شنبه ۱۰ آبانساعت ۱۱:۴۰Oct 2020 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سرپرست خانوار»

روز نو   ۱ ساعت پیش    
به فاصله یک کوچه آپارتمان های لوکس جای خود را به خانه های قدیمی و فرسوده ولی پر از خاطره های زیبا واقع در کوچه های تنگ و ترش قدیمی فرحزاد می دهد. در یک معبر با شیب تند، درست کنار آن چنار کهن و تنومندی که حالا فقط ریشه اش باقی مانده است، یکی از کافه های قدیمی تهران که سال 1315 تاسیس شده ...
شیرازه   ۳ ساعت پیش    
مدیر کاهش آسیب های اجتماعی معاونت اجتماعی سپاه فجر فارس گفت: اشتغال مهمترین عامل صیانت از خانواده های بدسرپرست، زنان سرپرست خانوار و بهبود یافتگان اعتیاد است و تلاش معاونت اجتماعی سپاه فجر رسیدن به راهکارهای میان بر و مستمر در این حوزه است.
خبرگزاری مهر: نتایج اولیه نظرسنجی از بیمه بیکاری که توسط موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی منتشر شد، نشان می دهد بیش از 60درصد بیکاران سرپرست خانوار هستند و 58.4 درصد متقاضیان بیمه بیکاری مستأجر هستند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان زنجان با بیان اینکه 8 هزار زن سرپرست خانوار و 15 هزار نفر مستمری بگیر سازمان بهزیستی استان هستند، گفت: جمعیت سالمند استان در حال حاضر بیش از 10 درصد است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۵:۳۱    
رئیس بهزیستی خاش گفت: دوره دوخت ماسک 3لایه برای زنان سرپرست خانوار زیرپوشش بهزیستی خاش برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۹:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی معاون آموزشی سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی گفت: با اجرای طرح توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار مبتنی بر الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی، برای 330 نفر از بانوان سرپرست خانوار در استان اشتغال زایی شده است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۴:۵۱    
کمیته ی اشتغال گروه اجتماعی، فرهنگی، سلامت زنان و خانواده شهرستان نظرآباد حول محور توانمند سازی زنان سرپرست خانوار تحت پوشش بهزیستی تشکیل شد.
برترین ها / انتخاب   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۱:۱۹   + ۱۳۲ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: نمایندگان مجلس شورای اسلامی به طرح الزام دولت به پرداخت یارانه تامین کالاهای اساسی (کوپن) رای دادند. طرح اصلاح قانون بودجه 1399 کل کشور و الزام دولت به پرداخت یارانه تامین کالاهای اساسی در دستور کار جلسه علنی صبح امروز (چهارشنبه) مجلس قرار گرفت و نمایندگان با 215 رای موافق از ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۰:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان بوشهر گفت: در زمان حاضر 23 هزار سرپرست خانوار روستایی این استان زیر پوشش بیمه اجتماعی کشاورزی قرار دارند.
مدیرکل کمته امداد استان تهران از پرداخت هزینه های بیمه مکمل و فرنشیز 9 هزار و 128 مددجوی تحت حمایت این نهاد در شش ماهه نخست امسال خبر داد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
شهرداری منطقه19 با ایجاد زمینه های اشتغال برای بانوان سرپرست خانوار، خدمات حمایتی خود را از این بانوان توسعه داده است. رئیس اداره امور بانوان شهرداری منطقه19 در این باره گفت: با هدف حمایت از بانوان سرپرست خانوار، ضمن شناسایی و راستی آزمایی بانوانی که دارای شرایط خاص از جمله بدسرپرست ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۲۲:۲۸    
نصرتی گفت: بانوان کارمند بیش از 40 سال، وابستگان درجه یک بانوان دچار سرطان پستان، بانوان سرپرست خانوار و غیره مورد مشمول طرح غربالگری سرطان بانوان استان گلستان هستند.
اقتصاد آنلاین / تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۲:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: در جلسه امروز کمیسیون مصوب شد که 30هزار میلیارد برای یارانه کالایی و معیشتی مردم برای مدت 6ماه از اول مهر تا آخر سال درنظر گرفته شود.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۵۰    
از بین 16 شهرستان استان تهران، 10 سهمیه برای کل شهرستان های تهران در نظر گرفته شد که 2 سهم آن به طرح های توان افزایی و تاب آوری اجتماعی رباط کریم تعلق گرفت.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
بانوی کارآفرین بسیجی که توانسته با یک میلیون تومان وام قرض الحسنه برای زنان سرپرست خانوار اشتغال ایجاد کند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
معیشتی آب ان 99 ، شنبه 10 آبان واریز و قابل برداشت خواهد شد . این بسته ، هشتمین یارانه معیشتی سال 99 می باشد محمد باقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور از واریز نوبت دوازدهم یارانه معیشتی در دهم آبان ماه 99 خبر داده است ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۰:۰۳    
نی ریز(پانا )-مسئول سازندگی حوزه کوثر(خواهران) ناحیه نی ریزگفت به مناسبت آغاز ولایت و امامت امام زمان عج 50 بسته کمک های مومنانه توسط این حوزه بین زنان بی سرپرست و بدسرپرست توزیع شد. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۰۳    
رئیس اداره بهزیستی شهرستان فردیس در محل کار خود در نشستی که با خبرنگار خبرگزاری فارس داشت به پرسش ها در زمینه موضوعات مختلف از جمله دستاوردها ،مشکلات و کمبودها ،مسائل مرتبط با کودکان کار ، معتادین متجاهر ،مددجویان این سازمان و همچنین زنان سرپرست خانوار پاسخ داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۳۹    
رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر قم از برنامه حمایتی شورای شهر از ساماندهی و توانمندسازی بانوان تولیدکننده شهر خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۸:۵۰    
اهالی مسجد حسنی در دوره شیوع ویروس کرونا با راه اندازی شبستان مجازی سعی کردند تعامل خود با یکدیگر برای نشر معارف دین حفظ کنند و با راه اندازی کارگاه خیاطی توانسته برای بانوان اشتغال ایجاد کنند.
میهن نوین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۴:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
مقدمات راه اندازی کارگاه مهارت آموزی قالیبافی و ایجاد مشاغل خانگی ویژه بانوان سرپرست خانوار در شهربانوی بوستان ولایت فراهم شده و بزودی بهره برداری می شود.
پارس نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس گفت: مبلغ نهایی واریزی به حساب سرپرست خانوار در طرح کالابرگ الکترونیکی این هفته در صحن علنی مجلس مشخص خواهد شد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس یازدهم با اشاره به مشکلات زنان سرپرست خانوار خبر از تشکیل وزارتخانه امور اجتماعی جوانان و خانواده داد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه گفت: بالغ بر 105 هزار خانوار نفت سفید سوز در مرکز و شهرهای شمال استان آذربایجان غربی وجود دارد که براساس برنامه ریزی صورت گرفته سهمیه فصل پاییز این خانوارها از ابتدای مهرماه در کارتهای بانکی سرپرست خانوار شارژ شده است
میرملاس نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
جاسم محمدی فارسانی در گفت وگو با ایسنا با اشاره به این که 108 هزار خانوار در لرستان تحت پوشش کمیته امداد هستند و بیش از 48 هزار خانواده از مجموع این تعداد خانوار توسط زنان سرپرست خانوار اداره می شوند، گفت: کمیته امداد با هدف توانمندسازی خانواده ها در بُعدهای مادی و معنوی ...
آوای رشت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
طبق این طرح سهم افراد از یارانه بنزین و سایر حامل های انرژی در قالب وان به سرپرست خانوار اعطا می شود. فرد می تواند سهمیه وان دریافتی را طی ماه با مصرف انواع انرژی مصرف کند یا آن را (یا مازاد آن) در بورس بفروشد و پول نقد دریافت کند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۶:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل بهزیستی استان قزوین از اجرای طرح مراقبت از خانواده در بین زنان سرپرست خانوار زیر پوشش این نهاد خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۵:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - شعله های آتش در سایت پسماند صفیره اهواز دوباره زبانه کشید اما این بار در محل استراحت و کانکس کارگران زن این سایت که هفت ماهی است خانه نشین شده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد امام خمینی گفت: با توجه به اینکهدحدود 65 درصد خانوارهای تحت پوشش این نهاد زنان سرپرست خانوار هستند مهمترین راهبرد ما ایجاد اشتغال خانگی است.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۵۸    
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گلستان در آیین افتتاح طرح غربالگری بیماریهای زنان اظهار کرد: اولویت اجرای این طرح با زنان سرپرست خانوار است. وی تصریح کرد: این طرح رایگان و در فاز اول برای 400 هزار خانم تحت پوشش تامین اجتماعی و 50 هزار خانم تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اجرایی می شود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها- وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه "75 هزار نفر از فرهنگیان برای طرح مسکن تأیید شدند" گفت: اولویت این واحدها با زنان سرپرست خانوار است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۹:۰۷    
عضو شورای شهر رشت کلیات طرح "منزلت کارت" ویژه سالمندان، معلولان و زنان سرپرست خانوار را که جهت جفظ کرامت انسانی، کمک به بهبود شرایط اقتصادی و اشاعه فرهنگ مهربانی ارائه شده، تشریح کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
تعداد قربانیان کرونا هر روز افزایش می یابد و بر همین اساس توصیه ها و سفارشات بهداشتی هم بالا می رود. اما نباید خیلی ساده از کنار افراد فوت شده عبور کرد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
رشت _ ایرنا_ طرح منزلت کارت غروب امروز "چهارشنبه" با امضای 9 عضو شورای اسلامی رشت از سوی رییس کمیسیون بهداشت و محیط زیست شورای اسلامی این کلانشهر ارایه شد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
حمید رضا حاجی بابایی گفت: دولت مکلف است نسبت به تأمین و پرداخت یارانه اعتبار خرید به هر فرد ایرانی از طریق واریز اعتبار به کارت یارانه نقدی سرپرست خانوار به مبلغ یک میلیون و 200هزار ریال برای هر یک از افراد سه دهک اول و مبلغ 600هزار ریال برای هر یک از افراد سایر دهک ها اقدام کند.
سرانجام پس از کش وقوس های فراوان معاون امور زنان و خانواده رییس جمهور از رای ندادن کمیسیون بودجه مجلس به لایحه توانمند سازی زنان سرپرست خانوار خبر داد؛... ایجاد شده در تاریخ: چهارشنبه 30 مهر 1399 - 15:21 آخرین ویرایش:چهارشنبه 30 مهر 1399 - 18:52 ...
برترین ها / جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۲۹   + ۵۴ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: رئیس کمیسیون برنامه و بودجه ومحاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: با تصویب طرح اصلاح قانون بودجه سال 1399 کل کشور، دولت به پرداخت یارانه برای تامین کالاهای اساسی ملزم شد. ...
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه طرح توانمندسازی زنان سرپرست خانوار در 24 استان در حال اجراست، گفت: اجرای این طرح نقاط قوت فراوانی، نظیر شناسایی فرصت ها و مزیت های استان، اعطای تسهیلات به پیشرانان جهت تهیه تجهیزات برای گسترش و توسعه کاربرای استان دارد.
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۴۸   + ۲۰ سایت دیگر  
همه کارشناسان بر لزوم افزایش نقش بیمه های عمر و سرمایه گذاری در زندگی اقتصادی مردم تاکید دارند، اما درباره چگونگی پیاده سازی این روند کمتر اظهار نظر شده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان خدابنده از راه اندازی مرکز خیریه در خدابنده با همکاری خیرین خبر داد و گفت: در این راستا برای 60 زن سرپرست خانوار اشتغالزایی می شود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
اولین نمایشگاه "صنایع دستی زنان کارآفرین و مشاغل خانگی زنان سرپرست خانوار" در قرچک برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۳۱    
این مجتمع با مدیریت الهام شهسواری، خدماتی در حوزه پیشگیری از آسیب ها، کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل، توانمند سازی زنان سرپرست خانوار و حرفه آموزی را انجام می دهد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۶:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
نوشهر - ایرنا - رکود ناشی از شیوع کرونا بر فروش دست بافته های زنان مازندرانی بویژه فرش و تابلو فرش در کنار گرانی مواد اولیه ، معیشت این زنان را که تعدادی از آنها سرپرست خانوار محسوب می شوند تحت تاثیر قرار داده است.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۱:۴۳    
اصفهان (پانا) _ تعداد 41 سبد کالا در رزمایش مهراربعین به بانوان فرهنگی حوزه آموزش پرورش زرین شهر اهدا شد. با پیگیری های انجام شده توسط کارشناس محترم امور بانوان ،در آموزش و پرورش زرین شهر ، تعداد 41 سبد کالا در رزمایش مهراربعین توسط حوزه ی مقاومت شهید تندگویان ذوب آهن اصفهان ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۵۱    
کارگاه آموزش و اشتغالزایی سبدبافی با ظرفیت ایجاد اشتغال برای زنان سرپرست خانوار به همت خواهران بسیجی پایگاه فاطمیه حوزه مقاومت فاطمه الزهرا(س) سپاه ناحیه ملایر افتتاح شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها_ در مراسمی با حضور مسئولان نخستین نمایشگاه و بازارچه دستاوردهای زنان کارآفرین و زنان سرپرست خانوار شهرستان در محل اداره ارشاد افتتاح شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۲۳    
باجلان با اشاره به تشکیل هیئت اندیشه ورز در کانون فرهنگی هنری عصر انتظار ، گفت: این هیئت در محورهای فرهنگی و هنری اقدام به ارایه ایده و طرح می کند. علاوه بر این، یکی از رویکردهای این کانون ایجاد اشتغال برای بانوان سرپرست خانوار است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۷:۲۹    
کارگاه توانمندسازی زنان سرپرست خانوار در منطقه عشایری سردشت از توابع شهرستان لردگان برگزار شد.
برترین ها / میهن نوین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۸:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری آنا: به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری آنا از پولتیکو، مقبولیت دونالد ترامپ در میان زنان عمدتاً سرپرست خانوار حومه نشین شهر ها افول کرده، حمایت افراد پا به سن گذاشته را از دست داده و با موجی از آرای زودهنگام به نفع رقیب دموکرات خود مواجه شده است. ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
تهران (پانا) -یک روانشناس معتقد است شیوع پاندمی کرونا و تعطیلی بسیاری از مشاغل، شرایط روانی زنان سرپرست خانوار و مجردی که امرار معاششان بر عهده خودشان است را سخت کرده است این در حالیست که با شیوع بیماری کرونا تعداد مراجعات زنان به روانشناسان و گله مندی آنان نسبت به شرایط فعلی و اضطراب و افسردگی ...