جمعه ۳۰ اردیبهشتساعت ۰۰:۰۲May 2022 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «همسان سازی حقوق بازنشستگان»

دبیر خانه کارگر قزوین خواستار تسریح در صدور احکام افزایش حقوق بازنشستگان قبل از پایان اردیبهشت شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۷:۲۳    
آوایی با بیان اینکه 65 درصد مستمری بگیران دزفول حداقل بگیر هستند گفت: 25 درصد حق مناطق جنگی در خوزستان باید از سوی سازمان تامین اجتماعی اعمال شود.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
بی توجهی و معطل ماندن مصوبات مجلس توسط دولت مخصوصا در قانون رتبه بندی معلمان قانون همسان سازی حقوق بازنشستگان
دنیای معدن   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۹:۱۷   + ۴۵ سایت دیگر  
دنیای معدن- نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از بروز شدن فرآیندها و شاخصه های مرحله دوم طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان کشور خبر داد.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۲:۳۷   + ۱۴ سایت دیگر  
حقوق بازنشستگان همواره از تبصره های پرچالش در جریان بررسی لوایح بودجه بوده است.حقوق بازنشستگان برای سال 1401 ، با افزایش 10 درصدی 5 میلیون تومان تعیین شده است ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۱۸:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
علی علیزاده روز پنجشنبه در مراسم یادواره شهدای فرهنگی و تجلیل از خانواده معظم شهدا، ایثارگران، رزمندگان و آزادگان فرهنگی شهرستان عجب شیر با بیان اینکه نگاه به معیشت معلم باید نگاهی درست و منطقی باشد ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۱۲:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
بودجه رتبه بندی در دولت های گذشته و دولت سیزدهم چقدر است و چه میزان از ین بودجه صرف معلمان شده است؟ رتبه بندی معلمان در همه دولت ها دارای بودجه های مصوبی است که اندیشه معاصر به این موضوع پرداخته است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۱۶:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/تهران اجرای همسان سازی حقوق بازنشستگان و قانون رتبه بندی معلمان نیازمند هماهنگی ، همسویی و هم افزایی دولت و مجلس انقلابی است
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
طرح رتبه بندی و همسان سازی حقوق بازنشستگان و آزادی معلمان زندانی از مهمترین مطالبان معترضان در این تجمعات بوده است.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۱:۵۱   + ۲۰ سایت دیگر  
وزیر نفت اعلام کرد: در آستانه عید سعید فطر، متناسب سازی مستمری و مقرری سال 1400 بازنشستگان نفت را در هیئت امنا صندوق نفت تصویب کردیم و به زودی پرداخت آن آغاز می شود.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۱:۳۰    
وزیر نفت اعلام کرد: در آستانه عید سعید فطر، متناسب سازی مستمری و مقرری سال 1400 بازنشستگان نفت را در هیئت امنا صندوق نفت تصویب کردیم و به زودی پرداخت آن آغاز می شود.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۷:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
پیگیری ها از نهادهای صنفی کارگران بازنشسته نشان می دهد، ملاک افزایش مستمری سازمان تامین اجتماعی، مصوبه دستمزدهای شواری عالی کار است. پیش از این شورای عالی کار برای سال 1401 با افزایش 57 درصدی حداقل دستمزد و افزایش پلکانی دستمزد سایر سطوح به اندازه 38 درصد موافقت کرده بود.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۰۹ - ۱۳:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
دریابیگی، دبیر اجرایی خانه کارگر مازندران شمار بازنشستگان استان را 180 هزار نفر ذکر کرد و گفت: 70 درصد آنان از حقوق حداقلی برخوردار هستند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۵ - ۱۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی رئیس کانون بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی آذربایجان غربی گفت: باید طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی به درستی اجرا شود.
روز پلاس   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۶:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: همسان سازی حقوق، خواسته و مطالبه جدی بازنشستگان است و اختصاص 9هزار میلیارد تومان در این خصوص به معنای اراده دولت برای ادامه اجرای آن است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۰۲ - ۱۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری درباره ادامه اجرای همسان سازی حقوق بازنشستگان در سال 1401 توضیح داد.
جماران   ۱۴۰۱/۰۲/۰۱ - ۱۸:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ ایرنا نوشت: حدود یکصد نفر از معلمان خوزستان امروز پنجشنبه با حضور در مقابل ساختمان اداره کل آموزش و پرورش استان خواستار افزایش حقوق خود شدند. ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۰۲/۰۱ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
امروز تعدادی از معلمان و فرهنگیان شاغل و بازنشسته در برخی از استان ها بار دیگر در اعتراض به مسئله رتبه بندی معلمان و اجرا نشدن همسان سازی حقوق بازنشستگان تجمع کردند.
سلام نو / ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۳:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
به گفته مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، پیشنهاد سازمان تامین اجتماعی درباره افزایش حقوق بازنشستگان طبق مواد قانون 96 و111 قانون تأمین اجتماعی، هفتم اردیبهشت به دولت ارسال شده است.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۲/۰۱ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری درباره ادامه اجرای همسان سازی حقوق بازنشستگان در سال 1401 توضیح داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۱/۳۱ - ۲۲:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: همسان سازی حقوق، خواسته جدی بازنشستگان است و اختصاص 9هزار میلیارد تومان برای این کار، به معنای اراده دولت برای ادامه اجرای آن است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۳۱ - ۱۵:۲۴   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون مالی و منابع انسانی صندوق بازنشستگی فولاد اعلام کرد: با تدبیر مدیرعامل صندوق، اولین مرحله از پرداخت مطالبات بازنشستگان از محل اصلاحیه همسان سازی همراه با حقوق فروردین ماه در پایان همین ماه به حساب بازنشستگان واریز شده و در روز پنجشنبه (فردا) برای بازنشستگان قابل برداشت است.
شفاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ - ۱۸:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: همسان سازی حقوق، خواسته و مطالبه جدی بازنشستگان است و اختصاص 9هزار میلیارد تومان در این خصوص به معنای اراده دولت برای ادامه اجرای آن است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ - ۱۴:۵۳   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با بیان اینکه تخصیص 9هزار میلیارد تومان نشان از عزم دولت و مجلس برای ادامه همسان سازی حقوق دارد گفت: نظرات و مطالبه بازنشستگان از روش ها و ابزار مختلفی در صندوق بازنشستگی کشوری رصد شده، شنیده و پیگیری می شود.
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۲۹ - ۰۱:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
حمید حاجی اسماعیلی کارشناس مسائل اقتصادی گفت: در سال گذشته یک مرحله از همسان سازی حقوق بازنشستگان انجام شد، اما این مسئله برای کسانیکه درسطح پایین درآمدی هستند، تاثیر چندانی نداشت ...
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۲۸ - ۱۷:۰۱    
وحید شقاقی شهری کارشناس مسائل اقتصادی با اشاره به اینکه درحالی که باید حقوق بازنشستگان از کارمندان بیشتر باشد، به دلیل نیاز های که دارند، گفت: دریافتی آن ها بسیار کمتر از کارمندان فعلی است.
سلام نو / نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۲۸ - ۰۹:۳۸   + ۶۵ سایت دیگر  
نباید 25 درصد باقی مانده متناسب سازی جدا از افزایش سالیانه مستمری ها دیده شود؛ چراکه در این صورت اعمال طلب 25 درصدی با تاخیر مواجه می شود و نمی توانیم این طلب را که میزان آن به 662 هزار تومان می رسد دریافت کنیم.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۲۷ - ۱۱:۴۳   + ۲۸ سایت دیگر  
یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش در نشست با تعدادی از فرهنگیان، اظهار کرد: معلمان در هر زمان، شرایط و موقعیتی، معلمی خود را فراموش نمی کنند و بر همین اساس در ایام کرونا وظایف خود را با تلاش دو چندان انجام دادند ...
سلام نو / تازه نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۲۱ - ۱۰:۱۲   + ۴۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری با بیان اینکه 25 درصد طلب مستمری بگیران در سال 1400 یک چهارم کف مستمری 1400 را در برمی گیرد، خاطرنشان کرد: طلب بازنشستگان از ابن بابت 675 هزار تومان می شود.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ - ۱۱:۳۰   + ۱۹ سایت دیگر  
بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی هنوز طعم افزایش حقوق را نچشیده اند و افزایش قیمت و تورم روز به روز سفره آنان را کوچکتر کرده است. رئیس کانون عالی بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی در خصوص آخرین وضعیت افزایش حقوق و مستمری بازنشستگان در 1401 اعلام کرده است هیچ مانعی بر سر راه افزایش ...
جماران   ۱۴۰۱/۰۱/۱۹ - ۱۷:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
جی پلاس؛ رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری تاکید کرد: طبق قانون آنچه به عنوان مزد 1401 در شورای عالی کار افزایش یافته است باید برای حقوق بازنشستگان نیز اعمال شود. ...
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۰۱/۱۸ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
آصفری گفت: مجلس نمی تواند برای بخش خصوصی و صندوق تأمین اجتماعی میزان افزایش حقوق را مشخص کند چراکه در این زمینه طبق قانون شورای عالی کار و فرآیند لازم پیش بینی شده و سازمان تأمین اجتماعی نیز باید بر اساس قانون و مصوبه شورای عالی کار اقدام کند.
زنگ خطر   ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ - ۱۷:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
زنگ خطر / نماینده مردم ایذه و باغملک خواستار اجرای قانون رتبه بندی فرهنگیان و همسان سازی حقوق بازنشستگان و تعیین تکلیف معلمان پیش دبستانی و نهضتی های جامانده شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ - ۱۲:۴۷   + ۲۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - نماینده مردم ایذه و باغملک خواستار اجرای قانون رتبه بندی فرهنگیان و همسان سازی حقوق بازنشستگان شد.
سلام نو / روز نو   ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ - ۰۹:۳۹   + ۳۴ سایت دیگر  
در مورد اعمال افزایش برای حداقل بگیران مناقشه ای نیست چراکه ماده 111 قانوم تامین اجتماعی تکلیف را مشخص کرده است اما در مورد سایر سطوح افزایش باید با ماده 96 دیده شود و در آن منطبق شود.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ - ۰۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
حیدری با بیان اینکه فریز کردن حقوق و مزد و مستمری و حقوق بازنشستگان به سیاست دولت تبدیل شده است، تصریح کرد: دولت به خیال اینکه سطح تقاضا را کاهش دهد تا تورم را پایین بیاورد ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۱/۱۰ - ۲۲:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی اقدامات و مصوبات پیگیری شده در سال 1400 کمیسیون متبوعش را تشریح کرد.
صدای ایران   ۱۴۰۱/۰۱/۱۰ - ۱۰:۴۵   + ۵۷ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران به نقل از ایلنا، رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری گفت: به غیر از درخواست ما برای اجرای ماده 111 و 96 قانون تامین اجتماعی در افزایش حقوق بازنشستگان، پرداخت 25درصد معوقه ی مربوط به متناسب سازیِ سال 1400 نیز از مطالباتِ جدیِ بازنشستگان است. ...
وقت صبح   ۱۴۰۱/۰۱/۰۶ - ۱۹:۲۲   + ۱۶ سایت دیگر  
برعکس روال هر سال، این بار در اتفاقی عجیب حقوق بازنشستگان یک روز مانده به عید پرداخت شد؛ اما وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از آن به عنوان یکی از موفقیت های دولت یاد کرد. ...
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۱/۰۱/۰۶ - ۰۴:۰۱    
نماینده مردم شهرستان های شهرکرد، سامان و بن در مجلس شورای اسلامی گفت: امسال 900 هزار میلیارد ریال به منظور همسان سازی حقوق بازنشستگان برای سازمان تامین اجتماعی مصوب شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۰۶ - ۰۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد_ ایرنا_ نماینده مردم شهرستان های شهرکرد، سامان و بن در مجلس شورای اسلامی گفت: امسال 900 هزار میلیارد ریال به منظور همسان سازی حقوق بازنشستگان برای سازمان تامین اجتماعی مصوب شد.
یکتا پرس   ۱۴۰۱/۰۱/۰۵ - ۲۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
برخی نمایندگان، دلیل پس گرفتن لایحه دائمی شدن همسان سازی حقوق بازنشستگان از سوی دولت را به مخالفت سازمان اداری و استخدامی مرتبط دانسته اند.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۱/۰۵ - ۲۰:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
حداقل حقوق بازنشستگان باید بین 10 تا 11 میلیون تومان باشدبرخی نمایندگان، دلیل پس گرفتن لایحه دائمی شدن همسان سازی حقوق بازنشستگان از سوی دولت را به مخالفت سازمان اداری و استخدامی مرتبط دانسته اند.
یکتا پرس   ۱۴۰۱/۰۱/۰۴ - ۲۱:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس از پیش بینی بیش از یکصدهزار میلیاردتومان برای همسان سازی حقوق بازنشستگان خبر داد.