سه شنبه ۰۲ مردادساعت ۰۹:۱۷Jul 2024 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان هواشناسی»

تحلیل بازار   ۵۰ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی اعلام کرد: امروز (سه شنبه، دوم مرداد) رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت در مناطقی از تهران و 11 استان دیگر رخ می دهد.
قدس آنلاین   ۲ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی اقلیم و مدیریت بحران خشکسالی سازمان هواشناسی کشور گفت: تا اواسط هفته آینده دمای هوای کشور افزایش می یابد و در اواسط آن با گذر موجی، هوای شمال غرب و دامنه های جنوب البرز اندکی خنک می شود اما دمای هوای بقیه نقاط گرم تر از نرمال خواهد شد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۲۱:۱۷    
مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی گفت: گردوخاک و وزش باد شدید تا پایان هفته میهمان نواحی شرق و شمال شرق کشور خواهد بود.
جهان صنعت نیوز   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۲۰:۴۹    
به گزارش سرویس عمومی جهان صنعت نیوز، صادق ضیائیان مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی کشور با بیان اینکه امشب در نواحی شمال غرب و غرب کشور شاهد بارش باران و وزش باد خواهیم بود ...
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۲۰:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی اقلیم و مدیریت بحران خشکسالی سازمان هواشناسی کشور گفت: بر اساس آخرین تحلیل داده های ایستگاهی هواشناسی، میانگین دمای کشور در تیر 1403 به 30.7 درجه سلسیوس رسید که 1.3 درجه گرمتر از حالت طبیعی در این ماه است.
اقتصاد ایران: رئیس مرکز ملی اقلیم و مدیریت بحران سازمان هواشناسی کشور گفت: میانگین دمای کشور در تیرماه به 30.7 درجه سلسیوس رسید که 1.3 درجه گرمتر از حالت طبیعی در این ماه است.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۱۷:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی فرانسه روز شنبه هشدار هواشناسی نارنجی برای این منطقه صادر کرد که نشان دهنده یک سطح احتیاط جدی در مورد شرایط جوی است. با این حال این هشدار روز یکشنبه به هشدار زرد رنگ کاهش یافت.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۱۶:۲۹   + ۱۴ سایت دیگر  
مشاور رئیس سازمان هواشناسی کشور گفت: پیش بینی پذیری دورپیوندها به ویژه دورپیوند انسو در تابستان پایین است و خیلی نمی توان به آن اتکا کرد.
اقتصاد ایران: سازمان هواشناسی در پی تداوم فعالیت سامانه بارشی در برخی استان های کشور تا پایان روز جمعه، هشدار زرد صادر کرد.
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۱۶:۱۱    
سازمان هواشناسی نسبت به رگبار و رعد و برق در 16 استان کشور هشدار زرد صادر کرد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور وضعیت هوای تعدادی از شهرهای استان اصفهان در یکم مرداد تا 24 ساعت آینده را اعلام کرد.
پانا   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۱۵:۴۵   + ۴۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس مرکز ملی اقلیم و مدیریت بحران خشکسالی سازمان هواشناسی کشور گفت بر اساس آخرین تحلیل داده های هواشناسی، میانگین دمای کشور در تیرماه به 30.7 درجه سلسیوس رسید که 1.3 درجه گرمتر از حالت طبیعی در این ماه است.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۱۵:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور دو هشدار زرد از وقوع مخاطرات جوی ، از سیل و صاعقه تا باد شدید و خاک ، در نقاط مختلف کشور خبر داد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۱۵:۲۰    
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوای سازمان هواشناسی با بیان اینکه روند گرمای هوا در ایران دو برابر جهان است، گفت: در حاضر بیش از یک درجه دمای هوای جهان نسبت به انقلاب صنعتی بیشتر شده است و این در حالی است که ایران طی 50 سال گذشته 2 درجه گرم تر شده است.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۱۴:۵۰    
سازمان هواشناسی کشور وضعیت هوای تعدادی از استان های کشور را برای امروز، یکم مرداد اعلام کرد.
جام جم   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۱۴:۲۵   + ۵۰ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، صادق ضیاییان درباره شرایط جوی کشور توضیح داد: امروز شهروندان در استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، زنجان، گیلان، مازندران، گلستان، خراسان شمالی، ارتفاعات قزوین، البرز، تهران، سمنان، جنوب سیستان و بلوچستان، ارتفاعات کرمان و شمال و شرق هرمزگان شاهد افزایش ابر ...
همشهری   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۱۳:۵۳   + ۴۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور دو هشدار زرد از وقوع مخاطرات جوی، از سیل و صاعقه تا باد شدید و خاک، در نقاط مختلف کشور خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۱۳:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی سازمان هواشناسی کشور از آغاز روند افزایش دما در کشور طی سه شنبه و چهارشنبه خبر داد و گفت: برای استان تهران هشدار زرد صادر شده است.
افکار نیوز   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۱۲:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
با فرارسیدن تابستان و افزایش دمای هوا در کشور های مختلف جهان، سازمان هواشناسی ژاپن رکورد دمای 37 درجه سانتیگراد را ثبت کرد
جام جم   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۱۲:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
درحال حاضر افزایش دما و گرم شدن کره زمین تبدیل به یک معضل جهانی شده است، به طوری که تغییرات آب وهوایی چند سالی است میانگین دمای هوای کره زمین را به شدت افزایش داده.سال گذشته زمین برای 13ماه متوالی رکورد دمایی را شکست و دمای هر ماه 1 ...
ساعت24   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۱۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
ساعت 24- رییس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوای سازمان هواشناسی از وقوع رگبار و رعدوبرق همچنین وزش باد شدید در برخی استان ها خبر داد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۱۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، به گفته سازمان هواشناسی ژاپن، انتظار می رود امروز (دوشنبه) یک سامانه پرفشار مناطق وسیعی از غرب تا شرق این کشور را در برگیرد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۱۰:۱۲   + ۲۸ سایت دیگر  
ایرنا : مدیر عامل توزیع برق پایتخت، هفته جاری و هفته آینده را با توجه به پیش بینی های سازمان هواشناسی کشور مبنی بر افزایش بسیار زیاد دمای هوا در سطح منطقه، ایامی بسیار حساس از منظر تامین برق دانست.
جهان صنعت نیوز   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۰۹:۱۶   + ۴۹ سایت دیگر  
به گزارش سرویس عمومی جهان صنعت نیوز، بر اساس پیش بینی نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی امروز در برخی مناطق استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، گیلان، مازندران، گلستان، خراسان شمالی، ارتفاعات البرز در استان های زنجان، قزوین، البرز، تهران، سمنان، ارتفاعات کرمان ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۰۹:۱۵   + ۷۱ سایت دیگر  
ایرنا : حامد یزدی مهر روز دوشنبه از صدور هشدار زرد هواشناسی مبنی بر تداوم ماندگاری توده گرم هوا در استان تهران خبر داد و اظهار کرد: طبق پیش بینی سازمان هواشناسی این هوای گرما تا روز جمعه پنجم مرداد ماه ادامه دارد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی اقلیم و مدیریت بحران خشکسالی سازمان هواشناسی ایران گفت: گرمای تابستانه کشور متأثر از گرمایش جهانی کره زمین است و این فصل، فصلی گرم در کشور محسوب می شود، اما در سال جاری بی هنجاری دمایی تابستانه، بسیار بالاتر از سال گذشته نیست.
ایسکانیوز   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۰۹:۱۱   + ۶۵ سایت دیگر  
رییس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوای سازمان هواشناسی از وقوع رگبار و رعدوبرق همچنین وزش باد شدید در برخی استان ها خبر داد.
8 صبح   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۰۹:۰۸    
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر : به گزارش خبرنگار مهر، با توجه به پیش بینی های سازمان هواشناسی امروز (دوشنبه، یکم مردادماه) در برخی مناطق استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، گیلان، مازندران، گلستان، خراسان شمالی، ارتفاعات البرز واقع در استان های زنجان، قزوین، البرز، تهران ...
رکنا   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۰۹:۰۶    
رکنا:رییس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوای سازمان هواشناسی از وقوع رگبار و رعدوبرق همچنین وزش باد شدید در برخی استان ها خبر داد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۰۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوای سازمان هواشناسی از وقوع رگبار و رعدوبرق همچنین وزش باد شدید در برخی استان ها خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۰۸:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از ناپایداری های محلی در 15 استان خبر داد و برای استان های ساحلی دریای خزر هشدار غرق شدن و پاره شدن تورهای صیادی و قایق ها صادر کرد.
آنا   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۰۸:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از فعالیت سامانه بارشی و ناپایداری های محلی در 12 استان خبر داد و به مردم توصیه کرد از اتراق در حاشیه و بستر رودخانه ها خودداری کنند.
پانا   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۰۸:۵۳   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوای سازمان هواشناسی از وقوع رگبار و رعدوبرق همچنین وزش باد شدید در برخی استان ها خبر داد.
فردای کرمان   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۰۸:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
فعالان گردشگری هرگز با کمبود بلیت پرواز خارجی روبه رو نخواهند شد | راه اندازی پرواز کرمان استانبول در حال برنامه ریزی است | توراپراتورهایی که در اروپا، چین و روسیه فعالند به کرمان دعوت شوند | فعالان گردشگری، تاجران و همۀ گروه ها از پرواز خارجی حمایت کنند
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۰۷:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از فعالیت سامانه بارشی و ناپایداری های محلی در 12 استان خبر داد و به مردم توصیه کرد از اتراق در حاشیه و بستر رودخانه ها خودداری کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۱۹:۳۰   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی کشور گفت: بارش ها در استان های آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی و نواحی شمال کشور تا پایان هفته ادامه دارد.
آبادان نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۱۸:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی خوزستان از وقوع دماهای بالای 48 درجه طی امروز و فردا خبر داد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۱۶:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
مرکز ملی مدیریت بحران سازمان هواشناسی اعلام کرد: دمای هوا در تیر امسال 1.3 درجه از متوسط 30 ساله گرم تر بوده است. هفته گذشته نیز دمای هوای متوسط ایران، یک درجه گرم تر از متوسط بلند مدت بود.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۱۵:۵۰    
سازمان هواشناسی کشور وضعیت هوای تعدادی از استان های کشور را برای امروز، سی ویکم تیر اعلام کرد.
دولت بهار   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۱۵:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
مطابق گزارش سازمان هواشناسی دمای هوا در تیرماه 1.3 درجه گرم تر از متوسط بلند مدت بوده و رکورد 30 ساله دما در برخی ازمناطق جنوب شرق ایران شکسته شد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۱۵:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
زائران اربعین حسینی قبل از آغاز سفر های زمینی به سمت مرز های مشترک با کشور عراق، می توانند درباره اطلاع از وضعیت راه ها با شماره 141 راهداری و درباره وضعیت آب و هوا، با شماره 134 سازمان هواشناسی تماس بگیرند.
حامیان ولایت   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۱۵:۳۵   + ۴۸ سایت دیگر  
مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوای سازمان هواشناسی کشور با صدور هشدار سطح نارنجی، اعلام کرد: فعالیت سامانه بارشی در برخی مناطق شمال غرب کشور در روزهای شنبه و یکشنبه تشدید می شود.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۱۵:۳۳   + ۱۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به افزایش سرعت وزش باد و ارتفاع امواج دردریای خزر هشدار داد.
روز پلاس   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۱۵:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
رییس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوای سازمان هواشناسی از وقوع رگبار و رعدوبرق در برخی استان ها و وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در بعضی نقاط کشور خبر داد
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۱۱:۲۳   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان مرکزی گفت: روزهای بسیار گرمی را سپری می کنیم و تقاضای مصرف برق امروز به بیش از 1400 مگاوات رسیده است.
سازمان هواشناسی از فعالیت سامانه بارشی و ناپایداری های محلی در 14 استان خبر داد و به مردم توصیه کرد از اتراق در حاشیه و بستر رودخانه ها خودداری کنند.
جهت پرس   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۱۲:۲۵   + ۵۹ سایت دیگر  
به گزارش جهت پرس ؛ بر اساس پیش بینی های سازمان هواشناسی دمای هوای استان تهران یک تا 3 درجه سانتیگراد طی هفته جاری افزایش می یابد و حتی برخی شهرهای استان طی این مدت دمای بالاتر از 40 درجه را تجربه می کنند ولی دمای هوای پایتخت از 40 درجه سانتیگراد بیشتر نمی شود. ...
اقتصاد آنلاین / جهت پرس   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۱۲:۲۴   + ۱۹ سایت دیگر  
این روزها با گرم شدن هوا میزان مصرف برق روند صعودی گرفته و از آنجایی که شبکه برق تا حد زیادی تحت فشار قرار گرفته لازم است تا همه مشترکان نسبت به مصرف برق حساس تر باشند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۱۱:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوای سازمان هواشناسی آخرین وضعیت آب و هوا در کشور را تشریح کرد.