شنبه ۰۹ مردادساعت ۰۰:۵۴Jul 2021 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان هواشناسی»

ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به فعالیت دو سامانه بارشی در کشور و احتمال بالا آمدن ناگهانی سطح آب رودخانه ها هشدار داد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس تحلیل نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی، امروز (جمعه) در برخی مناطق گیلان، مازندران، گلستان، اردبیل، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، زنجان، ارتفاعات قزوین، البرز، تهران و سمنان رگبار، وزش باد شدید موقتی، رعد و برق و در مناطق مستعد خیزش گرد و خاک پیش بینی شده است. ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۰:۴۰    
کارشناس سازمان هواشناسی برای برخی از مناطق کشور وزش باد شدید همراه با گرد و خاک و بارش پراکنده باران پیش بینی کرد.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۰:۲۰   + ۲۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از وزش باد شدید در برخی استان ها و نیز بارش باران و رعد و برق از امروز تا اواسط هفته آینده در 16 استان خبر داد. تهران – اقتصادبرتر – 08 مرداد 1400 ...
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۰۹:۰۹    
سازمان هواشناسی برای امروز و فردا در شمال و شمال غرب کشور و ارتفاعات البرز مرکزی رگبار باران و رعد و برق پیش بینی کرد.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۰۸:۵۰   + ۵۶ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با هشدار نسبت به وزش باد خیلی شدید در برخی استان ها از بارش باران و رعدوبرق طی امروز تا اواسط هفته آینده در 16 استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۲۰:۰۵    
دانشمندان و سازمان هواشناسی انگلیس هشدار می دهند دولت و جامعه برای تغییرات شدید آب و هوایی آماده نیستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۷:۴۴    
بیرجند - ایرنا - مدیرکل هواشناسی خراسان جنوبی گفت: در سه ماه ابتدای امسال تعداد روزهای دارای گرد و غبار در استان نسبت به مدت مشابه پارسال 100 درصد افزایش یافت.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۵:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: در 5 روز آینده در اغلب مناطق کشور غیر از نوار شمالی و مناطقی از شمال غرب کشور، آسمان صاف و جو پایدار است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد: در 48 ساعت آینده در ارتفاعات این استان از جمله شهرستان های شمیرانات، فیروزکوه و دماوند احتمال بارش باران همراه با رعد و برق وجود دارد به همین منظور از مردم می خواهیم از اتراق در حاشیه رودخانه ها و ارتفاعات خودداری کنند.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۰:۳۴    
کارشناس سازمان هواشناسی برای برخی از مناطق کشور در استان های ساحلی خزر و دامنه ها و بلندی های البرز، وزش باد موقتی و بارش پراکنده باران پیش بینی کرد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
فریبا گودرزی در گفت وگو با میزان در خصوص آخرین وضعیت جوی چند روز آینده کشور گفت: طی امروز و فردا برای استان های گیلان، مازندران، اردبیل، برخی مناطق آذربایجان شرقی، نیمه شمالی آذربایجان غربی، زنجان، خراسان شمالی، تهران، البرز، قزوین و سمنان رگبار، رعدوبرق و وزش باد شدید و موقتی پیش بینی می شود. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۹:۴۸   + ۳۵ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به بارش پراکنده باران در برخی مناطق کشور در هفته آینده گفت: طی پنج روز آینده در بیشتر مناطق کشور به جز استان های واقع در نوار شمالی و مناطقی از شمال غرب کشور، آسمان صاف و جو پایدار است.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۹:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
طبق پیش بینی سازمان هواشناسی از امروز تا یکشنبه در برخی نقاط استان های تهران ، البرز ،قزوین، سمنان، اردبیل، زنجان، خراسان شمالی، ارتفاعات البرز مرکزی، رگبار باران، رعد وبرق و وزش باد شدید موقتی پیش بینی می شود و شدت بارش در استان های گیلان، مازندران و گلستان است. ...
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۹:۱۰   + ۱۶ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی از احتمال بارش باران شبانه در ارتفاعات استان تهران خبر داد. فریبا گودرزی در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی ایرنا درباره وضعیت جوی هوای کشور گفت: برای دو روز آینده گیلان، مازندران، اردبیل، برخی از مناطق آذربایجان شرقی، نیمه شمالی آذربایجان غربی، زنجان، خراسان شمالی ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۲۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی درباره وزش باد شدید، بارش باران و احتمال طغیان رودخانه ها در برخی مناطق کشور هشدار سطح نارنجی صادر کرده است.
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از امروز تا دوشنبه 11 مرداد در شمال سیستان و بلوچستان، شرق خراسان رضوی و نوار شرقی و جنوب خراسان جنوبی، توفان شن، خیزش گردوخاک و احتمال تاخیر در پروازها و اختلال در تردد جاده ای پیش بینی می شود.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۴:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به بارش شدید باران در هفت استان، وزش باد خیلی شدید در سه استان و افزایش ارتفاع موج تا 4 متر در دریای عمان هشدار داد.
سلامت نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۵۱    
سلامت نیوز : به گفته رئیس مرکز ملی خشکسالی و مدیریت بحران سازمان هواشناسی در پیش داشتن سال آبی نرمال خوش بینانه است به احتمال 60 تا 70 درصد در پاییز کم بارشی خواهیم داشت. ...
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
برچسب ها بارش باران دانستنی آنلاین سازمان هواشناسی کشور کاهش دما برچسب ها
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی مدیرکل سازمان هواشناسی خراسان جنوبی گفت: تعداد روزهای دارای گرد و غبار در سال 1400 نسبت به سال گذشته 100 درصد افزایش یافت.
فرادید   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
بر اساس هشدار های سازمان هواشناسی ایران، امروز 6 مردادماه در اغلب مناطق کشور بارش باران، گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقت رخ می دهد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: با ورود سامانه بارشی جدید بارش ها در شمال غرب کشور شدت خواهد گرفت.
کارشناس سازمان هواشناسی وضعیت جوی کشور را برای روزهای آتی با بارش های پراکنده پیش بینی کرد و از وزش باد شدید در شرق، شمال شرق، شرق و جنوب شرق خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۴۱   + ۳۸ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت از ورود سامانه بارشی به کشور طی امروز (6 مرداد ماه) وکاهش دما تا 12 درجه سانتیگراد در شمال کشور خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۹:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کارشناس سازمان هواشناسی گفت: با ورود سامانه بارشی جدید به کشور و آغاز بارش ها، میانگین دما در سطح کشور 4 تا 6 درجه کاهش خواهد داشت.
میزان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۹:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
فریبا گودرزی در گفت وگو با میزان در خصوص آخرین وضعیت آب وهوایی چند روز آینده کشور گفت: با ورود سامانه بارشی از سمت شمال و شمال غرب کشور از امروز تا جمعه برای استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، گیلان، مازندران، گلستان، خراسان شمالی ...
مدیرکل پیش بینی هشدار سازمان هواشناسی گفت: از امروز تا پایان هفته در نیمه شرقی کشور، استان سمنان و بخش هایی از مرکز کشور وزش باد شدید داریم که در نوار شرقی کشور به ویژه زابل و شرق خراسان جنوبی با توفان، گردوخاک، کاهش دید افقی و کاهش کیفیت هوا همراه ا ست.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۶:۲۱    
برچسب ها بارش باران دانستنی آنلاین سازمان هواشناسی کشور طوفان هشدار هواشناسی برچسب ها
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا - سازمان هواشناسی ژاپن از نزدیک شدن طوفان استوایی به این کشور و محل برگزاری مسابقات المپیک خبر داد.
باریش نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۳۱    
طبق بررسی نقشه های پیش یابی سازمان هواشناسی آذربایجان غربی، تا اواخر هفته جاری شاهد افت محسوس دما در اغلب نقاط استان خواهیم بود.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از بارش پراکنده طی دو روز آینده در برخی استان های کشور خبر داد و گفت: در برخی مناطق کشور با وزش باد شدید موقتی و کاهش محسوس دما مواجه خواهیم شد.
موج   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به اینکه طی دو روز آینده در برخی استان های کشور بارش پراکنده پیش بینی می شود، از وزش باد شدید موقتی و کاهش محسوس دما در برخی مناطق کشور خبر داد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۴۷    
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به اینکه طی دو روز آینده در برخی استان های کشور بارش پراکنده پیش بینی می شود، از وزش باد شدید موقتی و کاهش محسوس دما در برخی مناطق کشور خبر داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۲۶   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به اینکه طی دو روز آینده در برخی استان های کشور بارش پراکنده پیش بینی می شود، از وزش باد شدید موقتی و کاهش محسوس دما در برخی مناطق کشور خبر داد.
کرمان نو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۱۷    
ایران رکورد خشکسالی را زده و کرمان هم در صدر آن قرار دارد. مسئولین کشوری معتقدند که این خشکسالی ادامه دار است و احد وظیفه، رئیس مرکز ملی خشکسالی و مدیریت بحران سازمان هواشناسی این موضوع را حداقل برای سال آبی آینده تایید کرده است.
کارشناس سازمان هواشناسی وضعیت جوی کشور را برای روزهای آتی با بارش های پراکنده پیش بینی کرد و از وزش باد شدید در شرق، شمال شرق، مرکز و جنوب شرق خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۹:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کارشناس سازمان هواشناسی از آغاز بارندگی ها در استان های شمالی و البرز مرکزی در استان های تهران، زنجان، قزوین و سمنان از فردا خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۹:۰۵   + ۱۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی طی اطلاعیه ای با اشاره به فعالیت سامانه بارشی، بارش باران، رعد وبرق و وزش باد شدید موقتی نسبت به آسیب محصولات کشاورزی هشدار داد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۹:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
امین حسین نقشینه کارشناس هواشناسی در خصوص آخرین وضعیت آب و هوایی کشور در گفت وگو با میزان گفت:امروز صبح شاهد طوفان شن و خاک در زابل بودیم سرعت لحظه ای وزش باد به 82 کیلومتر رسید و دید را در زابل به 500 متر کاست ...
کارشناس سازمان هواشناسی کشور در گفت وگو با رادیو اینترنتی وزارت راه و شهرسازی، آخرین وضعیت آب و هوای کشور را تشریح کرد.
پایگاه خبری استناد   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۷:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
هواشناسی مازندران برای روزهای پایانی هفته جاری بارش رگباری باران و وزش بادهای شدید همراه با کاهش دما در اغلب مناطق استان پیش بینی کرد و نسبت به آبگرفتگی معابر و بالا آمدن سطح رودخانه ها هشدار داد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۲:۰۸   + ۴۶ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به بارش پراکنده در برخی استان های کشور، از کاهش دمای هوای کشور از چهارشنبه (6 مرداد) خبر داد.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۳:۲۶    
سازمان هواشناسی با صدور هشدار های زرد و نارنجی رنگ نسبت به نفوذ سامانه بارشی، وقوع رگبار باران و رعد و برق، وزش باد شدید، افزایش فعالیت باد های 120 روزه و وقوع طوفان شن خبر داد.
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۰:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
یک کارشناس سازمان هواشناسی به بررسی وضعیت جوی چند روز آینده کشور پرداخت.
سیمرغ   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۰:۱۸   + ۲۹ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به بارش پراکنده در برخی استان های کشور، از کاهش دمای هوای کشور از چهارشنبه (6 مرداد) خبر داد.
آفتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۰:۰۸   + ۳۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به نفوذ سامانه بارشی به کشور نسبت به وزش باد شدید ، احتمال طغیان رودخانه ها، لغو پروازها تا پنجشنبه هشدار داد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۹:۰۲   + ۳۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی در هشدار نارنجی نسبت به مخاطرات سامانه بارشی جدید در شمال و غرب و شروع بادهای 120 روزه در جنوب و شرق کشور هشدار داده است.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۹:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
ایلنا: فعالیت ادارات لرستان از امروز تا پایان هفته جاری از ساعت 7 صبح لغایت 11 قبل از ظهر خواهد بود. طبق اعلام ستاد بحران استان با توجه به پیش بینی سازمان هواشناسی مبنی بر افزایش دما طی هفته جاری و بنا بر مصوبه جلسه اضطراری ستاد مدیریت بحران استان ساعات کار ادارات تغییر یافت. ...