سه شنبه ۲۷ مهرساعت ۱۲:۲۷Oct 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان هواشناسی»

استاد ویروس شناسی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، بر ضروری بودن تزریق دوز سوم یا بوستر واکسن های چینی تأکید کرد.
بلاغ مازندران   ۲ ساعت پیش    
سازمان هواشناسی با هشدار نسبت به بارش باران شدید، آبگرفتگی معابر و وقوع سیلاب در برخی استان ها از ورود سامانه بارشی جدید به کشور خبر داد.
ایلنا   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل سازمان هواشناسی استان اردبیل گفت: از عصر امروز (27 مهر) بر شدت ناپایداری ها بویژه در نواحی شمالی و مرکزی استان افزوده خواهد شد.
تحلیل بازار   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- بر اساس اطلاعیه سازمان هواشناسی خراسان شمالی از امروز تا پایان هفته هوای این استان سردتر می شود.
کارشناس سازمان هواشناسی از تداوم بارندگی در نیمه شمالی کشور و کاهش 5 تا 8 درجه ای دما در استان های ساحلی خزر خبر داد.
میزان   ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
کبری رفیعی کارشناس هواشناسی در گفت وگو با میزان در مورد آخرین وضعیت آب و هوایی در کشور گفت:از امروز تا پنجشنبه در استان های شمال غرب همچون آذربایجان غربی و شرقی، استان های ساحلی خزر، خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی بارندگی و گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقتی رخ خواهد داد. ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سازمان هواشناسی با صدور اطلاعیه ای هشدار سطح نارنجی صادر کرد. در اطلاعیه سازمان هواشناسی آمده است: بارش شدید باران همراه با کاهش دما چهارشنبه و پنج شنبه 1400/07/29 شروع خواهد شد و شاهد بارش شدید باران گاهی رعدوبرق و وزش باد شدید موقت، کاهش محسوس دما (5 تا 10 درجه) ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۶:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از 28 مهر تا 29 مهر، در گیلان، مازندران، گلستان و شرق اردبیل، بارش شدید باران، کاهش محسوس دما بین 5 تا 10 درجه و در ارتفاعات رشته کوه البرز بارش برف پیش بینی می شود که ضرورت دارد راهداران مناطق کوهستانی برای مواجهه با برف آماده باشند.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۶:۴۲    
سازمان هواشناسی دو هشدار سطح زرد و نارنجی دریایی منتشر کرد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۰۸    
کارشناس سازمان هواشناسی ضمن اعلام بارش پراکنده و کاهش نسبی دما در نوار شمالی کشور از وزش باد، کاهش دما و احتمال خسارت به محصولات کشاورزی در این مناطق خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به بارش شدید باران همراه با کاهش دما تا 10 درجه سانتیگراد در چهار استان شمالی و افزایش ارتفاع موج در خلیج فارس و دریای خزر هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: بارش های پراکنده و خفیف در نوار ساحلی خزر و شمال غرب کشور همراه با کاهش دما از فردا شدت می گیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۹:۴۳    
گروه استان ها- در شرایطی که نظر کارشناسی سازمان هواشناسی از تداوم بحران خشک سالی تا پایان پاییز حکایت دارد، شرکت آب منطقه ای استان قزوین به عنوان متولی اصلی مدیریت منابع آب خواستار کاهش 70 درصدی سطح زیرکشت پاییزه شده است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۹:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
فریبا گودرزی درخصوص آخرین وضعیت آب و هوایی کشور به میزان گفت: امروز و فردا عبور موج های ضعیف بر روی نوار شمالی کشور باعث می شود تا در برخی نقاط ساحلی دریای خزر و شمال استان های اردبیل و آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی بارش پراکنده و وزش باد و کاهش نسبی دمای هوا را داشته باشیم ...
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۸:۴۲   + ۴۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اعلام ورود سامانه بارشی سرد به کشور طی امروز برای 15 استان کشور تا 30 مهرماه هشدار بارش برف و باران و کاهش محسوس دما صادر کرد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۲:۴۲    
کارشناس سازمان هواشناسی اعلام کرد سامانه سردی به بخش های شمالی کشور نفوذ می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۶:۲۲   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روزهای چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری در سواحل خزر و روزهای پنجشنبه و جمعه در شمال شرق کشور و دامنه های جنوبی البرز وزش باد افزایش می یابد و کاهش 5 تا 10 درجه ای دما را خواهیم داشت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۳۰   + ۲۰ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشداری نسبت به نفوذ سامانه بارشی نسبتا سرد و وقوع رگبار و رعدوبرق در برخی استان ها و همچنین وزش باد شدید و افزایش ارتفاع موج در خلیج فارس خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس مرکز ملی خشکسالی و مدیریت بحران سازمان هواشناسی گفت: خشکسالی دلیل عمده احساس گرمای بیشتر در پاییز 1400 است و کم بارشی در آبان و آذر امسال نیز مثل مهرماه ادامه خواهد داشت.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۳:۰۳    
سازمان هواشناسی با اشاره به بارش باران، رعدوبرق و وزش باد شدید در برخی استان ها از کاهش دما طی روزهای پایانی هفته در نیمه شمالی کشور خبر داد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی طی اطلاعیه ای با اشاره به نفوذ هوای سرد به کشور نسبت به کاهش دمای هوا به زیر صفر و خسارت به محصولات کشاوری در 8 استان هشدار داد.
فرادید   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۳۴   + ۳۰ سایت دیگر  
بر اساس هشدار های سازمان هواشناسی ایران، امروز 25 مهرماه در برخی مناطق شمالی کشور بارش باران و وزش باد پیش بینی می شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی به بررسی وضعیت جوی چند روز آینده کشور پرداخت.
کارشناس سازمان هواشناسی ضمن اعلام بارش پراکنده و کاهش نسبی دما در نوار شمالی کشور از وزش باد، کاهش دما و احتمال خسارت به محصولات کشاورزی در منطقه شمال غرب کشور خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۰۵    
کارشناس سازمان هواشناسی به بررسی وضعیت جوی چند روز آینده کشور پرداخت.
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۸:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
فریبا گودرزی کارشناس هواشناسی در گفت وگو با میزان گفت: امروز در استان های ساحلی دریای خزر گیلان، مازندران، شمال آذربایجان های شرقی و غربی و ارتفاعات البرز بارش های خفیفی خواهیم داشت. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
سال آبی جدید در حالی آغاز شده است که بر اساس پیش بینی ها ی سازمان هواشناسی کشور، استان فارس با بارش های اندک و خشکسالی همراه خواهد بود.
کارشناس هواشناسی گفت: روز دوشنبه در شمال غرب و غرب کشور و چهارشنبه و پنجشنبه هم در استان های ساحلی خزر کاهش محسوس دما رخ خواهد داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۶:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روز دوشنبه 26 مهر در غرب و شمال غرب کشور و روزهای چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری در استان های ساحلی خزر، استان های واقع در دامنه های جنوبی البرز و شمال شرق کشور کاهش محسوس دما پیش بینی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۵:۱۱   + ۳۶ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به کاهش دمای هشت استان به زیر صفر طی دوشنبه و سه شنبه (26 و 27 مهرماه) هشدار داد و توصیه هایی را به کشاورزان، دامداران، باغداران و ... ارایه کرد.
کارشناس سازمان هواشناسی ضمن اعلام تداوم بارش برای نیمه شمالی کشور و بلندی های البرز، از روند کاهش دما طی هفته در شمال کشور خبر داد.
جهت پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۳۰   + ۴۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به بارش باران، رعدوبرق و وزش باد شدید در برخی استان ها از کاهش دما طی روزهای پایانی هفته در نیمه شمالی کشور خبر داد.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۱۴   + ۱۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی اعلام کرد: امروز شنبه و فردا یکشنبه در برخی نقاط استان های ساحلی دریای خزر، اردبیل و شمال آذربایجان شرقی و ارتفاعات البرز مرکزی بارش پراکنده رخ خواهد داد.
بویر نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به بارش باران، رعدوبرق و وزش باد شدید در برخی استان ها از کاهش دما طی روزهای پایانی هفته در نیمه شمالی کشور خبر داد. به گزارش بویرنیوز ، بر اساس تحلیل نقشه های پیش یابی سازمان هواشناسی امروز و فردا در بخش هایی از استان های گیلان، مازندران، اردبیل ...
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۸:۱۹    
سازمان هواشناسی با اشاره به بارش باران، رعدوبرق و وزش باد شدید در برخی استان ها از کاهش دما طی روزهای پایانی هفته در نیمه شمالی کشور خبر داد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۸:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
فریبا گودرزی کارشناس هواشناسی در گفت وگو با میزان گفت:امروز در استان های ساحلی دریای خزر گیلان، مازندران، شمال آذربایجان های شرقی و غربی و ارتفاعات البرز بارش های خفیفی خواهیم داشت. وی ادامه داد:از بعد از ظهر دوشنبه و به ویژه روز سه شنبه بارش های پراکنده ادامه خواهد داشت. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۸:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به بارش باران، رعدوبرق و وزش باد شدید در برخی استان ها از کاهش دما طی روزهای پایانی هفته در نیمه شمالی کشور خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۶:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: امروز و فردا در نوار شرقی کشور، جنوب سیستان و بلوچستان و شرق استان های کرمان و هرمزگان، همچنین جنوب غرب کشور وزش باد شدید داریم که در مناطق مستعد گاهی با خیزش گردوخاک همراه است.
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۵:۴۷    
سازمان هواشناسی با اشاره به بارش باران در نیمه شمالی طی 24 ساعت آینده از آغاز مجدد بارش ها طی سه شنبه آینده در برخی مناطق از جمله شمال و شمال غرب خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۱:۱۹   + ۲۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به بارش باران در نیمه شمالی طی 24 ساعت آینده از آغاز مجدد بارش ها طی سه شنبه آینده در برخی مناطق از جمله شمال و شمال غرب خبر داد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
کبری رفیعی در گفت وگو با میزان در خصوص آخرین وضعیت جوی چند روز آینده کشور گفت: طی 24 ساعت آینده برای مناطقی از استان های گیلان، مازندران، اردبیل، شمال آذربایجان های غربی و شرقی و همچنین ارتفاعات البرز بارش پراکنده و گاهی وزش باد پیش بینی می شود. ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۹:۴۴    
کارشناس سازمان هواشناسی از بارش باران در استان های شمالی و بلندی های البرز خبر داد و طی هفته جاری برای شرق و غرب کشور وزش باد شدید را پیش بینی کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۹:۰۲   + ۲۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سازمان هواشناسی بارش پراکنده باران گاهی همراه با وزش باد را برای شمال و شمال غرب و برای نوار شرقی نیز وزش باد شدید همراه با گرد و خاک را پیش بینی کرد.
کارشناس سازمان هواشناسی از هوای خنک و باران پاییزی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۱:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی ،تا فردا افزایش نسبی دما در خوزستان پیش بینی کرده است.
فرادید   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۰:۳۰   + ۳۳ سایت دیگر  
با توجه به هشدار های سازمان هواشناسی ایران امروز 22 مهرماه در ارتفاعات البرز مرکزی رشد ابر و بارش پراکنده پیش بینی می شود.
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۰:۳۰   + ۴۵ سایت دیگر  
فریبا گودرزی کارشناس سازمان هواشناسی در گفت وگو با میزان در خصوص وضعیت جوی چند روز آینده کشور گفت: امروز برای بیشتر مناطق کشور جوی پایدار پیش بینی می شود و از این رو انتظار افزایش آلاینده های جوی برای مناطق صنعتی و پرتردد تهران و البرز را داریم. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۹:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کارشناس سازمان هواشناسی از ادامه غلظت آلاینده ها در شهرهای پرجمعیت و تداوم آلودگی هوا خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۹:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی ،روند افزایش نسبی دما بویژه تا روز جمعه در خوزستان پیش بینی کرده است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۹:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روزهای جمعه و شنبه پیشِ رو در نوار شرقی کشور به ویژه زابل وزش باد شدید پیش بینی می شود و در مناطق مستعد خیزش گرد و خاک خواهیم داشت.