دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۱۷:۳۷Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «همسان سازی حقوق بازنشستگان»

خبرگزاری تسنیم   ۴۷ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس تذکر 79 نماینده به رئیس جمهور درباره لزوم همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی با سایر بازنشستگان را قرائت کرد.
اقتصاد آنلاین   ۴۹ دقیقه پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اجتماعی در توییتی از همسان سازی حقوق بازنشستگان خبر داد. به گزارش اقتصادآنلاین ، ولی اسماعیلی نایب رئیس کمیسیون اجتماعی طی توییتی نوشت:با مصوبه دیروز مجلس مبلغ 1500000000000000 ریال جهت کمک به صندوق های بازنشستگی، تامین منابع مالی رتبه بندی معلمان ...
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا-نماینده رشت درمجلس شورای اسلامی گفت: همسان سازی حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی به طور جدی پیگیری شود.
اقتصاد آنلاین / خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۲۳:۱۷   + ۲۵ سایت دیگر  
رییس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس در نامه ای به رییس سازمان برنامه و بودجه با تاکید بر ضرورت توجه به برخی کاستی ها در بودجه 1400 خواستار تبیین همسان سازی حقوق بازنشستگان و کارگران تامین اجتماعی با بازنشستگان کشوری و لشکری شد.
خانه ملت   ۳ ساعت پیش    
رئیس فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی در توئیتی بر همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی تاکید کرد.
ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان رئیس مجمع نمایندگان لرستان آخرین وضعیت همسان سازی حقوق بازنشستگان و شاغلین لشکری و کشوری را تشریح کرد.
رادیو ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۲:۰۲    
به گزارش شبکه رادیویی ایران، علی اکبر عیوضی عضو هیات مدیره کانون بازنشستگان شهر تهران در برنامه سلام صبح بخیر رادیو ایران درباره همسان سازی حقوق بازنشستگان گفت: این طرح که مرحله اول آن در مرداد ماه سال جاری اجرا شد میان بازنشستگان تامین اجتماعی و بازنشستگان لشکری و کشوری شکافی را ایجاد کرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
نماینده محلات در مجلس از اجرایی نشدن همسان سازی حقوق بازنشستگان و رتبه بندی معلمان انتقاد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس در تذکری گفت: دولت ردیف بودجه کمیته امداد را در سال 1 400 افزایش نداده و همسان سازی حقوق بازنشستگان هم اجرایی نشده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۷:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
جامعه روحانیت مبارز نقش هدایت گری در انتخابات را دارد، تاکید ایران و روسیه برای همکاری در زمینه محصولات کشاورزی، آزادراه غدیر، محصول اراده ایرانی در عصر جنگ، ارائه طرح دو فوریتی برای همسان سازی حقوق بازنشستگان برخی از اخبار سیاسی امروز شبستان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۲:۲۰   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه: همسان سازی حقوق بازنشستگان را در چارچوب قانون پیگیری می کنیم.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۴:۱۴    
این تبصره به همسان سازی حقوق بازنشستگان و رتبه بندی معلمان و بدهی دولت به سازمان تامین اجتماعی مربوط می شود.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی الزاماتی را جهت اجرای قانون همسان سازی حقوق بازنشستگان مشخص کرده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۰:۴۰   + ۱۸ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه 1400: همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری، لشکری و تامین اجتماعی مجددا در این کمیسیون بررسی و سپس برای رای گیری به صحن مجلس فرستاده می شود.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۳:۳۷    
مجلس امروز برای همسان سازی حقوق بازنشستگان تصمیم گیری کرد و در طرح جدید مجلس دولت ملزم به اجرای قانون همسان سازی حقوق بازنشستگان شده است. جزئیات تصمیم فوری مجلس برای همسان سازی حقوق بازنشستگان را در ادامه می خوانید.
کاماپرس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۹:۱۲    
همسان سازی غیرمتوازنی که در حقوق بازنشستگان انجام شده باعث شده است که نمایندگان مجلس به ارائه طرحی با دو فوریت برای افزایش حقوق این اقشار در سال 1400 اقدام کنند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۲۴   + ۲۷ سایت دیگر  
تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تدوین طرحی، الزاماتی را برای دولت جهت اجرای قانون همسان سازی حقوق بازنشستگان مشخص کرده اند.
ساوالان خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۸:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی گفت: ساماندهی وضعیت مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی و بازنشستگان کشوری و لشکری در کل کشور از دیگر پیشنهادات این کمیسیون بود که در لایحه بودجه 1400 لحاظ شد.
برترین ها / تیتر برتر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۷:۱۱   + ۱۶ سایت دیگر  
شرق: تجمع و اعتراض بازنشستگان در دو ماه گذشته و حتی با وجود همه گیری ویروس کرونا و آسیب پذیری بازنشستگان در برابر این ویروس، رخ داده و به سرخط اخبار رسیده است ...
صراط نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۱:۴۱   + ۹۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به اینکه امسال 20 هزار میلیارد تومان برای متناسب سازی حقوق بازنشستگان پرداخت شد، گفت: برای افزایش قدرت خرید کارمندان دولت در سال گذشته، 50 درصد به حقوقشان اضافه شد و این باعث شکاف و تبعیض میان دریافتی شاغلین و بازنشستگان شد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۹:۱۴    
بخش اول همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی پس از کش و قوس های فراوان امسال اجرایی شد؛ اما مرهمی بر دردهای ناشی از تورم و گرانی و مشکلات اقتصادی بازنشستگان نشد و هنوز این قصه غمناک ادامه دارد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس یازدهم گفت: مجلس تمام تلاش خود را کرده تا متناسب سازی حقوق بازنشستگان برای سال 1400 تصویب و اجرایی شود.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۵۳   + ۴۹ سایت دیگر  
رییس سازمان برنامه و بودجه کشور تصریح کرد که موضوع همسان سازی حقوق بازنشستگان غیر قابل بازگشت است و حتی در دولت بعد نیز ادامه خواهد یافت.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۵۴    
می گویند چرا بازنشستگان تامین اجتماعی این روزها تجمع می کنند؛ یک روز دربرابر ساختمان تامین اجتماعی؛ یک روز مقابل مجلس ویک روز دربرابر دفاتر نمایندگان وادارات تامین اجتماعی! ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۱:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون تلفیق، پیش بینی منابع برای همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی را به 150هزار میلیارد تومان افزایش دادند. ( منبع )
وی گفت: چنانچه اعتبار لازم برای سال آینده اختصاص داده نشود، تعادل میان منابع مصارف سازمان از بین می رود به همین دلیل سازمان دچار مشکلات زیادی می شود و قطعاً مانند سایر صندوق ها ورشکسته خواهد شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون تلفیق سال 1400 از افزایش میزان حقوق بازنشستگان در لایحه بودجه سال آینده خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۶:۴۵   + ۲۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان یک عضو کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی از تصمیم گیری برای اختصاص 150 هزار میلیارد تومان به منظور همسان سازی حقوق بازنشستگان خبر داد.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۳:۳۲    
سید علی آقازاده با تاکید بر لزوم همسان سازی حقوق بازنشستگان و شاغلین کشوری، لشکری و تامین اجتماعی گفت: من از طرفداران همسان سازی حقوق بوده و هستم، علاوه بر آن حقوق های نجومی یعنی فاصله حداکثر بگیران و حداقل بگیران را قبول نداشته و ندارم.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
دبیر اجرایی خانه کارگر شهرستان کرج در پیامی با یادآوری مشکلات و دغدغه های مالی و حقوقی کارگران، خواستار تجدیدنظر تعیین دستمزد سال آینده برای این قشر زحمتکش شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس: در موضوع همسان سازی حقوق و دستمزد اقدام اشتباهی انجام شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی، پافشاری برخی نمایندگان بر اصرار به قید یک فوریت یا دوفوریت طرح یکسان سازی حقوق بازنشستگان را ناشی از برخی فشارهای بیرونی و دیدگاه پوپولیستی دانست و از عدم مخالفت نمایندگان مجلس با امضای این طرح خبر داد.
عصر همدان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۹:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
هاشم خوشنواز، مدیر کانون بازنشستگان صنعت آب و برق همدان در گفتگو با خبرنگار عصر همدان ؛ گفت: بازنشستگان صنعت آب و برق همدان خویشتن داری کرده و در اجتماعات اعتراضی روزهای 26 و 29 بهمن ماه سال جاری شرکت نکردند ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۹:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
مجتبی یوسفی گفت: اعضای کمیسیون تلفیق، 90 هزار میلیارد تومان، پیش بینی دولت برای همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی را به 150هزار میلیارد تومان افزایش دادند تا بخشی از تبعیض های ناروایی که در پرداختی بازنشستگان تامین اجتماعی با سایر بازنشستگان کشوری و لشگری وجود دارد، رفع شود.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۸:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
بازنشستگان تامین اجتماعی لرستان بارها در تجمعات خود خواستار افزایش حقوق، مستمری ها و اجرای قانون همسان سازی شده تا شاید مسئولان دغدغه معیشت این قشر را مرتفع کنند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۲۲:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی درباره موضوع همسان سازی حقوق بازنشستگان توضیحاتی را ارئه داد.
کیهان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۲۱:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
سید موسی خادمی استاندار لرستان با ارسال نامه ای به محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه، خواستار پیگیری ویژه مطالبات بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی استان شد. خادمی همچنین خواستار همسان سازی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران استان شد . ...
اقتصاد آنلاین / فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۶:۱۹   + ۲۴ سایت دیگر  
بر اساس مصوبه جدید کمیسیون تلفیق، سال آینده درآمد 17 هزار میلیارد تومانی از محل واردات خودروهای پلاک مناطق آزاد کسب خواهد شد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۵:۳۰   + ۵۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه 1400 از اختصاص منابع مالی پایدار برای محرومیت زدایی از استان هایی مانند سیستان و بلوچستان و دیگر مناطق محروم کشور در حوزه هایی مانند اشتغال، صنعت، کشاورزی، مسکن، گردشگری، فناوری خبر داد.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۲:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
رکنا: رئیس کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار استان کردستان به لزوم همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی تاکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - ظهر امروز جمعی از کارگران بازنشسته استان زنجان نسبت به عدم اجرای صحیح قانون کار و همینطور وجود تبعیض بین صندوق های لشگری و کشوری با صندوق تامین اجتماعی مقابل استانداری زنجان تجمع کردند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
محمدیاری با بیان اینکه در لایحه بودجه 1400 به اعتبارات مدیریت بحران توجهی نشده است گفت: همسان سازی حقوق بازنشستگان در دستور کار کمیسیون تلفیق مجلس قرار گرفته است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۸:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
نمایند مردم اهواز،باوی،حمیدیه و کارون درمجلس درباره موضوع همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی توئیتی را منتشر کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۰:۳۶    
محسن زنگنه عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس: باتوجه به اصلاحیه بودجه 1400 پیش بینی می کنیم در سال آینده برای همسان سازی حقوق بازنشستگان و اجرای قانونی آن مشکلی نداشته باشیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۸:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - سرپرست اداره کل تامین اجتماعی لرستان گفت: مسئولان این سازمان به صورت جدی پیگیر حل مشکلات بازنشستگان در راستای اجرای طرح همسان سازی حقوق آنها هستند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۰:۳۱    
معاون مالی و اداری دانشگاه فنی و حرفه ای گفت: حقوق اساتید و کارکنان دانشگاه فنی و حرفه ای با توجه به ابلاغیه وزارت علوم افزایش یافت.
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۴:۳۱   + ۱۷ سایت دیگر  
نوبخت گفت: غیر از افزایش 25 درصدی حقوق بازنشستگان و کارکنان و پاداشی که برای کارکنانی که امسال و سال آینده بازنشسته می شوند در بودجه لحاظ کردیم به بازنشستگان این نوید را می دهیم همسان سازی حقوق با شاغلین در سال 1400 نیز ادامه دارد. ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۳:۲۴    
چنانچه این طرح با موضوع 90 درصد دریافتی آیتم های مشمول کسور بازنشستگی شاغل متناطر که تعیین کننده حقوق بازنشسته است، تصویب شود، در هر زمان حقوق شاغل افزایش یابد، بازنشسته باید 90 درصد آن را دریافت نماید. با دائمی شدن همسان سازی حقوق، بقیه مطالبات در این طرح مستتر و دست یافتنی است.