دوشنبه ۱۰ بهمنساعت ۰۸:۴۷Jan 2023 30
جستجوی پیشرفته

پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (news.mrud.ir)

پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 29 اسفند 1394 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 30 اسفند 1395 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 29 اسفند 1396 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 29 اسفند 1397 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 29 اسفند 1398 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 30 اسفند 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 29 اسفند 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 31 فروردین 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 31 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 31 خرداد 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 31 تیر 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 31 مرداد 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 31 شهریور 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 30 مهر 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 30 آبان 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 30 آذر 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 30 دی 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 1 بهمن 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 2 بهمن 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 3 بهمن 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 4 بهمن 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 5 بهمن 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 6 بهمن 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 7 بهمن 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 8 بهمن 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 9 بهمن 1401 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 10 بهمن 1401 
  ۳ دقیقه پیش    
رئیس اداره نظارت بر ساخت راههای اداره کل راه و شهرسازی شمال استان سیستان و بلوچستان بر ارتقاء کیفیت و افزایش طول عمر تاکید کرد و گفت: راهسازی در این استان بدلیل شرایط جوی و اقلیمی ...
  ۲۱ دقیقه پیش    
مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان سیستان و بلوچستان گفت: در حال حاضر ساخت چهار هزار و 172 واحد طرح نهضت ملی مسکن در شهرهای زیر 100 هزار نفر این استان توسط این اداره کل در حال انجام است.
  ۳۹ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
با پیگیری مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده لرستان و نماینده مردم پلدختر ، 10کیلومتر دیوار ضامن در مسیر خرم آباد پلدختر احداث می شود.
  ۳۹ دقیقه پیش    
سیستان و بلوچستان از نظر شاخص های توسعه راه از محروم ترین استان کشور بشمار می رود بطوری که جهت رسیدن این استان به شاخص متوسط کشوری در بخش بزرگراه نیاز به احداث بیش از هزار کیلومتر باند دوم است.
  ۴۲ دقیقه پیش    
مدیر کل سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای استان لرستان به منظور جذب اعتبارات ملی برای پروژه های راهداری در شهرستان بروجرد با مدیران سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای دیدار و گفت وگو کرد.
  ۴۵ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان از ثبت 26 میلیون و 491 هزار و892 تردد وسائط نقلیه طی 10 ماهه سالجاری در استان خبرداد که این میزان نشان دهنده ی رشد 28 درصدی تردد نسبت به مدت ...
  ۴۸ دقیقه پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی از نمایشگاه محصولات فناورانه ایران در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران بازدید کرد .
  ۴۸ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در خصوص مدیریت و عملیات اسقاط و بازیافت خودروهای فرسوده اطلاعیه ای صادر کرد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۱:۴۴    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کردستان گفت: استان کردستان در بحث راه روستایی امسال با تحویل 181 کیلومتر راه آسفالته به بهره برداران بخش روستایی رتبه اول کشوری را کسب نموده است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۰:۱۷    
دوره آموزشی آشنایی با سامانه جامع گزینش کشور با تأکید بر شفافیت و به روزرسانی فعالیت هسته گزینش در شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۸:۵۹   + ۱۵ سایت دیگر  
در 120ثانیه نهم بهمن از دستور وزیر راه و شهرسازی برای امدادرسانی و کمک به زلزله زدگان خوی تا نهضت تعمیر و تأمین قطعات هواپیما مورد اشاره قرار گرفته است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۲۸   + ۴۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از تقویت سامانه بارشی از فردا تا روز چهارشنبه هفته جاری خبر داد که موجب بارش برف و باران و پدیده بهمن و کولاک برف در ارتفاعات و دامنه ها خواهد شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۲۲    
نمدان واقع استان فارس با ثبت دمای منفی 21.8 درجه سردترین نقطه کشور در شبانه روز گذشته شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۴۰    
مدیرکل راه آهن شمال 2 از بارگیری و تخلیه بیش از 650 هزار تن بار توسط راه آهن قزوین خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
در بیست و نهمین اجلاس سراسری نماز با اهدای لوح سپاس، وزارت راه و شهرسازی شایسته تقدیر شناخته شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۲۲    
به گفته مدیر کل هواشناسی همدان بارش دی ماه 1401 در پهنه استان همدان، به طور میانگین 42 میلیمتر بوده است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان هرمزگان گفت: بارش برف در هفتمین روز از بهمن ماه 1401 روستاهای بشاگرد را سفیدپوش کرد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۲۲    
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان آشتیان از برفروبی یک هزار و 150 کیلومتر باند از راه های آن شهرستان در کمتر از 12 ساعت عملیات برفروبی خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی از برف روبی 1860 کیلومتر باند محورهای مواصلاتی در سطح استان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۱۰   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیر اداره بندر و دریانوردی عسلویه از نجات کشتی حامل 47 کانتینر مسیر بندر عباس-خرمشهر در آب های عسلویه خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۰۴    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از باز بودن کلیه راه های ارتباطی شهرستان خوی خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان دهلران گفت: عملیات خط کشی 500 کیلومتر از راه های ارتباطی این شهرستان در سال جاری اجرا شده است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۵۸    
بمناسبت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی کارکنان اداره کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان در اقدامی نوعدوستانه خون خود را اهدا کردند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۵۸    
محفل انس با قرآن کریم همزمان چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب و بزرگداشت دهه فجر در محل اداره کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۵۸    
با حضور سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان کرمان جلسه نشست مشترک مجموعه راه و شهرسازی با فرماندار شهرستان کوهبنان برگزار گردید
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون راهداری ایلام با اشاره به اینکه تمام راههای استان باز و تردد در آنها جریان دارد، گفت: با تلاش نیروهای راهداری ریزش برداری در 16 مقطع از محورهای این استان انجام شد
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۴۶    
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان از افزایش 260 درصدی تردد مسافر از پایانه های مرزی آذربایجان غربی خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای ایلام گفت: 21 پروژه راهداری با اعتبار 134 میلیارد تومان از محل اعتبارات ملی (سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای) و منابع استانی طی ایام دهه فجر در راه های دسترسی این ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران از شناسایی یک هزار و 88 مورد تخلف در زمینه ساخت و ساز غیرمجاز در حریم راه های این استان توسط راهداران در 10 ماهه سال جاری خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۵۸    
با حضور مدیر کل مدیریت بحران استانداری کرمان و مدیر کل فرودگاه های استان کرمان تفاهم نامه مدیریت بحران در سوانح هوایی مصوب شد و پایش مداوم فرونشست ها در فرودگاه بین المللی کرمان در دستور کار قرار ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
نشست بررسی وضعیت ایمنی راه های پنج استان تهران، مرکزی،ایلام، سمنان و خراسان جنوبی که نسبت به سال گذشته با افزایش تلفات جاده ای مواجه بوده اند، برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
دومین نمایشگاه بین المللی ایران ژئو با مشارکت پژوهشگاه هواشناسی و علوم جو کشور برگزار در بهمن ماه برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۲۵   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک گفت: این شرکت تمام توان خود را برای توسعه کیفی و دانش بنیان خدمات فنی و تخصصی با بهره مندی از نیروهای نخبه و تحصیل کرده ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۱۰    
رئیس اداره ایمنی راه اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران اظهار کرد: با توجه به نقش خطوط ترافیکی در ارتقا ضریب ایمنی راه ها ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس نظارت بر ساخت راه های فرعی و روستایی هرمزگان از به بهره برداری رسیدن بیش از 93 کیلومتر راه روستایی در استان طی دهه فجر امسال خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی گلستان ضمن تشریح شرایط ثبت نام متقاضیان قانون جوانی در طرح های حمایتی مسکن، گفت ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۵۸   + ۲۴ سایت دیگر  
سرپرست سازمان ملی زمین و مسکن از تسریع در تبدیل اسناد دفترچه ای سازمان ملی زمین و مسکن به سند تک برگ و تهیه نقشه های حدنگار برای اراضی دولتی کشور خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر از ثبت 7 هزار و 454 تماس مردمی با سامانه 141 از ابتدای امسال تا هفته نخست بهمن ماه خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۴۶    
رییس اداره حمل و نقل مسافر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین گفت: در ماه گذشته 150هزار و 998 مسافر با ناوگان حمل و نقل عمومی جاده ای مسافر این استان جابه جا شدند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست معاونت راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر از فعال بودن 90 درصد ماشین آلات راهداری استان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست معاونت حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان از تشدید نظارت بر عملکرد شرکت های حمل و نقل استان خبرداد و گفت ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای بوشهر گفت: در 10 ماهه سال جاری 18 هزار و 586 دستگاه ناوگان حمل و نقل عمومی جاده ای به مراکز معاینه فنی استان مراجعه کردند که این میزان حاکی از ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور نسبت به وزش باد شدید با سرعت 46 نات معادل حدود 87 کیلومتر بر ساعت و افزایش ارتفاع موج در خلیج فارس به 3.5 متر هشدار داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۰:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندار خوزستان با اشاره به اینکه دولت از سرمایه گذاری های دریامحور در استان حمایت های همه جانبه ای خواهد داشت، گفت: پرورش ماهی در قفس، سرمایهگذاری مناسبی محسوب می شود که علاوه بر حفظ اکوسیستم دریا ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۰:۵۹    
رئیس اداره راه و شهرسازی پردیس از دور جدید مذاکرات با نمایندگان وزارت صنعت و معدن و تجارت در راستای ساماندهی تعدادی از متقاضیان تعاونی های 33 گانه خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
گزارش عملیات برف روبی در محور های اصلی و شریانی استان کرمانشاه را ملاحظه کنید.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی اعلام کرد: به دنبال بارش برف، جاده های استان لغزنده شده ولی تردد در آنها جریان دارد و محدودیتی در هیچ یک از مسیرها اعمال نشده است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۰:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان اردبیل گفت:در 10 ماهه گذشته 119 هزار برگ بارنامه در شهرستان اردبیل صادر شده است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۰:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست معاونت حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس اعلام کرد: با تشکیل تیم نظارتی و کمیسیون ویژه رسیدگی به تخلفات شرکت های حمل و نقلی استان ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۰:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
با وجود بارش برف، تردد در جاده های استان زنجان جریان دارد و همراه داشتن زنجیر چرخ در تمامی راه های استان الزامی است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۰:۳۵    
جلسه هفتگی شورای معاونین، روسای ادارات و نمایندگی های شهرستان های تابعه اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی به صورت حضوری و مجازی در سطح استان و به ریاست عباس یوسف زاده مدیر کل راه و شهرسازی خراسان ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۰:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: دستگاه های خدمت رسان موظفند تا زیر ساخت های لازم را برای مردم ساکن در مسکن مهر فراهم کنند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۰:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
طی مراسمی با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ، عملیات اجرایی بهسازی و روکش آسفالت محور مرزی ریمدان در جنوب استان سیستان و بلوچستان به طول 26 کیلومتر آغاز شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۰:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیر فرودگاه خوی ضمن اشاره به شدت زلزله شب گذشته در شهرستان خوی گفت: سطوح پروازی فرودگاه خوی عملیاتی است و بالگردهای امدادی در فرودگاه مستقر هستند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۰:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل اداره هواشناسی استان آذربایجان غربی از صدور هشدار سطح نارنجی برای بارش برف و باران در شهرستان خوی خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۹:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان گفت: از ابتدای اجرای طرح نهضت ملی مسکن در استان تاکنون قرارداد خودمالکی طرح نهضت ملی مسکن برای حدود 900 واحد منعقد شده است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۹:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
رییس شبکه شتاب نگاری با اعلام ثبت بیش از 40 پس لرزه از زلزله اصلی با بزرگی 5.9 در خوی از تخریب گسترده واحدهای مسکونی روستایی در مناطق زلزله زده خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
بلوردی عضو هیئت مدیره سازمان ملی زمین و مسکن در بازدیدی که به همراه مدیرکل راه وشهرسازی جنوب کرمان و معاون فرماندارجیرفت از پروژه های نهضت ملی مسکن درشهرستان جیرفت داشت ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۹:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور از تردد روان در آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۹:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
معاون فنی و راه های روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: از ابتدای سال جاری بیش از 150 میلیون تردد در سطح محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه انجام شد که نسبت به مدت مشابه سال ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان هشترود از اجرای 37 کیلومتر عملیات راه سازی و آسفالت در جاده های هشترود به ارزش 75 میلیارد تومان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۸:۴۱    
در جلسه کمیسیون ماده 5 استان کرمان اراضی طرح نهضت ملی مسکن سه شهر کرمان، ریگان و ارزوئیه بررسی شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۸:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از رفع تصرف گسترده اراضی ملی و دولتی ظرف ده ماهه اخیر در این استان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۸:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهر سازی پیرانشهر گفت: با هوشیاری نیروهای یگان حفاظت از اراضی ملی سازمان ملی زمین و مسکن در این شهرستان از تصرف 6 هزار و 760 متر مربع زمین طی سال جاری جلوگیری شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۸:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
رییس اداره بندر آستارا از ثبت رکوردی جدید برای عملیات کانتینری در بندر آستارا خبرداد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۸:۲۹   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی لرستان گفت: چهارخطه خرم آباد - کوهدشت تا پایان سال مالی 1402 به بهره برداری خواهد رسید.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۸:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی با پیش بینی وزش باد و بارش باران در سطح کشور گفت: بارش ها در امتداد رشته کوه زاگرس مرکزی رخ می دهد که این بارش ها در مناطق سردسیر و مرتفع به صورت برف و باران و حتی کولاک و در ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۸:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان اصفهان از اخذ یکهزار و 17 فقره سند تک برگ و تثبیت مالکیت دولت بر روی 452 هکتار از اراضی این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۸:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان اهر گفت: در 10ماه سال جاری، 85 کیلومتر از راه های شهرستان آسفالت شده که شامل روکش آسفالت 45 کیلومتر از راه های اصلی و آسفالت ریزی 40 کیلومتر از راه های ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۸:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان با اشاره به وجود 27 قرارداد فعال در حوزه راهسازی استان گفت: اتمام محورهای در دست احداث، 732 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۸:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون فنی و راههای روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از ثبت نزدیک به 60 هزار تخلف جاده ای در محور مواصلاتی استان آذربایجان غربی خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان کاشان از اخذ سند تک برگی برای بیش از چهار هزار و 800 هکتار از اراضی دولتی این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۷:۲۳   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی طی تماس تلفنی با مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی ضمن کسب اطلاع از آخرین وضعیت زلزله خوی ، دستورات لازم را برای امدادرسانی و کمک به زلزله زدگان صادر کرد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۲۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
در بیست و پنجمین جشنواره شهید رجایی استان اصفهان که با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور، استاندار اصفهان و سایر مدیران استانی برگزار شد ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۹:۳۵   + ۳۶ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح شنبه هشتم بهمن، به مدت سه ساعت از نمایشگاه توانمندی های داخلی در حسینیه امام خمینی (ره) که با حضور بخش های حمل و نقل ریلی، جاده ای، دریایی و هوایی ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۸:۵۶   + ۲۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور با صدور اطلاعیه سطح نارنجی نسبت به اثرات منفی فعالیت سامانه بارشی با بارش برف و باران و باد و کولاک در کشور هشدار داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۷:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان از جابجایی یک میلیون و 493 هزار و 543 تن کالا در قالب 64 هزار دستگاه کامیون در 10 ماهه سالجاری خبر داد که این میزان نشان دهنده ی رشد 10 درصدی نسبت ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۷:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره سازمان ملی زمین و مسکن در بازدید از پروژه های طرح نهضت ملی مسکن در جنوب استان کرمان، گفت: تا امروز برای 2 هزار و 580 واحد نهضت ملی مسکن قرارداد ساخت منعقد شده است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۷:۱۷    
در 120ثانیه هشتم بهمن از بازدید سه ساعته رهبر معظم انقلاب اسلامی از نمایشگاه توانمندی های صنعتی تا جذب 200 هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری در بنادر کشور مورد اشاره قرار گرفته است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۷:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی عنوان کرد: اعضای شورای اسلامی شهرها با راهبری کمیسیون های شهرسازی و معماری، سفیران نوسازی واحدهای فرسوده و ناپایدار شوند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۷:۱۴   + ۳۴ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره بانک مسکن گفت: گفت: بانک مسکن تاکنون بیش از 54 هزار میلیارد ریال تسهیلات در بخش قرض الحسنه ازدواج، اشتغالزایی، فرزندآوری و سایر بخش ها پرداخت کرده است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۷:۰۵    
رئیس مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی از بارش برف در بخش های مرکزی و نیمه جنوبی استان طی 12 ساعت اخیر خبرداد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۵:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل راه وشهرسازی هرمزگان گفت: 43 درصد شهر بندرعباس را بافت فرسوده و سکونتگاه های غیررسمی تشکیل می دهد و این شهر، بالغ بر سه هزار هکتار بافت ناکارآمد شهری را به خود اختصاص داده است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۵:۳۹    
معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین گفت:از ابتدای سال جاری تاکنون 32 عنوان دوره آموزشی ضمن خدمت ویژه مدیران و کارکنان این اداره کل برگزار شده است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۳:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی گفت: مردم بدانند که مسیر خدمت به آنها با ایمان و اراده همراه با برنامه ریزی و با سرعت در حال طی شدن است و در مواجهه با مسائل سعی ما برطرف کردن مشکلات است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۳:۴۸   + ۱۹ سایت دیگر  
اعزام و پذیرش مسافران هوایی در 9 ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته 25 درصد افزایش داشته است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۳:۴۵   + ۷۲ سایت دیگر  
سرپرست بانک مسکن گفت: با خرید اوراق، امکان خرید مسکن در شهرهای کوچک فراهم شده به طوری که متقاضیان با رقمی حدود 700 تا 800 میلیون تومان می توانند اقدام به خرید مسکن کنند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۳:۴۲   + ۳۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از افزایش پروازهای ایران و قزاقستان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۲:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست معاونت فی و زیربنایی سازمان پدافند غیرعامل کشور در دیدار با بهروز آقائی مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان، ضمن بررسی تازه ترین اقدامات و دستاورهای منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی(ره) ...
مشاهده نتایج بیشتر...