چهارشنبه ۰۱ خردادساعت ۱۹:۴۷May 2019 22

پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (news.mrud.ir)

  ۱ ساعت پیش   + ۴۳ سایت دیگر  
حسن روحانی مجوز انعقاد قرارداد مشارکت برای اجرای پروژه راه آهن شلمچه – بصره را صادر کرد.
  ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
در سومین نشست کمیته راهبری حمل و نقل جاده ای بخش کالا، بر بررسی و رفع موانع اجرای صحیح پروژه تعیین نرخ حمل کالا بر اساس تن بر کیلومتر تأکید شد.
  ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
با آغاز نقشه برداری ، توپوگرافی و عملیات خاکبرداری، پروژه توسعه اپرون فرودگاه گرگان رسماً آغاز شد.
  ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری ایران گفت: طرح های نیمه تمام توسعه فرودگاهی و ناوبری هوایی کشور به سرعت تکمیل خواهند شد.
  ۳ ساعت پیش    
سرپرست معاونت بهره برداری فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) گفت: در حج تمتع امسال 29 هزار زائر از فرودگاه امام خمینی (ره) به سرزمین وحی اعزام می شوند.
  ۴ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
در دیدار مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران با الکساندر میشارین قائم مقام رئیس راه آهن روسیه، راهکارهای تداوم همکاری های دو کشور در انجام پروژه های ریلی و تشکیل شرکت مشترک بین دو کشور مورد بررسی ...
  ۴ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر حمل و نقل کالای سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته و بکارگیری از ظرفیت بخش خصوصی ...
  ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران گفت: کارکنان راه آهن و خانواده آنان همواره از از نظر شان و منزلت در جایگاه بالایی قرار دارند و برای حفظ همدلی وهم افزایی در خانواده بزرگ راه آهن باید از نگاه ...
  ۴ ساعت پیش    
سرپرست معاونت بازآفرینی شهری و مسکن خراسان شمالی از برگزاری جلسه هماهنگی اعضای هیات مدیره سازمان نظام کاردانی ساختمان با راه و شهرسازی استان خبر داد.
  ۴ ساعت پیش    
یک فروند هواپیمای فوکر 100 ایران ایر بعد از دو سال و نیم زمینگیر بودن، پس از تامین قطعات و انجام تعمیرات اساسی به خط پروازی بازگشت.
  ۴ ساعت پیش    
مسئول آموزش راه و شهرسازی بوشهر از برگزاری 32 دوره آموزشی برای کارکنان این اداره کل در سال 97خبر داد.
  ۴ ساعت پیش    
مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل ونقل کشور بعد از ظهر امروز از محور گرمسار-سیمین دشت-فیروزکوه بازدید می کند.
  ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره مدیریت بحران و پدافند غیرعامل اداره کل راه و شهرسازی استان قم گفت: مبحث 21 مقررات ملی ساختمان که در مورد پدافند غیر عامل تدوین شده، همانند سایر مباحث مقررات ملی ساختمان لازم الاجرا است ...
  ۵ ساعت پیش    
با اتمام چک هواپیمای A330 ایران ایر به رجیستر EP-IJA، دیگر ایرباس این شرکت با رجیستر EP-IJB برای انجام چک C وارد آشیانه شد.
  ۵ ساعت پیش    
مدیر کل هواشناسی گیلان در دیدار با رئیس سازمان هواشناسی کشور به ارائه گزارش عملکرد یکساله هواشناسی استان پرداخت.
  ۵ ساعت پیش    
معاون شهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی از برگزاری اولین جلسه این کارگروه و بررسی 17 دستور کار با حضور ستوده معاون عمرانی استانداری بوشهر خبر داد.
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی مازندران از آغاز عملیات اجرایی بهسازی و روکش آسفالت محور روستایی وانا امیری در شهرستان آمل خبر داد.
  ۵ ساعت پیش    
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی در نشست خبری با اصحاب رسانه عنوان کرد: برای بهره مندی کامل از راه روستایی در استان به ساخت و احداث 997 کیلومتر راه نیاز داریم.
  ۵ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: با گذشت 62 روز از فصل بهار برف روبی در ییلاقات مشکین شهر و دامنه کوه سبلان توسط راهداران انجام شد.
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
علی نبیان در دیدار با نماینده مردم نی ریز و استهبان، گفت: سازمان ملی زمین و مسکن در شهرستان نی ریز 11 هزار هکتار زمین تحت اختیار دارد که آمادگی اختصاص بخشی از این زمین ها را در قالب طرح اقدام ملی ...
  ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل راه و شهرسازی گلستان از تسریح در روند اجرای پروژه بهسازی محور رامیان - سه راهی شاهرود با تدابیر اندیشه شده در جلسه کاری امروز خبر داد.
  ۶ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان مانه و سملقان گفت: 100 کیلومتر از راه های روستایی و اصلی این شهرستان که در سیلاب خسارت دیده بود، ترمیم و بازسازی شد.
  ۸ ساعت پیش   + ۴۴ سایت دیگر  
بر اساس اعلام هواشناسی امروز چهارشنبه اول خرداد در مناطقی از آسمان کشور رگبار و بارش موقتی باران و رعد و برق پیش بینی شده است.
  ۸ ساعت پیش    
در جلسه کمیسیون ماده پنج استان اصفهان درخواست افزایش ارتفاع ، حذف و یا اضافه کردن گذر و تغییر کاربری مربوط به 10 شهر استان مورد بررسی قرار گرفت.
  ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نصب حفاظ بتنی بلوک مفصلی (نیوجرسی) درآزادراه زنجان – قزوین درحال انجام است .
  ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان با بیان اهمیت موضوعات مرتبط با حمل و نقل به ویژه رعایت حق و حقوق رانندگان، گفت: در اجرای سامانه اعلام بار آنلاین، آنچه که اصلی ترین سرمایه ما محسوب می شود ...
  ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
تکاور با اشاره به خسارت 83 میلیارد تومانی سیل فروردین ماه به زیرساخت های راه و شهرسازی استان فارس از لایروبی رودخانه دروازه قرآن شیراز خبر داد و گفت ...
  ۸ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
علیرضا تابش با اعلام تخصیص اعتبار 2500 میلیاردتومانی دولت برای احداث 30 هزار واحد مسکونی سیل زده شهری و روستایی ...
  ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و مدیریت منابع وزارت راه و شهرسازی محور کلور – درام را جایگزین مناسب برای اتصال خلخال و هشتجین در استان اردبیل به سمت طارم و شبکه راه های ملی عنوان کرد.
  ۹ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
عضو هیأت عامل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور، از نظارت دقیق این سازمان بر روند بارگیری و حمل جاده ای کالاهای اساسی از بندر چابهار خبر داد.
  ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
در راستای حضور موثر و مستمر مدیران در مجموعه واحدهای اجرایی تابعه خود، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان به منظور رسیدگی به مشکلات و دریافت نظرات ...
  ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
معاون سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در همایش سراسری معاونان راهداری و فنی کضور گفت: حجم بارش های سیل آسا همزمان با تردد وسایط نقلیه به ویژه در استان ها و محورهای پرتردد ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون معماری و شهرسازی راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: در سال 97 جلسات کمیسیون ماده پنج استان اردبیل با بررسی 569 پرونده در 49 جلسه برگزار شد.
  ۱۰ ساعت پیش    
70 نفر از همکاران اداره کل راه و شهرسازی استان تهران در حوزه های کاری مختلف در دوره آموزشی بررسی نقش فرآیند مدل سازی اطلاعات ساخت BIM در سازمان های مجری پروژه شرکت کردند.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
مدیر کل راه آهن قم از کمک 100 میلیون ریالی کارکنان اداره کل راه آهن قم به سیل زدگان مناطق مختلف کشور خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
در پی سفر حسن روحانی رئیس جمهوری به منطقه ویژه ماکو از طریق ارتباط ویدئو کنفرانس وزیر راه وشهرسازی، کلنگ آغاز پروژه ی آزادراه مرند بازرگان را به زمین زد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۰۸:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی که به همراه رئیس جمهور به استان آذربایجان غربی سفر کرد در جریان این سفر گفت: تقویت و امور مربوط به کریدورها و مسیرهای ترانزیتی از اولویت های وزارت راه وشهرسازی است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۰۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خراسان شمالی در ششمین دوره از جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران، حائز رتبه برتر شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۸:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی کلنگ احداث بزرگراه مرند-بازرگان را به زمین زد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۶:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
میرشفیع درخصوص کلنگ زنی پروژه آزادراه مرند – بازرگان توسط وزیر راه و شهرسازی همزمان با حضور رئیس جمهور در ماکو اظهار کرد: این پروژه با مشارکت 65 درصد بخش خصوصی و 35 درصد کارفرما که دولت خواهد بود ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۶:۳۰    
مدیرکل دفتر بررسی سوانح هوایی سازمان هواپیمایی کشوری از وقوع یک حادثه جدی برای یک فروند جت خصوصی در فرودگاه مهرآباد تهران خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۶:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
اصغری مهرآبادی با اشاره به پایان پروژه مسکن مهر در استان های یزد، زنجان و چهارمحال و بختیاری از بسته شدن پرونده مسکن مهر در 5 استان دیگر تا پایان شهریورماه جاری خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۶:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران با بیان اینکه تکمیل پروژه های نیمه تمام فرودگاهی در اولویت این شرکت است ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۵:۵۰    
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران در جمع کارکنان واحد های دریایی و بندری بر ضرورت ارائه خدمات مطلوب به مردم و تکریم ارباب رجوع و تلاش در جهت جلب رضایت مشتریان تأکید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۵:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
مازیار حسینی به مسائل حوزه معاونت مسکن و ساختمان اشاره کرد و با بیان اینکه حوزه مسکن و ساختمان مسائلی دارد ، که در تعامل با مجلس شورای اسلامی قابلیت پیگیری دارد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۴:۳۰   + ۳۰ سایت دیگر  
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان از آغاز فرآیند ترخیص و حمل محموله شکر خام مورد نیاز شهرهای مختلف کشور از بندر چابهار خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۴:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی در مرحله پایانی سفر به استان خراسان جنوبی با اشاره به افزایش بی منطق قیمت مسکن در کشور از تعیین کارگروهی برای رسیدگی به این منظور خبر داد و استفاده از ابزار مالیاتی را از راهکارهای ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۴:۳۰    
مدیرکل فرودگاه های خراسان جنوبی از افزایش فضای ترمینالی فرودگاه بیرجند به بیش از شش هزار متر مربع در طرح توسعه ترمینال این فرودگاه خبر داد و گفت: با توسعه ترمینال فرودگاه بیرجند ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۴:۲۵    
مدیرکل راه و شهرسازی مازندران از آغاز عملیات اجرایی بهسازی و آسفالت محورروستایی نشل اندوار در شهرستان آمل با اعتباری بالغ بر 16 میلیارد ریال خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۴:۲۵   + ۳۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی از بالاترین ترافیک و حجم تخلیه و بارگیری در بندر امام خمینی ( ره) خبر داد و گفت: در بندر شهید رجایی انگیزه صادرات کماکان رو به افزایش است ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
ملاقات مردمی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای در راستای شفافیت در پاسخگویی و تسریع در رسیدگی به مطالبات مردم هر هفته برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۴:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
دبیر کارگروه امور زیر بنایی و شهرسازی استان گلستان از برگزاری اولین جلسه این کارگروه در امسال و بررسی 19 دستور کار با حضور غراوی سرپرست استانداری گلستان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۴:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
رییس اداره نگهداری راههای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان از روکش آسفالت برخی از محورهای مواصلاتی استان با 90 میلیارد ریال اعتبار خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۳:۴۵    
رئیس سازمان راهداری وحمل ونقل جاده ای کشور از اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای هرمزگان به دلیل کاهش تصادفات جاده ای تقدیر و تشکر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۳:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
رییس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهر قم مطرح کرد : طی سال 97 ، از مجموع 790 قطعه کارت هوشمند صادره دربخش حمل ونقل عمومی ،390 قطعه برای ناوگان و 400 قطعه دیگر متعلق به رانندگان جاده ای بوده است .
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۳:۲۰    
درجلسه شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان ایلام پیگیری پرداخت خسارت منازل مسکونی، تسریع در احداث پل های تخریب شده از سیل مطرح شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۳:۱۵    
اولین جلسه ستاد بازآفرینی شهرستان ورامین با دستور کار بررسی برنامه اجرایی امسال تشکیل شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
علی نبیان با تاکید بر این مطلب که پرونده مسکن مهر در سراسر کشور تا پایان امسال بسته می شود، گفت: با افتتاح پروژه 798 واحدی مسکن مهر در شهر بیرجند، پرونده مسکن مهر در خراسان جنوبی، بسته شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
ابلاغیه رئوس مهمترین اقدامات درخصوص ارتقای ایمنی محدوده ورودی و خروجی شهرها در پی تشکیل جلسه کمیته مهندسی ایمنی راه، جهت تصمیم گیری نهایی به کمیسیون ایمنی راههای کشور ارسال شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۳:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره نگهداری راههای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان گفت: بهسازی و روکش آسفالت 3 محور روستایی استان به طول حدود 20 کیلومتر و با اعتبار ملی 56 میلیارد ریال درحال اجراست.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان در جلسه شورای اداری این اداره با حضور معاونان و روسای ادارات ستادی و شهرستان های استان، با بیان اینکه سال جدید به لحاظ شرایط کاری با سختی آغاز شد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۲:۴۰    
برای احداث و بهسازی راههای روستایی شهرستان کازرون بیش از 160 میلیارد ریال قرارداد منعقد شده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۲:۳۰    
در هفتمین جلسه ستاد بازآفرینی شهرستان ملارد ، مشکلات این شهرستان در حوزه تخصیص قیر رایگان و شروع عملیات اجرایی پروژه های مورد پی گیری قرار گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت اداره کل راه وشهرسازی استان اردبیل از رفع تصرف 84465 مترمربع ازاراضی تحت پوشش راه و شهرسازی اردبیل به ارزش بیش از181 میلیارد ریال درسطح استان از ابتدای امسال خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۲:۳۰    
این هفته نیز دیدار مردمی مدیر کل راه و شهرسازی استان همدان با شهروندان انجام شد و آنها بدون واسطه به بیان مشکلات و مسائل خود پرداختند .
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۱:۴۵    
همزمان با روز ملی بهره وری و بهینه سازی مصرف شاخص های کلیدی بهره وری در راه آهن از سوی مدیرعامل شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران ابلاغ شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل از وجود بیش از یک هزار و 523 هکتار بافت ناکارآمد شهری و یک هزار و 145 هکتار سکونتگاه غیررسمی در استان اردبیل خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۰:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی گفت: به منظور اعزام زائران استان به مراسم ارتحال امام خمینی(ره) 80 دستگاه اتوبوس و 50 دستگاه مینی بوس در نظر گرفته شده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
سال گذشته صد هکتار از اراضی دولتی به ارزش400 میلیارد ریال در شمال استان کرمان رفع تصرف شده و به بیت المال بازگشته است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۰۹:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران در خصوص برنامه ریزی های انجام شده در راستای مقابله با سیلاب گفت: از ابتدای امسال برای مقابله با سیلاب جلساتی در استانداری تهران تشکیل و نقاط بحرانی رود دره های کن و ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۰۹:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
جلسه ای در خصوص بررسی موانع پیش روی ساختمان سازان شهر قزوین، با حضور رییس اداره توسعه مهندسی و نظارت بر مقررات ملی ساختمان و نمایندگان جمعی از ساختمان سازان شهر قزوین در محل سالن جلسات اداره کل راه ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۰۹:۲۲    
صبوری گفت: 9 فقره شکایت ثبت شده در سامانه شهراه این اداره کل مورد بررسی قرار گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۰۹:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای طبس از اجرای 30 کیلومتر روکش آسفالت گرم درحوزه راه های این شهرستان با بیش از56 میلیارد ریال خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۰۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره راه و شهرسازی جویم از بهسازی محور روستای دامچه به هیرم با 17 کیلومتر روکش آسفالت خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۰۹:۱۷    
مدیرکل راه و شهرسازی مازندران با عنوان اینکه روابط عمومی به عنوان قدرت فیزیکی و مجازی هر نهادی محسوب می گردد افزود : روابط عمومی به عنوان یک فن و هنر تلقی می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۰۹:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل ونقل از افتتاح راه آهن میانه-بستان آباد در تابستان پیش رو خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۰۹:۰۲    
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی راه و شهرسازی گلستان از برگزاری 76 دوره آموزشی برای کارکنان راه و شهرسازی گلستان در سال 98 خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۰۸:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیر املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی کردستان با اشاره به اهمیت حفظ و حراست از اراضی ملی، شناسایی و اخذ اسناد اراضی دولتی را از جمله اولویت های هدف گذاری شده راه و شهرسازی کردستان در امسال عنوان ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۰۸:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
با حضور نماینده ولی فقیه در استان و معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ایلام و مدیرکل راه وشهرسازی استان ایلام بهره برداری از مسجد جامع شهر آبدانان آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۲۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
محمد اسلامی با تشریح اهداف بازآفرینی شهری گفت: هدف برنامه بازآفرینی شهری هم شامل احداث برای خدمات عمومی و پشتیبانی زندگی است، هم احداث مسکن را شامل می شود ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۲۱:۵۰   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه احداث مسکن و برنامه های بازآفرینی شهری در اولویت کار دولت قرار دارد، گفت: مهم ترین کاری که وزارت راه و شهرسازی در این رابطه انجام می دهد، عرضه زمین است ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۲۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
با حضور وزیر راه و شهرسازی، پروژه مسکن مهر در استان خراسان جنوبی به اتمام رسید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۸:۳۵    
طرح های باز آفرینی شهری بیرجند با حضور وزیر راه و شهرسازی به افتتاح رسید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۸:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
فردین یزدانی گفت: تدوین سبد متنوع تسهیلات دهی از سوی بانک مسکن مهم ترین نقش در میزان ورود متقاضیان مصرفی به بخش مسکن در یکسال گذشته را داشته است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۸:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل ونقل کشور گفت: با حضور وزیر راه و شهرسازی 124 کیلومتر از گلوگاه های ترافیکی کریدور جنوب-شمال در شرق کشور به بهره برداری رسید و عملیات اجرایی راه آهن جزین- ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۸:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
علی نبیان در دیدار با معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، گفت: بیش از 50 دستگاه دولتی از سازمان ملی زمین و مسکن درخواست واگذاری زمین با کاربری های عمومی دارند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۷:۳۰    
امروز 124 کیلومتر باند دوم در محورهای استان خراسان جنوبی افتتاح و احداث 133 کیلومتر راه و راه آهن آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۷:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
سیدمحمد پژمان با اشاره به فعالیت های شرکت بازآفرینی شهری ایران در بافت های واجد ارزش، فرسوده و سکونتگاه های غیررسمی بیرجند در خراسان جنوبی، گفت: باززنده سازی محور تاریخی بهارستان-چهاردرخت ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۳:۵۶    
ییس اداره راهداری وحمل ونقل جاده ای نیشابور گفت : با بارش بارانهای بهاری وجاری شدن سیل وطغیان رودخانه ها در بهار امسال حدود 22میلیارد ریال به جاده های این شهرستان خسارت وارد شده است.
مشاهده نتایج بیشتر...