چهارشنبه ۳۰ خردادساعت ۱۷:۲۵Jun 2024 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان امداد و نجات»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۹:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
رییس جمعیت هلال احمر، در تماس تلفنی با دبیرکل، رئیس سازمان امدادونجات و مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی بر رسیدگی فوری به وضعیت زلزله زدگان در کاشمر تاکید کرد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۲۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر کشور از تلاش های تیم های واکنش سریع و آنست سگ های تجسس برای یافتن دو مفقودی در حادثه ریزش معدن در شهرستان شازند خبر داد.
کیهان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۲۲:۱۱    
صبح روز یکشنبه معدن شازند در استان مرکزی ریزش کرد و در پی این حادثه چهار نفر زیر آوار ماندند. رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر گفت: صبح روز یکشنبه 27 خردادماه ساعت 10 و 5 دقیقه در استان مرکزی محور شازند- اراک ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۱۳:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از تلاش برای یافتن افراد حبس شده در حادثه ریزش معدن خبر داد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۱۲:۵۵   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور به شهروندان توصیه کرد: از اتراق در مسیر رودخانه ها و مسیل ها یا حاشیه آنها خودداری کنند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۱۰:۵۳   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور با اشاره به انجام 47 عملیات امداد و نجات توسط نجاتگران این جمعیت در مناطق متأثر از سیل و آبگرفتی گفت: عملیات جست وجوی مفقودین در چالوس کماکان ادامه دارد.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۲۰:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
شفقنا- رییس سازمان امداد و نجات کشور از پیدا شدن دومین پیکر محبوس شدگان در زیر آوار حادثه ریزش معدن شازند خبر داد. به گزارش شفقنا از ایلنا، بابک محمودی رییس سازمان امداد و نجات کشور گفت ...
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۲۰:۰۱    
رییس سازمان امداد و نجات کشور از پیدا شدن دومین پیکر محبوس شدگان در زیر آوار حادثه ریزش معدن شازند خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۸:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از تداوم عملیات جست و جوی تیم های عملیاتی در محل ریزش معدن شازند خبرداد.
اقتصاد آنلاین / کبنا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۷:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
ساعت 9:45 دقیقه صبح امروز یکی از معادن اطراف شازند ریزش کرد که بلافاصله 7 تیم واکنش سریع، یک تیم کوهستان و 6 تیم سگ های جستجو در منطقه حضور پیدا کردند.
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۷:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
رییس سازمان امداد و نجات کشور گفت: با تلاش نیرو های امدادی جمعیت هلال احمر یک نفر از محبوسان از زیر آوار یافت شد.
پارسینه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۴:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
پارسینه : محمودی، رییس سازمان امداد و نجات درباره آخرین وضعیت امداد و نجات در حادثه ریزش معدن در شازند گفت: در حال حاضر 7 تیم واکنش سریع، یک تیم کوهستان و 6 تیم سگ های جستجو در منطقه حضور دارند. وی ادامه داد: عملیات جستجو و دسترسی به افراد محبوس ادامه دارد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر آخرین وضعیت امداد و نجات حادثه ریزش معدن در شازند را تشریح کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۴:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رییس سازمان امداد و نجات هلال احمر از ریزش یک معدن در شازند استان مرکزی و جست وجو برای نجات 4 مفقود احتمالی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۳:۵۷    
ساعت 9:45 دقیقه صبح امروز یکی از معادن اطراف شازند ریزش کرد که بلافاصله 7 تیم واکنش سریع، یک تیم کوهستان و 6 تیم سگ های جستجو در منطقه حضور پیدا کردند.
سلام نو / کیهان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۰۶:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
بابک محمودی؛ رئیس سازمان امداد و نجات با اشاره به هشدار هواشناسی مبنی بر رگبار باران و وزش شدید باد از آماده باش امدادگران در 16 استان برای روزهای 26، 27 و 28 خردادماه خبر داد.
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۲۰:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات با اشاره به هشدار هواشناسی مبنی بر رگبار باران و وزش شدید باد از آماده باش امدادگران در 16 استان برای روزهای 26، 27 و 28 خردادماه خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۶:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان امداد و نجات با اشاره به هشدار هواشناسی مبنی بر رگبار باران و وزش شدید باد از آماده باش امدادگران در 16 استان برای روز های 26، 27 و 28 خردادماه خبر داد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۶:۰۴    
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور از امدادرسانی نیرو های عملیاتی هلال احمر استان مازندران به 12 نفر مصدوم در سیل محور کندوان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۵:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور از صدور هشدار سطح نارنجی شماره 31 سازمان هواشناسی مبنی رگبار باران رعد و برق، وزش شدید باد خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۴:۵۲   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور از صدور هشدار سطح نارنجی شماره 31 سازمان هواشناسی مبنی رگبار باران رعد و برق، وزش شدید باد خبر داد و گفت: نیروهای عملیاتی هلال احمر در حالت آماده باش کامل قرار گرفتند.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۲۳:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
بارندگی، وقوع سیل و آتش سوزی در جنگل های در روزهای اخیر برخی از استان های کشور را با مخاطره مواجه کرد. به گفته رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر کشور در هفته گذشته 4 آتش سوزی را در جنگل های کشور داشتیم و نیروهای امداد و نجات تقریبا در همه روزهای هفته درگیر بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۲۳:۲۰   + ۲۰ سایت دیگر  
رییس سازمان امداد و نجات گفت: تیم های امدادی با حضور در منطقه سیل زده جاده چالوس در تلاش برای یافتن 3 مفقودی سیل شب گذشته هستند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۲۲:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از مفقودی سه نفر در سیل جاده چالوس خبر داد و گفت: امدادرسانی ادامه دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۸:۴۴   + ۳۳ سایت دیگر  
در پی حوادث جوی 24 ساعت گذشته و تداوم آن، سرپرست ریاست جمهوری در گفتگوهای تلفنی جداگانه با استاندار مازندران و رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر، آخرین وضعیت سیل و حوادث اخیر را جویا شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۲:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر گفت: جمعیت هلال احمر به واسطه امکانات، تجهیزات و بروزرسانی از نظر تمرینات در شرایط مناسبی است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۲۲:۲۷   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور گفت: سرعت رسیدن به محل حادثه در ایران سریع تر از استاندارد جهانی خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعت هلال احمر از تجهیز همه استان ها به پهپادهایی با قابلیت دید در شب و شرایط بد جوی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۹:۴۴    
ایسنا/گلستان رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور توزیع بیش از هزار خودرو و تجهیز تمامی پایگاه های امداد و نجات کشور به پهباد با قابلیت پرواز در شب را نتیجه نگاه ویژه شهید رئیسی دانست و گفت: در نتیجه این تصمیم سرعت رسیدن به محل حادثه در ایران سریع تر از استاندارد جهانی خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۶:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- ایرنا- رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: در دولت سیزدهم پایگاه های امداد و نجات این جمعیت توسعه و تجهیز فراوان یافت و به همین دلیل هلال احمر مدیون حمایت و نگاه ویژه شهید رئیسی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۳:۴۶   + ۱۳ سایت دیگر  
رییس سازمان امدادونجات با اشاره به ورود هلال احمر با تمام توان در طرح سالم سازی دریا گفت: سال 1402 با همکاری تمامی دستگاه ها میزان تلفات غرق شدگی 62 درصد کاهش یافته است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۲۳:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: گرگان- رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت از اجرای پنج عملیات نجات ساحلی در 5 سال گذشته خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۲۲:۰۷    
گرگان- رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت از اجرای پنج عملیات نجات ساحلی در 5 سال گذشته خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۸:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور گفت: هلال احمر استان گلستان تا پایان تابستان امسال به پهپاد جستجو و امداد و نجات، مجهز می شود.
استانداری گلستان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۰۷:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
دوره کشوری آموزشی تخصصی امداد هوایی هلال احمر به میزبانی گلستان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان؛ مهندس محمودی، رئیس سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر در این دوره گفت ...
روزنامه شهروند   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۲۳:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
تعداد اعضا و داوطلبان جذب شده توسط سازمان امداد و نجات هلال احمر کشور، در رده سنی بالای 35 سال، با تقویت زیرساخت های نرم افزاری و ارتقای سامانه هلال من ، رشد 404 درصدی داشته است ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۰:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر اعلام کرد که به زودی واحد پهپادی این سازمان برای انجام عملیات های ارزیابی و جستجو آغاز به کار خواهد کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۱۰:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
نخستین دوره آموزشی امداد هوایی جمعیت هلال احمر ویژه رابطین استان ها به میزبانی استان گلستان به مدت 8 روز با حضور رئیس سازمان امداد و نجات کشور برگزار خواهد شد.
آنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۷:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران گفت: جهت ارتقای توان عملیاتی هلال احمر استان تهران در این مراسم، 3 فروند بالگرد امداد هوایی سازمان امداد و نجات با همراهی تیم واکنش سریع هلال احمر استان تهران، آماده خدمات رسانی به شرکت کنندگان این مراسم خواهند بود.
معاونت امور استان ها   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۲:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، مدیرعامل جمعیت هلال احمر این استان در گفت و گوی ویژه خبری "صف اول" در شبکه استانی دنا با بیان اینکه مهمترین وظیفه این سازمان امداد و نجات است، گفت: مدیریت بحران ها، حوادث، ساماندهی خیرین و داوطلبان، آموزش همگانی و عمومی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۰۱:۲۱    
رئیس سازمان امداد و نجات کشور، خدمات اعضا و کارکنان هلال احمر در مراسم تشییع آیت الله رئیسی را بسیار شایسته و قابل تقدیر خواند.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۲۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
بابک محمودی رئیس سازمان امدادونجات هلال احمر کشور گفت: امیدواریم ریاست جمهوری آینده فردی باشد که بتواند مسائل مهم و اصلی را در حد امکان رفع کند. این دنیا، محل آرامش و قرار نیست و کسی در دنیا نباید فکر کند همه مشکلات آن رفع می شود ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۹:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مشهد- رییس سازمان امداد و نجات هلال احمر کشور گفت: شهید رییسی در هلال احمر بسیار پیگیر و قاطعانه به دنبال رفع مشکلات جمعیت هلال احمر کشور بود.