شنبه ۰۲ مردادساعت ۱۷:۳۵Jul 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طرح پاکسازی»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۵:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
خرم آباد- ایرنا - فرمانده انتظامی استان لرستان گفت: در اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز بیش از 63 میلیارد ریال انواع کالا قاچاق کشف و ضبط شد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۲:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، سرهنگ حمید نجفی از اجرای طرح منطقه ای و پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز با محوریت یگان های انتظامی و اجرایی در شهرستان ازنا خبر داد و اظهار داشت ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۳:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/همدان معاون اجتماعی پلیس استان همدان در خصوص اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در پارک ها و تفرجگاه های همدان، گفت: از ابتدای تیرماه طرح پاکسازی با استفاده از 40 اکیپ از پرسنل کلانتری ها و یگان امداد اجرا و تا برقراری امنیت کامل پارک ها و محل های آلوده استمرار خواهد داشت.
آبادان نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۴:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان آبادان از دستگیری 13خرده فروش مواد مخدر و کشف یک کیلوگرم انواع مواد مخدر در آبادان خبر داد
نجف آباد نگار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۷:۴۲    
دستگیری 44 خرده فروش و معتاد متجاهر در نجف آباد یه گزارش نجف آباد نگار سرهنگ محمدحسین باباکلانی گفت: طرح پاکسازی نقاط آلوده، پس از هماهنگی قضائی، درشهرستان نجف آباد اجراء شد. ...
آبادان نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۹:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان آبادان از اجرای طرح پاکسازی مناطق آلوده به جرم و کشف 10 قبضه انواع سلاح و مهمات غیرمجاز همراه با دستگیری 9نفر متهم خبر داد:
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۵:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - فرمانده انتظامی لرستان گفت:طرح پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز در سطح استان اجرا و در این راستا مقادیری کالای قاچاق، مواد مخدر، سلاح و مهمات کشف شد.
آبادان نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۵:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان آبادان از اجرای طرح پاکسازی مناطق جرم خیز همراه با دستگیری 15 سارق طی 48 ساعت گذشته با محوریت پلیس پیشگیری خبر داد:
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۴:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از اجرای طرح پاکسازی پارک ها از وجود مزاحمین نوامیس، معتادان و فروشندگان مواد مخدر خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۳:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی قزوین از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در شهرستانهای آبیک , بوئین زهرا و البرز خبر داد و گفت: در این طرح12 نفر فروشنده و معتاد متجاهردستگیر شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۲:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
با خبر هایی از توقیف کامیون حامل گازوئیل قاچاق در کوهین تا اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده در قزوین همراه بسته اخبار انتظامی استان قزوین باشید.
تابناک ایلام   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۸:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
سرهنگ بازیار فرمانده انتظامی شهرستان بدره از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و کشف یک فقره سرقت در شهرستان بدره خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرکل حفاظت محیط زیست استان البرز گفت: مسیر دسترسی و طبیعت آبشار هفت چشمه در جاده کرج - چالوس توسط همیاران طبیعت و طبیعت گردان پاکسازی شد.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۲۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری گرگان از تداوم پاکسازی زمین های خالی در شهرداری گرگان خبر داد.احمد سالاری با اعلام این خبر اظهار کرد: طرح پاکسازی زمین های خالی که با هدف حفظ بهداشت عمومی و حذف نازیبایی های بصری و پاکیزه نگه داشتن فضای شهری از ابتدای سال 1400 در دستور کاری حوزه معاونت خدمات قرار گرفته بود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۲۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
طرح پاکسازی و ارتقاء امنیت اجتماعی با هدف پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز در ارومیه در حال اجرا است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ از شناسایی و دستگیری 53 نفر سارق و کشف 43 فقره سرقت در ساوجبلاغ در راستای طرح پاکسازی سارقان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۰۹:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان همدان گفت: ماموران پلیس در طرح پاکسازی تفرجگاه های همدان یک کیلو و سیصد و نود گرم ماده مخدر شیشه کشف کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۱۲:۰۶    
معاون اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی استان همدان گفت: برخورد با موتورسیکلت های متخلف در بوستان ها از گزینه های این طرح است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان جانشین فرماندهی انتظامی استان همدان در رابطه با اجرای طرح پاکسازی تفرجگاه ها در همدان، گفت: از روز گذشته طرح پاکسازی پارک ها و تفرجگاه های همدان شروع شده و تا پاکسازی کامل ادامه خواهد داشت.
مدیرعامل سازمان ورزش گفت: شهروندان تهرانی در هفته بدون دخانیات تصمیم گرفتند ورزش پلوگینگ را انجام دهند. ورزشی که دوستدار محیط زیست است و در آن همزمان با دویدن و راه رفتن، اجسام زائد را از روی زمین بر می داریم. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۱۶:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
خرم آباد- ایرنا - اجرای طرح پاکسازی نقاط جرم خیز و کشف مقادیری مواد مخدر از جمله اخبار انتظامی لرستان در روز چهارشنبه 9 تیر است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۱۶:۲۵    
سرهنگ سعید بابایی شامگاه سه شنبه در جمع خبرنگاران در محل استانداری زنجان از کشف بیش از 500 کیلو گرم انواع مواد مخدر در استان زنجان طی سه ماه سالجاری خبر داد و گفت: این میزان کشفیات در استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیش از 11 درصد رشد دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ بازیار از دستگیری 3 سوداگر مرگ در اجرای طرح پاکسازی مناطق آلوده به مواد مخدر در شهرستان بدره خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان مرکزی از جمع آوری 500 تن پسماند در طرح پاکسازی جاده های استان خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی استان قزوین از اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده به مواد مخدر با هدف مقابله با توزیع کنندگان و خرده فروشان در سطح شهرستانهای تا کستان ،بوئین زهرا،البرز و آوج خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۱۱:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- فرمانده انتظامی ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان از دستگیری 12 خرده فروش موادمخدر و جمع آوری 25 معتاد متجاهر در طرح پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز این شهرستان خبر داد.
فراز نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۹:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
فرازنیوز : سرپرست معاونت خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 2 تهران گفت: به منظور حفاظت از حریم باغات درکه ،طرح پاکسازی جنگل کارا انجام شد .
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۶:۳۷    
رزمجویی از اجرای طرح پاکسازی مناطق آلوده به مواد مخدر با دستگیری خرده فروشان، قاچاقچیان و کشف بیش از 12 کیلوگرم انواع مواد در جهرم خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۲:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان قزوین از اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز در سطح شهر قزوین خبر داد.
آفتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۴:۰۵    
سرهنگ عزیززاده از اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده و جمع آوری 16 معتاد متجاهر در سطح پارک ها و تفرجگاه های شهر ایلام خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۸:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی رودبار: در اجرای طرح پاکسازی مناطق آلوده 26 معتاد متجاهر جمع آوری و 6 خرده فروش و قاچاقچی موامخدر نیز دستگیر شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی تاکستان از اجرای طرح پاکسازی و ارتقاء امنیت اجتماعی و دستگیری 35 معتاد و فروشنده مواد مخدر درسطح این شهرستان خبر داد.
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با گرامیداشت هفته محیط زیست با شعار نیم قرن حفاظت از زیست بوم های ایران، بازنگری، نوسازی، بازسازی، صبح امروز حاشیه رودخانه جاجرود از زباله پاکسازی شد. ...
سرهنگ احمد ساکی در تشریح این خبر گفت: ماموران پلیس مواد مخدر شهرستان باهمکاری یگانهای انتظامی سطح شهر طرح پاکسازی نقاط آلوده و برخورد با خرده فروشان را طی 10 روز گذشته با قدرت اجرا نمودند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۰۹:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان شهرکرد، از دستگیری 6 متهم و کشف 17 گرم انواع موادمخدر در اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده در این شهر خبر داد.
کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۱۹:۱۴    
به گزارش کرج رسا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمد نادربیگی در تشریح این خبر بیان داشت: به منظور پیشگیری از خرید و فروش اموال مسروقه در صنوف تعمیرکاران دینام و پمپ کولر، طرح پاکسازی مراکز تعمیر دینام و پمپ کولر در سطح استان با مشارکت کلانتری ها و پلیس های تخصصی به اجرا در آمد. ...
کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۹:۲۴    
به گزارش کرج رسا، سردار عباسعلی محمدیان امروز به ساختمان پلیس آگاهی استان البرز رفت تا هم از نزدیک آمادگی کارکنان انتظامی استان را که آماده اعزام برای اجرای دومین مرحله از طرح پاکسازی صنوف مربوط به دینام و پمپ آب کولر بودند را بسنجد و هم با مراکز فروش لوازم دست دوم اتمام حجت کند. ...
کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۰۹:۲۴    
به گزارش کرج رسا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمد نادربیگی در تشریح این خبر بیان داشت: به منظور پیشگیری از خرید و فروش اموال مسروقه در صنوف ضایعاتی، طرح پاکسازی مراکز ضایعاتی در سطح استان با مشارکت کلانتری ها و پلیس های تخصصی به اجرا در آمد. ...
آبادان نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی آبادان از اجرای طرح پاکسازی مناطق آلوده و بازداشت 20خرده فروش همراه با کشف انواع مواد مخدر خبر داد.
رویش زاگرس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۲۲:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
رویش زاگرس : فرمانده انتظامی مسجدسلیمان از اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز در این شهرستان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری رویش زاگرس سرهنگ “علی حسینی”، در تشریح این خبر گفت: در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی و جلب رضایت شهروندان ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۳:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
در قالب اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده و برخورد با خرده فروشان در شهرکرد، 19 خرده فروش مواد مخدر دستگیر شدند.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۲:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
طرح پاکسازی و جمع آوری زباله های پسماند و پلاستیکی با شعار"حریره گنجینه هویت بخش جزیره" در ضلع غربی حریم شهر تاریخی حریره اجرا می شود
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهردار گرگان از ادامه اجرای طرح پاکسازی زمین های خالی در فضاهای شهری گرگان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ بیگی از اجرای طرح پاکسازی تفرجگاه ها و توقیف 5 دستگاه وسیله نقلیه متخلف و جمع آوری 5 معتاد متجاهر در شهرستان دره شهر خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۲۱:۰۶    
گروهی از طبیعت دوستان برای حراست از منابع طبیعی امروز به پاکسازی اطراف جاده یاسوج - شیراز پرداختند.
کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۱۹:۳۳    
به گزارش کرج رسا، سرهنگ علی عزیزی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، بیان داشت: در راستای پاسخ به مطالبات مردمی و ادامه طرح های پاکسازی و ارتقاء امنیت اجتماعی، طرح پاکسازی نقاط الوده و جرم خیز از نظر وجود اراذل و اوباش، سارقان ...
آفتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۱۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش آفتاب ایلام؛سرهنگ امیر بازیار فرمانده انتظامی شهرستان بدره گفت: در راستای اجرای ارتقاء امنیت اجتماعی و جلب رضایت عمومی مردم، با بکارگیری توان رزمی، طرح پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز در سطح شهرستان به اجرا در آمد. ...
نجف آباد نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۰۹:۱۲    
باشگاه خبرنگاران جوان: فرمانده انتظامی شهرستان گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در راستای اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده، با هماهنگی مقام قضایی، 2کیلوگرم انواع مواد مخدر را کشف و 25 خرده فروش مواد و معتاد متهاجر را دستگیر کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۰۹:۳۷    
مهم ترین حوادث امروز 28 اردیبهشت ماه سال 1400 را می توانید در این بسته خبری بخوانید.