جمعه ۰۳ اردیبهشتساعت ۱۸:۱۷Apr 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیرکل امور بانوان»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- مدیرکل امور بانوان استانداری خراسان شمالی از کسب رتبه سوم خراسان شمالی در حوزه مشارکت اقتصادی بانوان خبر داد و گفت: طی سال گذشته 4 محصول مشاغل خانگی بانوان برند سازی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری خراسان شمالی گفت: تاکنون 16 هزار و 816 نفر بی سواد و کم سواد در اجرای طرح ارتقای باسوادی و براساس تفاهم نامه امضا شده بین سازمان نهضت سوادآموزی و استانداری جذب شده اند.
موج رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری زنجان گفت: همه ماموریت ها و برنامه های کمیته بانوان کنگره 3535 شهید استان زنجان تا زمان برگزاری کنگره شهدا اجرایی می شود.
قم نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
قم نیوز: مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قم گفت:تا زمانی که نمایشگاه دائمی عرضه محصولات بانوان قمی راه اندازی نشود نمی توان از مبحث اشتغال خانگی زنان حمایت عملی صورت بگیرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۹:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری سیستان و بلوچستان با اشاره به تفاهم نامه همکاری با کمیته امداد به منظور تقویت مهارت آموزی، خودکفایی و آموزش در مراکز شبه خانواده گفت: دختران مراکز شبه خانواده در کنار توجه به تحصیل، مهارت های شغلی را نیز می آموزند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کرمان عنوان کرد: آمار زنان تحصیل کرده استان کرمان بیشتر از سایر استان ها است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۸:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری خراسان شمالی از بانوان توانمند این خطه شمالشرق کشور خواست تا با نامزد شدن در انتخابات شوراها نقش پررنگتری در مدیریت محلی ایفاء کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۵:۴۲    
گروه استان ها- مدیرکل امور بانوان استانداری قزوین با انتقاد از عملکرد پایگاه های جامع سلامت در غربالگری زنان معتاد اظهار داشت: این پایگاه ها تنها وقتی زنان معتاد در هنگام بارداری یا واکسیناسیون به آنها مراجعه می کنند، تست اعتیاد از آنها می گیرند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۱:۵۶    
این بازدید با هدف اهداء اقلام تهیه شده از طرف مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزارشد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۶:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
همدان-ایرنا- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری همدان گفت: کمیته تخصصی حقوق کودک به منظور کاهش آسیب های اجتماعی کودکان و نوجوانان در استان راه اندازی و فعال شده است.
گفت: شهرداری برای توانمندسازی و تقویت زنان سرپرست خانوار و ورود آنها به بازار دیجیتال دوره های مهارت آموزی دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی برگزار کرد. زهرا بهروزآذر ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۹:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
یزد مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری بر جذب قدرتمندانه بانوان استان توسط اکوسیستم کارآفرینی مطلوب تاکید کرد و گفت: خدمات پارک علم و فناوری به بانوان کارآفرین اطلاع رسانی شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۷:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قزوین گفت: دوره آموزش پیشگیری و مقابله با کودک آزاری برای کنشگران اجتماعی و سمن ها در این استان برگزار می شود.
اقتصاد ایران: یزد مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری یزد، مهم ترین دستاورد جشنواره خش خورانه را تحکیم روابط خانواده بیان و تاکید کرد: جشنواره های غذایی به سمت غذاهای سنتی و بومی هدایت شوند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۶:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری اصفهان از آغاز اجرای طرح توان افزایی و ارتقای تاب آوری اجتماعی در 14 شهرستان این استان خبر داد.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۲۳:۴۵   + ۱۴ سایت دیگر  
هشت طرح کوچه دوستی به عنوان یکی از پروژه های تهران 1400 در مناطق 19، 16، 14، 12، 11، 10، 21 و 9 طی روزهای 25 تا 27 اسفندماه افتتاح می شد. مراسم افتتاح کوچه دوستی با حضور محمدرضا جوادی یگانه- معاون اجتماعی- فرهنگی شهرداری تهران ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۶:۲۱    
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قزوین گفت: بازنگری در قوانین مربوط به کودک برای دستیابی به اهداف پیش بینی شده در برنامه ها ضروری است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۲:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری تهران گفت: تاکنون یکهزار و 251 نفر برای حضور در انتخابات شوراهای اسلامی شهر در استان ثبت نام کرده اند که از این تعداد 178 نفر یعنی در حدود 13 درصد ثبت نام کنندگان از زنان هستند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۰۸:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کرمان گفت: در سال آینده 20 طرح در حوزه زنان و خانواده در استان کرمان اجرا می شود و همه طرح ها خانواده محور هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۳:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری لرستان گفت: زنان با حفظ پوشش اسلامی در طول عمر انقلاب، همواره موجب سرافرازی کشور شده اند.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۲:۴۱    
همایش لشکر فرشتگان تاریخ ساز در استانداری قم برگزار و از بانوان ایثارگر استان با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران، معاون توسعه منابع استانداری و مدیرکل امور بانوان استانداری قم تجلیل صورت گرفت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۰۸:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کرمان گفت: طرح "جهش حرکت" با توجه به ظرفیت های استان کرمان تدون شده و بر مشاغل خانگی و خرد تاکید دارد که بیشتر بانوان در این زمینه فعالیت می کنند و این طرح خانواده محور هستند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۶:۰۲    
در حاشیه مراسم نخستین کنگره ملی لشکر فرشتگان تاریخ ساز ویژه تجلیل از 17 هزار زن شهید، جانباز و آزاده که در سالن ستاد بحران استانداری یزد با حضور سرهنگ منصور زارع مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس یزد ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
در حاشیه مراسم نخستین کنگره ملی لشکر فرشتگان تاریخ ساز ویژه تجلیل از 17 هزار زن شهید، جانباز و آزاده که در سالن ستاد بحران استانداری یزد با حضور سرهنگ منصور زارع مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس یزد ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۴:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
نخستین کنگره ملی لشکر فرشتگان تاریخ ساز ویژه تجلیل از 17 هزار زن شهید، جانباز و آزاده در سالن ستاد بحران استانداری یزد با حضور حجت الاسلام زارع مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران یزد، سرهنگ منصور زارع مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس یزد ...
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۴:۰۲    
کنگره ملی لشکر فرشتگان تاریخ ساز و مراسم تجلیل از زنان جانباز و خانواده های شهدای زن هرمزگان با حضور علی رئوفی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، عطا ناوکی مدیرکل بنیاد و مریم یگانه مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری این استان، سه شنبه 19 اسفند برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۳:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- مدیرکل امور بانوان استانداری آذربایجان شرقی با بیان اینکه زنان نقش موثری در شکل گیری انقلاب، تثبیت و تداوم این نهضت تاریخی داشته و دارند، گفت: ضروری است زندگینامه زنان شهیده برای الگوگیری دختران و نسل آینده مورد توجه قرار گیرد.
خبرنما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۰۰:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، این آیین امروز با حضور سید منصور موسوی مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران، جمعی از فرزندان شاهد، سرهنگ “امیرعباس آسمند” مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد “نادیا صداقت” مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۲:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کردستان گفت: بانوان همواره در همراهی نیازمندان کمک حال بوده اند و امروز نیز باید کمیته امداد را در جذب خیرین یاری دهند.
وزارت امور اقتصادی و دارایی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۲:۰۴    
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان لرستان نشست مشترک کانون زنان بازرگان و بانوان کارآفرین استان با حضور دکتر شاداب فر مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان، پورپرویز مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری لرستان، دکتر حسن پور رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ...
شمال نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۱:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
شمال نیوز : آیین تجلیل و قدردانی از 21 زن شهیده و 43 بانوی جانباز استان با حضور نماینده ولی فقیه در مازندران، معاون توسعه مدیریت و منابع و مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری، جمعی از مدیران و خانواده های شهدا و ایثارگران با رعایت پروتکل ها و الزامات بهداشتی برگزار شد .
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۴:۱۷    
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری از حضور پررنگ کانون پرورش فکری کهگیلویه و بویراحمد در عرصه های فرهنگی و هنری در استان خبرداد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کرمان گفت: پنج برنامه محوری در حوزه زنان و خانواده این استان برای سال 1400 تدوین شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۰۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری خراسان شمالی گفت: 20درصد از جمعیت 863 هزار نفری استان در گروه سنی کودک قرار دارند که تلاش می شود خدمات خوبی در این حوزه انجام شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۰۸:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیرکل اموربانوان و خانواده استانداری کردستان گفت: پویش ملی بانوی مهربانی در راستای جمع آوری کتاب و اسباب بازی برای کودکان محروم نیازمند در استان آغاز شد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۹:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان غربی روز شنبه در حاشیه آیین انعقاد تفاهم نامه راه اندازی این کلینیک گفت: توجه به حقوق کودکان به عنوان آینده سازان یک کشور امری ضروری بوده و در آموزه های دینی و اسلامی ما، حقوق کودک بسیار مورد تاکید قرار گرفته است. پریسا علیلو افزود: از آنجایی که [...]
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۴:۴۴    
مدیرکل امور بانوان استانداری لرستان گفت: پرداختن به نقش زنان در دفاع مقدس و معرفی زنان شهیده و جانباز به نسل امروز بسیار حائز اهمیت است و در مراسم های بزرگتر در قالب یک کارگروه برنامه های منسجم تری در سال 1400 خواهیم داشت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۵:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - نهال سپیدار به یاد بانوان شهید و جانباز مازندران امروز پنجشنبه همزمان با هفته درختکاری با حضور مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران و جمعی از مسئولان شهری در بوستان ملل ساری غرس شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۳:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری سیستان و بلوچستان گفت: کنگره ملی یادواره 17 هزار شهیده زن تحت عنوان لشکر فرشتگان تاریخ ساز 19 اسفندماه در این استان همزمان با سراسر کشور برگزار می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۳:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
قزوین- ایرنا- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قزوین گفت: به منظور کاهش آسیب های اجتماعی کودکان و نوجوانان مدارس تخصصی حقوق کودک در قزوین راه اندازی می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۲:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل امور بانوان گیلان، از تدوین بانک اطلاعاتی زنان ایثارگر استان در قالب زنان شهید، جانباز، آزاده و رزمنده و مادران و همسران شهدا و بانوان نخبه و کارآفرین و فعالان اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان استانداری کهگیلویه و بویراحمد موسسه شمیم مهر سبحان از همان روزهای نخست وقوع زلزله سی سخت در منطقه حضور پیدا کردند و ارائه خدمات به بیش از یکصد خانواده از نظر تجهیزات گرمایشی از اولویت سفر این گروه جهادی بود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
از دو گروه خودیار شهرستان رشت(کوچصفهان) با حضور نعمت زاده معاون مدیرکل امور بانوان استانداری، پورجادی معاون مدیر کل اموراجتماعی استانداری وکارشناس امور ورزش و جوانان ...
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۸:۵۰    
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گلستان در بازدید از خانه امن گلستان و گفتگو با عوامل اجرایی این مرکز اقدامات تخصصی آنان را قابل تقدیر دانست و بر ضرورت آگاهی زنان خشونت دیده از باز بودن درِ خانه امن به روی آنان، تاکید کرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کردستان گفت: طرح جهت دهی و راهبری مشاغل خانگی با همکاری جهاد دانشگاهی در مناطق حاشیه شهر سنندج آغاز شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری لرستان با اشاره به این که 63 درصد جمعیت زنان استان خانه دار هستند، گفت: با همکاری دستگاه های اجرایی مانند جهاد دانشگاهی، کمیته امداد، بهزیستی و فنی و حرفه ای توانستیم از سال 98 تاکنون 20 هزار زن را آموزش مهارتی بدهیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۳:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری لرستان گفت: استعدادهای استان در حوزه مد و لباس شناسایی شوند.
استانداری خراسان شمالی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۸:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری خراسان شمالی از سفر معاون حقوق بشر و امور بین الملل وزیر دادگستری و دبیر مرجع ملی حقوق کودک به استان در سه شنبه هفته جاری خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- ششمین روستابازار خراسان رضوی روز یکشنبه طی مراسمی با حضور مدیرکل امور بانوان استانداری خراسان رضوی،مسوولان استانی و محلی در شهرستان بجستان گشایش یافت.
مدیرکل امور بانوان استانداری کهگیلویه و بویراحمد به بررسی آخرین وضعیت زنان و کودکان مصدوم و آسیب دیده از زلزله پرداخت. ایجاد شده در تاریخ: یکشنبه 10 اسفند 1399 - 15:43 آخرین ویرایش:یکشنبه 10 اسفند 1399 - 15:48 ...