پنجشنبه ۰۲ اردیبهشتساعت ۲۱:۵۳Apr 2021 22
جستجوی پیشرفته

پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (news.mrud.ir)

  ۲ ساعت پیش    
از اهم اخبار در حوزه حمل و نقل ریلی در هفته ای که گذشت می توان به نیاز فوری به بودجه 275 میلیارد تومانی جهت تکمیل مسیر ریلی ابرکوه - فراغه و بهره برداری از راه آهن زاهدان-چابهار در سال آینده اشاره ...
  ۲ ساعت پیش    
وزیر راه و شهرسازی در جریان سفر به استان اصفهان ضمن دیدار با آیت الله مهدوی، سیاست ها و اقدامات وزارت خانه در حوزه مسکن و راه را تشریح کرد و گفت ...
  ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیر فرودگاه شهدای یاسوج از افزایش پروازهای برنامه ای شرکت هواپیمایی پارس ایر در این فرودگاه خبر داد.
  ۵ ساعت پیش    
وزیر راه و شهرسازی طی پیامی روز ملی معمار را به طراحان و معماران کشور تبریک گفت.
  ۵ ساعت پیش    
معاون وزیر راه و شهرسازی از برنامه ریزی برای تحویل بیمارستان 243 تخت خوابی جهرم به وزارت بهداشت در دو هفته آینده خبر داد.
  ۶ ساعت پیش    
وزیر راه و شهرسازی به منظور شرکت در مراسم بزرگداشت سومین روز شهادت سردار سرافراز حجازی و بازدید از چند پروژه عمرانی وارد استان اصفهان شد.
  ۶ ساعت پیش    
در هفته ای که گذشت یکی از اتفاقات مهم در حوزه بندری به سفر وزیر راه و شهرسازی به چابهار بر می گشت که خبر از مذاکره برای امضای معاهده چهارجانبه هند، افغانستان ...
  ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل از افزایش 252 درصدی صادرات کالای ایرانی از پایانه مرزی بیله سوار در فروردین 1400خبر داد.
  ۷ ساعت پیش    
مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین گفت: برای احداث پارک علم و فناوری در شمال شهر آبیک، مقرر شد پارک علم و فناوری استان طرح خود را به این اداره کل ارائه کند.
  ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی در جلسه استانی مقابله با بیماری کرونا خلاصه ای از اقدامات این اداره کل در مقابله و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا را تشریح کرد.
  ۸ ساعت پیش    
عملیاتی شدن بیش از 530 هزار واحد طرح اقدام ملی مسکن، افتتاح 9 پروژه شهر جدید پرند با هزینه 141 میلیارد و 200 میلیون تومان و افزایش تسهیلات ساخت در تهران و کلانشهرها به 450 میلیون تومان برای حرفه ...
  ۸ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین گفت: با تلاش شبانه روزی راهداران گردنه پیچ بن که از آبان ماه سال گذشته به علت بارش سنگین برف مسدود شده بود بازگشایی شد.
  ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین گفت: با واگذاری 40 هکتار زمین عملیات ساخت 9481 واحد مسکونی در طرح اقدام ملی در استان آغاز شده است.
  ۹ ساعت پیش    
مدیرآزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان زنجان گفت: در سال گذشته و در راستای ارتقای کیفیت پروژه های عمرانی استان ...
  ۹ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای ثلاث باباجانی گفت: جاده جدید دسترسی به روستای مله کبود بخش مرکزی این شهرستان به طول چهار کیلومتر ایجاد شد.
  ۹ ساعت پیش    
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی در دیدار سرپرست دانشگاه فرهنگیان استان، همکاری و تعامل بین دستگاه های اجرایی را رمز توسعه استان دانست و از حمایت این مجموعه از طرح توسعه دانشگاه فرهنگیان برای تحقق ...
  ۹ ساعت پیش    
مدیرکل راه و شهرسازی قزوین گفت: مطالعات طرح TOD در قزوین انجام شده و راهکارهای اجرایی عملیاتی شدن آن در دست پیگیری است.
  ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
خلیل محبت خواه گفت: طی 40 جلسه کمیسیون ماده پنج و کارگروه امور زیربنایی در سال 99 در مجموع 521 مورد در محل استانداری تهران مطرح شده است که تعداد 344 مصوبه به تائید رسیده است .
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۰:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی از رگبار باران به همراه رعد وبرق و وزش باد تند در مناطق شرقی، شمالی و مرکزی کشور خبر داد و اظهار کرد که امروز در سواحل دریای خزر و اردبیل شاهد کاهش 7 تا 12 درجه ای دما خواهیم ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران گفت: سال گذشته بیش از 856 کیلومتر انواع عملیات بهسازی رویه راه در راه های استان انجام شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۹:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: سال گذشته بیش از 856 کیلومتر انواع عملیات بهسازی رویه راه در راه های استان انجام شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۹:۴۸   + ۱۵ سایت دیگر  
طی شبانه روز گذشته ، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2308 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 3.3 درصد افزایش تردد را نشان می دهد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۹:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام گفت: در سال گذشته441 هزار و 413 تن کالا از پایانه مرزی شهید قاسم سلیمانی ترانزیت شده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۹:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل جاده ای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی گفت: در سال گذشته ، 1162 هزار نفر با ناوگان حمل و نقل عمومی برون شهری استان جابه جا شده اند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته از ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی در جلسه شورای فنی استان گفت: تاکنون بیش از 21 میلیارد تومان برای احداث کمربند ایلخچی هزینه شده و اکنون از پیشرفت فیزیکی 60 درصدی برخوردار است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۹:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
یکصدوهشتادودومین جلسه شورای مسکن استان گیلان با محوریت بررسی آخرین اقدامات انجام شده برای تکمیل باقیمانده مسکن مهر وطرح اقدام ملی تولید و عرضه مسکن در استان برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۸:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی لارستان از افزایش 5 برابری اعتبارات در احداث محور جهرم – لار – بندرعباس در یک سال گذشته خبر داد
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۸:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از اشتغال بیش از 1000نفر در بخش حمل و نقل جاده ای بار استان طی یکسال گذشته خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۸:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران عنوان کرد : در سال گذشته 35 نقطه پر حادثه در جاده های استان ایمن سازی شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۸:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره مسافر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: سال گذشته جابه جایی مسافر در پایانه های مسافربری استان با کاهش 40 درصدی مواجه بود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۲۰:۰۵   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: مقام معظم رهبری بارها در فرمایشات خود در جلسات مختلف بر حل معضل حاشیه نشینی به عنوان یکی از سه اولویت اصلی کشور در حوزه اجتماعی تاکید کرده اند اما متاسفانه کمتر توجه ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۸:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
رییس کمیسیون تسهیل تجارت و مدیریت واردات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران با بیان اینکه سازمان بنادر و دریانوردی؛ در راستای تولید در پسکرانه بنادر پیشگام شده است ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۷:۴۰    
مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: در امسال سه جلسه کمیسیون ماده پنج برگزار شد و مجموعاً 35 مورد از موارد جاری شهرهای استان در راستای حل مشکلات کلان شهری و بهبود زیست شهری مورد بررسی قرار گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۷:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی از تصویب مجوز انعقاد قرارداد برای احداث بزرگراه تبریز – شبستر در کمیسیون اقتصاد هیئت دولت خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۵:۵۵   + ۲۲ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی از آمادگی ایران برای ترانزیت کالاهای پاکستان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۴:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: آزادراه اراک- خرم آباد به عنوان بخشی از کریدور آزادراهی کشور و کوتاه ترین مسیر جاده ای اتصال تهران به بندر امام خمینی است و در حال حاضر پیشرفت فیزیکی 88 درصدی دارد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۴:۰۰    
بویه دریایی خزر که مدتی به دلیل خرابی از آب خارج شده بود پس از تعمیر با همکاری اداره کل بنادر و دریانوردی این استان در بندر نوشهر به آب انداخته شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۳:۵۰    
معاونت مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان تهرا ن از همکاری این اداره کل با دانشگاه صنعتی شریف در راستای پیاده سازی مدل BIM در بستر حمل و نقل جاده ای برای اولین بار در کشور خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان فارس گفت: طی چهار مرحله نام نویسی در طرح اقدام ملی مسکن در استان 76731 نفر ثبت نام کردند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۳:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی از امضای تفاهم نامه جهت برپایی 6 بازارچه مرزی بین دو کشور ایران و پاکستان خبر داد و اظهار کرد که هر دو کشور پرظرفیت هستند و این هم جواری و قرابت فرهنگی و مذهبی کمک می کند که ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای بوکان از اجرای عملیات پاکسازی و تسطیح حریم در 206 کیلومتر از راه های مواصلاتی این شهرستان طی سال گذشته خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مهندسین مشاور شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک از آمادگی این شرکت جهت بهره گیری از تجهیزات غیرمخرب ارزیابی روسازی راه ها خبر داد و افزود که امکان استفاده از تجهیزات آزمایشگاهی و صحرایی در ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۲:۱۰    
فرمانده یگان حفاظت از اراضی راه وشهرسازی جنوب کرمان از رفع تصرف 42 هزار متر مربع از اراضی ملی در شهرستان کهنوج طی اسفند99 خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاه های خراسان جنوبی از افتتاح پروژه های توسعه و بهسازی ترمینال و ساخت پاویون فرودگاه بیرجند تا پایان امسال خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای چهارمحال و بختیاری از جابه جایی 5 میلیون و 344هزارتن بار از مبدا استان به دیگر نقاط کشور طی سال 99 خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۱:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
تردد تعداد19 میلیون و517هزار خودرو طی فروردین ماه امسال، در محورهای مختلف استان آذربایجان شرقی ثبت شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۱:۰۵   + ۴۴ سایت دیگر  
وزارت راه و شهرسازی به منظور سهولت در ثبت اطلاعات در سامانه املاک و اسکان، 24 ساعته، تلفنی و پیامکی به سوالات شهروندان پاسخ می دهد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۱:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام از رفع تصرف 8400 متر مربع از اراضی ملی و دولتی استان در فروردین ماه امسال خبر داد و ارزش ریالی این میزان را افزون بر 16 میلیارد تومان عنوان کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۱:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت راه های خوزستان از ثبت بیش از 12 میلیون تخلف سرعت غیرمجاز در محورهای استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۰:۵۵   + ۳۶ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: بازگشایی گذرگاه مرزی پیشین - مند می تواند طلیعه ای از آینده ای روشن برای همکاری فزاینده اقتصادی دو کشور ایران و پاکستان باشد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای بوشهر در نشست شورای راهداری استان از اجرای طرح راهداری محوری در محورهای شریانی و پر تردد استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۰:۳۰   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: منطقه آزاد چابهار یکی از قطب های بزرگ صنعتی و اقتصادی کشور خواهد شد و زیرساخت های آن در حال توسعه است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان همدان از حذف نقطه حادثه خیز در محور سامن_بروجرد خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستانهای آمل و لاریجان از رفع تصرف زمین و تخریب دیوار در بلوار آیت شهرستان آمل خبر داد .
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۰:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای آذربایجان شرقی در جلسه برنامه جامع ایمنی ترافیک استان برای سال1400، با تکیه برسند دهه اقدام، ایمنی راه ها را در پنج محور مدیریت ایمنی راه ها، راه های ایمن تر ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۰:۰۰   + ۲۸ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی از بارش پراکنده باران در استان های واقع در شمال شرق، شرق، مرکز و شمال غرب کشور خبر داد و تاکید کرد که فردا علاوه بر این مناطق ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۹:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
گزارش آخرین وضعیت ترافیکی و جوی جاده های کشور را از رادیو اینترنتی پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی بشنوید.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون بازآفرینی شهری و مسکن اداره کل راه و شهرسازی استان قم گفت: در سال 1400 تکمیل پروژه مجتمع تجاری محله دو پردیسان قم در دستور کار است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۸:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان از تخصیص 30 درصد سوخت تشویقی به رانندگان حمل چغندرقند از مبدأ شهرهای شمالی استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۸:۴۰    
رئیس اداره راه و شهرسازی غرب استان تهران از رفع تصرف اراضی مسکن مهر صفادشت خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۸:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
جلسه بررسی وضعیت، برنامه ریزی و هدف گذاری اتمام پروژه های باقی مانده مسکن مهر بخش تعاون با حضور نائب رئیس هیات مدیره شرکت عمران گلبهار، معاون تعاون اداره کل کار ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۷:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
معاون مسکن و ساختمان راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: اطلاعات 2 هزار و 600 نفر متقاضی نهایی واجد شرایط مسکن اقدام ملی در اردبیل ثبت شده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره ماشین آلات اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران عنوان کرد: با هدف اجرای بهبود روشها و ارتقای کیفیت نگهداری ماشین آلات راهداری ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۷:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام در بازدید از محور دهلران- اندیمشک بر تسریع اجرای این پروژه تأکید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۷:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان، گفت: طی بررسی های به عمل آمده در سال گذشته، شاناسایی اضافه تناژ در محورهای استان 24 درصد افزایش داشت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۲۳:۲۵    
مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد جزییات مصوبات سفر اخیر مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران به این استان را تشریح کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۲۳:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور گفت: پایانه مرزی پیشین در جنوب سیستان و بلوچستان باعث رونق ترانزیت و آسان شدن ترددهای مرزی بین ایران و پاکستان می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۲۳:۱۵   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه توسعه شهر و رفع حاشیه نشینی و ساماندهی چابهار به همراه توسعه فرودگاه و بندر توامان در حال انجام است از بهر ه برداری راه آهن زاهدان-چابهار حداکثر تا سال 1401 خبر ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۲۳:۰۵    
آسفالت بالغ بر 100 کیلومتر راه روستایی جنوب استان سیستان و بلوچستان در سال 1400 به منظور ارتقای شاخص برخورداری راه روستایی در جنوب استان با تامین اعتبارات مورد نیاز انجام خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۲۲:۱۰   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی از مذاکره برای بهره مندی ازبکستان از بندر چابهار خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۲۲:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
پیش نویس مقررات وسایل پرنده هدایت پذیر از دور (پهپاد) CAD 9060 منتشر شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۲۰:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی عصر امروز 31 فروردین ماه وارد چابهار شد و در بدو ورود از شهر جدید تیس بازدید و در جریان پیشرفت پروژه های این شهر قرار گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۹:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر راه و شهرسازی گفت: از ابتدای دولت تدبیر و امید تاکنون هشت هزار کیلومتر بزرگراه در کشور احداث شده است که یک رکورد محسوب می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
تیم تخصصی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی در راستای طرح "ارزیابی ریسک چند مخاطره ای هفده شهر جدید کشور و ارائه راهکارهای کاهش ریسک" از شهر جدید صدرا بازدید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۸:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
دو نگله سنگین ترانزیتی با وزن مجموع 222 تن در منطقه وی ژه اقتصادی بندر شهیدرجایی تخلیه شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۵:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل حقوقی سازمان بنادر و دریانوردی از ارتقا و به روزرسانی قراردادهای واگذاری اراضی پسکرانه بنادر در قالب اجاره به شرط سرمایه گذاری به صورت BOT و تهیه و تدوین پیش نویس آن خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۴:۳۳   + ۱۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با انتشار یک هشدار دریایی از افزایش ارتفاع موج در دریای خزر خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۴:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک از برنامه های این شرکت به منظور بهره گیری از نسل سوم فناوری خبر داد و اظهار کرد که با استفاده از تکنولوژی های نوین ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۳:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی در نشست با استاندار مازندران گفت: جاده های مازندران محور توسعه همه جانبه استان است و از این رو تعریض و ارتقا ایمنی جاده های مازندران از دغدغه های سازمان راهداری محسوب می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۲:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاه گیلان گفت: با افزوده شدن چهار پرواز جدید توسط شرکت هواپیمایی آتا تعداد پروازهای رفت و برگشت مسیر رشت - تهران به 26 پرواز در هفته افزایش می یابد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۲:۳۳    
اداره فدرال هوانوردی ایالات متحده آمریکا برای وارسی 787 های آمریکایی امریه صلاحیت پروازی صادر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۲:۲۳   + ۲۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید از تعیین تکلیف واحدهای مسکن ملی در شهر پرند خبر داد و بر تلاش برای اتمام مسکن مهر پرند در زمان بندی مقرر، تاکید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۱:۵۸   + ۵۹ سایت دیگر  
همزمان با سفر وزیر راه و شهرسازی به استان سیستان و بلوچستان و با حضور مقامات پاکستانی سومین گذرگاه رسمی ایران و پاکستان افتتاح خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان کاشمر از تخریب دو مورد ساخت و ساز غیرمجاز در حریم محورهای این حوزه طی فروردین ماه امسال خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۹:۳۳    
مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین در پیامی درگذشت عباس هویدا، راهدار تلاشگر شهرستان بویین زهرا در اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان که در حین انجام وظیفه درگذشت را تسلیت گفت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۹:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان گفت: عملیات ماسه روبی سال 99 در سطحی جمعاً معادل 34 هزار و 545 متر مربع از نقاط ماسه گیر محور های مواصلاتی حوزه سیستان انجام شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان بردسکن از لکه گیری محورهای این شهرستان به میزان15هزار متر مربع طی ایام نوروز 1400 خبر داد.
مشاهده نتایج بیشتر...