پنجشنبه ۱۳ آذرساعت ۱۸:۰۸Dec 2020 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان امداد و نجات»

باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۹:۴۰    
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر درباره امدادرسانی به حادثه دیدگان جنوب کشور، توضیحاتی داد.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۹:۲۲    
معاون سازمان امداد و نجات کشور: سیلاب در بیشتر مناطق استان خوزستان فروکش کرده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به آمادگی استان های معین برای خدمات رسانی به خانواده های متاثر از بارندگی در خوزستان، از امدادرسانی به هفت هزار و 563 نفر در سطح کشور در پی بارندگی های روزهای اخیر خبر داد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۰:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر اقدامات این سازمان برای امدادرسانی به هموطنان متاثر از سیل و آبگرفتگی در 8 استان کشور را تشریح کرد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۰:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد ونجات جمعیت هلال احمر با اعلام امدادرسانی به بیش از 7500 نفر درپی بارندگی های اخیر در هشت استان کشور، آخرین وضعیت خوزستان را نیز تشریح کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: توزیع امکانات و لوازم امدادی در بین مراکز هلال احمر با نگاه ویژه به خوزستان با توجه به حادثه خیز بودن آن انجام خواهد گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به 7 هزار و 563 نفر بر اثر حوادث جوی (سیل و آبگرفتگی) در 8 استان متاثر خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۷:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
اهواز-ایرنا- رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور گفت: خوزستان به هر میزان کمک و پشتیبانی برای امدادرسانی به خانواده های گرفتار در آبگرفتگی نیاز داشته باشد هلال احمر کشور آمادگی ارسال کمک ها را دارد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۴:۰۳    
معاون عملیات سازمان امداد و نجات هلال احمر، آخرین وضعیت امدادرسانی به مناطق سیل زده و کمک های امدادی به 8 استان کشور را تشریح کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
سازمان امداد و نجات کشور در گزارشی، مجموع امدادرسانی ها طی 4 روز گذشته در استان های سیل زده و درگیر برف و کولاک را تشریح کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان امداد ونجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به بیش از 4900 حادثه دیده در سیل و آبگرفتگی هشت استان کشور در چهار روز گذشته(دوشنبه) خبر داد و گفت: در این مدت 575 متاثر از سیل و آبگرفتگی اسکان اضطراری داده شدند.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۲۲:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران از تجهیز 30 پایگاه امدادونجات جاده ای برای خدمت رسانی به مردم در طرح امدادونجات زمستانه خبر داد. غلامعلی فخاری با اشاره به بارش زودهنگام برف و باران در مناطق مختلف استان افزود ...
ساعت24   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
ساعت 24 - جمعیت هلال احمر ایران اعلام کرده است که 8 استان ایران دچار سیل و آبگرفتگی شده است. به گفته مهدی ولی پور، رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر ایران، طی 72 ساعت اخیر این آبگرفتگی و سیل رخ داده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۹:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: در چهار روز گذشته 63 تیم علمیاتی در 13 استان به 1699 نفر متاثر از برف و کولاک امدادرسانی کردند.
برترین ها / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۹:۳۷   + ۱۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از آبگرفتگی و سیل در 8 استان طی 72 ساعت گذشته خبر داد. مهدی ولی پور درباره جزییات سیل و آبگرفتگی در سه روز گذشته گفت: طی 72 ساعت گذشته هشت استان درگیر سیل و آبگرفتگی بودند که در این راستا اقدامات امدادی در این مناطق انجام شد. ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۹:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
تهران (پانا) - معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به یک هزار و 912 نفر در 8 استان متاثر از سیل و آبگرفتگی 72 ساعت گذشته خبر داد. ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۸:۳۵   + ۲۹ سایت دیگر  
مهدی ولی پور در گفت وگو با میزان گفت:در 72 ساعت گذشته استان های ایلام، بوشهر، خوزستان، فارس، قزوین، کهگیلویه و بویراحمد، گلستان و لرستان، دچار سیل و آبگرفتگی شده اند. وی افزود: تاکنون 51شهر، روستا و مناطق عشایرنشین امداددریافت کرده اند. همچنین به 1912نفر خدمات ارائه شده است. ...
ندای گیلان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۲۲:۵۰    
مدیر عامل جمعیت هلال احمر گیلان از اختصاص سه خودروی کامیونت از سوی سازمان امداد و نجات کشور به این جمعیت در راستای ارائه خدمات بهتر به مردم خبر داد و افزود: این دستگاه ها در شرق، غرب و مرکز استان گیلان مستقر شده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۲۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
آستارا- مدیرعامل هلال احمر استان گیلان از اختصاص تجهیزات جدید امدادی از سوی سازمان امداد و نجات کشور به این جمعیت خبر داد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۷:۳۰    
مراسم اهدا 999 کپسول اکسیژن، 999 مانومتر، 2 هزار ماسک تتفسی و 999 پالس اکسیژن با عنوان اهدای نفس صبح امروز یکشنبه 9 آذر با حضور کریم همتی رییس جمعیت هلال احمر ایران در سازمان امداد و نجات برگزار شد.
تقریب   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۳:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
مراسم اهدای 999 کپسول اکسیژن از محل کمک های خیرین امروز یکشنبه (9 آذر) با حضور همتی، رئیس جمعیت هلال احمر در سازمان امداد و نجات برگزار شد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۲:۵۷   + ۳۰ سایت دیگر  
قاسم جان بابایی، معاون درمان وزارت بهداشت در مراسم اهدای نفس جمعیت هلال احمر که صبح امروز در سازمان امداد و نجات برگزار شد، اظهار کرد: در اواخر سال گذشته که با بیماری کرونا مواجه شدیم کمتر از یک الی دو هفته خیرین در تامین تجهیزات پزشکی بیمارستان و وسایل رفاهی به کمک ما آمدند. ...
موج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
مراسم اهدا 999 کپسول اکسیژن، 999 مانومتر، 2 هزار ماسک تتفسی و 999 پالس اکسیژن با عنوان اهدای نفس با حضور کریم همتی رییس جمعیت هلال احمر ایران در سازمان امداد و نجات برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۰:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: زلزله 4.6 ریشتری حوالی بستک در مرز استان های هرمزگان و فارس خسارت مالی و تلفات جانی نداشته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان امداد ونجات جمعیت هلال احمر از فعالیت 44 تیم عملیاتی برای امدادرسانی به 1176نفر از متاثرین و هموطنان گرفتار در برف و کولاک 72 ساعت گذشته خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۸:۴۳    
تهران - ایرنا - مدیر مرکز کنترل و هماهنگی عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از اعزام دو گروه ارزیاب اعزام سریع هلال احمر به منطقه زلزله زده بستک در استان مرز استان های هرمزگان و فارس خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به 1171 نفر در 29 محور کوهستانی 12 استان که درگیر برف و کولاک هستند، خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۲:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات گفت: در 72 ساعت گذشته به 1235 نفر در 174 عملیات امداد و نجات، امداد رسانی شده است.
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۹:۴۵    
مهدی ولی پور در گفت وگو با میزان گفت: طی 72ساعت گذشته 174 مورد ماموریت انجام شده که در مجموع به 1235 نفر امدادرسانی انجام شده است. وی افزود: 103 نفر نجات یافتند که 74 نفر به مراکز درمانی انتقال یافتند و42 نفر خدمات سرپایی دریافت کردند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۴:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به یکهزار و 44 نفر از هموطنان گرفتاردر برف و کولاک در 9 استان و 20 محور کوهستانی خبر داد.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۲۰:۴۵    
سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر و سازمان مدیریت بحران کشور از آمادگی کامل برای مقابله با وقوع احتمالی سیل و طغیان رودخانه ها خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان امداد ونجات جمعیت هلال احمر از پایان عملیات امدادرسانی به 9 استان آسیب دیده از حوادث جوی خبر داد و گفت: در هفته ای که گذشت به 941 نفر آسیب دیده از حوادث جوی با کمک 40 گروه عملیاتی امدادرسانی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۹:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با فرمانده هوانیروزِ ارتش دیدار کرد و مقدماتِ تفاهم نامه مشترک فراهم شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از ادامه و انجام عملیات امدادرسانی به آسیب دیدگان حوادث جوی در خوزستان (شهرستان مسجدسلیمان) خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۸:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون عملیات سازمان امداد و نجات هلال احمر در نشست سازمان دهی گروه های بازپیوند خانواده و داوطلبی در این سازمان، بر ضرورت تشکیل تیم های بین المللی امداد تاکید کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشورمان از امدادرسانی به بیش از 300 نفر در حوادث جوی دو روز گذشته در کشور خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات گفت: طی 48 ساعت گذشته 110 نفر در 9 استان کشور به دلیل جاری شدن سیل اسکان اضطراری یافته و مورد امدادرسانی قرار گرفته اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون عملیات سازمان امداد ونجات جمعیت هلال احمر، از امدادرسانی به 302 نفر از متاثرین در حوادث جوی طی 48 ساعت گذشته در 22 شهر، روستا، مناطق عشایر نشین و 2 محورهای کوهستانی 9 استان خبر داد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۹:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
محمد باقر محمدی معاون عملیات سازمان امداد و نجات در گفت وگو با خبرنگار سلامت خبرگزاری فارس اظهار داشت:در ساعت 6:10 دقیقه صبح طی حادثه جاده ای واژگونی اتوبوس در اصفهان،خمینی شهر-سه راهی لادر در محور خمینی شهر به اصفهان – روبه روی پارک جنگلی روی داد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۹:۰۶   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات هلال احمر از فوت 4 نفر بر اثر حادثه واژگونی یک دستگاه اتوبوس در صبح امروز خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۵:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون عملیات سازمان امداد ونجات جمعیت هلال احمر از نجات 164 مصدوم انواع حوادث طی 72 ساعت گذشته در سراسر کشور خبر داد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
محمد باقر محمدی در گفت وگو با میزان گفت: طی 72ساعت گذشته، 197 ماموریت توسط سازمان امدادونجات انجام شده است. وی افزود: در مجموع به 240 نفر امدادرسانی انجام شده و 164 نفر نجات یافته اند. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۰:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد ونجات کشور از امدادرسانی این سازمان به 240 نفر در حوادث 72 ساعت گذشته خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
سیصد و پنجاه نفر از اعضای سازمان جوانان جمعیت هلال احمر استان قم امروز با انجام مراسم تحلیف وارد سازمان امداد و نجات این جمعیت شدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۵:۰۵    
ایسنا/اصفهان معاون فنی و راه های روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان گفت: برای نخستین بار در کشور تیم های مدیریت عملیات سازمان امداد و نجات هلال احمر ...
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۰:۱۳    
معاون عملیات سازمان امداد و نجات و معاون جمعیت هلال احمر استان تهران جهت بررسی ظرفیت های عملیاتی و امدادی پایگاه حسن آباد به حوادث ترافیکی محور تهران قم از پایگاه حسن آباد بازدید کردند.