شنبه ۲۰ خردادساعت ۰۱:۵۹Jun 2023 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «همسان سازی حقوق بازنشستگان»

روز نو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۲:۳۶    
رئیس هیأت مدیر کانون عالی کارمندان بازنشسته تامین اجتماعی درباره دلایل نادیده گرفتن دائمی شدن همسان سازی حقوق بازنشستگان در لایحه برنامه هفتم توضیح داد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۰۹:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
ترکی همچنین به انعقاد قرارداد با سازمان خصوصی سازی برای تعیین تکلیف اعتبار سال 1401 برای همسان سازی حقوق بازنشستگان اشاره و بیان کرد: کارهای اولیه انجام شده و قراردادی هم با سازمان خصوصی سازی منعقد شده است.
دنیای معدن   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
دنیای معدن: عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: پیگیری همسان سازی حقوق بازنشستگان با شاغلان فرهنگی یکی از مهمترین برنامه کمیسیون آموزش بوده و دولت و مجلس در این زمینه موافق هستند.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۳:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
آخرین اخبار و جزئیات در خصوص افزایش حقوق بازنشستگان، واریز معوقات و همسان سازی حقوق بازنشستگان اعلام شد.
جماران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۱:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
همسان سازی حقوق بازنشستگان موضوع بند ب ماده 12 قانون برنامه ششم توسعه بود که در آن آورده شده طی این برنامه سازمان تامین اجتماعی مکلف است که متناسب سازی حقوق را در مورد بازنشستگان اجرا کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۱:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان نماینده آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت: در برنامه هفتم توسعه باید مساله همسان سازی حقوق و ارتقای معیشت بازنشستگان به صورت ویژه دیده شود.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۸:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
در حالی که قدرت خرید بازنشستگان نسبت به یک دهه گذشته حدود 187 درصد کاهش یافته؛ همسان سازی حقوق آنها نیز نمی تواند شکاف بین درآمد و هزینه بازنشستگان را تأمین کند. ...
سلام نو / نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۷:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
بازنشستگان تامین اجتماعی می گویند فیش حقوق 1402 آن ها واریز شده است، اما این فیش حقوقی همچنان یک ناقصی بزرک درباره معوقات متناسب سازی دارد.
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۰:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا: مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: طی نشست های تخصصی توسعه خدمات گردشگری بازنشستگان در دستور کار قرار خواهد گرفت. نعمت الله ترکی 10 خردادماه در حاشیه بازدید از خانه امید بازنشستگان کشوری شهرستان محلات در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد ...
روز نو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۱:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
نعمت الله ترکی در نشست با رؤسای کانون های بازنشستگان استان تهران، گفت: براساس قانون و طبق ماده 85 قانون مدیریت خدمات کشوری، دستگاه های اجرایی مکلف به اجرای بیمه تکمیلی برای بازنشستگان همان دستگاه هستند.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
تشکل های کارگری خواستار اجرای 25 درصد باقیمانده ی همسان سازی حقوق بازنشستگان کارگری شد.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: پیگیری همسان سازی حقوق بازنشستگان با شاغلان فرهنگی یکی از مهمترین برنامه کمیسیون آموزش بوده و دولت و مجلس در این زمینه موافق هستند.
در دولت جدید بحث همسان سازی حقوق با استفاده از کارشناسان کانون ها انجام شد و خوشبختانه ردیف بودجه صندوق بازنشستگی از 9 به 7 تغییر یافت که اتفاق بزرگ و میمونی است.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۸:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
ترکی درباره زمان نهایی پرداخت مطالبات همسان سازی حقوق بازنشستگان توضیح داد.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۷:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به پرداخت دور جدید همسان سازی حقوق بازنشستگان گفت: به محض افزایش ارزش سهام شرکت مربوطه که در اعتبار بودجه تعیین شده بود، این سهام فروخته خواهد شد.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۳:۳۳   + ۲۳ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از صدآنلاین، مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: به محض افزایش ارزش سهام شرکت مربوطه که در اعتبار بودجه تعیین شده بود، این سهام فروخته خواهد شد و در قالب همسان سازی به بازنشستگان پرداخت می شود.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۷:۳۶    
بحث متناسب سازی حقوق بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی سال هاست که به یکی از مطالبات اولیه مستمری بگیران این سازمان (به ویژه مشمولان مستمری بگیر سایر سطوح) بدل شده است ...
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۵:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
دبیر اجرایی خانه کارگر قزوین زمان اجرای 25 درصد باقیمانده ی همسان سازی حقوق بازنشستگان کارگری را مشخص کرد.
سلام نو / خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۳:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
کیومرث سرمدی واله نماینده مردم اسدآباد در مجلس با بیان اینکه هزینه های زندگی کمر کارمندان و کارگران و به ویژه بازنشستگان را شکسته است، نسبت به عدم اجرای قانون همسان سازی حقوق بازنشستگان انتقاد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۴۲   + ۵۹ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری تاکید کرد: برنامه هفتم توسعه بهترین فرصت برای اصلاح تعدد روش های محاسبه حقوق بازنشستگان و حتی شاغلان دستگاه ها و کاهش تبعیض حقوق بازنشستگان است.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۱:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
حاتم شاکرمی، معاون سابق روابط کار وزارت کار اسنادی را که ثابت می کند متناسب سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی باید برای سال 1400 و 1401 نیز اعمال شود منتشر کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم میناب در مجلس شورای اسلامی خواستار توجه دولت به بحث تامین نان، دارو، پزشک و همسان سازی حقوق بازنشستگان شد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: پیگیری همسان سازی حقوق بازنشستگان با شاغلان فرهنگی یکی از مهمترین برنامه کمیسیون آموزش بوده و دولت و مجلس در این زمینه موافق هستند.
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
کانال اخبار فرهنگیان: عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: پیگیری همسان سازی حقوق بازنشستگان با شاغلان فرهنگی یکی از مهمترین برنامه کمیسیون آموزش بوده و دولت و مجلس در این زمینه موافق هستند. ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۸:۴۰    
نماینده مردم شاهین شهر از کلید خوردن طرح سوال خود از صولت مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره علت عدم اجرای کامل قانون متناسب سازی حقوق بازنشستگان خبر داد.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۶:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
در تعریف مستمری یا حقوق بازنشستگان در زبان رایج می توان گفت مبلغی است که ماهانه، مستمر و تا پایان عمر به افراد دارای شرایط بازنشستگی تحویل داده می شود. امنیت. قانون تامین اجتماعی و قانون مدیریت خدمات کشوری و بر اساس مصوبات جدید مستمری بگیران کشوری و تامین اجتماعی صادر می شود ...
حادثه 24   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۶:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
حادثه 24 - همسان سازی حقوق، یعنی حقوق فردی که در گروه شغلی خود، حقوق پایینی دارد به کسی که حقوق بالایی دارد، نزدیک شود. بر این اساس در سال 98 به میزان 13 درصد و سال 97 معادل 16/5 درصد مشمول قانون همسان سازی حقوق بازنشستگان نشدند و سال گذشته نیز 10درصد مشمول این قانون نمی شوند ...
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از پیشنهادویژه، دبیر اجرایی خانه کارگر قزوین از وزیر کار و مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی خواست زمان اجرای 25 درصد باقیمانده ی همسان سازی حقوق بازنشستگان کارگری را مشخص کنند ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۲:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم شاهین شهر از کلید خوردن طرح سوال خود از صولت مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره علت عدم اجرای کامل قانون متناسب سازی حقوق بازنشستگان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۱:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
نماینده مردم شاهین شهر از کلید خوردن طرح سوال خود از صولت مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره علت عدم اجرای کامل قانون متناسب سازی حقوق بازنشستگان خبر داد.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۲:۳۶    
نماینده حوزه انتخابیه مهریز در مجلس شورای اسلامی گفت: همسان سازی حقوق بازنشستگان آموزش و پرورش یک مطالبه مهم است که از سوی مجلس پیگیری می شود.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۵:۰۲   + ۳۳ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از حادثه24، سه میلیون و 600 هزار بازنشسته در انتظار اجرای مصوبه قانونی همسان سازی حقوق بازنشستگان هستند. حقوق بازنشستگان1401 همانند پاداش بازنشستگی برای افراد مختلف متفاوت است . حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی 1401 مقداری از حقوق بازنشستگان کشور ی کمتر می باشد.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۴:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از پیشنهادویژه، دبیر اجرایی خانه کارگر قزوین از وزیر کار و مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی خواست زمان اجرای 25 درصد باقیمانده ی همسان سازی حقوق بازنشستگان کارگری را مشخص کنند ...
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۳:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
محمد اسدی گفت: بازنشستگانی که پس از دریافت احکام حقوقی خود احساس می کنند حقی از آنها ضایع شده، می توانند با مراجعه به شعب تامین اجتماعی، نسبت به طرح سوالات و رفع ابهامات موجود اقدام نمایند و در صورت عدم اقناع ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۸:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
بازنشستگانی که پس از دریافت احکام حقوقی خود احساس می کنند حقی از آنها ضایع شده، می توانند با مراجعه به شعب تامین اجتماعی، نسبت به طرح سوالات و رفع ابهامات موجود اقدام نمایند و در صورت عدم اقناع، در مرحله بعدی می توانند با در دست داشتن احکام حقوقی به مراجع قانونی از جمله دیوان عدالت مراجعه کنند.
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۳:۵۴   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری گفت: تمام کسانی که در حکم مستمری سال 1400 آنان، نوشته شده 75درصد متناسب سازی اعاده شده است و همچنین در حکمشان به تفاوت50 یا 55 درصد تطبیقی اشاره شده، 25درصد باقیمانده را گرفته اند. ...
جماران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۲:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مهریز در مجلس گفت: همسان سازی حقوق معلمان بازنشسته با شاغلین همواره جزو دغدغه های اصلی این قشر است و هرچند تاکنون برای همسان سازی اقداماتی صورت گرفته ولی باید فعالیت ها در شان فرهنگیان باشد.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۶:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
یک فعال صنفی، درخواست بازگرداندن لایحه دائمی شدن همسان سازی حقوق بازنشستگان به مجلس را مطرح کرد.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۹:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
در این خبر به توضیحاتی در خصصو جزئیات جدید از مرحله دوم همسان سازی حقوق بازنشستگان پرداخته شده است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۶:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم نهبندان در مجلس خواستار تدوین طرح دائمی شدن همسان سازی حقوق بازنشستگان و تصویب آن در صحن علنی مجلس شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۶:۱۴   + ۱۳ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات معیشتی و پرداختی های پایین بازنشستگان خواستار تهیه طرحی در مجلس به منظور همسان سازی حقوق بازنشستگان شد.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۵:۱۸    
به گزارش اینتیتر به نقل از صفحه اقتصاد، حسن صادقی (رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری) می گوید: 25 درصد باقیمانده متناسب سازی اجرایی شده منتها یک ایراد دارد، ضریب افزایش سال 1401 به آن اعمال نشده است. ...
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از پیشنهاد ویژه، دبیر اجرایی خانه کارگر قزوین از وزیر کار و مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی خواست زمان اجرای 25 درصد باقیمانده ی همسان سازی حقوق بازنشستگان کارگری را مشخص کنند ...
شوشان   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۲۰:۵۸    
شوشان - محمدرضا چمن نژادیان - فعال مدنی / مدیر بازنشسته آموزش و پرورش : با تشکر از عنایتی که هر از چندگاهی و هفته ی بزرگداشت مقام معلم برخی نمایندگان به حقوق ضایع شده ی معلمان علی الخصوص همسان سازی حقوق بازنشستگان مصرع در برنامه ششم داشته و دارند ...
روز نو   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۲۰:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
حسن صادقی (رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری) می گوید: 25 درصد باقیمانده متناسب سازی اجرایی شده منتها یک ایراد دارد، ضریب افزایش سال 1401 به آن اعمال نشده است.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۷:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از روزنو، در آخرین نمونه فعالان صنفی استان قزوین به شاکیان نحوه اجرای متناسب سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی پیوستند.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۵:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
بازنشستگان تامین اجتماعی با ارسال نامه ای سرگشاده، خواستار تحقق مطالبات، پرداخت معوقات و افزایش حقوق خود شدند.