یکشنبه ۲۵ مهرساعت ۱۰:۱۴Oct 2021 17
جستجوی پیشرفته

پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (news.mrud.ir)

پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 29 اسفند 1394 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 30 اسفند 1395 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 29 اسفند 1396 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 29 اسفند 1397 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 29 اسفند 1398 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 30 اسفند 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 31 فروردین 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 31 اردیبهشت 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 31 خرداد 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 31 تیر 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 31 مرداد 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 1 شهریور 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 1 مهر 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 2 مهر 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 3 مهر 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 4 مهر 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 5 مهر 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 6 مهر 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 7 مهر 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 8 مهر 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 9 مهر 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 10 مهر 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 11 مهر 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 12 مهر 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 13 مهر 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 14 مهر 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 15 مهر 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 16 مهر 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 17 مهر 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 18 مهر 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 19 مهر 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 20 مهر 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 21 مهر 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 22 مهر 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 23 مهر 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 24 مهر 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 25 مهر 1400 
  ۱ دقیقه پیش    
کارشناس سازمان هواشناسی ضمن اعلام بارش پراکنده و کاهش نسبی دما در نوار شمالی کشور از وزش باد، کاهش دما و احتمال خسارت به محصولات کشاورزی در منطقه شمال غرب کشور خبر داد.
  ۳۱ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
بنا به اعلام دفتر حمل و نقل کالای سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، از 26 مهر 1400 در زمان صدور بارنامه، اطلاعات نوع بارگیر ثابت با اطلاعات ثبت شده در سامانه کارت هوشمند کنترل می شود.
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: مردودی ناوگان های سنگین در آزمون های مراکز معاینه فنی استان 13 در صد افزایش یافته است.
  ۱ ساعت پیش    
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: نیمه نخست امسال 3650 فقره کارت معاینه فنی برای ناوگان سنگین این استان صادر شده است که این رقم نسبت به مدت مشابه پارسال 2 ...
  ۱ ساعت پیش    
عابد محمدی در ادامه با اشاره به عوامل اصلی دخیل در تصادفات رانندگی را شامل عامل انسانی-راه و وسیله نقلیه بر ضرورت فرهنگ سازی ترافیکی و ارتقای فرهنگ رانندگی تاکید کرد.
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران از افزایش 10درصدی تناژ حمل شده کالا توسط شرکت های حمل و نقل کالای این استان در6ماهه نخست سال جاری از بندر امیر آباد خبر داد.
  ۱ ساعت پیش    
معاون شهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: با اشاره به تخریب های صورت گرفته در بافت تاریخی شرق میدان نقش جهان و بروز مشکلات زیست محیطی برای اهالی آن محل ...
  ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: اخلاق نیکو با مردم، از مدیران مورد انتظار است و در انتصاب ها به این موضوع خیلی توجه داریم.
  ۱ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین از آغاز احداث یک راه ارتباطی برای روستای اواتر به عنوان آخرین روستای بدون راه در استان خبر داد.
  ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان، شهردار منطقه 12 تهران نیست.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
3600 دستگاه کامیون با عمر کمتر از سه سال وارد کشور شده و در گمرکات موجود است، همچنین 1000 دستگاه کامیون نیز پیش از این، از گمرک ترخیص شد، بنابراین از محل کامیون های با عمر سه سال و کمتر ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی ضمن اعلام حمایت از تولید داخلی، گفت: نگاه و اولویت اول، حمایت از تولید داخل است و از تمام ظرفیت ها برای پیشرفت و تأمین نیازها و سرعت بخشیدن به توسعه صنعت حمل ونقل ریلی ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۸:۴۴   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی در حکمی سرپرست مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی این وزارتخانه را منصوب کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران: عملیات اجرایی 60 واحد مسکونی شهید سلیمانی آمل با حضور سردار نقدی معاون سپاه پاسداران انقلاب اسلامی آغاز شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
در آستانه فرارسیدن فصل سرما نخستین نشست شورای راهداری استان قزوین به منظور هماهنگی و آمادگی برای عملیات راهداری زمستانی سال 1400 اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان پیرانشهر از اجرای عملیات اصلاح هندسی، افزایش شعاع دید و حذف نقاط پرحادثه در محور پیرانشهر به تمرچین به صورت امانی توسط راهداران این اداره خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب سیستان و بلوچستان از رشد حدود 15 درصدی جابجایی کالای حمل شده در حوزه تحت پوشش این اداره کل در 6 ماهه نخست سال جاری خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت 15 اکتبر روز جهانی عصای سفید از روشندلان اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران به پاس تلاش و کوشش صادقانه با اهداء لوح تقدیر و تجلیل شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت هفته نیروی انتظامی آیین افتتاح همزمان 3 باب پاسگاه پلیس راه در استان آذربایجان غربی با اعتبار 170 میلیارد ریال برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان چالدران گفت : در شش ماهه نخست امسال 65 کیلومتر شانه سازی در محورهای مواصلاتی شهرستان چالدران انجام گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: 26 کیلومتر از پروژه باند دوم محور بادرود-کاشان با پیشرفت فیزیکی 80 درصدی امسال تکمیل و بهره برداری می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۰۷   + ۲۰ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی در حکمی سیدمیعاد صالحی را به سمت معاون وزیر و رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران به مدت 4 سال، منصوب کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۰۷   + ۱۸ سایت دیگر  
عضو هیات عامل و معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: با روند پیش رو، پیش بینی می شود که در 6 ماهه دوم سال جاری شاهد ورود بیش از 30 میلیون تن کالای اساسی باشیم.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان از رشد 10 درصدی تردد، در طول شش ماهه نخست امسال خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان زنجان گفت: طی 6 ماهه نخست سال جاری 739 پرونده تخلف حوزه حمل و نقل برون شهری در بخش رانندگان، شرکت ها و ناوگان تشکیل و احکام متناسب با آن صادر شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی ضمن اعلام تداوم بارش برای نیمه شمالی کشور و بلندی های البرز، از روند کاهش دما طی هفته در شمال کشور خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر نگهداری راه های فرعی و روستایی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور بر ضرورت اجرای عملیات ترمیمی و آسفالت های حفاظتی و بهسازی رویه های آسفالت در راه های روستایی و فرعی استان سیستان و ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
عضو هیات عامل و معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: با وجود تحریم و شرایط کرونایی، این سازمان در پایداری فعالیت بنادر و حمل و نقل دریایی کشور ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۳۲   + ۵۲ سایت دیگر  
رییس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی با تاکید بر اینکه فرونشست در کشور به مرحله هشدار رسید بر ایجاد محدودیت برای برداشت آب های زیرزمینی در محدوده های فرودگاهی و خطوط راه آهن خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۳۲   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون اقتصادی رئیس جمهور تاکید کرد: ضرورت دارد، روند حمل کالاهای وارداتی و صادراتی از خوزستان تسریع پیدا کند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۰۷    
براساس ارزیابی های صورت پذیرفته توسط فرمانده یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن ، فرماندهی یگان حفاظت از اراضی اداره کل راه وشهر سازی استان مرکزی در شهریور ماه سال جاری موفق به کسب رتبه برتر در رفع ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان سرایان از عملیات روکش آسفالت 10 کیلومتر از ابتدای محور سرایان – سه راهی روم در حوزه استحفاظی این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۸:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر کل راه وشهرسازی استان سیستان و بلوچستان گفت: عملیات اجرایی ساخت 5کیلومتر دیگر از قطعه 5 بزرگراه زابل زاهدان با اعتبار 40 میلیارد تومان جمعه 23 مهرماه به پایان رسید.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۸:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده ای آذربایجان غربی گفت : محور مهاباد - ارومیه ( رشکان - ارومیه ) پر تردد ترین محور استان در شهریورماه سال جاری بود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۸:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره ایمنی و ترافیک اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان از توزیع 100 عدد کلاه کاسکت ایمنی بین راکبان موتور سوار روستای سیادک شهرستان زاهدان بمناسبت هفته نیروی انتظامی ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۸:۲۷    
مدیرکل راه و شهرسازی با حضور در ستاد فرماندهی انتظامی استان، هفته نیروی انتظامی را به سردار امان الهی و سایر کارکنان این نیرو تبریک گفت.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: علیرغم افزایش 20 درصدی ایمن سازی نقاط پرتصادف راه های استان ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۸:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه گفت: کارجهادی و تلاش شبانه روزی راهداران برای خدمت به مردم نشان از مسوولیت پذیری و دلسوزی تلاشگران این عرصه دارد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۸:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی کنگان در استان بوشهر گفت: در راستای صیانت از اراضی ملی در 6 ماه نخست امسال 239 هکتار اراضی ملی در این شهرستان از تصرف سود جویان خارج و به این اداره بازگردانده شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۸:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان راز و جرگلان گفت: همزمان با هفته نیروی انتظامی توزیع کلاه ایمنی میان 15 نفر از راکبان موتور سیکلت روستای مزارلق بخش جرگلان این شهرستان انجام شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۸:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
در جلسه کارگروه زیربنایی، توسعه روستایی، عشایری، شهری و آمایش سرزمین و محیط زیست استان ایلام 21 درخواست احداث طرح های صنعتی ، خدماتی، کشاورزی و... از طرف اشخاص حقیقی و حقوقی بررسی شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون فنی وراههای روستایی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان قم از اجرای طرح بهسازی محورهای روستایی دهستان قمرود بخش مرکزی قم ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۸:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان پیرانشهر گفت : در نیمه نخست سال جاری 100 کیلومتر خط کشی در محورهای مواصلاتی شهرستان پیرانشهر انجام گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه وشهر سازی استان مرکزی در جلسه کمیته مدیریت بحران حوزه راه وشهر سازی استان مرکزی گفت: اقدامات لازم به منظور پیشگیری از خسارات به زیرساختهای حمل ونقل استان درفصل سرما وبارندگی توسط ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۸:۰۷    
شمشین جلسه کارگروه سیاستگذاری، پشتیبانی و ارزیابی برای انجام اقدامات فوق العاده در سکونتگاه های غیررسمی و با دو موضوع سیاستگذاری نظام آموزشی برای شوراها و شهرداری های کشور و سیاستگذاری و برنامه ریزی ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۷:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
در نخستین جلسه هم اندیشی جهت اجرای عملیات راهداری زمستانی در سطح جاده های مازندران بر همکار ی و تعامل همه جانبه دستگاههای دیربط و امداد و نجات جاده ای جهت امنیت کاربران جاده ای تاکید شد .
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۷:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور گفت: میزان جابه جایی کالا در 23 پایانه مرزی کشور از جمله پرویزخان و خسروی در سال گذشته 10 درصد افزایش یافته است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۷:۳۲    
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی به همراه نماینده مردم شهرستان بوکان در مجلس شورای اسلامی با معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی به منظور پیگیری کارهای اجرای قانون جهش تولید مسکن دیدار و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۷:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: این پروژه شامل 29 هزار متر مربع لکه گیری است که 100 درصد آن انجام گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۷:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل خراسان شمالی گفت: شش ماهه اول سالجاری 687 هزار مسافر با ناوگان عمومی این استان به مقصد سایر نقاط کشور جابه جا شدند که این رقم یک درصد نسبت به مدت مشابه پارسال افزایش دارد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۶:۵۲    
سرپرست معاونت حقوقی، امور مجلس و استان های وزارت راه و شهرسازی درگذشت معاون دفتر حقوقی این وزارتخانه را تسلیت گفت.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۶:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
افزایش پروازهای داخلی و خارجی در مردادماه و بررسی نتایج مطالعات فرونشست در 10 فرودگاه کشور از اهم اخبار در حوزه هوایی در هفته گذشته هستند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۶:۰۷    
اولویت روند توسعه بنادر جنوبی کشور و تلاش برای گسترش توافقنامه سه جانبه ایران-هند-افغانستان به سایر کشورهای آسیای میانه از اهم اخبار این هفته حوزه حمل و نقل دریایی به حساب می آید.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۶:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
از اهم اخبار در حوزه حمل و نقل ریلی در هفته ای که گذشت می توان به اتمام احداث خط آهن همدان-سنندج تا دهه فجر و انتصاب مدیرعامل جدید شرکت راه آهن اشاره داشت.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۶:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: در راستای کسب رضایت مردم این اداره کل با همراهی مجموعه منابع طبیعی استان مصمم است تا عملیات تحویل و تحول اراضی ملی داخل و خارج حریم شهرها با سرعت انجام پذیرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۶:۰۲   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیر راهبری مرکز ایمنی، عملیات اضطراری و نظارت بر کیفیت خدمات فرودگاهی از ثبت و جمع آوری بیش از یک میلیون و هفتصد هزار بازخورد از سوی مسافران در فرودگاه های کشور توسط سامانه جامع و هوشمند پایش کیفیت ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۴:۱۸   + ۲۴ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه از 2 میلیون مسکن 120 هزار واحد سهم استان فارس است ، گفت: نهضت مسکن را در این استان آغاز می کنیم.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۹:۴۴    
کارشناس سازمان هواشناسی از بارش باران در استان های شمالی و بلندی های البرز خبر داد و طی هفته جاری برای شرق و غرب کشور وزش باد شدید را پیش بینی کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۹:۴۲   + ۳۵ سایت دیگر  
گذرگاه سوم مشترک مرزی جمهوری اسلامی ایران و ترکمنستاندر مرز اینچه برون بازگشایی و از صبح امروز جریان حمل ونقل با عبور آزمایشی یک کامیون آغاز شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۶:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل ونقل کشور از آزادراه-شیراز-اصفهان به عنوان ابر پروژه راه سازی کشور نام برد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۶:۴۰   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی از پیشرفت 93 درصدی احداث 6 قطعه از آزادراه اصفهان-شیراز خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۶:۱۵    
مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک به مناسبت فرارسیدن روز جهانی استاندارد پیامی صادر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۴:۴۰    
جلسه کمیته مدیریت بحران و پدافند غیر عامل راه و شهرسزای خراسان رضوی به منظور هماهنگی و آمادگی کامل در مواجه با وضعیت جوی فصل پاییز و زمستان ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی با بیان اینکه امروز ضریب ایمنی راه ها و جاده های استان به نسبت سال گذشته از 20 به 40 رسیده است ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۴:۲۵    
در نشست جمعی از معاونان وزیر راه و شهرسازی مقرر شد برای تسریع در تکمیل و بهره برداری از آزادراه مهم اصفهان-شیراز تلاش شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۳:۴۵   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی در دیدار با کشتی گیران طلایی استان فارس از واگذاری زمینی برای ساخت ورزشگاه جهت توسعه ورزش استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۳:۲۰    
وزیر راه و شهرسازی از ارائه تسهیلات ارزان قیمت برای دهک های پایین درآمدی در طرح جهش تولید مسکن خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۳:۰۵   + ۵۳ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه میزان تسهیلات مسکن هفته آینده مشخص می شود، گفت: پیشنهاد ما برای سقف تسهیلات 400 میلیون تومان در شهرهای بزرگ است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی به منظور پیگیری نهضت تولید مسکن و همچنین طرح اقدام ملی مسکن در استان صبح چهارشنبه 21 مهرماه 1400 با معاون وزیر و مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۱:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست سازمان هواپیمایی کشوری و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در بیستمین جلسه کنترل پروژه بهسازی باند 29 چپ فرودگاه بین المللی مهرآباد گفت: امیدواریم با هماهنگی موجود ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۱:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
پل گروس روستای علی آباد گروس در 15 کیلومتری جنوب شرقی شهرستان صحنه که راه ارتباطی 26 روستا را در 2 طرف رودخانه به هم وصل می کند، به بهره برداری رسید.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۱:۰۰   + ۲۸ سایت دیگر  
معاون وزیر و رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: با وجود شرایط سخت اقتصادی در کشور، شرکت های حمل و نقل به خوبی درخشیدند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۱:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: قرارگاه مونتاژ کردن پل های غرب کشور در راهدارخانه بیستون کرمانشاه راه اندازی شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۰:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
به مناسبت هفته نیروی انتظامی، در مراسمی از نمونه های ترافیکی و دهیاران نمونه استان لرستان تقدیر شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۰:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست اداره حمل ونقل کالا اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای خراسان جنوبی، حاجی رسول سالاری از جابجایی 3135 هزارتن کالا در 6 ماه نخست سال 1400خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره ماشین آلات مرکزی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای آذربایجان غربی گفت از بازسازی 10 دستگاه انواع ماشین آلات سنگین ، نیمه سنگین و سبک راهداری در نیمه نخست سالجاری خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۰:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل سازمان راهداری وحمل ونقل جاده ای عنوان کرد : حمل و نقل سهم مهمی در افزایش بهره وری، شفاف سازی و بهبود فضای کسب و کار دارد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۰:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
با تفویض اختیار رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای به استان، پروژه احداث ساختمان پلیس راه ازنا_شازند به مناقصه می رود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۰:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
معاون مسکن و ساختمان راه و شهرسازی استان زنجان گفت: اجرای طرح اقدام ملی مسکن در استان زنجان بیش از 7 هزار میلیارد تومان گردش مالی خواهد داشت.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۰:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیل گفت: بیش از 6 میلیون تردد در مبادی و رودی و خروجی استان اردبیل ثبت شده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۰:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیر کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان گفت: رشد و توسعه فرهنگی در کنار اقدامات عمرانی در نقاط حاشیه شهرهای استان سبب تقویت سرمایه انسانی و جلوگیری از آسیب های اجتماعی می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۰:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی گلستان در جلسه شورای مسکن در شهرستان گنبد کاووس ، سهم چهار ساله این استان در اجرای طرح ملی جهش مسکن را ساخت 77 هزار واحد مسکونی دانست و گفت که با اجرای این طرح بخش قابل توجهی از ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل راه و شهرسازی استان بوشهر گفت: دستگاه ها و شرکت های دولتی در استان بوشهر چنانچه دارای اراضی داخل محدوده شهرها می باشند ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۰:۴۰    
در راستای تجلیل از زحمات نیروی های توانمند انتظامی صبح امروز مدیرکل راه و شهرسازی استان یزد به همراه معاونین خود با حضور در محل یگان حفاظت این اداره کل از زحمات و تلاش های این عزیزان تقدیر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
تدوین نقشه راه حمل ونقل کشور در همراهی با بخش خصوصی، فراهم شدن امکان تردد کامیون های حمل بتن آماده در شهر تهران، انجام نظارت مستمر بر اجرای فرایندهای راهداری زمستانی ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل درآمد سازمان راهداری وحمل ونقل جاده ای از قرارگیری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی در رتبه نخست بیشترین رشد درآمدی بین ادارات استانی کشور خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان کاشان گفت: عملیات برداشت شمیم و جانمایی پلاک های ثبتی بخش دو کاشان آغاز شده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۰:۲۵    
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن در سفری به استان کرمانشاه از اراضی اختصاص یافته به طرح جهش تولید مسکن بازدید کرد و از نزدیک در جریان آخرین اقدامات استان برای اجرای این طرح قرار گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان خوی از ارتقاء ایمنی قطعه پایانی محور خوی – ایواوغلی با اجرای6.5 کیلومتر روکش آسفالت خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۰:۲۵    
معاون مرکز مدیریت راه های کشور در سفر دو روزه به خراسان شمالی از تجهیزات هوشمند جاده ای این استان بازدید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
ممنوعیت خرید و فروش امتیاز طرح اقدام ملی مسکن، امضای تفاهم نامه همکاری بنیاد مسکن و صندوق کارآفرینی امید ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی در دومین روز از سفر خود به استان فارس از کمربندی جنوب و غرب شیراز بازدید کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...