دوشنبه ۲۰ اردیبهشتساعت ۱۱:۳۹May 2021 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دشمنان اسلام»

شبستان   ۳۳ دقیقه پیش    
حجت الاسلام فاضلی، گفت: وحدت و انسجام بین علماراه نفوذ دشمنان اسلام و تفرقه افکنان را خواهد بست و اجازه نخواهد داد دشمنان در هیچ شرایطی پیروز میدان باشند.
خبرگزاری فارس   ۲ ساعت پیش    
ماموستا محمد شیخ الاسلام روحانی برجسته اهل سنت پس از یک عمر فعالیت های علمی، دینی و فرهنگی و تلاش های خستگی ناپذیرش در راه اعتلای وحدت کلمه و دین اسلام هدف کینه توزان و دشمنان اسلام قرار گرفت و در 27 رمضان (شب قدر) در سال 88 بعد از اقامه نماز مغرب در مقابل مسجد سیدقطب سنندج به دست عوامل مزدور به ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۱۷   + ۱۸ سایت دیگر  
حوزه/ وهابیت، مکتبی استعماری است که برای اختلاف افکنی بین مسلمانان و دشمنی طوایف مختلف مسلمانان نسبت به یکدیگر از دیرباز با هدایت دشمنان اسلام ایجاد شده است و تا امروز کشتارهای فجیعی را در عالم اسلام داشته اند که شرح آن در این مقال نمی گنجد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۴:۴۵    
ضربه عملیاتی رزمندگان یگان ویژه 25 کربلا به دشمنان اسلام آنقدر سنگین بود که چند روز عزای عمومی در عقبه های آنان برپا شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۹:۳۹    
فرمانده حوزه شهید ورزنده گفت: اهمیت دفاع از مظلوم و مبارزه با ستمگران و ظالمان، همواره مورد تاکید بوده و امروز نیز با گسترش جنایات دشمنان اسلام در کشور های مختلفی بیش از پیش نمایان است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۲۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام محمدی گفت: اهمیت دفاع از مظلوم و مقابله با ستمگران و ظالمان در تاریخ، تاکنون همواره مورد تاکید بوده و امروز نیز با گسترش جنایات دشمنان اسلام در کشورهای مختلفی بیش از پیش نمایان است.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۲۳:۴۸    
امام جمعه اهل سنت ایرانشهر، بیان کرد: در واقع این مسائل بدلیل منافع بین المللی است که بر علیه مسلمان بتوانند یک دست شوند؛ خیانت کردن ممنوع است، اگر مسلمانان و حکام کشورهای اسلامی به وظایف خود به خوبی عمل کنند و حمایت لازم را از قدس شریف و ملت مظلوم مسلمان فلسطین انجام دهند ...
اروم نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۵:۴۵    
امام جمعه بوکان گفت: روز جهانی قدس نماد وحدت جهان اسلام در برابر رژیم ضد بشری صهیونسیتی و دشمنان دین مبین اسلام است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۵:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند- مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با بیان اینکه روز جهانی قدس مرکز وحدت مسلمانان است، گفت: دشمنان اسلام تمام تلاش خود را به کار گرفته اند تا صدای فلسطینی ها به گوش مردم جهان نرسد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رژیم غاصب صهیونیسم و حامیان جنایتکار آن از طریق تفرقه می توانند اتحاد و انسجام را در بین کشورهای اسلامی از بین ببرند، اگر اتحاد در دنیای اسلام تضعیف شود فرصت قدرت نمایی برای دشمنان اسلام بیشتر فراهم می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۰۸:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
انجمن اسلامی مستقل دانشگاه علامه در بیانیه ای اعلام کرد: روز قدس روز ایستادگی در مقابل استکبار و فهماندن بیداری ملت مسلمان به دشمنان اسلام است و بر هر مسلمانی واجب است در این روز در حمایت از مردم مظلوم فلسطین فریاد سر دهد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۰۰:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: زنجان-نماینده ولی فقیه در استان زنجان و همچنین استاندار زنجان در پیام مشترکی، روز قدس را گرامی داشتند و بر ضرورت وحدت ملت های مسلمان جهان علیه دشمنان اسلام تاکید کردند.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۲۳:۲۴    
رهبر معظم انقلاب: بن بست آمریکایی ها و صهیونیستها در فلسطین است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۵:۵۷    
گروه استان ها- سرزمین فلسطین، محل ظهور و گسترش ادیان الهی و نخستین قبله گاه مسلمین بوده و نباید اجازه داد فلسطین دست دشمنان دین و اسلام باشد.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، بیان کرد: مخالفت جمعی امت اسلامی در یک روز واحد با دشمنان اسلام و مسلمین و اماکن مقدسه اسلام، وحدت و اتحاد را در میان مسلمین تقویت و حفظ می نماید.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۰:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
سخنرانان دومین کنگره بین المللی قدس شریف بیان کردند: محور مقاومت امروز در جهان می درخشد؛ با وجود اتحادی که دشمنان اسلام علیه جبهه مقاومت تشکیل داده اند، هر روز با شکست جدیدی روبه رو می شوند.
موج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون سیاسی و بین الملل جمعیت دفاع از ملت فلسطین گفت: امروز جنبش عظیمی در غرب در تحریم رژیم صهیونسیتی تشکیل شده است.
بادامچیان گفت: مهم ترین وظیفه در برهه فعلی، شرکت گسترده مردم در انتخابات آینده است؛ زیرا کلید حل مشکلات در انتخاب خوب با حضور گسترده مردم است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۹:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
قم-ایرنا- نماینده جنبش جهاد اسلامی گفت: عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی و بی تفاوتی به آرمان قدس شریف خیانت به ملت فلسطین و یاری رساندن به دشمنان اسلام است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۸:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - فرماندار فردیس گفت : مشارکت حداکثری مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا موجب نا امید دشمنان اسلام می شود.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: امام جمعه نودشه گفت: در خصوص شخصیت حضرت علی(ع) ،اهل سنت فرموده اند در میان ستارگان تربیت شده مکتب رسول الله(ص) بعضی چون حضرت علی ابن ابی طالب از درخشندگی ویژه ای برخوردار هستند.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
بیکی، رئیس کانون مساجد استان گلستان به همراه اعضای کانون مساجد با منتظر حجت، مدیر کل صدا و سیمای استان در خصوص برگزاری پنجمین جشنواره ملی فیلم کوتاه طنین مسجد در گلستان گفت و گو کرد. ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۷:۵۷    
حوزه/ حسینی واعظ، پیام شهید مطهری را دینداری همراه با خردورزی دانست و گفت: نباید دینداری را از تعقل جدا کرد که این اتفاق بسیار خطرناک و جاهلانه است، امروزه جهالت، منطقه را ناامن کرده است و دشمنان اسلام به نام دین جنایت می کنند.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۰۸:۴۳    
اگر مردم مسلمان با یکدیگر متحد شوند، آن روز دشمنان اسلام مرگ خود را به چشم خواهند دید از این رو هرگز برای تفرقه افکنی دست از تلاش برنمی دارند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۵:۰۱    
حوزه / امام جمعه شهرستان بویین زهرا گفت: شهید مطهری یک مرزبان هوشیار و بیدار بود که متوجه برنامه ریزی دشمنان اسلام در زمینه تهاجم فرهنگی به کشور شده بود.
هرمز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۰۹:۰۳    
بازماندگان با بیان اینکه مطالبه ایران از بازگشت آمریکا به برجام رفع کامل تحریم هاست، گفت: نباید دل به امید واهی از طرف دشمنان اسلام همچون آمریکای دبه کار و غیر متعهد داشته باشیم که این خود خلاف فرامین الهی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۳:۱۱    
وزیر اطلاعات: سردار شهید حجازی یک نظامی مومن و معتقد بود و سطوت نظامی خود را در برابر دشمنان اسلام بکار می برد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۰:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس دانشگاه مشکات ولایت استان البرز اعلام کرد که دشمنان اسلام با ترویج فرهنگ بی بندوباری و فساد درصدد سست کردن عقاید دینی و بی رغبتی جوانان و دانشجویان نسبت به نظام اسلامی هستند.
ادیان نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۳:۱۷    
به گزارش ردنا ( ادیان نیوز )؛ مقامات رسمی ترکیه توئیت، گریت وایلدرز، رئیس حزب راست گرای آزادی (PVV) هلند را محکوم کردند. این قانون گذار و سیاستمدار هلندی روز دوشنبه در آستانه ماه مبارک رمضان ویدئو کلیپی در توئیتر خود منتشر کرد که محتوای آن حمله به اسلام و ماه رمضان بود. بیشتر بخوانید ...
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
صفاهانی با اشاره به اینکه نتیجه مذاکرات باید برداشتن تمام تحریم های ظالمانه برای ملت ایران باشد گفت: یکی از اهداف برجام برداشتن تحریم ها بود متاسفانه نه تنها تحریم ها برداشته نشد بلکه بیشتر هم شده است لذا مذاکره با این دشمنان اسلام بی فایده و بی ثمر است .
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۰۹:۰۵    
دبیرکل اتحادیه جهانی علمای مسلمان، ماه رمضان را فرصتی برای عمل به فرامین الهی در تقویت همبستگی امت اسلامی به منظور مواجهه با دشمنان اسلام و استعمارگران توصیف کرد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
عبدالرضا فرجیان در پیامی به مناسبت سالروز تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: سپاه پاسداران نمادی ارزشمند است که ایستادگی در برابر ابرقدرت های شرق و غرب را سرلوحه کار خود قرار داده و با پیروی از سالار شهیدان امام حسین(ع) عزّت و افتخار را پیشه راه خود ساخته تا در سایه روحیه انقلابی و معنویت ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۱:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - جانشین نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: افول دشمنان اسلام نزدیک است و همانطور که رهبر معظم انقلاب چند سال پیش فرمودند , رژیم صهیونیستی در آینده روی کره خاکی نخواهد بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۹:۲۳   + ۱۹ سایت دیگر  
قم- جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پیام تسلیت درگذشت شهادت گونه سردار حجازی گفت: این رزمنده سلحشور سال ها با مجاهدت دلاورانه در راستای نهضت جهانی اسلام، خار چشم دشمنان امت اسلامی بود.
انا لله وانا الیه راجعون خبر ارتحال سردار سرتیپ پاسدار سیدمحمد حجازی جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی موجب تاثر و تالم گردید. ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۹:۲۶    
اولیای خدا و مومنان، به روزه اهمیت بسیار زیاد می دهند؛ چنانکه حتی در جنگ خندق و در زیر آفتاب سوزان حجاز، یاران رسول الله(ص) با زبان روزه، خندق حفر می کردند و با دشمنان اسلام به نبرد می پرداختند ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۳:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام شیرازی در پیامی به مناسبت روز ارتش عنوان کرد: 29 فروردین، یادآور حماسه های زیبای دلاورمردانی است که با تقوا و تلاش و همت والای خود، دشمنان اسلام ناب و ایران عزیز را ناامید کردند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۵۳    
مسئول سیاسی دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان تاکید داشت:انقلاب اسلامی ایران خار چشم دشمنان اسلام است
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
عضو خبرگان رهبری گفت: انتخابات نیز یکی از بارزترین نمودهای حضور مردم در صحنه و از عوامل قوام نظام اسلامی به شمار می رود.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۸:۴۲    
خطیب جمعه اهل سنت اسدیه خراسان جنوبی، بیان کرد: گسترش مراکز تولید محتوا و حمایت از آنان موجب خنثی نمودن دروغ پردازی های بنگاه های پلید دشمنان اسلام خواهد شد، همگان وظیفه دارند از وسایل ارتباط جمعی برای گسترش وحدت و تقریب امت اسلامی تلاش کنند.
خرداد نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۵:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
عضویت در شبکه های اجتماعی و پیامرسان های خارجی و فعالیت در آنها، از جمله مسائل و احکام مهم فضای مجازی است. آیت الله مکارم شیرازی در پاسخ به این سوال که آیا استفاده یا عضویت در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام وایبر و واتساپ و.. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۳:۰۰    
آیت الله علم الهدی: بهترین مدیریتی که در کل کره زمین نسبت به این ویروس منحوس شده، در ایران انجام گرفته است. مردم حتماً اصول بهداشتی را رعایت کنند که این بهانه به دست دشمنان اسلام نیفتد که شرکت در مجامع دینی و عبادات پروردگار باعث شیوع و توسعه این بیماری شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۸:۴۲   + ۱۹ سایت دیگر  
گروه استان ها امام جمعه مشهد مقدس با تأکید بر لزوم توجه به دستورالعمل های بهداشتی در مقابله با ویروس کرونا گفت: مومنان در ماه رمضان پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۲:۵۸    
امام جمعه اهل سنت بخش شیبکوه شهرستان بندر لنگه (چارک)، بیان کرد: خانواده های مسلمان در شرایطی که دشمنان اسلام به دنبال تغییر تفکرات وحدت گونه و همبستگی ملت ها هستند، هوشیار باشند و با تمسک به قرآن کریم ، پیامبراسلام و اهل بیت گرامی ایشان در مسیر رشد و تعالی اسلام حرکت نمایند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
شهید شاپور پورخلیل در بخشی از وصیت نامه اش نوشته است: موقعی که انقلاب اسلامی ایران و در واقع اسلام از همه طرف یعنی جبهه داخلی و خارجی توسط دشمنان اسلام انسانیت مورد تاخت و هجوم قرار می گیرد نشستن در خانه و سکوت کردن خود بزرگ ترین کمک به دشمنان دین است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۹:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
در دیدار دبیرکل مجمع جهانی تقریب بین مذاهب اسلامی با مفتی عالی جعفری لبنان بر لزوم بسیج امکانات بمنظور مقابله با تلاش های سلطه جویانه دشمنان علیه مسلمانان تأکید شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - امام جمعه شهرستان فردیس با تبریک نیمه شعبان سالروز ولادت با سعادت منجی عالم بشریت (عج) ، گفت : امروز تلاش ها، مجاهدت ها ، هوشیاری و تیزبینی سربازان گمنام امام عصر(عج) موجب ناکامی دشمنان اسلام شده است.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
سیاست خارجی آمریکا را از دید و عینک لندن مطالعه می کنم و نتایج بهتری در ارزیابی سیاست خارجی آمریکا در خاورمیانه دارم. اروپا به خاورمیانه نزدیکتر و خطر بیشتری احساس می کند و با توجه به فرصت های "چند جانبه" گرایی کاخ سفید؛ سیاسیون انگلیسی با مهارت ...
مردم نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۱۳:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
مردم نیوز :در جامعه امروز بشری، رسانه یکی از مهمترین ابزار فرهنگ سازی است که قدرت اثرگذاری آن در رشد یا استحاله جامعه ها قابل مشاهده است. سال هاست که دشمنان اسلام با استفاده از ابزار رسانه تلاش می کنند اذهان عمومی جهان را نسبت به مهدویت بدبین کنند ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ کسانی که با کوبیدن بر طبل مکتب قم و مکتب نجف تصویری ناهمساز از این دو کانون اقتدار شیعیان می نمایانند، در خدمت برنامه های دشمنان اسلام اند. همچنین آنانی که مرجعیت عراق را با شعارهای مرجعیت عربی ، قومیت را ناصواب در این نهاد محترم دخالت می دهند، تفرقه ...