پنجشنبه ۳۱ خردادساعت ۱۰:۲۵Jun 2024 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «همسان سازی حقوق بازنشستگان»

نبض بازار   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور اعلام کرد که در حال حاضر آیین نامه اجرایی برای همسان سازی حقوق بازنشستگان در مراحل پایانی تدوین شده است.
بولتن نیوز   ۶ ساعت پیش    
سوره مبارکه الصف آیه 3: نزد خدا بسیار موجب خشم است که سخنی بگویید که عمل نمی کنید!
بولتن نیوز   ۱۰ ساعت پیش    
در حالی که دولت شهید رئیسی و قالیباف وعده داده بودند که اجرای همسان سازی حقوق بازنشستگان از خرداد ماه عملی خواهد شد، عدم تحقق این وعده ها منجر به نارضایتی شدید بازنشستگان شده است ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۲۱:۳۶    
امیر رهبر: علی رغم وعده دولت شهید رئیسی و قالیباف برای اجرای همسان سازی حقوق بازنشستگان از خرداد....
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۷:۳۲   + ۲۷ سایت دیگر  
با توجه به آمارهای وصول مالیات در دو ماهه اول سال 1403، مجموع وصول منابع متناسب سازی حقوق بازنشستگان از محل افزایش یک درصد مالیات ارزش افزوده به هزار و 400 میلیارد تومان رسیده است و وصولی در اردیبهشت 200 درصد رشد داشته است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۲:۵۹    
در قانون برنامه هفتم توسعه به مواردی در خصوص متناسب سازی یا همسان سازی حقوق بازنشستگان پرداخته شده است، بازنشستگان که چشم امید به افزایش حقوق و پُر برکت شدن سفره های خود دارند هر خبری را در این زمینه پیگیری می کنند ...
روز نو   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۱:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
همسان سازی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران از محل افزایش مالیات بر ارزش افزوده، تکلیف برنامه هفتم توسعه است که بایستی از ابتدای امسال اجرایی شود.
افکار نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۱:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
دریافت فیش حقوقی صندوق بازنشستگی کشوری اولین موضوعی است که در این گزارش به آن می پردازیم و پس از آن شما مطالعه کننده شیوه جدید دانلود حکم همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری به ساده ترین شیوه ممکن خواهید بود.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
اظهارات وزیر کار در مورد همسان سازی حقوق بازنشستگان خبر امیدوار کننده ای برای بازنشستگان تامین اجتماعی است. با این حال، هنوز مشخص نیست که این طرح چه زمانی و به چه شکلی برای این گروه از بازنشستگان اجرا خواهد شد.
روند بازار   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
سرانجام وعده های همسان سازی حقوق بازنشستگان در حال تحقق است و وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی در نشست خبری امروز مطالب جالب و جدیدی را بیان نمودند که در خبر میخوانید. ...
روز نو   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۰۷:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
در حالی که نحوه و زمان اجرای مصوبه همسان سازی حقوق بازنشستگان و فرهنگیان بازنشسته مورد سوال است؛ پاسخ های متناقضی به این مساله داده شده است:
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۰۷:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
داود منظور در صفحه شخصی خودش در فضای مجازی نوشت: تدوین آیین نامه اجرایی نحوه همسان سازی حقوق بازنشستگان عزیز توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان برنامه و بودجه در مراحل پایانی قرار دارد. پس از تصویب این آیین نامه در هیات دولت، اجرای آن آغاز خواهد شد.
قاضی زاده هاشمی نماینده مجلس در حاشیه نشست ارائه گزارش و رسالت صندوق های بازنشستگی کشوری گفت: منابع همسان سازی حقوق بازنشستگان در بودجه لحاظ شده و در جداول نهایی سهم 40 درصدی برای اجرا در سال جاری تصویب شد.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۲۳:۱۸   + ۶۲ سایت دیگر  
وزیر کار در تازه ترین اظهارنظر درباره همسان سازی حقوق بازنشستگان گفته است: افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی و سایر صندوق هایی که تحت پوشش وزارت کار تعاون و رفاه اجتماعی بودند، اجرا، اعمال و پرداخت شد، اما در موضوع همسان سازی باید تامین منابع صورت بگیرد.
نبض بازار   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۸:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
صولت مرتضوی در نشست خبری امروز سخنگوی دولت گفت: پیش بینی های لازم برای پرداخت حقوق بازنشستگان کشوری صورت گرفته است. برای بازنشستگان تامین اجتماعی هم در حال رصد و بررسی سازوکار های لازم هستیم.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۷:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
ایمنا از توسعه یافتن باغات پسته در کرمانشاه، اقتدار ایران با آزادی حمید نوری، تکمیل و تحویل بیش از 550 هزار واحد نهضت ملی مسکن در دولت سیزدهم، نذر فرهنگی از جنس سینما و نتیجه همسان سازی حقوق بازنشستگان در بسته خبر خوب می گوید. توسعه یافتن باغات پسته در کرمانشاه ...
روز نو   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۷:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری همچنان در انتظار اجرای مرحله اول همسان سازی حقوق خود در نیمه نخست سال جاری هستند.اظهارنظر نایب رئیس مجلس در پاسخ به سوال یکی از نمایندگان عضو فراکسیون کارگری پیرامون همسان سازی حقوق بازنشستگان ...
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۶:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
قاضی زاده هاشمی نماینده مجلس در حاشیه نشست ارائه گزارش و رسالت صندوق های بازنشستگی کشوری گفت: منابع همسان سازی حقوق بازنشستگان در بودجه لحاظ شده و در جداول نهایی سهم 40 درصدی برای اجرا در سال جاری تصویب شد.
اقتصاد آنلاین / نبض بازار   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۳:۰۵   + ۲۳ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در حوزه بازنشستگان کشوری چون منابع همسان سازی از آن یک درصد بود، همکاران ما در تلاش و پیگیری هستند که کار اجرای آن در همین دولت انجام شود ...
اکونگار   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۵:۵۲   + ۳۵ سایت دیگر  
بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری همچنان در انتظار اجرای مرحله اول همسان سازی حقوق خود در نیمه نخست سال جاری هستند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۵:۳۵    
صولت مرتضوی از تأمین منابع همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری و اجرای آن در همین دولت خبر داد و گفت: تلاش می کنیم برای بازنشستگاه صندوق تأمین اجتماعی هم به نحوی اعتبار فراهم کنیم.
دیار میرزا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۵:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و فاه اجتماعی گفت: پیش بینی های لازم برای پرداخت بازنشستگان کشوری صورت گرفته و در خصوص بازنشستگان تأمین اجتماعی هم ساز و کارهای لازم را در حال رصد و بررسی هستیم که ان شاءالله پرداخت خواهد شد. ...
مرتضوی درخصوص این که متناسب و همسان سازی حقوق بازنشستگان باتوجه به این که احکام برنامه هفتم ابلاغ نشده مانده است، چه زمانی این اتفاق خواهد افتاد، اظهار داشت ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۴:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
با تاکیدات رئیس جمهور شهید 20 هزار میلیارد تومان از مطالبات تامین اجتماعی پرداخت شد و برای اولین بار در طول چند دهه گذشته قادر هستیم کل بدهی های تامین اجتماعی به مراکز درمانی را پرداخت کنیم.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۴:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
اعتبار لازم برای اجرای همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی تامین نشده است.دولت مدعی است که مشکل در نحوه پرداخت این مبالغ است.
سلام نو / نبض بازار   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۲:۳۴   + ۳۹ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: برای همسان سازی حقوق بازنشستگان، پیش بینی لازم برای پرداخت کشوری صورت گرفته است.