شنبه ۰۵ خردادساعت ۱۷:۰۵May 2024 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مناطق سیلزده»

خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۴:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور به منظور بررسی وضعیت مناطق سیلزده مشهد و خسارت های ناشی از این پدیده طبیعی در استان خراسان رضوی دقایقی پیش وارد مشهدالرضا شد.
مشهد فوری   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور به منظور بررسی وضعیت مناطق سیلزده مشهد و خسارت های ناشی از این پدیده طبیعی در استان خراسان رضوی دقایقی پیش وارد مشهدالرضا شد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۴:۲۳    
به گزارش روابط عمومی دامپزشکی لرستان، باتوجه به بروز سیل در مناطق محروم میربگ جنوبی از توابع شهرستان نورآباد، عملیات خدمت رسانی توسط دامپزشکی این شهرستان صورت پذیرفت. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۰۱:۲۱    
در پی بارش رحمت الهی و بدنبال آن تخریب برخی از امکانات زیرساختی، معاون فرماندار سیروان، روسای ادارات امور عشایری، بنیاد مسکن، منابع طبیعی، شرکت گاز، راهداری این شهرستان از مناطق سیلزده این دیار از جمله روستای حسن گاوداری بازدید کردند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۰۹:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- با توجه به کوهستانی و سخت گذر بودن و وجود رودخانه ها در مناطق سیلزده بلوچستان کارکنان امور برق سیستان و بلوچستان با تلاش و همکاری جهت اصلاح شبکه برق و برق رسانی اقدام و برق تمامی 445 روستای درگیر سیلاب پایدار شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۱۳:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
زاهدان - ایرنا - مدیر سازمان بسیج سازندگی سپاه سلمان سیستان و بلوچستان از اعزام 360 گروه جهادی برای خدمات رسانی به مردم سیلزده جنوب استان گرامیداشت هفته عقیدتی سیاسی سپاه و بسیج سازندگی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۱۶:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- رییس مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به عملکرد درخشان دانشکده علوم پزشکی چابهار در 2 سیل اخیر گفت: برنامه های مراقبتی بدون وقفه همچنان در بلوچستان تداوم دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۳:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
مقررات قرنطینه ای به منظور پیشگیری از از شیوع بیماری های مشترک بین دام و انسان در مناطق سیلزده جنوب استان سیستان و بلوچستان،اعمال شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۲:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان - ایرنا - محمدکرمی، استاندار سیستان و بلوچستان با حضور مجدد در مناطق سیلزده جنوب استان از روستاهای درگیر سیلاب شهرستان کنارک از نزدیک و به صورت میدانی بازدید کرد و روند خدمات رسانی به این مناطق را مورد بررسی قرار داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۱:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
چابهار- ایرنا- فرماندار قصرقند در جنوب سیستان و بلوچستان از تداوم امدادرسانی هوایی به مناطق سیلزده قصرقند با بالگرد جمعیت هلال احمر استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۸:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- کاروان حمایتی و خدماتی معاونت محرومیت زدایی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه به مناطق سیل زده جنوب سیستان و بلوچستان اعزام شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۶:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان با اشاره به ادامه امدادرسانی در پنج شهرستان و منطقه این استان از 83 سورت پرواز برای کمک رسانی به 6 هزار و 377 خانواده درگیر سیل در بلوچستان خبر داد.
نیروگاهیان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۵:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه خبری توانیر، محمد رئیسی اظهار داشت: 466 اصله پایه شبکه فشار متوسط و ضعیف و 22 دستگاه ترانسفورماتور از جمله حجم خسارت وارد شده ناشی از شرایط جوی به شبکه توزیع برق سیستان و بلوچستان است. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۸:۵۴    
زاهدان- ایرنا- امدادگران هلال احمر سیستان و بلوچستان به مناطق درگیر سیلاب بلوچستان و مناطقی که راه ارتباطی زمینی آنها قطع شده بود با بالگردهای این سازمان امداد رسانی کردند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- تداوم ارسال کمک های امدادی و خدمت بی منت نیروی زمینی سپاه به مناطق سیلزده جنوب سیستان و بلوچستان همچنان ادامه دارد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- امدادگران بی ادعای هلال احمر به صورت شبانه روزی با تمام توان در حال خدمت رسانی به مردم سیلزده در جنوب سیستان و بلوچستان هستند.
برق نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۰۸:۵۲   + ۳۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توانیر از پایداری شبکه برق مناطق سیلزده استان سیستان و بلوچستان در پی تلاش بی وقفه گروه های عملیاتی صنعت برق خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۲۱:۰۸   + ۱۶ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه خدمات رسانی به مردم سیل زده با همیاری تمامی دستگاه ها و نهادها در کنار هم و با استفاده از بالگردهای سپاه- ارتش و هلال احمر در حال انجام است ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۰۸:۵۸    
زاهدان- ایرنا- محمد کرمی استاندار سیستان و بلوچستان به همراه معاون عمرانی از مناطق سیلزده جنوب استان بازدید و از نزدیک دستورات لازم را برای رفع مشکل سیلزدگان صادر کرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۰:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با هدف بررسی روند خدمات رسانی به مناطق سیل زده و خسارات وارده به تأسیسات آب و فاضلاب از نقاط درگیر سیل در سیستان و بلوچستان بازدید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۰۹:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون امداد و نجات جنعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان از ارسال محموله 28 تنی مواد غذایی به مناطق سیلزده استان به همت خیران داخل و خارج کشور خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۰۸:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان گفت: برق 28 روستای دیگر از مناطق سیلزده جنوب استان پایدار شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۲۲:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان - ایرنا - احمد وحیدی وزیرکشور به همراه محمدکرمی استاندار سیستان و بلوچستان به صورت میدانی از نحوه امدادرسانی به مناطق سیل زده این استان بازدید کردند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۱:۴۶    
زاهدان- ایرنا- محمد کرمی استاندار سیستان و بلوچستان به همراه منصور بیجار معاون عمرانی استانداری و جمع از مدیران استانی و شهرستانی، برای دومین روز متوالی از شروع فعالیت شدید سامانه بارشی در جنوب استان، با حضور در شهرها، روستاها و بخش های مختلف حوزه جنوب ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۴:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
چابهار- ایرنا- گروه جهادگران مهارتی حوزه بسیج سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به روستاهای سیل زده شهرستان دشتیاری جنوب سیستان و بلوچستان برای خدمت رسانی اعزام شدند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۱۰:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- رئیس مرکز بهداشت چابهار در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: استفاده از آب های سطحی و هوتک ها در مناطق سیلزده عامل بروز بیماری های پوستی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۵ - ۰۸:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون مدیرکل و رئیس اداره دامپزشکی چابهار گفت: با توجه به خطر بروز بیماری در جمعیت دامی مناطق سیلزده و لزوم واکسیناسیون و درمان به موقع دام، واحد مبارزه با بیماری های دامی دامپزشکی این شهرستان کار توزیع مکمل ها، واکسیناسیون و درمان رایگان دام را بی وقفه انجام می دهد.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۱۶:۳۲   + ۱۲ سایت دیگر  
مشاور معاون وزیر و مسوول اردوهای جهادی سازمان دامپزشکی کشور گفت: همه پای کار هستیم و تلاش می کنیم با فعالیت شبانه روزی خدمات جهاد دامپزشکی، خسارات وارده به سرمایه های دامی دامداران و عشایر به حداقل برسد. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۴ - ۱۳:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون محرومیت زدایی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه گفت: به همت معاونت محرومیت زدایی قرارگاه قدس، بانک سپه، خیران و مجاهدت رزمندگان ایثارگر قرارگاه شهید فولادی چابهار، هفتمین محموله ویژه چند منظوره این قرارگاه در مناطق سیلزده دشتیاری توزیع شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۰۸:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون مدیرکل و رئیس اداره دامپزشکی چابهار گفت: دامپزشکی با برگزاری رزمایش های جهادی و با خدمت رسانی شبانه روزی در مناطق آسیب دیده از سیلاب در جنوب سیستان و بلوچستان در این روزهای سخت یار و یاور دامداران و عشایر است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۱۴:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
چابهار - ایرنا - سرپرست دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی - درمانی چابهار گفت: 144 تیم عملیاتی این دانشکده در مناطق سیلزده جنوب سیستان و بلوچستان مشغول به فعالیت هستند به طوریکه در این مدت از سه مورد غرق شدگی جلوگیری و 12 نفر مصدم را جابجا کردند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۰۸:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون محرومیت زدایی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه گفت: پنجمین مرحله رزمایش کمک رسانی مومنانه قرارگاه قدس همراه با نگاه ویژه به کودکان مناطق سیل زده در جنوب سیستان و بلوچستان انجام شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۸ - ۱۵:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
جمعیت هلال احمر در اطلاعیه ای، جزئیات تازه از خدمات رسانی به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان را اعلام کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۸ - ۱۳:۲۸    
زاهدان - ایرنا - محمد کرمی، استاندار سیستان و بلوچستان در هفتمین روز از حضور خود در مناطق دچار سیلاب در جنوب استان، ضمن بازدید از بخش ها و مناطق مختلف شهرستان دشتیاری در گفت وگو با مردم بومی و محلی از نزدیک روند امدادرسانی به سیل زدگان را مورد بررسی قرار داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۲۱:۲۱   + ۱۷ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- رئیس جمهور در جمع سیل زدگان نگور شهرستان دشتیاری هدف از این سفر را خدمت به مردم سیستان و بلوچستان اعلام کرد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۲۰:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
رییس جمهور ساعتی قبل پس از بازدید میدانی از مناطق سیلزده جنوب سیستان و بلوچستان، چابهار را به مقصد تهران ترک کرد. به گزارش صبح ساحل و به نوشته ایرنا ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۱۹:۴۶   + ۲۱ سایت دیگر  
رییس جمهور دقایقی قبل پس از بازدید میدانی از مناطق سیلزده جنوب سیستان و بلوچستان، چابهار را به مقصد تهران ترک کرد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۱۸:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور در جریان سفر به سیستان و بلوچستان برای بررسی آخرین وضعیت سیلزدگان وارد شهر نگور مرکز شهرستان دشتیاری شد.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۰۶:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش گروه استان های ایران آنلاین، باران سیل آسا معادل دو و نیم سال بارش، مناطق سیلزده سیستان و بلوچستان را فرا گرفته و با وجود تلاش های فراوان نیروهای امدادرسان به بخش های مختلف زیرساختی و کشاورزی این استان خسارت های زیادی وارد کرد ...
رادیو پیام   ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ - ۱۱:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
علی اکبر محرابیان دوشنبه شب در سفر به چابهار و بازدید از مناطق آسیب دیده بر اثر سیلاب اخیر اظهار کرد: از ابتدای شروع بارش ها در جنوب سیستان و بلوچستان با مدیریت و پشتیبانی استاندار این استان امدادرسانی به این مناطق به موقع انجام شده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ - ۰۸:۰۹    
زاهدان - ایرنا - منصور بیجار معاون عمرانی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: تمام دستگاه های خدمات رسان در همان ساعات اولیه وقوع سیل در مناطق سیلزده جنوب استان حضور پیدا کردند و همچنان مشغول به فعالیت هستند.
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: با رصد تیم های ارزیاب بنیاد مسکن استان در مناطق سیلزده هزار و 500 واحد مسکونی نیازمند تعمیر و 300 واحد مسکونی تخریب شده تاکنون شناسایی شده اند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۳:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
زاهدان - ایرنا - دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور گفت: هشت هزار بسته غذایی در چند روز اخیر در مناطق درگیر سیلاب سیستان و بلوچستان توزیع شد و تا امشب 10 هزار بسته دیگر به منطقه ارسال می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۰۹:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به فروکش کردن آب ناشی از بارندگی های اخیر در شهرستان دشتیاری گفت: مسوولان مربوطه با تمام توان پای کار باشند و اقدامات مورد نیاز این مناطق را در سریع ترین زمان ممکن انجام دهند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۰۸:۳۶    
زاهدان- ایرنا- سرهنگ علی اکبر جعفری معاون محرومیت زدایی و مردم یاری قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه از خدمت رسانی و ارسال اقلام مورد نیاز با اعتبار بیش از 15 میلیارد ریال به مناطق سیلزده جنوب سیستان و بلوچستان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۰۷:۴۷   + ۳۹ سایت دیگر  
چابهار- ایرنا- وزیر کشور با بیان اینکه نیروهای امدادی و خدمات رسان با تمام توان در جنوب سیستان و بلوچستان پای کار هستند، گفت: بیشتر مشکلات مردم در مناطق سیلزده این استان در حوزه راه های ارتباطی است که دستگاه های مسوول مشغول بازگشایی هستند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۲۱:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون محرومیت زدایی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه پاسدران گفت: کمک های معیشتی و اسکان موقت قرارگاه قدس نیرو زمینی سپاه با بالگرد و ناوگان زمینی به مناطق سیلزده جنوب سیستان و بلوچستان ارسال شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۸:۵۱    
چابهار - ایرنا - صندوق های رای در مناطق سیلزده چابهار و دشتیاری در جنوب سیستان و بلوچستان با قایق و در شرایط سخت جوی جابجا شد.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۵:۳۱   + ۱۴ سایت دیگر  
حوزه/ وزیر کشور در تماس تلفنی با استاندار سیستان و بلوچستان، ضمن بررسی آخرین وضعیت مناطق سیلزده جنوب استان، دستورات لازم را جهت رسیدگی به سیلزدگان و اقدامات امدادی در منطقه صادر کرد و به رییس سازمان مدیریت بحران کشور نیز دستور داد به فوریت هیاتی از تهران به منطقه اعزام کند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۹:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
وزیر کشور در تماس تلفنی با استاندار سیستان و بلوچستان در جریان آخرین وضعیت مناطق سیلزده شهرستان های چابهار، دشتیاری و قصرقند قرار گرفت.