یکشنبه ۲۹ فروردینساعت ۰۸:۱۲Apr 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی»

دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۰:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: منابع مربوط به متناسب سازی حقوق بازنشستگان هنوز دریافت نشده است و با توجه به فرآیند اجرایی این موضوع در خوش بینانه ترین حالت در ماه های آینده بخش اندکی از این منابع را دریافت خواهیم کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۶:۴۸   + ۴۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: جذب نیرو در این سازمان صرفا از طریق آزمون استخدامی سازمان سنجش و انتصاب در سمت های مدیریتی نیز از طریق آزمون مدیران آینده و کانون های ارزیابی انجام می شود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۸:۴۲    
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از ابلاغ بخشنامه بخشودگی جرایم بیمه ای کارفرمایان واحدهای تولیدی، صنعتی، معدنی، خدماتی و اصناف خبر داد.
تامین اجتماعی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
دکتر مصطفی سالاری، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی درگذشت دکتر فرحناز آبنیکی، پزشک عمومی درمانگاه شهید محمد حاجی زاده مهرشهر کرج را تسلیت گفت. به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی ،متن پیام تسلیت درگذشت دکتر آبنیکی به شرح زیر است: ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۸:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
یک فعال حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در نامه ای به مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با انتقاد از محاسبات مربوط به افزایش ناشی از مرحله اول مستمری بازنشستگان، راهکارهایی را به وی پیشنهاد کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
مهلت 24 ساعته ی مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی به مدیران این سازمان برای اصلاح احکام بازنشستگان و مستمری بگیران (سایر سطوح) امروز پایان می یابد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده اصفهان در مجلس شورای اسلامی با ارسال نامه ای به رئیس جمهوری و مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی یادآور شد که احکام صادر شده برای بازنشستگان تامین اجتماعی نشانگر عدم توجه به وضعیت آنهاست.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۰۰   + ۲۲ سایت دیگر  
محاسبات احکام جدید مستمری بگیران سایر سطوح( غیر حداقلی بگیران) به دستور مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی دوباره بررسی می شود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۷:۳۱   + ۱۶ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: با دریافت تماس های متعدد از سراسر کشور و طرح اشکالات احتمالی در خصوص پرداخت حقوق به سایر سطوح مستمری بگیران(غیرحداقلی بگیران)، دستور بررسی مجدد احکام جدید توسط مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی صادر شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۷:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی موافقت خود را برای رسیدگی فوری به اعتراض نمایندگان بازنشستگان در مورد اعمال نشدن مبلغ متناسب سازی در پایه مستمری اعلام کرد.
برترین ها / تامین اجتماعی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۷:۳۰   + ۶۴ سایت دیگر  
ایسنا: با دریافت تماس های متعدد از سراسر کشور و طرح اشکالات احتمالی در خصوص پرداخت حقوق به سایر سطوح مستمری بگیران(غیرحداقلی بگیران)، دستور بررسی مجدد احکام جدید توسط مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی صادر شد. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
نصرالله دریابیگی عضو کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی کشور در نامه ای به مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی اعتراض خود را از احکام حقوق صادر شده بازنشستگان تامین اجتماعی را اعلام کرد.
عصر خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۲۲   + ۷۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با تقدیر از تلاش های دولت و مجلس برای ارتقای وضعیت معیشت بازنشستگان گفت: از زحمات و پیگیری های دکتر نوبخت، رئیس سازمان برنامه وبودجه، دکتر دژپسند وزیر اقتصاد و دارایی و آقای شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این زمینه تشکر می کنیم ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۱۲    
کانون کارگران بازنشسته تامین اجتماعی خراسان رضوی در نامه ای به مصطفی سالاری، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور، از نحوه متناسب سازی حقوق ها انتقاد و بیان کرد: همچنان تفاوت چشمگیری بین مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی و سایر صندوق های بازنشستگی وجود دارد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۱:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش روز سه شنبه اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، در بخشنامه صادر شده از سوی مصطفی سالاری، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی که به تمامی واحدهایی اجرایی این سازمان ابلاغ شده موارد زیر مورد توجه قرار گرفته است: قوانین و مقررات:الف - قانون تأمین اجتماعی مصوب 1354 مجلس شورای ملی ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۷:۲۲   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: خدمات درمانی برای بیمه شده با 65 سال سن و بیشتر در تمامی بیمارستان های دولتی 100 درصد رایگان است.
مصطفی سالاری با اشاره به روند مطلوب اجرای طرح نسخه الکترونیک گفت: امید است در اردیبهشت با توجه به وعده ای که با سایر بیمه های درمانی و وزارت بهداشت داشته ایم به طور کامل نسخ کاغذی در کشور حذف شود و دفترچه دیگر مورد استفاده قرار نگیرد که با همکاری وزارت بهداشت در حال پیگیری است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۸:۲۳   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی تعامل و همکاری وزارت بهداشت با این سازمان در اجرای نسخه الکترونیک را مطلوب برشمرد و گفت: استقرار کامل نسخه الکترونیک مورد توافق نظام سلامت کشور است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۶:۰۹   + ۱۷ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی جزییات مرحله دوم متناسب سازی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران را اعلام کرد .
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: ضمن تقدیر از همکاری دولت و مجلس محترم و همراهی کانون های بازنشستگی سراسر کشور، مرحله دوم ⁧‫متناسب سازی حقوق‬⁩ بعنوان مطالبه چندین ساله و بحق بازنشستگان و مستمری بگیران ⁧‫تامین اجتماعی‬⁩ انجام شد.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۲:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی ، جزییات مرحله دوم متناسب سازی مستمری بازنشستگان و مستمری بگیران و افزایش سنواتی را اعلام کرد.
بانک و صنعت   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۰:۲۳    
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی جزییات مرحله دوم متناسب سازی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران را اعلام کرد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۸:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
علی دهقان کیا رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی شهر تهران درباره اقدامات پیش بینی شده برای بازنشستگان در سال جدید، اظهار کرد: یکی از برنامه هایی که حتما در سال 1400 در دستور کار قرار دارد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: برای امسال یک برنامه افزایش معمول سنواتی که مربوط به ماده 96 می شود و یکی هم متناسب سازی است که برای بار دوم طی 10 ماه گذشته انجام می شود. به گزارش ایلنا مصطفی سالاری گفت: تا یک هفته آینده می توانیم مبلغ دقیق آن را مشخص کنیم ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۹:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
سالاری، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از افزایش 130 درصدی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در دو سال اخیر خبر داد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۷:۰۵   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از اجرایی شدن مرحله دوم متناسب سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی و افزایش حقوق آنها خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۶:۵۶    
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی درباره اجرای مرحله دوم متناسب سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی و جزئیات پرداخت ها توضیحاتی داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۵:۵۸   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از اجرایی شدن مرحله دوم متناسب سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی و افزایش حقوق آنها خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۵:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره کانون بازنشستگان تامین اجتماعی شهرستان تهران با اشاره به تعیین میزان افزایش حداقل مزد کارگران و تسری آن به ماده 111قانون تامین اجتماعی و همچنین تصویب 89 هزار میلیارد تومان در بودجه سال 1400 برای افزایش مبلغ متناسب سازی ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۲:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
یک منبع آگاه اعلام کرد که ارقام مربوط به افزایش مستمری ناشی از متناسب سازی در سال 1400 و اعمال ماده 96 قانون تامین اجتماعی باید توسط مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی نهایی و اعلام می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۰۰:۲۳   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از توجه و عنایت رئیس جمهور و شورای اجرایی فناوری اطلاعات به پروژه نسخه الکترونیک و توقف انتشار دفترچه های کاغذی تشکر کرد و گفت: برای اجرای این کار بزرگ از موانع جدی عبور کردیم و برای تکمیل این برنامه نیز بسیار جدی هستیم و با تمام توان ادامه خواهیم داد.
جمعی از بازنشستگان کارگری در تماس با خبرنگار ایلنا، با اشاره به اظهارات مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی خواستار تعیین تکلیف مستمری ها قبل از بیستم فروردین شدند و اعلام کردند: باید در فروردین مستمری افزایش یافته به صورت کامل نه علی الحساب، به حساب بازنشستگان واریز شود. ...
تامین اجتماعی   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۳:۱۵   + ۲۶ سایت دیگر  
با ابلاغ دستور اداری از سوی مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و به منظور تسهیل امور بیمه ای رسانه ها شعب اختصاصی جهت تمرکز پرونده ها و ارائه خدمات به کارفرمایان مذکور تعیین شد. ...
تامین اجتماعی   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
درسومین روز از سال 1400 و در بیستمین جلسه شورای اجرایی فناوری اطلاعات کشور دکتر روحانی رییس جمهور کشور از دکتر سالاری به عنوان مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی به عنوان دستگاه برگزیده در توسعه الکترونیک و شفافیت تقدیر کرد. ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۰۸:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از تقدیر رئیس محترم جمهور از سازمان ⁧‫تامین اجتماعی‬⁩ به عنوان دستگاه برگزیده در توسعه دولت الکترونیک خبر داد.
تامین اجتماعی   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۶:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در پیامی فرارسیدن سال جدید را به ملت بزرگوار ایران به ویژه تمامی بیمه شدگان، بازنشستگان، کارفرمایان و کارکنان این سازمان تبریک گفت. به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، در پیام دکتر مصطفی سالاری آمده است: بسم الله الرحمن الرحیم ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۰۹:۰۶    
مصطفی سالاری مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی افزود: مرحله دوم متناسب سازی حقوق ها به صورت علی الحساب مبلغ یک میلیون و 200 هزار تومان انجام می شود. این در حالی است که هرچند مرحله دوم افزایش ها از اسفند 99 آغاز شده، اما احکام حقوقی بازنشستگان در فیش حقوقی فروردین ماه آن ها اعمال خواهد شد. ...
تدبیر   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۲۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
سالاری ادامه داد: در نهایت مقرر شد از منابع دیگری بودجه مورد نیاز تامین و آن را پرداخت کنیم و در آینده منابع 6هزار میلیارد تومانی که حاصل شد، جایگزین منابع استفاده شده، کنیم که این اقدام انجام شد. ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از واریز مبلغ یک میلیون و دویست هزار تومان به عنوان علی الحساب به بازنشستگان تامین اجتماعی خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۳:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از آغاز پرداخت علی الحساب مرحله دوم متناسب سازی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران این سازمان خبر داد و گفت که تا امشب(پنج شنبه، 28 اسفند) مبلغ یک میلیون و 200 هزار تومان به صورت علی الحساب به حساب این افراد واریز می شود.
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۲:۵۰   + ۵۷ سایت دیگر  
دکتر مصطفی سالاری مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در نشستی خبری با خبرنگاران، درباره وضعیت متناسب سازی حقوق بازنشستگان، افزود: مرحله دوم متناسب سازی حقوق ها به صورت علی الحساب هر فرد یک میلیون و 200 هزار تومان با پشتیبانی دولت تامین و از امروز پرداخت ها انجام می شود ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۴:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری از تامین 6 هزار میلیارد تومان برای اجرای مرحله دوم متناسب سازی در تامین اجتماعی خبر داد و گفت: ظرف امروز و فردا مبالغی به صورت علی الحساب برای بازنشستگان و مستمری بگیران واریز می شود که به گفته مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی مبلغ آن بین 1 تا 2 میلیون تومان است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۶:۲۱   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه از تمامی امکانات و ظرفیت ها برای موفقیت نسخه نویسی الکترونیک که کار بسیار بزرگی است، استفاده می شود، گفت: هیچ مشکلی در تامین منابع نخواهیم داشت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
خمین - ایرنا - مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح "ساتا " گفت: تهعد، تخصص و برنامه ریزی بومی بلند مدت راهبرد موفقیت در جنگ اقتصادی است.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ۱۲:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
دکتر مصطفی سالاری، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در پیامی درگذشت جاسم جادری را تسلیت گفت.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۰۹:۴۱   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از آغاز طرح مالی از بیمه شدگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی همزمان با عید سعید مبعث خبر داد.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۷:۴۵    
روز گذشته مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از تخصیص بودجه برای اجرای همسان سازی حقوق بازنشستگان در مرحله دوم خبر داد و امروز هم رئیس کانون عالی بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی اعمال تغییر نحوه پرداخت حقوق مشاغل زیان آور در اسفند ماه را تشریح کرد.
سیمرغ   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۲:۳۰   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از پرداخت علی الحساب اجرای مرحله دوم همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی طی چند روز آینده خبر داد