پنجشنبه ۰۳ مهرساعت ۱۸:۳۹Sep 2020 24

جدیدترین‌های «کاهش دما»

 
افزایش پوشش ابر و سرعت ورزش باد؛ پدیده های غالب روز شنبه خواهند بود.
سرپرست هواشناسی استان البرز گفت: طبق بررسی الگوهای هواشناسی در هفته پیش رو شاهد کاهش دما و بارندگی در برخی نقاط استان خواهیم بود.
ایمنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس اداره پیش بینی هواشناسی استان از کاهش دما در بسیاری از مناطق از هفته آینده خبر داد و گفت: احتمال گذر امواج ناپایدار ضعیف از روی استان اصفهان نیز وجود دارد.
سلام نو   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
گروه تحقیقاتی دانشگاه بایرویت (Bayreuth) آلمان به بررسی ماده حساسیت زای طبیعی هویج به نام Dau c 1 در افزایش و کاهش دما پرداختند.
خبر آنلاین   ۷ ساعت پیش   + ۳۴ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی به پیش بینی وضعیت جوی کشور طی چهار روز آینده پرداخت و از کاهش نسبی دما در نوار شمالی و بارندگی و وزش باد در استان های ساحلی خزر و ارتفاعات البرز از یکشنبه هفته آتی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۲۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی خوزستان از کاهش چند درجه ای دما تا پایان هفته در استان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۴۷    
کرج - ایرنا - مدیرکل هواشناسی البرز اعلام کرد که طی چهار روز آینده کاهش دمای هوا و وزش باد شدید و لحظه ای برای این استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۰:۴۰    
سنندج - مدیرکل هواشناسی کردستان گفت: از امروز تا پایان هفته شرایط جوی کردستان پایدار است ولی از ابتدای هفته آینده بارش های پاییزی آغاز می شود.
مدیرکل هواشناسی استان تهران از پیش بینی کاهش 7 تا 10 درجه ای دما در پایتخت خبر داد و گفت: این کاهش دما طی دوشنبه تا چهارشنبه هفته آینده قابل پیش بینی است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۶:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مهر نوشت: از امروز تا پنجشنبه در شمال شرق و شرق کاهش نسبی دما حدود 5 تا 8 درجه سانتیگراد رخ می دهد و این کاهش دما برای نواحی جنوب شرق کشور حدود 3 تا 5 درجه سانتگراد خواهد بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۵:۵۴   + ۳۶ سایت دیگر  
از امروز تا پنجشنبه در شمال شرق و شرق کشور کاهش نسبی دما حدود 5 تا 8 درجه سانتیگراد رخ می دهد و این کاهش دما برای نواحی جنوب شرق کشور حدود 3 تا 5 درجه سانتیگراد خواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۵۲    
جوی ناپایدار همراه با کاهش دما پیش بینی کارشناسان هواشناسی برای سامان استان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
کاهش دما پدیده غالب برای نواحی شرقی کشور است و تا پنجشنبه ادامه دارد و حدود 8 درجه کاهش دما را در این منطقه پیش رو داریم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- بارشهای رگباری و پراکنده باران همراه با کاهش دما برای امروز در نیمه شمالی خراسان رضوی پیش بینی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۹:۵۴    
طبق بررسی نقشه ها و مدل های پیش بینی، کاهش دما به ویژه در نواحی شمالی و شرقی خراسان رضوی از فردا تا چهارشنبه پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرکل هواشناسی استان سمنان گفت: بارش های پراکنده، کاهش دما و باد شدید، مهمترین پیامدهای سامانه ناپایدار جوی در روزهای آینده در استان است.
ساوالان خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۶:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
هوای امروز استان اردبیل نیمه ابری تا ابری همراه با کاهش دما و در مناطق به ویژه نوار شرقی استان وزش باد و بارش باران به صورت رگبار پیش بینی شده است.
روز نو   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۵:۰۲   + ۱۸ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی طی اطلاعیه ای با هشدار نسبت به تندباد های لحظه ای در 5 استان و مخاطرات آن از کاهش 4 تا 8 درجه ای دما در این استان ها خبر داد. به گزارش روز نو ، اطلاعیه سازمان هواشناسی به شرح زیر است؛ 1-نفوذ سامانه بارشی ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۳:۲۹    
ایسنا/قزوین کارشناس اداره کل هواشناسی استان قزوین با اعلام اینکه طی چند روز آینده وضعیت جوی در سطح منطقه نسبتاً پایدار است، گفت: با توجه به نفوذ زبانه های پرفشار؛ در ارتفاعات شمالی استان وزش بادهای شمالی و کاهش دما پیش بینی می شود.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۱:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها، سید محمد جمالیان در جلسه ستاد مدیریت بیماری کرونا استان مرکزی در اراک، اظهار کرد: متأسفانه با کاهش دما تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در دنیا ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۱:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس اداره پیش بینی هواشناسی آذربایجان غربی گفت:نقشه های پیش بینی بیانگر افت پنج تا هفت درجه ای دما در استان تا پایان هفته جاری است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: میانگین دمای هوا از فردا دوشنبه همراه با بارش های رگباری و پراکنده در نیمه شمالی خراسان رضوی کاهش می یابد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل هواشناسی گلستان از استقرار جو ناپایدار تا روز سه شنبه و کاهش دما در استان خبرداد.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۲۱:۳۹    
شاهد بارندگی و وزش باد(در بعضی مناطق رگباری و شدید) و همچنین کاهش دما بطور متوسط 4نا 8 درجه در نقاط مختلف استان) خواهیم بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۲۰:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: طی روز های یکشنبه و دوشنبه کاهش نسبی دما در مناطق غربی و شرقی کشور رخ خواهد داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۷:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
رشت - ایرنا- سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان گفت: از اواخر وقت شنبه تا ظهر یکشنبه؛ بارندگی ، وزش باد (در بعضی نقاط شدید یا خیلی شدید) و کاهش دما بین چهار تا هشت درجه سانتی گراد پیش بینی می شود .
مرآت   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۶:۵۲    
نگاهی به نقشه های هواشناسی نشان می دهد که به تدریج ابرها مهمان استان سمنان خواهند شد و در کنار وزش باد و احتمال رگبار به خصوص در ارتفاعات، دمای هوا نیز کاهش می یابد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۵:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: اواخر وقت امروز بارندگی گاهی با تندباد لحظه ای و کاهش دما به طور متوسط بین 5 تا 7 درجه در گیلان، فردا در شرق اردبیل، گیلان، مازندران، گلستان و خراسان شمالی و روز دوشنبه در غرب گیلان و شرق اردبیل پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۴:۳۷    
مریم نیکزادفر کارشناس هواشناسی گلستان گفت : سامانه ناپایدار از امشب وارد استان می شود و تا روز سه شنبه شاهد افزایش ابر ، بارش باران و کاهش دما در استان خواهیم بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۴:۰۸    
رئیس گروه پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گلستان از ورود سامانه بارشی و کاهش دما در استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس مسئول آبزی پروری مرکز پرورش میگوی شیف شهرستان بوشهر می گوید: امسال با توجه به پیش بینی کاهش دما و احتمال شیوع بیماری لکه سفید، برداشت میگوی پرورشی زودتر از سال های گذشته آغاز شده است.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۱:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
با نزدیک شدن به فصل زمستان، کارشناسان سازمان بهداشت جهانی از این موضوع نگران هستند که کاهش دما ممکن است موج های بعدی بیماری همه گیر کرونا را ایجاد کرده و شرایطی به مراتب بدتر از موج نخست به وجود بیاید.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۰:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
رشت- مدیر کل هواشناسی گیلان با اشاره به نفوذ سامانه ناپایدار از عصر امروز به استان، گفت: بارش باران و کاهش دما و وزش باد از مهم ترین پدیده های جوی پیش بینی شده برای گیلان است.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۷:۴۳   + ۴۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور با صدور هشداری از رگبار باران همراه با رعد و برق گاهی توام با تندبادهای لحظه ای و کاهش دما - حدود 8تا 10درجه سانتیگراد - طی سه روز آینده در برخی مناطق کشور خبر داده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان ایلام، گفت: جو استان پایدار و با کاهش نسبی دما همراه است و تا اواسط هفته آینده در برخی ساعات وزش باد نسبتا شدید تا شدید به صورت لحظه ای پیش بینی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل مدیرکل هواشناسی استان اردبیل از کاهش نسبی دما و خنک شدن هوای استان اردبیل از روز یکشنبه هفته آینده و نیز بارش خفیف باران تا پایان هفته خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۰:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
امروز جوی آرام در اغلب مناطق کشور حاکم است و در برخی شهرهای شمالی کاهش دما پیش بینی می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۹:۱۱    
نیکزادفر گفت: دمای هوا در استان گلستان در روزهای جمعه و شنبه گرم تر می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۴:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- سرپرست هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: تدابیر لازم برای تسریع برداشت ذرت علوفه با توجه به پیش بینی کاهش دما اندیشیده شود.
ایران اکونومیست   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی، امروز و فردا آذربایجان غربی و شرقی، اردبیل، گیلان غرب مازندران بارش باران گاهی با رعد و برق و وزش باد شدید موقف پیش بینی می شود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۱:۰۰   + ۳۷ سایت دیگر  
با نفوذ جریانات شمالی به کشور از یکشنبه تا آخر هفته بارش باران گاهی با رعد و برق و کاهش محسوس دما و وزش باد شدید و مواجه شدن دریای خزر در استان های سواحل خزر و اردبیل پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۶:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
براساس تحلیل آخرین نقشه های هواشناسی از دمای هوا نیز کاسته خواهد شد و این ناپایداری تا ظهر روز جمعه تداوم خواهد یافت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۳:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - کارشناس اداره کل هواشناسی خراسان جنوبی گفت: بیرجند با کمینه دمای هشت درجه سانتیگراد در 24 ساعت گذشته خنک ترین مرکز استان بعد از شهرکرد بوده است.
ندای گیلان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۹:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
بر اساس نقشه های هواشناسی ، با نفوذ سامانه هوای خنک و بارشی به آسمان استان، از فردا بارش باران آغاز می شود و این بارش ها تا پنجشنبه هفته کنونی ادامه دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۹:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
رییس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: برای امروز کاهش دما و وزش تند باد های لحظه ای در برخی مناطق استان پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۸:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
رشت - ایرنا- سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان گفت: از فردا تا انتهای هفته بتدریج شرایط جوی استان با افزایش ابر، کاهش نسبی دما و در بعضی نقاط بارندگی و وزش باد و رعد و برق مواجه است.
ناطقان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۳:۴۴   + ۲۶ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با پیش بینی باران 3 روزه در 12 استان از کاهش 4 تا 6 درجه ای دما در سواحل شمالی کشور خبر داد.
کرمان نو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: از فردا کاهش دما در استان شروع می شود و کشاورزان مراقب سرمازدگی محصولات خود باشند.