چهارشنبه ۱۹ مردادساعت ۲۲:۱۵Aug 2022 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آیین تکریم»

قم نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
قم نیوز: آیین تکریم و وداع با پیکر مطهر شهید مدافع حرم حجت الاسلام محمد امین کریمیان پنجشنبه و جمعه در قم برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۰۹:۲۶   + ۱۳ سایت دیگر  
آیین تکریم و وداع با پیکر مطهر شهید مدافع حرم حجت الاسلام محمد امین کریمیان پنجشنبه و جمعه در قم برگزار می شود.
دولت   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۲۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
جلسه تکریم و معارفه رئیس پارک علم و فناوری مازندران با حضور معاون فناوری و نوآوری وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، دستیار ویژه استاندار مازندران، روسای دانشگاه ها و مدیران شرکت های فناور و دانش بنیان در محل سالن آمفی تئاتر شهدای گمنام دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری برگزار شد.
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۶    
آیین تکریم و معارفه معاونت هنری حوزه هنری با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمد قمی در سالن مهر حوزه هنری برگزار شد.
استانداری ایلام   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۰۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
توسعه متوازن با پشت میزنشینی میسر نمی شود معاون اقتصادی استانداری ایلام در آیین تکریم و معارفه مدیران کل منابع طبیعی استان: ❑ بخشی نگری در حوزه مدیریت مانع تحول و توسعه است ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۲۱:۵۹    
ایسنا/قم آیین تکریم و معارفه معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان قم برگزار شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۸:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
آیین تکریم و معارفه مدیران کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان فارس با حضور رئیس سازمان حمل و نقل جاده ای کشور برگزار شد و علیرضا راستیار به عنوان مدیر کل جدید راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس معرفی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۸:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
آیین تکریم و معارفه معاونت هنری حوزه هنری با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمد قمی در سالن مهر حوزه هنری برگزار شد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۸:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
نصیرنیوز، کمیل خواستان در آیین تکریم و معارفه روسای قدیم و جدید آموزش و پرورش شهرستان درگزین از توابع استان همدان، اظهار داشت: بی توجهی به ظرفیت های قابل توجه فضای مجازی در عرصه فعالیت های آموزشی و فرهنگی و فراهم کردن بستر مناسب، هدفمند و مدیریت شده برای استفاده دانش آموزان از این ظرفیت ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۸:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
آیین تکریم مجید رجبی معمار مدیرعامل سابق خانه هنرمندان ایران با حضور جمعی از مسئولان و هنرمندان برگزار شد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۷:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ایرنا، نقی شعبانیان روز سه شنبه در آیین تکریم و معارفه مدیران کل منابع طبیعی و آبخیزداری ایلام اظهار داشت: بی توجهی به منابع طبیعی و بهره کشی بی رویه از طبیعت در طی 100 سال اخیر باعث تخریب شدید عرصه ها شده است. وی افزود: خشکسالی، ریزگرد، آب شدن یخچال ها، [...]
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۵:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- آیین تکریم مجید رجبی معمار مدیرعامل سابق خانه هنرمندان ایران با حضور جمعی از مسئولان و هنرمندان برگزار شد.
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۳:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
آئین تکریم و معارفه مدیر بنیاد ملی کتاب عصر دوشنبه 10 مرداد 1401 با حضور حجت الاسلام محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در تماشاخانه مهر حوزه هنری برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۱:۳۵    
آیین تکریم محمد حمزه زاده مدیر سابق بنیاد ملی کتاب سازمان تبلیغات اسلامی و معرفی مجدالدین معلمی به عنوان مدیر جدید این بنیاد در حوزه هنری برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
آیین تکریم و تودیع و معارفه مسئول سابق و جدید امور اجتماعی با حضور سرپرست بهزیستی شهرستان قدس برگزار شد.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۲۳:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
آیین تکریم محمد حمزه زاده مدیر سابق بنیاد ملی کتاب سازمان تبلیغات اسلامی و معرفی مجدالدین معلمی به عنوان مدیر جدید این بنیاد در حوزه هنری برگزار شد.
آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۲۰:۳۱    
وی افزود: سازمان تبلیغات اسلامی با دستگا های حاکمیتی از جمله وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دیگر دستگاه ها بنا بر هم افزایی دارد؛ بنابراین با حوزه هنری به عنوان یکی از نهاد های مهم در عرصه جهاد تبیین، این تقاضا وجود دارد. اگر کمک کنیم، می توانیم اهتمام به کتاب را به ثمر برسانیم. ...
ایبنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۸:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
آیین تکریم و معارفه مدیر عامل بنیاد کتاب سازمان تبلیغات اسلامی با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمد قمی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، مهدی دادمان، رئیس حوزه هنری و یاسر احمدوند، معاون فرهنگی وزارت ارشاد، در تماشاخانه مهر حوزه هنری برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۸:۰۴    
آئین تکریم و معارفه مدیر بنیاد ملی کتاب عصر دوشنبه 10 مرداد 1401 با حضور حجت الاسلام محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در تماشاخانه مهر حوزه هنری برگزار شد.
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۶:۴۳    
مرصاد نیوز: آیین تکریم و معارفه رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اسلام آباد غرب با حضور مدیرکل اداره تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه برگزار شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۰۹:۱۷    
آیین تکریم و معارفه مدیرکل جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان در سالن اجتماعات سازمان آب و برق اهواز با حضور قائم مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور برگزار شد.
پانا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
رباط کریم (پانا) - مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران طی حکمی مدیر آموزش و پرورش شهرستان رباط کریم را منصوب کرد. به گزارش دفتر اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش شهرستان رباط کریم در آیین تکریم و معارفه مسعود بهرامی مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران طی حکمی سید مهدی ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۲:۰۴    
در مراسمی با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و جمعی از مدیران استانی ضمن قدردانی از تلاش های دکتر رسول حسام، نعمت الله حاجی زاده به عنوان سرپرست اداره کل مدیریت بحران استان گلستان معرفی شد. ...
مراسم تکریم و معارفه رئیس پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی با حضور دکتر هاشم داداش پور، معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و رئیس سازمان امور دانشجویان برگزار شد
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۴:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
مراسم تجلیل از دست اندرکاران پروازهای حج 1401 صبح شنبه 8 مرداد 1401 با حضور رستم قاسمی ، وزیر راه و شهرسازی در فرودگاه مهرآباد برگزار شد.
موج   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۲:۱۸    
در آیین تکریم و معارفه از زحمات آیت الله سید محمد موسوی تجلیل و حجت الاسلام سید حسین محمود آبادی به عنوان امام جمعه خمینی شهر معرفی شد.
به گزارش خبرگزاری روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی در استان فارس، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس در آیین تکریم و معارفه مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری این استان با اشاره به اینکه هر کدام از مدیران سابق این اداره کل با اقدامی شایسته زمینه توفیق روزافزون این اداره کل را فراهم کردند ...
پانا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۷ - ۲۲:۵۰    
بهارستان یک (پانا) - صبح امروز آیین تودیع و معارفه مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک بهارستان در سالن شهید درهم پور این ناحیه صورت گرفت. آیین تودیع و معارفه مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک بهارستان با حضور سعید دهنوئی، معاون پرورشی و فرهنگی، فرامرز تاجیک ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۲۱:۳۷    
در ادامه نخستین آیین تکریم یک عمر نوکری با هدف تجلیل از مداحان و پیرغلامان اباعبداالله الحسین(ع) در آستانه ماه محرم، مدیرکل تبلیغات اسلامی قم و نماینده بنیاد دعبل خزاعی استان با حضور در منازل دو تن دیگر از پیرغلامان با اهدای لوح تقدیر و هدایای معنوی از ایشان تجلیل کردند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۰۹:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرانا مهدی ولی پور روز چهارشنبه در آیین تکریم و معارفه مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی افزود: مرحله دوم فعالیت های جمعیت هلال احمر را در حالی آغاز می کنیم که علاوه بر حوادث و سوانح شناخته شده با تغییرات آب و هوایی، بستر مخاطرات و بروز حوادثی مثل سیل در [...]
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۰۱:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام به همت بنیاد نخبگان استان ایلام؛ دومین آیین تکریم از سرآمدان هنری کشور در استان را براساس نظر شورای عالی نخبگان که متشکل از جامعه علمی و نخبگانی است با در نظر گرفتن مولفه های مختلف به استاد "علی اشرف صندوق آبادی" که یکی از سرآمدان هنر خوشنویسی استان، کشور و بین الملل است، اختصاص داد.
آیین تکریم و تقدیر از خادمان و برگزیدگان یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی با مشارکت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه (س) و مسجد مقدس جمکران برگزار خواهد شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۰۷:۳۰    
آیین معارفه رییس جدید آموزش و پرورش منطقه آبپخش و تکریم رییس سابق این اداره، با حضور سرپرست معاونت آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر و مسئولان محلی برگزار شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۲۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
در آیین تکریم یک عمر نوکری از پنج پیر غلام سرو و سالار شهیدان (ع) قدردانی شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۱۶:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
در آستانه فرا رسیدن ماه محرم نخستین آیین تکریم یک عمر نوکری مداحان و پیرغلامان اباعبدالله الحسین(ع) با حضور مدیرکل اداره تبلیغات اسلامی استان قم، حجت الاسلام شعبان زاده و نماینده بنیاد دعبل خزاعی استان ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۱۶:۲۲    
.مشهد- ایرنا- آیین تکریم و معارفه رییس بسیج جامعه پزشکی خراسان رضوی با حضور رییس بسیج جامعه پزشکی کشور روز سه شنبه در تالار شهید هاشمی نژاد بیمارستان امام رضا(ع) مشهد برگزار شد.
استانداری خراسان شمالی   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۱۳:۵۷    
با حضور جناب آقای قاضوی فرماندار محترم و حجت السلام و المسلمین زحمتکش مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه استان و دیگر مسئولین و بسیجیان شهرستان،حجت السلام خداپور بعنوان مسئول جدید دفتر نمایندگی ولی فقیه شهرستان گرمه منصوب گردید.
آیین معارفه مهدی توکلیان، سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی قم و تکریم سجاد عمرانی، سرپرست سابق این استان با حضور عباس نعمتی، سرپرست اداره کل امور مجلس و استان های نهاد کتابخانه های عمومی کشور برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۱۰:۵۵    
معاون سیاسی اجتماعی و امنیتی استاندار آذربایجان غربی در این آیین بازنشستگی را فصل جدیدی از زندگی دانست و بر اهمیت فعالیت نیروهای مسلح در تامین امنیت پایدار تاکید کرد.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۱۰:۴۰   + ۱۶ سایت دیگر  
علیرضا طاهری نسب مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری تهران، 16آذر سال گذشته در آیین تکریم و معارفه شهردار کهریزک گفت: استان تهران رتبه نخست حاشیه نشینی را دارد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۰۸:۲۵    
مدیرکل آموزش و پرورش فارس گفت:بیت المال و حق الناس دو موضوعی است که باید بصورت ویژه مورد توجه قرار گیرد و در جهت رعایت آن ها نظارت دقیق صورت گیرد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، محمد خلیل عسکری در آیین تکریم و معارفه معاون جدید پژوهش ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۰۸:۲۳    
ایسنا/ایلام آیین تکریم از استاد خوشنویسی عل اشرف صندوق آبادی در سینما فرهنگ ایلام برگزار می شود.
اقتصاد تهران   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۰۶:۳۴   + ۱۷ سایت دیگر  
اقتصادتهران: ماموریت های روابط عمومی از لایه های گوناگونی برخوردار است و مدیریت چالش ها از مهمترین مسئولیت های این حوزه به حساب می آید. به گزارش اقتصادتهران به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۲۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
آیین تکریم از چهار دهه فعالیت ارزنده هنری زنده یاد استاد سید قاسم خدامی هنرمند نام آشنای تیتر، تلویزیون و سینمای مازندران در بابل برگزار شد.
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۱۹:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
آیین تکریم و معارفه فرمانده انتظامی بندر آستارا برگزار و سرهنگ عبدالعلی شعبانی با حضور مسئولان استانی و شهرستانی به عنوان فرمانده جدید انتظامی شهرستان آستارا معرفی شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۱۸:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
مراسم تکریم تعدادی از اعضای وابسته وزارت دفاع با حضور فرمانده قرارگاه تابان ستاد کل نیروهای مسلح و معاونت نیروی انسان وزارت دفاع برگزار شد.