جمعه ۰۸ اسفندساعت ۱۹:۴۵Feb 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صعب العبور»

خبرگزاری مهر   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ایذه- بخشدار سوسن از توابع شهرستان ایذه از انجام 6 ساعت پیاده روی از سوی کارکنان این مرکز در مناطق صعب العبور برای انتقال بیمار بیهوش شده به بیمارستان خبر داد.
وجود یک گردنه صعب العبور در ریگان مانع خدمات رسانی به اهالی مناطق محروم این شهرستان شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۸:۳۱    
گروه استان ها- سیستان و بلوچستان به گواه آمار رسمی پایین ترین شاخص دسترسی به بزرگراه و راه اصلی را دارد به نحوی که در منطقه بلوچستان در جنوب این استان، عمده روستاها راه دسترسی مناسب ندارند و بخش مهمی از آن ها هم راه صعب العبور و کوهستانی دارند.
خبرگزاری پلیس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۲۵    
گروه استان ها- کرمان-جانشین فرمانده انتظامی استان از زمین گیر شدن 2 قاچاقچی و کشف 120 کیلو و 600 گرم تریاک دریکی از مناطق بیابانی و صعب العبور شهر "جوپار" خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
به همت یک خیر، پمپ خورشیدی در منطقه عشایری صعب العبور کَنتان زرآباد سیستان و بلوچستان نصب و با انجام عملیات آبرسانی، اهالی محروم این روستا از نعمت آب آشامیدنی برخوردار شدند.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۷:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
خراسان: تصویری از محل گذر دانش آموزان در کوهستان جلزاب، میانکوی شرقی لرستان منتشر شد که نشان می داد هنوز دانش آموزانی هستند که برای رسیدن به مدرسه از مسیرهای صعب العبور و خطرناک عبور می کنند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
به همت یک خیر، پمپ خورشیدی در منطقه عشایری صعب العبور کَنتان زرآباد سیستان و بلوچستان نصب و با انجام عملیات آبرسانی، اهالی محروم این روستا از نعمت آب آشامیدنی برخوردار شدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۶:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور با بیان اینکه خیرین از سال 96 تا کنون بیش از 5800 میلیارد تومان مشارکت کردند که در سال 99 به بیش از 2500 میلیارد تومان افزایش یافته است گفت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۳۱    
جامعه پزشکی و بسیج ورزشکاران تنکابن در این روز های سخت کرونایی به یاری مردم روستای یوج این شهرستان شتافتند.
شرکت توانیر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان گفت: با تلاش شبانه روزی و با تعویض بیش از 50 اصله تیر و چهار دستگاه ترانسفورماتور، برق تمام روستاها و مناطق صعب العبور شهرستان ملایر وصل شد. ...
خبرگزاری پلیس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۲۱    
گروه استان ها-کرمان-فرمانده انتظامی استان از کشف107کیلو و800گرم حشیش و 2 کیلو شیشه از یک دستگاه خودروی عبوری از نقاط صعب العبور محدوده شهرستان"فاریاب"خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۰:۱۴    
ایسنا/کرمان سرپرست اورژانس بم گفت: عملیات نجات جان کوهنورد توسط پرسنل اورژانس 115 و هلال احمر در روستای صعب العبور پایتوم پس از 9 ساعت تلاش با موفقیت به پایان رسید.
نشست مشترک رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور با روسای جامعه خیرین مدرسه ساز و سازمان های بسیج دانش آموزی و بسیج جامعه زنان کشور در خصوص توسعه مشارکت در مدرسه سازی و بهره مندی از ظرفیت های متقابل برگزار شد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۰۸    
حدادی گفت: قسمتی از مسیر اصلی خط انتقال نفت مارون اصفهان در بخش میانکوه که بخاطر صعب العبور بودن آن نقطه توسط شرکت مذکور پاک سازی نشده و با بارندگی اخیر آلودگی ها به سفره های آب زیر زمینی نفوذ کردند.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت هلیکوپتری اظهار کرد که اکنون 19 موتور هلیکوپتر در دست تعمیر است که با اورهال آن ها 28 هزار و 500 ساعت به عمر ناوگان افزوده شده و در نتیجه حدود 27 میلیارد و 777 میلیون تومان صرفه اقتصادی ایجاد خواهد شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۷:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
جانشین سپاه ثارالله کرمان در حاشیه افتتاحیه پروژها در گفت وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: 12 پروژه با همکاری دستگاه های مختلف در قالب خدمات رسانی به 4 روستای محروم منطقه انجام شد.
کیهان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۲۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور امنیتی و انتظامی استانداری ایلام گفت: 21 هزار و 281هکتار از مناطق آلوده به مین در ایلام، هنوز کاملا پاکسازی نشده اند. جوهر نادری، علت عدم پاکسازی مناطق باقیمانده به مین را صعب العبور بودن مناطق عنوان کرد و گفت: میزان اراضی باقیمانده در شرایط صعب العبور، پرشیب، پرتگاه ها ...
رکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: به دلیل صعب العبور بودن مناطق سی سخت ممکن است زلزله دیشب تلفات انسانی داشته باشد.
خبرگزاری پلیس   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۰:۰۲    
گروه استان ها-کرمان- جانشین فرمانده انتظامی استان از توقیف یک خودروی پراید حامل80 کیلو حشیش در نقاط صعب العبور محدوده بخش"صوغان" شهرستان ارزوئیه خبر داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۲:۴۵   + ۳۱ سایت دیگر  
اگر کولبری د ر سال های نه چند ان د ور تنها مختص مرد ان بود، اما شواهد نشان می د هد، امروزه زنان زیاد ی به ناچار رزق و روزی خود را از این راه تحصیل می کنند و پا به پای مرد ان، ساعت ها پیاد ه روی طاقت فرسا همراه با مخاطرات فراوان را د ر ارتفاعات صعب العبور به جان می خرند ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۳:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
در جریان رزمایش اخیر نیروی زمینی سپاه، نسل جدیدی از پرنده های بدون سرنشین این نیرو رونمایی شد که با استفاده از سلاح های خاص می توانند انواع تهدیدات را به سرعت در مناطق صعب العبور شناسایی و منهدم کنند.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۳:۲۱    
از صبح امروز آتش سوزی درمنطقه نهر رودبار واقع در منطقه حفاظت شده البرز مرکزی کجور(نوشهر) آغاز شده و همچنان ادامه دارد.
عصر اترک   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
پروژه برق رسانی به 6 روستای صعب العبور و بدون برق استان در هفته 41 آیین پویش # هر هفته_الف_ب_ ایران با حضور ویدیو کنفرانسی وزیر نیرو ، به بهره برداری رسید.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۲:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
بجنورد- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی از برق رسانی به شش روستای صعب العبور استان بااعتبار سه میلیارد و 500 میلیون تومان خبر داد.
راهبردنامه   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۲۱:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
امین امینیان روز دوشنبه در میز خدمت روستای آتش بیگ بخش نظرکهریزی هشترود گفت: با توجه به صعب العبور بودن بیشتر راههای روستایی سهند آباد و سردسیر بودن این مناطق که در فصل زمستان با مشکل سوخت مواجه بودند تمام تلاش خود را کرده ایم تا در خرداد سال 1400 تمامی روستاهای این منطقه از گاز بهره [...]
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۳:۲۸    
مهرافزون معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش بروجرد ، آقای صارمی معاونت آموزش ابتدایی ، آقای خسروی کارشناس جمعدار اموال و آقای گنجی راهبر آموزشی از دبستان روستای دره بیداد جهت بررسی نحوه ی حضور و وضعیت دانش آموزان در کلاس های درس مجازی و حضور در کلاس فیزیکی با شرایط تعداد جمعیت دانش آموز بازدید به ...
فرارو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
هیوندای ماشینی آزمایشی ساخته که می تواند به راحتی در مناطق دور افتاده و صعب العبور حرکت کند. این ماشین که نامش تایگر است، روی هر چرخ بازو هایی دارد که در صورت نیاز باز شده و به ماشین کمک می کند تا با راه رفتن از موانع عبور کند. ...
هانا خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۷:۴۹    
"خیابان های کم عرض پاوه یک نقش ترانزیتی و بین شهری بسیار مهم را هم عهده دار هستند. این شهر در مسیر ارتباطی نوسود و نودشه به کرمانشاه و دیگر نقاط کشور قرار دارد و همچنین تنها معبر عبور کامیون های حمل کالا برای مرز رسمی شوشمی محسوب می شود."
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۰:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
اورژانس هوایی همدان از مرداد ماه سال 1393 راه اندازی شد. یک فروند بالگرد Bell 214 متعلق به هوانیروز ارتش در اورژانس هوایی همدان خدمت رسانی میکند. سه نفر گروه پرواز و دو نفرگروه پزشکی در این پروازها حضور دارند ...
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه گلستان با فرمانده سپاه نینوای استان دیدار کرد.عیسی افتخاری، مدیر منطقه ضمن ارایه گزارشی از عملکرد شرکت در زمینه تامین و توزیع فراورده های نفتی ...
برترین ها / سلام نو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۵:۱۱   + ۱۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: رییس منابع طبیعی رامسر از وقوع آتش سوزی در منطقه جنگلی روستای واچکلایه در محور جواهرده این شهرستان خبر داد و از آن به عنوان دومین آتش سوزی طی 24 ساعت گذشته یاد کرد. ...
با افتتاح سایت تلفن همراه جاده ای ایرانسل در گردنۀ مهم و حادثه خیز گیان شهرستان تفرش، این منطقه از حالت نقطۀ کور ارتباطی خارج شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۲۳:۱۲    
همزمان با دهه مبار فجر اعزام تیم پزشکی بسیج جامعه پزشکی شهرستان دره شهر به مناطق عشایر ی وصعب العبور لودر وتخت نرم ماژین انجام گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۰:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور گفت: اگر جامعه دانشگاهی کشور پیشنهادی مناسب تر از کانکس برای مناطق عشایری، کوچ رو، صعب العبور و با جمعیت دانش آموزی کم ( بین سه تا ده نفر ) دارند ارائه کنند، از آن استقبال می کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۵:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
استاندار البرز گفت: البرز در گازرسانی به روستاهای صعب العبور نیز بسیار خوب عمل کرده و انتظار می رود با این روند تا پایان سال 1400 تمامی روستاهای البرز از نعمت گاز برخوردار شوند.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۴:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه حوادث: فرماندار رضوانشهر گفت: آتش سوزی در جنگل های منطقه کوهستانی رینه و آق مسجد این شهرستان تحت کنترل نیروهای ستاد مدیریت بحران می باشد و تاکنون یک نفر مصدوم داشته است ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۳:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
مسجدسلیمان- سرپرست مرکز بهداشت مسجدسلیمان از انجام حدود یک ساعت پیاده روی از سوی کارکنان این مرکز در مناطق صعب العبور این شهرستان برای نجات مادر باردار خبر داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: پیش بینی می شود که پروژه گازرسانی به روستاهای البرز تا پایان سال 1400 به اتمام برسد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۶:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
سکوت اولین پیامی است که سرما و زمستان با خود دارد. وقتی در زمستان به دل طبیعت می روی، گویی صدا هم یخ زده است. آنچه اولین بارش های برف زمستانی با خود می آورد نشان از بسته شدن جاده های کوهستانی دارد. با بسته شدن بسیاری از مسیرها و صعب العبور بودن مناطق کوهستانی و سوز و سرما طبیعت به خواب می رود ...
رکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۶:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: آئین بهره برداری از 52 طرح گازرسانی در استان گیلان با حضور استاندار گیلان از طریق ارتباط ویدئویی با 6 شهرستان در شرکت گاز استان گیلان برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۴:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: از 20 آذر تا کنون 11 هزار و 33 نفر از هموطنان و مسافران زمستانی در جاده ها و مسیرهای مواصلاتی صعب العبور و سخت گذر کشور امداد رسانی شدند.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۰:۴۰    
ساری- در ایام الله دهه فجر تیم درمانی کانون بسیج جامعه پزشکی به روستای صعب العبور مران از بخش کوهستان شهرستان تنکابن اعزام شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۰۸:۱۸    
در راستای عدالت آموزشی ومحرومیّت زدایی از مناطق مختلف عشایری استان ، 10 مدرسه پیش ساخته با تجهیزات آموزشی به دانش آموزان مناطق صعب العبور اختصاص یافته و مورد بهره برداری قرار گرفت . ...
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۰۱:۰۸    
مادر، دانشجوی شهید جمشید فرخیانی بعد از مدت یک سال انتظار به آرزوی خود رسید و موفق شد فرزند شهیدش را ملاقات کند. این مادر چشم انتظار به دلیل صعب العبور بودن مسیر ارتباطی روستای آبمورد تنگ یار از توابع بخش لوداب موفق به زیارت قبر فرزند شهیدش نشده بود که خوش بختانه در روز مادر و با همکاری بسیج ...
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۲۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مادر، دانشجوی شهید جمشید فرخیانی بعد از مدت یک سال انتظار به آرزوی خود رسید و موفق شد فرزند شهیدش را ملاقات کند. این مادر چشم انتظار به دلیل صعب العبور بودن مسیر ارتباطی روستای آبمورد تنگ یار از توابع بخش لوداب موفق به زیارت قبر فرزند شهیدش نشده بود که خوش بختانه در روز مادر و با همکاری بسیج ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۰۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرعامل جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد گفت: نجاتگران هلال احمر شهرستان دنا جان چوپان گیرافتاده در دیواره های صعب العبور کوه های لوداب ( گردن گاه) را نجات دادند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۵:۲۲    
با حضور معاون سیاسی و امنیتی استاندار هرمزگان و مسئولین شهرستانی، خوابگاه دانش اموزی حضرت زهرا (س) روستای صعب العبور سیت و ماستی بشاگرد افتتاح شد به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان هرمزگان و به نقل از روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بشاگرد ...