سه شنبه ۲۷ اردیبهشتساعت ۱۹:۰۷May 2022 17
جستجوی پیشرفته

پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (news.mrud.ir)

پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 29 اسفند 1394 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 30 اسفند 1395 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 29 اسفند 1396 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 29 اسفند 1397 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 29 اسفند 1398 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 30 اسفند 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 29 اسفند 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 31 فروردین 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 1 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 2 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 3 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 4 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 5 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 6 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 7 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 8 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 9 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 10 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 11 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 12 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 13 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 14 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 15 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 16 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 17 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 18 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 19 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 20 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 21 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 22 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 23 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 24 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 25 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 26 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 27 اردیبهشت 1401 
  ۳۷ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره ترانزیت و حمل و نقل بین المللی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان اعلام کرد: متقاضیان شرکت در بیست و ششمین دوره آزمون تاسیس شرکت های حمل و نقل بین المللی کالا تا روز پنجشنبه هفته ...
  ۴۲ دقیقه پیش    
مدیرکل فرودگاه های استان یزد از آغاز ممیزی ANS با هدف ارزیابی میزان انطباق سیستم های مدیریت، عملیات، زیرساخت ، سیاست ها، برنامه ها ...
  ۴۲ دقیقه پیش   + ۶۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور با اشاره به اینکه نیمی از هزینه سبد خانوار صرف مسأله مسکن می شود، جهش واقعی در ساخت مسکن را از اولویت های دولت دانست و از استانداران و مدیران بانکی و سازمان های مسئول خواست تا برای حل این ...
  ۴۲ دقیقه پیش    
سازمان هواشناسی با صدور هشدار سطح نارنجی از وزش باد شدید و ادامه پدیده باد و گردوخاک خبر داد.
  ۴۷ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
همزمان با سراسر کشور و با دستور رئیس جمهور، ساخت واحدهای طرح نهضت ملی مسکن سه شهر جدید استان اصفهان آغاز شد.
  ۴۷ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران پایان خرداد ماه را پایان زمان دریافت کارت تقسیط مسکن مهر استان تهران اعلام کرد.
  ۴ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل راه و شهرسازی استان فارس گفت: متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن دراستان فارس که پیامک دریافت کرده اند باید هرچه سریعتر به دفاتر پیش خوان منتخب درسطح استان مراجعه کنند.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اردبیل گفت: امسال بر خلاف سایر اعتبارات که بیشتر بر مبنای آمار جمعیتی در استان اردبیل توزیع می شود، ملاک و معیار توزیع اعتبارات بحران و حوادث ...
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون فنی وراه روستایی اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان زنجان گفت : نصب هرگونه تابلو درمحورهای مواصلاتی ...
  ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی در پیامی به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی یکی از از وظایف استراتژیک روابط عمومی، را دخالت در روند تصمیم گیری سازمان عنوان کردند.
  ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
کاهش عوارض دریافتی از کامیون داران ایرانی و حضور پیمانکاران ایرانی در مناقصه اجرای محور نوردوز به ایروان از مواردی بود که در دیدار وزیر راه و شهرسازی کشور با وزیر مدیریت منطقه ای و زیرساخت جمهوری ...
  ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی در گفت وگو با رادیو اینترنتی پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، آخرین وضعیت آب و هوای کشور را تشریح کرد.
  ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان در پیامی روز ارتباطات و روابط عمومی را به فعالان و دست اندرکاران این عرصه تبریک گفت.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۲۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت : احداث 5 کیلومتر باند دوم ورودی شهرستان گرمی بزودی زیر بار ترافیک رفته و در اختیار هم استانی های عزیز قرار خواهد گرفت.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
در 120 ثانیه امروز، 26 اردیبهشت، از تامین اراضی 2 میلیون و 400 هزار واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن تا برقراری خط کشتیرانی کانتینری بندر چابهار به هند و امارات مورد اشاره قرار گرفت.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۸:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی کشور از انعقاد قرارداد به منظور ساخت 150 هزار واحد مسکن ملی در بافت فرسوده، ساخت 800 هزار واحد روستایی طی چهار سال و پیشنهاد افزایش وام خرید مسکن در تهران خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۷:۴۵   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک مسکن گفت: جریانی که در مقابل هیاهو و جنجال سازی ها باید ایستادگی کند، جریان رسانه و مدیران ارتباطی و روابط عمومی در مجموعه های مختلف کشور هستند.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۶:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن با تاکید بر اینکه متقاضیان مسکن از جمله خانوارهای دارای سه فرزند و بیشتر در کلانشهرها ساماندهی می شوند از ثبت نام 29 هزار و 650 خانوار دارای سه فرزند در سامانه ثمن خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۶:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران بر برخورد قانونی و جدی توسط روسای ادارات تابعه در خصوص هرگونه حفاری غیر مجاز در حریم راه های این استان تاکید نمود.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۶:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
رییس راهداری وحمل ونقل جاده ای شهرستان اهر در آذربایجان شرقی از خط کشی وآماده سازی محورهای شهرستان اهر بطول 70 کیلومتر جهت تسهیل در عبور ومرور خبرداد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۶:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی زنجان گفت: طی سال گذشته برای اجرای پروژه های حوزه راه سازی در استان زنجان 200 میلیارد تومان هزینه شد که از این میزان تنها 130 میلیارد تومان اعتبار برای این ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۶:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری وحمل ونقل جاده ای شهرستان خلخال گفت: راه خلخال به ماسال بعنوان آخرین راه بین شهری مسدود شده از برف این شهرستان برف روبی و بازگشایی شد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۶:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره حمل و نقل مسافر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران عنوان نمود: از ابتدای سال تا کنون جابجایی 567 هزار مسافر در استان انجام که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته که 542 هزار ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۶:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
نایب رییس و دبیر انجمن صنفی دریانوردان با اشاره به اصلاحات مهم به تصویب رسیده در نشست کمیته سه جانبه مقاوله نامه کار دریایی MLC، گفت: در این نشست ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۶:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای ایلام گفت: تاکنون بیش از 63 کیلومتر حفاظ بتنی(نیوجرسی) در محور مواصلاتی ایلام به سمت مهران نصب شده است.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۶:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره اطلاعات هوانوردی- اداره کل ترافیک هوایی ایران با بیان اینکه سرویس اطلاعات هوانوردی به منظور ارائه خدمات یکپارچه و هدفمندی است که برای پشتیبانی ازهوانوردی غیرنظامی با هدف ارتقاء ایجاد نظم و ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۶:۰۱    
مدیر بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان از تصویب ساخت سه فروند اسکله گردشگری و 8 فروند شناور در بنادر لنگه ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۵:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن، نهضت ملی مسکن را نیازمند پشتیبانی مالی و اقتصادی دانست و گفت: از طریق مولدسازی دارایی ها می توان اهداف مورد نظر در این طرح را اجرایی کرد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت : 600 میلیارد تومان از محل فاینانس بانک ها برای توسعه بزرگراه ها و راه های اصلی استان اردبیل اختصاص یافته است.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۵:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره سازمان ملی زمین و مسکن از آغاز دور جدید نشست های پیگیری تامین زمین برای ساخت پروژه های نهضت ملی تولید مسکن خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۴:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
با حکم معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادرودریانوردی، سعید خورسندی به عنوان سرپرست دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا) این سازمان منصوب شد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۴:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه افزایش سقف اجاره بها 25 درصد است و باید رعایت شود از تخصیص 40 هزار میلیاردتومان تسهیلات ودیعه مسکن خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۴:۵۶   + ۳۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور با صدور هشدار سطح زرد از ورود دو سامانه بارشی و وزش باد و گرد و خاک به کشور خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۴:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
با حکم معاون وزیر راه وشهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادرودریانوردی، محمد شکیبی نسب به عنوان مدیرکل بنادرودریانوردی استان بوشهر منصوب شد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۴:۴۶    
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از آمادگی کامل این اداره کل برای انجام مناقصه تقاطع های غنی آباد و فیروز آباد خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۴:۴۶    
سرپرست دبیرخانه کمیسیون ماده 12راه و شهرسازی استان تهران ازدسته بندی و آلبوم سازی 4500 فقره رای صادره در کمیسیون ماده 12 خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۴:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار سطح نارنجی از وزش باد شدید همراه با گردوخاک و افزایش شاخص آلودگی هوا خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی شرق سمنان از اتمام پروژه های سکونتگاه های غیررسمی و تعریف پروژه های جدید در سال جاری خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۴:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
سرپرست مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی با حضور در مصلای امام خمینی (ره) از سی وسومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران بازدید کرد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۳:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: احداث تونل دوم اردبیل – حیران با پیشرفت مناسب در حال اجراست و عملیات حفاری این تونل تا آخر خردادماه به سرانجام می رسد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
عملیات 10 پروژه احداث راه روستایی در شهرستان های بافت، ارزوئیه و شهربابک در استان کرمان با مجموع اعتباری بالغ بر 162 میلیارد تومان و به طول حدود 52 کیلومترکلنگ زنی شد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۳:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس اداره نگهداری ابنیه راه های اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان قم گفت: درقالب قراردادی بالغ بر 80 میلیارد ریال، طرح تعریض، تعمیر و ایمن سازی 7 دستگاه پل، درسطح محورهای تفرش ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۳:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی کاشان با بیان اینکه 180 میلیارد ریال از اراضی ملی در کاشان آزادسازی شد، گفت: وسعت اراضی آزادشده به بیش از 82 هزار متر مربع می رسد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: امکان تامین و خرید لاستیک های پر تقاضا از طریق سامانه کالای وزارت صمت به آدرسwww.kala.ntsw ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۳:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
در بازدید رئیس سازمان ملی استاندارد از بندر امام خمینی(ره)، فرآیند خروج کالاها و روش های همکاری های بیشتر برای تسریع و تسهیل در این فرآیند بررسی شد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۳:۱۷    
مدیرکل راه و شهرسازی استان خراسان شمالی ضمن اعلام آغاز عملیات اجرایی برای 5710 واحد مسکونی در سطح استان گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۳:۱۲   + ۴۶ سایت دیگر  
مسئول عملیات حج شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران از آغاز اعزام 39 هزار و 620 زائر خانه خدا از 17 فرودگاه کشور به سرزمین وحی از تاریخ 22 خرداد ماه امسال خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان گیلان از تامین زمین برای 15هزار واحد مسکونی در استان خبر داد و گفت: عملیات اجرایی حدود هفت هزار پروژه نیز آغاز شده است.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور از مسدود بودن محور هراز تا چهارشنبه 28 اردیبهشت خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان پارس آباد گفت:در یک ماه گذشته 130 کیلومتر از راههای اصلی و فرعی این شهرستان توسط راهداران خط کشی شده است.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۱:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان گفت: تاکنون برای احداث بزرگراه در مسیر میرجاوه- زاهدان- بم 2 هزار و 965 میلیارد ریال اعتبار از سوی این اداره کل هزینه شده و برای ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره راه وشهرسازی شهرستان تیران و کرون از عملیاتی شدن اجرای لایه دوم آسفالت گرم باند دوم تیران – سامان به طول حدود 6 کیلومتر، خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۹:۴۲    
معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان با اشاره به اتمام مهلت ویرایش اطلاعات ثبت نامی متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن استان بر لزوم تسریع در رفع ایرادات ثبت نامی تاکید کرد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۹:۰۷   + ۳۹ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی با اعلام رگبار پراکنده باران و وزش باد شدید در استان های ساحلی خزر و البرز مرکزی از خیزش گردوخاک در جنوب شرق کشور خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۸:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاه های آذربایجان شرقی از انجام پرواز فوق العاده مسیر دمشق از فرودگاه تبریز خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
در 120 ثانیه امروز، 4 اردیبهشت، از ساخت خانه ویلایی در طرح نهضت ملی مسکن در شهر جدید رامشار تا ثبت نام بیش از 419 هزار نفر در اصفهان در طرح نهضت ملی مسکن مورد اشاره قرار گرفت.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۶:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان از تصویب بودجه ساخت سه فروند اسکله گردشگری در بنادر لنگه، کنگ و مقام خبر داد و گفت: مکان یابی برای ایجاد بندرگاه جدید در دستور کار قرار گرفته است.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۶:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
میزان تخلیه و بارگیری کالا در بنادر مالکیتی و حاکمیتی سازمان بنادر و دریانوردی طی فرودین سال 1401، معادل 16 میلیون و 445 هزار تن بود که در قیاس با مدت مشابه سال گذشته، رشد 4 درصدی را نشان می دهد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۶:۴۰   + ۴۱ سایت دیگر  
خط منظم کشتیرانی کانتینری بین بنادر ناواشیوا و کاندلای هندوستان به بندر چابهار و بالعکس و نیز بندر چابهار به جبل علی و بالعکس برقرار و نرخ تردد شناورها در مسیرهای مربوطه اعلام شد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۵:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با یادآوری اینکه در اجرای طرح مسکن مهر برای 2 میلیون و 200 هزار واحد آن طرح تامین اراضی حدود یک میلیون دولت را برعهده گرفت ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۵:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی از جمع آوری تابلوهای غیر مجاز تبلیغاتی از حاشیه محورهای مواصلاتی استان خبرداد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۵:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران از آشکار سازی نقاط پر تصادف در جاده های این استان بمنظور افزایش ایمنی و کاهش تصادفات جاده ای خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران از برگزاری دوره آموزشی- توجیهی یک روزه سامانه مدیریت یکپارچه پروژه های عمرانی این اداره کل خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۵:۲۰    
سازمان هواشناسی با انتشار هشدار دریایی سطح زرد از افزایش میزان سرعت باد و احتمال خسارت به تاسیسات دریایی خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۵:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه گفت: از 194 هزار متقاضی که در طرح نهضت ملی مسکن در استان ثبت نام کرده اند، 85 هزار نفر واجد شرایط اولیه تشخیص داده شده اند.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۵:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی از رفع و ایمن سازی 60 درصد نقاط پرتصادف راه های استان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۵:۲۰    
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی همراه با مدیرکل حفظ و احیای بناهای تاریخی وزارت میراث فرهنگی با استاندار آذربایجان غربی دیدار و گفت وگو کردند و لزوم اجرای ضوابط احیای بافت تاریخی ارومیه مهم ترین ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
سلیمانی فرد رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ایشهرستان بناب از راه اندازی سامانه روشنایی بزرگراه بناب-عجب شیرجهت کاهش تصادفات دراین محور خبر داد .
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۵:۱۵    
معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان گفت: طی سال 1400 ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۵:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل پدافندغیرعامل استانداری اردبیل گفت: اخذ پیوست پدافندغیرعامل برای طرح ها و پروژه های عمرانی دولتی و بخش خصوصی الزامی است.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۳:۲۰   + ۱۵ سایت دیگر  
دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان از تمدید مجدد مهلت ثبت نام آزمون ورود به حرفه مهندسان، معماران تجربی و کاردان ها تا 26 اردیبهشت سال جاری خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای هرمزگان با اشاره به اینکه در سال گذشته تعداد 47 پروژه به طول 131 کیلومتر آسفالت شد گفت:این اداره کل در بین 33 اداره کل در سطح کشور ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۳:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با انتشار هشدار دریایی سطح نارنجی از افزایش سرعت وزش باد و ارتفاع موج در ساحل خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۱:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
در راستای حمایت از ساخت و ساز مردمی و نوسازی و بهسازی بافت های فرسوده تسهیلات بانکی برای احداث واحدهای مسکونی به سه میلیارد و 500 میلیون ریال افزایش یافت.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۱:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهر جدید رامشار ضمن اعلام آخرین وضعیت اجرای طرح نهضت ملی مسکن در این شهر، گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۱:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور از انسداد محور هراز به صورت 24 ساعته به دلیل انجام عملیات کارگاه جاده ای خبر داد و گفت: تردد از محورهای جایگزین چالوس و فیروزکوه انجام می شود.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۱:۰۰    
مدیرکل راه وشهرسازی جنوب کرمان دراولین جلسه طرح جامع بازنگری شهرمنوجان از بررسی طرح جامع بازنگری شهرمنوجان با نگاه ویژه به حوزه گردشگری وطرح نهضت ملی مسکن خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۱:۰۰    
▪️اعضای مرکز کارشناسان قوه قضاییه آذربایجان غربی به منظور گسترش تعامل با مدیرکل راه و شهرسازی استان دیدار و گفت وگو گو کردند و در این دیدار مطرح شد از ظرفیت علمی و تجربی کانون وکلا در گره گشایی از ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی از ارائه تسهیلات ویژه به افراد دارای زمین (خود مالک) در طرح نهضت ملی مسکن خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
در جلسه کارگروه امور زیربنایی و شورای برنامه ریزی استان البرز دو شهرک دیگر به شهرک های طرح جهش تولید مسکن اضافه شد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
طرح های بزرگی در جهت توسعه راههای استان ایلام در حال اجرا است و در حوزه جنوب استان نیز پروژه های عظیمی اجرایی شده است
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره نظام مهندسی و مقررات ملی و کنترل ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان خبر داد: مهلت ثبت نام آزمون ورود به حرفه مهندسان تا پایان وقت اداری روز دوشنبه 26 اردیبهشت ماه 1401 برای بار ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۰:۴۵    
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان از آغاز عملیات روکش آسفالت حفاظتی اسلاری سیل در محور سمنان-گرمسار، محدوده لاسجرد- دهنمک خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۰:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان فارس گفت: 1400 هکتار زمین با مالکین بخش خصوصی و دولتی در شهرهایی که زمین دولتی وجود ندارد جهت اجرای نهضت ملی مسکن توافق شده است و در حال سیر مراحل قانونی است.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۰:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
مدیر کل راه و شهرسازی استان با اعلام ثبت نام بیش از 419 هزار نفر در طرح نهضت ملی مسکن که بیش از دوبرابر سهمیه اعلامی استان است، گفت: تاکنون بیش از 20 هزار نفر واریز وجه داشته اند.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان لرستان در جریان تشریح روند پیشرفت پروژه های راه و شهرسازی این استان از بهره برداری از 10 کیلومتر در محور خرم آباد-کوهدشت تا پایان سال جاری و تکمیل دو تقاطع غیر همسطح در ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۰:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار سطح نارنجی از وزش باد شدید همراه با گردوخاک خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۹:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان از تمدید مجدد نام نویسی آزمون ورود به حرفه مهندسی و کاردانی در تمامی رشته ها در استان تا 26 اردیبهشت ماه جاری خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
در دیدار مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران با مجتبی یزدانی معاون حقوقی، امور مجلس و استانها، مشکلات حقوقی و پرونده های مهم استان مورد بررسی و تدقیق قرار گرفت.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۹:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی برای بخش هایی از کشور بارش پراکنده و خیزش گرد و خاک به دنبال وزش باد را پیش بینی کرد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس اطلاعیه مرکز مدیریت راه های کشور در شبانه روز گذشته، مطابق با آخرین اطلاعات دریافتی از 2487 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 9 درصد کاهش را نشان می دهد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۲۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره حقوقی اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان زنجان گفت :درسال گذشته 947 پرونده تخلفات بخش حمل ونقل جاده ای در کمیسیون های ماده 11 و 12 و موضوع ماده 14 در استان زنجان موردبررسی قرارگرفته ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۲۱:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: این استان همواره در تأمین زمین برای طرح های حمایتی دولت به منظور تامین مسکن اقشار مختلف پیشتاز بوده است.
مشاهده نتایج بیشتر...