یکشنبه ۱۰ اسفندساعت ۱۳:۵۵Feb 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «موج جدید بارش»

خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
رشت- مدیر کل هواشناسی گیلان با اشاره به پایداری هوا طی روزهای ابتدایی هفته جاری در استان، گفت: موج جدید بارش ها از دوشنبه آغاز می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۰۰    
دمای هوای گلستان تا روز جمعه 12درجه کاهش خواهد داشت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
رشت- مدیر کل هواشناسی گیلان با اشاره به آغاز بارش باران و برف از روز گذشته با نفوذ جریانات شمالی، گفت: از شنبه نیز موج جدید بارش ها وارد استان می شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۹:۴۷   + ۱۵ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی کشور گفت: امروز کیفیت هوا در شهرهای پرجمعیت و صنعتی کاهش می یابد و فردا بارش ها در برخی نقاط کشور آغاز می شود.
یافته   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۳:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
چاپ ایمیل توضیحات بخش: اخبار مجموعه : سایر اخبار مرکز پیش بینی هواشناسی لرستان از ورود سامانه بارشی در استان خبر داد. به گزارش یافته، بر اساس اعلام مرکز پیش بینی هواشناسی لرستان از جمعه 17 بهمن ماه با تقویت سامانه بارشی در استان شاهد رگبار باران، رعدوبرق ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۷:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
با آغاز موج جدید بارش ها در کشور، بارش برف در کلات، چهره زمستانی به این شهر بخشید./عکاس : رسول عزیزی
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۵:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان از آماده باش کارکنان و اکیپ های عملیاتی این شرکت باتوجه به هشدار سطح نارنجی سازمان هواشناسی درخصوص موج جدید بارش ها و کاهش محسوس دما و وقوع بحران خبر داد.
مرور نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۴:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
طبق اعلام مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از امروز (30 دی) تا آخر هفته دریای خزر و طی این مدت خلیج فارس، تنگه هرمز و دریای عمان مواج خواهد بود.
کارشناس سازمان هواشناسی از کاهش محسوس دما بین 15 تا 20 درجه در نواحی شمال شرق کشور خبر داد و اظهار کرد که از سه شنبه با ورود سامانه بارشی جدید از شمال غرب کشور، موج جدید بارش ها در کشور آغاز می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی مازندران : موج جدید بارش ها از سه شنبه هفته آینده سی ام دی ، در استان آغاز می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۱۱:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی استان یزد از موج جدید بارش ها در اکثر مناطق استان خبر داد و گفت: از یکشنبه آینده در نوار شمالی استان کاهش دما محسوس خواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۱:۵۹    
بارش باران و برف از ظهر امروز بتدریج همه استان مرکزی را فرا می گیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۰:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
بارش باران و برف از ظهر امروز بتدریج همه استان مرکزی را فرا خواهد گرفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- اداره کل هواشناسی اصفهان روز چهارشنبه با اعلام استقرار سامانه جدید بارشی در استان از امروز در مناطق غرب و جنوب، افزایش ابر، بارش برف و باران پیش بینی کرد.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۱۵:۱۶    
نصف جهان: کارشناس اداره پیش بینی هواشناسی استان اصفهان با اشاره به استمرار سکون جوی و آلودگی هوا تا اواسط هفته جاری، گفت: امواج ناپایدار بارشی از شامگاه چهارشنبه مناطق غرب استان و به تدریج سایر مناطق را فرامی گیرد. حجت ا.. ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۱۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس اداره پیش بینی هواشناسی استان اصفهان با اشاره به استمرار سکون جوی و آلودگی هوا تا اواسط هفته جاری، گفت: امواج ناپایدار بارشی از شامگاه چهارشنبه مناطق غرب استان و به تدریج سایر مناطق را فرامی گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۱۶:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
بارش برف و باران در گیلان از فردا شب دوباره آغاز می شود.
تهران پرس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۴:۲۹    
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روز یکشنبه 16 آذر فعالیت سامانه بارشی تشدید می شود و غیر از سیستان و بلوچستان، جنوب کرمان و شرق هرمزگان سایر مناطق کشور را در بر خواهد گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۴:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روز یکشنبه 16 آذر فعالیت سامانه بارشی تشدید می شود و غیر از سیستان و بلوچستان، جنوب کرمان و شرق هرمزگان سایر مناطق کشور را در بر خواهد گرفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۱۳:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرکل هواشناسی خوزستان با اشاره به آغاز موج جدید بارش ها در استان از امروز، روند کاهش 3 تا 5 درجه ای دما در خوزستان را پیش بینی کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۵:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان گفت: یک سامانه بارشی فردا - چهارشنبه - از سمت غرب و جنوب غرب وارد استان می شود که عمده فعالیت آن بارش باران و ریزش برف در ارتفاعات است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۹:۴۵    
کارشناس سازمان هواشناسی آخرین وضعیت جوی و آب و هوایی کشور را تشریح کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/یزد هواشناسی استان یزد ضمن اشاره به بارش های پراکنده روزهای اخیر و کاهش دمای شبانگاهی روزهای آتی، از ورود موج جدید بارش ها به این استان از عصر روز چهارشنبه خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۱:۰۶    
ارومیه – ایرنا – رئیس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی گفت: با ورود سامانه جدید بارشی به استان از بعدازظهر دوشنبه آذربایجان غربی شاهد بارش برف و باران است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۲۴    
زنجان - ایرنا - رییس پیش بینی هوا اداره کل هواشناسی استان زنجان گفت: موج جدید بارندگی ها از روز پنجشنبه /ششم آذر ماه/ آسمان این استان را فرا خواهد گرفت.
کارشناس سازمان هواشناسی از ورود موج جدید بارش ها به کشور از یکشنبه خبر داد و اظهار کرد که تا آخر هفته بارندگی ها ادامه خواهند داشت.
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۰۹:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی اعلام کرد: با عبور موجی از نوار شمالی کشور، امروز در استان های اردبیل، گیلان، مازندران، گلستان و استان های آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی شاهد بارندگی خواهیم بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: موج جدید بارش های مونسون در شبانه روز گذشته در استان فعال و از دهیرک قصرقند 19 میلی متر باران گزارش شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۲:۲۲    
ایسنا/سیستان و بلوچستان معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: در شبانه روز گذشته موج جدید بارش های مونسون در استان فعال شد و از دهیرک قصرقند 19 میلی متر باران گزارش شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۲:۱۱    
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: در شبانه روز گذشته موج جدید بارش های مونسون در استان فعال و از منطقه دهیرک قصرقند 19 میلی متر باران گزارش شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۲:۰۹   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: در شبانه روز گذشته موج جدید بارش های مونسون در استان فعال و از منطقه دهیرک قصرقند 19 میلی متر باران گزارش شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۲:۰۸    
شبانه روز گذشته موج جدید بارش های مونسون در جنوب سیستان و بلوچستان فعال و از شش ایستگاه، بارش باران گزارش شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۲۰:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: از بعد از ظهر امروز موج جدید بارش های مونسون در استان فعال می شود که عمدتاً ارتفاعات نیمه جنوبی و مرکزی استان را در بر می گیرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۴:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان با اشاره به صدور هشدار سطح زرد این اداره کل گفت: از بعدازظهر امروز شنبه موج جدید بارش های مونسون فعال می شود که عمدتا ارتفاعات نیمه جنوبی و مرکزی این استان را در بر می گیرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۱:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- رییس گروه پیش بینی و هشدار هواشناسی سیستان و بلوچستان با اشاره به صدور هشدار سطح زرد گفت: بارش های مونسون همراه با تندباد موقتی از بعدازظهر فردا دوشنبه ارتفاعات جنوب و مرکز این استان را فرا می گیرد.
خبر ماکو   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۰۵:۴۳    
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: از روز شنبه موج جدید بارش ها در کشور آغاز می شود. باران از شنبه مهمان کشور می شود محمد اصغری کارشناس سازمان هواشناسی گفت: طی 24 ساعت گذشته در برخی مناطق شمال غرب و غرب کشور شاهد بارش بودیم و با توجه به رطوبت منطقه بارش ها به صورت برف از ماکو ...
موج   ۱۳۹۹/۰۲/۱۷ - ۱۱:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
براساس اعلام سازمان هواشناسی موج جدید بارش ها که در غرب کشور فعال شده است حدود 20 استان کشور را تحت تاثیر قرار خواهد داد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۳ - ۱۱:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
ضرابی کارشناس هواشناسی گفت: این هفته شاهد ورود دو سامانه بارشی به کشور هستیم که بارش های سامانه نخست از همین امروز آغاز می شود.
برترین ها / همشهری   ۱۳۹۹/۰۲/۰۹ - ۱۰:۴۶   + ۳۵ سایت دیگر  
انتخاب: سازمان هواشناسی ضمن اعلام ادامه بارش ها در نوار شمالی کشور از بارش باران در بیشتر نقاط کشور از روز پنج شنبه به جز سیستان و بلوچستان و هرمزگان خبر داد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۲/۰۹ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
هواشناسی استان مرکزی از ورود سامانه جدید بارشی از روز چهارشنبه به استان مرکزی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۲/۰۴ - ۱۱:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی: طبق نقشه های هواشناسی از ابتدای هفته آینده موج جدیدی از بارش ها وارد کشور خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۱۲:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیر اداره منابع آب سرخس گفت: با ورود موج جدید بارش ها به استان و سرشاخه های رودخانه کشف رود در محدوده شهرستان سرخس شاهد طغیان این رودخانه برای سومین بار در 20 روز گذشته بوده ایم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۲۸ - ۱۷:۳۶    
دومین بخش رادیو تسنیم کاشان با بخش های مختلف خبری منتشر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۲۸ - ۱۳:۰۱    
در این مجموعه خبری به بررسی مشکل اینترنت روستا ها برای آموزش تحصیلی مجازی و آغاز موج جدید بارش های رگباری در استان پرداخته شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۲۸ - ۱۳:۰۱    
در این مجموعه خبری به بررسی مشکل اینترنت روستا ها برای آموزش تحصیلی مجازی و آغاز موج جدید بارش های رگباری در استان پرداخته شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۲۷ - ۰۹:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی استان یزد گفت: با ورود موج جدید بارش های بهاری به استان احتمال رگبار پراکنده به ویژه برای ارتفاعات پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۲۶ - ۱۹:۴۱    
از فردا تا جمعه موج جدید بارش، رگبار ورعد وبرق در استان پیش بینی می شود.
تهران پرس   ۱۳۹۹/۰۱/۲۳ - ۱۹:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش تهران پرس، نشست ویدئو کنفرانسی مرتضی رحمان زاده، شهردار منطقه 13 تهران و تعدادی از مدیران با هدف اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی ، عدم شیوع کرونا ، اتخاذ تدابیر با توجه به موج جدید بارش ها ، عدم آبگرفتگی معابر و همچنین بررسی اقدامات مربوط به مقابله با کرونا برگزار شد. ...