جمعه ۰۹ آبانساعت ۰۲:۳۷Oct 2020 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اورژانس هوایی»

خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۴:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: اورژانس 115 به مادر باردار دیشموکی که دچار سوختگی شده بود امدادرسانی کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۲۰:۲۱    
اورژانس هوایی قزوین برای نجات جان یک بیمار در رازمیان به پرواز در آمد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۷:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
اورژانس هوایی برای نجات جان خانمی 62 ساله به پرواز درآمد
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۳۵    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود گفت: میانگین کشوری برای هر یک هزار و 200 نفر جمعیت، یک واحد خانه بهداشت است؛ اما در حوزه این دانشگاه، به ازای هر 900 نفر روستایی، یک خانه بهداشتی فعال شده است.
برترین ها / تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۶:۴۵   + ۲۵ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: سخنگوی سازمان اورژانس کشور از وقوع زلزله در مرز قزوین و همدان خبر داد و گفت: این حادثه تنها یک مصدوم داشت که آن هم در حین فرار دچار آسیب شده بود. مجتبی خالدی سخنگوی اورژانس کشور از وقوع زلزله در مرز قزوین و همدان به عمق 10 کیلومتری در ساعت 15:04 امروز خبر داد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
ماموران اورژانس هوایی مازندران زخمی حادثه سقوط از بلندی را با بالگرد اورژانس به مرکز درمانی منتقل کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۹:۰۶    
فرماندار بافق گفت: آمادگی داریم تا با همکاری سازمان اورژانس استان زمینه ایجاد اورژانس هوایی را در شهرستان فراهم کنیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۶:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- رئیس اورژانس و فوریت های پزشکی دشتستان گفت: بیمار بدحال روستایی که در مناطق صعب العبور باغ تاج ارم دشتستان زندگی می کند توسط بالگرد اورژانس هوایی 115 استان بوشهر به بیمارستان شهید گنجی برازجان منتقل شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
ساری- رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی مازندران با اشاره به دهمین سالگرد تاسیس اولین اورژانس هوایی در استان گفت: طی بازه زمانی 10 ساله 300 مامویت پزشکی انجام شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۷:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
تبریز- رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیرحوادث دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: طی 427 سورت پرواز از پایگاه های اورژانس تبریز و میانه خدمات فوریت پزشکی به 586 مصدوم و بیمار ارائه شده است.
روز پلاس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
قلب یک مرد 21 ساله مشهدی که بر اثر تشنج دچار مرگ مغزی شده بود، اهدا شد.چندی پیش مرد 21 ساله مشهدی بر اثر تشنج دچار مرگ مغزی شد. 24 مهر سال جاری، قلب این فرد از طریق اورژانس هوایی به بیمارستان شهید رجایی منتقل و پیوند زده شد. در جریان این فرآیند عکسی از انتقال قلب را می بینیم.
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش سپید، مهدی شادنوش افزود: با یاری خداوند متعال و با همکاری تیم های پیوند و واحدهای فراهم آوری دانشگاه های علوم پزشکی مشهد، ایران، سازمان اورژانس کشور و اورژانس هوایی عملیات انتقال هوایی و پیوند اعضا با موفقیت صورت گرفت. ...
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۰:۰۷    
خلیج فارس: نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس با بیان اینکه استقرار اورژانس هوایی در خارگ ضروری است گفت:باید زمینه انتقال آبرومندانه بیماران به مرکز استان را فراهم کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مسوول واحد فراهم آوری اعضای پیوندی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: برای نخستین بار در کشور قلب اهدایی یک جوان مرگ مغزی با اورژانس هوایی در زمان طلایی کمتر از چهار ساعت به تهران منتقل و با موفقیت پیوند زده شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
اورژانس هوایی یاسوج اواخر سال 95 مستقر شد و تاکنون به بیش از یک هزار نفر خدمات ارائه کرده که از جمله آن می توان به انتقال مادران باردار در مناطق صعب العبور اشاره کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
اورژانس هوایی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان که توسط بالگردهای سپاه صورت می گیرد، جان کودک 4 ساله لارکی را نجات داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی اورژانس 115 قم از به پرواز درآمدن بالگرد اورژانس قم به مقصد ساوه برای انتقال مصدوم بدحال به تهران خبر داد.
خارگ نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۰:۲۸    
خارگ نیوز: اعزام نوزاد خارگی با بالگرد اورژانس هوایی به بوشهر صورت گرفت.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۹:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
قلب یک مرد 21 ساله مشهدی که بر اثر تشنج دچار مرگ مغزی شده بود، امروز از طریق اورژانس هوایی به تهران منتقل شد تا در بیمارستان شهید رجایی به یک خانم 30 ساله پیوند زده شود ...
فکر شهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۸:۵۳    
فکرشهر: مردم جزیره خارگ همچنان دلخوش به وعده های مسئولان برای حضور اورژانس هوایی هستند ولی این وعده ها همچنان باقی مانده است و عملی در این زمینه دیده نمی شود. ...
شورا آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
شهردار منطقه 19 تهران از افزایش خدمات اورژانس هوایی در جنوب پایتخت خبر داد. به گزارش شوراآنلاین، علی توکلی شهردار منطقه 19 تهران درباره توسعه خدمات اورژانس هوایی در جنوب تهران اظهارداشت ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۰۰   + ۱۷ سایت دیگر  
شهردار منطقه 19 تهران از افزایش خدمات اورژانس هوایی در جنوب پایتخت خبر داد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۰:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
شهردار منطقه19 از جانمایی سومین پد بالگرد در این بخش از پایتخت با هدف بهره برداری از اورژانس هوایی کشور در مسیر شمال به جنوب بزرگراه خلیج فارس خبر داد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۸:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس با بیان اینکه استقرار اورژانس هوایی در خارگ ضروری است گفت:باید زمینه انتقال آبرومندانه بیماران به مرکز استان را فراهم کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ابتدای تاسیس اورژانس هوایی تاکنون در 850 ماموریت به بیش از یک هزار نفر خدمت ارائه شده است.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۰:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
مجتبی خالدی سخنگوی سازمان اورژانس کشور در گفت وگو با خبرنگار حوادث گروه اجتماعی خبرگزاری آنا با اعلام خبر وقوع آتش سوزی در کارخانه ایزوگام سازی در منطقه اشتهارد گفت: در این حادثه 6 نفر مصدوم شده و اورژانس هوایی و 2 دستگاه آمبولانس برای کمک رسانی به مصدومان عازم منطقه شدند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۰:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
میامی- انتقال بانوی باردار کالپوشی به بیمارستان توسط بالگرد اورژانس هوایی بیمارستان امام حسین(ع) شاهرود سبب نجات جان وی و نوزادش شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مرد 53 ساله که به علت بیماری قلبی در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان شهید بهشتی آستارا بستری بود، توسط بالگرد اورژانس هوایی گیلان با موفقیت به رشت انتقال یافت.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۸:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
در پانزدهمین ماموریت بالگرد اورژانس هوایی گیلان، مرد 53 ساله از بیمارستان شهید بهشتی آستارا با موفقیت به مرکز آموزشی درمانی حشمت رشت انتقال یافت.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۸:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
پیمان صابریان در گفتگو با خبرنگار تازه ترین ها در خصوص حادثه واژگونی یک دستگاه مینی بوس در محور بومهن- تهران اظهار داشت: این حادثه صبح شنبه و در حوالی جاجرود رخ داد، که بلافاصله پس از اطلاع به اورژانس دو فروند بالگرد اورژانس هوایی و پنج آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
همدان - رئیس اورژانس پیش بیمارستانی همدان گفت: اورژانس هوایی استان همدان تاکنون 384 مأموریت را به ثمر رسانده و در این مأموریت ها 500 بیمار را جابجا کرده است.
بازتاب   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۶:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
پیمان صابریان عصر شنبه در این باره به ایرنا گفت: یک دستگاه مینی بوس خط بومهن- تهران در حوالی جاجرود امروز- شنبه بدلایل نامشخص دچار واژگونی شد که با توجه به وضعیت خطرناک مصدومان این تصادف 2 فروند بالگرد اورژانس هوایی به همراه 5 دستگاه آمبولانس به محل این سانحه رانندگی اعزام شدند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۴:۴۲    
شاهرود - ایرنا - معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شاهرود گفت: حضور به موقع کارشناسان اورژانس با انجام اقدام های نخستین امدادی، جان یک بیمار قلبی را در فرومد میامی نجات داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۹:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
واژگونی یک دستگاه خودروی سواری پژو در اتوبان تهران به قم اورژانس هوایی 115 قم را به پرواز درآورد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۷:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استانها-امروزه اهمیت خدمات پزشکی اورژانس هوایی در مدیریت زمان در حوادث و انتقال مصدومان به مراکز درمانی بیش از پیش روشن شده است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۳:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
ضرورت فعالیت پایگاه امدادهوایی برای مسئولان استان یزد با فعال شدن اورژانس هوایی یزد ثابت شده است اما اینکه آشیانه بدون استفاده مانده باشد جای سوال دارد؟
کاشف اسرار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۸:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
کاشف اسرار-مدیر مرکز حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی گیلان از انجام بیش از 24 هزار و 748 ماموریت اورژانس 115 از ابتدای تیر ماه سال جاری تا روز گذشته خبر داد . ...
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
پد بالگرد اورژانس هوایی در روستای کلان از توابع دهستان لواسان بزرگ در زمینی به مساحت 6 هزار متر مربع جانمایی و امروز (سه شنبه) با حضور جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی کلنگ زنی شد.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۹:۲۲    
رئیس مرکز فوریت های پزشکی ایلام از انجام 137 ماموریت توسط اورژانس هوایی استان ایلام در شش ماهه نخست سال جاری خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل مجمع خیرین سلامت چهارمحال و بختیاری گفت: احداث 5 پایگاه اورژانس و پد اورژانس هوایی در دستور کار این مجمع قرار گرفت.
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۲۰:۳۰    
علی جدی نماینده مردم شیروان در حاشیه بازدید از شرکت هلیکوپتری ایران با اشاره به برخی مشکلات و معضلات بخش های خصوصی گفت: تجربه به ما نشان داده که هر جا بخش خصوصی وارده شده و دخالت های دولت کمتر شده است موفقیت بیشتری کسب کردیم. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۷:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا-رییس اورژانس هوایی کشور گفت: در قالب برنامه توسعه پایگاه های اورژانس هوایی، مقرر شده ظرف سه سال آینده، 30 پایگاه به اورژانس هوایی کشور اضافه شود و شمار آنها به 75 پایگاه هوایی استاندارد افزایش یابد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۴:۱۳    
وضعیت پوشش امداد هوایی کازرون با حضور رئیس اورژانس هوایی کشور مورد بررسی قرار گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
یک بیمار تصادفی برای ادامه درمان با بالگرد اورژانس هوایی از ماسال به بیمارستان پورسینای رشت منتقل شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۰:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان گفت: توسعه زیرساخت های اورژانس هوایی موجب ارتقا شاخص های امدادی در کردستان می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۹:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مسوول روابط عمومی مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: اورژانس هوایی در این استان ظرف نیمه نخست امسال تاکنون با استفاده از بالگرد کار امدادرسانی فوری و موثر را به 30 مجروح انجام داده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: نخستین کارگاه آموزشی اورژانس هوایی (پایه) در خراسان شمالی برگزار شد.
راه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۰۰:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی کهگیلویه وبویراحمد از نجات بیمار قلبی و انتقال ان از درمانگاه درمانی پاتاوه به مرکز درمانی یاسوج با اورژانس هوایی خبرداد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیر شبکه بهداشت و درمان بیجار از اعزام یک بیمار بد حال با بالگرد اورژانس هوایی به سنندج خبر داد و گفت: به علت وضعیت جسمی این فرد، امکان انتقال با آمبولانس و زمینی ممکن نبود.