دوشنبه ۰۳ آذرساعت ۲۳:۰۸Nov 2020 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان بسیج سازندگی»

قم نیوز   ۲ ساعت پیش    
قم نیوز: مسئول سازمان بسیج سازندگی استان قم از ارائه کمک های مومنانه در قالب توزیع بسته های معیشتی، تعمیر و بازسازی خانه های محرومین، اهدای کمک جهیزیه، طبخ و توزیع غذای گرم بین نیازمندان خبر داد.
گروه استانها - رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه فجر فارس با بیان اینکه پروژه های اشتغالزایی و اقتصاد مقاومتی همواره مورد نظر بسیج سازندگی است، گفت: با پروژه های هفته بسیج برای 650 نفر به صورت مستقیم و بیش از 800 نفر به صورت غیرمستقیم شغل ایجاد شد.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- 151 پروژه محرومیت زدایی سازمان بسیج سازندگی استان فارس دوشنبه با حضور فرمانده سپاه فجر افتتاح شد.
خبرگزاری مهر   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اراک - رئیس سازمان بسیج سازندگی گفت: بسیج سازندگی به دنبال تکمیل زنجیره ارزش 435 قطب صنایع تبدیلی کشور است و با برخورداری از شبکه انسانی در راستای آموزش و توانمندسازی مردم حرکت می کند.
گروه استان ها- مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه لرستان گفت: ظرفیت گروه های جهادی لرستان برای کمک رسانی به مراکز درمانی، توزیع بسته های معیشتی و ساخت منازل مددجویان تحت پوشش بهزیستی استان به کار گرفته می شود.
مسؤول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با بیان اینکه بسیج مظهر مقاومت ایثار و الگوی خدمت رسانی صادقانه است، افزود: بسیج برای حل مشکلات و خدمت رسانی به مردم فرصت سوزی نمی کند
عصر همدان   ۹ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش عصر همدان ،سردار زهرایی رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور در گفتگو با دیارآفتاب، با اشاره به افتتاح 2887 پروژه محرومیت زدایی در سراسر کشور، گفت: به مناسبت هفته مبارک بسیج در 10 استان کشور، پروژه های مختلفی از جمله آبرسانی روستایی، ساخت مجموعه های فرهنگی و ورزشی، لایروبی قنوات ...
قدس آنلاین   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مسؤول سازمان بسیج سازندگی سپاه امام رضا(ع) گفت: 3800گروه جهادی در خراسان رضوی در حوزه محرومیت زدایی و کمک به اقشار نیازمند فعال هستند.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش    
قزوین - ایرنا - رییس سازمان بسیج سازندگی استان قزوین گفت: جامعه مطالبات زیادی را از جامعه خبرنگاری و رسانه ای کشور دارند که این مهم کار را برای این قشر سخت تر کرده است و خبرنگاران باید در زمینه خدمات اجتماعی، مطالبه گری و تاثیرگذاری فعالیت خود را افزایش دهند.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مسئول بسیج سازندگی استان کرمانشاه گفت: به مناسبت هفته بسیج 10 واحد مسکن احداث شده توسط سازمان بسیج سازندگی به مددجویان بهزیستی اهدا می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج سازندگی خراسان جنوبی از آغاز توزیع کمک های مؤمنانه از ششم آذرماه خبر داد و گفت: عرصه های فعالیت گام سوم نهضت کمک مؤمنانه پیرامون آزادسازی زندانیان، ترمیم و ساخت مسکن، تولید و اشتغال و توزیع جهیزیه خواهد بود.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با ایام هفته بسیج، 181پروژه محرومیت زدایی در استان مرکزی با حضور رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور بصورت ویدئو کنفرانس و حضوری افتتاح شد و به بهره برداری رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۹:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور گفت: با همت های صورت گرفته و مشارکت ها تاکنون بیش از 10 میلیون و 150 هزار بسته معیشتی معادل هر بسته 300 هزار تومان و بالاتر ، 21 میلیون پرس غذای گرم بین نیازمندان توزیع شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۷:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
اراک- رییس سازمان بسیج سازندگی کشور گفت: در مرحله اول و دوم اجرای رزمایش کمک مومنانه در کشور 10 میلیون و 150 هزار بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع شده است.
روزانه نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۷:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور گفت: بسیج سازندگی اولویت های اصلی کشور را برای خود به یک رسالت مهم تبدیل کرده است. چشم انداز عالی بسیج سازندگی تشکیل جبهه های خدمت رسانی و محرومیت زدایی است. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۴:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: اراک - رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور از سازماندهی 42 هزار گروه جهادی در نقاط مختلف کشور خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۴:۰۲   + ۱۸ سایت دیگر  
مسئول سازمان بسیج سازندگی استان قم از ارائه کمک های مومنانه در قالب توزیع بسته های معیشتی، تعمیر و بازسازی خانه های محرومین، اهدای کمک جهیزیه، طبخ و توزیع غذای گرم در محلات محروم استان و توزیع ماسک به ارزش 118 میلیارد ریال خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۴۱    
گروه استان ها رئیس سازمان بسیج سازندگی در برنامه ای یک روزه برای افتتاح 181پروژه بسیج سازندگی استان مرکزی به این استان سفر کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۳۹    
قم-ایرنا- مسئول سازمان بسیج سازندگی قم از ارائه کمک های مومنانه در قالب توزیع بسته های معیشتی، تعمیر و بازسازی خانه های محرومین، اهدای کمک جهیزیه، طبخ و توزیع غذای گرم در محلات محروم استان و توزیع ماسک به ارزش 118 میلیارد ریال خبر داد.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت هفته بسیج و در حضور رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور از علیرضا نجمی عکاس-خبرنگار پایگاه خبری دیارآفتاب به پاس همراهی و تلاش مستمر در انعکاس فعالیت گروه های جهادی، اقدامات محرومیت زدایی بسیج سازندگی و رزمایش کمک های مؤمنانه تقدیر به عمل آمد.
وقت نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۰۶    
وقت نیوز - مسوول سازمان بسیج سازندگی سپاه عاشورا گفت: به هیچ وجه سست نشده ایم و تا آخرین لحظه برای مهار کرونا در کنار مردم هستیم .
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
در جریان سفر یک روزه رئیس سازمان بسیج سازندگی به اراک جلسه کارگروه بسیج سازندگی و افتتاح 181 پروژه عمرانی محرومیت زدایی استان مرکزی برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۱:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس سازمان بسیج سازندگی گفت: نیرو های بسیج پرقدرت و با تمام توان یاری گر دستگاه های اجرایی هستند؛ براساس اطلس جهادی حدود 30هزار گروه جهادی بیش از یک سال است که در کشور فعالیت دارند و امسال نیز حدود 12هزار گروه جهادی تشکیل شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۱:۱۲   + ۱۴ سایت دیگر  
همزمان با ایام هفته بسیج 181 پروژه محرومیت زدایی در استان مرکزی با حضور سردار زهرایی مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور به صورت ویدئوکنفرانس افتتاح و بهره برداری شد.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
دریافت فایل برنامه صبح و گفتگو رادیو گفت وگو در خصوص بسیج سازندگی با محمد اسکندری مسئول بسیج سازندگی آذربایجان شرقی به صورت تلفنی گفتگو کرد. محمد اسکندری با اشاره به حضور بسیج در طرح مقابله با کرونا ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۵۱    
ایسنا/آذربایجان شرقی مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه عاشورا گفت: به هیچ وجه سست نشده ایم و منسجم تر از قبل تا آخرین لحظه ریشه کنی ویروس کرونا در کنار مردم خواهیم ماند.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
در مراسمی با حضور رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور 181 پروژه عمرانی و محرومیت زدایی در استان مرکزی به بهره برداری رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج سازندگی گفت: با توجه به شرایط امروز کشور و شیوع گسترده بیماری کووید19 طرح شهید حاج قاسم سلیمانی، نهضت سراسری کمک مومنانه و نهضت سراسری جهش تولید جز اولویت های سازمان بسیج جهت خدمت رسانی به مردم خواهد بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۹:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور گفت: 42 هزار گروه جهادی در نقاط مختلف کشور ساماندهی شده که 12 هزار گروه آن امسال برای خدمات رسانی و محرومیت زدایی تشکیل شده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۵:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس سازمان بسیج سازندگی استان بوشهر با اشاره به توزیع 208هزار بسته معیشتی میان نیازمندان در نقاط مختلف استان بوشهر گفت: همزمان با سالروز تأسیس بسیج در 5آذر، 14هزار بسته مواد غذایی میان خانواده های بی بضاعت توزیع می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۲۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
حیدر قایدی گفت: سازمان بسیج سازندگی با تمام قدرت، برای مقابله با ویروس کرونا و حفظ سلامت و امنیت اقتصادی مردم، تا از بین رفتن سایه شوم این ویروس از سر امنیت مردم در میدان نبرد در کنار مردم خواهد جنگید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۶:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج سازندگی با اشاره به آغاز به کار رویداد ملی رسم جهاد، گفت: امروز مرکز رشد و توانمندسازی گروه های جهادی راه اندازی شد که انشالله در این مدت 5 هزار نفر از اعضای گروه های جهادی را طی 2 ماه آموزش خواهد داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۳:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی گفت: به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج بهره برداری از 181 پروژه عمرانی و محرومیت زدایی با حضور سردار محمد زهرایی رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور انجام می شود.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۳:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
25 واحد مسکونی مددجویان تحت حمایت خوزستانی با مشارکت سازمان بسیج سازندگی در شهرستان به بهره برداری رسید.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۴۲    
مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه فجر فارس با اشاره به اقدامات محرمیت زدایی، از اجرای بیش از 125 پروژه عمرانی محرومیت زدایی و اشغالزایی توسط بسیج سازندگی خبر داد.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مراسم بهره برداری از طرح 8 هزار هکتاری مدیریت رواناب در ماهشهر با حضور رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور برگزار شد . به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور ...
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج سازندگی استان اصفهان گفت: برخی از پروژه هایی که هم اکنون در سطح استان اصفهان شروع کردیم، مرمت و احداث خانه برای محرومان است و در هفته بسیج 53 پروژه قابل توجهی داریم.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۰:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج سازندگی با اشاره به اینکه زمانی کار جهادی و محرومیت زیادی در کشور کاری حاشیه ای بود و ما کمک کننده و حامی آن بودیم، گفت: ولی امروز محرومیت زدایی و کمک مومنانه به یک ضرورت تبدیل شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه فجر استان فارس از اجرا و افتتاح 151 پروژه عمرانی محرومیت زدایی و اشتغال زایی در استان توسط بسیج سازندگی فارس به مناسبت هفته بسیج خبر داد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
سردار محمد زهرایی در گفت وگو با میزان، با اشاره به تشکیل قرارگاه هفدهم ربیع ، گفت: گران فروشی تنها به حلقه آخر این زنجیره یعنی فروشندگان بر نمی گردد، اگر بخواهیم در مبارزه با گران فروشی اقدام درست و ریشه ای انجام دهیم، قوانین و دستورالعمل ها باید به نفع تولید داخل، تغییر پیداکند و باز تعریف شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۹:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه فجر فارس از اجرای بیش از 151 پروژه عمرانی محرومیت زدایی و اشغالزایی توسط بسیج سازندگی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۲۱:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - 25 واحد مسکونی احداث شده توسط سازمان بسیج سازندگی، روز پنجشنبه در آیینی با حضور رییس این سازمان، و جمعی از مدیران کشوری و استانی، به مددجویان زیرپوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) ، در شهرک مدنی ماهشهر اهدا شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مسوول سازمان بسیج سازندگی کشور گفت: بیابان زایی و رفع معضل پدیده گرد و غبار در خوزستان نیازمند یک عزم ملی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۷:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور، در آغاز هفته بسیج با حضور در خوزستان و در افتتاحیه پروژه بیابان زدایی ماهشهر، از افتتاح دو هزارو 887 پروژه محرومیت زدایی به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج در سراسر کشور خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۳:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
با حضور ریس سازمان جنگل ها و منابع طبیعی کشور و رییس سازمان بسیج سازندگی کشور در ماهشهر خوزستان این طرح ها مورد بهره برداری قرار گرفت.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۳:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
با حضور دکتر منصور ریس سازمان جنگل ها و منابع طبیعی کشور و سردار محمد زهرایی رییس سازمان بسیج سازندگی کشور در ماهشهر ...
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع پرس؛ از بوشهر ، سرهنگ ذوالفقار عباسی فر مسئول سازمان بسیج سازندگی استان بوشهر ، امروز در نشست هماهنگی برنامه های هفته بسیج در استان بوشهر با گرامیداشت این هفته و یاد و خاطره شهدای ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۲۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس سازمان بسیج سازندگی آذربایجان شرقی از افتتاح 124 طرح محرومیت زدایی همزمان با هفته بسیج خبر داد و گفت: این طرح ها 9 آذر 99 به بهره برداری می رسند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مسوول سازمان بسیج سازندگی استان قزوین گفت: 100 پروژه عمرانی با اولویت مناطق محروم طی سال جاری به بهره برداری رسیده است که مقرر بود در هفته بسیج افتتاح شود ولی با توجه به شرایط فعلی و به دستور فرمانده سپاه صاحب الامر(ع) در مناسبت های بعدی افتتاح خواهد شد.
صبح قزوین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۸:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
مسئول سازمان بسیج سازندگی استان قزوین گفت: امسال 100 پروژه عمرانی در سطح استان به اتمام رسیده که مقرر بود در هفته بسیج افتتاح شود؛ اما به خاطر شرایط کرونایی افتتاح این پروژه ها به تعویق افتاده است.