دوشنبه ۲۶ مهرساعت ۲۳:۵۹Oct 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سرپرست خانوار»

خبرگزاری فارس   ۱ ساعت پیش    
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان و عشایر با بیان اینکه دولت امسال اعتبارات خوبی را به صندوق بیمه کشاورزان و عشایر در مناطق محروم روستایی اختصاص داده است، گفت: افراد بیمه شده ای که زیر پوشش کمیته امداد، بهزیستی و زنان سرپرست خانوار هستند از این اعتبارات بهره مند خواهند شد.
برترین ها   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
وب سایت نود اقتصادی: براساس آمارهای رسمی، در آخرین آمار اعلامی از 25 میلیون و 685 هزار سرپرست خانوار، حدود 3 میلیون و 517 هزار نفر از آنان معادل 14 درصد کل سرپرستان خانوار زنان بوده اند. ...
همت خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
ستاد گردشگری شهرداری تهران به مناسبت هفته وحدت تور گردشگری و بازدید از موزه قرآن ویژه بانوان سرپرست خانوار را برگزار خواهد کرد.
استانداری قزوین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۹:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
توجه به سلامت کلیه زنان اعم از زنان خانه دار، شاغل، کارمند ، کارگر و زنان سرپرست خانوار در اولویت برنامه ها قرار دارد.
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۹:۰۶   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: مرزنشینانی که در شعاع 50 کیلومتری از مرز زندگی می کنند به استثناء شهرنشین ها می توانند با فعال کردن خدمات کولبری روی کارت مرزنشینی خود از امتیاز و خدمات آن استفاده کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۷:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
کرج-ایرنا- رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان فردیس اعلام کرد که دوره های آموزشی با هدف توانمندسازی زنان سرپرست خانوار در سکونتگاه های غیر رسمی در این مرکز انجام می شود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۵:۲۴    
با حضور مدیرکل و معاون امور اجتماعی بهزیستی خراسان جنوبی و تعدادی از مسئولان شهرستان فردوس گروه همیار زرین هنر زنان سرپرست خانوار فردوس افتتاح شد
ایانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۷:۵۰    
رئیس موسسه آموزش و ترویج کشاورزی گفت: تفاهم نامه همکاری مشترک معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با موسسه آموزش و ترویج کشاورزی برای توان افزایی زنان روستایی و عشایری سرپرست خانوار در بخش تسهیل گری و اشتغال و افزایش درآمد است.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۲۱   + ۹۰ سایت دیگر  
شفقنا- معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری گفت: بیمه زنان سرپرست خانوار روستایی را پیگیری کرده ایم و مقدمات کار فراهم شده است تا این زنان تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی قرار گیرند. ...
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
جعفری گفت: تقدیر از زنان سرپرست خانوار و برگزاری اردوی دختران و مادران از اقدامات این نهاد در هفته سلامت روان بوده است.
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان آذربایجان شرقی، روز چهارشنبه 21 مهر ماه حجت الاسلام آقاجانی مدیر ستاد اقامه نماز استان به همراه کارشناس این ستاد در وبیناری که به مناسبت سلامت روان برای زنان سرپرست خانوار با حضور صحاف مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی در محل بهزیستی استان برگزار شد ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۸:۳۱    
معاون انجمن طراحان مد و لباس قم با اشاره به این که کارگاه های کوچک تولیدی، چرخ زندگی خیلی ها را در این وضعیت نابسامان اقتصادی می چرخاند، خواستار حمایت مسئولان از کارگاه های کوچک در راستای اشتغالزایی زنان سرپرست خانوار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۷:۰۹    
حبیب الله مسعودی فرید گفت: بیش از 250 هزار نفر از خانوارهای زن سرپرست تحت پوشش سازمان بهزیستی هستند و امسال اعتبارات خوبی در بودجه سال 1400 برای زنان سرپرست خانوار درنظر گرفته شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد-ایرنا-مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری چهارمحال و بختیاری با اشاره به اهمیت حمایت از زنان به خصوص زنان سرپرست خانوار گفت: تاکنون 188تعاونی زنان در بخش اقتصادی فعال است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۴:۵۰    
راهکار های اشتغالزایی برای بانوان سرپرست خانوار در اهواز با حضور کارشناسان امور بانوان نواحی چهارگانه آموزش و پرورش این کلانشهر بررسی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۴:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا-معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده در آیین افتتاح انجمن پیشکسوتان صنایع دستی فارس در شیراز اعلام کرد: اشتغال و بیمه بانوان هنرمند با اولویت زنان سرپرست خانوار در دولت سیزدهم پیگیری خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۹:۴۷    
قزوین - ایرنا - مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین گفت: توانمند کردن زنان سرپرست خانوار تنها راه مصون ماندن آنان از آسیب های مختلف اجتماعی تهدیدزا است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۶:۳۹    
ایسنا/قزوین رئیس کمیته امداد شهرستان قزوین گفت: در سال جاری با همکاری جهاد دانشگاهی و استانداری قزوین مهارت آموزی تعدادی از زنان سرپرست خانوار شهرستان های قزوین، البرز و آبیک را با توجه به انگیزه و توان مددجویان در رشته های مختلف در دستور کار قراردادیم ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۳:۵۱    
درباره مشکلات برخی بانوان سرپرست خانوار که پس از همه گیری کرونا با تنگنای معیشتی دست وپنجه نرم می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۲۱:۲۰    
یک جوان تالشی موفق شده برای 10 نفر از زنان سرپرست خانوار و افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی اشتغال زایی کند و می گوید اگر مسؤولین از من حمایت کنند آمادگی ایجاد اشتغال برای 30 نفر دیگر در فاز اول را دارد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۴:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان ، گفت: به منظور اشتغالزایی زنان سرپرست خانواده سه کارگاه تولیدی پوشاک راه اندازی و برای 50 نفر از بانوان اشتغالزایی ایجاد شد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۳:۵۳    
مدیرکل کمیته امداد استان کرمان در راستای حمایت از زنان سرپرست خانوار و جلوگیری از بروز آسیب های اجتماعی در بین آن ها به دنبال ایجاد مشاغل خرد و خانگی برای زنان سرپرست خانوار تحت حمایت هستیم.
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۲:۰۶   + ۶۵ سایت دیگر  
طبق آخرین آمار موجود بیش از 6 میلیون و 993 هزار و 380 سرپرست خانوار در دو مرحله پرداخت تسهیلات به یارانه بگیران معیشتی، از تسهیلات یک میلیون تومانی بهره مند شده اند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۸:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی در همین زمینه: تسهیلات مالیاتی برای مودیان با ثبت در سامانه
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۷:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
قزوین-ایرنا- تشدید حمایت های دولت و مجلس از زنان سرپرست خانوار را که بار زیادی از مشکلات زندگی را بردوش می کشند باید گامی مهم در راستای کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه ارزیابی کرد.
جماران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۸:۱۵   + ۳۰ سایت دیگر  
جی پلاس؛ معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: متقاضیانی که در طرح مسکن حمایتی ثبت نام می کنند باید دارای 4 شرط اصلی باشند. محمود محمودزاده معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه شرایط متقاضیان برای طرح جهش تولید مسکن تفاوت چندانی با طرح های واحد های مسکن ملی ندارد ...
اقتصاد آنلاین / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۵:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: متاهل یا سرپرست خانوار بودن، سابقه حداقل 5 سال سکونت در شهر مورد تقاضا، استفاده نکردن از امکانات دولتی در حوزه مسکن و عدم وجود مالکیت خصوصی از جمله شرایط ثبت نام در این طرح است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۱:۰۴    
240 دستگاه تبلت بین فرزندان محصل زنان سرپرست خانوار بهزیستی خراسان رضوی توزیع می شود.
استانداری ایلام   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۸:۰۴    
تفاهمنامه همکاری فی ما بین استانداری ایلام، پارک علم و فناوری ایلام وشرکت دانش بنیان ماشین های هوشمند زانا در راستای گسترش حمایت از زنان سرپرست خانوار ، بد سرپرست و دختران مجرد بالای 40 سال تفاهم نامه ای فی مابین دفتر امور زنان و خانواده استانداری ...
استانداری ایلام   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۸:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
انعقاد تفاهم نامه فی مابین دفتر امور زنان و خانواده و مدیر دفتر تسهیلگری و توسعه محلی مناطق ( سبزی آباد – بانبور و کارخانه نمک ) ایلام در راستای گسترش و اشاعه اصول متعالی و بشر دوستانه و حمایت از زنان سرپرست خانوار ، بد سرپرست و زنان مجرد بالای 40 سال در مناطقی از شهر ایلام ( سبزی آباد ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۸:۰۱    
نشست تخصصی دفتر توانمندی زنان و خانواده سازمان بهزیستی کشور،بعد از ظهر امروز 18مهرماه جاری با حضور مجازی 1500نفر از کارشناسان این حوزه در واحدهای صف و ستاد در سراسر کشور برگزار شد.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۴:۴۹   + ۱۳ سایت دیگر  
برترین ها: این جمله در تمام گزارش های مرکز آمار درباره بیکاری جامعه ایرانی تکرار می شود: نرخ بیکاری زنان دو برابر مردان است ؛ هرچند در سال های گذشته، توسعه فرصت های شغلی برای زنان از سرعت بیشتری برخوردار بوده است با این حال همچنان بیکاری این قشر یکی از معضلات مهم جامعه ایران به حساب می آید ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
مددجوی تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) با دریافت وام 120 میلیون تومانی اشتغال و راه اندازی گلخانه ای در قائم شهر هم اکنون میلیاردر شده است و بنا دارد واحد شغلی خود را در آینده توسعه دهد و تعدادی از مددجویان این نهاد را به کار بگیرد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۰:۵۸    
آذری با اشاره به برنامه کانون فرهنگی هنری چهارده معصوم(ع) برای اشتغال زایی، گفت: این کانون با راه اندازی کارگاه بسته بندی حبوبات، برای 20 سرپرست خانوار اشتغال ایجاد کرده است. راه اندازی کاروان های همیاری از دیگر کمک های مومنانه این کانون است.
افق تهران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۵:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده بیان کرد: برای اشتغال و کمک آنها 10میلیارد ریال برای زنان کارآفرین سرپرست خانوار و 50 میلیارد تومان نیز در اشتغال کشاورزی اختصاص یابد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
صبح روز هفدهم مهر ماه به منظور استفاده از ظرفیت ها و امکانات سازمان آموزش فنی و حرفه ای برای توانمندسازی گروههای هدف از جمله کودکان کار و خیابانی و خانواده های آنان ، زنان سرپرست خانوار و فرزندان بی سرپرست و بدسرپرست تحت مراقبت در خانه ها و خانواده ها ...
اتحاد خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۹:۲۳    
اتحادخبر: معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده آمار طلاق و زنان سرپرست خانوار در بوشهر را نگران کننده دانست و گفت: اماکن تفریحی ویژه بانوان در استان بوشهر افزایش یابد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۹:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: در راستای حمایت از بانوان روستایی سرپرست خانوار؛ مشکل بیمه این قشر پیگیری و برطرف می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۶:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری گفت: 60 میلیارد تومان تسهیلات، به حوزه اشتغال بانوان بوشهری دربخش های کشاورزی و کارآفرینی زنان سرپرست خانوار این استان تعلق می گیرد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان یزد با اشاره به اجرای طرح شمیم خدمت با هدف آموزش و ایجاد اشتغال برای اقشار آسیب پذیر و زنان سرپرست خانوار و بدسرپرست از رتبه برتر استان در این طرح خبر داد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۸:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) البرز گفت: یک زن سرپرست خانوار درمنطقه ماهدشت کرج توانست بستر اشتغال20 زن سرپرست خانوار را فراهم کند.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۲۰:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
جیران خانم زن سرپرست خانوار بیست سال پیش همسر خود را بر اثر بیماری سرطان از دست داد.
دانشجو: انسیه خزعلی: صندوقی که 16 سال پیش برای ازدواج جوانان در نظر گرفته شده بود هنوز هم اجرایی نشده است. معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در نشستی که با حضور نمایندگان تشکل های دانشجویی و صاحب نظران در حوزه زنان و با دعوت بسیج دانشجویی دانشگاه الزهرا (س) در محل این دانشگاه برگزار شد ...
ایجاد شده در تاریخ: دوشنبه 12 مهر 1400 - 14:17 آخرین ویرایش:دوشنبه 12 مهر 1400 - 14:55 معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور از تخصیص اعتبارات در راستای توانمندسازی زنان سرپرست خانوار خبر داد و گفت ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۴:۲۳   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری درخصوص پیشنهاداتی که برای تبدیل معاونت امور زنان و خانواده به وزارت خانه بیان می شود، گفت امید است آنچه بهتر است رخ دهد. ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۳:۲۰   + ۴۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - ایرنا نوشت: محمودمحمودزاده روز دوشنبه درباره آخرین وضعیت مسکن خبرنگاران و اصحاب هنر و رسانه افزود: طبق تفاهمنامه ای که در دولت قبلی با وزارت ارشاد منعقد شد، ساخت 10 هزار واحدمسکونی برای اصحاب رسانه و هنر در دستور کار است. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور اجتماعی بهزیستی استان قزوین گفت: در حال حاضر سه هزار و 562 زن سرپرست خانوار تحت پوشش این سازمان از خدمات مختلف مستمری و توانبخشی بهره مند هستند.
پایگاه خبری تحلیلی گرو   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۱:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
چالش های پیش روی زنان سرپرست خانوار از سه بُعد فرهنگی مانند مسائل مرتبط با بیوگی و موانع ازدواج مجدد، بُعد اقتصادی مانند مسکن و اشتغال و مسائل جمعیتی مانند زندگی در خانوارهای تک نفره، قابل توجه است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان از راه اندازی یک کارگاه اشتغال زایی در جزیره هرمز خبر داد.