سه شنبه ۰۶ آبانساعت ۱۶:۴۱Oct 2020 27

جدیدترین‌های «همسان سازی حقوق بازنشستگان»

آنا   ۴ ساعت پیش    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از تلاش مجلس برای تامین کالاهای اساسی مردم و همچنین همسان سازی حقوق بازنشستگان خبر داد.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی 30 مهر ماه در حاشیه جلسه هیات دولت و یک روز پس از نخستین واریزی حقوق افزایش یافته بازنشستگان کشوری، از بسته شدن پرونده همسان سازی حقوق بازنشستگان خبر داد، اما بدون شک این اقدام را باید یکی از نقاط عطف پرونده خدمت دولت تدبیر و امید برشمرد.
پارسینه   ۶ ساعت پیش   + ۴۶ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه ، حمیدرضا حاجی بابایی در برنامه تیتر امشب 2 شنبه شب شبکه خبر از لزوم توافق دولت و مجلس شورای اسلامی برای تأمین منابع کالا های اساسی، اجرای کامل همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری، لشکری ...
افکار نیوز   ۷ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس کانون عالی بازنشستگان کشور خاطرنشان کرد: بعد از سال ها توانسته ایم دست و پا شکسته همسان سازی حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی را اجرا کنیم و می خواهیم که این مسئله تداوم پیدا کند و نمایندگان مجلس از بازنشستگان تأمین اجتماعی نیز حمایت کنند.
ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی یک کارشناس اقتصادی گفت: اگر می خواهیم به قشر زحمتکش مستوجب کمک و احترام بازنشستگان کمک کنیم، باید این کمک در قالب کمک های معیشتی و هدفمند انجام شود.
اقتصاد آنلاین / انتخاب   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۳:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به چالش تضاد منافع دستگاه های اجرایی در مسیر اصلاح ساختار بودجه،گفت:همسان سازی حقوق بازنشستگان همچنان ادامه خواهد یافت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۹:۲۲    
همسان سازی حقوق بازنشستگان با شاغلین، بعد از سال ها از ماه گذشته اجرایی شد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۹:۱۵   + ۵۱ سایت دیگر  
[ad_1] حمیدرضا حاجی بابایی رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با تشریح جلسه مشترک مجلس و دولت برای تأمین کالاهای اساسی، گفت: طرح تامین کالاهای اساسی در دستورکار جلسه مشترک مجلس و دولت قرار گرفت و در خصوص منابع این طرح پس از بررسی های لازم توافق لازم صورت گرفت و مقرر شد ...
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۷:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
امسال یکی از مهمترین اقدامات صورت گرفته دولت را می توان افزایش حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران، لشگری، کشوری و تامین اجتماعی دانست. ▫️فروردین امسال بود که رییس جمهوری دستور همسان سازی حقوق بازنشستگان را صادر کرد و حالا در سی ام مهر ماه شریعتمداری، وزیر تعاون ...
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۸:۰۷   + ۴۵ سایت دیگر  
ایسنا: رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، از توافق دولت و مجلس برای تامین منابع کالاهای اساسی، اجرای کامل همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری و تامین اجتماعی و تکمیل پروژه های ناتمام و توازن در مناطق محروم خبر داد. ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۵:۰۶   + ۳۹ سایت دیگر  
افزایش حقوق بازنشستگان یا همسان سازی حقوق بازنشستگان طرحی بود که سالیان طولانی قدمت دارد. این مهم همواره به واسطه کمبود منابع امکان اجرا نیافته بود، اما در یکی از سخت ترین سال های اقتصاد ایران، در حالی که کرونا بنیان های اقتصادی ایران را تحت تاثیر قرار داده است، این مهم رنگ اجرا به خود گرفت. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۴:۰۵   + ۱۶ سایت دیگر  
در سخت ترین سال بودجه در حالی موضوع همسان سازی دریافتی 1.5 میلیون بازنشسته دولتی تا سقف 90 درصد حقوق شاغلان کلید خورده که مشخص نیست منابع طرح دقیقا چگونه تامین شده و نگرایی هایی هخم از تبعات تورمی این طرح و کوچکتر شدن سفره بازنشسته ها وجود دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۰:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
در حالی امسال همسان سازی حقوق بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری اجرا شد که این سوال مطرح است که آیا در سال های بعدی نیز این فرایند ادامه پیدا خواهد کرد؟
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۰:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
همسان سازی حقوق بازنشستگان (کشوری، لشکری و تامین اجتماعی) وعده ای که پس از سال ها در شرایط تحریمی و کرونایی در دولت تدبیر و امید اجرایی شد و افزایش دوبرابری را به دنبال داشت.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۷:۳۳   + ۱۷ سایت دیگر  
یک تحلیلگر سرشناس مسائل اقتصادی و سیاسی با اشاره به موفقیت دولت در همسان سازی حقوق بازنشستگان این حرکت را سبب افزایش تاب آوری ایران در برابر تحریم های ظالمانه دانست و ضمن تشکر از دولت به ارائه برخی پیشنهادات پرداخت.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۹:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: با تصویب طرح اصلاح قانون بودجه سال 1399 کل کشور، دولت به پرداخت یارانه برای تأمین کالاهای اساسی ملزم شد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۶:۴۸    
سال های زیادی است که همسان سازی حقوق بازنشستگان مطرح می شود اما این روزها دولت تدبیر و امید با این انجام این کار بزرگ در شرایط سخت اقتصادی، حمایت خود را از بازنشستگان اعلام کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۰:۳۰    
مهم ترین پیام های رسیده از طریق شبکه های اجتماعی به شهروندخبرنگار در تاریخ 30 مهر، در قالب یک بسته قابل مشاهده است.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
پس از همسان سازی حقوق بازنشستگان و افزایش حقوق بازنشستگان امروز وام 10 میلیون تومانی بازنشستگان به حساب واریز می شود.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: با تصویب طرح اصلاح قانون بودجه سال 1399 کل کشور، دولت به پرداخت یارانه برای تأمین کالاهای اساسی ملزم شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۳۰    
شیراز-ایرنا- مدیرکل تامین اجتماعی نیروهای مسلح در استان فارس گفت: طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان وابسته به این نهاد که از مهرماه 99 اجرایی شده، بازخورد مثبتی به دنبال داشته است.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۲۹   + ۵۴ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: رئیس کمیسیون برنامه و بودجه ومحاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: با تصویب طرح اصلاح قانون بودجه سال 1399 کل کشور، دولت به پرداخت یارانه برای تامین کالاهای اساسی ملزم شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۵۶   + ۳۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با اجرایی شدن مصوبه های اخذ شده برای صندوق بیمه اجتماعی عشایر، روستاییان، کارکنان و بازنشستگان صندوق فولاد، پرونده همسان سازی و متناسب سازی حقوق بسته خواهد شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۴۶    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با اعلام رسمی صندوق بازنشستگی کشوری، به طور متوسط 77 درصد افزایش دستمزد در سال 99، نسبت به سال قبل در جریان افزایش و همسان سازی حقوق و دستمزد صورت گرفت.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حاشیه جلسه هیات دولت امروز 30 مهر ماه گفت: با اجرای مصوبه همسان سازی حقوق بازنشستگان صندوق فولاد و صندوق عشایر و روستاییان، پرونده همسان سازی حقوق بازنشستگان بسته خواهد شد. جزئیات را در این ویدئو ببینید.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۳۱   + ۳۲ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: دیروز اولین واریزی افزایش حقوق بازنشستگان کشوری در راستای همسان سازی حقوق شان انجام شد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۱۹    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره ی همسان سازی حقوق بازنشستگان خبر مهمی را اعلام کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیته اصلاح ساختار بودجه مجلس،می گوید: دولت هفت سال حقوق بازنشستگان را تغییر نداد اما در سالی که کسری بودجه دارد این کار را انجام داده است.
کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل تامین اجتماعی گلستان افزایش 14 میلیارد تومانی در میزان پرداخت حقوق بازنشستگان این استان خبر داد و گفت: ماهانه 134 میلیارد تومان برای حقوق بازنشستگان پرداخت می شود.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس ارشد اقتصادی گفت: برای منابع مربوط به اجرای طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان، منابعی مانند حذف ارز 4200 تومانی و حذف رانت انرژی بعضی صنایع در نظر گرفته شده است.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۳۵   + ۲۲ سایت دیگر  
در وعده های داده شده به بازنشستگان در رابطه با دریافتی آنها در سال جاری، بعد از اجرای طرح همسان سازی حقوق، پرداخت مانده مطالبات پاداش پایان خدمت آنها نیز اجرایی شد. ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۳۴   + ۱۶ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه مجلس، با انتقاد از عملکرد سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور در اجرای طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان از آن به عنوان اقدامی ناعادلانه در جهت افزایش حقوق این قشر یاد کرد.
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۰:۰۱   + ۶۱ سایت دیگر  
خلیج فارس: رئیس سازمان بازنشستگان نیروهای مسلح گفت که کمترین حقوق بازنشستگان 30 سال خدمت لشکری چهار و نیم میلیون تومان است. به گزارش خلیج فارس به نقل از مهر ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار سمنان گفت: در صورت تقاضا و پیگیری بازنشستگان، راه اندازی خانه های امید در شهرستان هایی که فاقد آن هستند، پیگیری خواهد شد.
کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۳۰    
چگونگی اجرای طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان دانشگاه ها و موسسات وابسته در جلسه ای با حضور مسئولان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و صندوق بازنشستگی کشوری بررسی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
چگونگی اجرای طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان دانشگاه ها و موسسات وابسته در جلسه ای با حضور مسئولان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و صندوق بازنشستگی کشوری بررسی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۰:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
با اجرای طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری در ماه جاری برخی از بازنشستگان تأمین اجتماعی از تفاوت همسان سازی حقوق خود با بازنشستگان کشوری انتقاد کردند.
برترین ها / روز پلاس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۲۰:۴۴   + ۴۸ سایت دیگر  
ایرنا: معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه پس از حدود یک هفته حضور در بیمارستان، با بهبود نسبی از بیماری کرونا؛ با رعایت پروتکل های بهداشتی دوره قرنطینه خود را به دفتر کارش در این سازمان منتقل کرد. ...
روز پلاس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۴:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: مقدمات همسان سازی حقوق صورت گرفته و در هفته جاری همه احکام صادر خواهد شد.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۲:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: مقدمات همسان سازی حقوق صورت گرفته و در هفته جاری همه احکام صادر خواهد شد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۹:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کانون کارگران بازنشسته و مستمری بگیر تامین اجتماعی شهر تهران، گفت: مصوبه اعمال 4 درصد مربوط به سنوات سخت و زیان آور در همسان سازی حقوق مستمری بگیران و اعمال مبلغ همسان سازی، ضریب ترغیب و تفاوت تطبیق در پایه مستمری ها، از ابتدای آذر ماه اجرا می شود.
معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از اجرای طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان دانشگاه ها و موسسات وابسته خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۰:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: مقدمات همسان سازی حقوق صورت گرفته و در هفته جاری همه احکام صادر خواهد شد. به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از اداره برند و ارتباطات گروه صنعتی ملی، اکبر افتخاری در گفت وگوی تلویزیونی با شبکه خبر درباره همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری ...
رویداد 24   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۱:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت مخابرات ایران گفت: معاون فنی سازمان بازنشستگی پذیرش گروه های تشویقی همسان سازی حقوق بازنشستگان مخابرات توسط صندوق باز نشستگی را اعلام کرد.
فرارو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۵:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
فرارو- با اعلام محمد شریعتمداری وزیر کار صدور احکام همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری آغاز شده است و حقوق آن ها در سال جاری به طور میانگین 77درصد افزایش یافته است. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۵:۱۷   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیر کل فنی صندوق بازنشستگی کشوری جزئیات اجرای همسان سازی حقوق بازنشستگان را تشریح کرد.
ناطقان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: همسان سازی حقوق بازنشستگان خانواده های شهدا و ایثارگران در مهرماه عملیاتی می شود.
ایران اکونومیست   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
غلامرضا زمانی معاون اداری، مالی و مدیریت منابع دانشگاه فنی و حرفه ای درباره دستورالعمل همسان سازی حقوق بازنشستگان مشترک صندوق های بازنشستگی اظهار کرد: با استناد به ماده 3 دستورالعمل مذکور، حقوق بازنشستگان غیر مشمول قانون نظام هماهنگی پرداخت کارکنان دولت و قانون مدیریت خدمات کشوری ...