پنجشنبه ۰۷ مردادساعت ۰۰:۵۹Jul 2021 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سرپرست خانوار»

تحلیل بازار   ۸ ساعت پیش    
زنجان- نهاوندی، رئیس اتحادیه آرایشگران زنانه زنجان گفت: بسیاری از آرایشگرهای زنانه در استان زنجان زنان سرپرست خانوار هستند و تاکنون حمایت لازم از آرایشگران استان انجام نشده است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۷:۳۸    
مدیرکل بهزیستی فارس با اشاره به اینکه مبلغ وام قرض الحسنه برای اشتغال زنان سرپرست خانوار تحت پوشش بهزیستی به 100 میلیون تومان افزایش یافته گفت: ابلاغیه پرداخت این وام و اجرایی شدن آن هنوز از طرف بانک مرکزی ارسال نشده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
نشست بین المللی بین ایران و اندونزی با همکاری معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری و جهاد دانشگاهی واحد الزهرا(س) با موضوع اقدامات و نوآوری ها در توانمندسازی زنان سرپرست خانوار روز سه شنبه 5 مرداد 1400 در محل جهاد دانشگاهی الزهرا(س) برگزار گردید ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۶:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان هرمزگان گفت: طرح توانمندسازی زنان سرپرست خانوار و زنان ساکن در حاشیه شهر با هدف توانمندسازی زنان خانوار و ایجاد و توسعه عدالت اجتماعی با کمک دفاتر تسهیلگری محلات اجرا می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۶:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور تصویب نامه مربوط به بسته حمایتی کمک به تأمین مسکن زنان سرپرست خانوار دهک های (1) تا (6) درآمدی را ابلاغ کرد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
این نشست بین ایران و اندونزی به همت جهاددانشگاهی واحد الزهرا(س) با همکاری معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری برگزار گردید.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده طی سخنانی در وبینار بین المللی که به همت معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری و دانشگاه الزهرا(س) برگزار شد ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، معصومه ابتکار روز سه شنبه در نشست مشترک ایران و اندونزی با موضوع اقدامات و نوآوری ها در توانمندسازی زنان سرپرست خانوار که با حضور وزیر زن و معاونین وزارت زنان اندونزی به صورت مجازی برگزار شد، اظهار داشت: ایران و اندونزی روابط طولانی همکاری متقابل را در [...]
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، آی گوستی آیو بینتنگ دارماواتی روز سه شنبه در وبینار بین المللی توانمندسازی زنان سرپرست خانوار با قدردانی از همکاری های معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، اقدامات ایران در حوزه توانمندسازی زنان سرپرست خانوار را ستود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل توانمندسازی خانواده سازمان بهزیستی از افزایش 50 میلیون تومانی وام به زنان سرپرست خانواده در بودجه سال 1400 خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۴۶    
زاهدان/ در راستای طرح ایجاد اشتغال خانواده نیازمند حاشیه شهر زاهدان کارگاه هسته گیری و فرآوری خرما جهت اشتغال زنان سرپرست خانوار و خانواده نیازمند و آسیب دیده از کرونا در زاهدان راه اندازی شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۹:۵۹    
دومین جلسه کارگروه اجرایی " کارت منزلت با رویکرد خدمات فراگیر رفاهی و بهداشتی برای گروه هدف 250 نفر زن سرپرست خانوار بالای 60 سال با حضور دکتر عابدین قاسمیان معاون توانبخشی بهزیستی گیلان ، تونگو نماینده اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۹:۰۴    
شهرری - ایرنا- مدیر آستان امامزاده عبدالله (ع) واقع در جنوب تهران از راه اندازی 15 کارگاه تولیدی و اشتغالزایی 60 نفر از زنان سرپرست خانوار خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۸:۲۱    
ایسنا/زنجان رئیس اداره بهزیستی شهرستان خدابنده گفت: 56 زن سرپرست خانوار در قالب گروه های همیار به اشتغال دست یافتند.
پانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۸:۰۴    
تهران (پانا) - خیریه کوچک ما ، به منظور کمک به خانوارهای بی سرپرست و زنان سرپرست خانوار تحت پوشش این نهاد، به مناسبت ایام عید ولایت، اقدام به تهیه و توزیع سبدهای ارزاق کرد. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۷:۳۸    
سازمان بهزیستی کشور در خصوص تشکیل گروههای همیار زنان سرپرست خانوار چه برنامه ای دارد؟
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۶:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
شیوع کرونا از زوایای مختلفی به کلیه اقشار جامعه آسیب زد، اما جامعه زنان چه آنها که خانه دار هستند و یا آن دسته که شاغل هستند، بویژه زنان سرپرست خانوار که کل هزینه های خانواده را متقبل می شوند، در این دوران آسیب های جدی دیده اند.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۷:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور تصویب نامه مربوط به بسته حمایتی کمک به تأمین مسکن زنان سرپرست خانوار دهک های (1) تا (6) درآمدی را ابلاغ کرد. به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۷:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت، هیئت وزیران در جلسه 27 تیر 1400 به پیشنهاد معاونت رییس جمهور در امور زنان و خانواده و در اجرای ماده (3) آیین نامه تشکیل ستاد ملی زنان و خانواده و نیز در راستای سیاست های کلی خانواده و بند (3) سیاست های کلی مسکن و ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۶:۲۲   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور تصویب نامه مربوط به بسته حمایتی کمک به تأمین مسکن زنان سرپرست خانوار دهک های یک تا 6 درآمدی را ابلاغ کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۶:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری، گفت: یکی از رویکردهای معاونت امور زنان در دولت دوازدهم توانمندسازی اقتصادی زنان در عرصه های مختلف بود که در همین راستا در خصوص توانمندسازی زنان سرپرست خانوار با همکاری وزارت کشور و وزارت کار توانستیم حدود 14 هزار زن سرپرست خانوار را به مرحله توانمندسازی ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، حجت الاسلام محمد قربانی ظهر دوشنبه در دیدار با مدیر تازه ترین ها به نقل از مهر استان اردبیل بر ضرورت اجرای فعالیت های جهادی با هدف محرومیت زدایی در روستاها و مناطق آسیب پذیر تاکید کرد و گفت: اداره تبلیغات اسلامی بیله سوار با همکاری بنیاد برکت این شهرستان ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۵:۲۰   + ۳۴ سایت دیگر  
جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور تصویب نامه مربوط به بسته حمایتی کمک به تأمین مسکن زنان سرپرست خانوار دهک های یک تا شش درآمدی را ابلاغ کرد.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۴:۳۸   + ۳۴ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور تصویب نامه مربوط به بسته حمایتی کمک به تأمین مسکن زنان سرپرست خانوار دهک های یک تا 6 درآمدی را ابلاغ کرد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۷:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
بانوان سرپرست خانوار و بدسرپرست در امامزاده ابراهیم شهرستان آمل به همت قرارگاه جهادی امام رضا(ع) با آموختن خیاطی و سوزن دوزی چرخ اقتصاد زندگی خود را به چرخش درآوردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی گفت: در پنجمین دوره شورای شهر تهران، با حذف پست مشاور امور بانوان شهرداری های مناطق به نوعی ساختار حوزه زنان تخریب شد و جایگاه ستاد توانمندسازی زنان سرپرست خانوار نیز تنزل یافت.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۲۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر توانمندسازی خانواده و زنان سازمان بهزیستی کشور اعلام کرد که در لایحه بودجه امسال برای اشتغال گروه های هدف سازمان بهزیستی با اولویت زنان سرپرست خانوار 3 هزار میلیارد در نظر گرفته شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۲:۳۱    
نقش زنان که تشکیل دهنده نیمی از جمعیت کشور هستند حساس ترین و ماندگارترین نقشها در حرکت و پیشرفت به سوی رشد و کمال است و افزایش آمار زنان سرپرست خانواده و به تبع آن، آسیب ها و مشکلات آنها در سال های اخیر از مهم ترین تغییرات جامعه در حوزه زنان و خانواده بوده است.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۲:۱۰    
مخاطبان عصر ایران-جمعی از پرسنل بهزیستی استان فارس به نام خداوند بخشنده بیانیه جمعی از پرسنل بهزیستی استان فارس خطاب به مسئولین محترم (دولت منتخب و انقلابی،مجلس شورای اسلامی و قوه قضاییه) ...
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۲:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه اقتصادی: مدیرکل دفتر توانمندسازی خانواده و زنان سازمان بهزیستی کشور اعلام کرد که در لایحه بودجه امسال برای اشتغال گروه های هدف سازمان بهزیستی با اولویت زنان سرپرست خانوار 3 هزار میلیارد در نظر گرفته شده است ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مراکز کوثر در هر منطقه از تهران راه اندازی شده اند تا محلی برای مهارت آموزی زنان سرپرست خانوار باشند و امکان اشتغال را برای آنها ایجاد کنند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
تاکنون برای اشتغال زنان سرپرست خانوار وام 50 میلیونی پرداخت می شد، اما قرار است امسال وام 100 میلیونی به زنان سرپرست خانوار اعطا شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۹:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- مدیرکل بهزیستی فارس با اشاره به اینکه مبلغ وام قرض الحسنه برای اشتغال زنان سرپرست خانوار تحت پوشش بهزیستی به 100 میلیون تومان افزایش یافته گفت: ابلاغیه پرداخت این وام و اجرایی شدن آن هنوز از طرف بانک مرکزی ارسال نشده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۶:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
یک بانوی کارآفرین با بهره گیری از مهارت و تخصصی که در کودکی آموخته، موفق به راه اندازی کارگاه خیاطی شده که 50 بانوی سرپرست خانوار در آن مشغول فعالیت و امرار معاش می باشند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۳:۰۹    
مدیرکل دفتر توانمندسازی خانواده و زنان سازمان بهزیستی کشور اعلام کرد که در لایحه بودجه سال 1400، 3000 میلیارد تومان برای اشتغال گروه های هدف سازمان بهزیستی با اولویت زنان سرپرست خانوار در نظر گرفته شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۱:۰۹   + ۸۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر توانمندسازی خانواده و زنان سازمان بهزیستی کشور اعلام کرد که در لایحه بودجه سال 1400، 3000 میلیارد تومان برای اشتغال گروه های هدف سازمان بهزیستی با اولویت زنان سرپرست خانوار در نظر گرفته شده است.
تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
ثبت نام دوره های آموزش مجازی مدرسه تابستانه امید ویژه فرزندان بانوان سرپرست خانوار منطقه 19 آغاز شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
زنان سرپرست خانوار، بخشی مهم از هر کشوری هستند که بنا بر اصول اجتماعی بایستی توسط جامعه مورد حمایت های ویژه قرار گیرند اما بررسی های محققان نشان می دهد دیدگاه و اقدام های موجود درخصوص وضعیت این زنان، به هیچ عنوان مطلوب و کافی نیست.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۲:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
حبیب الله مسعودی فرید گفت: براساس آخرین آمار قریب به چهار میلیون خانواده زن سرپرست در کشور وجود دارد که امسال میزان مستمری آنان که تحت پوشش بهزیستی هستند، افزایش پیدا کرده است.
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
در مرداد منتظر چه واریزی های نقدی باشیم؟ در دومین ماه فصل تابستان تنها دو واریزی در انتظار خانوار های یارانه بگیر است. بر اساس معمول احتمالا در این ماه تنها یارانه معیشتی بنزین و یارانه نقدی به حساب سرپرست خانوار ها واریز می شود.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۱:۲۲    
زاهدان/ یک قطعه زمین زراعی با هدف ایجاد زمینه اشتغال در اختیار زنان سرپرست خانوار و بدسرپرست حاشیه شهر زاهدان قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
صفا و صمیمیت در میان بانوان این کارگاه موج می زند، اشتغالی که توسط یک بانوی جوان کارآفرین قلب های بانوان سرپرست خانوار و تحت حمایت را به هم گره زده است.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۷:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
شهردار منطقه 7 از راه اندازی مرکز مهارت آموزی کوثر 2 با هدف توانمندسازی بانوان سرپرست خانوار و اشتغالزایی برای آنها در این منطقه خبر داد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۵:۲۰   + ۲۹ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - پانا نوشت: حبیب الله مسعودی فرید درباره برنامه های حمایتی از زنان سرپرست خانوار در سال جاری گفت: طبق آخرین آمار اعلام شده حدود چهار میلیون زن سرپرست در کشور وجود دارد ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۸:۴۵    
بی سرپرست نامیدن زن سرپرست خانواده یک خطای واژگانی و فروکاهنده ارزش های فرهنگی و اجتماعی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۷:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- فاطمه عباسی مدیرکل دفتر توانمندسازی خانواده و زنان بهزیستی کشور با اشاره به اهمیت اجرای طرح توانمندسازی زنان سرپرست خانوار در همه ابعاد بیان کرد: آگاه سازی زنان سرپرست خانوار با تاکید بر کارآفرینی این قشر از جامعه باید در صدر برنامه ریزی و سیاست گذاری ها قرار گیرد.
کارگر نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۸:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس آمارهای معاونت امور تعاون وزاتخانه، 200 میلیارد تومان برای تعاونی های توان یابان و زنان سرپرست خانوار اختصاص یافته است. در همین حال، تا سقف 500 میلیون تومان بدون وثیقه برای تعاونی های توان یابان و زنان سرپرت خانوار ضمانت نامه اختصاص یافته است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۷:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس مرکز نیکوکاری شهدای مدافع حرم گفت: به مناسبت عید غدیر خم بنا داریم طرح آزادسازی 110 زندانی زن در تهران و پنج شهرستان دیگر که سرپرست خانوار هستند را اجرایی کنیم.
جماران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۶:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
جی پلاس؛ ربیعی سخنگوی دولت در نشست خبری امروز گفت: هیأت وزیران به منظور تقویت تأمین اجتماعی افراد تحت پوشش صندوق های بازنشستگی کشوری، لشگری و فولاد، عشایر و روستاییان و همچنین بابت رد بخشی از دیون دولت به سازمان تأمین اجتماعی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۵:۱۱    
رئیس بهزیستی کوهسرخ گفت: 30واحد مسکن مددجویی به خانواده های دو عضو معلول و زنان سرپرست خانوار روستایی و شهری دراین شهرستان واگذار شد.