یکشنبه ۲۹ فروردینساعت ۰۱:۲۴Apr 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سرپرست خانوار»

کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۳:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
بانوی کارآفرین البرزی حدود سه سال است با راه اندازی یک آموزشگاه فرهنگی-هنری به ایجاد و رونق کسب و کارهای فرهنگی و افزایش درآمد خانواده های تحت حمایت کمیته امداد کمک می کند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۵۱    
وفایی گفت: 27 واحد مسکونی به زنان بی سرپرست و مردان سرپرست خانوار مددجو واگذار می شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
عمادی گفت:48 هزار و 880 خانوار مددجوی تحت حمایت کمیته امدادمازندران را زنان سرپرست خانوار تشکیل می دهند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۱:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
یک تولیدکننده صنایع دستی می گوید: متاسفانه اغلب هنرمندانی که در حوزه صنایع دستی در روستاها و شهرستان های کوچک کار می کنند یا سرپرست خانوار هستند یا به طور کلی معیشتشان از این راه تامین می شود که با تعطیل شدن کارگاه های صنایع دستی، امیدشان نیز از بین رفته است.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۰۵    
سپهرغرب، گروه اجتماعی - آذین رضایی: زنان سرپرست خانوار انتظار حمایت های بلاعوض ندارند درخواست و دغدغه آن ها ایجاد اشتغال پایدار و درآمد مناسب برای تأمین خانواده است که چشمشان به دست مادران است و با ایجاد شرایط کرونایی روزهای سختی را می گذرانند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۴۱    
با راه اندازی یک کارگاه خیاطی توسط مرکز نیکوکاری مرصاد سیرجان زمینه اشتغال 30 نفر از زنان سرپرست خانوار فراهم شده و درآمد حاصله به مددجویان زیر پوشش کمیته امداد شهرستان اختصاص می یابد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره بهزیستی شهرستان ابهر از برداشت محصول بید مشک توسط زنان سرپرست خانوار تحت پوشش بهزیستی این شهرستان خبر داد و گفت : توانمند سازی زنان سرپرست خانوار گامی در کاهش آسیب های اجتماعی است .
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۵۳    
امیدیان: مسئله توانمند سازی زنان سرپرست خانوار و رسیدگی به نیاز های آنها به طور ویژه ای مورد توجه این شهرستان قرار داشته و در سال جدید با تمام توان در جهت بهبود معیشت و رسیدگی به مشکلات توانخواهان این شهرستان تلاش خواهیم کرد
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
با اقدامات انجام شده 115 زن سرپرست خانوار تحت حمایت بالای 55 سال و دارای سابقه بیمه پردازی 9 سال توسط کمیته امداد استان زنجان، با پرداخت حق بیمه سنوات مورد نیاز برای بازنشستگی آنان به صورت یکجا از طریق این نهاد، مشمول دریافت مستمری تأمین اجتماعی شده و از چرخه حمایتی خارج خواهند شد
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۰۵    
رسول خادم از پیشکسوتان کشتی کشور و از اعضای موسسه خیریه امام علی ابن ابی طالب با فرماندار بندرگز دیدار و گفت و گو کرد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری بندرگز؛ این دیدار بمنظور هماهنگی و تسهیل در امور اداری برای احداث و راه اندازی دو مرکز خیریه با محوریت زنان سرپرست خانوار ...
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۰۰    
طرح مشترک گلخانه اقتصاد مقاومتی با هدف تولید و تکثیر گل های زینتی و ایجاد اشتغال برای خانواده های محروم و سرپرست خانوار که با حمایت مجمع بسیج شهرستان ساری و گروه جهادی شهید فهمیده در محل مرکز نیکوکاری گلرویان ساری ایجاد گردیده است، افتتاح گردید .
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۱۷   + ۸۱ سایت دیگر  
مقرر شده است به منظور کمک به سبد خرید خانوار های یارانه بگیر، یارانه ای تحت عنوان ماه مبارک رمضان به 60 میلیون نفر پرداخت شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران از بی توجهی معاونت فرهنگی و اجتماعی به اجرای مصوبه حمایت از مشاغل خانگی تولیدی افراد در معرض آسیب بخصوص زنان سرپرست خانوار انتقاد کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
با پیگیری های حوزه مشارکتهای مردمی اداره و نیز همراهی خیرین و موسسات خیریه فعال در شهرستان بیش از 1600 بسته غذایی شامل موادی چون : روغن، برنج، رب گوجه و... و. جهت معلولین و زنان سرپرست خانوار در سه ماه پایانی سال 99 توزیع گردیده است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
مجلس تکلیف کرده بود که در سال 1400 مبلغ وام ازدواج برای برخی زوجین 100 میلیونی باشد و سهم فرد از حساب یارانه اش هم بتواند وثیقه دریافت وام قرار بگیرد. اما آنچه امروز مردم با آن مواجه اند وام 70 میلیونی برای همه زوجین و لزوم گروسپاری 16 تا 20 کارت بانکی سرپرست خانوار به عنوان وثیقه است!
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
چند روز پیش معاون رئیس جمهور در مراسم قدردانی از زنان کارآفرین برتر گفت سختی شرایط را درک می کنیم و به همین علت از جمله محورهای سند ارتقای وضعیت زنان و خانواده که در شورای برنامه ریزی هر استان به تصویب رسیده ...
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست جهاد دانشگاهی لرستان از ایجاد بیش از 3000 فرصت شغلی توسط این واحد در استان خبر داد. دکتر امین سلاحورزیان در گفت وگو با ایسنا با بیان اینکه حوزه اشتغال از جمله بخش هایی است که به ساختار جهاد دانشگاهی استان ملحق شده است ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۳۳    
مدیرکل بهزیستی فارس ضمن اشاره به واگذاری 1100 واحد مسکونی به مددجویان و زنان سرپرست خانوار بهزیستی فارس از استمرار این پروژه در سال 1400 خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی فارس با توضیح فعالیت های بهزیستی در سال 99 ضمن اشاره به واگذاری بیش از 1100 واحد مسکونی به مددجویان و زنان سرپرست خانوار بهزیستی فارس از ادامه دار بودن این پروژه در سال1400خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی فارس ضمن اشاره به واگذاری 1100 واحد مسکونی به مددجویان و زنان سرپرست خانوار بهزیستی فارس از استمرار این پروژه در سال 1400 خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۰۹    
به گزارش روابط عمومی اداره بهزیستی قیروکارزین واحد مسکونی جانمایی شده در طرح خاتم شهرستان قیروکارزین با حضور رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی وکارشناس فنی، نمایندگان بهزیستی و قرارگاه خاتم الانبیا (ص)،پیمانکار پروژه ومالک واحدمربوطه تحویل موقت شد ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس یازدهم با بیان اینکه عملکرد دولت آقای روحانی در حوزه مسکن بجز خرابکاری، تقریبا هیچ بود؛ گفت: نتیجه عملکرد دولت تدبیر و امید فقط ناامید شدن بیش از 12و نیم میلیون سرپرست خانوار نیازمند مسکن است و عباس آخوندی به عنوان بازوی دولت کاری کرد که جوانان امروز حتی نمی توانند خواب مسکن ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
بانوی کارآفرین همدانی با ایجاد کارگاه کوچک گلیم بافی، به خودکفایی 50 بانوی سرپرست خانوار و مددجوی بهزیستی کمک کرده است.
لنگه نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۲۲:۲۳    
تهیه بسته های معیشتی ویژه ماه مبارک رمضان جهت ایتام، زنان سرپرست خانوار و نیازمندان
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۹:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
یارانه نقدی فروردین ماه به مبلغ 45 هزار و 500 تومان امشب به حساب سرپرست خانوار واریز می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۹:۱۵   + ۵۱ سایت دیگر  
اولین یارانه نقدی در سال جدید امروز به حساب سرپرست خانوار ها واریز می شود.
صبح قزوین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جهاد دانشگاهی قزوین گفت: طرح توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار با تعامل معاونت امور بانوان ریاست جمهوری اجرایی شد و در فاز اول این طرح در استان قزوین مجموعا 111 نفر توانمند شدند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۲۶    
یکصد و 70 نفر از زنان سرپرست خانوار تحت حمایت بهزیستی در استان چهارمحال و بختیاری عضو گروههای همیار هستند و به منظور دستیابی به استقلال و خودکفایی اقتصادی و اجتماعی تلاش می کنند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۱:۱۶    
یکصد و 70 نفر از زنان سرپرست خانوار تحت حمایت بهزیستی در استان چهارمحال و بختیاری عضو گروههای همیار هستند و به منظور دستیابی به استقلال و خودکفایی اقتصادی و اجتماعی تلاش می کنند.
روزنامه وارش   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۸:۵۳    
در کشور ما طی آمارهای ارائه شده حدود 3میلیون زنان سرپرست خانوار وجود دارد. طبق تعریف مرکز آمار ایران، زنان سرپرست خانوار به زنانی گفته می شود که بدون حضور منظم و یا حمایت یک مرد بزرگسال، سرپرستی خانوار را بر عهده می گیرند و مسئولیت اداره اقتصادی، تصمیم گیری های عمده و حیاتی خانوار را بر عهده دارند ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر تهران یک فوریت لایحه طرح جامع توانمندسازی زنان سرپرست خانوار شهر تهران را تصویب کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۳:۵۶    
شورای شهری ها امروز، یک فوریت لایحه توانمندسازی لایحه زنان سرپرست خانوار را تصویب کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران با اشاره به طرح جامع توانمندسازی زنان سرپرست خانوار گفت: قبلا مصوبه ای در این زمینه وجود داشته و تصویب این لایحه دیگر به نظرم گول زدن مردم است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر تهران به یک فوریت لایحه طرح جامع توانمندسازی زنان سرپرست خانوار شهر تهران رای مثبت داند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت: شهرداری پایتخت در قالب لایحه طرح جامع توانمندی سازی زنان سرپرست خانوار ، خدمات رسانی به این قشر را ساماندهی می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۱:۵۱    
عضور شورای شهر تهران نسبت به تورم قوانین در دوره مدیریت پنجم و عدم اجرای آن انتقاد کرد و گفت: شورا در زمینه زنان سرپرست خانوار قبلا مصوبه داشته و تصویب یک لایحه دیگر گول زدن مردم است.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۶:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با حضور در صحن شورا از اقدامات شهرداری برای استقبال از نوروز 1400 به اعضای شورای شهر گزارش می دهد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۴:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-معاون توانمندسازی امور زنان شهرداری تهران با اشاره به فعالیت مراکز توانمندسازی کوثر در املاک بلااستفاده شهرداری گفت: در حال حاضر 800 زن در این مراکز مشغول به کار هستند.
گفت: شهرداری برای توانمندسازی و تقویت زنان سرپرست خانوار و ورود آنها به بازار دیجیتال دوره های مهارت آموزی دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی برگزار کرد. زهرا بهروزآذر ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
هشت مرکز مثبت زندگی در اسفند ماه سال 99 با واگذاری بیش از 3500 پرونده مربوط به افراد دارای معلولیت و زنان سرپرست خانوار در شهرستان ملارد شروع به فعالیت نمودند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
وحید حسین زاده معاون امور اجتماعی بهزیستی مازندران، دکتر علی ناصری ذیحساب بهزیستی استان وموسوی مدیر بهزیستی شهرستان ساری از بازارچه ومرکز گروه همیار زنان سرپرست خانوار نقشینه ساری بازدید کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۷:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
در هشت سال اخیر چه اقداماتی در حوزه زنان برای اشتغال ایجاد شد؟ بخشی از آن ها را در این گزارش ببینید. منابع آمار: وزارت کار، معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده
روزنامه خبر شمال   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
آمار زنان آسیب دیده، سرپرست خانوار و بانوان نیازمند حمایت در مرکز استان مازندران بالاست اما به همان میزان، ظرفیت سازی برای به کارگیری این زنان در اقتصاد خُرد Microeconomics هم کم نیست و با اجرای طرح های ویژه، اعمال مدیریت و نظارت ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۰:۰۱    
دنیای اقتصاد- گرگان: شهردار گرگان از توزیع بسته های حمایتی شهرداری گرگان به بانوان سرپرست خانوار حاشیه شهر خبر داد.
نبض بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۰۸:۱۰   + ۳۰ سایت دیگر  
دولت امسال در کنار واریز یارانه نقدی باید به خانوارهای ساکن مناطق فاقد لوله کشی گاز طبیعی به طور میانگین یارانه ای معادل 33 کیلو گاز مایع در هر ماه پرداخت کند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۰۶:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
منیره بهجتی؛ زن سرپرست خانوار که اکنون کارآفرین است و اشتغال زایی کرده در توصیه ای به زنان مانند خود گفت: به زنان مانند خودم می گویم به خودشان بیایند و بدانند با خانه نشستن هیچ دردی دوا نمی شود پس بیرون از خانه بیایند و کار کنند و با عزت سرشان را مقابل فرزندان خود بالا بگیرند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۴:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در بیست و سومین دوره شورای مرکزی فعالیت های خوبی را برای پیگیری مشکلات معیشتی مردم و مشکلات زنان سرپرست خانوار داشت و برنامه های سیاسی، فرهنگی و... قابل توجهی را برگزار کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۱:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- رییس تامین اجتماعی سبزوار گفت: هزار و 287 زن سرپرست خانوار در این شهرستان با معرفی کمیته امداد حضرت امام (ره) و بهزیستی زیر پوشش خدمات بیمه تامین اجتماعی قرار گرفته اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۰:۴۶    
مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری سیستان و بلوچستان گفت: طرح توانمندسازی زنان سرپرست خانوار در سکونت گاه های غیررسمی این استان بزودی اجرا می شود.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۰۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با حضور در یک واحد کارگاه کارآفرینی زنان سرپرست خانوار در حاشیه شهر مشهد، از نزدیک در جریان فعالیت ها و مشکلات فعالان این واحد تولیدی قرار گرفت.