یکشنبه ۲۶ مردادساعت ۰۰:۵۲Aug 2020 16

جدیدترین‌های «سازمان هواشناسی»

 
ایلنا   ۷ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر کل پبش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به بارش های مناطق مختلف کشور در چند روز آینده، از کاهش دمای تهران تا اواسط هفته خبر داد.
کارشناس پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از امروز تا سه شنبه 28 مرداد در نوار شمالی کشور به ویژه استان های ساحلی خزر دما به طور محسوسی کاهش می یابد.
متولی زاده گفت: طبق گزارش سازمان هواشناسی امسال دمای هوا 2/8 درجه گرمتر بود و مصرف برق هم 4 هزار مگاوات نسبت به سال گذشته افزایش پیدا کرده است.
پانا   ۹ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
زاهدان (پانا)- معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی سیستان و بلوچستان خبر داد دلگان با دمای 48.6 درجه سلسیوس در شبانه روز گذشته گرمترین شهر کشور شد. ...
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - داده های سازمان هواشناسی حاکیست: با ادامه کاهش دما در خطه شمالی کشور از جمله گلستان؛ انتظار می رود طی ساعات آینده و با رگباری شدن بارش ها وقوع روان آب، سیلاب و بالا آمدن آب رودخانه ها را در استان شاهد باشیم.
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به مواج شدن دریای عمان تا سه شنبه (28 مردادماه) هشدار داد.
شبکه خبر   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی برای نوار شمالی کشور و سواحل دریای خزر کاهش دما پیش بینی کرد.
کارشناس سازمان هواشناسی با اعلام اینکه هوا در تهران و نیمه شمالی کشور خنک می شود، وضعیت جوی کشور را طی سه روز آینده، پیش بینی کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۰:۰۰   + ۱۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور با پیش بینی رگبار باران در برخی استان ها از امروز تا چهارشنبه از آغاز کاهش محسوس دما در نوار شمالی کشور خبر داد.
باریش نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۰۹:۳۶    
براساس پیش بینی سازمان هواشناسی آذربایجان غربی، بارش های رگباری باران در مناطق شمالی استان آغاز شده و این روند تا اواسط هفته جاری ادامه دارد.
سازمان هواشناسی کشور با پیش بینی رگبار باران در برخی استان ها از امروز تا چهارشنبه از آغاز کاهش محسوس دما در نوار شمالی کشور خبر داد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۰۸:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- یک کارشناس سازمان هواشناسی به تشریح آخرین وضعیت آب و هوایی در سراسر کشور پرداخت. تاریخ انتشار: 08:43 - 25 مرداد 1399 - کد خبر: 646733
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۰۸:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها- دبیر ستاد ملی مقابله با پدیده گرد و غبار کشور گفت: سه میلیون کیلومترمربع از مناطق غبارخیز در اطراف کشور با همکاری سازمان هواشناسی شناسایی شده که شدت غبارخیزی آنها بسیار بیشتر از مناطق داخلی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۱۶:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی بیان اینکه از بعد از ظهر امروز تا اواسط هفته آینده در سواحل خزر و اردبیل دما 5 تا 8 درجه کاهش می یابد، گفت: از شنبه تا اواسط هفته آینده دما 3 تا 6 درجه در اغلب مناطق شمالی کشور کاهش می یابد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۱۲:۴۹    
کارشناس سازمان هواشناسی وضعیت جوی کشور را برای امروز 24 مرداد و روزهای آتی پیش بینی کرد و از کاهش 5 تا 8 درجه ای دما در نیمه شمالی کشور خبر داد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۱۰:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس آخرین پیش بینی های سازمان هواشناسی امروز در سواحل دریای خزر، بارش باران و در شمال استان های آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی رگبار پراکنده گاهی با رعدو برق پیش بینی می شود. از شنبه تا یکشنبه بر شدت بارش در سواحل دریای خزر به ویژه در سواحل غربی دریا افزوده می شود. ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۱۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- به گفته کارشناس سازمان هواشناسی کشور، در برخی نقاط از نیمه شمالی و جنوبی کشور، بارش باران پیش بینی شده است همچنین هوا نقاط خنک تر می شود. تاریخ انتشار: 10:07 - 24 مرداد 1399 - کد خبر: 646542
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۰۹:۴۸   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از کاهش 5 تا 8 درجه ای دما در سواحل دریای خزر خبر داد.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۰۹:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی اعلام کرد که با نفوذ و فعالیت سامانه جدید بارشی، بارندگی توام با وزش باد شدید و کاهش دما از 6 تا 10 درجه از شنبه هفته آینده (فردا 25 مردادماه) در استان گیلان پیش بینی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۰۸:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور اطلاعیه ای نسبت به وقوع سیلاب، خسارت به شالیزارهای گیلان و کاهش 6تا 10 درجه ای دما در این استان هشدار داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۰۱:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
رییس پژوهشگاه هواشناسی و علوم جوی سازمان هواشناسی کشور از تهیه نقشه های پیش بینی احتمال خطر آتش سوزی در عرصه های طبیعی خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۱۶:۵۴   + ۳۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشداری نسبت به بارندگی توام با وزش باد شدید و کاهش دما در استان های شمالی کشور خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۱۲:۱۳    
مشهد کارشناس سازمان هواشناسی خراسان رضوی گفت: پدیده غالب برای چند روز آینده در سطح استان وزش باد است که در نقاط بادخیز شدت وزش باد بیشتر خواهد بود.
هشدار نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۱۱:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش هشدارنیوز به نقل از تسنیم، اطلاعیه سازمان هواشناسی به شرح زیر است؛ 1-توصیف :افزایش ارتفاع موج بین یک تا 2 متر نوع مخاطره: متلاطم و مواج شدن دریا منطقه اثر:خلیج فارس 2-توصیف :افزایش ارتفاع موج بین یک تا 2 متر زمان شروع: چهارشنبه 99/05/22 ...
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۱۰:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: هفته آینده، هفته نسبتاً خنکی پیش روی ما خواهد بود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۰۹:۲۰   + ۳۲ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن بیان اینکه روز شنبه (25 مرداد) کاهش نسبی دما در نوار شمالی کشور رخ می دهد، از کاهش 3 تا 8 درجه ای دما در 5 استان کشور خبر داد.
سازمان هواشناسی   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۲۱:۰۲    
دیدار رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با دکتر تاج بخش رئیس سازمان هواپیما یی کشوری با همتای خود در سازمان هواشناسی کشور دیدار نمود. به گزارش روابط عمومی سازمان هواشناسی کشور، خلبان تورج دهقانی زنگنه رئیس سازمان هواپیمایی کشوری، چهارشنبه 22 مرداد 1399 با دکتر سحر تاج بخش ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۶:۰۹    
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: در بازه زمانی دو تا سه روز آینده وضعیت دریای خزر و خلیج فارس مواج و طوفانی خواهد بود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۵:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشداری از مواج شدن دریای خزر، خلیج فارس و دریای عمان از امروز (22 مردادماه) خبرر داد.
سازمان هواشناسی   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۴:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
فراخوان جذب امریه در سازمان هواشناسی کشور سازمان هواشناسی کشور از مشمولین خدمت وظیفه لیسانس و بالاتر در 9 رشته تحصیلی دعوت به همکاری می نماید. به گزارش روابط عمومی سازمان هواشناسی کشور، درچارچوب دستورالعمل امریه وزارت راه و شهرسازی و سهمیه محدود اختصاص یافته ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۰۸:۳۹   + ۲۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با پیش بینی آخر هفته بارانی در نیمه شمالی کشور از کاهش 5 تا 8 درجه ای دما در 5 استان خبر داد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۰۸:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
فریباگودرزی کارشناس سازمان هواشناسی از استمرار بارش باران در برخی نقاط خبر داد و گفت: طی 2 روز آینده برای بعدازظهر و شب ها در استان های جنوب سیستان و بلوچستان و مناطقی از هرمزگان رگبار و رعد و برق پیش بینی می شود. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۴:۵۷    
مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی برای جنوب استان تهران، استان قم و جنوب استان سمنان ورزش باد را پیش بینی کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۴:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به مواج شدن دریای خزر تا پنجشنبه (23 مردادماه) هشدار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی یزد از افزایش 2 تا 5 درجه ای دمای هوا در استان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۳:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از رگبار باران، وزش باد شدید و رعدوبرق طی 2 روز آینده در برخی استان ها خبر داد.
اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۵:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
وقتی گرمای بالای 50درجه و شرجی 95درصد را تصور می کنی حتی نفس کشیدن هم سخت می شود، اما کارگران جنوب از جان می گذرند تا نان آور خانواده باشند.
موج   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۰:۰۳   + ۲۶ سایت دیگر  
بر اساس پیش بینی سازمان هواشناسی از امروز بعد از ظهر افزایش دمای هوا در استان های شمال کشور دور از انتظار نخواهد بود.
فریبا گودرزی، کارشناس سازمان هواشناسی کشور در گفت وگو با رادیو اینترنتی وزارت راه و شهرسازی، آخرین وضعیت آب و هوای کشور را تشریح کرد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۰۸:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- یک کارشناس سازمان هواشناسی به تشریح آخرین وضعیت آب و هوایی کشور در اکثر مناطق کشورمان پرداخت. تاریخ انتشار: 08:25 - 21 مرداد 1399 - کد خبر: 645664
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۰۸:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
طبق پیش بینی های سازمان هواشناسی امروز در ارتفاعات البرز و همچنین در استان های جنوب سیستان و بلوچستان، جنوب شرق هرمزگان و جنوب شرق فارس، شاهد رگبار باران و بارش های پراکنده رخ خواهد داد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۰۸:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی غالب ترین پدیده هواشناسی امروز را ورود گرد و غبار به برخی استان های کشور اعلام کرد.
آبادان نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۹:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
: هواشناسی خوزستان نسبت به وزش باد و احتمال وقوع گرد و غبار هشدار داد. به گزارش ، اداره کل هواشناسی خوزستان نسبت به وزش باد و احتمال وقوع گرد و غبار در هفته جاری هشدار داد. ...
فرمانده قرارگاه مقدم ناوگان جنوب خبر داد: امیر دریادار دوم مجتبی محمدی از آمادگی کلیه مناطق نیروی دریایی ارتش مستقر در جنوب کشور در برابر هر نوع سیل و طغیان رودخانه احتمالی طبق پیش بینی سازمان هواشناسی خبر داد و گفت: از تمام تجهیزات ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۵:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: در چهار روز آینده وزش باد شدید در شرق کشور تداوم دارد و در استان خراسان جنوبی و شمال سیستان و بلوچستان، گرد و خاک خواهیم داشت.
شهر فردا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۲:۱۳   + ۱۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با پیش بینی رگبار باران سه روزه در برخی استان ها و همچنین از افزایش دمای تهران طی فردا به 40 درجه بالای صفر خبر داد.
روز نو   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۲:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
برای امروز و فردا آسمان اغلب نقاط کشور صاف همراه با وزش باد و افزایش نسبی دما پیش بینی شده است. به گزارش روز نو :طبق پیش بینی های سازمان هواشناسی هم اکنون آسمان استان های شمالی صاف و آرام است و به مرور از روز سه شنبه شاهد افزایش بارندگی ها در این استان ها خواهیم بود. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۰:۳۶   + ۱۷ سایت دیگر  
یک کارشناس سازمان هواشناسی به تشریح آخرین وضعیت آب و هوایی سراسر کشور پرداخت.