چهارشنبه ۱۹ مردادساعت ۲۲:۰۶Aug 2022 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان هواشناسی»

به گزارش روابط عمومی استانداری سیستان و بلوچستان؛ پیرو هشدار سازمان هواشناسی و با استناد به گزارشات دریافتی از اداره کل هواشناسی و محیط زیست استان مبنی بر روند افزایشی غلظت ذرات گرد و غبار و تصمیمات اتخاذ شده در راستای جلوگیری از آسیب به سلامت ساکنان منطقه ...
اقتصاد نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: مدیر کل مدیریت بحران استانداری تهران در خصوص سیلابی شدن مسیل ها و رودخانه ها هشدار داد و افزود: از مردم می خواهیم از رودخانه ها فاصله بگیرند.
انتخاب   ۳ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: پیرو هشدار سازمان هواشناسی و با استناد به گزارشات دریافتی از اداره کل هواشناسی و محیط زیست استان مبنی بر روند افزایشی غلظت ذرات گرد و غبار و تصمیمات اتخاذ شده در راستای جلوگیری از آسیب به سلامت ساکنان منطقه همه ادارات پنج شهرستان منطقه سیستان ...
اول فارس   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی برای مناطق مختلف استان فارس از 19 تا 23 مرداد هشدار زرد رنگ صادر کرده است.
ناطقان   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با هشدار نسبت به ادامه و تشدید فعالیت سامانه بارشی در 16 استان از ورود توده گردوخاک به غرب کشور طی 3 روز آینده خبر داد.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: اطلاع رسانی صحیح و هشدار به موقع یکی از نکات مهم در عملکرد سازمان هواشناسی است که می تواند موجب کاهش آسیب پذیری و جلوگیری از حوادث احتمالی می شود.
پانا   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سازمان هواشناسی کشور از وقوع رگبار باران و گاهی رعد و برق در اغلب استان ها و تشکیل توده گرد و غبار در کشور عراق و انتقال آن به نواحی غرب و جنوب غرب کشور خبر داد. ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از وقوع بارش های سیل آسا و سیلاب ناگهانی در 15 استان خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۹:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با پیش بینی بارش های تابستانی برای مناطق 9 استان هشدار نارنجی صادر کرده است. کارشناس هواشناسی برای استان های گیلان، خراسان شمالی، مازندران و بخش هایی از ارتفاعات البرز شرقی بارش باران را پیش بینی کرده است. باد و گردو خاک پدیده غالبی است که در شرق کشورمان تداوم خواهد داشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۸:۵۴   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش سازمان هواشناسی استان های گیلان، مازندران، گلستان، فارس، مرکزی، شرق همدان، غرب اصفهان، چهارمحال و بختیاری،دامنه های استان البرز و تهران رگبار باران پیش بینی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۸:۲۰   + ۵۶ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با هشدار نسبت به ادامه و تشدید فعالیت سامانه بارشی در 16 استان از ورود توده گردوخاک به غرب کشور طی 3 روز آینده خبر داد.
تابناک اصفهان   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۵:۵۵    
سازمان هواشناسی برای روز یکشنبه 16 مرداد در استان اصفهان هشدار نارنجی صادر کرد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۲۳:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
به گفته کارشناس سازمان هواشناسی فردا در برخی مناطق گیلان، مازندران، گلستان، خراسان شمالی و ارتفاعات تهران و البرز بارش باران و وزش باد شدید پیش بینی می شود.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۲۱:۵۸    
سازمان هواشناسی کشور با صدور هشدار سطح زرد دریایی از افزایش ارتفاع امواج و خطر غرق شدن شناگران خبر داد.
عصر خبر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۹:۱۴    
سازمان هواشناسی نسبت به تشدید فعالیت سامانه بارشی در 12 استان، خیزش گرد و خاک در 9 استان و همچنین وزش باد و افزایش ارتفاع موج در 1.5 متر هشدار داد.
روز پلاس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۹:۰۱   + ۳۸ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به تشدید فعالیت سامانه بارشی در 12 استان، خیزش گرد و خاک در 9 استان و همچنین وزش باد و افزایش ارتفاع موج در 1.5 متر هشدار داد.
توریسم آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۹:۰۱    
توریسم آنلاین : سازمان هواشناسی با هشدار نسبت به بارش های سیل آسا و سیلاب ناگهانی در 15 استان، از ورود توده گردوخاک به مرزهای غربی طی پنجشنبه و جمعه خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۸:۴۹   + ۲۸ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به تشدید فعالیت سامانه بارشی در 12 استان، خیزش گرد و خاک در 9 استان و همچنین وزش باد و افزایش ارتفاع موج در 1.5 متر هشدار داد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۸:۰۷   + ۴۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی درباره وضعیت هوای تهران اعلام کرد که بارش های رگباری از امشب سه شنبه 18 مرداد آغاز و تا پنج شنبه 20 مردادماه ادامه خواهد یافت.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با هشدار نسبت به بارش های سیل آسا و سیلاب ناگهانی در 15 استان، از ورود توده گردوخاک به مرز های غربی طی پنجشنبه و جمعه خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور، وضعیت هوای تعدادی از استان های کشور را در هجدهم مردادماه اعلام کرد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور، وضعیت هوای تعدادی از شهرهای استان را در هجدهم مردادماه تا 24 ساعت آینده اعلام کرد.
باریش نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۵:۳۱    
براساس پیش بینی سازمان هواشناسی آذربایجان غربی، هوای استان تا پایان هفته جاری، آرام و پایدار است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی گفت: فردا در ارتفاعات استان های زنجان، تهران، البرز، قزوین و سمنان رگبار باران، رعدوبرق و وزش بادشدید موقتی پیش بینی می شود.
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی از احتمال جاری شدن روان آب و آب گرفتگی معابر، سیلابی شدن رودخانه های فصلی، خسارت در اثر باد شدید، خیزش گردوخاک و کاهش شعاع دید در 11 استان طی 2 روز آینده به علت رگبار باران، رعدوبرق و وزش باد شدید خبر داد.
اول فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۴:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری فارس با اشاره به پیش بینی های انجام شده و احتمال ورود یک سامانه بارشی جدید به این استان، از تعیین هشدار نارنجی برای فارس خبر داد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۴:۱۶    
سازمان هواشناسی خراسان شمالی برای هوای روز آینده استان هشدار سطح نارنجی صادر کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۳:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی برای کهگیلویه و بویراحمد رگبار و رعد و برق، گاهی تگرگ و وزش باد شدید پیش بینی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل سازمان هواشناسی خوزستان گفت: از امروز تا اواخر هفته وقوع دمای بالای 50 درجه در اغلب نقاط استان پیش بینی می شود و موج گرما تا اوایل هفته آینده تداوم دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیر سازمان هواشناسی خوزستان از آسمانی صاف و آفتابی در آبادان و خرمشهر خبر داد.
کارشناس سازمان هواشناسی از تداوم بارش ها و رگبارهای پراکنده تا پایان هفته در بسیاری از نقاط کشور به دلیل رشد ابرهای همرفتی خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی اعلام کرد: خوزستانی ها امروز گرمترین روز سال را تجربه می کنند. هشدار نارنجی گرد و خاک برای شمال استان سیستان و بلوچستان.
ناطقان   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۱:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی هشدار سطح نارنجی برای تشدید باران، وزش باد و گردوخاک در برخی استان های کشور تا پایان هفته صادر کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به اعلام هشدار نارنجی سازمان هواشناسی و احتمال وقوع رواناب و سیلابی شدن مسیل ها در روز یکشنبه تا سه شنبه از اتراق در بستر رودخانه ها خوداری کنید.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۱:۳۱   + ۲۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی برای 6 استان هشدار نارنجی رنگ صادر کرد و احتمال سیلابی شدن رودخانه ها را داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۱:۲۱   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد: امروز و فردا وزش باد شدید، رگبار و رعد و برق در مناطق شمالی، شمال غرب و شمال شرق کشور رخ خواهد داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۱:۲۱   + ۱۵ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی پدیده غالب کشور را افزایش ابر، رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت تا پنجشنبه اعلام کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش سازمان هواشناسی در اکثر مناطق کشور تداوم افزایش دما و هوای گرم را شاهد خواهیم بود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۱:۲۱   + ۳۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کارشناس سازمان هواشناسی از تداوم بارش ها و رگبارهای پراکنده تا پایان هفته در بسیاری از نقاط کشور به دلیل رشد ابرهای همرفتی خبر داد و گفت: امروز و فردا در دامنه های جنوبی البرز شرقی و مرکزی، شرق و شمال شرق و مرکز کشور وزش باد شدید پیش بینی می شود.
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۰۹:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
علی سلاجقه در حاشیه هیات دولت در جمع خبرنگاران درباره سیل اخیر با بیان اینکه سیل از لحاظ آماری در حد کم قابل پیش بینی است، گفت: شرایط تغییر اقلیمی وضعیتی را ایجاد کرد که پیش بینی سازمان هواشناسی و دستگاه های دیگر خیلی نمی تواند دقیق باشد ...
سلام نو / ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۵/۱۶ - ۱۰:۳۶   + ۲۸ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی در گزارش امروز خود 16 مرداد 1401، از وزش باد شدید و رگبار باران در بسیاری از استان های کشور خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۶ - ۱۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- بر اساس اعلام سازمان هواشناسی امروز در بخش های زیادی از کشور شاهد باران خواهیم بود و همچنین خیرش گرد و خاک در عراق و انتقال آن به نوار غربی ایران دور از انتظار نیست.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۶ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور، وضعیت هوای تعدادی از استان های کشور را در شانزدهم مردادماه اعلام کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۵/۱۶ - ۰۹:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی امروز برای برخی مناطق کشور که ابرهای همرفتی و فعالیت سامانه بارشی در آنها رو به گسترش است، هشدار سطح نارنجی صادر کرد.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۱۶ - ۰۹:۰۶    
سازمان هواشناسی کشور، وضعیت هوای تعدادی از شهرهای استان را در شانزدهم مردادماه تا 24 ساعت آینده اعلام کرد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۶ - ۰۸:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور، وضعیت هوای تعدادی از شهرهای استان را در شانزدهم مردادماه تا 24 ساعت آینده اعلام کرد.
شعار سال   ۱۴۰۱/۰۵/۱۶ - ۰۳:۴۲    
خانم تاجبخش رییس سازمان هواشناسی کشور در خصوص تغییرات آب و هوایی در جهان و غافلگیری های حادث شده، بحث می کند. در اشتباهی سهوی می گوید که صد ها هزار نفر در اروپا بر اثر گرما فوت شده اند! نه؟! اشتباه گفتم؟ ده ها هزار نفر؟! بازهم نه؟! صد ها نفر چی؟ ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۶ - ۰۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان هواشناسی گفت: تجهیزات هواشناسی در کشور کافی نیست اما این به معنای عدم صدور هشدارهای هواشناسی نیست اما برای صدور هشدارهای هواشناسی با کیفیت نیاز به به روزرسانی داریم.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۲۳:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی گفت: از امشب با ورود سامانه بارشی جدید به کشور شاهد افزایش حجم بارش ها و تشدید آن ها خواهیم بود.
سلام نو / مردم فردا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۰۹:۵۸   + ۵۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از بیشتر شدن فعالیت سامانه بارشی در 6 استان کشور خبر داده و نسبت به آب گرفتگی در خیابان ها ، صاعقه و همچنین سیلابی شدن رودخانه های فصلی هشدار داده است.