دوشنبه ۱۴ اسفندساعت ۲۰:۵۲Mar 2024 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دشمنان اسلام»

جام جم   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مطالبه نوی حقوق ملت انتخابات پایان یافته اما چیز جدیدی شروع شده و پایان نمی گیرد وآن مطالبه حقوق ملت است. ازامروز مطالبه نوی حقوق ملت ایران ورق تازه ای می خورد ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۰۸:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری در پیامی به مناسبت خلق حماسه ملت ایران در 11 اسفند بیان کرد: مشارکتِ معنی دار و تاریخی مردم در انتخابات، پروژه دشمنان اسلام و ایران را در تزریق یأس، تردید، سستی و عقب نشینی از صراط مستقیم انقلاب اسلامی ناکام گذاشت.
موج رسا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۲۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مردم مومن و ولایتمدار شهرستان خدابنده حماسه ای دیگر خلق کردند و با حضور پر شور خود در انتخابات، دشمنان اسلام و انقلاب را ناامید کردند.
رسا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۶:۲۸    
اصفهان – حجت الاسلام احتشام هر رأی ملت ایران را تیری بر قلب بدخواهان و دشمنان اسلام و نظام دانست و گفت: انتخابات از اهمیت بالایی برخوردار است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۶:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- امام جمعه موقت بوشهر گفت: هر رای در انتخابات به عنوان موشکی نقطه زن بر قلب دشمنان اسلام و جمهوری اسلامی ایران محسوب می شود.
مرصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۵:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه با بیان اینکه حضور در انتخابات به مثابه رأی به نظام است، گفت: حضور در انتخابات به منزله جهاد در مقابل دشمنان اسلام است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۴:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه موقت بوشهر شرکت در انتخابات را تکمیل بنای عظیم انقلاب اسلامی دانست و گفت: هر رأی در انتخابات به عنوان موشک نقطه زن بر قلب دشمنان اسلام و جمهوری اسلامی ایران محسوب می شود.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۰:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام گفت: امروز دوباره مردم ایران برگ زرین دیگری به افتخارات خود اضافه خواهند کرد و همایشی بزرگ برگزار می کنند.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۸:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: حضور باشکوه مردم در پای صندوق های رای دشمنان اسلام و انقلاب را ناامید و رسوا خواهد کرد.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۲۳:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده سپاه قدس با بیان این که شرکت در انتخابات مانند جنگیدن در صحنه ای است که دشمنان ما تلاش می کنند رزمندگان این نبرد را مأیوس کنند، گفت: حضور پرشور در انتخابات، تجلی قدرت ملی، تضمین کننده امنیت و مایوس کننده دشمنان است. ...
حوزه   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۵:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ خانم خیرخواه مبلغ مدرسه علمیه تخصصی الزهرا(سلام الله علیها) گرگان گفت: یکی از اهداف دشمنان اسلام بی رونق کردن انتخابات و شرکت نکردن مردم در آن است که باید نسبت به آن هوشیار بود و اجازه ندهیم که آنان به هدف خود برسند زیرا شرط پیروزی همدلی و اتحاد در عرصه های مختلف اجتماعی به ویژه انتخابات است.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۲:۲۱   + ۵۲ سایت دیگر  
به گزارش گروه استانی ایران آنلاین ، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز در جمع خبرنگاران در گلزار شهدای کرمان با بیان اینکه شهادت در کشور ما و در میان امت اسلامی عالی ترین و با فضیلت ترین ارزش برای مردمان مومن است ...
رسا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
استاد سطوح عالی حوزه با بیان اینکه حضور حداکثری مردم در انتخابات باعث ناراحت شدن دشمنان اسلام و اهل بیت(ع) می شود، گفت: امروز هیچ چیز مانند حضور مردم آنان را خشمگین نمی کند.
قم پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۰۰:۱۱    
سخنران حرم مطهر بانوی کرامت التزام و تقید به تمام دین را از لوازم معرفت نسبت به خدا و رسول الله(ص) دانست و گفت: باید از هر مطلبی که دشمنان اسلام و اهل بیت(ع) را شاد می کند، اجتناب و به هر امری که اهل بیت(ع) را شاد و دشمنان اسلام و اهل بیت(ع) را غضبناک می کند اهتمام داشته باشیم. Source ...
کیهان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۲۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
دشمنان اسلام و نهضت، در خارج و داخل، تبلیغات زهرآگین خود را شروع کردند، و چنین وانمود می کنند که مردم در این انتخابات بی تفاوتند و به سردی و سستی گراییده اند. می خواهند شما را متهم کنند که از جمهوری اسلامی رو برگردانیده اید ...
موج   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
سخنران حرم مطهر بانوی کرامت التزام و تقید به تمام دین را از لوازم معرفت نسبت به خدا و رسول الله(ص) دانست و گفت: باید از هر مطلبی که دشمنان اسلام و اهل بیت(ع) را شاد می کند، اجتناب و به هر امری که اهل بیت(ع) را شاد و دشمنان اسلام و اهل بیت(ع) را غضبناک می کند اهتمام داشته باشیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۳:۰۲    
قم- عضو شورای اسلامی شهر قم گفت: حضور مردم قم در انتخابات مهم تر از شرکت سایر شهرهای دیگر است زیرا بسیاری از اتفاقات مهم از قم نشات گرفته و دشمنان اسلام به انتخابات قم نگاهی ویژه دارند.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۰:۲۵    
مهدیان پور با تاکیدبراینکه مشارکت مردم در انتخابات به داشتن ایران قوی کمک می کند، گفت: خداوند در قرآن می فرماید هرآنچه دشمنان اسلام را ناخوشنود کند عمل صالح محسوب می شود معتقدم حضور حداکثری در انتخابات نیز خشم استکبار را همراه دارد و عمل صالح خواهد بود.
تقریب   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۹:۴۸    
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر، بیان کرد: دشمنان اسلام و ملت با ایجاد اختلاف به دنبال کم رنگ کردن حضور حداکثری ملت در عرصه انتخابات هستند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله حسن عالمی گفت: امروز مقابله با دشمنان اسلام بر مسلمانان واجب است و ما به عنوان کشورهای اسلامی باید موضوع وحدت میان خود را بسیار پررنگ ببینیم و نقشه های دشمن را در تفرقه افکنی خنثی کنیم.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۱:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه احمدبن موسی(ع) شیراز، استکبار جهانی را بزرگترین دشمن جامعه بشریت خواند و گفت: آنچه که باعث می شود تا دشمنان اسلام مأیوس شوند، حضور پرشور مردم در انتخابات پیش رو است.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۴:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/تعدادی از علما و اساتید حوزه علمیه خراسان با صدور بیانیه ای بر اهمیت مشارکت در انتخابات 11 اسفند تاکید کردند.
امام جمعه تبریز اظهار کرد: چه بسیار خانواده ها داریم که به رغم مشکلات مادی با تولد فرزندان خود صاحب خانه و اموال دنیوی علاوه بر اجر اخروی شده اند.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۵:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
یکی از مهم ترین صفات امام زمان علیه السلام و شاخص ترین عملی که آن حضرت مبادرت به آن می کنند، انتقام گرفتن از دشمنان اسلام و اهل بیت علیهم السلام و به خصوص انتقام گرفتن از دشمنان و قاتلان امام حسین علیه السلام است. اما این اتفاق با چه روشی و چگونه پس از قرن ها اتفاق می افتد؟ دکتر حسین برزگر، [...]
جام جم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۵:۰۷    
بیش از 45 سال است که ما تجربه جمهوری اسلامی را داریم. در این سال ها دشمنان و معاندان مردم ایران بقدری در سیاه نمایی پیشتاز بودند که هر از چندی می گفتند که نظام از دست رفته و رو به سقوط است و بقول رهبری ادعا می کردند که نظام جمهوری اسلامی چهل سالگی خود را نخواهد دید ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۲۱:۳۰    
سرهنگ نوری گفت: مردم با حضور حداکثری خود در انتخابات 11 اسفند مجلس شورای اسلامی برای چندمین بار در طول دهه های گذشته دشمنان اسلام و ایران را مایوس خواهند کرد.
آنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس گروه تخصصی تقریب مذاهب دانشگاه آزاد اسلامی عنوان کرد: شهدا که با نگاه خصمانه دشمنان اسلام و قرآن به درجه رفیع شهادت نائل می شوند، باید برای جامعه به خصوص نسل جوان به عنوان الگو تبیین شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۷:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
سنندج_ انتخابات نمادی از مردم سالاری دینی و مظهر حضور مردم است و هر رأی تیری به قلب دشمنان اسلام خواهد بود که یاس و ناامیدی دشمنان را بدنبال دارد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۷:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
ابراهیم احمدی با اشاره به نقش مؤثر و تعیین کننده رای اولی ها گفت: حضور نوجوانانی که امسال برای نخستین بار در انتخابات شرکت می کنند، موجب افزایش شور و نشاط در خانواده ها و جامعه می شود. ...
ارتش جمهوری اسلامی ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۷:۰۷    
امیر سرتیپ صباحی فرد: فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در جمع کارکنان جوان ستاد این نیرو با بیان اینکه موفقیت های نظام اسلامی در سایه خودباوری جوانان ایرانی حاصل شده است ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۵:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، حسین طاهری با انتشار تصاویری از حضور گسترده مردم در شب ولادت حضرت علی اکبر در صفحه توئیتر خود نوشت: آقایون مسئول! این مردم همیشه وهمه جا باحضور باشکوهشون تمام امید دشمنان اسلام وانقلاب رو ناامید کردند با وجود گرفتاری هاشون پای اعتقاداتشون ایستادند ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۵:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
استاندار همدان با صدور پیامی به مناسبت هفته سربازان گمنام امام زمان (عج)گفت: روز سربازان گمنام در حقیقت بیانگر نقش و جایگاه کلیدی و راهبردی وزارت اطلاعات در صیانت از ارزش های انقلاب اسلامی، منافع ملی و ضمانت اقتدار و امنیت در برابر هجمه بیگانگان و دشمنان اسلام و نظام است.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۳:۳۱    
سرهنگ پاسدار سیدعلی حسینی گفت: امروز در مقابل فتنه دشمنان اسلام انتقال فرهنگ ایثار و شهادت تکلیفی بر عهده ما است. یکی از برنامه های اثرگذار ما در حوزه فرهنگ سازی اعزام های راهیان نور است
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۲:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- استاندار همدان با صدور پیامی به مناسبت هفته سربازان گمنام امام زمان (عج)گفت: روز سربازان گمنام در حقیقت بیانگر نقش و جایگاه کلیدی و راهبردی وزارت اطلاعات در صیانت از ارزش های انقلاب اسلامی، منافع ملی و ضمانت اقتدار و امنیت در برابر هجمه بیگانگان و دشمنان اسلام و نظام است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۲:۳۳    
آیت الله نورمفیدی با اشاره به تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی توسط علما، گفت: جهاد فقط مختص میدان جنگ نبوده و حضور در انتخابات علاوه بر تکلیف الهی به مثابه یک جهاد مقدس در برابر دشمنان اسلام است.
آیت الله نورمفیدی نماینده مقام معظم رهبری در استان گلستان چنین جلسات و نشست های مبارک، موجب خوشحالی روح مطهر رسول اکرم (ص) و ناراحتی دشمنان اسلام خواهد شد ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
نظری گفت: امروز به برکت انقلاب اسلامی ایران اسلامی در اوج قدرت و اقتدار قرار داشته و این اقتدار و عظمت عصبانیت دشمنان اسلام و قرآن را به همراه داشته است.
سفیر افلاک   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۰:۰۷    
شهید غلامعباس امیری در وصیت نامه خود نوشته است: با یاری خداوند به سهم خود ضربه ای به دشمنان اسلام وارد کنم و با سلاحم قلب صدامیان را نشانه روم و با خون ناچیز خود اسلام را که به وسیله خون علی اکبرهای زمان پربار شده آبیاری کنم.
عصر همدان   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۰:۱۴    
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت در عملکرد بازار داخلی ضعیف بوده اما الان در حال تلاش برای رفع نواقص است.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۷:۲۳    
سرهنگ پاسدار سیدعلی حسینی گفت: سپاه پاسداران با سربازی ولایت فقیه و تعامل نیروهای مسلح دشمنان اسلام را از نقطه هجوم به نقطه ذلت کشاند و هیمنه ی بزرگترین ارتش دنیا را شکست.
تهران نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۰:۱۷    
مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: چادر بانوان ما یک اندیشه و آنقدر ارزشمند است که دشمنان اسلام و انقلاب می خواهند این اندیشه را از بانوان و جوانان ما بگیرند.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۲۲:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین مومنی با بیان این که دشمنان اسلام در این دوره از انتخابات بر روی خانواده های مذهبی تمرکز کرده اند، گفت: اگر خواص وارد عرصه انتخابات نشوند، اتفاق بد تاریخی روی خواهد داد و جامعه ای که به قله نزدیک است، از مسیر باز خواهد ماند.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۰۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
حوزه / حجت الاسلام غفاری با تأکید بر اینکه انقلاب اسلامی عزت را در کشور احیا کرد، گفت: این روزها اقتدار ملت ایران در جهان، موجب بُهت مستکبران و دشمنان اسلام و انقلاب و دلخوشی مظلومان عالم شده است.
تقریب   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۲۰:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
امام جمعه موقت کرمانشاه گفت: محاصره اقتصادی آخرین راه دشمنان است زیرا از صدر اسلام دشمنان قصد داشته اند با تحریم اقتصادی مسلمانان را تسلیم کنند و زمانی این ظلم و ستم پایان می یابد که ظهور امام زمان(عج) محقق شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه ابرکوه: تخریب شبکه ملی گاز نشان از بی خردی دشمنان اسلام وانقلاب است.
قم پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۷:۵۱    
سخنران حرم مطهر بانوی کرامت با بیان این که جهاد گامی در راستای خنثی سازی نقشه دشمنان است، گفت: وقتی حضور و دعوت برای شرکت در انتخابات دشمنان اسلام را ناراحت و توطئه هایشان را خنثی می سازد ...
موج   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۷:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
سخنران حرم مطهر بانوی کرامت با بیان این که جهاد گامی در راستای خنثی سازی نقشه دشمنان است، گفت: وقتی حضور و دعوت برای شرکت در انتخابات دشمنان اسلام را ناراحت و توطئه هایشان را خنثی می سازد ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۴:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان البرز با قدردانی از حضور پرشور آحاد مختلف مردم انقلابی ایران اسلامی و البرز در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن اعلام کرد: این حضور حماسی مردم بار دیگر شگفتی آفرید و دشمنان اسلام را مایوس کرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۰۹:۴۸    
دستاوردهای فقهی هوش مصنوعی اعتبار شرعی ندارد و رفع فتنه، مرز مقابله با دشمنان اسلام است از جمله عناوین مهم صفحه معارف در هفته گذشته هستند.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۰۷:۴۷    
شهید کریم اسدی مرمتی در وصیت نامه خود می گوید: در نماز جماعت شرکت کنید تا با نمایش وحدت تان، وحشت بر دشمنان اسلام حاکم شود و هرگز آرزوی جنگ و مبارزه با مسلمانان را در دل نپردازند.