یکشنبه ۱۰ اسفندساعت ۱۵:۳۸Feb 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دشمنان اسلام»

تقریب   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۸:۳۰    
روند مطالعات و اندیشه های تاریخی و تحولات جاری، این مساله را ثابت کرده است که اختلافات و تشتت ها خواست دشمنان اسلام است.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۸:۲۶    
قزوین- ایرنا- استاندار قزوین گفت: زنان شهیده نماد ایثار، از خودگذشتگی و مقاومت در مقابل دشمنان اسلام و انقلاب هستند و درس عزت و آزادگی را به همگان آموختند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۲۳:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
سردار یعقوبعلی نظری گفت: دفاع مقدس مجموعه ای از برجسته ترین افتخارات ملت ایران است که درس عزت و شرافت را برای جهانیان تکرار کرد و به تمام بشریت آموخت که برای حفظ شرافت، غیرت ملی و عزت دینی، باید با پایداری و مقاومت در برابر تهاجم دشمنان اسلام ایستادگی کرد.
مرصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۸:۰۲    
مرصاد نیوز: امام جمعه اهل سنت سرپل ذهاب ضمن محکوم کردن اهانت گروهک تروریستی به پرچم پیامبرمکرم اسلام گفت: اقدام گروهک های تروریستی و شهادت مامور ناجا نمی تواند در عزم و اراده ملت ایران در برابر دشمنان اسلام و انقلاب تزلزل ایجاد کند.
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۰:۰۰    
خبرگزاری میزان - کانال تلگرامی بنیاد حفظ و نشر آثار سپهبد شهید قاسم سلیمانی ویدیویی از حضور سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در زمان اعلام رمز آغاز یکی از عملیات های جبهه مقاومت علیه دشمنان اسلام، در سالروز ولادت امیرالمومنین علیه السلام منتشر کرد. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی انتهای پیام/ ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: این روزها دشمنان اسلام از نفوذی هایی در لباس روحانیت برای ضربه زدن به نظام و اسلام استفاده می کنند و آنها را در فضای مجازی پخش می کنند و جریان انقلابی به خصوص حوزه انقلابی باید خود را برای پاسخ گویی قدرت مند به این شبهه افکنی ها آماده تر از قبل کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
قزوین- ایرنا- استاندار قزوین گفت: زنان شهیده نماد ایثار، از خودگذشتگی و مقاومت در مقابل دشمنان اسلام و انقلاب هستند و درس عزت و آزادگی را به همگان آموختند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: در ایران وقتی سه عنصر به هم پیوند خورد ماجرا تغییر کرد؛ امام، اسلام و مردم، تاریخ می گوید این سه عنصر سرفرازی ما و حیثیت و کرامت ماست، و با پیوند این سه عنصر عظیم ...
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۲۳    
منصور الهی گفت: باید بدانید که اگر از شبکه های اجتماعی و فضای مجازی درست و بهینه استفاده نشود و همان اقدامات و فعالیت هایی انجام دهیم که در چارچوب اهداف و برنامه های سازندگان آن باشد موجب تقویت دشمنان اسلام گردیده و بالطبع طبق خواست آنها عمل می نماییم و این اشکال دارد.
تقریب   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۱۷    
یکی از عوامل مهم در ایجاد اختلاف و تفرقه, اتهاماتی است که مسلمانان به یکدیگر وارد می کنند. مبنای بسیاری از نسبت های ناروا که مسلمانان در طول تاریخ متوجه همدیگر کرده اند به دلیل تاثیرگرفتن از هواهای نفسانی و اندیشه های خطرناک و تندروانه و از سوی دیگر ریشه گرفتن از نقشه های دشمنان است که با استفاده ...
تقریب   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۱۱    
مولوی سورانی سرپرست دبیرخانه ائمه جمعه نهاد مقام معظم رهبری اظهار داشت: امت اسلامی باید با اقتدا به بزرگان اسلام و سیره رسول خدا، وحدت و تقریب میان خود را حفظ و تقویت کنند و در مقابل توطئه های دشمنان اسلام مقتدرانه مقابله نمایند.
تقریب   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۵۶    
هر گروه و جریان اعتقادی که ادعا می کند از اصول دین اسلام و پیامبر اعظم(ص) پیروی می کند باید بداند که آن حضرت راه رهایی، سعادت و اتحاد مسلمانان را در رجوع به قرآن می دانند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۵۰    
در فرازی از وصیت نامه شهید خیرالله اسدپور آمده است: مبادا در مقابل دشمنان اسلام سکوت پیشه کنید، مبادا رهبر و امام عزیز را تنها بگذارید؛ ای خواهرانم، ای خواهران حزب اللهی، حجاب شما کوبنده تر از خون سرخ من است.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۵۹    
حوزه / استاد حوزه علمیه شهرستان آوج گفت: حضرت امام جواد (علیه السلام) دشمنان اسلام را با علم و دانش خود خلع سلاح کرد، ما نیز باید در میدان علم و دانش و تقابل با دشمنان اسلام و تشیع حرفی برای گفتن داشته باشیم.
رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۰۵    
دشمنان اسلام و تشیع، از سراسر جهان همواره در صدد ایجاد شبهات دینی و اعتقادی می باشند تا جوانان عزیز ملت ما را به گمراهی و تباهی بکشانند.
رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۸:۰۲    
مازندران - حجت الاسلام فلاح، سازش با دشمنان اسلام و اهل بیت(ع) و تحجر را دو شاخصه اصلی اسلام آمریکایی دانست.
تقریب   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۲۹    
از آنجایی که موضوع وحدت و انسجام برای زندگی اجتماعی و سیاسی مسلمانان در طول تاریخ اهمیت ویژه ای داشته است، دشمنان اسلام هم همواره تلاش کرده اند که در راه ایجاد این اتحاد موانعی ایجاد نمایند چنانکه در بیشتر اختلافات و تفرقه ها بین مسلمانان نقشه بیگانگان پیدا شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۹:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
یکی از حربه های دشمنان اسلام و سودجویان جنگ فرهنگی در طول تاریخ، ادعای پیامبری بوده که از دوران حیات پیامبر (ص) تا به امروز ادامه دارد.
فکر شهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۲۱:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
فکرشهر: امام جمعه بوشهر گفت: دشمنان اسلام و ایران به سرگردکی آمریکا انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر را نشانه گرفته اند. به گزارش فکرشهر از صداوسیما ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۵:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام حمید شهریاری گفت: دشمن جنگ نرم سنگینی را علیه وحدت در کشورمان به راه انداخته است، گفت: در این جنگ نیاز به جهاد تقریبی داریم و باید فضای جهان اسلام را از دست دشمنان اسلام خارج کنیم.
تقریب   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۵:۴۵    
همه مسلمانان در جهان اسلام برای ایجاد یک جامعه بزرگ و متحد راهی هوشمندانه و منسجم را برای گفت و گو و ارتباط با یکدیگر پیدا کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۸:۰۳    
شهید جواد خدا رحمی در وصیت نامه خود آورده است: بدانید دشمنان اسلام همگی دست به دست هم دیگر داده اند تا این انقلاب را شکست دهند این جوانان عزیزند که با خون خود این انقلاب را سر پا نگهداشته اند.
محسن آشوری تأکید کرد: دشمنان اسلام به ویژه استکبار جهانی از قدرتمند شدن اسلام و گسترش بیداری اسلامی ترس دارد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، همزمان با چهل ودومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، کانال اینترنتی اس ان ان هند با محسن آشوری ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - استاندار البرز با اشاره به توطئه های مختلف دشمنان اسلام از جمله اعمال تحریم ها و ایجاد شکاف بین مردم و مسوولان نظام اسلامی گفت : بدخواهان ایران اسلامی به لطف خداوند راه به جایی نخواهند برد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
عادلی گفت: مهدویت در طول تاریخ تشیع همواره مورد هجوم منحرفان از دین بوده است و دشمنان اسلام همیشه تلاش کردند با اشاعه افکار انحرافی در بین مسلمانان، آنها را از مهدویت و همچنین درک ولایت فقیه دور کنند.
تقریب   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۴:۲۱    
آن دسته از دشمنان اسلام که هیچ نکته اشتباه و انحرافی در سیاستهای پیامبر صلی الله علیه و آله و امامان معصوم علیهم السلام پیدا نکرده اند تلاش کرده اند برای رسیدن به هدف خود دین اسلام را به حاشیه برانند و با ایجاد و حمایت از گروهای افراطی تصویر دین رحمانی اسلام را مخدوش سازند.
فاش نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۱:۵۰    
فاش نیوز - این یک گزارش خاص از ثبت فعالیت های فرهنگی مردم اهواز در آخرین دهه ی فجر قرن است. هر سال، دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی ما چشم به راه آمدن ایام دهه فجر بودند تا تاثیر حوادث و اتفاقات سیاسی و دسیسه های پنهان و آشکار خود را بر روی میزان مشارکت مردم برای حضور در جشن ملی و اسلامی 22 بهمن ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۲۰:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
شخصیت امام هادی (ع) به گونه ای بود که حتی دشمنان اسلام شیفته ایشان می شدند.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۰:۳۳   + ۱۷ سایت دیگر  
حوزه/ عزیزانم! این اوقات گرانبها را غنیمت داشته و برای خود و دیگران و برای نجات ممالک اسلامی از دشمنان اسلام و پیروزی و سربلندی مسلمانان جهان دعا کنید، و فرج حضرت بقیة الله الأعظم عجّل الله تعالی فرجه الشریف را از خداوند متعال مسئلت نمایید.
تقریب   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حوزه علمیه الصدیق و امام جمعه اهل سنت بیرجند، اظهار داشت: از مهمترین دستاوردهای جبهه مقاومت و جمهوری اسلامی ایران ایجاد وحدت و عزت برای جهان اسلام و افزایش توان بازدارندگی در مقابل دشمنان اسلام است.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۴:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
نصف جهان: امام جمعه چادگان گفت: دشمنان از این بیم دارند که جوانان کشورمان در برابر خواسته های غلط دشمنان مبارزه خواهند کرد. حجت الاسلام محمود بنی جمالی اظهار داشت: فرهنگ اسلامی باید توسط اولیا در خانواده سرمشق جوانان قرار گیرد تا دشمنان اسلام نتوانند بر روح و روان جوانان غلبه کنند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۶:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان پارسیان گفت: دشمنان این ملت آرزو به دل مانده اند که روزی در 22 بهمن خیابان های ایران را خالی از جمعیت ببینند اما به لطف الهی ملت انقلابی ایران با این حضور متفاوت و بانشاط به آنها در عمل اعلام کرد که این آرزو را به گور خواهند برد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۵:۲۳    
امام جمعه اراک گفت: ایران هیچ دشمنی نسبت به کشورهای همسایه ندارد اما این کشورها هم نباید با برقراری ارتباط با اسرائیل پای دشمنان اسلام را به منطقه به خصوص خلیج فارس باز کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۴:۳۴    
امام جمعه اراک گفت: ایران هیچ دشمنی نسبت به کشورهای همسایه ندارد اما این کشورها هم نباید با برقراری ارتباط با اسرائیل پای دشمنان اسلام را به منطقه به خصوص خلیج فارس باز کنند.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۲۱:۵۲    
امروز انقلاب اسلامی ایران پس از 42 سال که از عمر پربرکت و افتخار آمیز آن می گذرد توانسته است بیش از هر زمان دیگری جایگاه تاثیرگذار و تعیین کننده خود را در عرصه تحولات منطقه ای و فرامنطقه ای تحکیم بخشد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۲:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
امام جمعه نهاوند با بیان اینکه دشمنان اسلام و انقلاب هیچ وقت دست از توطئه برنمی دارند، گفت: نهضت امام خمینی(ره) و راه انقلاب اسلامی ادامه دارد.
به گزارش نویدتهران،نظام مقنتدر جمهوری اسلامی و ملت بزرگ ایران به یاری خداوند متعال و توجهات خاص 14 معصوم خصوصا حضرت مهدی علیه السلام و رهبری خردمندانه و شجاعانه حضرت امام خامنه ای آنقدر قوی شده اند که بتوانند از انقلاب اسلامی و منافع ملی و امنیت ملی ایران دفاع کنند و در مقابل هرگونه تجاوز احتمالی ...
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۰۹:۴۴    
مسئول جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان مرکزی گفت: آیت الله مصباح توانست پرده از افکار شوم دشمنان اسلام و انقلاب بردارد و به شبهات پاسخ دهد و با دفاع از اصول و مبانی انقلاب از جمله توحید، معاد و نبوت توانست جلوی هجمه ها را بگیرد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۰۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
معروفی گفت: امروز دشمنان اسلام با انجام عملیات روانی و فضای مجازی به دنبال تزلزل جامعه کوچک هستند تا بتوانند جامعه بزرگ ایران اسلامی را متزلزل کنند اما هدف اسلام از ازدواج استحکام بنیان خانواده است.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۰۸:۳۳    
قدس آنلاین : جمهوری اسلامی ایران با برگزاری جشن 42 سالگی خود، تبدیل به درختی تنومند شده است که دیگر بادها و طوفان های حوادث نمی تواند خدشه ای به استقلال و عزت جمهوری اسلامی ایران وارد کند. 42 سال مقاومت و ایستادگی رمز اقتدار جمهوری اسلامی ایران است ...
حوزه   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۹:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین حاجی صادقی گفت: ایجاد انحراف فکری یعنی تحریف حقیقت دین و انحراف عملی یعنی دنیاگرایی مسلمین، اقدامات طراحی شده دشمنان اسلام است.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
در متن این بیانیه آمده است: انقلاب اسلامی به پشتوانه در صحنه بودن ملت غیور ایران اسلامی و با مسئولیت پذیری و نظارت عمومی می تواند، فراز و نشیب ها و توطئه های گوناگون دشمنان اسلام و انقلاب را با صلابت و موفقیت پشت سر گذاشته و در اوج اقتدار و شکوه در منطقه و جهان بدرخشد.
تقریب   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۲۲:۰۰    
استاد مدارس اهل سنت کنگان تأکید کرد: در عصری که بزرگترین ترفند دشمنان اسلام ایجاد تفرقه و تندروی دینی و تکفیراست، این بانوان هستند که می توانند این علف هرز را برچیده و بجای آن بذر صلح و تقریب، وحدت و همدلی را در وجدان نسل ها بکارند و یک نسل محمدی با آرمان های عالی تحویل جامعه دهند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۵:۱۶    
نکات کلیدی و راه گشای علمای اهل سنت بابصیرت و منصف ایران، در مورد برکات، و هویت و اهداف انقلاب اسلامی از مباحثی است که توجه به آن خالی از لطف نیست و قطعاً دشمنان اسلام و ایران و مخالفین وحدت، با شنیدن این بیانات محکم و زیبا خشمگین می شوند.
تقریب   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه شهر قاضی اظهار داشت: انقلاب شکوهمند ایران نگین درخشنده خاورمیانه است که شعاع نورش جهان را فراگرفته و چشم دشمنان اسلام را کور می کند و مایه چشم روشنی همه مستضعفان عالم است، این انقلاب یک انقلاب اعتقادی است؛ بنابراین اراده خداوند حامی و پشتیبان آن قرار دارد که تا امروز ماندگار مانده است.
تقریب   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۲:۰۶    
در شرایطی که اختلافات میان کشورهای مسلمان و همچنین گروهها و قومیت های مذهبی به دلیل تحریک دشمنان اسلام افزایش یافته است، رجوع به محورهای مشترک برای نزدیک شدن مسلمان به یکدیگر یک نیاز بسیار ضروری به شمار می آید.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۰۸:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
آیت الله عابدینی گفت: آمریکایی ها و اسرائیلی ها دل شان به منابع مالی سعودی ها خوش است زیرا سران عربستان از ولایت امیرمومنان بی بهره هستند و برای همین کانون امید دشمنان اسلام شده اند، در حالی که ولایت امام علی(ع) به دین حیثیت می بخشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۲۱:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: امروز کشور ما ایران پس از 42 سال از انقلاب در مسیر جهش عظیم اقتصادی، علمی و نظامی قرار دارد به طوری که دشمنان اسلام را به چالشی بزرگ وا داشته است.
جهان نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
در این مجالس با افرادی که در آن شرکت می کنند، آن چنان برخورد کنید که احساس نکنند که در مجلس ختم و عزاداری آمده اند و حتماً در آن مجالس شربت و شیرینی پخش کنید تا چشم منافقان و دشمنان اسلام کور شود.