جمعه ۰۸ اسفندساعت ۰۱:۲۵Feb 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اورژانس هوایی»

گلستان ما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۷:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس درمانگاه نیروی هوایی شهر آباد ارتش گفت: اورژانس هوایی به کمک مردم گلیداغ خواهد آمد.
هزار ماسوله   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
یک مادر باردار اهل شهرستان به مراکز درمانی مرکز استان با بالگرد مرکز اورژانس هوایی اعزام شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی نیشابور گفت: اورژانس هوایی نیشابور برای خدمت رسانی بهتر، به 17 پد فرود دیگر در مناطق مختلف شهرستان نیشابور نیاز دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۰۵    
بیمار آستارایی با اورژانس هوایی به بیمارستان حشمت رشت منتقل شد.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۹:۴۸    
دکتر فرید بصیری مقدم گفت: برای اقدامات درمانی و تنظیم بیمار به دلیل عدم جلوگیری از اتفاق ناگواری بصورت اورژانسی با بالگرد به رشت اعزام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
زن 38 ساله آستارایی به علت بیماری قلبی مزمن با اورژانس هوایی به بیمارستان حشمت رشت منتقل شد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۶:۱۴    
سخنگوی اورژانس اصفهان از ماموریت هوایی برای انتقال 2 مصدوم که جوان و از اتباع خارجی بودند به بیمارستان الزهرا اصفهان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۲:۲۶    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: انتظاری که از همکارانمان در اورژانس استان، مراکز عملیاتی و ستادی داریم آن است که در کمترین زمان ممکن به بیمار خدمات مورد نیاز را ارائه و آن را به مراکز درمانی و بیمارستان ها انتقال دهند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۷:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز از اضافه شدن یک فروند بالگرد پیشرفته به ظرفیت اورژانس هوایی استان خبر داد و گفت: سومین فروند بالگرد اورژانس هوایی استان تامین شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۶:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از تامین یک فروند بالگرد به منظور افزایش ظرفیت اورژانس هوایی استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۶:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه اورژانس هوایی مجهز به یک فروند بالگرد آلوئت در بهبهان راه اندازی شد .
اتحاد خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۷:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
اتحاد خبر: یک مورد سوختگی به دلیل انفجار کپسول گاز در روستای فاریاب بخش بوشکان به مرکز پیام اورژانس 115 شهرستان دشتستان حوالی ساعت 09:45 مورخه 1 اسفند 99 اعلام گردید که سریعا اورژانس 115 شهر کلمه به محل اعزام گردید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۸:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرفرودگاه شهدای ایلام گفت: جعبه سیاه بالگرد اورژانس هوایی استان برای بازخوانی دقیق علت حادثه سقوط، به کشور آلمان یا فرانسه ارسال می شود.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۱:۰۷    
از نیمه اردیبهشت امسال تاکنون اورژانس هوایی گچساران به دلیل بدهی علوم پزشکی یاسوج به شرکت هلیکوپتری ایران تعطیل شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۵:۴۶    
رئیس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی از انتقال مادر باردار از درمانگاه یکه سعود به بیمارستان بنت الهدی بجنورد توسط اورژانس هوایی خبر داد.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۳:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
حوادث رکنا :بر اثر ریزش معدن در بجستان 2 کارگر و معدنچی آسیب دیدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۳:۲۱    
رئیس اورژانس کرمان گفت:دختر 11 ساله راوری با اورژانس هوایی به بیمارستان افضلی پور کرمان منتقل شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۱:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- فرماندار تایباد گفت: "پایگاه اورژانس هوایی" با توجه به فعالیت گسترده و انبوه ناوگان حمل و نقل ترانزیت، صادرات و واردات در پایانه مرزی دوغارون و همچنین رفت و آمد سالانه افزون بر یک میلیون مسافر از طریق این گذرگاه مرزی در این منطقه تاسیس و بکار گرفته می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۲۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار تایباد گفت: طبق پیگیری های استاندار خراسان رضوی، مجوز راه اندازی اورژانس هوایی در مرز دوغارون از سازمان اورژانس کشور گرفته شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۹:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
گناباد- ایرنا- رییس اورژانس پیش بیمارستانی و حوادث دانشگاه علوم پزشکی گناباد در استان خراسان رضوی گفت: 2 مصدوم حادثه ریزش معدن در روستای آهنگ بجستان عصر دوشنبه توسط بالگرد اورژانس هوایی به بیمارستان علامه بهلول گنابادی انتقال یافتند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۲۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
بالگرد امدادی اورژانس استان چهارمحال و بختیاری برای نجات جان مادر باردار به پرواز درآمد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۲۰:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - علل سقوط بالگرد اورژانس هوایی ایلام که عصر امروز شنبه و هنگام برخاستن از زمین دچار حادثه شد، در دست بررسی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۷:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
اورژانس هوایی گناباد که به تایباد اعزام شده بود، دقایقی پیش در ورزشگاه آزادی این شهرستان فرود اضطراری داشت.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۹:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
اورژانس هوایی همدان از مرداد ماه سال 1393 راه اندازی شد. یک فروند بالگرد Bell 214 متعلق به هوانیروز ارتش در اورژانس هوایی همدان خدمت رسانی میکند.
شفا آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۴:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
در حال حاضر اورژانس هوایی دارای 47 فروند بالگرد در سراسر کشور است و در آینده ای نزدیک دو فروند بالگرد دیگر به این ناوگان اضافه خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۵:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- فرمانده پایگاه هوانیروز کرمانشاه از انتقال کودک 2 ساله ثلاث باباجانی به بیمارستان امام رضا(ع) کرمانشاه توسط اورژانس هوایی این پایگاه خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان-ایرنا- پد ( محل استقرار) بالگرد مرکز فوریت های پزشکی روز سه شنبه در آیینی همزمان با گرامیداشت دهه فجر در شهرستان نایین به بهره برداری رسید.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۹:۵۴    
رییس مرکز اورژانس و فوریت های پزشکی استان البرز از ساخت پایگاه اورژانس هوایی مستقل در استان البرز خبرداد و گفت: در سال جاری 11 پایگاه جدید در استان فعال شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۷:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
شاهرود- ایرنا- پایگاه اورژانس هوایی شاهرود با شعاع خدماتی 230 کیلومتری و دارا بودن کارنامه قابل قبول در تعداد پرواز، نقش تاثیرگذاری در ارائه خدمات فوریتی پزشکی به مردم شرق استان سمنان و زائران مشهد مقدس دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۷:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- گسترش خدمات اورژانس هوایی در نقاط مختلف کشور از جمله خراسان رضوی از دستاوردهای مهم و اقدامات ویژه دولت تدبیر و امید ظرف هشت سال اخیر بوده که علاوه بر ارتقا سطح سلامت شهروندان ایرانی، افزایش امید به زندگی را برای حادثه دیدگان در مناطق محروم، دور و سخت گذر سبب شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۵:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
مراسم کلنگ زنی اورژانس هوایی و زمینی گلستان در شهر دلند و با حضور استاندار گلستان و نماینده مردم رامیان و آزادشهر در مجلس برگزار شد.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۵:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: مهرداد بابایی از نجات دو کوهنورد از ارتفاعات 12 هزار پایی پس از پنج روز توسط تیم اورژانس هوایی استان البرز خبر داد. وی بیان کرد: امروز درخواست نجات یک خانم و یک آقا که از پنج روز قبل به ارتفاعات البرز صعود کرده بودند اما به علت شرایط جوی در ارتفاعات قله ناز جاده چالوس در برف گیر ...
رویداد 24   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
صحبت های تکنیسین اورژانس هوایی که برای نجات جان مادر باردار زانو زد را در این ویدئو می بینید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۹:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان اورژانس با بیان اینکه درسال گذشته اورژانس هوایی بیش از 34 هزار نفر از مصدومان را نجات داده و 65 درصد از مصدومان را به بیمارستان ها منتقل کرده است، گفت: عملیات اورژانس هوایی تاکنون بسیار موفقیت آمیز بوده و همکاران ما به خوبی کار امدادرسانی را در شرایط سخت انجام داده اند.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۲:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
می خندیم اما خوشحال نیستیم، باهم هستیم ولی لذت نمی بریم، زنده هستیم ولی زندگی نمی کنیم و همه اینها به خاطر شرایط سخت این سال هاست.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۲:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
مسئول اورژانس هوایی استان مرکزی گفت: سرعت، کیفیت و امنیت، 3 فاکتور مهم اورژانس هوایی است.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۰۷:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
خراسان: روز گذشته فیلمی در شبکه های اجتماعی دست به دست شد که تماشای آن خیلی ها را به وجد آورد و موجب غرورشان شد. فیلمی که در آن محبت، ایثار، مهربانی و ... موج می زد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۲۲:۱۰    
اقدام جالب تکنسین اورژانس هوایی برای نجات جان مادر باردار در کهگیلویه و بویراحمد توجه کاربران فضای مجازی را به خود جلب کرد.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۳:۲۳    
خانم بارداری در یکی از مناطق اطراف یاسوج نمی تواند سوار هلیکوپتر امدادی بشود، مامور اورژانس هوایی زانو میزند تا این مادر بتواند از هلیکوپتر بالا برود و سوار بشود.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۲:۵۹    
به گزارش مشرق، کانال تلگرامی هاون مدیا نوشت: خانم بارداری در یکی از مناطق اطراف یاسوج نمیتونه سوار هلیکوپتر امدادی بشه، مامور اورژانس هوایی زانو میزنه تا این مادر بتونه بالا بره و سوار بشه ...
برترین ها / جویا خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۰۹:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
فرارو: بالگرد اورژانس 115 یاسوج، مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد برای نجات جان مادر باردار به منطقه محروم سیلاب کلوار این استان اعزام شد. نیروی اورژانس هوایی یاسوج زانو میزند تا مادر بارداری که نمی تواند سوار هلیکوپتر شود، سوار شود.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۴:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
اقدام جالب تکنسین اورژانس هوایی برای نجات جان مادر باردار در کهگیلویه و بویراحمد توجه کاربران فضای مجازی را به خود جلب کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۴:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
با پرواز یک بالگرد ارتش جان یک کودک که بر اثر سقوط از ارتفاع به شدت مصدم شده بود نجات داده شد
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۲۳:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد بالگرد اورژانس 115 یاسوج، مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد برای نجات جان مادر باردار به منطقه محروم سیلاب کلوار این استان اعزام شد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
فارس- همزمان با دهه مبارک فجر سایت اورژانس هوایی داراب به بهره برداری رسید.