چهارشنبه ۰۲ مهرساعت ۱۶:۲۴Sep 2020 23

جدیدترین‌های «سازمان هواشناسی»

 
ایلنا   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: پاییز امسال، نسبت به یک پاییز نرمال کم بارش تر است و این تغییر اقلیم احتمال وقوع سیل را افزایش می دهد.
شبکه خبر   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی اعلام کرد: امروز و فردا در نواحی شمالی کشور رگبار و رعد و برق پراکنده پیش بینی می شود.
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به بارش پراکنده باران در چهار استان شمالی کشور گفت: با وجود این طی روزهای پایانی هفته در بیشتر مناطق کشور جوی آرام برقرار است.
میزان   ۷ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
فریبا گودرزی در گفت وگو با میزان در خصوص آخرین وضعیت آب وهوایی چند روز آینده کشور گفت: طی امروز در برخی نقاط گیلان، اردبیل، غرب مازندران و شمال آذربایجان شرقی بارش پراکنده باران رخ می دهد. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۴:۵۳    
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی طی سه روز آینده برای ارتفاعات تهران افزایش ابر و بارش پراکنده پیش بینی کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۴:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل مرکز پیش بینی سازمان هواشناسی گفت: برنج کاران استان های شمالی از نگهداری برنج در فضای باز اجتناب کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی استان همدان از کاهش 2 تا 3 درجه ای دما در استان همدان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۲:۵۹   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: در سه روز آینده در برخی نقاط سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، شرق کرمان، شرق هرمزگان و جنوب غرب خوزستان وزش باد شدید گاهی با گرد و خاک پیش بینی می شود که این شرایط در زابل شدیدتر است.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۰:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی ضمن اعلام ادامه بارش ها در گیلان و آذربایجان شرقی و غربی، از ورود سامانه بارشی جدید از روز شنبه به کشور خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۹:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از وزش باد شدید همراه با خیزش گرد و خاک در برخی مناطق کشور طی سه روز آینده خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی : امروز در بخش هایی از شمال و شمال غرب همچنان بارندگی خواهیم داشت.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۹:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
فریبا گودرزی در گفت وگو با میزان در خصوص آخرین وضعیت آب وهوایی چند روز آینده کشور گفت: طی امروز و با شدت کمتر فردا در استان گیلان، غرب مازندران، اردبیل، نیمه شمالی آذربایجان های غربی و شرقی و همچنین ارتقاعات گیلان، مازندران، قزوین، البرز و تهران در برخی ساعات رگبار باران ...
سازمان هواشناسی با پیش بینی بارش 4 روزه باران همراه با رعدوبرق در 8 استان نسبت به احتمال بالا آمدن آب رودخانه ها و مسیل ها و برخورد صاعقه در 3 استان هشدار داد.
روزنامه تعادل   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۱:۰۳    
گلی ماندگار| تقریبا یک هفته ای می شود که سازمان هواشناسی از وارد شدن یک سامانه بارشی به کشور خبر داده و البته که اعلام کرده بود شدت بارش در استان های شمالی بیشتر از بقیه نواحی است،
کیهان   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۲۱:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: روز جمعه سامانه جدیدی به کشور وارد می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۷:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به وقوع رگبار در شمال غرب کشور و وزش باد شدید در شش استان هشدار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۵:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه امروز شدت بارش ها در غرب گیلان و شرق استان اردبیل است، گفت: روزهای سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری در برخی نقاط گیلان و مازندران بارندگی پیش بینی می شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
سرکرده، کارشناس سازمان هواشناسی گفت: کاهش دما پدیده غالب برای نواحی شرقی کشور است و تا پنجشنبه ادامه دارد و حدود 8 درجه کاهش دما را در این منطقه پیش رو داریم.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با پیش بینی باران 3 روزه در 8 استان از کاهش 5 تا 8 درجه ای دما در شرق و شمال شرق و ورود سامانه بارشی جدید به کشور طی اواخر روز جمعه خبر داد.
سازمان هواشناسی   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
پیام تبریک دکتر تاج بخش به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس رئیس سازمان هواشناسی کشور طی پیامی فرارسیدن هفته دفاع مقدس را همکاران خود، به ویژه خانواده معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان ارجمند سازمان هواشناسی کشور و تمامی دلیرمردان نیروهای مسلح تبریک گفت ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۹:۱۱    
کارشناس سازمان هواشناسی از کاهش سه تا پنج درجه ای دمای هوای بخش هایی از کشور خبر داد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۸:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
امین حسین نقشینه در گفت وگو با میزان در خصوص وضعیت جوی چند روز آینده کشور گفت: برای آخرین روز تابستان در پاره ای از مناطق شمالی کشور، شمال آذربایجان های غربی و شرقی، اردبیل، گیلان، مازندران، بخش هایی از گلستان، خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی بارش باران ...
کارشناس سازمان هواشناسی کشور در گفت وگو با رادیو اینترنتی وزارت راه و شهرسازی، آخرین وضعیت آب و هوای کشور را تشریح کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۸:۰۴   + ۳۶ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با پیش بینی باران 3 روزه در 8 استان از کاهش 5 تا 8 درجه ای دما در شرق و شمال شرق و ورود سامانه بارشی جدید به کشور طی اواخر روز جمعه خبر داد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
سحر جعفریان اسدالله امرایی ، نویسنده و مترجم نام آشنای دنیای فرهنگ، ساکن قدیمی محله استاد معین (شهرک فرهنگیان) است. متولد یکم اردیبهشت ماه 1339 و کارمند بخش ارتباطات بین الملل سازمان هواشناسی کشور بوده است، سال ها از بازنشستگی اش می گذرد و اکنون روزهای کرونازده خود را با کتاب و ترجمه پر می کند ...
رجا نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۹:۵۳    
سازمان هواشناسی برای 6 استان کشور طی امروز تا آخر هفته بارش باران، رعدوبرق و وزش باد شدید پیش بینی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۵:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: امروز در گیلان، مازندران، گلستان، خراسان شمالی و شرق اردبیل و فردا در غرب گیلان و شرق اردبیل، آب گرفتگی معابر و بالا آمدن آب رودخانه ها پیش بینی و توصیه می شود، در تردد جاده ای احتیاط شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
طبق پیش بینی های سازمان هواشناسی ، هوای استان البرز 3 تا 4 درجه خنک تر می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۱:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از وزش باد شدید در برخی مناطق کشور طی سه روز آینده خبر داد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۹:۲۵   + ۳۸ سایت دیگر  
کبری رفیعی در گفت وگو با میزان به تشریح آخرین وضعیت آب و هوایی سراسر کشور پرداخت و گفت: طی 24 ساعت آینده برای استان های اردبیل، گیلان و غرب مازندران بارش باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید را پیش بینی می کنیم. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۹:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کارشناس سازمان هواشناسی گفت: بارش ها از امروز در مناطقی از شمال کشور شدت می گیرد و خلیج فارس و دریای خزر نیز طی امروز و روزهای آینده مواج و متلاطم است.
الف   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۵:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس اعلام سازمان هواشناسی از اواخر امروز و طی روزهای یکشنبه و دوشنبه، کاهش نسبی دما در نوار شمالی پیش بینی می شود و در این مدت دریای خزر مواج خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۵:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: اواخر وقت امروز بارندگی گاهی با تندباد لحظه ای و کاهش دما به طور متوسط بین 5 تا 7 درجه در گیلان، فردا در شرق اردبیل، گیلان، مازندران، گلستان و خراسان شمالی و روز دوشنبه در غرب گیلان و شرق اردبیل پیش بینی می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۴:۰۹   + ۱۸ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به بارش باران در استان های شمالی و وزش باد شدید در پنج استان هشدار داد.
کبری رفیعی، کارشناس سازمان هواشناسی کشور در گفت وگو با رادیو اینترنتی وزارت راه و شهرسازی، آخرین وضعیت آب و هوای کشور را تشریح کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۹:۵۶   + ۲۶ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به آغاز بارش های 5 روزه باران طی امروز در برخی استان ها نسبت به مخاطره افزایش ارتفاع امواج در خلیج فارس هشدار داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۹:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از بارش باران و وزش باد شدید در برخی مناطق کشور از بعد ازظهر امروز (29 شهریور) خبر داد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۹:۲۵   + ۱۹ سایت دیگر  
کبری رفیعی در گفت وگو با میزان در خصوص آخرین وضعیت آب وهوایی کشور گفت: برای امروز افزایش نسبی دما در استان های ساحلی دریای خزر، اردبیل و شمال شرق کشور پیش بینی می شود. ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۷:۴۳   + ۴۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور با صدور هشداری از رگبار باران همراه با رعد و برق گاهی توام با تندبادهای لحظه ای و کاهش دما - حدود 8تا 10درجه سانتیگراد - طی سه روز آینده در برخی مناطق کشور خبر داده است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۴:۴۶    
هر روز که سازمان هواشناسی اخباری در مورد سرد شدن هوا منتشر می کند ترس از سرماخوردگی و آنفلوآنزا و کرونا هم بیشتر می شود. انگار همه می دانند کووید 19 در سرما فعال تر است. شاید اتحاد این 3 بیماری بتواند فاجعه ای برای بشریت باشد...
میزان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۴:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بنا به اعلام پایگاه خبری سازمان هواشناسی، افزایش ارتفاع موج بین یک تا یک و نیم متر در شمال خلیج فارس و به تدریج در بخش های مرکزی صورت می گیرد. ...
اکو فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۱:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
اکوفارس: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به رگبار باران در برخی مناطق کشور گفت: طی هفته آینده سامانه ای بارشی از نوار شمالی کشور عبور می کند.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۰:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
براساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی، امروز در حوالی چالوس و اطراف رشت ابر های پراکنده و بارش موقت باران پیش بینی می شود. همچنین در این مناطق با نزدیک شدن به ساعات پایانی روز با کاهش 5 تا 10 درجه ای هوا مواجه خواهیم شد. ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۰:۱۰    
فریبا گودرزی در گفت وگو با میزان به تشریح آخرین وضعیت آب و هوایی مناطق سراسر کشور پرداخت و گفت: برای امروز و فردا در بیشتر مناطق کشور جوی آرام را خواهیم داشت. ...
فریبا گودرزی، کارشناس سازمان هواشناسی کشور در گفت وگو با رادیو اینترنتی وزارت راه و شهرسازی، آخرین وضعیت آب و هوای کشور را تشریح کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۰۹:۳۲   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به رگبار باران در برخی مناطق کشور گفت: طی هفته آینده سامانه ای بارشی از نوار شمالی کشور عبور می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از آغاز بارش 5 روزه باران در برخی استان ها از فردا و کاهش محسوس دما در نوار شمالی کشور خبر داد.
بدر پرس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۰۱:۱۰   + ۱۶ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با پیش بینی بارش باران و رعدوبرق تا اواخر هفته آینده در برخی استان ها از کاهش محسوس دما در استان های شمالی و اردبیل خبر داد.
خبرگزاری تسنیم: سازمان هواشناسی از آغاز بارش 5 روزه باران در برخی استان ها از فردا و کاهش محسوس دما در نوار شمالی کشور خبر داد. بر اساس نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی امروز و فردا جو آرام در اکثر مناطق کشور حاکم است و برای سواحل دریای خزر افزایش موقتی دما پیش بینی شده است ...
برترین ها / روز پلاس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۲:۵۹   + ۳۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی برای فردا و پس فردا اسمانی صاف و آرام در کشور پیش بینی کرد. صادق ضیاییان اظهار کرد: پنج شنبه (27 شهریور) در شمال آذربایجان شرقی، اردبیل، گیلان، غرب مازندران و ارتفاعات البرز ابرناکی ...