شنبه ۰۹ بهمنساعت ۰۴:۱۸Jan 2022 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دشمنان اسلام»

کیهان   ۷ ساعت پیش    
احمدحسین شریفی بصیرت و روشن بینی آیت الله مصباح، آیت روشن بصیرت بود؛ او هم در مسائل دینی و هم در مسائل اجتماعی، فرهنگی و سیاسی حقیقتاً دیدی نافذ و بصیرتی مثال زدنی داشت ...
تقریب   ۸ ساعت پیش    
امامان جمعه اهل سنت استان گلستان با تاکید بر اینکه اتحاد عربی و عبری به دنبال سرکوب مردم مظلوم یمن هستند بر حمایت قاطعانه از مردم بی گناه یمن تاکید کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- امام جمعه ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان با بیان این که کشورهای اسلامی باید در مقابل دشمنان اسلام با یکدیگر متحد شوند گفت: مسلمانان و تمام آزادی خواهان دنیا باید از مردم مظلوم یمن حمایت کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۴:۲۶    
ایسنا/کردستان رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کردستان با اشارە بە اینکە انقلاب اسلامی، ماهیت نظام سلطە را بە چالش کشیدە و عمق دشمنی های نظام سلطە نیز روز بە روز در حال افزایش است ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۰۹:۵۳    
قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی در همایش بانوان شاغل در آستان قدس رضوی: - بانوان شاغل در آستان قدس رضوی صرفاً یک کارمند نیستند؛ بلکه دیدگاه اعتقادی شان حاکم بر نیت مادی شان است ...
شبستان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۲۰:۳۱    
یوسف پور گفت: قرآن راه و روش زندگی درست را به مسلمانان نشان می دهد و دشمنان انقلاب از این وحدت مسلمانان که نشانه انس آنها با قرآن کریم است می هراسند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۰:۳۷   + ۱۵ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان یزد با بیان اینکه دشمنان اسلام از صدر اسلام تاکنون تلاش کرده اند تا نامی از خدا، دین، پیامبر(ص) و ائمه(ع) نباشد گفت: مداحان و شعرای آئینی، مکتب اهل بیت(ع) را به جهان معرفی کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۹:۵۹   + ۱۳ سایت دیگر  
گروه استان ها جانشین فرمانده سپاه حضرت ولیعصر خوزستان گفت: دشمنان اسلام حجاب را به عنوان مانعی در پیشرفت بانوان تلقی می کنند، افتخارآفرینی بانوان ایرانی در مسابقات جهانی این موضوع را نقض می کند.
مرصاد   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۴:۴۵    
مرصاد نیوز: امام جمعه سرپل ذهاب گفت: دشمنان اسلام با سیاه نمایی قصد دارند نگاه کلان اسلام به زن را وارنه جلوه دهند ولی اگر مردم نگاه درست اسلام را بدانند و جایگاه و مقام مادر و زن را بشناسند این معرفت و شناخت باعث میشود دشمنان اسلام به اهداف خاص خود نرسند.
تقریب   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۳:۵۲    
ماموستا فایق رستمی عنوان کرد: تاریخ انقلاب اسلامی و دفاع مقدس این مملکت تابدین روزهای دشوارمقاومت ومقابله با هجمه های دشمنان اسلام از طریق ماهواره، فضای مجازی ...
حوزه   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۱:۲۴    
حوزه/نماینده ولی فقیه در استان لرستان با بیان اینکه امروز دشمنان اسلام و انقلاب تمام اهداف خود را برای کمرنگ کردن ارزش های اسلامی در جامعه و نهاد خانواده به کار گرفته اند ...
حوزه   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۰۸:۱۸    
حوزه/ کارشناس معارفی آستان مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها با اشاره به اینکه خداوند در حدیث کساء اهل بیت را با نام حضرت زهرا به افلاکیان و اهل آسمان و زمین معرفی می کند، گفت: در جامعه امروز با مجاهدت بانوان فاطمی نقشه های دشمنان اسلام خنثی و ناکارآمد خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۰۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
شهید محمود نظری در بخشی از وصیت نامه خود آورده است سنگر خونینم را پر کنید و اسلحه ام را به دست بگیرید و با دشمنان اسلام بجنگید مبادا لحظه ای از گفتار رهبر سرپیچی کنید .
شبستان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۶:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام موسوی فرد عاشورا و پیام آن را بزرگترین ذخیره برای اسلام دانست و گفت: واقعه عاشورا موجب ناکامی دشمنان اسلام در طول تاریخ شده و ظرفیت وجودی عاشورا به اندازه همه تاریخ جهان است.
رهیاب   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۷:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین موسوی فرد عاشورا و پیام آن را بزرگترین ذخیره برای اسلام دانست و گفت: واقعه عاشورا موجب ناکامی دشمنان اسلام در طول تاریخ شده است و ظرفیت وجودی عاشورا به اندازه همه تاریخ جهان است.
دانا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
احمد حق طلب گفت: دشمنان اسلام و انقلاب تمام تلاش خود را به کار گرفت تا منطقه را ناامن و نفوذ جمهوری اسلامی را از بین ببرد تا بتواند ما را تحت فشار قرار داده و وادار به پذیرش خواسته هایشان کنند
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۰۰:۱۷    
مسئول حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سپاه پاسداران گفت: دشمنان اسلام و انقلاب تمام تلاش خود را به کار گرفت تا منطقه را ناامن و نفوذ جمهوری اسلامی را از بین ببرد تا بتواند ما را تحت فشار قرار داده و وادار به پذیرش خواسته هایشان کنند که این جوانان با حضور خود در صحنه و نثار خونشان مانع از اجرایی ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۲:۱۱    
رئیس ستاد مرکزی فلسطین گفت: دشمنان اسلام نگران هستند که وعده های الهی محقق شود، بنابراین به دنبال خاموش کردن صدای قرآن در منطقه فلسطین و خاورمیانه هستند.
تقریب   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۵:۴۶    
استاد سطوح عالی حوزه علمیه قم، بیان کرد: مشترکات میان امت اسلامی سبب شده است که امت اسلامی در صف واحد قرار گرفته و نسبت به داشتن اهداف مشترک خود آگاه تر عمل کرده و در برابر دشمنان اسلام یکصدایی را دنبال کنند.
ایثار   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۳:۵۸    
حجت الاسلام علیزاده گفت: امروز جوانان باید از مکتب شهید سلیمانی الگوبرداری کنند و از سیره و منش این شهید بزرگوار درس بگیرند و راهش را ادامه دهند تا دشمنان اسلام در جهان نابود شوند.
سراج24   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۱:۲۲    
شهید دریانورد می گفت: به همه اعضای خانواده سفارش می کنم که در مراسمات مذهبی شرکت فعال داشته باشید. مبادا بعد از شهادت من چیزی بگوئید که دشمنان اسلام شاد شوند.
تقریب   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۰۹:۳۰    
عضو شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، بیان کرد: جهان اسلام با موج های فراوانی روبرو شده است و در این بین کشور عزیزمان با درایت و حفظ سه عامل مهم مقاومت ، بصیرت و وحدت توانسته است به فضل الهی از بسیاری از مشکلات عبور کند که باید این عوامل مهم در راس امور حفظ گردد.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۰۸:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام علیزاده گفت: امروز جوانان باید از مکتب شهید سلیمانی الگوبرداری کنند و از سیره و منش این شهید بزرگوار درس بگیرند و راهش را ادامه دهند تا دشمنان اسلام در جهان نابود شوند.
قم پرس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۴:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس: رادیو معارف، مستند رادیویی" پنجره" دوشنبه 27 دی ماه 1400با مروری بر زندگی آیت الله احسان بخش به شرح فعالیتهای سیاسی و فرهنگی این عالم برجسته می پردازد. ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
جانشین سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه دفاع مقدس شروعی برای شعار ما می توانیم بود، گفت: با وجود گذشت چند دهه از دفاع مقدس و تغییر جبهه دشمن از صدام بعثی به داعش، جبهه النصره و آمریکا و استکبار جهانی ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۳:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان فرمانده قرارگاه راهیان نور گفت: با وجود گذشت چند دهه از دفاع مقدس و تغییر جبهه دشمن از صدام بعثی به داعش، جبهه النصره و آمریکا و استکبار جهانی، همان جوانانی که در دفاع مقدس از انقلاب و کشور دفاع کردند در مقابله با چهره جدید دشمنان اسلام و انقلاب حضور پیدا کرده اند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۰۹:۱۷    
تلاوت آیات 187 تا 194 سوره آل عمران با صدای مصطفی طالبی، قاری ممتاز اردبیلی تقدیم مخاطبان ایکنا می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۲۰:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: تبلیغات و توطئه دشمنان اسلام و قرآن در برنامه های دهه مبارک فجر، اعتکاف و غدیر حکیمانه خنثی شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۲۰:۵۰    
شهید محمد مزیدی در قسمتی از وصیت نامه خود آورده است: اگر محصل هستید در سنگر علم و دانش، با اسلحه قلم و اگر غیرمحصل هستید با کلیه ابزار کار، دشمنان اسلام و ولایت محمدی را نشانه گیرید و یادآور یاران غیور اسلام از اباذر ها و علی اکبر ها در صحنه کربلای تاریخ باشید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۱۴:۳۲    
شاهرود -امام جمعه موقت شاهرود تحریم و مسدود کردن منابع مالی و اقتصادی جبهه حق را سنت منافقان دانست و گفت: این مهم از صدر اسلام در دستور کار دشمنان اسلام بوده و باید درباره آن هوشیار بود.
تقریب   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۰۹:۰۷    
مولوی شنبه زهی اظهار داشت: تقریب مذاهب به معنی رفع اختلافات بین مسلمانان و خنثی سازی توطئه های دشمنان است.
تقریب   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۰۸:۵۸    
دشمنان برای مبارزه با نفوذ فرهنگ و گروه های پیشرفته و قومی دینی، مذهبی و سیاسی در سطوح مختلف ملی و فراملی، جریان های فکری و فرهنگی و مذهبی را که بعضا ساخته و پرداخته دشمنان اسلام هستند، تقویت کرده و حمایت می نمایند.
اتحاد خبر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۴:۵۰    
اتحاد خبر : امام جمعه برازجان در خصوص حجاب و پوشش زنان گفت: حجاب یک دستور دینی و الهی است نه قانون اجباری در ایران و مبارزان اصلی علیه پوشش حجاب زنان دشمنان اسلام و حاکمان غربی هستند.
تقریب   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۳:۱۸    
استاد دانشگاه و حوزه علمیه قم ، بیان کرد: باید به مسئله آزاد اندیشی و حفظ و تقویت وحدت به طور خاص توجه نمود؛ هر گونه افراطی گری و سلایق شخصی در این امر مهم می تواند مسیر امت اسلامی را تغییر داده و موجبات گستاخی و نفوذ دشمنان اسلام را افزایش دهد.
ایثار   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۰۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان گفت: جانبازان چه در صحنه نبرد با دشمنان اسلام و چه در دنیای ورزش همیشه پیروز بوده و باعث افتخار و غرور ایران و ایرانی هستند.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۲۰:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش روز سه شنبه ایرنا، آیت الله محمدحسن اختری در اولین نشست مشورتی حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین در دولت سیزدهم که در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۰۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نماینده مردم تهران،ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی گفت: دشمنان اسلام تصور می کردند که با به شهادت رساندن حاج قاسم سلیمانی به اهداف خود می رسند ولی بدانند که تا آخر عمر باید در هراس انتقام شهادت ایشان زندگی می کنند.
تقریب   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۵:۱۲    
عضو مجلس خبرگان رهبری، بیان کرد: در زمانی که جوامع اسلامی نیازمند یک آرامش و وحدت در مقابل کفر جهانی هستند، اقدامات تفرقه انگیز شروع به فعالیت می کند؛ هر نوع اقدامی که به وحدت آسیب رساند ناشی از حب و بغض الهی نیست و ناشی از حب و بغض های استعماری و استکباری می باشد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در همایش ملی راویان و رزمندگان دفاع مقدس و مقاومت گفت: ملت ایران از روایت نادرست دشمنان اسلام از حماسه های دفاع مقدس و محور مقاومت ضربه خورده و ضروری است که در دفع این فتنه اقدامات اساسی صورت گیرد.
تقریب   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۲:۵۴    
نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان ، بیان کرد: دشمنان اسلام با ترفند ها و ایجاد نقشه های شوم، به دنبال نابودی جامعه هدف خود یعنی امت اسلام هستند و در این میان مذهب شیعه و سنی برایشان مهم نبوده و اصل اسلام را نشانه گرفته اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۱:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
رشت- مدیر کل تبلیغات اسلامی گیلان علامه مصباح یزدی را خار چشم دشمنان عنوان کرد و گفت: این عالم عمار گونه در مقابله همه کفر و نفاق و دشمنان اسلام ایستادگی کرد.
ایثار   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: همه ما در قبال شهدا و خون های مقدسی که برای حفظ و امنیت کشورمان و مبارزه با دشمنان اسلام داده شده مسئولیت داریم.
ایثار   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۲۳:۴۳    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: همه ما در قبال شهدا و خون های مقدسی که برای حفظ و امنیت کشورمان و مبارزه با دشمنان اسلام داده شده مسئولیت داریم.
تقریب   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۱:۲۸    
عضو مجلس خبرگان رهبری، بیان کرد: دشمنان اسلام با ایجاد نقشه های متعدد و گروه های تروریستی نظیر داعش و القاعده به دنبال گسترش نفرت در میان امت اسلامی بودند؛ شهید سلیمانی به عنوان افسر حرکت در تقویت اتحاد میان امت اسلامی یک اقدام ماندگار در این عرصه انجام داد.
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۰:۵۲    
فاش نیوز - مراسم سوگواری و عزداری شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و بزرگداشت سیدالمقاومتِ جهان اسلام"سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور ورزشکاران جانباز تهران برگزار گردید. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۰۹:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: امروز جبهه پوشالی و سست استکبار جمع شدند تا از پیشرفت نظام اسلامی ما جلوگیری کنند، دستپاچه شده اند و دانشمندان انقلابی ما و فرمانده رشید ما را به شهادت می رسانند تا شاید بتوانند جلوی تعالی حقانیت انقلاب اسلامی در عالم جلوگیری کنند ولی نخواهند توانست.
دانا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۰۹:۵۲    
نجاتی گفت: دشمنان اسلام بار دیگر با بزرگداشت سالگرد شهادت حاج قاسم در کشورهای مختلف دنیا سیلی خوردند و با حذف نام این شهید مقاومت از فضای مجازی به دنبال جبران شکست های خود هستند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۷ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه شاهدیه با تشریح دو جریان کشف حجاب در سال 1314 و اهانت به مرجعیت شیعه در سال 1356، قداست شکنی را از اصلی ترین برنامه دشمنان اسلام دانست.
حوزه   ۱۴۰۰/۱۰/۱۷ - ۱۴:۴۶    
حوزه / امام جمعه موقت سنندج گفت: سردار شهید سلیمانی با مبارزات خود علیه استکبار ابهت پوشالی دشمنان اسلام را درهم شکست.
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۷ - ۱۴:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه رشت از سردار حاج قاسم سلیمانی به عنوان یک الگوی جهانی یاد کرد و گفت: حاج قاسم فقط متعلق به ایران و اسلام نیست و یک قهرمان فراملی و فرامنطقه ای محسوب می شود.