پنجشنبه ۰۸ آبانساعت ۱۱:۴۰Oct 2020 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیرکل امور بانوان»

استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۹:۲۵    
الهه غیناقی مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گلستان در راستای جذب حمایتگر برای اجرای طرح تاب آوری اجتماعی زنان و خانواده، با مدیریت بیمه آسیا دیدار و گفتگو کرد. ...
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۹:۲۵    
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گلستان به مناسبت روز آمار و برنامه ریزی؛ ضمن دیدار و گفتگو با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، از حمایت های وی در راستای تدوین شاخص های آماری حوزه زنان در سامانه"سیمابر" گلستان برای اولین بار در کشور، تقدیر و تشکر کرد. ...
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۹:۲۵    
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گلستان از مجموعه کارگاه های هنری بانوی کارآفرین که برای50 نفر به صورت مستقیم اشتغالزایی نموده، بازدید کرد. حکیمه ابراهیمی، بانوی کارآفرین با اشتغالزایی برای 50 نفر به صورت مستقیم و آموزش بیش از 100 نفر در هر دوره ...
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۱۶    
الهه غیناقی، مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گلستان در جلسه هم اندیشی کارشناسان و مشاوران امور بانوان فرمانداری های استان و بانوان تقریب مذاهب مرکز بزرگ اسلامی با موضوع برنامه ریزی و هماهنگی بزرگداشت هفته وحدت تاکید کرد: و حدت گرا بودن نسل بعد مستلزم تربیت اثرگذار مادران است. ...
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۲:۲۷    
مدیرکل امور بانوان وخانواده استانداری مازندران گفت: طرح تولید و مصرف محصولات گواهی شده با مشارکت زنان روستایی در سال گذشته در پنج محصول و در سال جاری در 15 محصول در دست اجرا است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۹:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان وخانواده استانداری مازندران گفت: طرح تولید و مصرف محصولات گواهی شده با مشارکت زنان روستایی در سال گذشته در پنج محصول و در سال جاری در 15 محصول در دست اجرا است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۹:۰۵    
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری لرستان گفت: ورزش بانوان برای رشد و ارتقای این قشر در جامعه باید مورد حمایت قرار گیرد.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۵۸    
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گلستان در آیین افتتاح طرح غربالگری بیماریهای زنان اظهار کرد: اولویت اجرای این طرح با زنان سرپرست خانوار است. وی تصریح کرد: این طرح رایگان و در فاز اول برای 400 هزار خانم تحت پوشش تامین اجتماعی و 50 هزار خانم تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اجرایی می شود. ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۹:۵۸    
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری اصفهان گفت: شکل گیری خشونت های خانگی علیه کودکان و آسیب های اجتماعی ناشی از تاب آوری نداشتن خانواده ها و والدین است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری لرستان گفت: تاکنون 140 صندوق خرد زنان روستایی در لرستان تشکیل شده و برای امسال نیز تشکیل 50 صندوق جدید پیشنهاد شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۸:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان غربی با اشاره به لزوم فرهنگ سازی درست در راستای ارتقای شاخص های اهدای خون به ویژه برای کمک به درمان بیماران کرونایی گفت: بانوان به عنوان نقش اول خانواده، عامل اصلی در رسیدن به اهداف در این بخش هستند.
اهم برنامه های گرامیداشت هفته مازندران در نشست با معاون استاندار، مدیرکل امور بانوان استانداری، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و تنی چند از مسئولین استانی، تبیین و تشریح شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل امور بانوان گیلان، از برگزاری بالغ بر 150 برنامه هفته ملی سلامت بانوان ایرانی در مرکز استان و شهرستان های گیلان همراه با رعایت پروتکل های بهداشتی خبر داد و گفت: اولویت های سلامت در زنان و کرونا دو محور اصلی برنامه های این هفته است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
همدان - مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری همدان گفت: 60 درصد پرسنل کادر درمان استان همدان را بانوان تشکیل می دهند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت هفته سلامت روان (18 لغایت 24 مهرماه) و هفته سلامت بانوان ایران-سبا (24 لغایت 30 مهرماه) اموربانوان بهزیستی استان اقدام به برگزاری برنامه ورزش صبحگاهی با حضور تنهایی معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری گیلان ، یعقوب نژاد مدیرکل اموربانوان و خانواده استانداری گیلان ...
راه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: هم اکنون 150 دختر ورزشکار از این استان در سطح ملی و بین المللی فعالیت دارند.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۴:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
ساری (پانا) - مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران ضمن اینکه از مسئولان خواست اجرای قانون حمایت از کودکان و اطفال را جدی بگیرند، تأکید کرد که دستگاه های اجرایی در اجرای مجازات جایگزین حبس برای نوجوانان همکاری کنند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۴:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران از تداوم صدور حبس برای کودکان بزهکار استان انتقاد کرد و خواستار جدی گرفتن احکام جایگزین در این زمینه شد.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۲:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
الهه غیناقی مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گلستان در جلسه کمیته نظارت بر طرح توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار استان گفت: ا جرای طرح توانمند سازی اقتصادی بانوان سرپرست خانوار موجب بهبود معیشت و افزایش رفاه و پایداری اشتغال زنان سرپرست خانوار خواهد شد. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران بابیان اینکه مهم ترین چالش حوزه کودک در مازندران، کودکان بازمانده از تحصیل و کودکان فاقد هویت هستند، اعلام کرد که طبق آمار آموزش و پرورش 2 هزار و 296 کودک از تحصیل بازمانده اند و حدود 400 نفر آنان فاقد هویت هستند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۵:۵۵    
ایسنا/قزوین مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قزوین گفت: اتصال به بازار و درآمد پایدار از جمله اهداف طرح توسعه مشاغل خانگی است به همین جهت باید روی پیشرانان تمرکز داشته باشیم تا بانوان و متقاضیان مشاغل خانگی به بازار متصل شوند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۷:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری سیستان و بلوچستان گفت: توسعه شهرستان های جدید این استان در گرو توانمندسازی بانوان است بنابراین نقش آنان در این زمینه باید پر رنگ تر باشد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۵:۴۶    
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مرکزی گفت: بیشترین کودکان بی سرپرست استان مرکزی به ترتیب در شهرستان های اراک، ساوه، شازند و خمین و کمترین این کودکان در شهرستان های آشتیان و تفرش زندگی می کنند که نگاه تربیتی، حمایتی برای این قشر باید به صورت ویژه در نظر گرفته شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی مدیرکل امور بانوان و خانواده استاندار مرکزی گفت: 72 درصد زنان مبتلا به کرونا و 95 درصد متوفیان زن در استان مرکزی خانه دار هستند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری اصفهان گفت: جامعه هدف طرح توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار حدود 6200 نفر از زنان سرپرست خانوار کشور بوده که سهم استان اصفهان 460 نفر است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۰:۱۹    
اراک - ایرنا - مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مرکزی گفت: حوادث غیر عمد و صدمات ناشی ترافیکی و حمل و نقل بیشترین علل مرگ و میر کودکان این استان در سال های اخیر بوده است که این مهم لزوم توجه به مسایل ایمنی و پیشگیری را گوشزد می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۹:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران گفت: طرح توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار توسط معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری با نظارت اداره کار و همکاری جهاد دانشگاهی مازندران با رویکرد اتصال به بازار، در استان مازندران در حال اجرا است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۰۲:۰۲    
مدیرکل امور بانوان شهرداری تهران از برگزاری اردوی کارآفرینی دختران دانش آموز به صورت آنلاین با هدف توانمندسازی دخترهای نوجوان و جوان پایتخت خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۲:۰۳    
ایسنا/قزوین مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قزوین گفت: امسال باید 1500 متقاضی از شهرستان های مختلف تحت پوشش طرح مشاغل خانگی قرار بگیرند و رشته ها بر اساس ظرفیت هر شهرستان انتخاب شود تا کسب وکارهای پایدار را شاهد باشیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۷:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل امور بانوان گیلان، به نقش بسیار موثر و توسعه گر جهاد دانشگاهی در بخش شناسایی زنان سرپرست خانوار اشاره کرد و گفت: طرح توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار به دنبال اثرگذاری اجتماعی و اقتصادی زنان در جامعه است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۱:۳۰    
ایسنا/لرستان مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری لرستان گفت: طرح توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار توسط جهاد دانشگاهی در استان در حال اجراست.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۹:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری فارس با بیان اینکه طرح توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار استان مبتنی بر توسعه مشاغل خانگی هنوز در مراحل بررسی نهایی قرار دارد، گفت: آموزش و برنامه ریزی در این باره ادامه دارد.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۹:۲۱    
به مناسبت روز روستا و عشایر و حمایت از اشتغال بانوان روستایی،الهه غیناقی، مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری گلستان از تولیدات بانوی روستایی تحت حمایت انجمن زنان نو اندیش گالیکش بازدید کرد. ...
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۲۳:۱۴    
در چهارمین روز هفته ملی کودک دو کتابخانه سیار روستایی سپیدار و پاتاوه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با حضور حجت الاسلام میرمحمدی مدیرکل اموراجتماعی و فرهنگی استانداری ، نادیا صداقت مدیرکل اموربانوان و خانواده استانداری و مدیران کل استانی در شهرستان بویراحمد و دنا افتتاح و به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۴:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان-ایرنا- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری سیستان وبلوچستان گفت: گسترش و توسعه عدالت جنسیتی در حوزه ی آموزش و پرورش از ضرورت های مهم است.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۰:۳۸    
الهه غیناقی مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گلستان در هشتمین اتاق فکر "سلامت، ورزش، نشاط و شادابی" تاکید کرد: باید به پیامدهای سوء همه گیری بیماری کووید 19 بر وضعیت سلامت روان زنان و خانواده ها توجه ویژه داشته باشیم. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۴:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
قزوین- ایرنا- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قزوین گفت: دوره های آموزش تخصصی حقوق کودک به مناسبت هفته ملی کودک به شکل مجازی در قزوین برای متقاضیان برگزار می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان شهرداری تهران جزئیات طرح ارتقاء و توانمندسازی مشاغل خانگی را تشریح کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۷:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری سیستان و بلوچستان گفت: زنان سرپرست خانوار در این استان با توجه به نیاز مبرم مردم و کادر درمان به ماسک و ادوات بهداشتی با راه اندازی واحدهای کوچک تولید ماسک رونق بخش سفره های خود شدند.
شمال نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۷:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
شمال نیوز : مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران اظهار کرد: چاپ این کتاب در مورد بانوانی است که در عرصه جنگ درخشیدند، روایت هایی از اضطراب، نگرانی شب عملیات، مقابله با دشمن در این کتاب آمده است....
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۵:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع پرس؛ از یاسوج، هشتمین همایش اسوه های صبر و مقاومت امروز با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد، مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری، مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری ...
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۲۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران گفت: کتاب ماه پنهان نمی ماند برگ زرینی است که مستند و مکتوب به دست نسل آینده که در جریان الگوبرداری از پیشینیان خود هستند، می رسد.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۳:۳۱    
الهه غیناقی مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گلستان در نشستی با دکتر سامه ابتهاج، معاون مدیرکل امور اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص حوزه اشتغال زنان در استان، رایزنی و گفتگو کرد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۹:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران از رونمایی کتاب ماه پنهان نمی ماند با تکیه بر نقش زنان در انقلاب اسلامی و دفاع مقدس خبر داد.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۲:۱۴    
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گلستان در جلسه مشترک اتاق های فکر "فرهنگ و آموزش" و "پیشگیری از آسیب های اجتماعی و تحکیم بنیان خانواده"، بر لزوم همکاری همه جانبه دستگاه های اجرایی عضو در اجرای گسترده تر طرح ملی "زندگی به سبک رضوی" با اولویت نقاط آسیب خیز و حاشیه ای استان تاکید کرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری سیستان و بلوچستان گفت: حمایت از مشاغل خانگی و خرد با توجه به ظرفیت های ویژه این استان یکی از سیاست های این دفتر بوده و برنامه ریزی جدی برای احیای و رونق آن نیز در حال انجام است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل امور بانوان گیلان، هدف از اجرای طرح توانمندسازی زنان سرپرست خانوار را حمایت، پشتیبانی و ارتقای معیشت و اقتصاد خانواده ها از طریق توسعه مشاغل خانگی دانست و گفت: ایجاد اشتغال با رویکرد مشاغل خانگی و کسب و کارهای نوین به ویژه برای زنان سرپرست خانوار که در کنار مادری ...
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۰:۵۷    
به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس، عبدالرضا چراغعلی معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار گلستان به همراه الهه غیناقی مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری و تعدادی دیگر از مسئولین با خانواده شهید محمد حسین لطفی دیدار کردند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
قزوین- ایرنا- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قزوین گفت: با توجه به نقش و اهمیت زنان در پرورش فرزندان و تاثیرگذاری بر نهاد خانواده باید سلامت آنها در دو بعد روحی و جسمی مورد توجه دستگاه های متولی قرار گیرد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۲۰:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد، گفت: با حضور استاندار و در همایش اسوه های صبر و مقاومت از 20 همسر، مادر و فرزند شهیدان والامقام و جانبازان هشت سال دفاع مقدس تقدیر می شود.