شنبه ۲۵ اردیبهشتساعت ۰۱:۰۰May 2021 15
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سواحل دریای خزر»

ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
پژوهشگران با انجام مطالعه ای باکتری هایی با قابلیت زیست پالایی و از بین بردن برخی ترکیبات سمی، شناسایی کردند.
مرور نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۴۷   + ۳۸ سایت دیگر  
طی فردا (22 اردیبهشت) در استان های مرکزی، قم، اصفهان، نیمه شمالی فارس، برخی مناطق تهران، البرز، قزوین، زنجان، کردستان، همدان، کرمانشاه، ایلام، لرستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویر احمد، یزد، کرمان ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۲۱:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: روز دوشنبه کاهش دما به میزان 8 تا 12 درجه در استان های ساحلی خزر و 10 تا 18 درجه در استان اردبیل پیش بینی می شود.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
هواشناسی برای نوار شمالی و سواحل دریای خزر بارش و کاهش دما و برای شرق کشور وزش باید شدید و وقوع گرد و خاک پیش بینی کرد.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۱:۴۷   + ۶۳ سایت دیگر  
رفیعی گفت :از روز دوشنبه تا سه شنبه با شمالی شدن جریانات هوا روی سواحل دریای خزر کاهش 8 تا 12 درجه ای دما به ویژه در غرب سواحل و استان اردبیل رخ می دهد و مجددا از روز چهارشنبه تا پایان هفته این مناطق با افزایش 9 تا 13 درجه ای دما مواجه هستند.
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۳:۵۹   + ۴۷ سایت دیگر  
به گفته مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی، دوشنبه (20 اردیبهشت) در مناطقی از استان های خراسان جنوبی، غرب یزد، غرب اصفهان، مرکزی، قم، سمنان، تهران، البرز، قزوین، شرق زنجان، شمال فارس، کرمان، شمال سیستان و بلوچستان، شمال استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - طول سواحل دریای خزر در گلستان 120 کیلومتر است که بخش زیادی از آن بویژه در حوزه 2 شهرستان بندرترکمن و گمیشان عمق کمتر از چهار متر دارد که به اعتقاد کارشناسان شیلات استان قابلیت و ظرفیت بکری برای پرورش انواع ماهیان از جمله خاویاری، کفال، کپور و قزل آلا در پِن و قفس است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۰:۴۵   + ۵۱ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: طی سه روز آینده در بسیاری از مناطق کشور، افزایش ابر، رگبار باران و وزش باد شدید موقتی پیش بینی می شود.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۱:۱۸   + ۲۶ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، صادق ضیاییان گفت: طی پنج روز آینده گذر امواج متناوب از تراز میانی جو سبب ابرناکی، بارش و وزش باد شدید در مناطق مختلف کشور شده است. امروز جمعه در برخی مناطق نوار شرقی و استان های اصفهان، شمال فارس، هرمزگان و همچنین در شمال آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۱:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
میزان نوشت: یک کارشناس سازمان هواشناسی به بررسی وضعیت جوی چند روز آینده کشور پرداخت. کبری رفیعی در خصوص آخرین وضعیت جوی چند روز آینده کشور گفت: امروز برای مناطقی از نوار شرقی کشور و غرب سواحل دریای خزر و همچنین استان های اصفهان، شمال فارس، شمال آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، زنجان ...
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۱:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه جامعه: کارشناس سازمان هواشناسی گفت: بارش باران همراه با رعدوبرق و وزش بادهای شدید در نوار غربی و مناطق مرکزی کشور تا فردا تداوم دارد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۴:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
امروز و فردا با نفوذ جریانات خنک شمالی دمای هوا در سواحل دریای خزر و شمال شرق کشور حدود 7 تا 10 درجه سانتیگراد کاهش می یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۲:۰۵    
کارشناس هواشناسی: دمای هوا از فردا حدود 7 تا 8 درجه در نواحی شمالی و سواحل دریای خزر کاهش می یابد.
برترین ها / میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۵:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان: صدف های دریایی، بدون شک یکی از زیبایی های منحصر به فرد سواحل دریای خزر هستند که در سرتاسر این پهنه آبی وجود داشته و با رنگ های مختلف خودنمایی می کنند و سوغات این دریای کهن برای گردشگران هستند ...
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۰۹:۱۴   + ۱۴ سایت دیگر  
امروز سامانه بارشی به کشور وارد می شود و موجب رگبار باران و رعد و برق در استان های آذربایجان غربی و شرقی، اردبیل، زنجان، کرمانشاه، کردستان، تهران، البرز و قزوین خواهد شد. ...
روز نو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۵:۴۶   + ۳۵ سایت دیگر  
بر اساس اعلام سازمان هواشناسی فردا به تدریج بارش باران در سواحل دریای خزر همراه با وزش باد شدید و رعدوبرق آغاز می شود.
سلامت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۰۹:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
سلامت نیوز :یک کارشناس سازمان هواشناسی به بررسی وضعیت جوی چند روز آینده کشور پرداخت. به گزارش سلامت نیوز به نقل از میزان،فریبا گودرزی در خصوص آخرین وضعیت جوی چند روز آینده کشور گفت: امروز بعد از ظهر و اوایل شب برای شرق سواحل دریای خزر و استان های خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی، البرز، تهران ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۰۹:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی برای برخی استان های کشور طی امروز و فردا رگبار باران و رعد و برق و وزش باد شدید موقت و برای سواحل دریای خزر افزایش نسبی دما را پیش بینی کرد.
الف   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۰۹:۳۴   + ۳۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از بارش باران، رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی طی امروز تا چهارشنبه در 19 استان خبر داد. هوا این هفته در سواحل دریای خزر 12 درجه گرم می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۰۹:۲۱   + ۱۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از بارش باران، رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی طی امروز تا چهارشنبه در 19 استان خبر داد. هوا این هفته در سواحل دریای خزر 12 درجه گرم می شود.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۹:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
کبری رفیعی در گفت وگو با میزان در خصوص آخرین وضعیت جوی چند روز آینده کشور گفت: امروز برای مناطقی از آذربایجان های شرقی و غربی، اردبیل، زنجان، قزوین، کردستان، کرمانشاه، همدان، مرکزی و دامنه های زاگرس نظیر چهارمحال و بختیای، کهگیلویه و بویراحمد، غرب اصفهان، شمال فارس ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۰:۵۱   + ۱۶ سایت دیگر  
افزایش 6 تا 9 درجه ای دما همراه با وزش باد گرم جنوبی در سواحل خزر و اردبیل پیش بینی می شود و روزهای پنج شنبه و جمعه کاهش 9 تا 12 درجه ای دما در این مناطق خواهیم داشت.
روزنامه اصفهان امروز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۰:۰۰   + ۱۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از بارش باران و وزش باد شدید موقتی در 17 استان طی امروز و فردا و کاهش 12 درجه ای دما در سواحل دریای خزر خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۹:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از بارش باران و وزش باد شدید موقتی در 17 استان طی امروز و فردا و کاهش 12 درجه ای دما در سواحل دریای خزر خبر داد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۲:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
صادق ضیائیان کارشناس هواشناسی با بیان اینکه در ساعات پایانی امشب در برخی نقاط استان های خراسان رضوی، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، کرمان، شمال هرمزگان و ارتفاعات البرز مرکزی رگبار پراکنده ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۸:۵۰   + ۳۸ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با پیش بینی بارش باران، وزش باد شدید موقتی و رعدوبرق طی امروز تا شنبه هفته آینده از افزایش و بلافاصله کاهش دما در سواحل دریای خزر خبر داد.
ایسنا: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به بارش پراکنده در کشور گفت: طی دو روز آینده دمای هوا در برخی مناطق بین 6 تا 10 درجه سانتیگراد افزایش می یابد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۹:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - کارشناس سازمان هواشناسی از افزایش دمای هوا در سواحل دریای خزر برای مدت دو روز و کاهش دما در پایان هفته در همین مناطق خبر داد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۲:۳۲    
کارشناس هواشناسی گفت: سه شنبه و چهارشنبه به سبب وزش باد گرم در سواحل دریای خزر دمای هوا در این مناطق بین 6 تا 10 درجه افزایش می یابد.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۲:۲۵    
کارشناس هواشناسی گفت: سه شنبه و چهارشنبه به سبب وزش باد گرم در سواحل دریای خزر دمای هوا در این مناطق بین 6 تا 10 درجه افزایش می یابد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۱:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: سه شنبه و چهارشنبه به سبب وزش باد گرم در سواحل دریای خزر دمای هوا در این مناطق بین 6 تا 10 درجه افزایش می یابد.
رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۵:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی ضمن هشدار تشدید فعالیت سامانه بارشی و بارش تگرگ در 14 استان از کاهش 6 تا 12 درجه ای دما در سواحل دریای خزر خبر داد.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
بانکداری ایرانی - کارشناس سازمان هواشناسی گفت: دمای هوا در سواحل دریای خزر و شمال غرب کشور بین 6 تا 12 درجه کاهش خواهد یافت. فریبا گودرزی روز شنبه درباره وضعیت آب و هوای کشور به خبرنگار اقتصادی ایرنا اظهار داشت: امروز در برخی مناطق نیمه غربی کشور، دامنه های جنوبی البرز ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۸:۵۳   + ۶۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی ضمن هشدار تشدید فعالیت سامانه بارشی و بارش تگرگ در 14 استان از کاهش 6 تا 12 درجه ای دما در سواحل دریای خزر خبر داد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۰:۰۲   + ۴۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - بر اساس اعلام سازمان هواشناسی از شنبه ( 21 فروردین ) با توجه به شمالی شدن جریان هوا، شاهد بارش پراکنده گاهی همراه با رعد و برق و کاهش 6 تا 12 درجه ای دما در سواحل دریای خزر و شمال غرب کشور خواهیم بود که این شرایط تا اواسط همان هفته ادامه دارد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۰۹:۲۴   + ۳۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- بر اساس اعلام سازمان هواشناسی از شنبه ( 21 فروردین ) با توجه به شمالی شدن جریان هوا، شاهد بارش پراکنده گاهی همراه با رعد و برق و کاهش 6 تا 12 درجه ای دما در سواحل دریای خزر و شمال غرب کشور خواهیم بود که این شرایط تا اواسط همان هفته ادامه دارد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۰۰:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : کارشناس هواشناسی گفت: از شنبه تا اواسط هفته آینده دمای هوا در سواحل دریای خزر به طور محسوسی کاهش خواهد یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۲:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: روز های پنج شنبه و جمعه افزایش نسبی 5 تا 9 درجه ای هوا در سواحل دریای خزر پیش بینی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۸:۰۶   + ۶۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور با پیش بینی بارش 5 روزه باران در برخی استان ها از کاهش 5 تا 7 درجه ای دما در سواحل دریای خزر طی امروز خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۹:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت شیلات گلستان از دستگیری صیادان غیرمجاز در سواحل گمیشان خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۲۱:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: از روز پنجشنبه با ورود سامانه بارشی، در نواحی غربی کشور وزش باد و رگبار باران پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران: از امروز تا اواخر هفته در سواحل دریای خزر افزایش دما بین 10 تا 15 درجه پیش بینی می شود و از دوشنبه تا آخر هفته در بیشتر مناطق کشور روند تدریجی افزایش دما را شاهد خواهیم بود. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۱:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
امروز برای استان های آذربایجان غربی و شرقی، اردبیل، کردستان، زنجان، خراسان شمالی و رضوی، نیمه شمالی فارس، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، ارتفاعات و دامنه های جنوبی البرز نظیر استان های تهران، البرز، سمنان و قزوین و همچنین سواحل دریای خزر بارش پراکنده پیش بینی می شود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۲۱:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
گردشگران و مسافران نوروزی که مازندران را مقصد گردشگری خود انتخاب کرده اند، بدون رعایت پروتکل های بهداشتی در کنار ساحل دریای خزر ایام می گذرانند.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۲۰:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
گردشگران و مسافران نوروزی که مازندران را مقصد گردشگری خود انتخاب کرده اند آن چنان آسوده در سواحل دریای خزر وقت می گذرانند که انگار کرونا در این مناطق ریشه کن شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۹:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
با افزایش تعداد مسافران نوروزی در مناطق گردشگری مازندران و حضور در سواحل، نگرانی برای بیشتر شدن آمار کرونا در این استان وجود دارد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۶:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: بندرترکمن- با حضور جمعی از علاقمندان به محیط زیست، سواحل بندرترکمن پاکسازی شد.
شهر فردا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۸:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
آلاینده های جوی و کاهش کیفیت هوا در شهرهای صنعتی و پرجمعیت طی امروز و فردا گفت: با ورود سامانه بارشی از اواخر سه شنبه، 10 فروردین، در برخی نقاط جنوب غرب و چهارشنبه در جنوب غرب، غرب، شمال غرب، ارتفاعات و دامنه های زاگرس مرکزی و شمالی ...