شنبه ۱۰ آبانساعت ۱۲:۰۰Oct 2020 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «موج دوم»

آی تی رسان   ۱ ساعت پیش    
در بسیاری از کشورهای غربی، آمار مبتلایان ویروس کرونا دوباره در حال افزایش یافتن است. در برخی کشورها مانند انگلیس، فرانسه و اسپانیا به نظر می رسد که موج دوم همه گیری نیز آغاز شده است. طبق این یافته ها نیز می توان فهمید که در سال 2021 شاهد طغیان بزرگتری از این ویروس خواهیم بود ...
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
تهران - ایرنا - ژونگ نانشان پزشک و متخصص چینی کاشف سارس، با بیان اینکه باید منتظر موج دوم کرونا با نتایج اجتماعی بدتر در اکثر کشورها باشیم، گفت بعید است این اتفاق در چین بیافتد.
خبرگزاری فارس: مدیر مرسدس هشدار داد فرمول یک به موج دوم بحران کرونا توجه داشته باشد. توتو ولف مدیر تیم فرمول یک مرسدس هشدار داد فرمول یک باید به موج دوم ویروس کرونا که می تواند از اتمام فصل جلوگیری کند توجه داشته باشد. ...
خودرو تک   ۲ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار خودرو می گوید: چنانچه بایدن پیروز انتخابات باشد، هفته آینده قیمت خودروها مجدد ارزان می شود. پیش بینی می شود کاهش قیمت دلار ادامه دار باشد که به دنبال آن قیمت خودروهای داخلی مجدد بین پنج تا 10 میلیون تومان ارزان خواهد شد. ...
ساعت24   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ساعت 24 - موج دوم همه گیری پاندمی کرونا با سرعتی چنین توفنده حتی کارشناسان را نیز غافلگیر کرده است. علت آن هنوز یک معماست. اما پژوهشگران می گویند علاوه بر ایجاد گونه های جدیدی از ویروس، انتقال از راه هوا هم احتمالا نقش دارد.
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۲۰:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
دکتر ژونگ نانشان که رهبر مبارزه با کرونا در چین است گفت: موج دوم بسیاری از کشورها را درنوردیده و اوضاع کشورها بدتر خواهد شد. وی افزود بعید است این موج کشور چین را در بر گیرد. ظاهرا چین روزهای آرامی را می گذراند اما منطقه سین کیانگ با خوشه جدید ویروسی دست و پنجه نرم می کند.
55آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۵:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
ورود آلمان به موج دوم کرونا ضربه ای سنگین به اقتصاد کشور خواهد بود. کارشناسان هشدار می دهند که برای رونق اقتصادی و رسیدن به میزان پیش از پاندمی باید تا سال 2023 صبر کرد. شهروندان از این زیان در امان نمی مانند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
بنا بر اعلام بانک آلمانی KFW ، به علت بحران کرونا ممکن است حدود یک میلیون شغل در شرکت های کوچک و متوسط نابود شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۰۹:۴۰    
نتایج یک پژوهش در دانشگاه امپریال کالج لندن که به رسانه ها درز کرده نشان می دهد موج دوم همه گیری ویروس کرونا در انگلیس به مرحله بحرانی رسیده است.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۰۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
ورزش سه: درحالیکه موج دوم کرونا در کشورهای مختلف در حال گسترش است زلاتان ابراهیموویچ ستاره سوئدی آث میلان از هوادارانش خواست برای کمک به جلوگیری از توسعه بیشتر ویروس با مسئولین بهداشت و سلامت همکاری کنند و کرونا را به چالش نکشند. ...
جام نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۹:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
دو اقتصاد بزرگ اروپا در حال بازگرداندن میزانی از محدودیت های سراسری برای مقابله با افزایش موارد ابتلا به ویروس کرونا و مرگ های ناشی از آن هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
سازمان بهداشت جهانی هشدار داد کنترل همه گیری ممکن است نیاز به فداکاری بسیاری از افراد داشته باشد زیرا بسیاری از کشورها در میان موج دوم ویروس کرونا قرار گرفته اند.
میهن نوین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور فرانسه با توجه به شیوع موج دوم کرونا اعلام کرد این کشور از روز جمعه وارد قرنطینه خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۹:۲۵    
موج دوم کرونا در لیتوانی دولت این کشور را وادار کرده تا محدودیت های جدیدی را وضع کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۵:۰۶    
اتحادیه اروپا روز چهارشنبه اقدامات جدید مالیاتی و تجاری خود را در جهت مبارزه با موج دوم کرونا و جلوگیری از کمبود کالا و تجهیزات پزشکی اعلام کرد.
برترین ها / فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۲۳:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: امانوئل ماکرون ، رئیس جمهور فرانسه امروز چهارشنبه اعلام کرد از روز جمعه در این کشور قوانین قرنطینه سراسری اعمال می شود. پایگاه خبری فرانس 24 نوشته فرانسه طی هفته های گذشته شاهد افزایش شدید مبتلایان به بیماری کووید-19 بوده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۲۳:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور فرانسه با اذعان به ناکافی بودن محدودیت هایی که دولتش طی هفته های اخیر برای مهار موج دوم شیوع ویروس کرونا در نظر گرفته بود، از آغاز ممنوعیت آمد و شد در سراسر این کشور از روز جمعه خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۲۳:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
دولت آلمان تصمیم گرفت با اعمال محدودیت های شدید برای شهروندان به مقابله با موج دوم کرونا برود. این مقررات تازه از دوشنبه دوم نوامبر (12 آبان) به اجرا درمی آیند.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۲۳:۱۵   + ۱۷ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : رئیس جمهور فرانسه امروز چهارشنبه اعلام کرد این کشور از جمعه برای جلوگیری از موج دوم شیوع ویروس کرونا وارد قرنطینه سراسری خواهد شد.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۲۳:۰۰    
رئیس جمهور فرانسه با توجه به شیوع موج دوم کرونا اعلام کرد این کشور از روز جمعه وارد قرنطینه خواهد شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۲۲:۳۶   + ۱۵ سایت دیگر  
موج محکومیت اسلام ستیزی امانوئل ماکرون در جهان اسلام تشدید شده و در بعضی بلاد اسلامی مانند ترکیه و سرزمین های اشغالی، محکومیت ها به موج دوم یا حتی سوم رسیده و البته این در حالی است که دو کشور بزرگ جهان اسلام یعنی مصر و عربستان که حکومت های شان تحت کنترل ژنرال های سکولار و شاهزادگان سازشکار قرار ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۲۱:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اروپایی در سخنانی با تاکید بر اینکه شرایط کرونایی در اروپا جدی بوده و این اتحادیه در موج دوم عمیق کرونایی قرار دارد، همگان را به مبارزه با این بحران فراخواند.
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۹:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
تسنیم: کرونا و عواقب سیاسی، اجتماعی و اقتصادی آن در اتحادیه اروپا هم زمان با شیوع موج دوم کرونا در بسیاری کشورهای اروپایی ابعاد تازه ای به خود می گیرد. رکورد بالای مبتلایان روزانه در جمهوری چک ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۵:۱۵    
از آغاز شیوع کرونا در پاکستان تاکنون 330 هزار و 200 نفر مبتلا به این بیماری شدن و تعداد قربانیان هم به 6759 نفر رسیده است.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۶:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: باشگاه ناپولی از ابتلای 6 بازیکن جدیدش در تیم جوانان به ویروس کرونا خبر داد. باشگاه ناپولی اعلام کرد تست کرونای 6 بازیکن تیم جوانان این تیم مثبت شده است. پیش از این گروهی از بازیکنان تیم جوانان تیم به این ویروس مبتلا شده بودند و بعد از 11 روز قرنطینه بهبودی خود را کسب کردند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۵:۰۱    
ایتالیایی ها هنوز از پیامد های دور اول قرنطینه شیوع کرونا رها نشده اند که درگیر دور دوم شدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
وزارت بهداشت پاکستان از آغاز موج دوم همه گیریِ کروناویروس در این کشور خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۳:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
باراک اوباما، ترامپ را بابت نحوه رسیدگی اش به پاندمی کرونا مورد سرزنش قرار داد و نگرانی های وی را بابت نحوه پوشش رسانه ای از ویروس و عدم باور کاخ سفید درباره موج دوم کرونا را به سخره گرفت.
روزنامه گسترش صمت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۳:۱۴    
با وجود شروع موج دوم و حتی سوم شیوع ویروس کووید 19، صنعت فولاد چندان هم از این روند متاثر نشده است. بخشی از این موضوع را می توان به بهبود رشد اقتصادی چین و اثرگذاری قابل توجه آن بر صنعت دانست. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۱:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - همزمان با اوج شیوع موج دوم ویروس کرونا در سراسر قاره سبز، سازمان جهانی بهداشت از افزایش 40 درصدی مرگ و میر ناشی از شیوع این ویروس مرگبار نسبت به هفته گذشته در این قاره خبر داد؛ آماری که نگرانی های زیادی را در میان اروپایی ها به همراه خواهد داشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۱:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
یک رسانه آلمانی در گزارشی از وضعیت اضطراری و بحرانی بیمارستان های فرانسه و به ویژه پاریس هم زمان با شیوع موج دوم کرونا و خطر بالای کمبود پرسنل و تخت های مراقبت های ویژه در این کشور خبر داد.
در روزهای اخیر ایالات متحده دوباره شاهد افزایش موارد ابتلا بوده است، در حالی که برخی از کشورها در اروپا هم شاهد جهش شدید دیگری در موارد ابتلا به این بیماری هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۸:۲۰    
اغلب کشور های آفریقای جنوب صحرا از موج دوم همه گیری کرونا در امان مانده اند.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۰:۲۵    
خبرگزاری میزان – آمار و اطلاعات منتشر شده حاکی از افزایش شیوع ویروس کرونا در زندان های آمریکا و به ویژه در ایالت هایی مانند کالیفرنیاست. بر اساس اطلاعات جمع آوری شده از سوی پایگاه مارشال پراجکت ، در حال حاضر شمار مبتلایان به ویروس کرونا در زندان های آمریکا به 152 هزار و 955 نفر افزایش یافته است ...
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۸:۳۷    
موج دوم کرونا در حال حاضر پیامدهای گسترده ای را در تعدادی از بخش ها به همراه داشته است و انتظار می رود تقاضای انرژی جهانی در سال 2020 تا 6درصد سقوط کند. ...
شانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بی پی اعلام کرد که تأثیر موج دوم ویروس کرونا بر تقاضای نفت در بازارهای جهانی فراتر از انتظارهاست.
بافق فردا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۱۴    
معاون فنی شبکه بهداشت و درمان شهرستان بافق از فوت 3 نفر(بومی) در 48 ساعت گذشته بر اثر کرونا خبر داد. کوهگرد در گفتگوی تلفنی با خبرنگار “بافق فردا” با بیان اینکه در موج دوم ویروس کرونا 264 نفر به صورت سرپایی درمان شدند عنوان کرد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
در اکثر کشور های اروپایی ازجمله ایتالیا، اسپانیا، آلمان و فرانسه از امروز محدودیت های یک ماهه سراسری برای مقابله با موج دوم شیوع کرونا آغاز شد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
به نظر می رسد 6 کشور استرالیا، کره جنوبی، ژاپن، هنگ کنگ، ویتنام و سنگاپور توانستند با موفقیت از موج دوم شیوع ویروس کرونا خارج شوند.
فرارو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
به دنبال نخستین موج ویروس کرونا در ماه مارس، ما سو، زن 36 ساله میانماری، مجبور شد گاری سالادفروشی اش را تعطیل کند و برای سیر کردن شکم خانواده، طلاهایش را بفروشد. ...
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۱:۳۹   + ۱۲ سایت دیگر  
شاهزاده عبدالعزیز در پاسخ به سوالی درباره بازار جهانی نفت، گفت: ترس فعلی تکرار مجدد موج دوم شیوع ویروس کروناست. با این حال من خوش بین هستم که همه درسهای سخت و دشواری از موج اول آموخته اند. آنچه که باید انجام دهیم، ادامه همکاری و تلاش برای بهبود اقتصاد جهان و اقتصادهای ملی است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۰:۴۴   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بریتیش پترولیوم (BP) در مجمع انرژی هند 2020 سراویک اعلام کرد موج دوم ابتلا به ویروس کرونا در جهان تاثیر شدیدتر از حد انتظاری روی تقاضا برای نفت در نیمه دوم سال 2020 داشته است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۷:۱۲    
محدودیت های موج دوم شیوع ویروس کرونا، افزایش نگرانی های مردم بریتانیا را در پی داشته که بر همین اساس شاخص اعتماد مصرف کننده در ماه اکتبر، به پایین ترین حد خود طی شش ماه گذشته رسید.
تازه نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس بیماری های عفونی فرانسه می گوید ابتلای روزانه در این کشور در موج دوم بالای 100 هزار نفر است که دو برابر آمار رسمی منتشر شده است.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
در موج دوم شیوع کروناویروس ایالت ویکتوریا کانون همه گیری بیماری در استرالیا بوده و بیش از 90 درصد از 905 مورد فوتی در این کشور را به خود اختصاص داده است.