یکشنبه ۰۳ مردادساعت ۱۴:۵۸Jul 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «همسان سازی حقوق بازنشستگان»

قدس آنلاین   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری طرحی است که پس از گذشت 14 سال بحث و بررسی، در اواخر دوره هشت ساله ریاست جمهوری حسن روحانی به اجرا درآمد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دفتر اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری شهرستان ری گفت: مجلس به دورازهرگونه شعاری ازطرح همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی حمایت کند.
جماران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
جی پلاس؛ بازنشستگان آموزش و پرورش یزد خواهان تصویب لایجه همسان سازی حقوق شدند. جمعی از بازنشستگان آموزش و پرورش استان یزد درنامه ای به محمدباقر قالیباف رییس و نیز هیات رییسه مجلس شورای اسلامی پیگیری و تصویب لایجه همسان سازی حقوق خود را خواستار شدند. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
بازنشستگان و مستمری بگیران سه صندوق کشوری، لشکری و تامین اجتماعی، در یک درخواست مشترک و سراسری پیگیری اجرای تصویب لایحه دائمی شدن همسان سازی را خواستار شدند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : احسان ارکانی گفت: هم اکنون لایحه دائمی کردن، قانون همسان سازی بازنشستگان لشکری و کشوری در دستور کار برای تصویب قرار دارد و هدف ما این است هفته آینده با هر راهکار موجود این لایحه را تصویب کنیم.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
یک فعال صنفی بازنشستگان گفت: باید فیش های حقوقی نمایندگان مخالفِ همسان سازی حقوق بازنشستگان رسانه ای شود.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۸:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
آخرین وضعیت نظام رتبه بندی معلمان ، لایحه همسان سازی حقوق بازنشستگان ، پاداش پایان خدمت بازنشستگان سال 1399 بررسی خواهد شد.
الف   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۶:۲۶    
اجرای همسان سازی حقوق اعضای هیئت علمی وزارت علوم با اعضای غیر بالینی وزارت بهداشت موجب انتقادات بسیاری در جامعه شده است. از سوی دیگر با توجه منابع درآمدی دولت، عملیاتی کردن همسان سازی حقوق بازنشستگان و شاغلان به صورت کامل نیز محل تردید است ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۲۱:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از تشکیل جلسه ویژه و مشترک دیوان محاسبات و کمیسیون برنامه و بودجه مجلس خبر داد که در این جلسه رتبه بندی معلمان و همسان سازی حقوق بازنشستگان مورد بررسی قرار گرفت.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۹:۵۷   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس کانون بازنشستگان کارگری تهران از اظهارات نمایندگان مجلس نسبت به تورم زا بودن متناسب سازی حقوق بازنشستگان و نادرست خواندن همسان سازی حقوق بازنشستگان انتقاد کرد.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۹:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
کمیسیون مشترک برای بررسی اجرای دائمی قوانین همسان سازی حقوق بازنشستگان و رتبه بندی معلمان تشکیل شد.
جماران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۶:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
جی پلاس؛ بازنشستگان می گویند: گویا پرداخت مابه التفاوت ها به دولت بعدی افتاده است. بازنشستگان کارگری در تماس با خبرنگار ایلنا، از عدم پرداخت مابه التفاوت فروردین خود انتقاد کردند؛ از قرار، بازنشستگان مستمری تیرماه خود را گرفته اند اما خبری از واریز مابه التفاوت متناسب سازی فروردین نیست! ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۴:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
نماینده مجلس شورای اسلامی از تصویب بودجه لازم برای اجرای لایحه دائمی شدن همسان سازی حقوق بازنشستگان خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
امروز بازنشستگان تأمین اجتماعی همگی چشم دوخته اند تا ببینند مجلسی که ادعای انقلابی گری دارد با همسان سازی و دائمی شدن آن چه می کند!
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۹:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از درخواست تشکیل کمیسیونی مشترک برای بررسی اجرای دائمی قوانین همسان سازی حقوق بازنشستگان و رتبه بندی معلمان خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۹:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: به عنوان نماینده مردم با هر طرحی که منجر به بهبود شرایط فرهنگیان دلسوز کشور شود، موافق هستم.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۹:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
نائب رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از تشکیل کمیسیون با حضورکمیسیون های آموزش و تحقیقات، برنامه و بودجه و اجتماعی مجلس برای بررسی رتبه بندی معلمان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۹:۰۰   + ۴۱ سایت دیگر  
حاجی بابایی گفت: از رئیس مجلس شورای اسلامی درخواست شد، کمیسیون مشترکی را برای پیگیری نظام رتبه بندی معلمان و قانون همسان سازی حقوق بازنشستگان که در حال وصول از دولت است، تشکیل دهد تا به سرعت موضوع را مورد بررسی قرار دهند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۵:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
کانون عالی کارمندان بازنشسته مشمول قانون تامین اجتماعی با ارسال درخواستی به نمایندگان مجلس، خواستار رفع ابهام از تبصره 2 ماده 3 لایحه دائمی شدن همسان سازی حقوق بازنشستگان و تصویب آن شد.
فرادید   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۲:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
همچنین رسیدگی به طرح تسری فوق العاده خاص کارمندان سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور به کارکنان اداری قوه قضائیه نیز در دستور کار روز دوشنبه این کمیسیون است.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۸:۳۵    
بررسی افزایش و تعیین سقف حقوق ها و همسان سازی حقوق بازنشستگان انجام خواهد شد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۲۳:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
رکنا: :صندوق بازنشستگی کشوری به هفت پرسش درباره همسان سازی حقوق بازنشستگان این صندوق پاسخ داد.
خودرو تک   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۲۳:۱۹   + ۲۷ سایت دیگر  
متناسب سازی یا همان همسان سازی حقوق بازنشستگان طی سال های گذشته یکی از پرتکرارترین مطالبات بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی بوده است، ولی پاسخی درخور به آن داده نشد؛ تا آنجا که دولت دوازدهم با رد بخشی از دیونش به سازمان تامین اجتماعی ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۲۲:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز:صندوق بازنشستگی کشوری به هفت پرسش درباره همسان سازی حقوق بازنشستگان این صندوق پاسخ داد.
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۸:۰۰    
بررسی افزایش و تعیین سقف حقوق ها و همسان سازی حقوق بازنشستگان انجام خواهد شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۴:۴۹   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: همسان سازی یکی از توقعات و آرزوی بازنشستگان بود که بعد از یک و نیم دهه، در صندوق های بازنشستگی کشوری، فولاد، نیروهای مسلح و سازمان تامین اجتماعی محقق شد و رضایت حدود 6 میلیون بازنشسته کشوری و لشکری را به دنبال داشت.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۳:۵۱   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، گفت: یکی از نقاط قوت دولت خدمتگزار تدبیر و امید فعالیت های انجام شده در دو حوزه تامین اجتماعی و بهزیستی است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۳:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
در جلسه 27 تیرماه کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس به دو موضوع مهم برای بازنشستگان و معلمان بررسی می شود.
جماران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۲:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
جی پلاس؛ بازنشستگان می گویند: باید الیاس نادران در صداوسیما عذرخواهی کند. گروهی از بازنشستگان خوزستان در تماس با خبرنگار ایلنا، ضمن انتقاد از اظهارات اخیر الیاس نادران (نماینده مجلس) خواستار عذرخواهی رسمی از طریق صداوسیما شدند. ...
جماران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۱:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
جی پلاس؛ جمعی از بازنشستگان کشوری، لشگری و تامین اجتماعی در نامه ای به ریاست مجلس شورا خواستار در اولویت قرار گرفتن متناسب سازی شدند. در نامه ای که جمعی از بازنشستگان کشوری، لشگری و تامین اجتماعی خطاب به قالیباف نوشته اند، آمده است: ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۰:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی این هفته همسان سازی حقوق بازنشستگان، رتبه بندی معلمان، دلایل خاموشی های برق و حذف دفترچه های کاغذی بیمه را بررسی می کنند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۹:۱۶   + ۲۹ سایت دیگر  
کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس طی هفته جاری به بررسی گزارش کمیته دیوان محاسبات و امور مالی مجلس در خصوص مشکلات ناشی از اجرای نحوه اعمال افزایش و تعیین سقف حقوق ها و موضوع همسان سازی حقوق بازنشستگان در بودجه سال 1400 خواهد پرداخت.
تیتر برتر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۷:۴۹   + ۲۲ سایت دیگر  
در جریان متناسب سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی بسیار مهم است که عدالت در متناسب سازی برقرار و این روند استمرار داشته باشد تا در آینده با موانع قانونی و کسورات منابع مواجه نشود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۷:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
همسان سازی حقوق بازنشستگان با هدف از بین بردن تفاوت دریافتی های بازنشستگان با شاغلان فعلی همتراز خود انجام شد.
جماران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۷:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
جی پلاس؛ دبیر اجرایی خانه کارگر گفت: متناسب سازی حقوق بازنشستگان پاسخگوی تورم فعلی نیست. عیدعلی کریمی در نشست مشترک فعالان کارگری با مدیرکل تامین اجتماعی ضمن تبریک هفته تامین اجتماعی گفت: تورم موجود شیرینی همسان سازی که اقدامی بس عظیم و شایسته تقدیر بود را به کام همه بازنشستگان تلخ کرد. ...
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۴:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
لایحه همسان سازی دائمی با قید فوریت در مجلس بررسی می شود، این درحالی است که اخیرا یک لیست از اسامی مخالفان کلیات لایحه همسان سازی حقوق بازنشستگان منتشر شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۳:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه وبودجه و محاسبات گفت: همانگونه که برای تصویب ماده 30 قانون برنامه ششم توسعه کشور، علیرغم مخالفت هایی که بود، ایستادیم و برای تصویب لایحه دولت مبنی بر دائمی شدن قانون همسان سازی حقوق بازنشستگان نیز ایستاده ایم.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۲:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون پیشین سازمان تامین اجتماعی معتقد است: وقتی دولت نتواند تورم را کنترل کند و اشتغال و ثبات اقتصادی به وجود آورد، ضربه گیر همه این ها به صندوق های بیمه ای خواهند بود و با افزایش حقوق ها، عملا صندوق های بیمه ای به سمت ناهنجاری و ورشکستگی عمیق تر می برد.
فرج کمیجانی، دبیر کل مجمع فرهنگیان ایران اسلامی، در کلاب هاوس خبرآنلاین که با موضوع " چرا عده ای با افزایش حقوق بازنشستگان مخالف اند " برگزار شد؛ گفت: اینکه چرا عده ای با افزایش حقوق بازنشستگان مخالف اند صرفا فقط دلیل سیاسی دارد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
قائمشهر- دریابیگی، دبیر اجرایی خانه کارگر مازندران گفت: از وضعیت کنونی همسان سازی حقوق بازنشستگان رضایت نداریم.
افق نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۱:۲۶    
مدیر روابط عمومی سازمان برنامه و بودجه گفت: مجلس تا کنون هیچ در باغ سبزی برای تصویب لایحه همسان سازی حقوق بازنشستگان نشان نداده این در حالی است که در صحبت های نمایندگان مطالبی چون حمایت از اقشار آسیب پذیر و حمایت از بازنشستگان به کرات دیده می شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۰:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی سازمان برنامه و بودجه، در کلاب هاوس خبرآنلاین گفت: مجلس تا کنون هیچ در باغ سبزی برای تصویب لایحه همسان سازی حقوق بازنشستگان نشان نداده این در حالی است که در صحبت های نمایندگان مطالبی چون حمایت از اقشار آسیب پذیر و حمایت از بازنشستگان به کرات دیده می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۰:۵۳   + ۳۱ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - معاون امور اقتصادی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بحث همسان سازی یکی از توقعات و آرزوی بازنشستگان بود که بعد از 17 سال هم در صندوق کشوری و هم در سازمان تامین اجتماعی محقق شد و یکی از دستاوردهای چشمگیر دولت دوازدهم است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۰۶:۳۱   + ۳۸ سایت دیگر  
نسخه رییسی برای اقتصاد بیمار، سهم مسکن از تسهیلات بانکی فقط 4 درصد، کوبا قربانی مثلث شوم، تریبون شورای نگهبان در اختیار حقوقدان جوان، وزارت بهداشت در صدر استفاده از واژه های نامتعارف، بیمه سهامداران یا دستکاری دوباره بازار؟ همسان سازی حقوق بازنشستگان پس از چهارده سال ...
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۰۰:۰۲   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش آسیانیوز، روند همسان سازی حقوق بازنشستگان که از پایان سال 98 آغاز شده بود در اواخر سال 99 با موافقت هایی که از سوی دولت صورت گرفت در دستور کار قرار گرفت و قرار بر این شد تا همسازی حقوق بازنشستگان تا 90 درصد میانگین حقوق شاغلان همتراز باشد. خبر مهم درباره افزایش حقوق بازنشستگان ...
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۲۳:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
بازنشستگان تامین اجتماعی مازندران درهمایشی که صبح امروزدرمحل خانه کارگرقائمشهربرگزارشد؛ حمایت قاطع خویش را ازسازمان تامین اجتماعی اعلام نموده ونسبت به اظهارات برخی نمایندگان مجلس درباره تورم زابودن طرح همسان سازی انتقاد کردند.