یکشنبه ۱۶ آذرساعت ۰۴:۴۶Dec 2020 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دیار علویان»

حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۸:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ نخستین نشست اعضای شورای سیاست گذاری، ارکان، مسئولان کمیته های علمی و اجرایی همایش ملی مازندران شناسی، الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت با حضور استاندار مازندران برگزار شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
نخستین جشنواره استانی نقالی سیمرغ کار مشترک اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، ستادهماهنگی کانون های مساجد استان و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان دیارعلویان با قرائت بیانیه داوران و معرفی برگزیدگان به پایان رسید.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۱:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
سعدی پور با اشاره به نیاز جامعه امروز به محتوای دینی و قرآنی درقالب الکترونیک، گفت: امید است اداره کل تبلیغات اسلامی مازندران و حوزه های علمیه خواهران و برادران استان در تولید محتوای الکترونیک کمک کار دستگاه تعلیم و تربیت دیار علویان باشند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۷:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
سراسر مازندران در سالروز شهادت یازدهمین امام شیعیان جهان حضرت امام حسن عسکری(ع) سیاهپوش و در ماتم و عزاست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده سپاه کربلا گفت: شاخصه مردم ولایتمدار مازندران، ایثارگری از جان و مال است و در تاریخ مردم این دیار شاهد هستیم که در صحنه دفاع مقدس و دفاع از حریم اهل بیت(ع) از جان و در بحث موقوفات از مال خود گذشتند.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۰:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع پرس؛ از ساری ، عباس رجبی شهردار ساری اظهار داشت: شهرداری ساری در نظر دارد تا مجسمه و بنای یادبود افتخارآفرینان را در مرکز دیار علویان جانمایی کند تا ضمن گرامیداشت یاد و خاطره دلاورمردان جنگ تحمیلی چهره ی شهر را همراه با دیگر زیبایی های محیطی به نماد جنگ ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۸:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
ساری- آیین های عزاداری مردم دیار علویان در روزهای پایانی ماه صفر و سالروز شهادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت ادامه دارد و دررثای این خورشید ولایت سوگوار هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۸:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
ساری- دیار علویان همزمان با روزهای پایانی ماه صفر در عزا و ماتم رحلت نبی مکرم اسلام(ص) و شهادت سبط اکبرش داغدار و سیاهپوش است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۷:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران جلوه شورانگیز و معنوی تشییع پیکرهای مطهر سروقامتان عرشی خان طومان در مازندران، دیار علویان را به صحنه زیبای دلدادگی مردم مومن این خطه با خاندان عصمت و طهارت(ع) تبدیل کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۶:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
پس از 4 سال و 5 ماه بار دیگر در مازندرانی که بوی شهید و شهادت در آن همیشگی است، عطر یاران شهدا پیچید و خبرها نشان از تفحص و شناسایی تعدادی از شیربچه های مازندرانی داشت که سرافراز رفتند و گلگون برگشتند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۴:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
در آستانه سالروز رحلت پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد(ص) و سالروز شهادت امام حسن مجتبی(ع) و امام رضا(ع)؛ استان مازندران رنگ عاشورایی گرفت و مردم ولایی و شهیدپرور استان، بار دیگر با منویات مقام معظم رهبری و آرمان های والای شهدا تجدیدپیمان کردند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۳:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
تشییع پیکر پاک پنج شهید مدافع حرم از شهدای خان طومان در شهرهای ساری، قائم شهر، آمل، بابل و فریدونکنار با شکوه برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۰:۳۱    
مردم مازندران امروز تشییع با شکوهی برای شهدای خان طومان برگزار کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۹:۰۱    
مراسم وداع با 5 آلاله خونین کربلای خان طومان دیشب در شهرهای ساری، قائم شهر، فریدونکنار، بابل و آمل برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۷:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
چه زیبا پر کشیدی هم مدافع حرم شدی و هم حریم. هم از حرم حضرت زینب دفاع کردی و هم از حریم و نوامیس مردمان کشورت. آیا دلت برای خانواده و مردمان دیار علویان تنگ شده بود که برگشتی؟ خوش آمدی ، قدمت به روی چشمان مان. رضا جان آسوده بخواب همه جا امن و امان است هم حریم و هم حرم در آسایش ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۰:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
وداع با این جوانان کار راحتی نیست، آدم دلش می خواهد زمان از حرکت بایستد و این لحظه تمام نشوند،هر که هر چه درد دل داشت بگوید و شهدا را بین خودش و خدا واسطه قرار بدهد و لحظه وداع با شهدای خان طومان گویا پایان یافته اما تداوم راه شان عهدی ست که از امشب بسته شد...
سبلانه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۱:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
پیکر پاک و مطهر 5 تن از شهدای مدافع حرم مازندران،از شهدای مدافع حرم منطقه خان طومان سوریه امشب وارد استان مازندران شد و دوباره حال و هوای دیار علویان عطر و بوی شهادت گرفت و دلهای عاشقان، حسینی و کربلایی شد.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۲۲:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش بسیج پرس پرس، سید علیرضا ادیانی، در این بیانیه عنوان داشته است: این روزها فضای پاییزی خطه مازندران با عطر لاله های خونین عشق و نغمه های معنوی پرستوهای مهاجر بهاری شده و ستاره های درخشان دیار علویان با حضور نورانی خود یاد و خاطره دوران دفاع مقدس را برای سرزمین شیرمردان مازندران زنده کرده ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۲۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
پیکر پاک و مطهر 5 تن از شهدای مدافع حرم مازندران،از شهدای مدافع حرم منطقه خان طومان سوریه لحظاتی قبل وارد استان مازندران شد و دوباره حال و هوای دیار علویان عطر و بوی شهادت گرفت.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۲۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مراسم شب وادع با پنج شهید مدافع حرم کربلای خان طومان در بوستان ولایت ساری با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۹:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
آیین وداع با پیکر مطهر 5 آلاله خونین خان طومان سوریه امشب در ساری برگزار شد.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۹:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
پیکر پاک و مطهر 5 تن از شهدای مدافع حرم مازندران،از شهدای مدافع حرم منطقه خان طومان سوریه امشب وارد استان مازندران شدند و دوباره حال و هوای دیار علویان عطر و بوی شهادت گرفت و دلهای عاشقان، حسینی و کربلایی شد.
استانداری مازندران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۱:۴۴    
جلسه هماهنگی تشییع پیکرهای مطهر شهدای مدافع حرم استان مازندران به ریاست معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار برگزار شد. در آستانه رحلت نبی اکرم حضرت محمد (ص) و شهادت حضرت امام حسن مجتبی (ع) و حضرت علی بن موسی الرضا (ع) دوباره دیار علویان معطر به عطر شهدای مدافع حرم خواهد شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۸:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران این روزها حال و هوای مازندران عجیب بوی خان طومان می دهد،مسافرانی از راه دور بوی عطر حرم حضرت زینب را به سوغات می آورند،این روزها دیار علویان آغوشش را برای دیدار با 4 فرزندش بازکرده ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
ستاره های خان طومان در راه برگشت به خانه هستند و مردمان دیار علویان چشم به راه فرزندان شان خاک راه آنان را طوطیای چشمشان می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به شیوع کرونا و بسته شدن مرز های عراق، مردم دیار علویان مراسم پیاده روی اربعین اباعبدالله الحسین را با پای دل طی کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۳:۰۶    
عزاداران مازندرانی در اربعین سید و سالار شهیدان (ع) در سراسر استان به اقامه عزا پرداختند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مردم مومن دیار علویان با رعایت پروتکل های بهداشتی در اربعین اباعبدالله الحسین و یاران باوفایش به اقامه عزا پرداختند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۹:۰۵    
فعالان حوزه کتاب و کتابخوانی استان مازندران امروز(26شهریور) در آیین اختتامیه برنامه های کتاب محور مازندران با حضور معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران در سالن کنفرانس اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی دیار علویان معرفی و تقدیر شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۰:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
ساری- تجمع اعتراض آمیز مردم دیار علویان در محکومیت اقدام موهن و شنیع توهین به مقدسات اسلام در مناطق مختلف از جمله ساری برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۹:۱۸    
مردم دیار علویان همزمان با سراسر مردم ولایت مدار و حسینی ایران، در شب عاشورا با فریاد حماسی و نجات بخش لبیک یا حسین (علیه السلام) به ندای هل من ناصر ینصرنی امام حسین (علیه السلام)،وفاداری شان را در یاری رساندن به امام زمان خویش نشان دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۶:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
آیت الله محمدی لائینی در پیامی از عزاداران حسینی دیار علویان برای رعایت حفظ شیوه نامه های بهداشتی قدردانی کرد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۰۹:۰۹    
شعارزدگی، تناقض رفتاری و نبود دغدغه فرهنگی و مذهبی از نتایجی بود که مردم ولایی مازندران در ایام محرم از مسئولان این استان به خوبی مشاهده کردند و شاید نتوانند هیچگاه اهانت و جسارت به مقدسات دینی خود در محرم سال 99 را از ذهن خود پاک کنند.
استانداری مازندران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۴:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری مازندران، استاندار مازندران با صدور پیامی؛ از عزاداری پرشور متن کامل پیام احمد حسین زادگان به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم " اِنَّ الْحُسین مِصباحُ الْهُدی وَ سَفینَهُ الْنِّجاة " ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۰۹:۰۱    
مردم عزادار دیار علویان با شرکت در مراسم شام غریبان به سوگ خاندان عصمت و طهارت نشستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۰۹ - ۱۱:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
مردم ولایتمدار مازندران امروز همزمان با عاشورای حسینی با رعایت شیوه نامه های بهداشتی در سوگ سرور و سالار شهیدان بر سر و سینه زدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۰۸ - ۲۱:۳۵    
در شب عاشورای حسینی مردم ولایتمدار مازندران، فریاد حماسی و نجات بخش "لبیک یا حسین" سر دادند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۸ - ۲۰:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
مراسم تاسوعای حسینی در جای جای دیار علویان با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۸ - ۱۱:۱۴    
ساری - ایرنا - استان مازندران به عنوان دیار علویان در شب تاسوعای حسینی یکپارچه غرق در ماتم و عزا شد و شهروندان مازنی سه شنبه شب با حضور در مساجد، تکایا به یاد مظلومیت سرور و سالار شهیدان و 72 تن از یاران باوفایش عزاداری کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۸ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با دهه اول محرم، مراسم عزاداری در شهرک جهاد ساری در حیاط خانه یکی از اهالی شهرک برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ - ۱۸:۰۱    
مردم ولایتمدار دیار علویان امسال مراسم عزاداری تاسوعای حسینی را به صورت مجازی و یا در منازل خود برگزار می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۴:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
مردم ولایتمدار مازندران در شب عاشورای حسینی همزمان با سراسر کشور، فریاد حماسی و نجات بخش "لبیک یا حسین" سر خواهند داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۲:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
ساری- عزاداری مردم دیار علویان در شرایط کرونایی و با رعایت اصول بهداشتی به مناسبت شب هفتم ماه محرم برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۵:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده سپاه کربلا در حاشیه آئین توزیع 4 هزار بسته معیشتی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: پیرو فرمایش رهبری در اجرای کمک مومنانه در استان مازندران این رزمایش در نوبت دوم در دهه اول محرم با شعار ما ملت امام حسینیم شروع شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
عاشقان و عزاداران حسینی این شب ها به قدیمَ الاِحسانِ کائنات دل می سپارند تا در این روزهایِ آشفته حالی حسین آرامِ جانِشان شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۱:۰۱    
عزادران حسینی دیار علویان دیشب به یاد سرور و سالار شهیدان امام حسین علیه السلام به عزاداری پرداختند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۱۳:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
ساری- با سیاه پوش شدن مناطق مختلف و برافراشتن علم و بیرق های عزا، مازندران، دیار علویان به حسینیه ای در رثای مصائب سالار شهیدان تبدیل شده است.