جمعه ۱۵ مردادساعت ۰۲:۰۱Aug 2021 6
جستجوی پیشرفته

پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (news.mrud.ir)

پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 29 اسفند 1394 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 30 اسفند 1395 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 29 اسفند 1396 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 29 اسفند 1397 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 29 اسفند 1398 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 30 اسفند 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 31 فروردین 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 31 اردیبهشت 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 31 خرداد 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 31 تیر 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 1 مرداد 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 2 مرداد 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 3 مرداد 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 4 مرداد 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 5 مرداد 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 6 مرداد 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 7 مرداد 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 8 مرداد 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 9 مرداد 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 10 مرداد 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 11 مرداد 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 12 مرداد 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 13 مرداد 1400 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 14 مرداد 1400 
  ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مدیر پایانه مرزی میرجاوه گفت: تردد کامیون های ترانزیتی در این پایانه مرزی مهم بین ایران و پاکستان بی وقفه در حال انجام است و با توجه به ظرفیت محدود پذیرش کامیون در تفتان پاکستان بدلیل افزایش زمان ...
  ۲ ساعت پیش    
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه از اجرای طرح ارتقای سطح ایمنی راکبان موتور سیکلت درسالن جلسات بخشداری ماهیدشت خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۲:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
با حضور استاندار چهارمحال و بختیاری، مدیرکل ساخت و توسعه راه های منطقه غرب و مرکز کشور و جمعی از مدیران استانی و مقامات محلی، عملیات اجرایی احداث تونل تاراز (1) در منطقه بازفت شهرستان کوهرنگ آغاز شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۲:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران عنوان کرد : در پی بارش های اخیر 80 محور ارتباطی استان ( اعم از روستایی ، فرعی و اصلی ) جمعا به طول بیش از 143 کیلومتر دچار رانش ، ریزش ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۲:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای هفتکل از ادامه عملیات لکه گیری وبهسازی محور غیزانیه به این شهرستان خبر داد و گفت: روند اجرای پروژه با اجرای 20هزار مترمربع از حجم عملیات ادامه دارد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۱:۱۷    
مدیرکل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری در بازدید از روند برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان، کاردان های فنی ساختمان و تعیین صلاحیت معماران تجربی ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۰:۰۲   + ۶۳ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی ضمن اعلام رگبار، رعدوبرق و وزش باد شدید در اکثر نقاط کشور از خیزش گردوخاک و طوفان شن در شرق، شمال شرق و مرکز کشور خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۰۸:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
معاونت مسکن و ساختمان درگزارشی اعلام کرد علاوه بر تمدید قراردادهای اجاره در ایام همه گیری کرونا و موافقت ستاد ملی کرونا با پرداخت تسهیلات کمک ودیعه مسکن ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۰۰:۰۰   + ۲۸ سایت دیگر  
در پی انتشار فیلمی از مراسم افتتاح آزادراه بروجرد - خرم آباد توسط وزیر راه و شهرسازی و انتقاد مخاطبان از نبود قیچی ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۲۲:۰۵    
مدیرکل راه و شهرسازی استان خوزستان از برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان در روزهای 13 تا 15 مرداد با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۶:۴۰   + ۴۹ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از خروج از باند یک فروند هواپیمای ایرباس A320 شرکت هواپیمایی قشم ایر در فرودگاه نجف خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۶:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
تمدید قراردادهای اجاره در ایام همه گیری کرونا و موافقت ستاد ملی کرونا با پرداخت افزایش تسهیلات کمک ودیعه مسکن بخشی از اقدامات معاونت مسکن و ساختمان در بخش ساماندهی بازار اجاره است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۶:۳۵    
سرپرست اداره نظام مهندسی و مقررات ملی و کنترل ساختمان از حضور 3هزار و 726 داوطلب در نخستین روز از برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسی در استان اصفهان با رعایت پروتکل های بهداشتی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۵:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
آزمون ورود به حرفه مهندسان، کاردان های فنی ، معماران تجربی و کارشناسان ماده 27 در اولین روز آزمون با حضور 5551 نفر همزمان با سراسر کشور در شهرهای رشت، تالش ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۳:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
نایب رییس اول کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه پسکرانه بنادر از امکان تامین آب برای صنایع آب بر برخوردار است، گفت: انتقال صنایع آب بر به پسکرانه بنادر ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۳:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی در سفر به استان هرمزگان با حضور در بندر شهید رجایی بندرعباس از روند ترخیص نهاده های دامی دپو شده در این بندر که در حال انتقال به سراسر کشور هستند، بازدید به عمل آورد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مهندس محبت خواه از آزمون ورود به حرفه مهندسان ، کاردان های فنی، معماران تجربی و کارشناسان ماده27 در 33 صلاحیت خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم شهرستان های شهرکرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی و مدیر کل راه و شهرسازی تعدادی از پروژه های راه و راه آهن استان را بازدید کردند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۳:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی تکمیل 3 ورزشگاه بناب، خرم آباد و بروجرد را که در حال حاضر 80 درصد پیشرفت فیزیکی دارند، نیازمند تامین 100 درصدی اعتبار دانست.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۳:۱۱   + ۱۹ سایت دیگر  
معاونت مسکن و ساختمان در گزارشی به تشریح اقدامات وزارتخانه در بخش مسکن و ساختمان پرداخت که این گزارش نشان می دهد سهم ساختمان از تولید ناخالص داخلی در پنج سال منتهی به سال 1398 به طور میانگین به 5 ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۲:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
رییس مرکز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای استان قزوین گفت: در چهار ماهه نخست امسال 82میلیون و 813 تردد خودرو از راه های این استان ثبت شده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام گفت: 760 هزار تن انواع کالا از اول امسال تاکنون از طریق ناوگان حمل و نقل استان جابه جا شده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۲:۰۶   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران از سیل بردگی و ریزش کوه با حجم بسیار بالایی از سنگ ریزه در 21 نقطه محور هراز حد فاصل تونل 1و 2 تا کالری پیچ مهر (پیچ شیطان ) به طول ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۲:۰۱    
مدیرکل راه وشهرسازی جنوب کرمان از برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان و کاردان های ساختمان خبر داد و گفت: در این آزمون بیش از700 نفر از داوطلبین رشته های مهندسی شرکت کرده اند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۲:۰۱    
مدیر کل راه و شهر سازی کرمانشاه گفت: هم زمان با سراسر کشور آزمون ورود به حرفه مهندسان ،کاردانها و معماران تجربی و آزمون کارشناسی ماده 27 در استان در حال برگزاری است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۱:۴۱    
اعضای هیات مدیره سازمان ملی زمین و مسکن در سفری به استان هرمزگان از پروژه های شاخص استان از جمله پروژه های اقدام ملی ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور در حاشیه سفر به استان هرمزگان، با حضور در پایانه بار بندرعباس، ضمن بررسی بخش های مختلف پایانه ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۱:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان نور گفت: بارندگی شدید عصر گذشته در بخش بلده موجب جاری شدن سیل و بسته شدن راه های اصلی شد، که نیروهای راهداری مسیرهای اصلی بلده به جاده هراز ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
محمد امین علوی کارمند راهداری و حمل و نقل جاده ای استان چهارمحال و بختیاری اعلام کرد: 10 قله مرتفع در 10 استان مختلف را فتح کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۰:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان به منظور تحقق تفاهم نامه همکاری میان وزارت خانه های راه و شهرسازی و جهاد کشاورزی با موضوع یکپارچگی پایش و صیانت از اراضی ملی و دولتی با مدیرکل راه و شهرسازی ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۰:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
معاون فنی و راه های روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان از فعال بودن 157 دوربین در محورهای مواصلاتی استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۰:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
اولین کلاس آموزشی کمک های اولیه و اقدامات میدانی در صحنه تصادفات جاده ای از سوی مدرسان اورژانس استان، برای کارشناسان حوزه حمل و نقل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۹:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
با تحلیل داده های ترافیکی راهها در 68 محور شریانی مجهز به تردد شمار آنلاین، میزان تردد در راه های استان مرکزی، طی چهار ماهه نخست امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 24 درصد افزایش یافته است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۹:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای کردستان اعلام کرد: 9 تیم راهداری برای مواجهه با مخاطرات سیلاب در محورهای ارتباطی استان، در حالت آماده باش هستند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان با پیگیری و تلاش های بعمل آمده در راستای احقاق حقوق بیت المال 438 هکتار از اراضی ملی به ارزش 3000 میلیارد ریال اقاله سند شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۹:۱۱    
با ابلاغ مدیر کل راه و شهرسازی خراسان رضوی، حسین ناطق به سمت سرپرست اداره راه و شهرسازی شهرستان های تربت حیدریه،مه ولات و زاوه منصوب شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۹:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: میزان بارگیری، ترانزیت و خروجی و ورودی حامل کالا در پایانه مرزی پرویزخان در چهار ماهه ابتدایی امسال از مرز 432 هزار تن گذشت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۰:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان از ثبت 9 میلیون و 147 هزار و 306 تردد در چهار ماهه امسال در محورهای مواصلاتی حوزه شمال این استان خبر داد که نسبت به مدت مشابه سال قبل ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۰:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی از اجرای 17 پروژه بازآفرینی شهری در سال 1400 خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۰:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: توسعه بزرگراه های استان اردبیل جزو اولویت های اجرایی استان است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۲۲:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان نمین در خصوص مشکلات جاده ننه کران به نمین گفت: رفع مسائل مربوط به این جاده مستلزم تخصیص اعتبار و تامین قیر است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۲۲:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی خراسان شمالی از برگزاری آزمون های ورود به حرفه مهندسان، کاردانهای فنی ساختمان و تعیین صلاحیت حرفه ای معماران تجربی در استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۵:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت : در چهار ماهه نخست امسال تردد ناوگان باری از پایانه های مرزی استان در مقایسه با مدت زمان مشابه سال گذشته از رشد 134 درصدی ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۵:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان کرمان گفت: با هدف نظارت بهتر بر مجتمع های خدماتی رفاهی و شرکت های حمل و نقلی جنوب استان کرمان ضمن مشخص شدن تخلفات آنها و با ارجاع به کمیسیونهای ماده 11 و ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۵:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
مسئول مجتمع های خدماتی رفاهی بین راهی اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیل از افتتاح 6 مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی تا پایان سال در استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۵:۳۱    
مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی از برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان و کاردان های فنی ساختمان ومعماران تجربی در روزهای 13 تا 15 مرداد با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی، خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۵:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین میزان خسارات سیل روز دوشنبه 11مردادماه به ابنیه فنی و راه های این استان را 20 میلیارد تومان برآورد کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۵:۱۶    
طی ابلاغی از سوی مدیر کل راه و شهرسازی خراسان رضوی حامد گوهری به سمت سرپرست اداره راه و شهرسازی شهرستان های گناباد و بجستان منصوب شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۳:۲۲   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان از تداوم رشد آمار عملیاتی در بنادر شرق هرمزگان طی چهار ماه نخست سال خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۲:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان خبرداد: آزمون ورود به حرفه مهندسی در 31 صلاحیت تخصصی در روزهای 13 الی 15 مردادماه سال جاری در 5 نقطه از استان اصفهان همزمان با سایر استان ها برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۲:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان از برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان طی 3 روز از 13 تا 15 مرداد در سراسر کشور، خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای دیهوک از خط کشی 255 کیلومتر از محورهای مواصلاتی بخش دیهوک در سه ماهه نخست امسال خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۲:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره ایمنی و ترافیک اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سمنان از رشد 8 درصدی تعداد تقاضای دریافت خدمات مراکز معاینه فنی ناوگان سنگین استان طی سه ماهه اول امسال خبر داد .
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۱:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
آزمون ورود به حرفه مهندسان ، کاردان های فنی ، معماران تجربی و کارشناسان ماده 27، پایان هفته در ایلام برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۱:۵۲   + ۱۷ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن از وقوع 713 مورد تعرض و رفع فوری آن ها در زمین های دولتی به مساحت 56 هکتار در تیر امسال خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل راه و شهرسازی استان مازندران گفت: 11 هزار نفر در استان مازندران در طرح اقدام ملی مسکن شرکت کردند و در تفاهمنامه ای زمین لازم برای ساخت واحد های مسکونی آن ها تامین شده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۰:۱۷   + ۵۷ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی ضمن اعلام رگبار، رعدوبرق و وزش باد شدید در تهران و 28 استان کشور از خیزش گردوخاک و طوفان شن در شرق، شمال شرق و مرکز کشور خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی مازندران از برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان در 3 روز متوالی مرداد ماه امسال در مازندران خبر داد و افزود : آزمون مذکور در روزهای 13، 14 ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
استاندار اردبیل از تکمیل و اتمام آسفالت جاده ارتباطی سرعین تا آلوارس و اوجور در امسال خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۹:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان از عملیات اسکراپ سیل محور شریانی سه راهی دشتک - زاهدان به طول 85 کیلومتر به صورت رفت و برگشت خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۹:۴۷    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی از افزایش سفرهای برون شهری توسط ناوگان عمومی مسافری خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۹:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره نظام مهندسی، مقررات ملی و کنترل ساختمان اداره کل راه و شهرسازی کردستان از برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسی در روزهای چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه 13 ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۹:۳۷   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: طی چهار ماهه نخست سال جاری حدود 564 هزار TEUکانتینر در بندر شهید رجایی تخلیه و بارگیری انجام شده که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست معاونت شهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی خراسان شمالی گفت: جلسه کارگروه زیربنایی و توسعه روستایی، عشایری، شهری و آمایش سرزمین و محیط زیست استان در محل سالن جلسات استانداری برگزار گردید.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۹:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر حقوقی سازمان بنادر و دریانوردی جزییات نشست 108 کمیته حقوقی سازمان بین المللی دریانوردی (IMO) را تشریح کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۸:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: طرح مثبت اقدام ملی مسکن که توسط وزیر راه و شهرسازی تاکید زیادی بر اجرای آن شده است، با توجه به وعده رئیس جمهور منتخب مبنی بر ساخت سالانه یک میلیون مسکن ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۸:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای ایلام گفت: از ابتدای امسال تا پایان تیرماه 32 هزار و 174 نفر از طریق مرز بین المللی مهران به داخل و خارج کشور( ورود و خروج) تردد کرده اند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۸:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای کرمانشاه اعلام کرد: به دلیل شیوع موج جدید ویروس کرونا در کشور و اینکه مرزهای استان بیشترین صادرات را به کشور عراق دارند ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۸:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت اداره کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان از رفع تصرف یک هزار و 700 متر مربع از اراضی غرب زاهدان مجاور سیل بند موسوم به روستای تصرفی چاه موتور ستار در مردادماه امسال خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان خراسان شمالی گفت: تاکنون بیش از هزار میلیارد ریال در گلستان شهر بجنورد هزینه شده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون فنی و راههای روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی از اجرای آسفالت اسلاری سیل برای اولین بار در سطح استان برای احداث راه های شهرستان درمیان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۰:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای ایلام گفت: 188 هزار مسافر طی چهار ماهه نخست امسال توسط ناوگان حمل ونقل عمومی جاده ای این استان به سایر نقاط کشور جابه جا شده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۰:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان بوشهر گفت: عملیات ایمن سازی محور کوهستانی دالکی - کُنارتخته به طول 30 کیلومتر انجام شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۲۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای مرکزی از جابه جایی 249 هزار تن کالای اساسی و نهاده دامی توسط ناوگان حمل و نقل جاده ای استان از مبدأ خوزستان طی دو ماه گذشته خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۲۲:۴۶   + ۲۳ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: طول ظرفیت آزادراهی کشور 50 درصد افزایش یافت و از 2 هزار و 100 کیلومتر در این دوره به سه هزار و 100 کیلومتر می رسد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۲۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی گلستان از شرکت 6798 نفر در آزمون ورود به حرفه مهندسان در روزهای13 تا 15 مرداد هم زمان با سراسر کشور در این استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۲۲:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری از آزادسازی بیش از 60 هزار مترمربع اراضی دولتی در شهرکرد از دست متصرفین خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۲۲:۱۶    
مدیر کل دفتر آمار،ایمنی و ترافیک سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور با ارسال لوح سپاس از سرپرست و کارکنان اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای هراز به منظور اجرای اقدامات متنوع برای بهبود ایمنی ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۲۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
استاندار خوزستان عدم همکاری شرکت نفت در اجرای پروژه ها را غیر قابل قبول دانست و گفت: وزارت نفت باید تابع اصول باشد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۲۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
معاونان راهداری، فنی و نظارت بر بهره برداری و روسای ادارات شهرستانهای دشتستان، بوشهر و جم در اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر منصوب شدند .
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۹:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
مسئول مجتمع های خدماتی رفاهی بین راهی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان از امضای تفاهم نامه در آینده ای نزدیک با همکاری بین انجمن های دخیل در خدمات مربوط به مجتمع های خدماتی رفاهی بین راهی ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۸:۵۱    
آزمون ورود به حرفه مهندسان، کاردان های فنی ساختمان، معماران تجربی و کارشناسان ماده 27 قانون نظام مهندسی در خراسان رضوی همزمان با سراسرکشور در تاریخ 13، 14 و 15 مردادماه برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۸:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
سازمان هواپیمایی کشوری از تعطیلی 2 ساعته فرودگاه های تهران و البرز در روز سه شنبه خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
ممیزی خارجی استانداردهای ISO 9001:2015 و HSE- MS در شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک انجام می شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی در حکمی دبیر کمیته سرمایه انسانی و عضو شورای توسعه مدیریت در سازمان ها و شرکت های وابسته را منصوب کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۵:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مراسم آغاز عملیات احداث مجتمع آب درمانی با حضور استاندار آذربایجان غریی، مدیرکل راه و شهرسازی استان و جمعی از مسئولان برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۵:۰۱    
مدیرکل راه و شهرسازی گلستان از برگزاری اولین جلسه کارگروه تخصصی پدافند غیرعامل استان در سالن جلسات این اداره کل با هدف بررسی پدیده فرونشست خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۴:۱۶    
به مناسبت هفته حجاب و عفاف از بانوان برتر اداره کل راه و شهرسازی فارس در حوزه حجاب و عفاف توسط مدیر این اداره کل تجلیل شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۴:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان در روزهای 13 تا 15 مرداد در 30 نقطه با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی، خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۴:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
گزارش آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور را از رادیو اینترنتی پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی بشنوید.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۴:۰۶    
دوشنبه های اسکان بشر با مدیریت کمیته ملی اسکان بشر امروز 11 مرداد به بررسی دو موضوع مهم انرژی و محیط زیست می پردازد.
مشاهده نتایج بیشتر...