پنجشنبه ۰۹ بهمنساعت ۰۶:۲۰Jan 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بانوان سرپرست خانوار»

همشهری   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
بانوان سرپرست خانوار می توانند در بازارروزهای منطقه17 غرفه رایگان بگیرند. رئیس اداره ساماندهی صنایع و مشاغل شهرداری منطقه17 با بیان این خبر گفت: این قشر از افراد با تأیید و هماهنگی اداره امور بانوان می توانند در روزبازارها که توسط اداره ساماندهی برپا می شود، غرفه رایگان بگیرند. ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۰۸:۰۹    
مرکز پیام صلح رهایی از سال 1385 با تلاش گروهی از بانوان خیر فعالیت خود را بر مبنای آموزش و ایجاد توانمندی های فردی و گروهی آغاز کرد تا پدیده غیرانسانی کودکان کار تا حد امکان در منطقه ساماندهی شود و بانوان سرپرست خانوار نیز از درگیری با آسیب های احتمالی در امان بمانند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۱:۱۱    
شفایی گفت: نبود تاکسی ویژه بانوان در شهر زیارتی مشهد و شیوع کرونا بانوان زیادی را بیکار کرده بود اما راه اندازی مجموعه بانو تاکسی موجب اشتغالزایی 500 خانم به ویژه بانوان سرپرست خانوار شده است.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۰:۱۵    
سحر جعفریان مرکز پیام صلح رهایی از سال 1385 با تلاش گروهی از بانوان خیر فعالیت خود را بر مبنای آموزش و ایجاد توانمندی های فردی و گروهی آغاز کرد تا پدیده غیرانسانی کودکان کار تا حد امکان در منطقه ساماندهی شود و بانوان سرپرست خانوار نیز از درگیری با آسیب های احتمالی در امان بمانند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۰۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
در سال جاری 20 هزار نفر ساعت آموزش مهارتی رایگان برای توانمند سازی بانوان سرپرست خانوار در استان کرمانشاه ارائه شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۴:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره بهزیستی فردیس اشتغال و توانمندسازی بانوان به ویژه بانوان سرپرست خانوار را موجب کاهش آسیب های اجتماعی دانست و گفت: امیدواریم با اجرای طرح برپایی بازارچه دائمی بانوان در فردیس شاهد افزایش جمعیت مولد و کارآفرین شهرستان باشیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۲۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
به مناسبت سالروز شهادت سردار سلیمانی، با حضور مسئولین محلی و جمعی از خیرین، 34 سری جهیزیه توسط مرکز نیکوکاری کوثر داراب به 34 زوج جوان اهدا شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/البرز یک مجموعه کارآفرینی در کرج پرسنل خود را فقط از میان زنان سرپرست خانوار انتخاب می کند. این مجموعه که در زمینه تولید میوه خشک فعالیت می کند تا کنون برای بیش از 36 نفر از بانوان سرپرست خانوار ایجاد شغل و درآمد کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۶:۲۱    
گروه استان ها- مدیرکل بانوان استانداری استان کرمانشاه از برپایی نمایشگاه فروش محصولات صنایع دستی زنان سرپرست خانوار در منطقه سلیمانیه عراق خبر داد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۰:۴۶    
همشهری آنلاین/ فاطمه عسگری نیا: به مناسبت یلدا 250 بسته ارزاق و آجیل از سوی سرای محله راه آهن با مشارکت خیران محله روز گذشته بین پاکبانان و بانوان سرپرست خانوار محله راه آهن توزیع شد.
شهر فردا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۱۶:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
نمایشگاه یلدا بازار در بوستان زندگی واقع در محله هرندی منطقه 12 در حال برگزاری است و دست سازه های بانوان سرپرست خانوار در آن به فروش می رسد.
رویداد 24   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۱۴:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه 19 از برپایی بازارچه فصلی توانمندسازی با هدف احیای آداب و رسوم شب یلدا و ارائه محصولات و دست سازه های بانوان سرپرست خانوار خبر داد.
روزنامه راه مردم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۴:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی، برنامه های شب یلدا و روز پرستار در منطقه 3 به صورت مجازی برگزار می شود. به گزارش راه مردم آنلاین به نقل از روابط عمومی منطقه 3 ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مجری طرح ملی مشاغل خانگی استان اصفهان گفت: در طرح توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار برای 460 نفر از بانوان سرپرست خانوار استان اصفهان اشتغالزایی شده است.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۴:۳۰    
این تصاویر مربوط به جشن تولد بهاره رهنما است که تحت عنوان جشن همدلی که توسط بهاره رهنما در جهت حمایت از بانوان سرپرست خانوار برگزار شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۹:۵۸    
طیّران با اعلام خبر راه اندازی کارگاه تولید لباس های بیمارستانی گفت: بانوان سرپرست خانوار در این کارگاه مشغول به کار شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۲۰:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
بانوان گروه جهادی صدیقه کبری با همتی بلند برای توانمندسازی بانوان سرپرست خانوار و رفع چهره فقر از روستا ها تلاش می کنند.
هرمز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
بانوی خلاق و کارآفرین حاجی آبادی با اشاره به اینکه با وام 30 میلیونی بسیج سازندگی برای 44 نفر شغل ایجاد کرده ام، گفت: در طول سال سه دوره کلاس آموزشی برای بانوان سرپرست خانوار یا کم بضاعت در شهرستان برگزار می کنیم.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
نازبانو کلکلی، کار آفرین نمونه بسیجی شهرستان ایرانشهر گفت: سال جهش تولید سالی برای خودکفایی و گسترش کارگاه های تولیدی است تا خودمان تولید کننده و خودکفا باشیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۷:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
تلاش برای توسعه و صادرات رویای بانوان سرپرست خانوار البرزی است که عزمشان را برای داشتن آینده ای بهتر جزم کرده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- گروه جهادی شهید احمدی روشن با راه اندازی کارگاه تولید کش مورد نیاز ماسک های بهداشتی برای بانوان سرپرست خانوار ایجاد اشتغال کرده است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه جهادی بانوان صدیقه کبری با همتی مثال زدنی در روستاهای مراغه مشغول توانمندسازی بانوان سرپرست خانوار و رفع چهره فقر در این شهرستان هستند.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۵:۴۰    
ایجاد مشاغل کوچک خانگی و یا کارگاه های تولید ماسک و مواد ضدعفونی کننده، جهت خودکفایی بانوان سرپرست خانوار و بی بضاعت یکی از مهم ترین اهدافی است که گروه جهادی پیامبر اعظم(ص) در شیراز دنبال می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۲:۲۵    
ایجاد مشاغل کوچک خانگی و یا کارگاه های تولید ماسک و مواد ضدعفونی کننده، جهت خودکفایی بانوان سرپرست خانوار و بی بضاعت یکی از مهم ترین اهدافی است که گروه جهادی پیامبر اعظم(ص) در شیراز دنبال می کند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۳:۵۶    
مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت نوید رضوان نور خراسان رضوی، علاوه بر کلاس های قرآنی، اقدام به برپایی کارگاه بسته بندی زعفران ویژه بانوان سرپرست خانوار کرده است.
تهران پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۳:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
حمایت همه جانبه برای ایجاد اشتغال بانوان سرپرست خانوار با جدیت در شهرداری منطقه5 دنبال می شود.
دولت   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۱:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
بنیاد کرامت رضوی و معاونت صنایع دستی کشور در راستای حمایت از هنرمندان صنایع دستی هشت استان، تفاهم نامه همکاری امضا کردند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از وزارت میراث فرهنگی، این تفاهم نامه در راستای حمایت از رونق صنایع دستی به عنوان میراث ملی در شرایط شیوع کرونا ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۹:۱۰    
طی مراسمی در بنیاد کرامت رضوی تفاهم نامه این بنیاد با وزارت صنایع دستی و گردشگری مبنی بر اشتغال زایی برای بانوان سرپرست خانوار و بد سرپرست به امضا رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۲۲:۱۸    
بیش از 38 درصد از خانوار های زیر پوشش کمیته امداد خوانسار، را بانوان سرپرست خانوار در این شهرستان تشکیل می دهند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۷:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری بنیاد کرامت رضوی و معاونت صنایع دستی وزارت میراث فرهنگی با هدف اشتغال زایی بانوان سرپرست خانوار و بد سرپرست در 8 استان امضا شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۲:۲۳   + ۱۴ سایت دیگر  
طی مراسمی در بنیاد کرامت رضوی تفاهم نامه این بنیاد با وزارت صنایع دستی و گردشگری مبنی بر اشتغال زایی برای بانوان سرپرست خانوار و بد سرپرست به امضا رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۲۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج اصناف و بازاریان کشور گفت: به همت 2تن از بازاریان و فعالان اقتصادی کشور 100دستگاه فرت بافی به زنان سرپرست تایباد اهداء شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۵:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سبزوار گفت: دوره آموزش صنایع دستی در زمینه تراش سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی برای 30 نفر از بانوان سرپرست خانوار در سبزوار آغاز شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۹:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها_ مدیرکل کمیته امداد استان قم گفت: بانوان سرپرست خانوار برای بازگشت به زندگی مشترک و تشکیل خانواده حمایت می شوند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۹:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی معاون آموزشی سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی گفت: با اجرای طرح توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار مبتنی بر الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی، برای 330 نفر از بانوان سرپرست خانوار در استان اشتغال زایی شده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۲۲:۲۸    
نصرتی گفت: بانوان کارمند بیش از 40 سال، وابستگان درجه یک بانوان دچار سرطان پستان، بانوان سرپرست خانوار و غیره مورد مشمول طرح غربالگری سرطان بانوان استان گلستان هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۳۹    
رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر قم از برنامه حمایتی شورای شهر از ساماندهی و توانمندسازی بانوان تولیدکننده شهر خبر داد.
میهن نوین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۴:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
مقدمات راه اندازی کارگاه مهارت آموزی قالیبافی و ایجاد مشاغل خانگی ویژه بانوان سرپرست خانوار در شهربانوی بوستان ولایت فراهم شده و بزودی بهره برداری می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۲۳    
باجلان با اشاره به تشکیل هیئت اندیشه ورز در کانون فرهنگی هنری عصر انتظار ، گفت: این هیئت در محورهای فرهنگی و هنری اقدام به ارایه ایده و طرح می کند. علاوه بر این، یکی از رویکردهای این کانون ایجاد اشتغال برای بانوان سرپرست خانوار است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین مدیرکل بانوان و خانواده استانداری قزوین اعلام کرد: فکر نمی کنم بازارچه ثابت مشکل بانوان سرپرست خانوار را حل کند، نظرم بر این است موازی با راه اندازی بازارچه دائمی از فضای مجازی حمایت کنیم تا کسب و کارهای پایدار در این حوزه فعالیت کنند.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۲۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
برای مشاهده تصاویر بصورت اسلایدر، روی یکی از تصاویر کلیک کرده و دکمه Space یا فاصله را از روی کیبرد بفشارید. استاندار گلستان با اشاره به ظرفیت های اشتغال در بنگاه های کوچک اقتصادی اظهار کرد ...
میهن نوین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۲۲:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
شهرداری منطقه 19 با ایجاد زمینه های اشتغال برای بانوان سرپرست خانوار خدمات حمایتی خود را از این بانوان توسعه داده است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۷:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
در حال حاضر به دلیل شیوع ویروس کرونا تعداد زیادی از بانوان سرپرست خانوار بیکار شده و همین امر موجب شده تا تعدادی از آن ها از پس تعهدات مالی خود برنیایند و درگیر مشکلات حقوقی و مالی شوند و به همین منظور آمار آسیب های اجتماعی و تعداد زندانیان زن افزایش یافته است.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۲:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
الهه غیناقی مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گلستان در جلسه کمیته نظارت بر طرح توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار استان گفت: ا جرای طرح توانمند سازی اقتصادی بانوان سرپرست خانوار موجب بهبود معیشت و افزایش رفاه و پایداری اشتغال زنان سرپرست خانوار خواهد شد. ...
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۲:۴۴    
کمیته نظارت بر طرح "توانمند سازی اقتصادی بانوان سرپرست خانوار "از پیشرانان، متقاضیان و روند اجرای طرح توانمند سازی فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی زنان سرپرست خانوار با رویکرد کسب و کار درشهرستان رباط کریم بازدید نمود.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر اداره بانوان شهرداری منطقه 7 از اهدای سبد کالا به نیازمندان این منطقه در اجرای طرح کمک های مؤمنانه از سوی مجموعه شهربانوی مرودشت خبر داد. الهه سادات بدری با اعلام این خبر افزود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۹:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
208 فرصت شغلی در قالب طرح های اشتغالزایی برای زنان سرپرست خانوار خراسان جنوبی در نیمه نخست امسال فراهم شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۵:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
بانوی کارآفرین مشهدی که هنر بافندگی دارد؛ تمام دغدغه اش این است که با هنر خود برای بانوان بویژه بانوان سرپرست خانوار ایجاد اشتغال کند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۳:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد سمنان گفت: هم اکنون 26 نوعروس و بانوان سرپرست خانوار برای ازدواج مجدد و آغاز زندگی مشترک نیازمند کمک خیران هستند.