پنجشنبه ۱۰ اسفندساعت ۱۲:۵۴Feb 2024 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بوشهر»

انجمن عکاسان نوجوان کانون استان بوشهر به مناسبت انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری، پویش عکاسی من و صندوق سرنوشت را برگزار می کند.
ایرنا   ۱۳ دقیقه پیش    
بوشهر- ایرنا- ابوالفضل شفیعی کلاس دوازدهم مدرسه سعادت بوشهر که برای اولین بار می تواند در انتخابات شرکت کند معیارهای یک انتخاب خوب را با زبانی شیرین بیان کرد.
حوزه   ۱۷ دقیقه پیش    
حوزه/ حجت الاسلام یوسف جمالی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر برای شرکت در انتخابات از عموم مردم دعوت کرد پای صندوق های رای حضور حداکثری بهم رسانند.
اصفهان امروز آنلاین   ۲۱ دقیقه پیش    
به بهانه برگزاری فستیوال کوچه در بوشهر کد خبر: 919080 / دیروز, 20:40 / یادداشت / فرهنگ و هنر / گردشگری آیا این شهر به عنوان شهری که دارای مکاتب متعدد در حوزه موسیقی، تئاتر و سایر رشته های هنری است، قابلیت فستیوال ای مشابه با کارکرد فستیوال کوچه ندارد؟ آیا این شهر باوجود تنوع غذایی ...
گام خبر   ۳۷ دقیقه پیش    
علما و ائمه جمعه اهل سنت استان بوشهر برای خلق حماسه ای دیگر در انتخابات 11 اسفندماه اعلام آمادگی کردند و مردم واجد شرایط رأی در شهرها و روستاهای این استان برای حضور پرشور در این رویداد سیاسی اجتماعی فراخواندند.
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر استاندار بوشهر از پرداخت3800 میلیارد تومان ارزش افزوده خبر داد.
گام خبر   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا استان بوشهر گفت: بیشترین تخلفات و جرائم انتخاباتی رصد شده در این ایام مربوط به تبلیغات پیش از موعد قانونی بوده که برابر رویه جاری قانونی در این خصوص اقدام شده است.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- کارکنان شاغل در شرکت های نفتی استان بوشهر با داغ کردن هشتک # من رای می دهم به کارزار ( کمپین ) انتخابات 11 اسفندماه پیوستند.
علما و ائمه جمعه اهل سنت استان بوشهر برای خلق حماسه ای دیگر در انتخابات 11 اسفندماه اعلام آمادگی کردند و مردم واجد شرایط رأی در شهرها و روستاهای این استان برای حضور پرشور در این رویداد سیاسی اجتماعی فراخواندند.
دیجیاتو   ۱ ساعت پیش    
سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد. عسلویه یکی از شهرهای بندری استان بوشهر است که به عنوان یکی از قطب های صنعتی ایران شهرت زیادی دارد؛ البته این شهر صنعتی و تجاری علاوه بر داشتن منابع غنی نفت و گاز ...
اتحاد خبر   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اتحادخبر: رییس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: امدادرسانی به خدمه شناور خدماتی (فله بر) پانامایی در آب های عسلویه با موفقیت انجام شد.
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: امدادرسانی به خدمه شناور خدماتی پانامایی در آب های عسلویه با موفقیت انجام شد.
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر مدیر کل راهداری بوشهر از آماده باش 200 نفر راهدار با استفاده از 185 دستگاه انواع ماشین آلات راهداری در سطح محورهای استان بوشهر خبر داد.
بسیج   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
شمارش معکوس برای برگزاری انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی در 11 اسفند آغاز شده و مردم شهرستان های استان بوشهر بر اهمیت مشارکت در انتخابات تاکید دارند.
میزان   ۲ ساعت پیش    
رئیس کل دادگستری استان بوشهر در منزل 3 نفر از خانواده زندانیان نیازمند حضور یافت و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آن ها قرار گرفت و به درخواست هایشان رسیدگی کرد.
ایرنا   ۲ ساعت پیش    
بوشهر-ایرنا- ستادهای انتخاباتی دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم در شب پایانی بیشترین ازدحام با صحبت های داوطلبان در واپسین ساعت های تبلیغات همراه بود.
امام جمعه موقت بوشهر با تأکید بر بر حضور حماسی در انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی راه برون رفت از مشکلات را حضور حداکثری در انتخابات و انتخاب کاندیدای اصلح دانست.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر از آماده باش 200 نفر راهدار با استفاده از 185 دستگاه انواع ماشین آلات راهداری در 16 راهدارخانه در سطح محورهای استان بوشهر خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر از آماده باش کارکنان راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تا پایان برگزاری انتخابات 11 اسفند خبر داد.
خارگ نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
داوطلب حوزه انتخابیه مجلس شورای اسلامی از حوزه بوشهر، گناوه و دیلم اظهار کرد: وجود این همه ابرصنایع در استان بوشهر نباید برچسب محرومیت را در پیشانی خود احساس کند که برای زدودن این لکه و برخورداری از امکانات، برنامه های وسیعی در صورت اعتماد مردم برای راه یابی به مجلس به شکل کارشناسی شده دارم.
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش    
بوشهر- دستیار استاندار بوشهر در امر مردمی سازی دولت از مردم برای مشارکت حداکثری در انتخابات 11 اسفند دعوت کرد.
اتحاد خبر   ۳ ساعت پیش    
اتحادخبر: مدیر کل ورزش و جوانان استان بوشهر در پیامی برای حضور پرشور جامعه ورزش در انتخابات دعوت کرد.
اتحاد خبر   ۳ ساعت پیش    
اتحادخبر: جهت ارتقای دانش مربیان کلاس درجه 3 مربیگری آمادگی جسمانی ویژه بانوان در بوشهر برگزارشد.
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش    
بوشهر- مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر فرهنگیان و دانش آموزان را به حضور حداکثری در انتخابات 11 اسفند دعوت کرد.
فرماندار کنگان تعداد نهایی نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کنگان، دیر، جم و عسلویه را 28 نفر اعلام کرد.
اتحاد خبر   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اتحادخبر: رییس هیأت بازرسی انتخابات استان بوشهر با بیان اینکه آرای مردم امانت است و باید به نحو شایسته ای از آرا صیانت شود گفت: نظارت بر حسن جریان انتخابات از وظایف بازرسان است ...
ایثار   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
دیدار اسفندیار مشاور معاون حقوقی و امور مجلس بنیاد شهید و امور ایثارگران، عرب اسماعیلی رئیس دفتر معاون حقوقی، پور قنبری و خادمی، امرحقوقی بنیاد شهید استان بوشهر و حیدری رییس بنیادشهید وامورایثارگران شهرستان بوشهر با مادر شهید والامقام سیدمحسن هاشمی
ایثار   ۶ ساعت پیش    
برگزاری همایش حقوق شهروندی در استان بوشهر با حضور اسفندیار مشاور معاون حقوقی و امور مجلس بنیاد شهید و امور ایثارگران، عرب اسماعیلی مسئول دفتر معاون حقوق، مدیرکل بنیادشهید استان بوشهر مدیران کل و معاونین حقوقی ادارات کل
توریسم آنلاین   ۷ ساعت پیش    
توریسم آنلاین: جزیره ای ماسه ای که در شمال بندر بوشهر قرار گرفته است. این جزیره شیف نام دارد و در انتهای تالاب حله از بهم پیوستن آب رودخانه های شاپور و دالکی به وجود آمده است. محل قرار گیری این جزیره در 12 کیلومتری شمال غربی شهرستان بوشهر و 6 کیلومتری بندر بوشهر می باشد ...
تیتر برتر   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تیتربرتر، سومین دوره از فستیوال موسیقی کوچه که قرار بود از دوم تا هشتم اسفند در بافت تاریخی بندر بوشهر برگزار شود، درست در آخرین ایستگاه خود یعنی شب اختتامیه بنابر دلایل نامعلوم لغو شد. آهنگسازی که برای ضبط آثارش اسپانسر ندارد ...
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۰۱:۳۷    
طی روزهای گذشته اتفاقی خوش در کوچه پس کوچه های بوشهر در جریان بود. فستیوال موسیقی کوچه که یکی از شادترین و البته حرفه ای ترین فستیوال های موسیقی در ایران است. این بار حتی هنرمندی هم از امریکای لاتین مهمان این فستیوال بود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۰۱:۳۶    
بوشهر- ایرنا- احزاب عضو شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در حمایت از گزینه های این شورا برای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان بوشهر، لیست انتخاباتی صادر کردند.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۲۳:۵۰   + ۲۱ سایت دیگر  
سومین دوره از فستیوال موسیقی کوچه که قرار بود از دوم تا هشتم اسفند در بافت تاریخی بندر بوشهر برگزار شود، درست در آخرین ایستگاه خود یعنی شب اختتامیه بنابر دلایل نامعلوم لغو شد
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۲۳:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- قاضی ویژه رسیدگی و پیگیری حقوق عامه مرکز استان بوشهر گفت: با ترک فعل دستگاه های متولی کودکان کار، خیابانی و متکدیان به صورت قانونی برخورد می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۲۳:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- معاون دادستان مرکز استان بوشهر گفت: ورود زندانی به زندان مرکزی بوشهر نسبت به سال گذشته 11.8 کاهش یافت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۲۳:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
بوشهر- رییس هیأت بازرسی انتخابات استان بوشهر با بیان اینکه آرای مردم امانت است و باید به نحو شایسته ای از آرا صیانت شود گفت: نظارت بر حسن جریان انتخابات از وظایف بازرسان است.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۲۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
با پیگیری های رئیس جمعیت هلال احمر 55 دستگاه خودرو هایلوکس امدادی از گمرک بندر بوشهر ترخیص و به یگان امدادی جمعیت هلال احمر استان بوشهر افزوده شد. وحید کیانفر با تقدیر از تعامل سازمان بنادر و دریانوردی و اداره کل گمرک بندر بوشهر در سیر ترخیص خودروهای امدادی جمعیت هلال احمر گفت ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۲۱:۰۶    
استاندار بوشهر دلیل ازدحام تانکرهای عراقی حامل مواد نفتی در ورودی بوشهر که به شکل چشمگیری افزایش یافته را رسانه ای کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۸:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال استان بوشهر از باز بودن همه ادارات و دفاتر تابعه تا پایان زمان اخذ رای در روز رأی گیری یازدهم اسفند خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۸:۱۰    
مادران، خواهران و فرزندان شهدای بوشهری از مردم می خواهند با حضورشان در انتخابات، ثمره خون شهدای انقلاب همچنان محفوظ بماند و ادامه دهنده راه آن ها باشند.
دیار جنوب   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۷:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
معاون دادستان مرکز استان بوشهر در راستای تفاهم نامه قرآنی با اعطای مرخصی تشویقی به زندانیان حافظان قرآن کریم به مدت 7 روز موافقت کرد. به گزارش دیارجنوب ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۷:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل شیلات استان بوشهر از کاشت سیزده هزار اصله درخت حرا در سه شهرستان استان بوشهر خبر داد. سایت اتحاد خبر (بوشهر) به نقل از مهر نوشت: عقیل امینی سه شنبه شب در جمع خبرنگاران گفت: طی روز جاری، به طور همزمان در سه شهرستان دیلم ...
طریق پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۷:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان بوشهر از صدور هشدار دریایی سطح نارنجی در سواحل خلیج فارس استان خبر داد و گفت: سرعت 55 کیلومتری وزش باد و ارتفاع موج دریا در خلیج فارس تا 3 متر از مخاطرات این هشدار دریایی است.
ایثار   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۷:۴۱    
به گزارش ایثار، روز چهارشنبه، 9 اسفند ماه، اسفندیار مشاور معاون حقوقی و امور مجلس بنیاد شهید و امور ایثارگران ، عرب اسماعیلی، مسیول دفتر معاون حقوقی و مسئولین حقوقی بنیاد شهید استان بوشهر با حضور در گلزار مطهر بهشت صادق بوشهر به شهدای والامقام شهر بوشهر ادای احرام کردند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۷:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- داوطلب نمایندگی مجلس در حوزه بوشهر، گناوه و دیلم گفت: برداشت برچسب محرومیت از پیشانی استان، تعیین تکلیف ته لنجی، آوردن صنایع فولاد و نظارت کاربردی و دقیق بر کارکرد مدیران را در صورت ورود به مجلس قاطعانه پیگیری می کنم.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۷:۳۸   + ۱۲ سایت دیگر  
بوشهر - ایرنا - آیین واگذاری 580 قطعه زمین طرح جوانی جمعیت در استان بوشهر روز چهارشنبه با حضور سردار احمد محمدی زاده استاندار بوشهر در سالن شماره یک استانداری برگزار شد.
طریق پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۷:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر میانگین زمان ترخیص کالا در بنادر استان بوشهر را بین 45 تا 55 روز اعلام و بیان کرد: با رویکرد سازمان بنادر و دریانوردی چنانچه کالاها در کمتر از 30 روز ترخیص و از بندر خارج شود مشمول تخفیف بسیار خوبی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۷:۰۵    
بوشهر-ایرنا- در مناظره داغ و جذاب دانش آموزان رای اولی، نوجوانان دیار خلیج فارس از عزم مصمم خود برای حضور در پای صندوق رای و مشارکت برای ساختن آینده ایران اسلامی خبر می دهند آنجا که با زبانی می گویند برای خاک بوشهر هیچ کس مثل من دلش نمی تپد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۶:۵۵    
استاندار بوشهر گفت: اقدامات لازم برای تامین امنیت کامل حوزه های انتخابات از سوی دستگاه های مرتبط انجام شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۶:۵۰    
بوشهر- ایرنا- دبیر هیات بازرسی انتخابات استان بوشهر گفت: 837 نفر شامل بازرس ، سربازرس و بازرس ویژه بر سلامت برگزاری انتخابات 11 اسفندماه در این استان نظارت می کنند.