یکشنبه ۰۴ آبانساعت ۱۶:۴۴Oct 2020 25

جدیدترین‌های «کاهش دما»

مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه روزسه شنبه ششم آبان تا پنجشنبه هشتم آبان، 5 تا 8 درجه کاهش دما در شمال شرق کشور خواهیم داشت، گفت: از فردا تا چهارشنبه 4 تا 6 درجه کاهش دما در سواحل خزر داریم.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ساری – ایرنا – هواشناسی مازندران پیش بینی کرد که دمای هوای استان از روز دوشنبه با ورود سامانه بارشی رو به خنکی می رود و کاهش دما نیز تا روز چهارشنبه در بعضی از مناطق به پنج درجه سانتیگراد خواهد رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۶ ساعت پیش    
هوای مازندران از فردا با کاهش دما و رگبار پراکنده پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: کاهش دما به میزان یک تا 2 درجه تا اواسط هفته جاری برای خوزستان پیش بینی می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۳۱    
در هوای سرد، روغن موتور به خوبی به جریان در نمیاید، بنابراین قطعات متحرک موتور به سختی حرکت می کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به نفوذ جریانات خنک شمالی به کشور از آغاز بارش باران و کاهش دما در برخی استان ها از جمله استان های ساحلی دریای خزر خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: شروع بارشهای پراکنده باران و وزش باد موجب کاهش دمای هوا در سطح این استان می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۵۴   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به افزایش غلظت آلاینده ها در شهرهای صنعتی و پرجمعیت گفت: از روز دوشنبه (5 آبان) به دلیل نفوذ جریانات خنک شمالی با بارش و کاهش دما در برخی مناطق مواجه خواهیم بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: از روز دوشنبه به بعد به شکل نسبی شاهد کاهش دما و سردتر شدن هوا در نقاط مختلف استان خواهیم بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
رشت- مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به استقرار جوی پایدار تا اواسط هفته جاری در این استان، گفت: از روز دوشنبه با ورود سامانه بارشی شاهد بارش باران و کاهش دما خواهیم بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۹:۲۵    
کارشناس هواشناسی ایلام گفت: احتمال بارش پراکنده در استان ایلام طی روز یکشنبه هفته آینده وجود دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
هوای سرد پاییزی تا روز شنبه در زنجان ادامه می یابد .
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۵:۲۷    
اراک - ایرنا - مسئول پیش بینی اداره کل هواشناسی استان مرکزی گفت: کاهش دما و انباشت آلاینده های جوی پدیده قالب هواشناسی این استان در 48 ساعت آینده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۸:۲۶    
زاهدان - مدیر کل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: وزش بادهای شدید همراه با گردوخاک، کاهش دید و کاهش کیفیت هوا از امروز تا روز شنبه در شمال استان ادامه دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۹:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل شبکه پایش هواشناسی گفت: با توجه به کاهش دما و وزش باد در نوار شرقی کشور به کشاورزان توصیه می شود که نسبت به برداشت محصولات آماده اقدام کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۳۰    
ایسنا/خراسان رضوی کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: در دو روز آینده شاهد عبور موجی از استان خواهیم بود که کاهش دما و وزش باد را به همراه دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۰۱    
گروه استان ها معاون بهبود تولیدات گیاهی جهاد کشاورزی استان یزد گفت: کاهش دما 30 درصد محصول پسته، صددرصد محصول کنجد، 60 درصد از محصولات ذرت و یونجه را از بین برد و خسارت میلیاردی وارد کرده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/البرز مدیرکل هواشناسی البرز گفت: طی سه روز آینده شاهد کاهش دمای هوای استان هستیم و به این ترتیب بیشینه دما به 25 و کمینه آن نیز هفت درجه بالای صفر می رسد.
شمال نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۸:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
هوای مازندران امروز همراه با کاهش دما و بارش پراکنده باران پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۷:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
از امروز تا جمعه در سواحل دریای خزر و شمال شرق کشور دما بین 6 تا 9 درجه کاهش می یابد و این کاهش دما تا شنبه برای شرق، دامنه های جنوبی البرز و مرکز کشور حدود 4تا 6 درجه است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: روز چهارشنبه شاهد آسمانی ابری(ارتفاعات مه آلود)، کاهش دما بین پنج تا 10 درجه همراه با بارش پراکنده و وزش باد نسبتا شدید موقتی در بعدازظهر و شب با احتمال رعدوبرق همراه باشد.
سلام مرودشت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
کارشناس زراعت مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان مرودشت از بروز خسارت سرما به 1570 هکتار از مزارع ذرت علوفه ای در این شهرستان خبر داد. به گزارش سلام مرودشت، غلامعلی بوذرجمهر با اشاره به کاهش دما درطی چند روز گذشته در این شهرستان افزود: مزارع ذرت علوفه ای حدود 20 تا 50 درصد خسارت دیده اند. [...]
برترین ها / مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۲۵   + ۵۲ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی با اشاره به تغییر فصل و کاهش تولید و عرضه برخی محصولات صیفی، گفت: تا 40 روز آینده با ورود محصولات جنوب به بازار، قیمت ها متعادل خواهد شد. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان اردبیل از کاهش دما و شروع ناپایداری ها طی بعد از ظهر امروز( سه شنبه 29 مهرماه) تا پایان هفته جاری در استان اردبیل خبر داد.
تازه نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۴۰   + ۱۸ سایت دیگر  
دمای هوا از امروز تا جمعه در سواحل دریای خزر و استان اردبیل از چهارشنبه تا جمعه در شمال شرق بین 6 تا 9 درجه کاهش می یابد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی گیلان از افزایش دما در پی وزش باد گرم خبر داد و گفت: هوای استان از روز سه شنبه روند کاهش دما خواهد داشت و تا پایان هفته این جو در استان ماندگار است.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
ساری (پانا) - هواشناسی مازندران نسبت به کاهش دمای هوا از روز چهارشنبه و وزش باد شدید موقتی و رعد و برق هشدار داد. هواشناسی مازندران اعلام کرد که این استان از روز چهار شنبه 30 مهر با مخاطره بارندگی متناوب گاهی بصورت رگباری، وزش باد نسبتاً شدید موقتی ...
صراط نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۷:۴۰   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه دمای هوا از فردا تا جمعه در سواحل خزر و استان اردبیل 5 تا 8 درجه کاهش می یابد، گفت: دمای هوا در شمال شرق کشور از چهارشنبه تا جمعه 5 تا 8 درجه کاهش می یابد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی مازندران گفت: روز چهارشنبه با نفوذ سامانه بارشی شاهد بارندگی متناوب (گاهی به صورت رگباری)، وزش باد نسبتاً شدید موقتی ، کاهش دما (بین 5 تا 10 درجه) و رعدوبرق در آسمان مازندران هستیم.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به بارش باران در سه استان شمالی از فردا ( 29 مهرماه) هشدار داد. به گزارش ایسنا، سازمان هواشناسی با صدور هشدارزردرنگ آورده است: بارش باران همراه با کاهش دما و وزش باد ازبعدازظهر فردا (29 مهرماه) تا اواخر وقت چهارشنبه (30 مهرماه) برای استان های گیلان ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
رشت - ایرنا- معاون توسعه و سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان از روند کاهش دما بین پنج تا 9 درجه سانتی گراد از فردا ( سه شنبه) تا روز پنجشنبه در استان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارشهای رگباری و پراکنده باران همراه با کاهش دما و وزش باد شدید برای روزهای پایانی هفته جاری در خراسان رضوی به ویژه نیمه شمالی این استان پیش بینی شده است.
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۸:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
یاسر مختاری در سال های اخیر پاییز همواره با یک پدیده هوایی نامیمون همراه شده است.آلودگی هوا و افزایش ذرات معلق با کاهش دما چندین سال است که آسمان کلانشهرهای کشور را تیره و تار ساخته است ...
سینا خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۰:۵۵    
سیناخبر- مدیر جهاد کشاورزی شهرستان شهرضا گفت: با توجه به کاهش دما تا 2درجه سانتی گراد زیرصفر درتاریخ های 20،21و22 مهرماه حدود500 هکتار از مزارع ذرت علوفه ای دشت پرزان دچارخسارت سرمازدگی شدید شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۵۱    
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از کاهش دما در برخی از نقاط شمالی و جنوب شرق کشور خبر داد.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۱:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: در حال حاضر، شیوع کروناویروس جدید با کاهش دما شدت گرفته است. ایالات متحده در چند هفته گذشته با افزایش موارد روزانه روبرو شده است و بیشتر کشورهای اروپایی شاهد افزایش تعداد مبتلایان به کووید-19 بودند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
سرمای صبحگاهی در برخی مناطق کردستان حاکم می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: برای امروز وزش باد نسبتا شدید به همراه گرد و خاک و کاهش دما در سطح استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۱:۲۱    
کارشناس هواشناسی استان یزد: صبح امروز سبزدشت بافق با کمینه دمای چهار درجه سانتیگراد زیر صفر سردترین دمای استان را تجربه کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۲۲:۳۰    
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی گفت: کشاورزان استان محصولات باغی و زراعی خود را به مکان های امن منتقل کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کارشناس سازمان هواشناسی گفت: دمای هوا در اغلب نقاط کشور بالا می رود، اما در نوار شرقی و جنوب شرقی کشور، کاهش دما همراه با تندباد پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۲۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
جذاب ترین و پربازدیدترین اخبار امروز 19 مهر ماه 1399 سایت استانی باشگاه خبرنگاران جوان کرمان را اینجا ببینید.
اول فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۲۰:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان فارس با اشاره به ورود به فصل سرما، بر لزوم استفاده از وسایل گرمایشی استاندارد و توجه به مسائل ایمنی وسایل گازسوز تاکید نمود. به گزارش اول فارس ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۵:۰۶    
با ورود به فصل سرد سال و کاهش دما ، نیاز به افزایش دمای محیط نگهداری گیاهان افزایش یافته و از این رو استفاده از هیتر گلخانه ای رو به افزایش است.
صبح الوند   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۳:۴۱    
به گزارش صبح الوند ، ورود سامانه پر فشار از شمال غرب ایران,شاهد کاهش دما در استان همدان بودیم,بارندگی رگباری امروز جمعه نیز ادامه خواهد یافت.
برترین ها / پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۳:۳۸   + ۲۰ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: سرپرست دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران از افزایش 40 میلیون مترمکعبی گاز با توجه به کاهش سراسری دما در کشور خبر داد. محمدرضا جولاییبا اشاره به کاهش دما و افزایش مصرف گاز در کشور گفت ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۲:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
فریبا گودرزی کارشناس سازمان هواشناسی اظهار کرد: امروز صبح 19 مهرماه در بیشتر مناطق کشور کاهش دما رخ داد، به طوری که در قوچان کمینه دما به 8 درجه سانتیگراد زیر صفر رسید، فریمان و فاروج نیز دمای منفی 3 درجه سانتیگراد را داشتند. ...
ایانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۲:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
مطابق پیش بینی های هواشناسی مبنی بر کاهش دمای هوا در سطح استان و وقوع یخبندان شبانه طی روز های شنبه تا دوشنبه هفته آینده، بویژه در شهرستان های بیرجند، سربیشه، قاینات و درمیان ضروری است تا کشاورزان، دامدارن ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۲:۱۱   + ۶۱ سایت دیگر  
بارش باران و برف در 16 استان ایران به همراه وزش باد شدید و کاهش دما پیش بینی شده است.