یکشنبه ۱۰ مهرساعت ۰۴:۱۲Oct 2022 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اردبیل»

رئیس مرکز مدیریت راههای اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل از افزایش 50درصدی تردد در مبادی ورودی و خروجی استان اردبیل خبرداد.
مدیرکل بهزیستی استان اردبیل گفت: حرکت جامعه به سوی سالمندی زنگ خطر هست که با شیب تند در سطح کشور امروز خود را نشان داده و آمار سالمندی به بیش از 10 درصد جمعیت کل کشور رسیده است.
ساوالان خبر   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل شرکت آب منطقه ای استان اردبیل اضافه کرد: در منطقه مغان بیش از یک میلیارد متر مکعب آب در حوزه کشاورزی مصرف می شود
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از دوشنبه 11 مهر تا چهارشنبه هفته جاری روند افزایش دما در نوار شمالی کشور به ویژه استان های ساحلی خزر و اردبیل خواهیم داشت.
خانه ملت   ۱۰ ساعت پیش    
پیگیری تسهیلات بانکی مورد نیاز شهرداری اردبیل با حضور دکتر نیکزاد از زاویه دوربین خبرگزاری خانه ملت.
خانه ملت   ۱۰ ساعت پیش    
نشست حل مشکلات صنعتی استان اردبیل امروز 9 مهر ماه 1401 با حضور علی نیکزاد ثمرین برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش    
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی دولتی استان اردبیل گفت: پرونده خرید تضمینی گندم در اردبیل با خرید حدود 248هزار تن بسته شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۷:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل از ابلاغ مراتب ثبت ملی محوطه باستانی قره حسنلو نمین به استاندار اردبیل خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۶:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست معاونت غذا و داور دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: با توجه به شروع رشد قارچ های خودور و سمی در منطقه، مردم از مصرف این قارچ ها پرهیز کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۶:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل- مدیر ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) استان اردبیل گفت: ستاد اجرایی در سال زراعی گذشته 70 میلیارد تومان در اجرای طرح جهش تولید در دیم زارهای استان اردبیل سرمایه گذاری کرده است.
سبلان ما   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۴:۴۷    
به گزارش سبلان ما ، نمایشگاه رزمی و فرهنگی والفجر یک که همزمان با هفته گرامیداشت دفاع مقدس با حضور آیت الله سید حسن عاملی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
طرح مرمت پل تاریخی کرج، طرح سازه نگهبان این پل و طرح مرمت سرای زنجیرلو در بازار اردبیل در جلسه کمیته فنی معاونت میراث فرهنگی مورد بررسی و بحث قرار گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۴:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - مدیرکل اوقاف و امور خیریه اردبیل گفت: سه قشر دانشمندان، سالمندان و زنان از پیشروان اوقاف در جامعه محسوب می شوند و در استان اردبیل بانوان خیّر در ترویج سنت خداپسندانه وقف، نقش قابل توجهی دارند.
پانا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۴:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
اردبیل (پانا) - معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل اعلام کرد هم اکنون بالغ بر 57 هزار بیمار مبتلا به فشار خون بالا در جمعیت استان شناسایی شده و تحت مراقبت هستند. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۴:۰۵    
اردبیل - ایرنا - فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل دفاع مقدس را شناسامه و هویت ملت ایران خواند و گفت: واقعیت های دفاع مقدس باید همواره از خطر تحریف دشمنان و بدخواهان مصون بماند و برای نهادینه کردن فرهنگ جهاد و شهادت فرهنگ ناب دفاع مقدس برای نسل کنونی و آیندگان بازگویی و بازخوانی شود.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۴:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
نایب رییس مجلس در حاشیه آئین اختتامیه کنگره بین المللی پژوهشی دانشجویان علوم پزشکی در اردبیل با بیان اینکه مجلس همواره از حقوق ملت در حوزه امنیت، آموزش و سلامت به شایستگی دفاع کرده است، بر ضرورت تکمیل و توسعه خانه های بهداشت روستایی و اجرای طرح پزشک خانواده تاکید کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۳:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان اردبیل در مجلس در آئین کلنگ زنی شهرک دامپروری ویرثق شهرستان نیر گفت: تصمیم گیری های جدید برای حوزه دامداری نیاز است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۳:۵۶    
نمایشگاه رزمی فرهنگی عملیات والفجر یک سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل با برگزاری مراسم اختتامیه به کار خود پایان داد.
ایثار   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۳:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل در دیدار با خانواده جانباز متوفی زکی کارگر که با همراهی رئیس کل دادگستری استان انجام شد، گفت: همسران جانبازان نماد ایثار و از خودگذشتگی هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۳:۴۶    
دوازدهمین دوره نمایشگاه کامپیوتر، الکترونیک و تجارت الکترونیک (الکامپ 2022) استان اردبیل پس از چند سال، از 11 مهر برپا می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - رئیس دانشگاه محقق اردبیلی گفت: سه هزار و 584 دانشجوی جدید در این دانشگاه پذیرش شده که از این تعداد تاکنون یک هزار و 142 نفر ثبت نام کردند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۳:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا -مدیرکل بهزیستی اردبیل گفت: حدود 9 و نیم درصد جمعیت استان با 134 هزار و 99 نفر بالای 60 سال هستند و شهرستان های کوثر و نیر بیشترین و پارس آباد کمترین تعداد سالمند را دارند.
برترین ها / فرادید   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۹:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
حرکت جنون آمیز راننده پراید در اردبیل را در این ویدیو ببینید.
همزمان با هفته دفاع مقدس و به همت کتابخانه های عمومی استان اردبیل نشست خاطره گویی راویان حماسه در اردبیل برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - دبیر مهرواره با نور استان اردبیل از کسب رتبه اول کشوری این استان در ثبت مسایل محله محور در مهرواره با نور خبرداد و گفت: هزار و 500 نفر از بانوان اردبیلی در این مهرواره ثبت نام کردند.
سبلان ما   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۳:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ، نشست مستندسازان استان اردبیل با حضور با حضور امیر رجبی رییس حوزه هنری استان اردبیل، علیرضا حسن زاده دبیر کنگره بزرگداشت 3400 شهید استان اردبیل، امیرعباس شهدوست مدیر دفتر هنرهای تصویری معاونت راهبری استانها ...
پانا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۳:۱۴    
اردبیل(پانا) - به مناسبت هفته دفاع مقدس مدیر و کارکنان آموزش و پرورش ناحیه یک با جانبازان بیمارستان اعصاب و روان ایثار اردبیل دیدار کردند. در این دیدار توحید مجیدی اردبیلی ...
شهرخوان   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۲:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل اداره استاندارد استان اردبیل گفت:91 فقره پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری و تشویقی برای واحدهای تولیدی و خدماتی استان صدور و تمدید شده است.
سبلان ما   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۲:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ، سردار غلامحسین محمدی اصل فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل در آیین اختتامیه نمایشگاه رزمی و فرهنگی والفجر یک که به مناسبت گرامیداشت هفته دفع مقدس در محل باغ موزه دفاع مقدس استان اردبیل برپاشده بود به اهمیت زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا اشاره کرد و گفت ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل با اشاره به تاکید دین اسلام بر ارج نهادن بزرگان خانواده و تکریم افراد سالمند، گفت: تکریم سالمندان عامل نزول برکت و رحمت الهی بر جامعه است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل گفت: در سال جاری رشد 200 درصدی را در ثبت نام علاقه مندان به مسابقات قرآنی در سطوح مختلف در اردبیل شاهد بودیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۲:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
اردبیل- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: حمایت از تولیدکنندگان و صنعتگران با هدف اشتغالزایی و رونق تولید رویکرد و سیاست اصلی سازمان صنعت، معدن و تجارت اردبیل است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۲:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: زیرساخت های لازم برای احداث شهرک دامپروری فراهم شده و با احداث و راه اندازی این مجتمع سالانه بیش از 4 هزار تن شیر خام و 72 تن گوشت قرمز تولید خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۲:۰۷    
رئیس سازمان صمت استان اردبیل گفت: احیای واحدهای راکد و غیرفعال استان مورد توجه واقع شده و در نیمه نخست امسال 24 واحد تولیدی راکد به چرخه تولید بازگشته است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۲:۰۳    
رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل اختصاص خوابگاه برای برادران در سالجاری را از اقدامات نو در این دانشگاه دانست و افزود: کم و کسری های آموزش واحدهای عملی متاثر از دوران کرونا برطرف می شود.
ساوالان خبر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۲:۰۰    
روستای گردشگری سردابه با داشتن دو آبگرم طبیعی و یک آبشار زیبا در 24 کیلومتری غرب اردبیل واقع شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۱:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار اردبیل گفت: باتوجه به عدم تکمیل سرویس های مدارس و به منظور مدیریت بهینه ترافیک، تغییر ساعت کار ادارات و مجوز دورکاری یک سوم کارکنان در هفته دوم مهر نیز ادامه می یابد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۱:۵۰    
معاون فرهنگی، اجتماعی و امور استان های سازمان تأمین اجتماعی از اجرای پروژه های مختلف سازمان در راستای افزایش خدمات رسانی به مردم استان اردبیل خبر داد.
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۱:۱۷    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اردبیل، مدیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل در گفتگو با روابط عمومی اهم فعالیت های ستاد اقامه نماز استان را در سه ماهه دوم 1401 تشریح کرد. ...
روزنامه نوآوران   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۱:۱۷   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان اردبیل گفت: امسال اولین شعبه مجازی بانک راه اندازی می شود و امیدواریم هموطنان از خدمات این شعبه به صورت غیرحضوری بهره مند شوند.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۰:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس گروه باستان شناسی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل از کاوش باستان شناسی اضطراری در اولتان قالاسی پارس آباد خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۰:۵۱    
برگزاری همایش بانوان اردبیل با محوریت تشریح گفتمان دفاع مقدس، حیثیت کشور در گرو توجه به آموزش و پرورش، نمایش شکوه اقتدار در اردبیل، برگزاری یادواره شهدای والامقام محله امام رضا(ع) اردبیل، کسب مدال برنز توسط جوانترین عضو جهاددانشگاهی اردبیل، انتقال تقدس قرآن و پرچم به نسل جوان و.. ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۰:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس نمایشگاه عکسی با عنوان آثار شهدا در جهاددانشگاهی اردبیل برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل-ایرنا- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل گفت: پایاب سد سبلان مشگین شهر قابلیت آبیاری 15 هزار هکتار اراضی این شهرستان را داراست اما به دلیل کمبود آب در سال زراعی گذشته تنها پنج هزار هکتار از این اراضی زیر کشت آبی رفت.
روزنامه سپید   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۰:۰۵   + ۳۲ سایت دیگر  
به گزارش سپید، بهرام عین اللهی در بیست و سومین کنگره ملی سالیانه و نهمین کنگره بین المللی دانشجویان علوم پزشکی در مجتمع فرهنگی ولایت اردبیل اظهار داشت: بارها به روسای دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی تاکید کرده ایم که زمینه مشارکت هرچه بیشتر دانشجویان را در مراکز تحقیقاتی فراهم آورند ...
برگزیدگان بیست و سومین کنگره ملی سالیانه و نهمین همایش بین المللی پژوهشی دانشجویان علوم پزشکی سراسر کشور در اردبیل امروز جمعه 8 مهرماه 1401 با برگزاری آیین اختتامیه معرفی و تجلیل شدند. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۰۹:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل با اشاره به احداث 300 کیلومتر پروژه بزرگراهی در استان اردبیل، گفت: در تمامی شهرستان های استان اردبیل پروژه های چشمگیری در حوزه راه استان در حال اجرا است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۰۹:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل-معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: جذب حداکثری دانش آموزان بازمانده از تحصیل در اولویت نظام تعلیم و تربیت قرار دارد.
سه ماده اولیه موثر دارویی که در درمان بیماری اعصاب و روان و ام.اس کاربرد دارد، روز پنجشنبه طی آیینی در حاشیه کنگره علمی و پژوهشی دانشجویان علوم پزشکی با حضور دکتر بهرام عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در اردبیل رونمایی شد. ...
نائب رئیس اول مجلس و نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی خواستار توزیع عادلانه امکانات درمانی و بهداشتی در مناطق مختلف کشور شد گفت: توزیع پزشکان در کشور مناسب و عادلانه نیست. ...