یکشنبه ۰۶ آذرساعت ۰۲:۲۱Nov 2022 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سرپرست خانوار»

ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۴:۵۶    
رئیس سازمان بسیج جامعه زنان کشور از افتتاح 63 مرکز کارآفرینی بانوان به ویژه بانوان سرپرست خانوار در ایام هفته بسیج خبر داد.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۲:۲۲    
شنبه پور بندری گفت: پنج سال پیش با گرفتن وام از بسیج سازندگی استان هرمزگان کارگاه خود را توسعه دادم و در حال حاضر 27 نفر در این کارگاه مشغول به فعالیت هستند که اکثر این ها از بانوان سرپرست حانوار هستند.
پلیس فتا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا اصفهان از شناسایی فردی که به بهانه استعلام علت قطع شدن یارانه اقدام به ارسال پیامک جعلی و برداشت از حساب شهروندان می کرد، خبر داد. پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا: رئیس پلیس فتا اصفهان در خصوص این خبر گفت ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۰:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل بقاع متبرکه و اماکن مذهبی سازمان اوقاف و امور خیریه از اجرای طرح شمیم خدمت در بیش از 500 امامزاده و بقعه کشور خبر داد و گفت: در قالب این طرح کارگاه هایی به منظور ارائه آموزش برای بانوان به ویژه زنان بی سرپرست و بد سرپرست خانوار با همکاری سازمان فنی و حرفه ای برگزار می شود.
تابناک ایلام   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مسئول طرح فدک استان ایلام اظهار کرد :کارگاه ریسندگی طرح فدک با هدف اشتغالزایی، تولید محصولات خانگی، حمایت از کسب و کار خانگی، ایجاد مشاغل پایدار برای زنان سرپرست خانوار به مدت دو سال در ایلام شروع شده است.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۹:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی اقتصادی دولت با بیان اینکه در روزهای آینده طرح آزمایشی کالابرگ الکترونیک اجرا می شود، توضیحات بیشتری از چگونگی اجرای این طرح در قالب شبکه ملی اعتبارات (شما) ارائه کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۸:۲۱    
به گزارش روابط عمومی بهزیستی شهرستان آمل؛ کبری اسفندیاریان رییس اداره بهزیستی شهرستان آمل ضمن حضور در غرفه های زنان سرپرست خانوار و افراد دارای معلولیت از حمایت بهزیستی جهت حضور مستمر مددجویان در اینگونه نمایشگاه ها خبر داد ...
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۲۱:۳۳   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی اقتصادی دولت با بیان اینکه در روزهای آینده طرح آزمایشی کالابرگ الکترونیک اجرا می شود، توضیحات بیشتری از چگونگی اجرای این طرح در قالب شبکه ملی اعتبارات (شما) ارائه کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۱:۵۴    
جانشین فرمانده سپاه ناحیه ایلام در آیین افتتاح کارگاه ریسندگی در ایلام گفت: به مناسبت هفته بسیج در راستای کارآفرینی و اشتغال زنان سرپرست خانوار این کارگاه افتتاح شد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
مسئول سازمان بسیج جامعه زنان سپاه کربلا از افتتاح 15 مرکز کارآفرینی در حوزه های مقاومت خواهران با اولویت زنان بی سرپرست و بدسرپرست خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
بازارچه ای برای حمایت از بانوان سرپرست خانوار منطقه17 در مجموعه شهربانو برپا شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون اجتماعی بهزیستی استان گلستان گفت: بیش از 6 هزار زن سرپرست خانوار تحت پوشش بهزیستی قرار دارند و یک هزار و 100 زن سرپرست خانوار گلستان از ابتدای سال آموزش های مهارتی فرار گرفتند.
بازار کار   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۵:۱۲    
استاندار یزد با تاکید بر لزوم پیگیری موضوعات مربوط به راه اندازی موزه زنده صنایع دستی در استان، اهتمام به ایجاد اشتغال در مناطق کمتر برخوردار استان با آموزش صنایع دستی و ایجاد بازار فروش برای آن را خواستار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۱:۵۱    
جلسه هماهنگی فرآیند آماده سازی شغلی زنان سرپرست خانوار با حضور "وجیهه محمدی فلاح" مدیرکل بهزیستی استان البرز،معاون امور اجتماعی ،کارشناس مسؤل دفتر توانمندسازی خانواده و زنان با نماینده بنیاد برکت استان البرزو نماینده شهرستان های کرج و فردیس برگزار گردید .
برترین ها / فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۳:۵۹   + ۱۹ سایت دیگر  
براساس وعده جدید سازمان هدفمندی یارانه ها یک خانوار چهار نفره که در هفت ماه گذشته مشمول یارانه نبودند، در مجموع بین 8 تا 11 میلیون تومان یارانه باید دریافت کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۹:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
بانوی تحت حمایت کمیته امداد با دریافت تسهیلات اشتغال زایی توانست زمینه اشتغال 30 نفر از زنان سرپرست خانوار کرمانی را فراهم کند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - معاون امور اجتماعی بهزیستی استان اردبیل گفت: 6 هزار زن سرپرست خانوار در قالب 13 هزار و 500 نفر در این استان زیرپوشش بهزیستی قرار گرفتند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۳:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
فیروزی با بیان اینکه از سال گذشته نسبت به افزایش تعداد خانواده های تحت پوشش بهزیستی اقدام شد و از ابتدای سال جدید بالغ بر پنج هزار و 100 زن سرپرست خانوار تحت پوشش بهزیستی قرار گرفتند، گفت:تمام زنان سرپرست خانوارتحت پوشش بهزیستی مستمری بگیر هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور اجتماعی بهزیستی استان اردبیل گفت: 6 هزار زن سرپرست خانوار در قالب 13 هزار و 500 نفر در این استان زیرپوشش بهزیستی قرار گرفتند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
قائم مقام کمیته امداد چهارمحال و بختیاری گفت: از ابتدای امسال تاکنون 118 زن سرپرست خانوار مددجوی این نهاد در استان تحت حمایت بیمه تأمین اجتماعی قرار گرفتند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۳:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
لایحه شهرداری تبریز مبنی بر توانمندسازی زنان بی سرپرست و یا سرپرست خانوار جهت ایجاد کارگاه و فعالیت های اقتصادی با اکثریت آرا توسط شورای اسلامی شهر تبریز به تصویب رسید.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
ابراهیمی گفت: کانون باب الحوائج (ع) روستای دهنو از بدو آغاز به کار تاکنون علاوه بر برگزاری دوره های آموزش قرآن کریم، دغدغه اشتغال بانوان بی بضاعت سرپرست خانوار را داشته و اشتغال و کارآفرینی این بانوان را در اولویت فعالیت های خود قرار داده است.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۰۸:۳۶    
طرح توانمندسازی زنان سرپرست خانوار در استان اجرایی شد/ فعالیت 12 هزار هنرمند استان در حوزه صنایع دستی، عناوین مهم روزنامه های امروز 29 آبان در چهارمحال و بختیاری است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۶:۱۸    
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: توانمندسازی، بیمه و اختصاص سهمیه برای اشتغال زنان سرپرست خانوار، کمک به اشتغال خانگی، تخصیص اعتبار برای کلینیک های ناباروری، پوشش بیمه ای ناباروری و ... از جمله اقدامات انجام شده و درحال پیگیری حوزه بانوان در استان است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۵:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد-ایرنا- استاندار چهارمحال و بختیاری به اجرای طرح توانمندسازی زنان سرپرست خانوار در استان اشاره کرد و گفت: بیمه زنان سرپرست خانوار، تخصیص سهمیه اشتغال، اعطای اعتبارات برای ایجاد کارگاه های تولیدی و زمینه سازی برای اشتغال خانگی از جمله طرح های حمایتی برای بانوان است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۵:۰۱    
بخش عمده مشکلات زنان سرپرست خانوار این روزها به مسائل مالی و اقتصادی بازمی گردد که نیاز به حمایت و نگاه دولتی دارد تا بتوانند در جامعه سر بلند کنند و مشکلات شان را به طریق درست حل کنند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۴:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، یک کاربر فضای مجازی طی توییتی نوشت: بی شرف ها به فرهنگسرا حمله کردن، چرخ خیاطی و دارقالی زنان سرپرست خانوار رو آتیش زدن حداقل 30 خانواده رو از نون خوردن انداختن به نظرشون الان دیگه اون زنان آزاد شدن
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۰:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون اجتماعی بهزیستی گلستان گفت: از ابتدای سال تاکنون 45 نفر از تسهیلات اشتغالزایی، استفاده کرده اند.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مشاوره حقوقی آنلاین؛ سرنوشت حقوق بازنشستگی بعد از فوت یکی از موضوعات مهمی است که بسیاری از خانواده ها بعد از فوت سرپرست خانوار در مورد چند و چون آن سوال می پرسند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۱۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
اغتشاشگران فرهنگسرای نور فولادشهر را که محل اشتغال 35 بانوی هنرمند و سرپرست خانوار بود آتش زدند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۰۰:۰۱    
قم- ایجاد محدودیت های اینترنتی باعث نابودی کسب و کار بسیاری از زنان سرپرست خانوار شده و آنها را خانه نشین و یا دست فروش کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۸:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه 19 گفت: مرکز کارآفرینی خدمات خودرویی منطقه با هدف فراهم شدن زمینه اشتغال و توانمند سازی زنان سرپرست خانوار و فرزندان آنها، خدمات خودرو به شهروندان ارائه می دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۵:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره بهزیستی آمل با بیان اینکه یک هزار و 300 زن سرپرست خانوار در این شهرستان شناسایی شده است، گفت: چتر حمایتی بهزیستی این شهرستان برای 8 هزار و 200 معلول این شهرستان مهیا شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
شهردار پردیس گفت: پارک پردیسان در زمینی به مساحت 22 هزار مترمربع و اعتبار 20 میلیارد تومان به منظور اشتغال بانوان سرپرست خانوار به بهره برداری می رسد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۰۹:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) همدان گفت: در هفت ماهه نخست سال با مبلغ 125 میلیارد و 600 میلیون تومان برای یک هزار و 600 زن سرپرست خانوار ایجاد اشتغال شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۱:۴۲    
بروجرد - ایرنا - رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) بروجرد گفت: هفت هزار و 229 خانوار با سرپرست زن از حمایت های این نهاد در حوزه های مختلف در شهرستان بروجرد برخوردار هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۰۷:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
در روستای ازمیغان طبس بانوان سرپرست خانوار با آموزش های فنی و حرفه ای ، گلیم بافی را آموزش می بینند تا گرهی از مشکلاتشان باز شود.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۰:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان تهران، گفت: 50 تا 100 میلیون تومان وام مشاغل خانگی از طریق صندوق امداد ولایت به زنان سرپرست خانوار تحت حمایت کمیته امداد پرداخت می شود.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۵:۴۴    
نمایندگان مجلس با ارائه تذکر کتبی به دولت درباره مشکلات کار و معیشت روزمره مردم و اقشار فرودست، خواستار اهتمام بیشتر دولت و هیات وزیران در این امور شدند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - معاون امور اجتماعی بهزیستی استان اردبیل گفت: تاکنون 274 گروه خودیار در 111 روستای این استان شکل گرفته و ساماندهی شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۰:۴۶    
مشهد- ایرنا- مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان خراسان رضوی گفت: تقویت ارائه آموزشهای فنی و مهارتی در مناطق حاشیه نشین شهرها در دستور کار است و در این راستا چهار هزار و 775 نفر از ساکنان حاشیه های شهرها و زنان سرپرست خانوار و خانه دار از ابتدای امسال از این آموزشها بهره مند شده اند.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۰۸:۵۹   + ۷۳ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل مستمری های سازمان تأمین اجتماعی از تسهیل برقراری حق عائله مندی برای زنان مستمری بگیر سرپرست خانوار خبر داد.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۰۸:۵۹    
بانوی مددجوی کارآفرین با دریافت تسهیلات اشتغال کمیته امداد، کسب و کار کوچک خود را با به کارگاهی مجهز تبدیل کرده و در آرزوی ایجاد شغل برای زنان سرپرست خانوار است.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۰۸:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
فراخوان اداره و ارائه خدمات در فضاهای فرهنگی متعلق به این سازمان سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان ویژه اشخاص حقیقی و حقوقی واجد شرایط منتشر شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۱۳:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون تعهدات اداره کل تامین اجتماعی استان یزد از تسهیل برقراری حق عائله مندی برای زنان مستمری بگیر سرپرست خانوار خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
معاونت امور اجتماعی اداره کل بهزیستی استان در راستای توانمند سازی زنان سرپرست خانوار برنامه های متعدد و متنوعی را در قالب حمایتهای مستمر و غیرمستمر انجام می دهد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۰۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا - زندگی زنانی که علاوه بر وظیفه مادری و یا زن بودن باید بار سنگین مسوولیت تامین معاش زندگی چند نفر را به دوش بکشند بسیار سخت و گاهی طاقت فرساست.
بازار کار   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۱۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور اجتماعی بهزیستی لرستان گفت: زنان سرپرست خانوار و دختران خودسرپرست در نوبت برای دریافت خدمات از صندوق بیمه کشاورزان، روستائیان و عشایر هستند.
شفا آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۱۷:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
طی سال های اخیر با رشد آمار زنان سرپرست خانوار مواجه بوده ایم؛ زنانی که به دلایل مختلف از جدایی و طلاق گرفته تا فوت همسر و حتی مجرد ماندن ناگزیر شده اند سرپرستی خود و چند نفر دیگر از اعضای خانواده شان را به دوش بکشند
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۱۴:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: براساس تفاهم نامه ای که میان کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) و وزارت کشور منعقد شده است بانوان سرپرست خانوار در استان شناسایی و برای توانمندسازی و ارتقاء سلامت اجتماعی آنان برنامه ریزی می شود.