شنبه ۲۷ دیساعت ۱۶:۲۵Jan 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «امور بانوان و خانواده»

ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری سیستان و بلوچستان گفت: لایحه تامین کرامت و امنیت زنان که به مجلس شورای اسلامی ابلاغ شده نقش مهمی در گسترش گفتمان و ادبیات منع خشونت در جامعه است.
یزد- مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد به مناسبت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا ( س) پیام تسلیتی صادر کرد.
استانداری گلستان   ۷ ساعت پیش    
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گلستان در نشستی مشترک با فرماندار، مدیران شهرستان ترکمن و زنان کارآفرین، مسائل و مشکلات بانوان تولید کننده را مورد بررسی قرار دادند. ...
استانداری گلستان   ۷ ساعت پیش    
امروز طی نشستی با حضور فرماندار شهرستان ترکمن و مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری و با حضور جمعی از مسئولین ادارات و بانوان کارآفرین و تولیدکننده شهرستان، مسائل و مشکلات این بانوان مورد بررسی قرار گرفت. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۲:۰۸    
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری از برگزاری برنامه های مختلف حوزه بانوان در ایام الله دهه فجر و روز زن در استان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری سیستان و بلوچستان گفت: راه اندازی بازار اختصاصی بانوان زمینه رونق کسب و کارهای مختلف بویژه حوزه صنایع دستی و محصولات خانگی را فراهم می کند از اینرو باید هرچه سریع تر فرصت بهره برداری از آن فراهم شود.
استانداری کرمانشاه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۸:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ " زهره رستمی" بیان داشت: گروه کاری زنان و خانواده در راستای توانمندسازی اقتصادی و ارتقاء سلامت و بهداشت روان زنان، تفاهم نامه ای بین دفتر امور بانوان و خانواده استانداری و برخی از ادارات استان منعقد شد و این ادارات موظف به اجرای برنامه های محوله شدند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۸:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان غربی با اشاره به اینکه هفته زن طی سال جاری با دهه فجر مقارن شده، گفت: این تقارن پیام مهمی دارد مبنی بر اینکه زنان در متن انقلاب بوده و در گام دوم نیز نقش آفرین هستند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۵:۳۱    
جلسه ویدئو کنفرانسی متقیان رئیس اداره استثنایی استان و مسئول امور بانوان اداره کل آموزش وپروش در نشست هم اندیشی طرح هدایت (هر دانش آموز یک تبلت، هر تبلت یک کلاس درس و یک مدرسه) با حضور دکتر معصومه ابتکار معاون امور بانوان و خانواده رئیس جمهور، دکتر مینایی پور مشاور وزیر آموزش وپرورش ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری اردبیل گفت: در شرایط کرونایی جامعه کنونی سامانه آموزش مجازی جهاددانشگاهی پتانسیل خوبی برای استان است
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۲۳:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
قم - ایرنا - مشاور امور بانوان و خانواده جمعیت هلال احمر گفت: 90 درصد بانوان قمی در تیم های حمایت روانی و فرهنگی پس از بلایای هلال احمر مشارکت دارند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۳:۴۶    
مسئول طرح حسنا (حامیان سنت نبوی ازدواج) مرکز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوی در استان قم از شروع ثبت نام محافل خانگی بانوان در این طرح خبر داد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۸:۱۳    
اسامی برندگان پویش خانه ام هیئت تو ویژه زوجین توسط مرکز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوی اعلام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کرمان یکی از برنامه های مهم کمیته بانوان دهه فجر انقلاب اسلامی را برگزاری پویش بچه های حاج قاسم سلیمانی عنوان کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل اموربانوان و خانواده استانداری کرمان از برگزاری پویش بچه های حاج قاسم برای حمایت از کودکان نیازمند در استان کرمان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۰۸:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری سیستان و بلوچستان گفت: مشاغل خانگی در استان با توجه به ظرفیت های بالقوه در حال ترقی و گسترش است و باید بستر مجازی برای توسعه پایدار بازار فروش و اتصال آن به بازارهای جهانی فراهم شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری اصفهان گفت: ایام شهادت حضرت زهرا فرصت مناسبی برای شناختن و شناساندن آن شخصیت بزرگ، درک نگاه جدید و ارزش های نوین به شخصیت والای انسان به ویژه زنان و دختران است.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۱:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان قزوین که با حضور معصومه ابتکار معاون امور بانوان و خانواده ریاست جمهوری ، استاندار قزوین، نماینده مردم قزوین البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی و مدیران دستگاههای اجرایی برگزار شد ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۰:۴۵    
مدیر باغ اردوگاه خاتون مشهد وابسته به مرکز امور بانوان وخانواده بنیاد کرامت رضوی از برگزاری دوره ای عمومی و تخصصی با عنوان شروع یک زندگی خلاقانه دراین مرکز فرهنگی خبرداد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۲۰:۴۶    
معاون رئیس جمهور در امور بانوان و خانواده گفت: دولت در سخت ترین شرایط تحریمی و کرونایی برای عبور از مشکلات عزم جدی دارد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۷:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قزوین گفت: در راستای تحکیم بنیان خانواده، طرح ملی گفتگوی خانواده در استان اجرا می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۷:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
معاون امور بانوان و خانواده ریاست جمهوری از یک واحد پرورش گاو شیری در روستای رحمت آباد بوئین زهرا بازدید کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۵:۱۶    
معاون امور بانوان و خانواده ریاست جمهوری گفت: تاکنون 24 درصد مدیریت های عالی و میانی به بانوان شاغل واگذار شده و امیدواریم تا پایان دولت این میزان به 30 درصد برسد.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۰۹:۰۷    
در راستای حمایت از بانوان کارآفرین فعال و بسترسازی برای تاثیرگذاری بیشتر بانوان در حوزه اقتصاد؛ مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گلستان در نشستی مشترک با چوپانی، رئیس اتاق بازرگانی و فریده بستان بان از بانوان کارآفرین پیش کسوت، خواستار راه اندازی مجدد و حضور پررنگ کانون زنان بازرگان استان شد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۰۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری مرکزی گفت: ابتکار عملی که توسط زنان موفق صورت گرفته و توانسته اند ضمن حفظ کسب و کار خود در دوران تحریم ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۰۸:۱۷    
زاهدان- ایرنا- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری سیستان و بلوچستان گفت: موافقت نامه همکاری معاونت زنان با ستاد مبارزه با مواد مخدر در قالب همکاری و پیشگیری در طرح هایی نظیر اجرای طرح ارتقای تاب آوری اجتماعی و گفت وگوی ملی خانواده برای جوامع در معرض آسیب یک ضرورت اجتناب ناپذیر است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۱:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
رشت- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گیلان با اشاره به سهم بالای مشارکت اقتصادی زنان این استان،گفت: نرخ مشارکت زنان گیلانی شش درصد بالاتر از میانگین کشوری است.
یزد فردا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد به مناسبت هفدهم دی ماه روز تصویب قانون کشف حجاب، پیامی صادر کرد.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۸:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
یزد- با حکم "محمدعلی طالبی" استاندار یزد، "اعظم کاظمی" به سمت مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری منصوب شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۷:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: یزد اعظم کاظمی با حکم استاندار یزد به عنوان مدیرکل دفتر امور بانوان استانداری یزد منصوب شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۶:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
استاندار یزد با صدور حکمی مدیرکل جدید دفتر امور بانوان و خانواده استانداری این استان را معرفی و منصوب کرد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
دستغیب مدیر کل دفتر امور بانوان وخانواده استانداری:نگاه ویژه و مثبت اداره کل ورزش و جوانان فارس به بحث زنان با ارزش است و باید از این فرصت برای تقویت ورزش بانوان استفاده کرد*
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۰۹:۴۱    
ایسنا/اردبیل پیش نشست مجازی و حضوری همایش قره باغ با موضوع بررسی تاثیر فرهنگ دینی در تحولات اجتماعی، سیاسی و امنیتی قفقاز و آسیای میانه به همت اداره کل امور بانوان و خانواده استانداری اردبیل و با همکاری جهاددانشگاهی و اداره کل تبلیغات اسلامی استان برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۰۹:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری اصفهان گفت: سه هزار نفر از زنان روستایی این استان در سال جاری آموزش های فنی و حرفه ای و طرح نوین تولید محصولات استاندارد کشاورزی را فرا گرفتند.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۰۸:۵۵    
در بازدید میدانی مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گلستان و هیئت همراه، مشکلات 5 بانوی کارآفرین شهرستان کردکوی مورد بررسی قرار گرفت. الهه غیناقی هدف از این بازدیدها را شناسایی، توانمندسازی و بررسی مشکلات بانوان کارآفرین و ارائه راهکار در خصوص آشنایی با پیشران ها و اتصال به بازار عنوان کرد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۰۷:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری سیستان و بلوچستان گفت: خانه های مهارت فرصتی مطلوب در اختیار خانواده ها بویژه مادران بوده تا مهارت آموخته و خود صاحب کسب و کار شوند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری زنجان گفت: موفقیت در هر برنامه ای به ویژه درحوزه زنان، کودکان و خانواده نیازمند اقدامات مستمر و فراگیر بوده و بر این اساس نمی توان با نگاه بخشی به این مهم دست یافت.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۷:۲۳    
40 نفر از دختران بدون سرپرست مشهد به میزبانی مرکز امور بانوان و خانواده بنیاد کرامت رضوی یک روز شاد دخترانه را در باغ اردوگاه خاتون تجربه کردند.
استانداری اردبیل   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۷:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
نشست علمی، فرهنگی مناقشه قره باغ با همکاری امور بانوان و خانواده استانداری، سازمان تبلیغات اسلامی و جهاددانشگاهی استان بصورت ویدئو کنفرانس در سالن شیخ صفی استانداری برگزار شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۵:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
زنجان-مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری زنجان،گفت: طی 10 ماه گذشته تفاهم نامه هایی با بانک ها برای ارائه تسهیلات منعقد شد و 466 نفر از زنان سرپرست خانوار تسهیلات دریافت کردند.
استانداری کرمانشاه   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۲:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ "حسین خوش اقبال " در جلسه رصد و پایش مشکلات نسوان زندان کرمانشاه که با حضور مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری و جمعی از مدیران در محل سالن امید استانداری برگزار شد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
قزوین- ایرنا- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قزوین و با بیان اینکه زنان به عنوان نیمی از جامعه اثرگذاری عمیقی در تحولات سیاسی، فرهنگی و اجتماعی میهن ما داشته اند، گفت: بر همین اساس نقش و سهم زنان در پیروزی انقلاب اسلامی انکارناپذیر و بسیار پررنگ بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۱:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
استاندار قم از تداوم حمایت و پشتیبانی از خانواده مبتلایان و جانباختگان از کرونا با برنامه ریزی کارگروه امور بانوان و خانواده استانداری خبر داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۲۱:۵۲    
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قم به همراه جمعی از بانوان مسئول در دستگاه های استان با خانواده شهیدان کارکوب زاده دیدار کردند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری خراسان جنوبی از آغاز طرح توان افزایی و ارتقای تاب آوری اجتماعی زنان و خانواده با تاکید بر جوامع محلی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۱۰:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان غربی با اشاره به امضای تفاهم نامه همکاری با اداره کل زندان ها و اقدامات تامین تربیتی آذربایجان غربی گفت: در راستای این توافق، اقداماتی برای تسهیل بازگشت زندانیان زن آزادشده به جامعه اجرایی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۰۷:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری همدان گفت که سند راهبردی نقش و جایگاه بانوان استان در دوران هشت ساله جنگ تحمیلی با همکاری بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس درحال تهیه و تدوین است و به زودی از این سند رونمایی خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری سیستان و بلوچستان گفت: بستر و نمایشگاه های مجازی ظرفیتی مهم برای فروش محصولات بانوان صنعتگر با هدف ایجاد بازار و بازارسازی با توجه به وضعیت کروناست.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۱:۴۳    
مشاور امور بانوان و خانواده فرمانداری تهران از تخصیص160 فقره تسهیلات بانکی بانوان کارآفرین و اصناف آسیب پذیر در شهر تهران خبرداد.
عصر کاسپین   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۱:۲۹    
جلسه کمیسیون امور بانوان و خانواده شهرستان سیاهکل با حضور اعضای این کمیسیون و به ریاست معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری برگزار شد. عصرکاسپین /معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری در این جلسه در سخنانی پس ازگرامیداشت یاد وخاطره شهدا ، به ویژه اولین سالگرد شهادت شهید حاج قاسم سلیمانی ...