شنبه ۱۶ مهرساعت ۰۲:۵۳Oct 2022 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سلاح»

ایرنا   ۲۱ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – رئیس جمهور اوکراین گفت، مقامات روسیه شروع به آماده کردن جامعه خود برای استفاده احتمالی از سلاح های هسته ای کرده اند، اما اضافه کرد که معتقد نیست مسکو آماده به کارگیری این سلاح است.
نمایندگان اوپک پلاس روز چهارشنبه برای اولین بار پس از پاندمی کرونا به صورت حضوری در وین دیدار کردند.
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید گفت که اطلاعاتی وجود ندارد که نشان دهد روسیه قصد بکارگیری سلاح هسته ای در آینده نزدیک را دارد.
چند ثانیه   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه ایران حمله فرد ناشناس به سفیر ایران در کپنهاک را بررسی و مراتب تاسف خود از تعرض به سفیر ایران را اعلام کرد. حسین امیرعبداللهیان در پی ورود غیر قانونی یک مهاجم مسلح به محوطه سفارت جمهوری اسلامی ایران در دانمارک، در یک گفتگوی تلفنی با خانم نادی پور، سفیر ایران در دانمارک ...
خبرگزاری فارس   ۳ ساعت پیش    
رئیس جمهور فرانسه از ایجاد صندوقی کمکی به ارزش 100 میلیون یورو برای آنکه اوکراین با استفاده از آن مستقیما از اروپا سلاح و تجهیزات نظامی بخرد خبر داد.
فرمانده انتظامی فارس گفت: کشف 23 تن مواد مخدر و انهدام 7 باند قاچاق سلاح از مهمترین اقدامات پلیس از ابتدای امسال تا کنون بوده است.
اقتصاد نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: کارین ژان پیر، سخنگوی کاخ سفید گفت: هیچ اطلاعاتی وجود ندارد که نشان دهد روسیه در آینده نزدیک، خود را برای استفاده از سلاح های هسته ای آماده می کند.
ایران پرس   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
پلیس دانمارک در پی حمله یک مهاجم مسلح به سلاح سرد به سفارت ایران در کپنهاک اعلام کرد که مهاجم روز شنبه در دادگاه تفهیم اتهام می شود.
عصر ایران   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه گفت: حال عمومی خانم سفیر و سایر اعضای سفارت خوب است. براساس اظهارات خانم نادی پور، فرد مهاجم پس از ورود به محوطه سفارت در حالی که سلاح سرد در دست داشت ضمن تهدید ایشان، اقدام به ایجاد رعب و وحشت و وارد آوردن خسارات به خودروهای مستقر در پارکینگ کرد.
برترین ها / رسا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۸:۵۹   + ۲۴ سایت دیگر  
برخی منابع رسانه ای گزارش دادند که روسیه احتمال دارد یک سلاح اتمی را در مرز با اوکراین یا قطب شمال آزمایش کند.
شفقنا   ۴ ساعت پیش    
شفقنا_ سخنگوی کاخ سفید در پی اظهارات جو بایدن رئیس جمهور آمریکا مبنی بر اینکه تهدید به حمله هسته ای که ولادیمیر پوتین مطرح کرده، تهدیدی واقعی است، گفت: اطلاعاتی درباره استفاده روسیه از سلاح هسته ای در آینده نزدیک وجود ندارد. ...
به گزارش ایران اکونومیست، در این دیدار مراتب اعتراض رسمی به عدم تأمین امنیت سفارت و دیپلماتهای کشورمان به اطلاع سفیر دانمارک رسید. همچنین به سفیر دانمارک در ایران تأکید شد ...
رکنا   ۵ ساعت پیش    
رکنا سیاسی: پلیس دانمارک در پی حمله یک مهاجم مسلح به سلاح سرد به سفارت ایران در کپنهاک که با تهدید سفیر کشورمان، مجروح شدن یکی از کارمندان محلی و صدمات به خودروهای سفارت همراه بود، در بیانیه ای اعلام کرد که مهاجم روز شنبه در دادگاه تفهیم اتهام می شود.
قدس آنلاین   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
پلیس دانمارک در پی حمله یک مهاجم مسلح به سلاح سرد به سفارت ایران در کپنهاک که با تهدید سفیر کشورمان، مجروح شدن یکی از کارمندان محلی و صدمات به خودروهای سفارت همراه بود، در بیانیه ای اعلام کرد که مهاجم روز شنبه در دادگاه تفهیم اتهام می شود.
ستاره صبح   ۵ ساعت پیش    
سردار حسین اشتری فرمانده کل انتظامی کشور گفت: پروژه کشته سازی راهبرد دشمن است و در این حوادث نیز کسانی که به قتل رسیدند که اصلاً در محل های تجمعات حضور نداشتند یا با سلاح هایی به قتل رسیده که در اختیار نیرو های حافظ امنیت نبود بعضاً با چاقو و سلاح سرد و سلاح هایی که هیچ کدام از مجموعه های امنیتی ما ...
برترین ها / ستاره صبح   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۰۲:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
اعمال هشتمین بسته تحریمی اتحادیه اروپا علیه روسیه از روز پنج شنبه 6 اکتبر لازم الاجرا و آغاز شد. در این بسته، تحریم ها و محدودیت های تجاری جدیدی علیه روسیه اعمال شده و بر فهرست توقیف دارایی ها و ممنوعیت سفر مقامات روس افزوده شده است.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
نیویورک- ایرنا- سخنگوی کاخ سفید در پی اظهارات جو بایدن رئیس جمهور آمریکا مبنی بر اینکه تهدید به حمله هسته ای که ولادیمیر پوتین مطرح کرده، تهدیدی واقعی است، گفت: اطلاعاتی درباره استفاده روسیه از سلاح هسته ای در آینده نزدیک وجود ندارد.
به گزارش روز جمعه ایران اکونومیست، در این بیانیه که یک نسخه آن در تارنمای پلیس دانمارک منتشر شد، آمده است: پلیس کپنهاگ صبح روز جمعه در واکنش به نقض حریم سفارت ایران در کپنهاگ فراخوانده شد. یک ایرانی 32 ساله که با خود چاقو حمل می کرد به دلیل تجاوز به زمین سفارت دستگیر شد. ...
سفیر دانمارک در پی حمله یک فرد مهاجم مسلح به سلاح سرد به سفارت جمهوری اسلامی ایران در کپنهاک توسط مدیرکل اروپای غربی به وزارت امور خارجه احضار شد.
پارس فوتبال   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
تیراندازان برتر تفنگ بادی هفته پنجم لیگ برتر تیراندازی مشخص شدند. به گزارش طرفداری، هفته پنجم لیگ برتر سلاح های بادی مردان امروز، جمعه 15 مهر ماه در سالن 80 خط مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد. ...
ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
وزیر خارجه کشورمان در اینستاگرام خود درباره ماجرای ورود مجرمانه یک مهاجم مسلح به سلاح سرد به محوطه سفارت کشورمان در دانمارک و حمله به خانم نادی پور سفیر جمهوری اسلامی ایران نوشت.
نماینده ویژه آمریکا در امور ایران در گفت وگویی مدعی شد که تصمیم توافق بر سر احیای بر دوش ایران قرار دارد.
رکنا   ۸ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
رکنا: فرمانده انتظامی ایلام گفت: در سال جاری400 قبضه سلاح غیرمجاز در ایلام کشف شده است.
فرمانده انتظامی استان خوزستان از انهدام باند ضد امنیتی قاچاق سلاح و مهمات در عملیات پیچیده پلیس اطلاعات و امنیت عمومی خبر داد.
شمال نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده نیروی انتظامی کشور گفت: برای پلیس برهم زدن امنیت از سوی عده ای آشوبگر قابل تحمل نیست وباید نظم و امنیت را برقرار کنیم، نمی گذاریم آرامش و آسایش مردم توسط تعدادی با اهداف مشخص و گروه های منافقین، سلطنت طلبان، آمریکایی ها و دولت صهیونیستی بر هم زده شود.
فرمانده کل انتظامی کشور درباره اعتراضات اخیر گفت: ماموران ما در غرب کشور گروه هایی را دستگیر کردند که اسلحه را به تهران اصفهان و شهرهای دیگر منتقل می کردند و دستگاه های اطلاعاتی ما این افراد را شناسایی کردند و آن ها اعتراف کردند که این سلاح ها به صورت رایگان ارسال می شده تا از آن ها استفاده کنند.
برترین ها / ایمنا   ۷ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرگزاری صداوسیما، تصاویری از حمله یک مهاجم مسلح به سفیر زن ایران در دانمارک را منتشر کرد.
رسا   ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
دبیرکل ناتو تأکید کرد که این ائتلاف به حمایت از کی یف ادامه خواهد داد، ولی این باعث نمی شود ناتو به یک طرف درگیری نظامی با روسیه تبدیل شود و به عقیده وی، ماهیت درگیری ها در اوکراین در صورت استفاده روسیه از سلاح های هسته ای تغییر خواهد کرد.
بلاغ مازندران   ۱۰ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
در اغتشاشات اخیر در مازندران تعداد زیادی از انواع سلاح ها ی سرد و گرم از اغتشاشگران کشف و ضبط شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۵:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان زنجان با اشاره به اینکه نباید ساده لوح بود و اعمال و حرف های دروغ دشمن را باور کرد، گفت: دشمن با نقشه های از پیش تعیین شده سعی دارد با دامن زدن به برخی مسائل در جامعه مشکل ایجاد کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۵:۱۲    
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی، گفت: ملت ایران با سلاح های غربی کشته شدند و ایران را تحریم دارویی کردند و حالا همین کشورها دَم از حمایت از مردم ایران می زنند.
آنا / اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۱:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا گفته اظهارات همتای روسیه ای او درباره احتمال استفاده از سلاح هسته ای در جنگ اوکراین شوخی نیست.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۴:۴۶   + ۴۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار حوزه سیاست خارجی ایران اکونومیست، حسین امیرعبداللهیان در پی ورود غیرقانونی یک مهاجم مسلح به محوطه سفارت جمهوری اسلامی ایران در دانمارک، در گفت وگوی تلفنی با افسانه نادی پور سفیر جمهوری اسلامی ایران در دانمارک ...
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۴:۵۲   + ۷۳ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان در پی ورود غیر قانونی یک مهاجم مسلح به محوطه سفارت جمهوری اسلامی ایران در دانمارک، در یک گفت وگوی تلفنی با سفیر ایران در دانمارک، این موضوع را مورد بررسی قرار داد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۴:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از الجزیره، جو بایدن رئیس جمهور آمریکا در سخنانی گفت که ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه درباره سلاح های هسته ای تاکتیکی شوخی نمی کند. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۴:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
وزارت دفاع آمریکا(پنتاگون) اعلام کرد که واشنگتن با فروش 3 میلیارد دلار سلاح به کویت موافقت کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۴:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
وزیر خارجه روسیه در واکنش به درخواست رئیس جمهور اوکراین از ناتو برای انجام حمله پیش دستانه اتمی علیه مسکو، گفت رژیم کی یف خطراتی را در ارتباط با استفاده احتمالی از سلاح های کشتار جمعی ایجاد می کند.
تهران پرس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۴:۱۹   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا در جمع طرفداران حزب دموکرات این کشور ادعا کرد که همتای روس خود درباره استفاده از سلاح اتمی شوخی نمی کند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۴:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
سردار حسین اشتری ظهر امروز با حضور در جمع نمازگزاران نماز جمعه به عنوان پیش خطبه سخنرانی کرد و گفت: پروژه کشته سازی راهبرد دشمن است و در این حوادث نیز کسانی که به قتل رسیدند که اصلاً در محل های تجمعات حضور نداشتند و یا با سلاح هایی به قتل رسیده که در اختیار نیروهای حافظ امنیت نبود ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۴:۰۵    
فرمانده فراجا در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه تهران گفت: پروژه کشته سازی راهبرد دشمن است و در اغتشاشات اخیر کسانی به قتل رسیدند که در مراکز تجمعات اصلاً حضور نداشتند و با سلاح های حافظان امنیت کشته نشده اند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۳:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
بایدن گفته که تهدید پوتین در استفاده از سلاح اتمی، بزرگ ترین خطر را از زمان بحران موشکی کوبا به همراه خواهد داشت و افزود، واشنگتن در تلاش برای کشف منظور پوتین است.
افق تازه   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۳:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
فرمانده سپاه کربلای مازندران از کشف تعداد زیادی سلاح های سرد و گرم و تجهیزات دست ساز از اغتشاشگران در این استان خبر داد.
موج   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۳:۱۴   + ۳۴ سایت دیگر  
فرمانده فراجا گفت: در حوادث اخیر کسانی به قتل رسیدند که بعضا در آن محل تجمعات نبوده و یا با سلاح هایی کشته شدند که در اختیار نیروهای حافظ امنیت نیست.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۳:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی لرستان از کشف 19 قبضه سلاح غیرمجاز در این استان خبر داد.
آنا / جام جم   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۲:۴۱   + ۲۱ سایت دیگر  
فرمانده نیروی انتظامی در پیش از خطبه های نماز جمعه تهران گفت: پروژه کشته سازی راهبرد دشمن است و در این حوادث نیز کسانی که به قتل رسیدند که اصلاً در محل های تجمعات حضور نداشتند و یا با سلاح هایی به قتل رسیده که در اختیار نیروهای حافظ امنیت نبود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
وزیر خارجه روسیه می گوید کی یف به دنبال ایجاد خطرات استفاده از سلاح های کشتار جمعی است و چنین اقدام بی ملاحظه ای را نمی توان نادیده گرفت.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۳:۰۲   + ۳۱ سایت دیگر  
فرمانده کل نیروی انتظامی گفت: امروز وظیفه انتظامی و نیرو های مسلح حفظ آرامش و امنیت در مرز ها و داخل کشور است و فراجا رکن اصلی امنیت داخلی بوده و به فرموده مقام رهبری از ستون های اصلی امنیت است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۳:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا در سخنانی گفت ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه درباره سلاح های هسته ای تاکتیکی شوخی نمی کند.