پنجشنبه ۰۶ آبانساعت ۱۵:۵۷Oct 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سواحل دریای خزر»

به گزارش کارشناس سازمان هواشناسی برای سواحل دریای خزر بارش باران ادامه خواهد داشت و در نواحی غربی کشور سامانه جدید بارشی پیش بینی شده است.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۷:۰۷   + ۵۰ سایت دیگر  
یکشنبه فعالیت سامانه در جنوب غرب کاهش می یابد و در مناطقی از شمال غرب، غرب، دامنه های جنوبی البرز واقع در قزوین البرز و تهران و همچنین در غرب سواحل دریای خزر بارش ادامه خواهد داشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۰۹:۵۲    
به گزارش کارشناس سازمان هواشناسی برای سواحل دریای خزر بارش باران ادامه خواهد داشت و در نواحی غربی کشور سامانه جدید بارش باران کشاورزان استانهای غربی کشور را خوشحال خواهد کرد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۲:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
برداشت شن و ماسه از سواحل دریای خزر در حال تبدیل کردن آن به مرداب است. محمدرضا محبوب فر، پژوهشگر حوزه بحران های محیطی می گوید: از دلایل ساحل خواری، ساخت و ساز در سواحل و صادرات شن و ماسه به کشورهای دیگر است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۵:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - موسسه تحقیقات آب وزارت نیرو اعلام کرد: وقوع بارش ها در مناطق واقع در سواحل دریای خزر، شمال غرب و غرب کشور پیش بینی می شود به طوری که در برخی از استان ها تحت تأثیر بارش می تواند با ریسک وقوع سیلاب نیز همراه باشد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۱:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
یک کارشناس سازمان هواشناسی به بررسی وضعیت جوی چند روز آینده کشور پرداخت. به گزارش میزان، صادق ضیاییان رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا در خصوص آخرین وضعیت آب و هوایی کشور گفت ...
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۰:۰۹   + ۳۷ سایت دیگر  
ایسنا: رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا، گفت: طی روزهای جمعه و شنبه در سواحل دریای خزر روند افزایش نسبی دما حاکم می شود. صادق ضیاییان با اشاره به اینکه امروز (30 مهرماه) در نوار شرقی کشور به ویژه در منطقه زابل وزش باد شدید ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۰۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
امسال شاهد تلفات غیرعادی فک ها در سواحل دریای خزر هستیم و این موضوع سوال برانگیز شده است.
سلامت نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۲:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
سلامت نیوز :یک کارشناس سازمان هواشناسی به بررسی وضعیت جوی چند روز آینده کشور پرداخت. به گزارش سلامت نیوز به نقل از میزان،امین حسین نقشینه در مورد آخرین وضعیت آب و هوایی در کشور گفت:امروز بارش ها در سواحل دریای خزر تدام می یابد علاوه بر استان های واقع در سواحل دریای خزر ...
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۱:۳۵   + ۲۸ سایت دیگر  
براساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی، امروز پنجشنبه (29 مهرماه) فعالیت سامانه بارشی در سواحل دریای خزر، خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی، دامنه های جنوبی البرز و در استان ها سمنان، تهران، البرز و بخش هایی از شمال غرب کشور ادامه دارد ...
در سواحل دریای خزر رگبار باران گاهی رعدوبرق انتظار می رود. آسمان تهران نیمه ابری تا ابری همراه با وزش باد و بارش باران است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
صادق ضیاییان گفت: فردا (29 مهر) بارش در شمال غرب تضعیف می شود و در دامنه های جنوبی البرز واقع در استان های البرز، تهران، سمنان، خراسان شمالی و نیمه شمالی خراسان رضوی بارش پراکنده، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید رخ خواهد داد همچنین در سواحل دریای خزر نیز رگبار باران ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۲۱   + ۳۸ سایت دیگر  
جمعه وزش باد شدید در نوار شرقی کشور و بعد از ظهر در غرب سواحل دریای خزر و در شمال غرب کشور ابرناکی و بارش پراکنده رخ می دهد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۴:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
موسسه تحقیقات آب وزارت نیرو در پژوهشی اعلام کرد: برای هفته جاری وقوع بارش ها در مناطق واقع در سواحل دریای خزر و شمال شرق کشور پیش بینی می شود، به طوری که در برخی استان های تحت تاثیر بارش می تواند با ریسک وقوع سیلاب نیز همراه باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۹:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها مسئول مرکز درمانی و تحقیقاتی فک خزری از تلفات بی سابقه فک های خزری خبر داد و گفت: علت تلفات فوک خزری در سواحل دریای خزر همچنان نامشخص است.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۵:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش روز دوشنبه ایرنا از موسسه تحقیقات آب وزارت نیرو، این موسسه اعلام کرد: پیش بینی بارش های شدید برای این هفته و هفته آینده انجام شده است. براین اساس برای هفته جاری احتمال وقوع بارش ها در مناطق واقع در سواحل دریای خزر و شمال شرق کشور وجود دارد. ...
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۱:۱۶   + ۴۲ سایت دیگر  
در شمال غرب وزش باد و کاهش دما قابل توجه است. روز چهارشنبه با نفوذ جریانات شمالی به سواحل دریای خزر در استان های آذربایجان شرقی، زنجان، اردبیل، گیلان، مازندران، گلستان و خراسان شمالی ابرناکی، بارش باران، وزش باد شدید و در ارتفاعات بارش برف پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
ارابه های مرگ به صورت غیر قانونی در سواحل دریای خزر می تازند و فقط در یک شهرستان 47 نفر مصدوم به جای گذاشتند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۸:۴۵   + ۳۰ سایت دیگر  
امروز در غرب سواحل دریای خزر و شمال استان اردبیل و آذربایجان شرقی ابرناکی، گاهی بارش پراکنده و وزش باد رخ می دهد.
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۲۲   + ۴۷ سایت دیگر  
از بعدازظهر دوشنبه و طی روز سه شنبه در مناطق شمال غرب، سواحل دریای خزر و ارتفاعات البرز رشد ابر، بارش پراکنده گاهی همراه با وزش باد شدید موقتی و رعدوبرق پیش بینی می شود.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۸:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
بر اساس تحلیل نقشه های پیش یابی سازمان هواشناسی امروز و فردا در بخش هایی از استان های گیلان، مازندران، اردبیل، شمال آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی و ارتفاعات البرز ابرناکی و بارش خفیف باران پیش بینی می شود. ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۸:۰۳    
این روزها در سواحل دریای خزر صید ماهیان خزری آغاز شده است و گروهی از صیادان فصلی نیز شغل پاییزه خود را آغاز کرده اند .
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۰:۳۹   + ۳۸ سایت دیگر  
جمعه و شنبه (23 و 24 مهر) با نفوذ جریانات شمالی در استان های واقع در سواحل دریای خزر و اردبیل دما به طور نسبی کاهش می یابد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۲۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
بعد از کوه خواری و جنگل خواری زمین خواری و دریاخواری حالا نوبت به غارت، تصاحب و برداشت غیر اصولی ماسه سواحل دریا ها رسیده است. برخی از اهالی سواحل خزر مدعی شده اند که برخی ماشین های شخصی از ساحل ماسه برمی دارند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
بعد از زمین خواری و کوه خواری؛ حالا پدیده ای به نام ساحل خواری! بر پیکره سواحل دریای خزر - مازندران زخمی عمیق و جبران ناپذیر وارد کرده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۲:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
سواحل مازندران به دلیل برداشت های بی رویه شن و ماسه در حال تبدیل به مرداب هستند و ماسه خواری پدیده دیرپایی محسوب می شود که بستر سواحل دریای خزر را زخمی کرده است.منبع: تسنیم
همشهری   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
روزانه صدها وسیله نقلیه مختلف از وانت تا تراکتور، به سواحل دریای خزر می روند و ماسه های موجود در آنجا را برداشت می کنند؛ کاری که پیامدهای وخیم زیست محیطی دارد اما ظاهرا عزم جدی در مسئولان برای مقابله با آن وجود ندارد.
اقتصاد آنلاین / شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۲۲:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: فردا بیشترین دمای تهران به 20 درجه و کمترین آن به 12 درجه می رسد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - صیادان عضو 13 شرکت تعاونی پره در شرق مازندران در حالی از صبح امروز پنجشنبه در سواحل دریای خزر حاضر شدند تا تورهایشان را برای صید ماهیان استخوانی پهن کنند که باد و باران اجازه ورود به آب را به آنها نداد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
پنجشنبه بارش در استان های ساحلی دریای خزر مورد انتظار است. جمعه در سواحل دریای خزر و شنبه در استان های مازندران و گلستان بارش پراکنده رخ می دهد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۱:۰۵   + ۳۶ سایت دیگر  
روز پنجشنبه بارش در استان های ساحلی دریای خزر ادامه خواهد داشت و روز جمعه در سواحل دریای خزر و شنبه در استان های مازندران و گلستان بارش پراکنده رخ می دهد.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۳:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
خبرآنلاین: بر اساس تحلیل نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی امروز و فردا در اردبیل بارش باران و در برخی مناطق استان های مازندران و گلستان بارش های پراکنده پیش بینی می شود. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۲:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
یک کارشناس سازمان هواشناسی به بررسی آخرین وضعیت جوی کشور پرداخت. به گزارش میزان، کبری رفیعی در خصوص آخرین وضعیت جوی چند روز آینده کشور گفت: طی امروز و فردا برای استان های اردبیل و گیلان و همچنین مناطقی از مازندران و گلستان بارش پراکنده باران پیش بینی می شود. ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۲:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به فعالیت سامانه کم فشار حاره ای، امروز از بارندگی شدید در جنوب شرق کشور و طغیان رودخانه ها خبر داد و اعلام کرد: از روز سه شنبه تا پایان هفته جاری در استان های ساحلی دریای خزر کاهش بین 3 تا 7 درجه ای دما رخ خواهد داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها مدیر مرکز درمانی و تحقیقاتی فوک خزری با اشاره به مرگ بی صدای فوک ها در سواحل دریای خزر گفت: احتمال تلفات اخیر فوک های خزری بر اثر عوامل میکروبی ضعیف است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
لاشه 14 فوک خزری که هیچ نشانی از ضربه و گیر کردن در تورهای صیادی بر آنها وجود نداشت، طی 10 روز گذشته در سواحل خزر در ایران کشف شد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۰۸:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
لاشه 14 فوک خزری که هیچ نشانی از ضربه و گیر کردن در تورهای صیادی بر آنها وجود نداشت، طی 10 روز گذشته در سواحل خزر در ایران کشف شد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۱۶:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران گفت: از ابتدای سال جاری شاهد تلفات غیر عادی فک ها در سواحل دریای خزر در استان مازندران هستیم که تاکنون تعداد آن ها تاکنون به 14 قلاده رسیده است.
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۲۳:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران گفت: از ابتدای سال جاری شاهد تلفات غیر عادی فوک ها در سواحل دریای خزر در استان مازندران هستیم که تاکنون تعداد آن ها به چهارده قلاده رسیده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۴:۲۶   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران: از ابتدای امسال تا کنون 14قلاده فُک در سواحل این استان تلف شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۴:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
مطالبات ناجیان غریق مستقر در سواحل دریای خزر با وجود تمام شدن فصل کار آن ها هنوز پرداخت نشده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۴:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران با اشاره به اینکه از ابتدای سال جاری شاهد تلفات غیر عادی فک ها در سواحل دریای خزر در استان هستیم، گفت: تاکنون تعداد تلفات به 14 قلاده رسیده در حالی که در سال های گذشته تلفات سه تا چهار قلاده بوده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۲:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
در چهارم مهر ماه 1400 سازمان هواشناسی اعلام کرد افزایش فشار هوا روی سواحل دریای خزر باعث افزایش فشار روی منطقه شده و موجب بارندگی در سواحل دریای مازندران و وزش باد شدید در شهر تهران و استان البرز شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۴:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- موسسه تحقیقات آب وزارت نیرو اعلام کرد: در دو هفته آینده بارش های پراکنده در مناطق واقع در سواحل دریای خزر پیش بینی می شود.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۱:۴۶   + ۲۲ سایت دیگر  
بر اساس پیش بینی کلی نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی تا روز جمعه استان های ساحلی دریای خزر، اردبیل، شمال آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی در برخی ساعات رگبار، رعدوبرق، وزش باد شدید و کاهش دما پیش بینی شده است. ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۰۹:۲۹   + ۳۹ سایت دیگر  
امروز دوشنبه در ارتفاعات خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی ابرناکی و رگبار پراکنده گاهی وزش باد شدید رخ می دهد. به تدریج در ساعات بعد از ظهر با نفوذ جریانات مرطوب به سواحل غربی دریای خزر در شرق اردبیل و گیلان افزایش ابر و بارش خفیف آغاز می شود. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۵:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به خیزش گردوغبار در استان تهران و بخش هایی از استان البرز، از تداوم این شرایط تا بعدازظهر امروز (4 مهر) خبر داد. ...
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۴:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس به نقل از ایسنا، صادق ضیاییان مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی اظهار کرد: طی 24 ساعت آینده با نفوذ جریانات خنک شمالی به سواحل دریای خزر در استان های اردبیل، گیلان، مازندران ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۲:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: کارشناس هواشناسی درباره هوای کشور در سوم مهرماه گفت: بارش در شرق مازندران و گلستان شدت خواهد داشت و دریای خزر مواج است. صادق ضیائیان کارشناس هواشناسی با بیان این که طی روز شنبه با نفوذ جریانات خنک شمالی و سواحل دریای خزر در استان های اردبیل، گیلان ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۰:۳۷   + ۵۰ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد که طی 24 ساعت آینده در 6 استان رگبار و رعد و برق رخ می دهد و دمای شمال کشور نیز تا 10 درجه سانتیگراد کاهش می یابد. ...