شنبه ۰۵ فروردینساعت ۱۵:۱۰Mar 2023 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بانوان سرپرست خانوار»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۰۱:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
کرج- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری البرز فعالیت بانوان را در عرصه صنایع دستی شاخص عنوان کرد و گفت: صنایع دستی یکی از ویژه ترین حوزه های فعالیت بانوان سرپرست خانوار است.
عصر کاسپین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۲۳:۵۰   + ۱۹ سایت دیگر  
نشست خبری پایان سال شورای اسلامی و شهرداری رشت با حضور تعدادی از اعضای شورای شهر در تالار مرکزی رشت برگزار شد . عصرکاسپین / رئیس شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به بهره برداری از دو فاز جدید کارخانه کودآلی گفت ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
با حضور خانم نیک اقبال مشاور امور بانوان در اداره کل آموزش و پرورش استان و دکتر روزیان مشاور و استاد راهنمای کارگاه اولین نشست توانمندسازی و جلوگیری از آسیب های اجتماعی بانوان شاغل در آموزش و پرورش شهرستان کهگیلویه برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۱:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر توانمندسازی خانواده و بانوان سازمان بهزیستی کشور از تقدیر 40 نفر پذیرفته شده حائز رتبه برتر خانواده های بانوان سرپرست خانوار و فرزندان تحت پوشش بهزیستی خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۱:۳۱    
ممانعت از کار کودکان تا تأسیس اولین مرکز مشاوره کارآفرینی، کافه کارآفرینی و حمایت از بانوان سرپرست خانوار و استخدام آنها از جمله اقدامات کارا الکترونیک مبنا در راستای مسئولیت های اجتماعی خود است که جزییات فعالیت های این شرکت در حوزه مسولیت های اجتماعی ...
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
بازارچه مهربانی با هدف عرضه محصولات تولیدی بانوان سرپرست خانوار و همچنین تولیدکنندگان خیر و نیکوکار به نفع محرومان و نیازمندان در مرکز بیت القرآن محله قلمستان به مدت 3 روز بر پا شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۰۸:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
کانون فرهنگی هنری امام سجاد(ع) از کانون های فعال در خدمت رسانی به محرومان است؛ پوشش حمایتی ماهانه از 68 خانواده سالمند و نیازمند و ایجاد اشتغال برای بانوان سرپرست خانوار از طریق همکاری با وزارت کار، ازجمله خدمات آن است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۵:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
شهرداری تهران از برپایی بازارچه های کارآفرینی بانوان سرپرست خانوار به مناسبت ایام نوروز خبر داد.
جهانی پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
یک هنرمند کرمانی که در 10 رشته هنری آمورش می دهد توانسته برای بانوان سرپرست خانوار تحت حمایت کمیته امداد شغل با درآمد تا 15 میلیونی ایجاد کند.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
به همت نیکوکاران مرکز خیریه کوثر و با راه اندازی کارگاه خیاطی، جمعی از بانوان سرپرست خانوار محله تهرانپارس توانمند شدند. ناگفته پیداست که در پس همین یک خط خبر، ماه ها و حتی سال ها همت و تلاش گروهی خیران و افراد نیکوکار نهفته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۵:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
بازارچه کارآفرینی بانوان سرپرست خانوار در بوستان شمشیری منطقه 9 تهران برپا شده است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۲:۵۸    
روز یکشنبه 30 بهمن ماه جلسه هماهنگی نخستین جشنواره جوان برتر شهرستان ساجبلاغ با محوریت موضوع حضور افراد دارای معلولیت و بانوان سرپرست خانوار جامعه هدف بهزیستی در جشنواره جوان برتر ،در محل دفتر رئیس اداره بهزیستی شهرستان ساوجبلاغ تشکیل شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۰:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیته خانواده و بانوان شورای اسلامی شهر شیراز گفت: اولین کارگاه حمایت از مشاغل خانگی در منطقه کوشک میدان شیراز افتتاح شده و 100 بانوی سرپرست خانوار در آن مشغول به کار شدند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۴:۰۳   + ۳۹ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده، با بیان اینکه یکی مشکلات بانوان سرپرست خانوار برای دریافت تسهیلات ارایه ضمانت نامه است، گفت: در طرح صندوق ضمانت، دولت ضامن بانوان سرپرست خانواده می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۴:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
انسیه خزعلی با بیان اینکه یکی مشکلات بانوان کارآفرین برای دریافت تسهیلات ارائه ضمانت نامه است، گفت: در طرح صندوق ضمانت ، دولت ضامن بانوان کارآفرین سرپرست خانواده می شود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۴:۰۰    
کارگاه آگاهی زنان سرپرست خانوار و سایر افراد تحت پوشش کارگاهی با همکاری مرکز مثبت زندگی 2729 با عنوان آموزش زنان سرپرست خانوار برای پیشگیری از معلولیت برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۳:۲۱    
رئیس کمیته محرومیت زدایی شورای اسلامی شهر شیراز با اشاره به اهمیت ایجاد اشتغال برای بانوان سرپرست خانواده از ایجاد مراکز اشتغال در مناطق مختلف شهرداری این کلان شهر خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۱۳:۲۶    
روز دوشنبه 17 بهمن ماه همزمان با ششمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر نمایشگاه توانمندیها و دستاوردهای افراد دارای معلولیت و بانوان سرپرست خانوار تحت پوشش بهزیستی با همکاری ادارات فرمانداری ، میراث فرهنگی ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۶:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس موافقتنامه اداره کل زنان و خانواده استانداری البرز و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان، ارتقاء مهارت های شغلی زنان سرپرست خانوار و آسیب دیده اجتماعی با هدف توانمندسازی اقتصادی و اشتغال زایی آنان مهیا می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۰۸:۴۶    
نمایشگاه توانمندی های بانوان سرپرست خانوار، در شهرستان رباط کریم آغاز بکار کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۷:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
صبح امروز و در هفتمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی ،آیین افتتاح گروه های همیار بانوان سرپرست خانواده به صورت همزمان در دو استان خراسان رضوی و فارس به صورت ویدیو کنفرانس ؛با حضور مریم صفاران معاون بررسی های راهبردی معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
9 گروه همیار بانوان سرپرست خانوار امروز مورخ 19 بهمن ماه در سطح استان خراسان رضوی فعالیت خود را آغاز کردند.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۰۷:۴۹    
آقایی با اعلام آغاز به کار قرارگاه اشتغال بانوان سرپرست خانوار در البرز گفت: هدف از راه اندازی این قرارگاه رسیدگی بیشتر و ارائه تسهیلات به بانوانی است که مسئولیت خانواده را برعهده دارند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۳:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
دبیر ستاد گرامیداشت دهه فجر سازمان بهزیستی کشور راه اندازی سامانه جامع خدمات، آغاز به کار گروه های همیار بانوان سرپرست خانوار در استان های اصفهان، خراسان رضوی و فارس، اجرای طرح ملی تجهیز تیم های تخصصی اورژانس اجتماعی به بی سیم ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۰۸:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان زنجان با بیان اینکه بهزیستی بر توانمند سازی بانوان سرپرست خانوار تاکید جدی دارد، از پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی برای یک هزار و 386 نفر از زنان سرپرست خانوار شهری، روستایی و عشایری خبر دادو گفت: پرداخت تسهیلات اشتغالزایی، برگزاری دوره های آموزشی، ایجاد گروه های همیار ...
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۶:۰۷    
بانوان سرپرست خانوار، طیفی از جمعیت فاروج هستند که با وجود معضلات متعدد، بار زندگی را در سایه غیرتشان به دوش می کشند و اگرچه ناملایمات و فشار سنگینی بر آنان است اما، لحظه ای از تلاش برای گذران زندگی باز نمانده اند.
کرج رسا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۸:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، مجتبی عبداللهی روز شنبه در آیین تجلیل از بانوان شاغل در استانداری ، فرمانداری ها و بانوان تاثیرگذار سایر ادارات البرز افزود: کمتر واژه ای زیباتر و عمیق تر از مادر یافت می شود چرا که عنصر اصلی تشکیل خانواده و مبدا سعادت بشریت، دامان مادران است. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۶:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور گفت: در سراسر کشور 51 درصد خانوارهایی که تحت پوشش کمیته امداد هستند را بانوان سرپرست خانوار تشکیل می دهند، بنابراین رویکرد ما اشتغال خانگی است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۲۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی اعضای شورای اسلامی شهر بجنورد با کلیات طرح ایجاد بازارچه صنایع دستی بانوان در مرکز استان موافقت کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۰:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد- مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی گفت: طی پاییز سال جاری هزار و 225 آبگرمکن بین بانوان سرپرست خانوار خراسان شمالی توزیع شده است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۲۱:۱۵    
سرپرست اداره بهزیستی شهرستان پاکدشت گفت: طرح آگاه سازی پیشگیری از معلولیت ها با همکاری مرکز مثبت زندگی برای 130 نفر از بانوان سرپرست خانوار زیرپوشش این نهاد اجرا شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۳ - ۰۷:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان شهرداری تهران گفت: برای 7 هزار از بانوان سرپرست خانوار در قالب کوثر های کارآفرینی، اشتغال ایجاد می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۲۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
با حضور نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان از بانوان سرپرست خانوار (فرهیخته) و بانوان همکار کمیته امداد به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) تجلیل شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۳:۵۴   + ۲۹ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان شهرداری تهران گفت: نسبت طلاق به ازدواج در تهران 52 درصد است و این روند رو به رشد آمار طلاق طی 10 سال اخیر، نشان می دهد تعداد بانوان سرپرست خانوار در سالهای آینده بیش از آمار امروز خواهد بود.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۱۱:۴۱    
در آستانه میلاد مبارک حضرت فاطمه زهرا (س) و گرامیداشت روز زن، پنجمین مرکز توانمندسازی بانوان سرپرست خانوار با ظرفیت 30 نفر در محله گلشن منطقه 4 افتتاح شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۱۹:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
مریوان- چهاردهمین کارگاه خیاطی ویژه بانوان سرپرست خانوار با محوریت زنان کولبر مناطق مرزی در مریوان با حضور استاندار کردستان، فعالیت رسمی خود را آغاز کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۱۱:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان شهرداری تهران از فعالیت 80 مرکز توانمندسازی کوثر برای بانوان سرپرست خانوار در شهر تهران خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۰۹:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
امروز با حضور شهردار تهران، 5مرکز توانمندسازی بانوان سرپرست خانوار در پایتخت افتتاح و بهره برداری می شود.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۰۸:۲۸    
120 هزار معلول در نهضت ملی مسکن ثبت نام کردند 62 درصد کلاس های درس در تهران مستحکم هستند 600 فرصت شغلی برای بانوان سرپرست خانوار در پایتخت ایجاد می شود
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ - ۱۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی شهرداری تهران از افتتاح چندین مرکز توانمندسازی کوثر برای بانوان سرپرست خانوار و بهسازی معابر بافت فرسوده با هزینه کرد 233 میلیارد تومانی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ - ۱۰:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی شهرداری تهران گفت: روز شنبه 17 دی ماه علاوه بر افتتاح چند مرکز کار آفرینی کوثر،معابر نوسازی شده در بافت های فرسوده تهران نیز به بهره برداری می رسد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۱۳:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
کرج- استاندار البرز با بیان اینکه ساماندهی کودکان کار و متکدیان در دستور کار ویژه قرارگاه اجتماعی استان قرار گرفت، گفت: حمایت از بانوان سرپرست خانوار در قالب کارگروهی ویژه دنبال می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۱۷:۳۲    
سخنگوی شورای شهر تهران گفت: 20 نفر از بانوان سرپرست خانوار در مرکز به مدت سه ماه آموزش دیده و سپس وارد بازار کار می شوند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۱۲:۰۱    
طبق روال هر هفته برنامه ملاقات مردمی سرپرست بهزیستی شهرستان پردیس با افراد دارای معلولیت و بانوان سرپرست خانوار تحت پوشش این اداره برگزار شد.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۰۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
بیش از 2 دهه است که با هنر تاپستری و ایده های خلاقانه، شاهکارهای هنری خلق می کند. زهرا رسول زاده نمین بانوی هنرمند محله نجات اللهی، اما مهمترین ایده اش را آموزش این هنر به بانوان سرپرست خانوار می داند. هنری که به این قشر آسیب پذیر نشان می دهد چگونه با کمترین هزینه ممکن به درآمدزایی برسند.
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۱/۱۰/۰۵ - ۰۷:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
ساختمانی زیبا با وسایل سنتی در محله زهتابی، خانه امید بانوان سرپرست خانوار زیادی است که از صاحبخانه، مهارت خلق تابلوهای ویترای و کاشی شکسته را یاد می گیرند تا از این طریق امرار معاش کنند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۲۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
روز سه شنبه 29 آذرماه 1401 فرهاد پادری ثانی رئیس اداره بهزیستی شهرستان ساوجبلاغ به همراه جمعی از معاونین خود با حضور در منزل تعدادی از بانوان سرپرست خانوار و فرزندان امداد بگیر تحت پوشش این اداره سبد کالا ویژه شب یلدا شامل "برنج و روغن و آجیل و حبوبات و مرغ و هندوانه و سایر میوه جات" به ارزش هر سبد ...