پنجشنبه ۲۷ خردادساعت ۰۲:۵۴Jun 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کاهش دما»

تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۳:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش تابا ، مدیرکل هواشناسی استان گفت: از اواخر امروز تا اواخر روز پنجشنبه به ویژه در ساعات بعد از ظهر، در مناطق غربی، جنوبی و مرکزی، وزش باد ها متوسط تا نسبتا شدید بوده و برخاستن گرد وخاک محلی و موقتی نیز دور از انتظار نیست. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۰:۲۳    
بیرجند - ایرنا - کارشناس اداره کل هواشناسی خراسان جنوبی گفت: از امروز تا پایان هفته جاری از شدت گرما تا حدودی در منطقه کاسته می شود و این کاهش دما بین سه تا پنج درجه متغیر خواهد بود.
صبح قزوین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۰:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس اداره هواشناسی استان قزوین گفت: امروز با توجه به وزش باد های شمالی در منطقه شاهد وزش باد های خنک و کاهش نسبی دمای هوا در استان قزوین هستیم.
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۰:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش تابا ؛ ششمین جلسه سامانه 137 با حضور شهردار اهواز و مدیران شهرداری برگزار شد. شهردار اهواز در این جلسه بر لزوم رسیدگی به فضای سبز شهر اهواز تاکید کرد و گفت ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۲:۳۸   + ۵۳ سایت دیگر  
این بیانیه یادآور می شود به دلیل موقعیت خاص جوی خوزستان مسوولین محلی و استانی موافقت کردند که مراسم بعد از غروب آفتاب و کاهش دما برگزار شود؛ موضوعی که به دلیل عدم درک مناسب از موقعیت منطقه در اطلاعیه دبیرخانه ستاد ملی، به شکلی تحریف شده منتشر شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۰:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کارشناس سازمان هواشناسی گفت: از روز سه شنبه مناطق شرقی و جنوب شرقی کشور با کاهش دما مواجه می شوند، اما در شمال غرب، غرب و جنوب غرب دما 6 درجه گرم خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: همچنین صبح امروز ساردوئیه با دمای 14 درجه خنک ترین نقطه و عنبرآباد روز گذشته با دمای 51 درجه گرم ترین نقطه استان کرمان بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۹:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از جو پایدار و آسمان صاف اکثر مناطق کشور و کاهش دما در شرق و جنوب شرق خبر داد. دمای هوای تهران نیز تا آخر هفته به 40 درجه افزایش می یابد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۱:۲۷    
کارشناس هواشناسی استان قزوین گفت: برای روزهای دوشنبه و بعد از آن، وزش بادهای شمالی در شهرهایی که در کانال وزش بادی استان هستند نمود بیشتری خواهد داشت، بنابراین در آن ایام به لحاظ دمایی تا حدودی با کاهش دما روبرو خواهیم شد، اما در مجموع هوای گرمی را در سطح منطقه خواهیم داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۱:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
تا فردا روند کاهش نسبی دما ، وزش باد همراه با تندبادهای لحظه ای تا اواخر هفته در آسمان خوزستان پیش بینی شده است.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۹:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی البرز گفت: دمای هوا در سه روز آینده در مقایسه با مدت مشابه هفته قبل با کاهش حداقلی سه درجه همراه است.
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۰۹:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان تهران از کاهش 2 تا 4 درجه ای دمای هوای استان طی امروز و فردا خبر داد.
ساوالان خبر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۰۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
پس از گرمای کم سابقه حاکم بر شمالغرب و غرب خزر پیرو پیش آگاهی 9 خرداد اکنون فروکش موج گرما را در این نقاط شاهدیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۳:۵۳   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی استان تهران با بیان اینکه از امشب تا فردا شب در نیمه غربی و جنوبی استان گاهی وزش باد شدید و خیزش موقت گرد و خاک پیش بینی می شود، گفت: طی سه روز آینده روند تدریجی کاهش دما را خواهیم داشت و از روز چهارشنبه دمای هوا افزایش می یابد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۱۵:۲۱   + ۱۵ سایت دیگر  
بر اساس اعلام روز جمعه هواشناسی استان تهران، طی پنج روز آینده وضعیت جوی استان صاف تا کمی ابری در بعضی ساعات همراه با وزش باد و همچنین در ارتفاعات افزایش ابر پیش بینی می شود. همچنین در این مدت وزش باد همراه با خیزش گرد و خاک و غبار در نیمه غربی و جنوبی استان خواهیم داشت. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۴:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: امروز و فردا علاوه بر کاهش دما انتظار داریم رگبارهای پراکنده در آسمان مازندران اتفاق بیفتد.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی گیلان امروز گفت: با گذر جریانات کم و بیش ناپایدار از منطقه فردا در گیلان شاهد هوایی خنک با بارش رگبار و رعد و برق با وزش باد خواهیم بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۲:۲۶    
هواشناسی از کاهش دما در گیلان در آخرین روز هفته خبر داد.
ملیت   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۰۸:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
طی چند روز آینده برای بیشتر مناطق کشور آسمانی صاف و آفتابی و ماندگاری هوای گرم پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۰۶:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
طی روز پنجشنبه آسمان صاف تا نیمه ابری با کاهش دما انتظار می رود و این وضعیت جوی تا اواسط هفته آینده در سطح استان ماندگار خواهد بود.
اقتصاد آنلاین / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: در پنج روز آینده آسمانی صاف و آفتابی همراه با ماندگاری توده هوای گرم در اغلب نقاط کشور پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۶:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: در پنج روز آینده آسمانی صاف و آفتابی همراه با ماندگاری توده هوای گرم در اغلب نقاط کشور پیش بینی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۰۹:۴۸   + ۱۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به کاهش دما در سواحل دریای خزر و اردبیل از کاهش کیفیت هوا در برخی مناطق خبر داد. دمای هوای در تهران نیز به 38 درجه افزایش می یابد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۲:۵۷    
ایسنا/قزوین کارشناس اداره کل هواشناسی استان قزوین با بیان اینکه تا پایان هفته وضعیت جوی پایدار، آسمان صاف و آفتابی خواهد بود، اعلام کرد: پیش بینی می کنیم امروز یکشنبه 9 خرداد روند افزایش نسبی دما را شاهد باشیم، برای فردا دوشنبه 10 خرداد کمی کاهش دما به ویژه در نیمه شمالی استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۰:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از کاهش 6 تا 10 درجه ای دما طی امروز و فردا در 5 استان خبر داد و به کشاورزان 3 استان جنوبی کشور توصیه کرد نسبت به کشت برنج اقدام کنند.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۰۴:۰۱    
کارشناس هواشناسی گفت: از امشب با نفوذ جریانات شمالی بر روی دریای خزر کاهش دما بین 6 تا 10 درجه در استان های شمالی کشور انتظار می رود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۲۳:۴۱    
کارشناس هواشناسی گفت: از فردا شب با نفوذ جریانات شمالی بر روی دریای خزر کاهش دما بین 6 تا 10درجه در استان های شمالی کشور انتظار می رود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۲۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: از فردا شب با نفوذ جریانات شمالی بر روی دریای خزر کاهش دما بین 6 تا 10 درجه در استان های شمالی کشور انتظار می رود.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۹:۱۴   + ۱۸ سایت دیگر  
محمد اصغری در تشریح آخرین وضعیت جوی کشور بیان کرد: از امروز تا پایان هفته جاری جوی آرام در اغلب نقاط کشور خواهیم داشت، همچنین افزایش نسبی دما در اغلب شهر ها پیش بینی می شود. ...
آفتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۳:۰۰    
سخنگوی شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام گفت: عدم خاموشی موقت چند روزه در استان به دلیل همکاری و همراهی مردم و کاهش مصرف و دما است.
تابناک ایلام   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۰۹:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام گفت: عدم خاموشی موقت چند روزه در استان به دلیل همکاری و همراهی مردم و کاهش مصرف و دما است.
برترین ها / میزان   ۱۴۰۰/۰۳/۰۷ - ۱۱:۱۴   + ۷۴ سایت دیگر  
ایسنا: از هفته گذشته خاموشی های گاه و بی گاه مهمان خانه های مردم شده، هر چند که چندین روز است که میزان خاموشی ها کاهش یافته اما پیش بینی می شود که در هفته پیش رو با افزایش دما شاهد تکرار خاموشی ها باشیم. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۲:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
طبق تحلیل تصاویر ماهواره ای و نقشه های هواشناسی از عصر امروز(پنجشنبه) با افزایش شدت و سرعت باد در بیشتر نقاط خراسان رضوی، دمای هوا کاهش می یابد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۸:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- سخنگوی صنعت برق خراسان رضوی گفت: به دلیل کاهش دمای هوا نسبت به دیروز، قطعی امروز برق در شهرستان مشهد نسبت به دیروز 50 درصد کاهش یافت.
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۱:۳۸   + ۵۲ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از کاهش نسبی دما در برخی مناطق کشور طی امروز (5 خرداد) خبر داد.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۲۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: امشب در برخی مناطق کشور از جمله تهران رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید پیش بینی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۶:۰۴    
ایسنا/گلستان مدیرکل هواشناسی گلستان از وقوع بارش های رگباری و رعدوبرق و کاهش دما از چهارشنبه تا پنجشنبه در سطح استان خبرداد.
تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۱:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
مجتبی جلالی در خصوص وضعیت آب و هوایی در استان تهران اظهار داشت: در حال حاضر کیفیت هوای تهران با شاخص عددی 86 قابل قبول است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: افزایش رطوبت در مناطق ساحلی و مرکزی و کاهش سه تا پنج درجه ای دما تا روز چهارشنبه در بیشتر نقاط استان پیش بینی می شود.
پیک نکا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۳:۴۹    
هواشناسی مازندران با اشاره به ورود سامانه جدید بارشی به این استان با صدور اطلاعیه سطح زرد نسبت به کاهش دما و جاری شدن روان آب در مناطق مختلف هشدار داد.
ایسنا: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از تداوم رگبار و رعد و برق در 23 استان کشور طی امروز (3 خرداد) خبر داد. صادق ضیاییان اظهارکرد: امروز (3 خرداد) در مناطقی از استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، ارتفاعات اردبیل، گیلان، مازندران، کردستان، کرمانشاه، ایلام، زنجان، همدان ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: گرگان- مدیرکل هواشناسی گلستان از ورود سامانه بارشی به استان و کاهش دما خبرداد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۱:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
هوای مازندران از عصر سه شنبه تا اواخر وقت چهارشنبه با بارندگی، کاهش دما و وزش باد پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۰۹:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کارشناس سازمان هواشناسی اعلام کرد: همراه با ادامه رگبار موقت باران در بیشتر استان ها از امروز دما در سواحل خزر و شمال غرب تا 12 درجه خنک می شود، تهران نیز تا روز پنج شنبه کاهش دما را تجربه می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۰:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: برای امروز افزایش سرعت وزش باد، وزش تندبادهای لحظه ای، گرد و غبار و کاهش کیفیت هوا در غالب نقاط استان پیش بینی می شود.
مدیرکل هواشناسی استان تهران از پیش بینی وزش باد شدید در استان طی امروز شنبه 15 خرداد ماه خبر داد. مجتبی جلالی در خصوص وضعیت جوی و آب و هوایی در استان تهران اظهار داشت: هوای تهران، برای امروز شنبه 15 خرداد ماه به صورت آفتاب داغ همراه با احتمال گرمازدگی پیش بینی می شود. ...
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۰:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
مهر: مدیرکل هواشناسی استان تهران با اشاره به ورود سامانه بارشی از اواسط هفته جاری به کشور از احتمال کاهش دما طی روزهای پایانی هفته در برخی مناطق استان تهران خبر داد. ...
پرسش   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۰۸:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
طبق اعلام ستاد امداد و نجات منطقه، در این حادثه تگرگ و باران منجمد بسرعت باعث کاهش دما و افت ناگهانی گرمای بدن ورزشکاران در مسیر 20 تا 31 کیلومتری مسابقه شد.