یکشنبه ۰۲ آبانساعت ۰۶:۰۷Oct 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بارش رگباری»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
پیش بینی می شود بارش رگباری باران از عصر امروز در نواحی شمال غرب استان به تدریج شروع شود.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۲:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: کاهش سه تا هفت درجه ای دما در اردبیل و استان های ساحلی خزر پیش بینی شده است. طوفان و سیلاب های شدید نیز برای سیستان و بلوچستان و هرمزگان پیش بینی می شود. تهران – اقتصادبرتر – 11 مهر 1400 ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۲۱:۰۹    
مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: درحال حاضر باد در حدود 60 کیلومتر بر ساعت سرعت دارد و در چابهار بارش رگباری باران در جریان است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۰۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - سرپرست پلیس راه مازندران با اشاره به بارش رگباری باران و لغزندگی جاده های مازندران، تردد خودرویی در مبادی ورودی و خروجی این استان را پرحجم توصیف کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۹:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کارشناس سازمان هواشناسی از ادامه باران های رگباری موقت در نوار ساحلی کشور خبر داد و گفت: مناطقی از شرق کشور همچنان درگیر پدیده خیزش گرد و خاک است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۹:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی گفت: در برخی نواحی به ویژه نواحی شمالی استان، احتمال بارش رگباری باران و رعد و برق وجود دارد و دمای هوا نیز به طور نسبی کاهش خواهد یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۷:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
پل موقت روستای امیرده بابل که پس از سیلاب مردادماه امسال نصب شده بود، امروز با بارش رگباری و بالا آمدن سطح رودخانه سجاد رود تخریب شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۰۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان مدیرکل هواشناسی گلستان گفت: با نفوذ سامانه بارشی به استان از امروز تا آخر هفته شاهد بارش رگباری در سطح استان خواهیم بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۱:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران مازندران درباره بارش رگباری و احتمال وقوع سیلاب های محلی و آبگرفتگی معابر در مناطق ساحلی و جلگه ای استان هشدار داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۷:۱۱    
گنبدکاووس - ایرنا - فرماندار کلاله در شرق استان گلستان گفت که طبق اعلام کارشناسان دستگاه های اجرایی، بارش رگباری و پراکنده باران روزهای پنجشنبه و جمعه هفته گذشته 100 میلیارد و 500 میلیون ریال به راه های دسترسی، معابر روستایی، تاسیسات شهری و چند واحد دامداری این شهرستان خسارت زد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۱۰:۲۷    
شب گذشته بارش رگباری در بخش گلیداغ مراوه تپه به چند واحد مسکونی و دامداری خسارت وارد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۷ - ۱۷:۵۱    
کاهش بارش رگباری پراکنده و افزایش ابر در بهد ظهر ها برای استان فارس پیش بینی شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۷ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان گفت: امروز بارش های رگباری و رعد و برق را در استان داریم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ - ۰۹:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - عدم توجه به حریم رودخانه و ساخت و ساز در بستر آن ها، ضعف در زیرساخت ها همچون احداث کانال انتقال آب، شخم در جهت شیب، ضعف پوشش گیاهی و بسیاری از عوامل دیگر سبب شده تا پس از هر بارش رگباری باران در اغلب نقاط استان زنجان سیلاب ایجاد شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۷:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرکل هواشناسی البرز نسبت به ناپایداری جوی ، وزش باد و بارش رگباری طی امشب و فردا در مناطق کوهستانی این استان هشدار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۲۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مدرس هواشناسی کوهستان گفت: با آمدن ابر های سیاه آسمان آشفته شده و بارش رگباری به همراه رعد و برق آغاز می شود.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۶:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی البرز اعلام کرد که تداوم و تشدید شرایط رگبار ساعتی باران ، رعد و برق، وزش باد شدید و گرد و خاک تا پایان هفته جاری برای این استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۷:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی جوی اداره کل هواشناسی استان زنجان با اشاره به صدور هشدار نارنجی جوی در استان گفت: رخداد رعد و برق و بارش رگباری باران و وزش باد نسبتا ًشدید و به صورت لحظه ای تا شدید از نتایج فعالیت این سامانه بارشی است.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۱:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی از بارش رگباری باران در 11 استان کشور طی 3 روز آینده و خیزش گرد و خاک در 4 استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۸:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان کرمان گفت: شرایط جوی برای بارش رگباری همراه با رعد و برق از امروز تا فردا یکشنبه 10 مرداد در نقاطی از این استان فراهم است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۴:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه-ایرنا-کارشناس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی گفت: هوای استان تا روز سه شنبه همراه با بارش رگباری باران، تگرگ ،رعد و برق و وزش باد خواهد بود.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۹:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
رضا باقری روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: بارش رگباری و نقطه ای باران که از عصر چهارشنبه در مناطق شرقی گلستان از جمله گنبدکاووس آغاز شده است، آورده آب رودخانه اوغان را افزایش داد و پل بایلر بر روی این رودخانه را که به دلیل پایین بودن ارتفاع و در سراشیبی قرار دارد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۲:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - هواشناسی مازندران برای روزهای پایانی هفته جاری بارش رگباری باران و وزش بادهای شدید همراه با کاهش دما در اغلب مناطق استان پیش بینی کرد و نسبت به آبگرفتگی معابر و بالا آمدن سطح رودخانه ها هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رگبارهای ضعیف و پراکنده در استان فارس ادامه دارد.
میلاد لارستان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
بارش های رگباری موسمی در دومین روز از مردادماه 1400 بخشهای زیادی از لارستان را پوشش داد و موجب طراوت هوا و آبگرفتگی معابر شد.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۰:۲۸    
برچسب ها بیشینه دمای پایتخت رعدوبرق رگبار باران نوار شمالی کشور وزش باد برچسب ها
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۲۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان-ایرنا- مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: وزش باد و بارش رگباری به تعدادی از مزارع کشاورزی و یک چادر عشایری در روستای "کیفته گیوه سین" از بخش پادنای وسطی شهرستان سمیرم آسیب زد.
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
در داراب ، نی ریز ، میمند، لامرد، خفر، بوانات، بختگان و خنج بارش باران تابستانه، سبب لطافت هوا شد و در برخی مناطق هم باعث ایجاد ابشار های فصلی وجاری شدن سیلاب در رودخانه ها و سر ریز شدن سیل بند در برخی نقاط شد . ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۲۲:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
محمدباقر هنربر جمعه شب در گفت و گو با ایرنا افزود: امروز در اثر بارش رگباری باران در ارتفاعات بزقوش در شهرستان میانه، تعدادی از احشام تلف و خساراتی به باغات و اراضی پایین دست وارد شد. وی اظهار کرد: همچنین از عصر امروز در روستاهای ینگجه، جوانباغی، بهنق و خطب در شهرستان اسکو، بارش [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۲۰:۰۱    
از ظهر تا عصر امروز بارش رگباری باران در برخی نقاط روستایی شرق استان باعث خوشحالی مردم شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۹:۱۰    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۳:۱۸    
هواشناسی هرمزگان در هشداری زرد اعلام کرد: از یک شبنه 20 تا جمعه 25 تیرماه شاند تندباد و بارش رگباری باران به همراه رعد و برق در راه است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۰۹:۴۲   + ۱۴ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی به بررسی آخرین وضعیت جوی چند روز آینده کشور پرداخت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۰۹:۲۰    
بارش رگباری باران در روستای دیزادیز بخش مرکزی قوچان باعث تخریب 4 منزل مسکونی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۲۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - فرماندار مراوه تپه در منتهی الیه شرق استان گلستان گفت که بارش رگباری شدید و نقطه ای باران عصر امروز چهارشنبه موجب بسته شدن راه هفت روستای این شهرستان مرزی، آبگرفتگی هفت واحد مسکونی و تلف شدن حدود 50 راس دام سبک شد.
مشهد فوری   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۱۱:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: باران رگباری با احتمال آبگرفتگی معابر از فردا در این استان آغاز شده و تا اوایل هفته آینده ادامه دارد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۰۹:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی مازندران و مدیریت بحران استان، در باره احتمال وقوع سیلاب در استان هشدار دادند .
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - اداره کل هواشناسی خراسان جنوبی درباره ناپایداری جوی به صورت وزش باد شدید، گرد و خاک و بارش رگباری در این استان هشدار سطح زرد (آگاهی) صادر کرد.
مشهد فوری   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۹:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی با صدور اطلاعیه ای نسبت به وقوع بارش های رگباری با احتمال سیلاب و افزایش شدت وزش باد طی روزهای پایانی هفته جاری هشدار داد. ...
راهبردنامه   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۰۹:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
محمدباقر هنربر روز دوشنبه در گفت و گو با راهبردنامه افزود: بارش رگباری و تگرگ به روستاهای نقاره کوب بالا و پایین، قلعه شامی، وگنی و ورگهان خسارت زد. وی با بیان اینکه خوشبختانه بارش تگرگ و سیل عصر دیروز در شهرستان اهر خسارت جانی نداشت، بیان کرد: در روستاهای نقاره کوب بالا و پایین 150 [...]
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرکل هواشناسی استان البرز اعلام کرد : تحلیل الگوهای پیشیابی از ناپایداری جوی و بارش رگباری باران ، وزش باد شدید و آذرخش در عصر وشب یکشنبه در این استان حکایت دارد.
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۳:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، اطلاعیه جوی هواشناسی بیانگر هشدار سطح زرد و وقوع تندباد و گرد و خاک و احتمال بارش رگباری باران طی ساعات بعدازظهر امروز یکشنبه دوم خرداد 1400 در شهرستان آران و بیدگل است. ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: با استقرار سامانه ناپایدار جوی تا فردا شب بارش رگباری و وزش باد دراکثر مناطق اصفهان پیش بینی می شود.
کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۰۸:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا، آرش بهاروند احمدی روز دوشنبه به ایرنا گفت: بررسی نقشه های پیش یابی هوا بیانگر ناپایداری جوی در روزهای سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری است که به موجب آن شاهد وزش باد شدید، گردوخاک ، بارش رگباری و آذرخش در استان خواهیم بود. ...
میلاد لارستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۸:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان فارس اعلام کرد: از شنبه بیست و پنجم تا دوشنبه بیست و هفتم اردیبهشت 1400 افزایش دما همراه با رگبارهای پراکنده بهاری، وزش باد و افزایش ابر...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرکل هواشناسی استان البرز نسبت به وزش باد شدید، بارش رگباری باران ، تگرگ و رعد و برق از عصر امروز پنجشنبه در استان هشدار داد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی ادامه بارش ها و رعدوبرق تا آخر هفته در20 استان کشور و وزش باد شدید و احتمال وقوع توفان گرد و خاک در نوار شرقی کشور به ویژه زابل را در سه روز آینده پیش بینی کرد.
مشهد فوری   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
معاون اداره کل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی با اشاره به اینکه تردد در تمامی جاده های استان جریان دارد گفت: خوشبختانه در حال حاضر جاده ای در خراسان رضوی مسدود نیست. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرکل هواشناسی استان البرز نسبت به ناپایداری جوی ، وزش باد شدید، بارش رگباری باران و تگرگ و آذرخش از عصر فردا دوشنبه در این استان هشدار داد.