴:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر فرودگاه سمنان مهمترین توفیق این فرودگاه در سال 98 را تحقق انتظار طولانی اهالی این شهرستان و برقراری پرواز سمنان- مشهد عنوان کرد و گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۲:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاه های استان آذربایجان شرقی از آغاز عملیات احداث ترمینال 14 هزار مترمربعی فرودگاه تبریز برای خدمت رسانی بهتر و تامین نیاز مسافران در سال 99 خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۷:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ایی گفت:هیچ راه شریانی مسدود در کشور وجود ندارد و فقط 15 راه فرعی و 350 راه روستایی در اثر بارش سیل اخیر مسدود شده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۴:۵۹    
به گفته مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی بارش ها تا عصر امروز در نیمه شرقی کشور ادامه می یابد و پیش بینی می شود فردا نیز اکثر استان ها بارش های نقطه ای را شاهد باشند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۴:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان از کاهش 41 درصدی مجموع تردد های ورودی، خروجی و درون استانی در محورهای مواصلاتی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۳:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
راه و شهرسازی استان کردستان در راستای ایفای سهم خود از مقابله با شیوع ویروس کرونا، درگاه درخواست خدمت غیر حضوری ارباب رجوع را در پورتال اینترنتی خود فعال کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۲:۱۹   + ۱۹ سایت دیگر  
گزارش آخرین وضعیت ترافیکی و جوی جاده های کشور را از رادیو اینترنتی پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی بشنوید.
مشاهده نتایج بیشتر...