پنجشنبه ۰۷ مهرساعت ۲۱:۵۶Sep 2022 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سواحل دریای خزر»

مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی گفت: از فردا در شهرهای شمالی کشور و سواحل دریای خزر شاهد افزایش دمای هوا خواهیم بود.
پانا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۰۹:۲۹   + ۴۸ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سازمان هواشناسی با اشاره به تداوم بارش باران، رعدوبرق و وزش باد شدید در برخی مناطق از کاهش دما در نوار شمالی کشور طی جمعه آینده خبر داد. ...
آنا / آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۱:۴۰   + ۳۷ سایت دیگر  
موسسه تحقیقات آب برای هفته پیش رو وقوع بارش در برخی حوضه های آبریز کشور را پیش بینی و اعلام کرد: در هفته نخست سال آبی جدید حوضه آبریز دریای خزر بارش بیشتری دارد.
خارگ نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۱:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
فردا در سواحل دریای خزر و شرق اردبیل، بارش باران همراه با وزش باد و کاهش دما پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۴:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
آستارا- ایرنا- معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری آستارا از تلاش ها برای رفع تصرف و آزادسازی محدوده سواحل دریای خزر در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۲:۲۴    
یک پژوهشگر گفت: مطالعات انجام شده روی رسوبات کواترنری دریای خزر، توزیع و نهشت خاکستر آتشفشانی را در سواحل دریای خزر تایید می کند؛ اما میزان نفوذ گدازه ها ، لاهار و جریان پیروکلاستیک صرفا به دره های اطراف دماوند محدود می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۰۸:۱۰   + ۳۱ سایت دیگر  
طبق پیش بینی سازمان هواشناسی،با شمالی شدن جریانات روی سواحل دریای خزر و نفوذ هوای خنک به این نواحی، ابتدا در استان هایی مانند اردبیل و گیلان و به تدریج مازندران، گلستان و خراسان شمالی، بارندگی و کاهش محسوس دما رخ می دهد.
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۲۱:۳۲   + ۱۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از بارندگی و کاهش محسوس دما و همچنین خیزش گرد و خاک در برخی استان های کشور خبر داد. به گزارش همشهری آنلاین، آخرین داده های سازمان هواشناسی کشور نشان می دهد که بر اساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی از بعدازظهر امروز ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۴:۴۰   + ۱۵ سایت دیگر  
رشت- فرمانده انتظامی رشت از غرق شدن مسافر 34 ساله کرمانشاهی در سواحل دریای خزر در بخش خشکبیجار این شهرستان خبر داد.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۲:۳۵   + ۳۱ سایت دیگر  
از بعدازظهر چهارشنبه تا جمعه با شمالی شدن جریانات روی سواحل دریای خزر و نفوذ هوای خنک به این مناطق، ابتدا در استان های اردبیل و گیلان و به تدریج در استان های مازندران، گلستان و خراسان شمالی بارندگی و کاهش محسوس دما روی می دهد و دریای خزر طی این مدت مواج و متلاطم است.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۰۹:۴۲    
امروز در برخی از نقاط کرمان، شرق فارس و شمال هرمزگان در ساعات بعدازظهر و اوایل شب رشد ابر های همرفتی رگبار پراکنده گاهی رعدوبرق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می شود از بعدازظهر چهارشنبه تا جمعه با فعال شدن جریانات برروی سواحل دریای خزر نفوذ هوای خنک به این نواحی ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۰۸:۴۶   + ۴۱ سایت دیگر  
به گفته مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی ، روز شنبه با تقویت جریانات شمالی بارش ها در سواحل دریای خزر شدت می گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
استانهای مازندران، گیلان، گلستان و اردبیل بارانی و شرق و جنوب غرب کشور شاهد خیزش گرد و غبار خواهد بود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۰۷:۵۵   + ۴۷ سایت دیگر  
تسنیم : روز جمعه بارش ها در برخی مناطق سواحل دریای خزر ادامه خواهد داشت و در ساعات بعدازظهر در ارتفاعات کهگیلویه و بویراحمد و غرب و جنوب فارس رگبار پراکنده پیش بینی شده است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۱۷:۴۱    
اقتصاد ایران: رئیس کل دادگستری گلستان از صدور سند برای بیش از 21 هزار هکتار سواحل دریای خزر در استان خبر داد و گفت: این اراضی شامل سواحل و زمین های تا حریم 60 متر دریاست.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۱۳:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - رییس کل دادگستری گلستان از صدور سند برای بیش از 21 هزار هکتار سواحل دریای خزر در استان خبر داد و گفت: این اراضی شامل سواحل و زمین های تا حریم 60 متر دریاست.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۰ - ۰۹:۴۱   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا گفت: از اواخر وقت دوشنبه ( 14شهریور) با نفوذ هوای مرطوب و خنک از شمال غرب کشور، در استان اردبیل و سواحل دریای خزر تا روزهای پایانی هفته آینده شاهد بارش باران و کاهش محسوس دما خواهیم بود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ - ۰۸:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان مدیرکل شیلات گلستان از برنامه ریزی برای پرورش ماهیان خاویاری و استخوانی در سواحل دریای خزر خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۳ - ۱۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
سای- ایرنا- معاون اول رئیس جمهور دقایقی پیش به صورت هوایی از طرح آزاد سازی حریم 60 متری سواحل دریای خزر مازندران را به صورت هوایی بازدید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۰۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - معاون حفاظت و امور اراضی اداره کل منابع طبیعی مازندران - ساری گفت : با دستور صریح رئیس جمهور و پیگیری جدی استاندار مازندران و با اقدام عملیاتی ،دسترسی تمامی سواحل دریای خزر در استان برای عموم فراهم شده است.
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۱۴:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
موسسه تحقیقات آب وزارت نیرو، بارش های پراکنده برای سواحل دریای خزر در هفته جاری را پیش بینی و اعلام کرد: هفته منتهی به 11 شهریورماه هیچ حوضه آبریزی در کشور بارش نخواهد داشت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۱۲:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- موسسه تحقیقات آب وزارت نیرو، بارش های پراکنده برای سواحل دریای خزر در هفته جاری را پیش بینی و اعلام کرد: هفته منتهی به 11 شهریورماه هیچ حوضه آبریزی بارش نخواهد داشت.
اقتصادگردان   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۱۲:۱۲   + ۱۵ سایت دیگر  
موسسه تحقیقات آب وزارت نیرو، بارش های پراکنده برای سواحل دریای خزر در هفته جاری را پیش بینی و اعلام کرد: هفته منتهی به 11 شهریورماه هیچ حوضه آبریزی بارش نخواهد داشت.
سلام نو / روند بازار   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۱۱:۲۹   + ۳۶ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی در گزارش امروز خود 31 مرداد 1401 رگبار باران، رعد و برق و خیزش گرد و خاک را تا روز چهارشنبه در کشور پیش بینی کرد و از جو پایدار در روز پنجشنبه و جمعه خبر داد.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۵/۲۷ - ۱۰:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
محمد اصغری ؛ کارشناس هواشناسی برای بخش های شمالی استان آذربایجان غربی بارش باران و وقوع رعد و برق را پیش بینی کرد. در استان آذربایجان شرقی وزش باد و کاهش دما و برای استان اردبیل کاهش دما پیش بینی شد. در سواحل دریای خزر هوا گرم و شرجی است. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
سلامت نیوز / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ - ۱۴:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
نتایج مطالعات اخیر پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی نشان می دهد سواحل دریای خزر مصون از خطر امواج سونامی ناشی از زلزله است، ولی سواحل مشرف به بندر انزلی تا منطقه رضوان شهر و همچنین منطقه میان رامسر تا نوشهر به دلیل قرارگیری گودال جنوبی خزر ...
روز نو   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۲:۵۸   + ۵۹ سایت دیگر  
گودرزی از امروز تا اواسط هفته آینده برای نوار شرقی کشور به ویژه سواحل دریای خزر افزایش نسبی دما را پیش بینی و اعلام کرد: در چند روز آینده شرق دریای عمان مواج و متلاطم خواهد بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۱:۲۰    
به گزارش سازمان هواشناسی طی امروز و فردا نیز در برخی ساعات در سواحل دریای خزر بارش پراکنده باران و وزش باد رخ خواهد داد.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۰۹:۲۳   + ۴۲ سایت دیگر  
امروز در ارتفاعات زاگرس مرکزی واقع در استان های فارس، غرب اصفهان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، جنوب مرکزی، شرق لرستان و ارتفاعات البرز مرکزی در ساعات بعدازظهر و اوایل شب رشد ابر های همرفتی رگبار پراکنده گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد شدید موقت رخ می دهد. ...
نواندیش   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۱:۲۱   + ۳۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به آسمان صاف تهران طی 3 روز آینده از تداوم بارش های موسمی در هند و تحت تاثیر قرار گرفتن جنوب شرق از چرخندهای این بارش ها خبر داد. ...
همشهری   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۰۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: از امروز سامانه بارشی از سمت غرب و شمال غرب عمدتا در شمال کشور فعال خواهد بود و مناطق وسیعی از نوار شمالی و دامنه های البرز و زاگرس و سواحل دریای خزر را در برمی گیرد. هشدار سطح نارنجی و زرد صادر شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۱:۱۳   + ۶۱ سایت دیگر  
شنبه با ورود سامانه بارشی جدید به تدریج در بخش هایی از شمال غرب، دامنه های زاگرس مرکزی البرز و سواحل دریای خزر بارش باران پیش بینی می شود.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۱:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
شنبه با ورود سامانه بارشی جدید به تدریج در بخش هایی از شمال غرب، دامنه های زاگرس مرکزی البرز و سواحل دریای خزر بارش باران پیش بینی می شود.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۶:۰۵   + ۱۸ سایت دیگر  
رکنا :با دستور رئیس جمهور مبنی بر عقب نشینی بی چون و چرای همه نهاد های دولتی از بهمن سال قبل و آزادسازی حریم 60 متری سواحل دریای خزر در 3 استان شمالی، دستگاه های دولتی از حریم قانونی سواحل استان گیلان به صورت کامل عقب نشینی کردند.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۱۴:۴۳   + ۳۰ سایت دیگر  
موسسه تحقیقات آب وزارت نیرو از احتمال بالای وقوع سیل در چهار حوضه آبریز در این هفته خبر داد و اعلام کرد: هفته آینده بارش های پراکنده در برخی حوضه های آبریز شمالی به وقوع خواهد پیوست. ...
با مردم   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۲۳:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی با اشاره بارش های امروز و فردا از صدور هشدار قرمز برای سیستان و بلوچستان، جنوب کرمان و هرمزگان خبر داد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۱۳:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا: رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از وزش باد شدید، رگبار و رعد و برق در نقاط مختلف کشورو افزایش آلودگی هوای برخی استان ها خبر داد. ...
پانا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۱۰:۵۲   + ۲۹ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از وزش باد شدید، رگبار و رعد و برق در نقاط مختلف کشور خبر داد. صادق ضیاییان درباره شرایط جوی کشور اظهار کرد: امروز (3 مرداد) در شمال آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل ...
آنا / اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۲۱:۰۸   + ۱۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی در هشدارهایی از بارش رگبار باران، رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی، احتمال سیلاب ناگهانی و آب گرفتگی معابر در برخی استان ها تا پایان هفته خبر داد و نسبت به آمادگی دستگاه های اجرایی مانند نیروهای امدادی، راهداری، شهرداری، وزارت نیرو و غیره توصیه کرد.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۰۴/۲۷ - ۱۳:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از وقوع رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید طی روز های آینده در پنج استان و کاهش نسبی دما در سواحل دریای خزر خبرداد.
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۰۴/۲۷ - ۱۱:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا، از وقوع رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید طی روزهای آینده در پنج استان و کاهش نسبی دما در سواحل دریای خزر خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۲۷ - ۱۰:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از وقوع رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید طی روزهای آینده در پنج استان و کاهش نسبی دما در سواحل دریای خزر خبرداد.
ناطقان   ۱۴۰۱/۰۴/۲۷ - ۰۹:۵۵   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از وقوع رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید طی روزهای آینده در پنج استان و کاهش نسبی دما در سواحل دریای خزر خبرداد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۴/۲۷ - ۰۹:۵۱   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از وقوع رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید طی روزهای آینده در پنج استان و کاهش نسبی دما در سواحل دریای خزر خبرداد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۴/۲۷ - ۰۹:۴۷    
صادق ضیاییان در گفت و گو با ایران اکونومیست درباره شرایط جوی کشور اظهارکرد: براساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی، طی پنج روز آینده در بخش هایی از جنوب سیستان و بلوچستان ، جنوب کرمان و هرمزگان به ویژه در ساعات بعدازظهر و اوایل شب افزایش ابر ...
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۰:۳۵   + ۳۹ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا در ادامه گفت: از امروز تا اوایل هفته آینده در غالب نقاط کشور ماندگاری هوای گرم قابل پیش بینی است.
صدا نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۲۴ - ۱۶:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
موقعیت استراتژیک، ژئوپلتیک و ژئواکونومیک ایران مورد توجه کشورهای بزرگ جهان بوده و هست. موقعیت مناسب ریلی و جاده ای و دسترسی ایران به سواحل طولانی در خلیج فارس، دریای مکران و سواحل دریای خزر در سال های اخیر بسیار مورد توجه تولیدکنندگان بزرگ اقتصادی جهان بوده است ...