جمعه ۱۷ اردیبهشتساعت ۱۲:۳۷May 2021 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «همسان سازی حقوق بازنشستگان»

اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
پس از دومرحله همسان سازی حقوق بازنشستگان که در مرداد 99 و اردیبهشت ماه امسال صورت گرفت سرانجام حقوق بازنشستگان در سال 1400 به 4میلیون و 300هزارتومان برای آن هایی که 30سال سابقه کار دارند و 3میلیون و 900هزارتومان برای آن هایی که 20سال سابقه کار دارند رسیده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۳:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
بازنشستگان تامین اجتماعی با ارسال نامه ای به رئیس جمهور، خواهان دائمی شدن لایحه همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی شدند.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۳:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی تهران از پرداخت مطالبات افزایش حقوق بازنشستگان همزمان با پرداخت حقوق اردیبهشت خبر داد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۵:۴۵   + ۲۲ سایت دیگر  
علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی درباره زمان اجرای کامل همسان سازی حقوق بازنشستگان اردیبهشت 1400توضیح داد. محمد شریعتمداری در حاشیه نشست امروز کمیسیون اجتماعی مجلس در جمع خبرنگاران در خصوص اجرای قانون همسان سازی حقوق بازنشستگان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۱:۳۶    
مدیرکل تأمین اجتماعی استان مرکزی گفت: اجرای طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان برای اولین بار از اقدامات بی سابقه سازمان تامین اجتماعی در کشور بود.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۲۱:۱۵    
مرحله اول متناسب سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در مرداد سال 99 اجرایی و حقوق ماهانه مستمری بگیران این سازمان از 400 تا 800 هزار تومان افزایش یافت.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۳:۲۴   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: مرحله دوم اجرای همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی با اصلاحاتی در اردیبهشت ماه اجرا می شود.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۲:۳۶   + ۵۳ سایت دیگر  
معاون فرهنگی، اجتماعی و امور استان های سازمان تأمین اجتماعی گفت: احکام جدید بازنشستگان در 1400 در اجرای مرحله دوم متناسب سازی صادر شد و در جلسات کارشناسی و تمامی مراحل بازنگری احکام، نظرات بازنشستگان مورد توجه قرار گرفته و مبنای کار بوده است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۲۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
پس از اینکه همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری از سال گذشته کلید خورد، اعتراضات بازنشستگان تامین اجتماعی به تبعیض و عدم اجرایی قانون همسان سازی به اوج خود رسید به طوریکه طی ماه های گذشته بارها در تجمعات مختلف دست به اعتراض زدند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۷:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
یکی از بهانه های سازمان تامین اجتماعی درباره تاخیر اجرای طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان کمبود بودجه و منابع مالی است که همچنان در پروسه تخصیص قرار دارد.
افق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۶:۵۵    
جلسه مشترک درخصوص اجرای همسان سازی حقوق بازنشستگان دانشگاه ها و موسسات وابسته، با محوریت رفع ابهامات موجود با حضور محمدتقی نظرپور معاون اداری، مالی، مدیریت منابع وزارت علوم، شیرمحمدی مدیرکل فنی صندوق بازنشستگی کشوری و برخی از مدیران موسسات وابسته، در محل اداره کل فنی صندوق بازنشستگی کشوری برگزار شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۵:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
جلسه نهایی تدوین پیش نویس لایحه دو فوریتی دائمی شدن همسان سازی حقوق بازنشستگان با حضور مدیران و کارشناسان سازمان برنامه و بودجه، سازمان امور اداری و استخدامی و تعدادی از اعضای کارگروه 42 نفره به نمایندگی از بازنشستگان تشکیل شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۰:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
دبیرکل خانه کارگر در گفتگویی به پرسش هایی درباره همسان سازی، مزد، دادنامه 179 و انتظارات کارگران از رئیس جمهور آتی سخن گفته است.
کاماپرس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۰۹:۲۸   + ۱۲۴ سایت دیگر  
سرانجام سازمان تامین اجتماعی، فرمول جدید احکام حقوق بازنشستگان در سال 1400 را اعلام کرد. قرار است این فرمول در فیش حقوقی اردیبهشت ماه بازنشستگان تامین اجتماعی اعمال شود. ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۴:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی با بازنشستگان کشوری و لشگری یکی از پیچیده ترین و طولانی ترین پروسه هایی بوده که در کشور آغاز شده و از چندین سال پیش این پروسه ادامه دارد ولی همچنان به نتیجه مطلوبی برای بازنشستگان تامین اجتماعی نرسیده است ...
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس از حل مشکل همسان سازی حقوق بازنشستگان تا ماه آینده خبر داد و گفت که مبلغ پرداخت نشده به عنوان معوقه پرداخت می شود.
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۱۰:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
در حال حاضر مستمری حداقل بگیران بدون مشخص شدن مبلغ متناسب سازی، گِرد شده است. ظاهرا سازمان تامین اجتماعی به اعتبار متناسب سازی، مبلغی جزئی را روی حداقل مستمری قرار داده و مبلغی را هم بر روی مزایای جانبی، مانند حق همسر و اولاد ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۳:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
بدون شک بحث همسان سازی حقوق بازنشستگان، رتبه بندی معلمان و به طور کلی مطالبات فرهنگیان یکی از مهم ترین دغدغه های این قشر زحمت کش و حتی سایر اقشار بازنشستگان است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
صبح امروز نصرالله دریابیگی رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی مازندران به همراه تنی چند از نمایندگان کارگری و بازنشستگی به منظور بررسی و طرح مشکلات و گلایه مندی های بازنشستگان تامین اجتماعی در خصوص تبعیض در اجرای طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی با سایر صندوق های بازنشستگی دیدار کرد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۷:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
واریز اولین حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی صبح امروز انجام شد و افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در فیش حقوقی بازنشستگان تامین اجتماعی اعمال نشد. همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی از اردیبهشت 1400 واریز می شود.
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۱:۵۰   + ۲۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان _ تسنیم نوشت: علی دهقان کیا با اشاره به متناسب سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی اظهار کرد: هنوز برای متناسب سازی مرحله دوم تصمیم قطعی اتخاذ نشده است و بازنشستگان انتظار دارند متناسب سازی مرحله دوم برای سایر سطوح اجرا شود. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل تامین اجتماعی لرستان گفت: مسئولان این سازمان پیگیر اجرای دقیق و رفع مشکل همسان سازی حقوق مستمری بگیران و بازنشستگان در سراسر کشور هستند و این امر یک اولویت مهم در استان ها است.
اقتصاد آنلاین / افق نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۸:۱۷   + ۱۴۰ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک رفاه کارگران گفت: به منظور رفاه حال بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی به افراد فاقد مسکن، تسهیلات مسکن پرداخت می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۵:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل تامین اجتماعی لرستان گفت: طرح همسان سازی یا متناسب سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در اردیبهشت ماه 1400 به طور کامل نهایی می شود.
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۹:۳۰   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - روزنامه جام جم نوشت: در حالی که قرار بود همسان سازی حقوق بازنشستگان از ابتدای سال در حقوق ها درنظر گرفته شود، خبر ها حاکی از آن است که شاید در در اردیبهشت ماه هم به نتیجه نرسد ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۱:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: منابع مربوط به متناسب سازی حقوق بازنشستگان هنوز دریافت نشده است و با توجه به فرآیند اجرایی این موضوع در خوش بینانه ترین حالت در ماههای آینده بخش اندکی از این منابع را دریافت خواهیم کرد.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۰:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
به گفته رئیس کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی، برخی از بازنشستگان تامین اجتماعی (سایر سطوح) که در مرحله جدید اجرای همسان سازی، کمتر از رقم پیش بینی شده را دریافت کرده باشند، در اردیبهشت مابه التفاوت حقوقشان ترمیم و پرداخت خواهد شد. تهران – اقتصادبرتر – 27 فروردین 1400 ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۲:۱۵    
حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی امروز به همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی اعتراض کردند. حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی بعد از متناسب سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی به 4 میلیون و 300 هزارتومان رسید.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۱۶    
سکه بهار آزادی طرح جدید 10 میلیون و 389 هزارتومان، ایرادات مکانیزاسیون توزیع تراکتور، صدای کشاورزان را درآورده است، اجرای 110 طرح از سوی بانک مرکزی برای شفاف سازی نظام بانک، اعلام نحوه افزایش حقوق کارکنان دولت برخی از اخبار اقتصادی امروز شبستان است.
وانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۶:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
نوبخت گفت: بانک مرکزی در تبدیل ارز به ریال دچار تاخیر است و به همین دلیل در حال حاضر، بزرگ ترین بدهکار دولت است.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۱:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش ایسنا؛ سیدی در نشست خبری که 24 اردیبهشت ماه در محل این اداره کل برگزار شد، با اشاره به اجرای طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان و اعتراض تعدادی از گروه ها گفت: حداقلی بگیرها مشکلی در این خصوص ندارند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۰:۰۶    
علی ربیعی امروز مبلغ دقیق افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی را بعد از همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی اعلام کرد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۰۶   + ۱۵ سایت دیگر  
ربیعی گفت: پنج روش برای اجرای متناسب سازی مرحله دوم برای رفع بخشی از دغدغه بازنشستگان تامین اجتماعی در 1400 در دست بررسی است که یکی از آن ها با حضور و مشارکت مسئولین کانون عالی بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی نهایی و در پرداخت اردیبهشت ماه لحاظ خواهد شد.
مردم نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
مردم نیوز :آخرین اخبار از همسان سازی حقوق بازنشستگان در سال 1400 را در ادامه بخوانید. زمزمه های اجرای مرحله دوم همسان سازی حقوق بازنشستگان از سال گذشته شروع شده بود و قرار بود ما به تفاوت حقوق بازنشستگان از تیر ماه سال 99 اعمال شود ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۱۰   + ۳۰ سایت دیگر  
سخنگوی دولت، هدف نهایی از اقدام خرابکارانه در تاسیسات نطنز را جلوگیری از ادامه روند دیپلماتیک سازنده عنوان کرد و گفت: متعهد به تلافی در زمان و شدتی متناسب هستیم و اجازه نخواهیم داد که دشمنان به اهداف سیاسی خود دست پیدا کنند.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۰۵   + ۴۲ سایت دیگر  
سخنگوی دولت با اشاره به وجود 5 سناریوی همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی، گفت: با اجرای همسان سازی در کنار افزایش 39 درصدی حقوق ها، بخشی از دغدغه بازنشستگان رفع خواهد شد.
کاماپرس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۴۵   + ۵۲ سایت دیگر  
طبق اعلام روابط عمومی سازمان اداری و استخدامی کشور حقوق کارمندان قراردادی در سال 1400 افزایش پیدا می کند و قرار است همتراز حقوق کارمندان پیمانی پرداخت شود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۴۴   + ۱۴ سایت دیگر  
بجنورد- مدیرکل تامین اجتماعی خراسان شمالی با اشاره به اجرای طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان استان، گفت: حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی استان به صورت میانگین حدود 130 درصد افزایش یافت.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۲۱   + ۲۵ سایت دیگر  
سرتیپ امیر حاتمی، وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: از نمایندگان درخواست می کنم در ادامه کار به موضوع تأمین منابع همسان سازی حقوق بازنشستگان که متأسفانه نقطه ضعف بودجه 1400 بود عنایت کنند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: مدیرعامل محترم تامین اجتماعی از افزایش سالانه و مرحله دوم همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در فروردین خبر داد اما حقیقت ماجرا طور دیگری رقم خورده است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۸:۱۲    
زمان واریز مابه التفاوت افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی مشخص شد و بازنشستگان تامین اجتماعی که در فروردین ماه همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در فیش حقوقی بازنشستگان تامین اجتماعی اعمال نشده است، در اردیبهشت ماه مابه التفاوت افزایش حقوق بازنشستگان دریافت میکنند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۵۹    
نماینده مردم دهلران در مجلس با بیان اینکه مجلس به دنبال دائمی کردن همسان سازی حقوق بازنشستگان است،گفت:طبق مستندات دره شهر، ابدانان و بدره که تا سال 74 یک شهرستان بوده اند ،جزو مناطق جنگی بشمار می آیند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۴۵   + ۴۵ سایت دیگر  
برخی از بازنشستگان در مرحله جدید اجرای همسان سازی حقوق در 1400، مبلغ کمتری از رقم پیش بینی شده را دریافت کردند که این مشکل، فقط برای تعدادی از بازنشستگان تامین اجتماعی به علت مشکلات فنی سامانه رخ داده و در اردیبهشت ماه 1400 قرار است ما به التفاوت حقوق آن ها واریز شود.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
طبق آخرین تصمیمات افزایش حقوق بازنشستگان به اردیبهشت ماه 1400 موکول شد. در اردیبهشت ماه 1400 قرار است ما به التفاوت حقوق بازنشستگان واریز شود. در ادامه زمان و مبلغ اجرای مرحله دوم همسان سازی حقوق را مورد بررسی قرار می دهیم.
بازتاب   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
نماینده قزوین، آبیک و البرز در مجلس گفت: با وجود پیگیری های بسیار مجلس یازدهم و اعتراضات تشکلات کارگری و بازنشستگان تامین اجتماعی دولت در همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی مجلس را دور زد. ...