یکشنبه ۱۷ اسفندساعت ۰۸:۵۵Mar 2021 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کاهش دما»

هوای مازندران از امشب همراه با بارش پراکنده باران و کاهش دما پیش بینی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس اداره پیش بینی هوای استان اصفهان گفت: اصفهان در آخر هفته و از ظهر روز پنجشنبه به پیشواز سامانه بارشی می رود، در حالی که یک تا 2 درجه کاهش دما نیز طی 24 ساعت آینده پیش بینی می شود.
گفتارنو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۱:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
گفتارنو/گروه جامعه: کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان کرمان گفت: برای امروز و فردا در استان کرمان کاهش دما پیش بینی می شود و از شدت گرما نیز کاسته خواهد شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
امشب هوای خراسان شمالی سردتر خواهد شد. از رانندگان خواسته شده تجهیزات زمستانی همراه داشته باشند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۹:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان گفت: برای امروز و فردا کاهش دما در سطح استان کرمان پیش بینی می شود و از شدت گرما نیز کاسته خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۹:۱۵    
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان کرمان گفت: برای امروز و فردا در استان کرمان کاهش دما پیش بینی می شود و از شدت گرما نیز کاسته خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۸:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس تحقیقات اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: افزایش دما در ماه های دی و بهمن و کاهش دما در فصل پاییز باعث شد که وضعیت ناهنجاری های اقلیمی یا بی هنجاری های اقلیمی را داشته باشیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۱:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
براساس پیش بینی های انجام شده از ساعات آینده دز نواحی غربی و شمالی خراسان رضوی به تدریج بارش ها آغاز می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۰۵:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
با تشدید فعالیت سامانه ناپایدار، تا عصر امروز آسمان استان ابری و مه آلود خواهد بود و شاهد بارش و کاهش دما در سطح استان خواهیم بود.
روز پلاس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۰۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: امشب و فردا در بیشتر مناطق کشور شاهد بارش باران و کاهش دما هستیم و در ارتفاعات و مناطق سردسیر بارش برف پیش بینی می شود.
مدیرکل پیش بینی هشدار سازمان هواشناسی گفت: آسمان تهران فردا ابری، در برخی ساعات همراه با بارش باران، گاهی وزش باد شدید و احتمال رعدوبرق پیش بینی می شود و روز شنبه آسمان تهران صاف است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
امروز در استان وزش باد نسبتا شدید تا شدید و خیزش گردوخاک و کاهش دما پیش بینی شده است
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۸:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: انتظار داریم امروز شرایط برای ابرناکی و بارش های پراکنده، وزش باد و کاهش دما در آسمان مازندران فراهم شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۲۱:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی خراسان رضوی با صدور هشدار سطح نارنجی رنگ از افزایش شدت وزش باد، وقوع بارش های رگباری باران و برف همچنین کاهش دما در سطح استان از عصر فردا خبر داده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
مهم ترین حقوق عامه برداشتن تحریم از دوش آنهاست،تکلیف دو لایحه مرتبط با FATF فروردین مشخص می شود،مکانیزم استرداد پول های ایران از کره جنوبی مورد توافق قرار گرفته است،هشدار کولاک، یخبندان و کاهش دما از روز پنجشنبه،سایه سنگین کرونا برسرالمپیک درژاپن، کمیک کان برای دومین سال پیاپی مجازی شد
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۳:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
یاسر اشتاد گفت: دمای هوای استان از فردا (14اسفند)، چهار درجه سانتی گراد کاهش می یابد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۳:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی گیلان گفت: بعد از یک روز آفتابی، آسمان گیلان از امشب بارانی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۲۲:۱۵    
ضیائیان گفت: از پنجشنبه سامانه بارشی جدیدی از غرب وارد کشور می شود و زمینه ساز بارش باران و کاهش دما خواهد شد.
سازمان هواشناسی با صدور هشدارهایی نسبت به مخاطرات ناشی از فعالیت سامانه بارشی و تغییر توده هوا و به دنبال آن وزش باد شدید و کولاک برف در مناطقی از کشور هشدار داد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۴:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا از هواشناسی استان تهران، از اواخر وقت پنجشنبه تا روز جمعه با نفوذ سامانه بارشی در سطح استان بارش باران و در ارتفاعات ت بارش باران و گاهی کولاک برف انتظار می رود و کاهش دما محتمل است. بیشینه و کمینه دمای هوای پایتخت در روزهای [...]
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۰:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: پیش بینی می شود طی امروز شاهد افزایش ابرناکی، وزش باد خزری (متوسط تا گاهی تند)، کاهش دما، رخداد مه و بارش خفیف برف و باران در غالب مناطق استان باشیم.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۸:۲۲    
بارش ها به تناوب تا آخر هفته در بخش های شمالی و جنوبی کشور ادامه دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۸:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل هواشناسی گلستان از نفوذ سامانه بارشی و کاهش دما در استان خبرداد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۲۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - بارش برف پراکنده و کاهش دما از شامگاه یازدهمین روز اسفند دوباره حال و هوای پهنه مرکزی استان اردبیل را زمستانی کرده است.
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۱:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به بارش برف و باران در 20 استان از کاهش دما در استان های ساحلی دریای خزر و ورود سامانه بارشی جدید به کشور خبر داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۱:۳۹    
کارشناس سازمان هواشناسی از تداوم بارش ها و کاهش دما در بیشتر مناطق کشور خبر داد و بیشترین بارش ها را مربوط به استان های خوزستان، چهارمحال و بختیاری و کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۹:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- کارشناس سازمان هواشناسی گفت: از ظهر امروز با نفوذ جریان سرد شمالی روی خزر بارش ها در گیلان، مازندران و اردبیل آغاز خواهد شد، البته شدت بارش ها در استان های کهگیلویه و بویر احمد، چهارمحال و بختیاری و شرق خوزستان است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۹:۲۲   + ۶۸ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به بارش برف و باران در 20 استان از کاهش دما در استان های ساحلی دریای خزر و ورود سامانه بارشی جدید به کشور خبر داد.
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۸:۳۰   + ۲۱ سایت دیگر  
در تهران و کرج افزایش غلظت آلاینده های جوی را داریم . ▫️ در استان های فارس، اصفهان، بوشهر، خراسان رضوی، یزد، کرمانشاه، مرکزی، همدان و شمال کرمان بارش باران را خواهیم داشت. ...
روزان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایسنا سازمان هواشناسی با صدور هشدار نارنجی رنگ با اشاره به تقویت سامانه بارشی آورده است: بارش برف، کاهش دما و یخبندان، رخداد مه و کاهش دید افقی و در مناطق کوهستانی وقوع کولاک برف فردا (11 اسفندماه) برای استان های چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۷:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار نارنجی رنگ با اشاره به تقویت سامانه بارشی آورده است: بارش برف، کاهش دما و یخبندان، رخداد مه و کاهش دید افقی و در مناطق کوهستانی وقوع کولاک برف فردا (11 اسفندماه) برای استان های چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد ...
فرارو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۶:۰۳   + ۲۶ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار نارنجی رنگ با اشاره به تقویت سامانه بارشی آورده است: بارش برف، کاهش دما و یخبندان، رخداد مه و کاهش دید افقی و در مناطق کوهستانی وقوع کولاک برف فردا (11 اسفندماه) برای استان های چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد ...
برترین ها / خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۰:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: گرم شدن هوا موجب باز شدن شکوفه های درختان میوه به ویژه بادام در شهرستان سامان و مناطق دیگر استان شد. اما متاسفانه با بارش برف و کاهش دما در چهارمحال و بختیاری، شکوفه های باز شده درختان بادام در این استان به ویژه شهرستان سامان یخ زدند و در حال از بین رفتن هستند.
الف   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۵:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
در روزهای پایانی بهمن ماه، با افزایش دما شاهد به شکوفه نشستن درختان بادام در شهرستان سامان استان چهارمحال و بختیاری بودیم. اما این شکوفه های زودرس با بارش برف جامه سپید بر تن کردند. بارش برف و کاهش دما موجب سرمازدگی و بروز خسارت قابل توجه به کشاورزان این منطقه می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۱:۳۱   + ۱۶ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی از کاهش دما و ماندگاری هوای سرد در کشور خبر داد.
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
صادق ضیائیان کارشناس هواشناسی: ▫️روزهای شنبه و یکشنبه درکل کشور آسمان صاف و جوی آرام خواهیم داشت. روز دوشنبه مجدد در استان های جنوبی ، شمال غرب کشور و سواحل خزر بارندگی پیش بینی می شود. ...
خبرگزاری ایسنا: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به ورود سامانه بارشی جدید به کشور طی هفته پیش رو، گفت: روز سه شنبه ( 12 اسفند) سامانه بارشی جدیدی از مرزهای غربی وارد کشور می شود و فعالیت این سامانه بارشی در شمال غرب، غرب، سواحل دریای خزر، دامنه های جنوبی البرز مرکزی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۸:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
امروز کاهش محسوس دما و ماندگاری هوای سرد در اکثر مناطق کشور رخ خواهد داد که این کاهش دما در شرق و جنوب شرق حدود 8 تا 12درجه خواهد بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۷:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - پس از بارش باران و برف در اغلب شهرستان های خراسان جنوبی براساس پیش بینی هواشناسی دمای هوا به طور محسوس در این استان کاهش می یابد.
اول فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۶:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
محمد اصغری افزود: کاهش دما امروز بسیار ملموس بود، در مشهد دمای هوا 12 درجه سردتر شده و این سرما به تهران هم رسیده است. در تهران حداقل برای لحظاتی با بارش برف روبرو می شویم که احتمالش زیاد است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۳۳    
ایسنا/قزوین کارشناس اداره کل هواشناسی استان قزوین اعلام کرد: فردا پنج شنبه 7 اسفند در ارتفاعات شمالی و بخش های جنوبی استان شاهد بارش پراکنده برف خواهیم بود و به لحاظ دمایی تا روز شنبه کاهش دما را پیش رو خواهیم داشت.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
برترین ها: در پی کاهش دما و سرمای بی سابقه در آمریکا، بخشی از آبشار نیاگارا یخ زده که منظره ی بسیار زیبا و جذابی را خلق کرده است. بسیاری از افراد، سرمای استخوان سوز را به جان می خرند تا با این اثر زیبا عکس های یادگاری بگیرند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
زاهدان-ایرنا- رییس گروه پیش بینی و هشدار هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: سامانه بارشی جدید از فردا به استان وارد و بارش برف و باد شدید برای ارتفاعات خاش و کاهش دما تا 15 درجه و یخبندان شبانه برای مناطق مرکزی استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
مشهد - کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی از احتمال بروز خسارت به دلیل افزایش شدت باد در مناطق جنوبی و کاهش دما تا 13 درجه زیر صفر در مناطق شمالی خراسان رضوی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها-مدیرکل هواشناسی خراسان جنوبی از نفوذ سامانه بارشی به جو استان طی امروز و فردا خبر داد و گفت: کاهش دما در روزهای پایانی هفته سبب وقوع یخبندان خواهد شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۴۰    
بلبلی گفت: از اواخر روز پنجشنبه از میزان بارش و ابر در استان کاسته می شود ولی کاهش دما تا روز جمعه در گلستان تداوم خواهد یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
بارش برف در مناطق مختلف استان اردبیل تا عصر روز پنج شنبه ادامه دارد و در این مدت به تدریج از دمای هوا کاسته می شود .
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
امین حسین نقشینه در گفتگو با میزان در خصوص آخرین وضعیت جوی چند روز آینده کشور گفت: طی امروز دو تا سامانه بارشی برای کشور تاثیر گذار خواهد بود سامانه بارشی شمالی که نوار شمالی کشور را تحت تاثیر قرار خواهد داد، برای استان های ساحلی خزر، اردبیل، شمال آذربایجان شرقی ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۱۰   + ۵۵ سایت دیگر  
هواشناسی با انتشار هشداری از نفوذ سامانه نسبتاً سرد از روز چهارشنبه تا روز پنج شنبه در آسمان کشور خبر داد که با بارش برف، کاهش دما و یخبندان، رخداد مه و کاهش دید افقی همراه خواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۰۱    
بارش برف و باران پراکنده و کاهش دما و وزش باد تا اواخر وقت فردا پنج شنبه در استان ادامه دارد.