دوشنبه ۱۵ خردادساعت ۱۶:۴۴Jun 2023 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کلیبر»

ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۹:۳۶    
ایسنا/آذربایجان شرقی نماینده مردم کلیبر، خداآفرین و هوراند با بیان اینکه کلیبر از تمام ظرفیت های لازم جهت پیشرفت و توسعه پایدار برخوردار است، گفت: افتتاح خط تولید لوله های فلزی ترمز در کلیبر یک اتفاق بزرگ در توسعه صنعت خودرویی کشور است.
ایانا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۹:۲۵    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کلیبر از برگزاری کارگاه آموزشی اصول نگهداری درختان گردو پس از انجام عملیات تعویض تاج و پیوند زنی درختان کم بارده با ارقام پر بارده و مقاوم به سرمای دیررس بهاره خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۲:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
یک شرکت دانش بنیان در کلیبر خط تولید لوله های فلزی ترمز خودرو را که در انحصار چند کشور اروپایی بود، افتتاح کرد.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۱:۰۴    
همزمان با دهه کرامت(31 اردیبهشت تا 10 خرداد) یک خانوادۀ بزرگوار شهید و یک جانباز سرافراز در کلیبر توسط مسئولان این شهرستان تکریم شدند.
عصر خودرو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۶:۵۳    
عصر خودرو-همزمان با سالروز امام رضا در هلدینگ رایزکو شرکت هوراند پلاستیک در نقطه صفر مرزی خط لوله های فلزی ترمز افتتاح شد.
عصر خودرو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۵:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
عصر خودرو- همزمان با سالروز امام رضا در هلدینگ رایزکو شرکت هوراند پلاستیک در نقطه صفر مرزی خط لوله های فلزی ترمز افتتاح شد.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۳۴    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کلیبر گفت: خانواده های شهدا اسوه های صبر و مقاومت هستند و تکریم این قشر معزز جامعه در راستای زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا ضروری است.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۵۹    
به مناسبت سوم خرداد، سالروز فتح خرمشهر یک خانوادۀ بزرگوار شهید و یک جانباز سرافراز عملیات بیت المقدس در کلیبر توسط مسئولان این شهرستان تکریم شدند.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
دکتر اکبر رضایی در سفر یک روزه به شهرستان های کلیبر و اهر ضمن بازدید از زیرساخت های فنی ایستگاه رادیویی کلیبر و ایستگاه پرقدرت تلویزیونی و اف ام قزل قایا اهر، توانمندی ها و نیازمندی های فنی و مشکلات مربوط به کیفیت سیگنال این فرستنده ها را بررسی کرد. ...
ایثار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۸:۱۳    
همزمان با دهه کرامت و با حضور حاملان پرچم حرم امام رضا(ع)، منزل شهید والامقام آیت الله رضازاده در کلیبر میزبان این بیرق سبز و متبرکِ بارگاه ملکوتی ثامن الحجج شد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۹:۰۲    
ایرنا-مرحله نهایی لیگ برتر دراگون بوت زنان روز گذشته در دریاچه مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد. فارس-بارش های سیل آسا در قشلاقات شهرستان های اهر و کلیبر به خصوص روستاهای ، چولقشلاقی، ساری سولی، سوت توت در شهرستان اهر و قره قیه، دلاوران، شاملوی کوچک ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
بارش های سیل آسا در قشلاقات شهرستان های اهر و کلیبر به خصوص روستاهای ، چولقشلاقی، ساری سولی، سوت توت در شهرستان اهر و قره قیه، دلاوران، شاملوی کوچک، قره داغلو و چات قیه در شهرستان کلیبر موجب تخریب راه های عشایری، مزارع کشاورزی، منازل، آغل، انبارکاه و علوفه و تلف شدن احشام و ماکیان شد.
مدیرکل امور عشایر آذربایجان شرقی گفت: بارش سنگین باران و جاری شدن سیل خسارت زیادی به قشلاقات عشایری در شهرستان های اهر و کلیبر وارد کرد.
سازمان امور عشایر ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۰:۱۶    
مدیرکل امور عشایر آذربایجان شرقی گفت: در بارش برف اخیر در این استان 1300 راس دام عشایر در شهرستان های اهر، کلیبر و سراب تلف شدند.
مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای آذربایجان شرقی در جلسه بررسی مشکلات طرح های راه های روستایی شهرستان های خداآفرین، کلیبر و هوراند از تخصیص 25 درصد اعتبار راه های روستایی استان به این سه شهرستان خبر داد.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۰:۱۳    
روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران کلیبر به عنوان روابط عمومی فعال این شهرستان انتخاب و در حضور فرماندار کلیبر از کارشناس این واحد تجلیل شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۹:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
بارش های سیل آسا در قشلاقات شهرستان های اهر و کلیبر به خصوص روستاهای ، چولقشلاقی، ساری سولی، سوت توت در شهرستان اهر و قره قیه، دلاوران، شاملوی کوچک، قره داغلو و چات قیه در شهرستان کلیبر موجب تخریب راه های عشایری، مزارع کشاورزی، منازل، آغل، انبارکاه و علوفه و تلف شدن احشام و ماکیان شد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۰:۲۹    
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان اهر گفت: بارش باران و تگرگ در قسمت شرقی شهرستان اهر با محوریت اهر مشکین کلیبر و محور ورگهان که موجب جاری شدن سیل و قطع شدن راههای ارتباطی چندین روستا شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۲۳:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
کلیبر- 12 خانه در روستای شاملو کوچک و قرقیه آبش احمد شهرستان کلیبر بر اثر بارش شدید باران و وقوع سیلاب، دچار آب گرفتگی شدند.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۳:۴۲    
میز خدمت بنیاد شهید و امور ایثارگران کلیبر در راستای پاسخگویی و رسیدگی به درخواست های جامعه معزز ایثارگری در محل برگزاری نماز جمعه این شهر برپا شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۸:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
اهر- مدیرکل امور عشایر آذربایجان شرقی از تلف شدن 1300 رأس از احشام عشایر در پی بارش برف و برودت هوا در ییلاقات شهرستان های اهر، کلیبر و سراب خبر داد.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۷:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
نصر: مدیرکل امور عشایر آذربایجان شرقی از تلفات یکهزار و 300 رأس دام عشایر در شهرستان های اهر، کلیبر و سراب بر اثر بارش برف و برودت هوا خبر داد و گفت: بیشترین حجم خسارت در ییلاقات، مربوط به شهرستان اهر با یکهزار رأس دام، شهرستان کلیبر 200 رأس و شهرستان سراب با 100 راس تلفات دامی عشایر مواجه شدیم.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۹:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
به مناسبت 27 اردیبهشت، روز ارتباطات و روابط عمومی، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کلیبر از کارشناس روابط عمومی این بنیاد تقدیر و تجلیل کرد.
امام جمعه کلیبر در دیدار با مدیرکل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی را نیاز اصلی جامعه عنوان کرد و گفت: باید همه دستگاه های فرهنگی کشور برای ارتقای فرهنگ کتابخوانی تلاش کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۴:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
بارش برف در پنجاه و ششمین روز از بهار در ارتفاعات کلیبر، عشایر این منطقه را غافلگیر کرد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
تبریز- مسئول عقیدتی سیاسی سپاه کلیبر گفت: دشمنان ایران بالاخص آمریکا بیکار ننشسته و مدام در حال توطئه چینی و ضربه زدن به نظام اسلامی است.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۱:۱۲    
تبریز- به مناسبت هفته بسیج سازندگی و با همکاری دامپزشکی کلیبر 800راس دام سبک و سنگین در دور دست ترین روستای شهرستان در دهستان مشه پاره به همت گروه جهادی شهید لشگری در مقابل بیماری تب برفکی واکسینه شدند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۴:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم کلیبر، خداآفرین و هوراند در مجلس، ضمن اعلام خبر دستور مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی برای تامین تجهیزات درمانگاه عمومی کلیبر تاکید کرد که منابع انسانی مورد نیاز این مجموعه از طریق برگزاری آزمون محلی تعیین خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۴:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
تبریز- امام جمعه کلیبر گفت: ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی نیاز اصلی جامعه است و باید همه دستگاه های فرهنگی کشور برای ارتقای فرهنگ کتابخوانی تلاش کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهادکشاورزی شهرستان کلیبر از تحویل 58 دستگاه انواع ادوات کشاورزی به کشاورزان در این شهرستان خبر داد.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۱:۳۲    
رئیس بنیاد شهیدو امور ایثارگران کلیبر گفت: خانواده های معزز شهدا ولی نعمتان ما هستند و دیدار و مصاحبت با این عزیزان روحیه ایثار را تقویت می کند.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۰:۴۵    
حوزه/ جلسه هماهنگی و تشریح برنامه های ستاد اقامه نماز و گردشگری شهرستان کلیبر برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۰۹:۳۶    
تبریز- بمناسبت گرامیداشت هفته بسیج سازندگی و با همت گروه جهادی پایگاه شهید قلیپور یادواره خانگی در منزل شهیدان قلیپور و احمدی در روستای کلی قوزی از توابع بخش مرکزی کلیبر برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۰۹:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی شهردار کلیبر با اشاره به گردشگر پذیر بودن این شهر در ایام تعطیلات و مسافرت ها، گفت: علی رغم این ویژگی مهم اما این شهر از امکانات شایسته ای برای پذیرایی از مهمانان برخوردار نبوده و لازم است تا اعتبار ویژه گردشگری به کلیبر و سایر شهرهای گردشگر پذیر استان اختصاص یابد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۰۱:۲۷    
تبریز- رئیس شورای تحول محله در این آیین گفت: پایه و اساس یک جامعه به تعلیم و تربیت افراد آن جامعه بستگی دارد و معلم بعد از والدین مهم ترین نقش را در تعلیم و تربیت نونهالان یک اجتماع نقش ایفا می کند.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۸:۲۱    
یادواره شهدای روستای کلی قوزی کلیبر با محوریت بزرگداشت نام و خاطرۀ شهیدان والامقام یونس احمدی و محمد قلیپور تحت عنوان یادواره خانگی در این روستا برگزار شد.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۶:۴۱    
به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم(12 تا 18 اردیبهشت) و در گرامیداشت یاد و خاطره استاد شهید مطهری، همایش بزرگداشت مقام معلم در کلیبر برگزار شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۳:۳۸    
جلسه هیئت و امناء حرم مطهر شهدای گمنام شهرستان های کلیبر و خداآفرین با حضور دریادار دوم رضا عباسی مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان در آن شهرستان ها برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۰۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
تبریز- مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه کلیبر گفت: دشمن به دنبال دگرگونی و استحاله هویت جمهوری اسلامی است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۷:۰۵    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، حجت الاسلام والمسلمین علی پوررادی در آیین نکو داشت معلم منطقه خداآفرین و عشایر کلیبر با بیان اینکه همه مدیون معلم هستیم و هرچه داریم از محبت های معلمان است ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۰۱:۲۰    
تبریز- فرمانده سپاه کلیبر با تبریک سالروز تاسیس بسیج سازندگی، از اجرای بالغ بر 60 برنامه همزمان با هفته بسیج سازندگی در این شهرستان خبر داد.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۳:۵۱    
شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت کلیبر با حضور مشاور استاندار در امور ایثارگران تشکیل جلسه داد.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۳:۴۳    
دو عضو معزّز جامعۀ ایثارگری کلیبر در جریان سفر مشاور امور ایثارگران استاندار آذربایجان شرقی به این شهرستان مورد تجلیل قرار گرفتند.