شنبه ۰۵ خردادساعت ۰۸:۲۰May 2024 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیریت جامعه»

ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۱۵:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه بندرانزلی با بیان اینکه مصداق حکومت علوی این است که اگر می خواهید نظامتان ولایی و علوی باشد مدیریت جامعه اسلامی باید چنین مدیریتی باشد، گفت: شهید رئیسی نشان داد و در تاریخ ثبت کرد که با سیره علوی می توانیم نظام اسلامی را به بهترین وجه مدیریت کنیم.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۵:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا_ حدود 500 تن از دانشگاهیان و پژوهشگران دانشگاه آکسفورد بریتانیا خواستار تدریس از راه دور به دانشجویان نوار غزه شدند. به گزارش شفقنا، العربی الجدید نوشت ...
صدای ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۶:۲۷   + ۲۹ سایت دیگر  
یون سوک یول، رئیس جمهور کره جنوبی، روز پنج شنبه گذشته پذیرفت که شکست سخت حزب حاکمش در انتخابات اخیر نشان دهنده شکست دولت در بهبود بخشیدن به زندگی مردم است. او همچنین به خاطر رسوائی در مورد کیف لاکچری همسرش عذرخواهی کرد. ...
حامیان ولایت   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۲:۲۷    
فضای مجازی نیز بخشی از زندگی حقیقی ماست و قطعاً حکمرانی و مدیریت جامعه صرفاً محدود به فضای حقیقی نیست و چه بسا در برخی زمینه ها مدیریت صحیح در فضای مجازی، اهمیتش بیش از مدیریت در فضای حقیقی باشد.
عصر کاسپین   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
شورا به عنوان یک اصل عقلی در دین اسلام و شیوه ای قابل اجرا در مدیریت جامعه مورد پذیرش قرار گرفته است و در اهمیت جایگاه شورا در اسلام همین بس که سوره ای در قرآن به نام شوری وجود دارد. ...
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۵:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه تأکید کرد: هر گونه تبعیض در مبارزه با فساد حرام است قوه قضاییه با هر گونه تحصن، بی عفتی، برگزاری جلسات لهو و لعب، کلاهبرداری که جامعه را دچار چالش کند و مدیریت جامعه را تضعیف نماید، برخورد خواهد کرد.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۱:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی گفت: مشارکت همگانی و فعال مردم در نظام اسلامی جوهره و ذات اصلی مردم سالاری دینی است؛ مشارکت و مسئولیت همگانی در مدیریت جامعه اسلامی نماد مردم سالاری دینی است. در نظام مردم سالاری دینی مردم صاحب کار و ولی نعمت هستند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۲:۲۶    
قزوین - ایرنا - معاون بانوان بنیاد فرهنگی اجتماعی قرارگاه خاتم الاوصیا گفت: افزایش دورریز نان به دلیل کاهش کیفیت این ماده غذایی به یک معضل اجتماعی تبدیل شده که باید با مدیریت جامعه مسوولان و مشارکت مردمی برطرف شود.
انصاف نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۳:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
جبار رحمانیمساله توسعه در ایران معاصر به یکی از چالش برانگیزترین و متناقض ترین مساله های جامعه تبدیل شده است. چالش توسعه و برنامه ریزی برای آن بالاخص در نیم قرن اخیر اهمیتی فزاینده یافته است ...
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۹:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران کشور و مدیریت جامعه الزهرا (س) با صدور بیانیه ای، حمله رژیم نامشروع صهیونیستی به کنسولگری سفارت ایران در سوریه را محکوم کرد.
بیتوته   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۰۹:۳۳   + ۲۷ سایت دیگر  
روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: اگر طبق آمار رسمی 59 درصد مردم کشورمان در انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شرکت نکردند، برای این نیست که آنها کشورشان را دوست ندارند و یا به نقش مردم در مدیریت جامعه معتقد نیستند. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۸ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان امام جمعه همدان با تأکید بر اینکه سازوکار تبلیغات در انتخابات نیازمند اصلاح است، گفت: فلسفه انتخابات تحقق اراده جمعی در مدیریت جامعه است نه بستر قدرت طلبی ها، بنابراین باید سازوکاری طراحی شود که تبلیغات در دوران انتخابات آسیب های این روش ها را که در حال حاضر استفاده می شود، نداشته باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۰۸:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
همراه شدن امر ولی فقیه و رأی مردم، بهترین عاملی است که می تواند سرنوشت یک جامعه را رقم بزند و ما راهی بهتر از این سراغ نداریم و هیچ راهی برای مدیریت جامعه بهتر از این راه وجود ندارد.
استانداری گیلان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۳:۲۲   + ۱۴ سایت دیگر  
آلبوم عکس مرتبط استاندار گیلان انتخابات را عامل انضباط در ساختار کشور و در تقابل با بی نظمی دانست و گفت: انتخابات بهترین گزینه برای تغییر وضعیت ها و چرخش نخبگانی در ابعاد مختلف مدیریت جامعه است تا بهترین شیوه حکمرانی مردم با دستان خودشان، رقم برخورد. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۵:۱۰    
تهران- ایرنا- رهبر انقلاب اسلامی روز شنبه در دیدار دست اندرکاران کنگره 24 هزار شهید استان خوزستان فرمودند: امام(ره) از همان روزهای آغازین نهضت اسلامی تا پیروزی انقلاب اسلامی و بعد از آن همواره به مردم اعتماد داشت و اسلام را یک مکتب و تفکر کارآمد برای سیاست و مدیریت جامعه می دانست و بر همین اساس ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۳:۲۰   + ۲۲۰ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-رهبر انقلاب اسلامی اظهار داشتند: امام(ره) از همان روزهای آغازین نهضت اسلامی تا پیروزی انقلاب اسلامی و بعد از آن همواره به مردم اعتماد داشت و اسلام را یک مکتب و تفکر کارآمد برای سیاست و مدیریت جامعه می دانست و بر همین اساس توانست زمینه پیشرفت ایران و استمرار حرکت های بزرگ را بوجود آورد.
میرزا کوچک خان   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۰۱:۰۳    
به گزارش میرزاکوچک نیوز، سعید رحمت زاده در نشست با خبرنگاران اظهار کرد: کشور امکانات لازم برای فعالسازی و پویایی را داراست اما عدم مدیریت کارآمد کشور را در حوزه اقتصادی دچار مشکل کرده است. وی با تاکید بر اینکه باید مدیریت جامعه کارآمد باشد افرود: هدف ما از آمدن به صحنه انتخابات غیر از [...]
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۶:۰۹   + ۱۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- استاندار خراسان رضوی گفت: نوجوانان و جوانان به خصوص دختران در معرض آسیب هستند و چه خوب است که آنها را در مدیریت جامعه شریک کرد و به آنها نقش داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۰:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
تایباد- مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: دشمن به دنبال القای ناتوانی اسلام در مدیریت جامعه است، بنابراین تبیین اندیشه سازنده اسلام نیاز روز جامعه جهانی است.
آوای رودکوف   ۱۴۰۲/۱۰/۰۸ - ۱۷:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
اگر این روزها تعمقاً بر اهلیت بسیاری از فعالان فضای مجازی در عرصه رقابت سیاسی نامزدها نگاه کنیم، می بینیم که دروازۀ فضای مجازی به روی کسانی که با رویکردهای بداخلاقی، بی هنری، گویش های عوامانه و سطحی نگریهای می نویسند و کمترین سواد رسانه ای نداشته و هیچ کمکی به انتخاب بهتر نمی کنند، آزاد و باز است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۲۸ - ۱۰:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل از دانشگاه ها خواست تا در مدیریت جامعه راهکار ارائه دهند.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۹/۲۵ - ۱۲:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام ناصر گفت: در مساجد فضایی ایجاد شود که نوجوانان و جوانان در کنار ائمه جماعت از تجربیات آنها استفاده کرده و بتوانند مدیریت مسجد و در آینده مدیریت جامعه را برعهده بگیرند.
تیک   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۰۹:۰۴   + ۳۱ سایت دیگر  
عباس عبدی در یادداشتی با عنوان اطاعت مشارکت کارشناسی در روزنامه اعتماد نوشت: اخیرا یکی از شاگردان آقای مصباح یزدی این مطلب را از ایشان نقل کرده که ولایت مطلقه کافی نیست، اطاعت مطلقه هم باید در کنار آن باشد؛ یعنی مردم باید به معرکه بیایند ...
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۹:۵۴    
امام جمعه قم با بیان اینکه همه نهادهای جمهوری اسلامی قوامشان به رأی مردم است و امام خمینی (ره) از عمق جان به مردم و آرای آنها اعتقاد راسخ داشتند، گفت: مردم قدر خود را بدانند و در هر مرحله با حضور خود افراد اصلح و کاربلد را برای مدیریت جامعه انتخاب کنند قبل از آنکه دشمنان اسلام و ایران با امپراطوری ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۴:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه قم گفت: چند ماه آینده ملت ایران برای دو انتخابات مهم پای صندوق های رای می آیند و نگاه ها به رای مردم است،ملت ایران با مشارکت حداکثری، بینش و آگاهی افراد اصلح را برای مدیریت جامعه انتخاب کنند.
شاتا نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۱۳:۱۳   + ۱۹ سایت دیگر  
وزیر صمت گفت: دشمنان در حال برنامه ریزی برای مدیریت جامعه ما هستند و ابزار اصلی آنها ضربه به اقتصاد کشور بوده که بایستی اصناف به عنوان زنجیره اصلی اقتصاد کشور وارد عرصه شوند و با تحریک تقاضا اقتصاد را رشد دهند و پیشرفت قابل توجهی در اقتصاد ایجاد کنند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۸/۱۸ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
نشست خبری چهارمین همایش ملی کتاب سال بانوان در سالن جلسات مرکز مدیریت جامعه الزهرا(س) قم برگزار شد.
شبکه اجتهاد   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۲۳:۵۵    
این نظریه را اکثراً به شهید مطهری (ره) یا شهید صدر (ره) نسبت می دهند، اما منشأ این نظریه این جا نیست؛ چرا که از نظر کلامی، پیامبر و ائمه معصومین، جایگاه و شأن شان سه چیز بوده: نبوت و تبلیغ احکام، امارت و مدیریت جامعه و در آخر قضاوت ...
شبکه اجتهاد   ۱۴۰۲/۰۸/۱۰ - ۰۱:۰۷    
فقه سیاست مربوط به حوزه تدبیر و مدیریت است. فقه سیاست با دیگر فقه های مضاف، مانند فقه اقتصاد، فقه فرهنگ و... به لحاظ موضوع و ماهیت تفاوت دارد، اما امور مربوط به تدبیر در حوزه فرهنگ، اقتصاد، امنیت و... مربوط به قلمرو فقه سیاست است ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۸/۰۳ - ۱۷:۲۹    
امیر سرتیپ دوم محمدشفیعی گفت: فرماندهان دوران دفاع مقدس با مشقت ها و کمبود هایی که داشتند توانستند همواره در صحنه های سخت نبرد، پیروز و موفق بیرون آیند.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۸/۰۲ - ۱۳:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
امام جمعه بوشهر: جایگاه دامپزشکی در هندسه مدیریت جامعه جایگاه بزرگ و از جهتی استراتژیک و راهبردی است
جامعه الزهرا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۵ - ۱۳:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
نشست شورای هماهنگی نهادهای حوزوی با حضور مدیر حوزه های علمیه، مدیران و مسئولان نهادها و سازمان های حوزوی در سالن جلسات مدیریت جامعه الزهرا سلام الله علیها برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۰ - ۲۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
تهران بزرگ - ایرنا - رییس شورای عالی استان ها گفت: بسترهای نرم افزاری فرهنگی اساس مدیریت جامعه و اختلال در فرهنگ عمومی نتیجه آشفتگی در مدیریت است.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۲۰:۳۳    
حوزه/ امام جمعه خداآفرین گفت: حجاب غیرت مردم مملکت است و باید نمایندگان مجلس در مقابل این پدیده بی حجابی ایستادگی کنند، چنانچه این حریم بشکند زندگی غیرممکن می شود.
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۷:۵۲   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس ستاد امر به معروف تاکید کرد که برای ملت ایران مشاهده بی حجابی، حرام خواری، بی بندوباری، هرزگی و فحشا خجالت آور است.
حوزه هنری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۲:۰۱    
فاطمه خطیب؛ هنرمند سوری و پژوهشگر هنرهای تجسمی در مورد اهمیت و کاربردهای هنر و نقش رسانه ای آن در مدیریت جامعه گفت: هنر و آثار آفریده شده حاصل از آن، توان فوق العاده ای برای مقابله با جنگ رسانه ای مستکبرین علیه اقشار گوناگون جامعه به خصوص زنان دارد. ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۰:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
رئیس جامعةالمصطفی العالمیه گفت: یکی از مهم ترین دستاورد های انقلاب اسلامی مشارکت مردم در مدیریت جامعه است، در ایران دموکراسی به معنای واقعی وجود دارد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر جامعه الزهرا (س) گفت: حضور پر رنگ طلاب، اساتید و کادر اجرایی جامعه الزهرا (س) در کنگره عظیم اربعین نشانه ای بر عزم جامعه الزهرا (س) در حضور فعال در کنش های اجتماعی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۰۹:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: دشمن با ترویج فرهنگ و اندیشه سکولاریسم به دنبال رسیدن به اهداف شوم خود است و می خواهد این تلقی را در ذهن مردم و نسل جوان ایجاد کند که دین اساساً ارتباطی با سیاست و مدیریت جامعه نباید داشته باشد.
ادیان نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۲ - ۰۸:۲۰    
به گزارش ردنا ( ادیان نیوز )، انتخابات هیأت مدیره ی انجمن کلیمیان تهران با حاشیه ها و بازتاب های متعددی همراه بود و هر فرد و گروهی در این میان با توجه به باورها و عقاید خود موضعی می گرفت و نظریاتی ابراز می کرد. اما آنچه که در این میان از توجه لازم برخوردار نشد، نقش زنان در جامعه ایرانیان کلیمی است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۱۷:۲۹    
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: دشمن در تلاش است تا نظام اسلامی را ناکارآمد نشان دهد و ما باید با کارآمدسازی دستگاه های نظام نشان دهیم که نظام اسلامی توانایی مدیریت جامعه را دارد و این یک معروف مهم است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۱۶:۴۱    
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: دشمن در تلاش است تا نظام اسلامی را ناکارآمد نشان دهد و ما باید با کارآمدسازی دستگاه های نظام نشان دهیم که نظام اسلامی توانایی مدیریت جامعه را دارد و این یک معروف مهم است.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۱۶:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: دشمن در تلاش است تا نظام اسلامی را ناکارآمد نشان دهد و ما باید با کارآمدسازی دستگاه های نظام نشان دهیم که نظام اسلامی توانایی مدیریت جامعه را دارد و این یک معروف مهم است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۱۰:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
زاهدان- مدیر کل تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان، گفت: با نهادینه شدن فریضتین امر به معروف و نهی از منکر در جامعه به طور حتم شاهد تغییر اساسی در نظام مدیریت جامعه خواهیم بود.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۴/۱۶ - ۲۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
معنای این حرکت که در روز هجدهم ذی الحجه سال دهم هجرت اتفاق افتاد، این است که اسلام به مسئله مدیریت جامعه به چشم اهمیت نگاه می کند. این طور نیست که امر مدیریت در نظام اسلامی و جامعه اسلامی، رها و بی اعتنا باشد. علت هم این است که مدیریت یک جامعه، جزو اثرگذارترین مسائل جامعه است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۱۶ - ۱۵:۲۳    
امام جمعه بجنورد: موضوع امامت، موضوع مدیریت جامعه است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۱۶ - ۱۴:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
مسئولان در جایگاه مدیریت جامعه اسلامی از امام علی (ع) الگو بگیرند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۶ - ۱۳:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان نماینده ولی فقیه در استان زنجان گفت: مالیات درآمد قانونی برای مدیریت جامعه بوده ولی در گذشته به موضوع وصول مالیات توجه کمتری شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۶ - ۱۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور خوزستان گفت: موضوع غدیر مساله شیعه نیست بلکه مساله همه مسلمانان و جامعه بشری است تا مدیریت جامعه بشری به دست افراد منصوب از سوی خداوند متعال قرار بگیرد؛ به گونه ای که دنیا و آخرت مردم آباد شود.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۴/۱۶ - ۰۸:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان یزد گفت: یکی از دلایلی که مسئله غدیر از اهمیت ویژه ای در دین اسلام برخوردار است تاکید آن بر اهمیت مدیریت جامعه است.