شنبه ۲۹ شهریورساعت ۱۳:۵۵Sep 2020 19

جدیدترین‌های «امور بانوان و خانواده»

 
مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری فارس گفت: با توجه به پرداخت 10 درصدی حق بیمه توسط دولت یک هزار نفر از زنان سرپرست خانوار شهر شیراز و کوار از خدمات و مزایای صندوق بهره مند می شوند.
بسیج   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قم گفت: با همراهی 26 دستگاه اجرایی، 62 برنامه در حوزه زنان و خانواده در عرصه دفاع مقدس در قم پیش بینی شده است.
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کرمان گفت: تبیین و ترویج نقش مادر، همسر و دختران سردار سلیمانی در شکل گیری شخصیت این شهید بزرگوار از کرمان کلید خورده است.
ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کرمان گفت: مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی آغاز یک نهضت گسترده فرهنگی در درون کشور و خارج از مرزهاست و این حرکت ارزشی در حوزه زنان و خانواه از استان کرمان شروع شده است.
مشاور وزیر آموزش و پرورش در امور زنان، از تحصیل بیش از 7.5میلیون دانش آموز دختر در مدارس کشور خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۳:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قزوین گفت: هفته سلامت بانوان فرصتی است تا با انجام یکسری برنامه های خاص آسیب ها و بیماری های روحی و روانی را در جامعه زنان کاهش دهیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان وخانواده استانداری بوشهر گفت: طبق تفاهم نامه صورت گرفته با اداره کل پست استان در آینده نزدیک ارسال تولیدات صنایع دستی بوشهر به سراسر کشور با تخفیف ویژه همراه خواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۱:۵۳    
تفاهم نامه دفتر امور بانوان و خانواده استانداری و اداره کل پست استان اصفهان با هدف همکاری مشترک امضا شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۶:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری سیستان و بلوچستان گفت: سرمایه گذاری در حوزه خانواده و امور بانوان بیش از هر سرمایه گذاری دیگری در کشور سودآور است زیرا موجب فرهنگ سازی و تربیت جوانان و خدمتگزاران کارآمد و نیز استحکام چارچوب خانواده می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری البرز از آغاز طرح ارتقای تاب آوری زنان استان در 12 محله کمتر برخوردار این استان خبرداد.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
با هدف کاهش آسیب های وارد بر خانواده و ارتقای سلامت بانوان ، مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری گلستان با کابلی مسئول مرکز بازپروری بهبودی اقامتی میان مدت آفتاب زندگی دیدار و گفتگو کرد. ...
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری گفت:اولویت مهم حوزه بانوان و خانواده در سال 99،حمایت از اشتغال خانگی و کارآفرینی در راستای رشد و پویایی اقتصاد و توسعه بازار فروش محصولات تولیدی بانوان است. ...
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
نصف جهان: تفاهمنامه همکاری بین پست استان اصفهان و دفتر امور بانوان و خانواده استانداری اصفهان به منظور ایجاد و توسعه ظرفیت و همکاری های مشترک در توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار و بانوان کار آفرین به امضا رسید. ...
استانداری اصفهان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۹:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری اصفهان از برگزاری 200 برنامه با محور بانوان و دفاع مقدس با مشارکت نهادهای مختلف در هفته دفاع مقدس در این استان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی طرح توانمندی سازی زنان سرپرست خانوار و طرح ملی توسعه مشاغل خانگی با حمایت و پشتیبانی معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در حال اجرا بوده و در استان آذربایجان شرقی نیز با همکاری اداره کل امور بانوان و خانواده استانداری، سازمان جهاد دانشگاهی استان و نظارت وزارت تعاون ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
دومین دوره آموزشی ضمن خدمت خادمیاران خانواده رضوی ویژه پشتیبانان زوجین طرح زندگی به سبک رضوی به همت مرکز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوی در سراسر کشور آغاز شد.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۳:۲۴    
الهه غیناقی مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گلستان در دیدار با فرماندار شهرستان مینودشت، با بیان اینکه مشاغل خانگی ظرفیت بالایی در تقویت تولید و اشتغال دارند، خواستار توجه ویژه جهت رفع موانع کسب و کار بانوان کارآفرین شد. ...
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
الهه غیناقی، مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گلستان در آیین انعقاد تفاهم نامه بین اداره کل اوقاف و امور خیریه، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و امور بانوان استانداری گلستان اظهار کرد: بانوان در راه اندازی کسب و کار پیشتاز هستند و نیاز است که مورد حمایت قرار گیرند. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۲:۱۲    
پنجمین جلسه ستاد بزرگداشت چهل سالگی دفاع مقدس در حوزه زنان استان مرکزی با حضور مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری مرکزی، مسئول بسیج جامعه زنان استان و سایر اعضای شورا به همراه ارتباط تصویری با رئیس شعبه بانوان در دفاع مقدس بنیاد حفظ آثار دفاع مقدس در سالن جلسات اداره کل حفظ آثار دفاع مقدس ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: همایش استانی اسوه های صبر و مقاومت ویژه مادران و همسران شهدا، جانبازان و آزادگان این استان در شهر یاسوج برگزار می شود.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
غیناقی مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کلستان به همراه معاون اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی با حضور در فرمانداری مینودشت با فرماندار این شهرستان دیدار و پیرامون مسایل اشتغال خانگی، طرح تکاپو، طرح مهریار، تسهیلات کرونا گفتگو کردند. ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۹:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل پُست استان با تاکید بر آمادگی برای تسهیل فرایند تجارت الکترونیک درحمایت از مشاغل خانگی زنان کارآفرین گفت: توانمندسازی مشاغل خانگی به منظوربازاریابی و فروش محصولات تولیدی توسط زنان سرپرست خانواده استان مورد حمایت قرار می گیرد. ...
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۳:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
تفاهمنامه همکاری ما بین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان اوقاف و امور خیریه گلستان و دفتر امور بانوان و خانواده استانداری منعقد شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان ؛تفاهم نامه همکاری سه جانبه فی مابین ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۰۸:۲۷    
کرد مدیرکل ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان به همراه ابراهیمی مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری، از سالن های اختصاصی رشته ورزشی بیلیارد و بولینگ شهرستان زاهدان بازدیدکرد.
سفیر افلاک   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۰۷:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
پرویزپور، مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری لرستان گفت: سازمان های مردم نهاد و خیران برای تامین لوازم التحریر و تبلت دانش آموزان نیازمند ورود کنند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۳:۱۶    
پنجمین جلسه ستاد بزرگداشت چهل سالگی دفاع مقدس در حوزه زنان استان مرکزی با حضور مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری مرکزی، مسئول بسیج جامعه زنان استان و سایر اعضای شورا به همراه ارتباط تصویری با رئیس شعبه بانوان در دفاع مقدس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در سالن جلسات اداره کل حفظ ...
استانداری مازندران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۲:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
سمیه قاسمی طوسی با اشاره به طرح تجلیل از بیست بانوی برتر کشوری که در مراسمی به صورت ویدئوکنفرانسی با حضور معاون رییس جمهوری در امور زنان انجام شد، گفت: یکی از این زنان شایسته، فرزانه یگانه راد از شهرستان نوشهر بود که لوح سپاس استاندار مازندران نیز به این بانوی کارآفرین برتر اعطا شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۰۷:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری سیستان و بلوچستان گفت: سند ارتقای وضعیت زنان در سیاست گذاری های استان نقشی راهبردی ایفا و گامی مهم و برنامه ای کاربردی برای بهبود وضعیت زنان و نهاد مقدس خانواده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- فرماندار شمیرانات اعلام کرد: طرح آموزش و غربالگری سلامت روان و بهداشت زنان روستایی به منظور ارتقاء سطح این شاخص ها در مناطق کمتر برخوردار شهرستان به همت امور بانوان و خانواده استانداری تهران و فرمانداری شمیرانات با همکاری سازمان مردم نهاد انجمن سلامت خانواده ایران ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۰۸:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کرمان از اجرای طرح "سمافضا" مخفف ساماندهی محتوای آموزشی فضای مجازی در استان کرمان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۰۷:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری سیستان و بلوچستان گفت: جامعه روحانیت اعم از شیعه و سنی می تواند نقش مهمی را در آگاه سازی جامعه نسبت به حقوق زنان و جایگاه ویژه آنان در دین مبین اسلام ایفا کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا-مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری فارس با اشاره به ظرفیت های تشکل های دانشجویی گفت: باید این تشکل ها را در مسائل حوزه زنان و خانواده دغدغه مند و حساس کنیم زیرا آنها با برخورداری از اعضایی جوان و فعال می توانند با گسترش اندیشه ورزی و ارائه راهکارهای علمی در حوزه زنان و خانواده نقش ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری خراسان رضوی گفت: این استان نزدیک به 2 میلیون کودک دارد، اما تابه حال اقدامات حمایتی در این استان، نتوانسته است نیاز های این عرصه را به طور کامل پوشش دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۷:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری قزوین گفت: 5 هزار و 162 دانش آموز در استان از آموزش شبکه های آموزش و شاد محروم هستند.
آنا / آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۵:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
اعضای جدید شورای معاونان بسیج اساتید تهران بزرگ با حضور رئیس سازمان بسیج اساتید کشور معارفه و منصوب شدند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۲:۳۶    
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کرمان گفت: سلسله همایش چلچله های ولایتمدارانه با هدف پیوند بین بانوان نسل امروز با بانوان نسل دیروز، به مناسبت هفته دفاع مقدس در کرمان برگزار می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۰:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری قزوین گفت: پنج هزار و 307 دانش آموزبی بضاعت برای استفاده از آموزش های مجازی نیازمند حمایت خیران هستند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل پست استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به امضای تفاهم نامه میان مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری و اداره کل پست استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: این تفاهمنامه با هدف حمایت از توانمندی های زنان سرپرست خانوار و دارای مشاغل خانگی به امضا رسیده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
آموزش مهارت های زندگی ویژه زوجین در فضای مجازی به همت مرکز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوی برگزار می شود.
استانداری اصفهان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفترامور بانوان و خانواده استانداری اصفهان: گزارش اهم اقدامات هفت سال اخیر دفتر اموربانوان وخانوداه استانداری اصفهان در دولت های یازدهم و دوازدهم را اعلام کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۲:۴۵    
شیراز- ایرنا- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری فارس با بیان اینکه در استان فارس مطالبه ای جدی برای احراز سهم مدیریتی زنان نمی بینیم گفت: براساس آمار مشارکت سیاسی و مدنی زنان در فارس اندک است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری فارس گفت: سند ارتقای وضعیت زنان و خانواده در استان فارس با جمع آوری اطلاعات از سازمان ها و دستگاه های مختلف تدوین شده است.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۰۹:۴۰    
الهه غیناقی مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گلستان، ضمن حضور در دومین جلسه مجازی کارگروه فرهنگی و اجتماعی حوزه زنان و خانواده وزارت کشور، گزارش اقدامات بعمل آمده پیرامون دستور جلسات کارگروه را ارائه کرد. ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۰:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روز شنبه ایرنا از معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، با توجه به ظرفیت های سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا، کمیته مداخله مهارت در بحران کرونا در دفتر امور بانوان و خانواده این سازمان با تعامل کانون انجمن های صنفی آموزشگاه های آزاد [...]
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۰۹:۰۹    
الهه غیناقی مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گلستان در گفتگو با مجری طرح مهریار بر بهینه سازی پرتال جامع کسب و کار استان و استفاده از پتانسیل بانوان سرپرست خانوار تاکید و تصریح کرد: اطلاع رسانی بیشتر از تسهیلات و خدمات موجود این طرح مانند ارسال کم هزینه مرسولات پستی موجب توسعه آن خواهد شد. ...
روزنامه خبر شمال   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۰۸:۵۸    
ماه بانو صالح نژاد / اشاره: کمی دیر خبردار می شوم اما قطعا عکاسی و حضور در این جلسه را از دست نمی دهم. سمیه قاسمی طوسی ، مدیرکل امور بانوان و خانواده در استانداری مازندران مسوولی در عین جدیت و دانایی، دوست داشتنی، از طرف او دعوت شده ام به یک جلسه ویدیوکنفرانسی ...
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۰۸:۵۴    
الهه غیناقی، مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری گلستان در جلسه کارگروه اجتماعی، فرهنگی، سلامت زنان و خانواده شهرستان مراوه تپه اذعان کرد: با توجه به بانوان هنرمند این شهرستان در رشته های مختلف، احداث بازارچه دائمی صنایع دستی برای عرضه تولیدات آنان ضروری است. ...
ندای پیشوا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۳:۱۱    
طرح غربالگری سلامت روان و بهداشت زنان روستایی قرچک اجرا شد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، به همت امور بانوان و خانواده فرمانداری شهرستان قرچک خدمات رایگان مامایی و روان شناسی به زنان ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
رخشانی در دیدار با مدیر کل بانوان استانداری استان گفت : امسال زمان بازگشایی مدارس 15 شهریور ماه تعیین شده و دانش آموزان در شرایط خاصی سال تحصیلی جدید را آغاز خواهند کرد ...
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۴:۱۴    
عزیزه امامی، معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار گلستان؛ الهه غیناقی مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری و کلثوم کریم آبادی مدیرکل دفتر برنامه ریزی ...