شنبه ۱۲ آذرساعت ۲۱:۵۸Dec 2022 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دشمنان اسلام»

شهروند البرز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۰:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه دراستان البرز و امام جمعه کرج با اشاره به توطئه های مختلف دشمنان اسلام ، اعلام کرد: امروز به لطف پروردگار ، ایران قوی متحد و یکپارچه در برابر بدخواهان و تفرقه افکنان ایستاده است.
تقریب   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۹:۵۱    
مهم ترین عناوین خبری با رویکرد تقریبی در هفته ای که گذشت با محوریت سخنرانی دبیرکل مجمع جهانی تقریب در وبینار "مع فلسطین"، مصاحبه و گفت و گو با علمای شیعه و اهل سنت و... منتشر شد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۲۱:۲۲    
روزنامه نگار و معارض سعودی با انتقاد از برگزاری جشنواره موسیقی "میدل بیست" در بلاد حرمین شریفین، گفت: بن سلمان با تبدیل کشور به عرصه فساد اخلاقی، بزرگترین خدمت را به دشمنان اسلام کرد.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۲:۲۴    
جنگ احزاب در واقع با اتحاد و ائتلاف تمام دشمنان اسلام که از بسط و گسترش دعوت اسلام احساس خطر می کردند و با هدف وهم و نابودی کامل اسلام به وقوع پیوست.
آنا / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۶:۴۰   + ۴۸ سایت دیگر  
وزیر کشور گفت: یکی از مسائل مهم که از سوی رسانه های دشمن تبلیغ می شود، مساله زن و زندگی است که تلاش دارند گفتمانی غیر از نگاه اسلام و دین را ترویج دهند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۳:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
دبیر کل اتحادیه جهانی زنان مسلمان گفت: راه شهدا ادامه دارد و ما هرگز پرچم شهدا را بر زمین نمی گذاریم و اجازه طمع ورزی به دشمنان اسلام و نظام مقدس و انقلاب اسلامی ایران نمی دهیم؛ از این رو رسالت خانواده شهدا در مسیر سنگین تری است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۰:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
مراسم گرامیداشت دومین سالگرد شهادت محسن فخری زاده از شهدای هسته ای ایران، شامگاه هشتم آذرماه در شبستان امام خمینی(ره) حرم مطهر حضرت معصومه(س) برگزار شد.
تقریب   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۶:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی تصریح کرد: با تولید اندیشه تمدن اسلامی باید به فکر ایجاد اتحادیه کشورهای اسلامی باشیم تا بتوانیم غده سرطانی اسرائیل را از بدنه امت اسلام دور کنیم و طبق وعده خدا این مهم دیری نخواهد پایید.
آنا / انتخاب   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۲:۳۰   + ۸۲ سایت دیگر  
فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: امروز با همت جوانان و متخصصان کشورمان از حوزه ساخت تجهیزات تهدیدمحور به هدف محور وارد شده ایم.
هفته نامه شما   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در گفتگو با برنا، در رابطه با تصویب قطعنامه کانادا درباره وضعیت حقوق بشر در ایران ، اظهار داشت: عملکرد و کارنامه سازمان ملل نشان می دهد که این سازمان همواره بر خلاف قطعنامه هایش عمل می کند بطوریکه قانون هایش با حرف و عملش کاملا متفاوت است و فقط دستاویزی برای اجرای ...
تقریب   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۰۸:۴۴    
عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت استان فارس، بیان کرد: دشمنان اسلام به دنبال القای افکار ناصحیح و بهره برداری به نفع خود هستند؛ باید دقت نمود و دوست و دشمن را به خوبی شناخت و بصیرت به خرج داد، رسانه در این بصیرت بخشی نقش بسزایی خواهد داشت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۰۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
وصیت نامه شهید حبیب صادقیان پور توسط معاونت روابط عمومی، تبلیغات و فضای مجازی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس آذربایجان شرقی منتشر شد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
شرکت کنندگان در این اجتماع حماسی بسیج با شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسراییل، مرگ بر انگلیس، مرگ بر ضد ولایت فقیه انزجار خود را از توطئه دشمنان اسلام در جنگ ترکیبی علیه ایران اعلام و با آرمانهای انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب تجدید بیعت کردند ...
موج رسا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۱:۲۸    
فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با بیان بسیج اشاره به نقش آفرینی بسیجیان، گفت: بسیج باطل السحر فتنه دشمان اسلام بوده است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۹:۴۸   + ۱۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام محمدمهدی ایمانی پور گفت: دوکشور بزرگ ایران و عراق در تمامی حوزه ها نیازمند توسعه و تعمیق روابط هستند. روابط علمی و حوزوی دو کشور از سوی دشمنان اسلام و ایادی منطقه ای آن ها باهجمه گسترده و متنوعی مواجه است و نیازمند توسعه تعاملات و همکاری دو حوزه بزرگ قم و نجف است.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۹:۴۲    
سردار زارع کمالی گفت: چالش امروز دشمنان اسلام و استکبار جهانی با اسلام و شیعه نه از سر ضعف بلکه از سر اقتدار جمهوری اسلامی ایران است و این را خود ابرقدرت ها نیز اذعان دارند.
تقریب   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۹:۲۹    
امام جمعه شهر انبارالوم در شمال استان گلستان، گفت: از اصول اساسی انقلاب اسلامی ما مبارزه با دشمنان و بدخواهان اسلام و مسلمین است.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۵:۲۶    
حوزه/ امام جمعه بروجرد با بیان اینکه دشمنان در اغتشاشات اخیر جنگ ترکیبی را راه انداخته اند، گفت: در برابر توطئه های دشمنان اسلام و انقلاب باید هوشیار و بابصیرت باشیم.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۳:۴۵    
امام جمعه قم با اشاره به اغتشاشات اخیر گفت: این اغتشاشات حاصل تجربه و طراحی چهار دهه دشمنان اسلام و نتیجه عصبانیت و انفعال آن ها از پیشرفت و عزت نظام اسلامی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۳:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
قم- امام جمعه قم گفت: این اغتشاشات اخیر تجربه و طراحی چهار دهه دشمنان اسلام و ایران و نتیجه عصبانیت شدید دشمنان از پیشرفت، عزت و عظمت ایران در منطقه و در سطح بین المللی است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۰۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین سیدهاشم الحیدری با بیان اینکه هدف امروز دشمن سرپیچی از مقام معظم رهبری است، گفت: امروز دشمنان اسلام با فضای مجازی و رسانه در حال حمله و تخریب چهره نظام اسلامی، روحانیت و ولی فقیه هستند، علمای شیعه و اهل سنت نباید ساکت و بی توجه باشند.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امیرالمومنین (ع) تبریز گفت: همه دشمنان اسلام علیه انقلاب اسلامی اجماع کرده و متحد شده اند تا بتوانند به خیال خام خویش با شکست جمهوری اسلامی ایران، لیبرال دموکراسی را به جهانیان تنها حاکمیت جهان القاء نمایند.
تقریب   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۹:۲۵    
نماینده مردم اصفهان در مجلس خبرگان رهبری، بیان کرد: اکنون در هر نقطه ای از عالم که ندای وحدت و بیداری اسلامی مشاهده می گردد، دشمنان اسلام می کوشند تا ضمن ایجاد تفرقه آن را از بین ببرند.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۲۰:۳۹    
محمد هادی مؤذن در گفت و گو اختصاصی با خبرنگار علم و فناوری مازندران ضمن تبریک هفته بسیج، می گوید: بسیج سرچمشه جوشانی است که با ایجاد آن تحول عظیمی در کشور ایجاد شده است و قابلیت های بسیج نه تنها در سطح کشور بلکه در منطقه و حتی فراتر از منطقه ظهور و بروز کرده است. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۶:۱۱    
سرهنگ پاسدار امیری مقدم گفت: دانشجویان با حضور چشمگیر خود در هشت سال جنگ تحمیلی نقش موثری در مبارزه با دشمنان اسلام و انقلاب داشته اند.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۲:۴۰    
همانگونه که در طول تاریخ اسلام و ایران همواره دشمنان سعی کرده اند به اشکال مختلف از پیشرفت و ترقی مسلمانان جلوگیری کنند، در سال های پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران که الهام گرفته از اسلام ناب محمدی (ص) بوده نیز توطئه های گسترده و سازمان یافته دشمنان اسلام وجود داشته است.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس جامعةالمصطفی با تأکید بر ضرورت تقویت ارتباط میان حوزه علمیه قم و حوزه علمیه نجف اشرف، تاکید کرد: با وجود شکست دشمنان اسلام در میدان های نبرد، جنگ فرهنگی و ترکیبی شدیدی برقرار است که جوانان و بانوان ما را هدف قرار داده اند ...
تقریب   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۰۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مشاور تولیت حرم مطهر حضرت معصومه سلام الله علیها، بیان کرد: یکی از اهداف استعمارگران و استکبار جهانی ایجاد هرج و مرج در بین امت ها ، غارت مال ، نفوس و مشغولیت ملت ها به خود و حاکمانشان است تا امپرالیسم بتواند اهداف شوم خود را پیش ببرد.
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سرپلذهاب گفت: امروزه هجمه های سنگین فرهنگی از سوی دشمنان اسلام و انقلاب در فضای مجازی راه اندازی شده است.
پیام خاوران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۲:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان زیرکوه گفت: بسیج به لشکر قدرتمندی تبدیل شده که امروز شما می بینید خار چشم دشمنان اسلام است، خار چشم همه یهودی ها که دشمن درجه یک اسلام هستند، خار چشم وهابی هایی که به ظاهر می گویند ما مسلمانیم اما از هزار تا کافر بدتر هستند.
تقریب   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۰۷:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی گفت: در آشوب ها و اغتشاشات اخیر در کشور بسیاری از حافظان امنیت به دست اراذل و اغتشاشگران مصدوم و به شهادت رسیده اند و این نشان می دهد که این اغتشاشات به صورت کاملا برنامه ریزی شده توسط دشمنان اسلام و انقلاب مدیریت می شود.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۴:۰۱    
آیت الله دری گفت: نقشه شوم دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی با وحدت و یکپارچگی ملت ولایتمدار ایران اسلامی نقش بر آب می شود.
تقریب   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۲۳:۲۸    
امام جمعه اهل سنت شهرستان سرپل ذهاب گفت: هرگز دشمنان اسلام را دست کم بگیریم، دشمن در ماههای اخیر نشان داده است که از هر روزنه ای برای ضربه زدن به اسلام و جمهوری اسلامی ایران بهره می برد، لذا هر کسی که به دنبال پررنگ کردن اختلافات برادران اهل سنت و اهل تشیع است را نمی توان مسلمان دانست ...
حوزه   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ معاون آموزشی و پژوهشی بنیاد فرهنگی مهدی موعود (عج) استان البرز گفت: امروز دشمنان اسلام با شبکه های مجازی و بازی های رایانه ای جذاب به دنبال دشمنی با امام زمان(عج) هستند، از این رو در عرصه فرهنگی باید بسیار فعال باشیم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۴:۴۱    
شهید همتی در بخشی از وصیتنامه خود آورده است: از شما خواهش می کنم که خودتان را مفتخر بدانید و با صبرتان مشت محکمی بر دهان دشمنان اسلام بزنید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۰۸:۱۵    
در فرازی از وصیت نامه شهید اصغر امینی چونی آمده است: گوش به فرمان امام عزیز باشید و محکم و استوار از ولایت فقیه حمایت کرده و در برابر توطئه های دشمنان اسلام بایستید.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۷:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
حجت الاسلام محمدی لائینی با تاکید براینکه مهجوریت قرآن خواست دشمنان اسلام است، خواستار ترویج فرهنگ مطالعه و عادت به قرائت و تلاوت بدون غلط قرآن کریم در جامعه اسلامی شد.
هشدار نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۰۰:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش هشدارنیوز به نقل از مهر، حجت الاسلام و المسلمین میرزا محمدی عصر جمعه در مراسم بزرگداشت چهلمین روز شهادت طلبه بسیجی شهید مهدی زاهدلویی از شهدای مدافع امنیت قم که در آستان مقدس امامزاده سید معصوم ( ع) برگزار شد اظهار داشت ...
حوزه   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۱۷:۰۲    
حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان لرستان با اشاره به اینکه دشمنان اسلام و انقلاب به دنبال شکاف بین مردم و حاکمیت هستند، گفت: با خدمتگزاری صادقانه و جهادی مسئولان، شکاف بین دولت و مردم کاهش می یابد و روحیه انقلابی گری در جامعه ارتقا می یابد.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۱۶:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر حوزه های علمیه کشور با اشاره به اینکه امروز وحدت و انسجام ملت مسلمان و انقلابی ایران اسلامی، خاری در چشم دشمنان اسلام و انقلاب است، گفت: استکبار جهانی، توسعه و پیشرفت روزافزون ایران اسلامی در عرصه های گوناگون را تحمل نمی کند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۱۶:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
امام پناهی با بیان اینکه دشمنان اسلام ونظام در صدد اعتماد زدایی و یاس آفرینی در جامعه هستند گفت: به زودی مثلث غربی، عبری و عربی تاوان اقدامات خصمانه خود را خواهند داد.
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۰۸:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین رضا برنجکار در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری حوزه به برخی اهانت های صورت گرفته در شبکه سعودی ایران اینترنشنال نسبت به امام حسین علیه السلام واکنش نشان داد و گفت: دلیل پروپاگاندای غرب و دشمنان اسلام و ادیان الهی که متشکل از سه محور غربی ...
تقریب   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۰۶:۴۲    
امام جمعه اهل سنت شهرستان کنگان، اظهار داشت: امت اسلام باید ضمن توجه به تحرکات دشمنان اسلام که از اقدامات وحدت آفرین ترس و واهمه دارند به این نکته دقت کنند که وحدت امت اسلام چه در نمازهای یومیه ، جمعه و نمازهای دیگر اتحاد انسجام و همبستگی ایجاد خواهد کرد و برای دشمنان چالشی عظیم بوجود می آورد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۱۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
امروز که دشمنان اسلام و نظام جمهوری اسلامی ایران نوجوانان را مورد هجمه قرار داده اند، بخشی با عنوان قصه نوجوانی در باغ کتاب، فرصتی برای بیان دغدغه و مشکلات نوجوانان ایجاد کرده است.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۰۸:۱۵    
حوزه/ نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: عربستان سعودی با ایجاد، مدیریت و حمایت از شبکه های ماهواره ای و اینترنتی در تلاش است که اهل سنت و اهل تشیع را در مقابل همدیگر قرار دهد که این کار سعودی ها نوعی خدمت به دشمنان اسلام است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
گناباد امام جمعه گناباد گفت: در اغتشاشات اخیر دشمنان اسلام و انقلاب به دنبال تبدیل ایران به کشوری چند قطبی بودند.
اوشیدا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۰۸:۳۴    
عیسی نکویی گفت: دشمن با جنگ ترکیبی به دنبال دگرگونی در حقایق ها است و با ایجاد یاس و نا امیدی به دنبال ضربه زدن به نظام و انقلاب است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۰۶:۴۷   + ۱۶ سایت دیگر  
روزنامه رسالت نوشت: در بیانیه ها ، اطلاعیه ها ، مقالات و مصاحبه های برخی اصلاح طلبان نه تنها هیچ نشانی از محکوم کردن جنایات آمریکا در فتنه اخیر نیست بلکه برعکس به قصد همراهی و همیاری با دشمنان اسلام و ایران، مطالبی را مطرح می کنند که ذهن مردم را از مسئله اصلی و دشمن واقعی ملت دور کنند.
گلستان ما   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۲۲:۵۴    
وزیر کشور با اشاره به توطئه دشمن و برنامه ریزی یک جنگ ترکیبی علیه انقلاب اسلامی گفت: وحدت چشم دشمنان اسلام را کور می کند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۲۲:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
در بیانیه ها، اطلاعیه ها ، مقالات و مصاحبه های برخی اصلاح طلبان نه تنها هیچ نشانی از محکوم کردن جنایات آمریکا در فتنه اخیر نیست برعکس به قصد همراهی و همیاری با دشمنان اسلام و ایران، مطالبی را مطرح می کنند که ذهن مردم را از مسئله اصلی و دشمن واقعی ملت دور کنند.