شنبه ۲۷ دیساعت ۰۳:۵۴Jan 2021 16
جستجوی پیشرفته

بام میبد (bamemeybod.ir)

بام میبد 30 اسفند 1395 بام میبد 25 اسفند 1396 بام میبد 29 اسفند 1397 بام میبد 7 فروردین 1398 بام میبد 29 مرداد 1399 بام میبد 1 شهریور 1399 بام میبد 30 مهر 1399 بام میبد 30 آبان 1399 بام میبد 30 آذر 1399 بام میبد 1 دی 1399 بام میبد 2 دی 1399 بام میبد 3 دی 1399 بام میبد 4 دی 1399 بام میبد 6 دی 1399 بام میبد 8 دی 1399 بام میبد 9 دی 1399 بام میبد 10 دی 1399 بام میبد 11 دی 1399 بام میبد 13 دی 1399 بام میبد 14 دی 1399 بام میبد 15 دی 1399 بام میبد 16 دی 1399 بام میبد 17 دی 1399 بام میبد 18 دی 1399 بام میبد 19 دی 1399 بام میبد 20 دی 1399 بام میبد 21 دی 1399 بام میبد 22 دی 1399 بام میبد 23 دی 1399 بام میبد 24 دی 1399 بام میبد 25 دی 1399 
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۲۰:۱۸    
سال گذشته یک صد میلیون تومان از محل اعتبارات ملی برای مرمت قنات ندوشن هزینه شده و امسال هم 200 میلیون تومان از همان محل اختصاص می یابد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۵:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیته دانشگاهیان، اساتید و علمی و پژوهشی کنگره ملی شهدای یزد گفت: به منظور آشنایی فرهنگ های دیگر با انقلاب اسلامی باید داستان آن به زبان های مختلف ترجمه و به دنیا عرضه شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۵:۱۸    
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس یزد گفت: تشییع شهدای گمنام بدون حضور عموم و با رعایت دستورالعمل های بهداشتی انجام می شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۴:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
تفاهم نامه به تصویر کشیدن نقش شهدای شاخص و مردم انقلابی یزد در پیروزی انقلاب اسلامی با ساخت سریال بین رسانه ملی و استانداری امضا شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۲:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
بهره برداری از معادن جدید در تفت طی چند سال گذشته به یکی از چالش های اصلی زیست محیطی استان یزد و شهرستان معدن خیز تفت تبدیل شده است و حتی زمزمه های بهره برداری از یک معدن (و نه اصل بهره برداری) هم ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۲:۳۹   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس کمیته فرهنگیان و دانش آموزی دومین کنگره ملی 4000 شهید استان یزد گفت: یزد 1001 دانش آموز شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۲:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
هنرمندان سفال و زیلوی میبد موفق به کسب سه نشان ملی مرغوبیت آثار در پنجمین دوره داوری این رویداد کشوری که هر 2 سال یک بار برگزار می شود. شدند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۲:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیر باغبانی جهادکشاورزی استان یزد گفت: سرما و یخبندان روزهای اخیر در استان چهار میلیارد تومان به گلخانه های یزد خسارت وارد کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۰۷:۰۹    
مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان یزد از معرفی یزد، به عنوان شهر ملی زیورآلات سنتی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۷:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
کوزه و قلک سفالی از ظروف و 2 نمونه از انواع کاربری های سفال روش ساختی مانند هم دارند و با دستان هنرمند ماهر هنرمند سفالگر شکل داده می شوند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۶:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
ظروف و کاربری های سفالین از گل میبد و به دستان ماهر هنرمندان سفالگر این شهرستان ساخته شده اند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۶:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
سفالگران میبدی از نداشتن مجوز لازم برای برداشت خاک مورد نیاز خود گله مند هستند و ما را به یاد این بیت معروف حافظ می اندازند که "آنان که خاک را به نظر کیمیا کنند- آیا بوَد که گوشه چشمی به ما کنند" .
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۲۰:۰۹   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس یزد گفت: در سالروز شهادت حضرت فاطمه (س)، چهار شهید گمنام در یزد تشییع و خاکسپاری می شوند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۸:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
مسعود شریعتی در نشست خبری کمیته ورزش و جوانان دومین کنگره ملی 4000 شهید استان دارالعباده و دارالعم یزد با بیان اینکه شهدای ورزشکار الگویی برای ورزشکاران استان هستند ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۷:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان یزد از معرفی یزد، به عنوان شهر ملی زیورآلات سنتی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۷:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان یزد با اشاره به اینکه طرح یاوران عدالت یکی از طرح های چهل گانه دومین کنگره ملی شهدای استان یزد است ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۲۲:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
شهردار میبد گفت: جهانی شدن شهر میبد به نام زیلو خون دوباره در رگ های هنر زیلوبافی که حال فراموشی بود، جاری کرد و روح امید را در میان هنرمندان دمید.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۰۸:۱۹    
اجرای طرح پیشگیری از تنبلی چشم کودکان 3 تا 6 سال در میبد تا 15 بهمن در پایگاه تعیین شده از سوی اداره بهزیستی شهرستان ادامه دارد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
یک هزار بسته معیشتی در قالب طرح شهید سلیمانی با برگزاری مراسمی در امامزاده سید صدرالدین قنبر میبد با حضور مسوولان محلی و اداره اوقاف و خیریه استان آماده توزیع بین نیازمندان شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۹:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
یک هزار بسته معیشتی در قالب طرح شهید سلیمانی با برگزاری مراسمی در امامزاده سید صدرالدین قنبر میبد با حضور مسوولان محلی و اداره اوقاف و خیریه استان آماده توزیع بین نیازمندان شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۰۵:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
هشتمین آزمون متمرکز استخدامی دستگاه های اجرایی کشور طی روز های پنج شنبه و جمعه 11 و 12 دی ماه 1399 به میزبانی دانشگاه میبد برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۰۰:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان یزد گفت: چهار هزار کشاورز یزدی در قالب طرح رونق خاک به صورت رایگان خدمات مشاوره دریافت می کنند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۰۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
مسئول بسیج سازندگی سپاه الغدیر استان یزد گفت: با راه اندازی و افتتاح سه کارگاه خیاطی 30 زن سرپرست خانوار مشغول به کار شدند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۲۳:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور با اشاره به اینکه کمک های مومنانه در کشور به یک فرهنگ تبدیل شده است ، گفت: سومین مرحله رزمایش کمک های مومنانه در کشور تا پایان سال ادامه دارد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۲۳:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیته فرهنگی دومین کنگره ملی 4000 شهید استان دارالعباده و دارالعلم یزد گفت: تا پایان کنگره ملی شهدا 28 برنامه شاخص در این کمیته برای ترویج فرهنگ و سیره شهدا انجام می شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۲۳:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
دبیر کمیته فرهنگی دومین کنگره ملی 4000 شهید دارالعباده و دارالعلم یزد با اشاره به اینکه تاکنون 300 اثر فاخر به دبیرخانه این رویداد بزرگ فرهنگی ارسال شده است ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۰:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و مسئول کمیته هنری کنگره ملی چهار هزار شهید استان یزد از برگزاری شب شعر بین المللی حُسن یوسف به عنوان یکی از پیش برنامه های اجلاسیه نهایی کنگره در اسفندماه خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۹:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
رییس سازمان بهزیستی کشور معلولان زیرپوشش این نهاد را در کشور یک میلیون و 600 هزار نفر ذکر کرد و گفت: نیمی از این افراد معلولان جسمی و حرکتی هستند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۹:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد گفت: گرچه مسوولان شهرداری و اعضا شورای شهر برای مناسب سازی محیط اقدام های موثری را تاکنون انجام داده اند ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۹:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: شهادت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی سند شکست ایالات متحده آمریکا در منطقه خاورمیانه است و در واقع زبونی و سرافکندگی استکبارجهانی در عرصه جهانی همچنان ادامه دارد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۷:۵۹    
معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندارمیبد با اشاره به فرارسیدن فصل سرما و شیوع آنفلوانزای فوق حاد پرندگان از شهروندان خواست برای جلوگیری از انتقال این بیماری به سایر ماکیان و افراد خانواده ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۰۷:۵۴    
این هنرنمایی بانوی طهارت است که می تواند گرسنگی را برای خود و فرزندانش تحمل کند اما لب به شکایت و نیاز نگشاید ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۰۷:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده حوزه بسیج بانوان میبد گفت: سفره عقد در قدمگاه شهدای میبد گسترده شد تا فضایی برای زوج های جوان میبدی مشتاق به بستن پیمان عشق زندگی در مکانی معطر به عطر حضور شهدا مهیا باشد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۲۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
رییس ثبت احوال میبد گفت : آمار ازدواج 9 ماهه سال 99 شهرستان به تعداد 424 واقعه نسبت به 345 مورد ثبت شده در مدت مشابه سال 98 ، رشد 23 درصدی روی آوردن جوانان به سمت تشکیل خانواده را نشان می دهد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۵ - ۱۳:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
معاون حقوق بشر و امور بین الملل وزارت دادگستری گفت: ساز و کار اصلی تحقق اهداف بلند در حمایت از کودکان با راهکارها و نگاه های همگرایانه و عالمانه و همکاری همه افراد عهده دار در اجرای قوانین مرتبط به ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۵ - ۱۳:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
شهردار میبد از الحاق شهر میبد به شهرهای دوستدار کودک خبر داد و گفت : تاکنون در این ارتباط 13 شهر به عنوان پایلوت در کشور انتخاب شده اند و میبد چهاردهمین شهری است به این مجموعه شهرها پیوسته است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۲۳:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
مسئول کمیته تالیف، تدوین و تولیدات کنگره ملی بزرگداشت 4 هزار شهید استان یزد از تدوین و چاپ 40 عنوان کتاب همزمان با کنگره 4 هزار شهید استان یزد خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۲۳:۵۸   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار از میزبانی استان یزد از رویداد 100 استارت آپ خبر داد و از تمام دستگاه های مرتبط خواست فعالانه با این رویداد ارزشمند همکاری کنند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۲۳:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
دبیر اجرایی بیست و نهمین جشنواره تئاتر استان یزد با اعلام این خبر گفت:6 اثر راه یافته به مرحله ی داوری و نهایی این دوره از جشنواره تئاتر استانی یزد از روز چهارشنبه سوم دی ماه 1399 با یکدیگر به رقابت ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۲۳:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده از پرداخت وام قرض الحسنه به زنان روستایی خبر داد و گفت : با پیگیری های انجام شده ، زنان روستایی نیازمند 5 تا 10 میلیون تومان تسهیلات دریافت می کنند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۲۳:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
شهردار میبد گفت: بانوان سهم و نقش چشمگیری در جهانی شدن زیلوی میبد داشتند و بخش زیادی از احیای هنر زیلوبافی به برکت همت بانوان بوده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۲۱:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
استاندار یزد گفت: چرخه تولید فولاد در بافق با بهره برداری از واحدهای تولید شمش و آهن اسفنجی تکمیل می شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۲۱:۵۸   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس دادگستری شهرستان میبد گفت: اختلافات مالی 320میلیارد ریالی اعضای هیئت مدیره یک شرکت بزرگ تولیدی با سهامداران این کارخانه با تلاش شعبه 4 شورای حل اختلاف میبد، با صلح و سازش و راضی کردن طرفین ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۲۱:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد با اشاره به 114 چاپخانه فعال دراستان گفت: چاپ صنعتی تاثیرگذار است و به عنوان یک صنعت سبز می تواند جایگزین بسیاری از صنایع آلاینده شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۲۱:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار یزد با اشاره به برنامه ها و اقدامات استان برای رفع مشکلات معلمین خرید خدمت گفت: مشکلات معلمان خرید خدمت استان یزد با قید فوریت پیگیری می شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
نمایشگاه سفیدپوشان صبور به مناسبت میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار در بیمارستان امام جعفر صادق (ع) میبد دایر و مورد عموم مردم قرار گرفت.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۰۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
محمدجواد احمدی بخشدار مرکزی میبد هم زمان با میلاد باسعادت زینب کبری(س) و روز پرستار، با حضور در مرکز جامع سلامت شهید حسین زاده رکن آباد روز پرستار را به پزشکان و بهورزان این مرکز تبریک و از زحمات و ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۲۰:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
پرستاران همه به گونه ای یکسان به خصوص در مواقع بحرانی و شیفت های با فشار کار زیاد برای خدمت رسانی به بیماران تلاش دارند و با این وجود پرستاران قراردادی حقوق و مزایایی به مراتب کمتر از پرستاران ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۱:۵۸    
امسال شیوع ویروس کرونا مانع از برگزاری دورهمی های خانوادگی شب یلدا یکی از شب های مقدس و ریشه دار در فرهنگ و آداب و رسوم اصیل ایرانیان است ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۰۹:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
در تقویم فرهنگی مردم ایران مناسبت های متعددی وجود دارد که با آیین های ویژه ای همراه است و بلندترین شب سال که با نام یلدا در میان فارسی زبانان جهان شناخته می شود، از مهمترین آنهاست.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۰۹:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیر حوزه های علمیه کشور گفت: روحانیون و طلاب علوم دینی در کنار مسوولان باید گره گشای مشکلات فرهنگی مردم و جوانان باشند و وظایف خطیر خود را در شرایط کنونی به نحو مناسب انجام دهند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۲۳:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
محدودیت های هفته آینده در استان یزد از سوی ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا اعلام شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۲۳:۲۸    
خبرنگاران و اصحاب رسانه و جراید استان یزد با حضور در میبد از پروژه های عمرانی شهرداری بازدید کردند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۱۶:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
شهردار میبد با اشاره به اینکه فاز اول پروژه بام میبد در دهه فجر انقلاب اسلامی بهره برداری می شود، گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۳:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
زهرا پارساییان، هنرمند خوش ذوق میبدی و الهه حق پرست و فاطمه قادریان 2 کودک یزدی رتبه های برتر "جشنواره ملی بادباک آرزوها" را کسب کردند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۱۶:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
رییس بهزیستی میبد گفت : خط ملی مشاوره اعتیاد با شماره 09628 راه اندازی شده توسط سازمان بهزیستی و ستاد مبارزه با مواد مخدر به صورت شبانه روز آماده پاسخگویی است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۱۶:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد از آغاز طرح امداد و نجات زمستانه در جاده های مواصلاتی استان خبر داد و گفت: 14 پایگاه ثابت، سیار و موقت در محورهای استان مستقر شده است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۱۵:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیر حوزه های علمیه کشور با تاکید به اهمیت تحقیقات علمی گفت: هنر پژوهشگر این است، موضوع و مساله را در اصول، فلسفه و تفسیر به ریشه های علوم اسلامی ربط دهد و برقراری ارتباط میان مساله ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۱ - ۰۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه میبد گفت: پیشگیری و ارتقای بهداشت در جامعه به ارائه طرحی جامع و زیرساختی نیاز دارد تا بر اساس آن و مورد توجه قرار دادن شرایط و امکانات مورد نیاز بتوان با ویروس کرونا و نیز عوامل ایجاد ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۰ - ۲۳:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
برگزیدگان هفتمین جشنواره حلی استان یزد با حضور تعدادی از روحانیون و نمایندگان حوزه های علمیه در بیت آیت الله اعرافی امام جمعه میبد ، مورد تقدیر و تجلیل قرار گرفتند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ - ۱۲:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست پایگاه میراث فرهنگی میبد گفت : عملیات مرمت ساباط تاریخی کلوثر(تاریکُک) دربافت تاریخی فیروزآباد در اقدامی مشترک توسط اداره میراث فرهنگی و پایگاه پژوهشی میبد به اتمام رسید.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ - ۱۰:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
همزمان با برگزاری آیین واگذاری یک هزار و 943 واحد مسکونی به مددجویان بهزیستی کشور ، مراسم نمادین واگذاری 10واحد مسکونی به معلولان استان یزد در میبد برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۲۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
برخی از معلولان با خودباوری و اعتقاد به این اصل مهم که معلولیت، محدودیت نیست در اجتماع نقشی موثر دارند و با کارآفرینی، علاوه بر خود برای دیگر افراد جامعه نیز زمینه اشتغال فراهم می کنند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۲۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
اجرای 2 هفته ای محدودیت های کرونایی برای کنترل و مهار این ویروس خطرناک در استان یزد به نتایج خوب و ثمربخشی ختم شد ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۸:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
رییس شبکه بهداشت و درمان میبد گفت: حوزه بهداشت و درمان تنها سهمی 25 درصدی در تامین سلامت جامعه دارد و 75 درصد این نقش آفرینی را ادارات دولتی ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۰:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
12 آذر مصادف با سوم دسامبر از سوی مجمع عمومی سازمان ملل متحد به عنوان روز جهانی معلولان نامگذاری شده تا همگان با آگاهی به ظرفیت ها و مطالبات این قشر در راستای حل مشکلات و رعایت حقوق شهروندی آنها در ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۸:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
حصیربافی از صنایع دستی بافق است و تعداد قابل توجهی از مردان و زنان هنرمند این شهرستان با فعالیت در این رشته ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۸:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی میبد گفت: 2 سال از زمان انتخاب میبد به عنوان شهر جهانی زیلو (پنجم آذر ماه 97)گذشته و در این مدت با افزایش تعدد زیلوبافان و ارائه بیش از 32 میلیارد ریال ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۸:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
رییس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان میبد گفت: مرمت حمام تاریخی حسن آباد شامل دیوارچینی و عملیات ساخت طاق ضربی با آجر سنتی و اجرای راه پله برای آن شروع شده است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۹:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
شنبه اول آذر 1399 شنبه ای تلخ در طول دوران طبابتم بود؛ روزی غم انگیز، تاسف بار و پر غصه.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۹:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
در چهارمین روز از هفته بسیج، جشنواره فرهنگی، هنری بسیجیان یزد روز دوشنبه با حضور جمعی از مسوولان و هنرمندان در حسینیه ثارالله این شهر آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
رییس مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی وضعیت درمان و روند خدمت رسانی به بیماران کرونا در میبد را خوب توصیف کرد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- فرماندارمیبد با تاکید بر رعایت مسائل زیست محیطی در حوزه صنعت و به ویژه در ارتباط با کارخانه فولاد دوباره راه اندازی شده گفت: این واحد صنعتی با مدیریت بخش خصوصی و با انتخاب بهترین گزینه ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۰۱:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری یزد از واگذاری بی ضابطه مجتمع فولاد میبد خبر داد و گفت: در راستای سیاست دستگاه قضا در دوره جدید برای رسیدگی ویژه به موضوع واگذاری های غیراصولی موضوع این مجموعه تولیدی و صنعتی بررسی و ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۹:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
استاندار یزد گفت: تهدیدهای کرونا و شرایط بوجود آمده ناشی از شیوع این ویروس در جامعه فرصتی برای گسترش فرهنگ مطالعه کتاب و ایجاد فضای بهتر برای کتابخوانی از سوی اقشار مختلف است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
برای غنی سازی و پرکردن اوقات فراغت اقشار مختلف مردم به خصوص نوجوانان و جوانان که به خاطر بیماری کووید - 19 بیشتر اوقات خود را در خانه سپری می کنند باید از کتاب این یار مهربان استفاده کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۰:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
در دفتر خاطراتم، وقایع روزهای پر از درد و رنج شیوع ویروس کرونا را برای آیندگان خواهم نوشت، از احساساتم، از روزهای پر از ترس و استرس، از آنچه دیدم و در خود ریختم ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۹:۳۲    
فرمانده سپاه ناحیه میبد با اشاره به برنامه ریزی اجرای سه چله رزمایش مومنانه در میبد گفت: چهل روز اول این فعالیت جهادگونه از شروع هفته بسیج (30 آبان تا ششم آذر) تا سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی تعیین ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۳:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
گندم محصولی راهبردی است که در تامین امنیت غذایی جوامع نقش موثری دارد، تولید این محصول در اقلیم کویری یزد هم اکنون کمتر از میزان نیاز جمعیت استان است که این مسئله استفاده از روش های نوین و علمی با ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۸:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر یزد از استقرار یک فروند بالگرد اختصاصی این نهاد برای خدمات رسانی سریع و انتقال زخمی های احتمالی در استان خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۸:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
رییس سازمان اورژانس یزد گفت: با حضور به موقع نیروهای 115، یک خانواده چهار نفره که دچار گازگرفتگی با گاز منواکسید کربن شده بودند از مرگ حتمی نجات یافتند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۷:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل انتقال خون استان یزد گفت: با وجود اینکه در حال حاضر بسیاری از استان ها با کمبود ذخائر خونی مواجه هستند، خوشبختانه در یزد هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۲۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
حدود 9 ماه از شیوع ویروس کرونا می گذرد، اجرای برخی مصوبات ستاد کرونا در زمان اوج فعالیت این ویروس، با ایجاد محدودیت هایی برای فروشندگان و صاحبان کسب و کارهای آزاد همراه شد که این تصمیم کاهش درآمد ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۲۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
رییس اداره بهزیستی اردکان گفت: 96 بسته کمک معیشتی و سه هزار ماسک سه لایه بهداشتی در میان خانواده های نیازمند تحت پوشش بهزیستی این شهرستان توزیع شد .
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۲۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر کشور و رئیس سازمان مدیریت بحران در نامه ای به "محمدعلی طالبی" استاندار یزد و رئیس ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۲۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد گفت: در هفت ماهه اول امسال 21 هزار و 472 میلیارد ریال درآمد از منابع مختلف در استان یزد وصول و به خزانه دولت واریز شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۲:۴۵    
حامی کارت خانه مطبوعات و رسانه های استان یزد با حضور مدیر کل اداره فرهنگ و اسلامی در نشست آنلاین خبری رونمایی شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان میبد گفت: آب شهرستان با توجه به ارزیابی های شبکه بهداشت و درمان و همچنین آزمونهای انجام شده همه استانداردهای سلامت را دارد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۲:۴۵    
کتاب خواندن از جمله کارهای مفید و با ارزش است ، روزهای کرونایی خود را می توان با روی آوردن به مطالعه کتابهای خوب غنی و شاد کرد و نگرش و نگاه خود به زندگی را تغییر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۲۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
عملکرد سیستم ایمنی بدن نقشی مهمی در پیشگیری از بیماریهای تنفسی ازجمله بیماری کرونا دارد ، همچنین عامل ابتلا یا پیشگیری از ابتلا به این ویروس ، بیماریهای زمینه ای مثل دیابت و بیماریهای ریوی ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۲:۱۲    
شهردار میبد گفت: عملیات ساماندهی و زیباسازی میدان سردار شهید سلیمانی واقع در تقاطع بلوار حائری و خیابان 12 دی ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
این روزها کرونا نفس یزد را به شماره انداخته، دیروز رکورد مرگ بیماران کرونایی این استان با ثبت 30 فوت شکسته شد، تا شاید طنین ناقوس مرگ به گوش کسانی برسد که هنوز باور ندارند ...
مشاهده نتایج بیشتر...