شنبه ۲۹ شهریورساعت ۱۳:۵۱Sep 2020 19

جدیدترین‌های «رونق تولید»

 
سازمان نظام پزشکی   ۱ ساعت پیش    
مهم است که همه نهادها به پیام نظام پزشکی توجه کنند که استارت آپ ها را بیشتر مورد حمایت قرار بدهند. اگر می خواهیم جهش و رونق تولید داشته باشیم یکی از راه ها همین جدی گرفتن جوان ها است که باید از شعار به عمل برسیم. عمل یعنی وقت بگذاریم و به ایده های آنها توجه کنیم
بصیر آنلاین   ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
جهش تولید یکی از ابزارهای قدرت هر کشور است که به افزایش تولید ناخالص داخلی و پیشرفت اقتصادی منجر می شود. به گزارش بصیرآنلاین ، سال گذشته گفتیم رونق تولید ، امسال سالِ جهشِ تولید است ...
برترین ها / ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
ایسنا: یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ایجاد صندوق ملی مسکن و زمین و تامین منابع مالی آن یکی از مولفه های کلیدی طرح جهش و رونق تولید مسکن بوده که می تواند منابع مالی لازم برای ساخت مسکن محرومان و اقشار متوسط جامعه را تامین کند. ...
مدیر آینده پژوهی و تحقیقات بانکداری اسلامی در هفته بانکداری اسلامی از رونمایی جعبه ابزار ودیعه محل کار ویژه شرکت های دانش بنیان در بانک پارسیان خبر داد.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۲۱:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس مسائل اقتصادی با بیان اینکه مشکلات اشتغال ریشه در تولید و موانع کسب و کار دارد، گفت: باید یارانه ها در مسیر گسترش کسب و کارها باشد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۱:۰۶    
فرمانده سپاه مراغه گفت: پرهیز از خود تحریمی عامل رونق تولید و موفقیت کشور در عرصه های صنعتی و اقتصادی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
قزوین- ایرنا- استاندار قزوین با تاکید برگره گشایی و تسریع در روند حل مشکلات فعالان اقتصادی در سال جهش تولید در این استان ، گفت: کمک به رونق تولید اولویت اساسی دولت است.
استانداری خراسان شمالی   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
استاندار خراسان شمالی در دیدار با عضو هیات مدیره بانک صنعت و معدن کشور گفت: حمایت از سرمایه گذاران در راستای رونق تولید و توسعه استان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۰۰:۰۲    
در بسته گزارش تصویری 26 شهریور 99 شاهد پخش گزارش هایی از استان های کرمان،سیستان و بلوچستان و سمنان هستید.
مهرصبا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۲۳:۳۰    
به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه ، خلاصه طرح جامع راهبردی اجراییپیشرفت و توانمند سازی شهرستان میانه با رویکرد اقتصاد مقاومتی مدیر طرح و برنامه :ابوالقاسم رحمانی مجری طرح :محمد رجبی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۲۳:۰۳    
چرخ صنایع سیستان و بلوچستان و رفع موانع پیش روی صنعتگران و فعالان عرصه صنعت این استان با توجه به نقش موثر آنان در رونق و آبادنی منطقه نیازمند عزم ملی و حمایت دولت است.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۹:۳۷    
کرمانشاه/قلم: نماینده سوم کرمانشاه درحالی راهی بهارستان شد که برخلاف وظایف یک نماینده که وظیفه قانون گذاری و نظارت بر قانون را دارد، وعده اشتغال را داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۵:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
رییس سازمان صمت استان یزد : تسهیلات رونق تولید جدید برای 34 واحد تولیدی استان به مبلغ 189 میلیارد تومان اختصاص یافت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۵:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
ساری- در شرایطی که چراغ تعدادی از واحدهای تولیدی مازندران به دلیل مشکلات و موانع فراروی خاموش یا کم سو شده، برخی صنایع با توان مضاعف و با عشق در راستای رونق تولید گام برمی دارند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۵:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
امروز نمایندگان مجلس شورای اسلامی ضمن بررسی راهکارهای رسیدن به مجلسی کارآمد، قوی و انقلابی، کلیات طرح اصلاح قانون خرید تضمینی محصولات کشاورزی را به تصویب رسانده و با رسیدگی به طرح دو فوریتی جهش و رونق تولید مسکن با قید یک فوریت مخالفت کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۵:۱۹    
همدان- ایرنا- دبیر کمیسیون هماهنگی بانک های همدان گفت: 25 هزار و 455 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید در چهار ماهه نخست سالجاری توسط شبکه بانکی این استان پرداخت شده است.
آنا / روزنامه وارش   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۳:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
عزیز اله شهیدی فر گفت: سال 98 یک میلیون و 550 هزار تن برنج وارد کشور شد اما در سال 99 واردات برنج در فصل برداشت ممنوع شد که در حال حاضر هم ممنوع است
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۴:۵۰    
احمد امیرآبادی فراهانی در جلسه علنی امروز( چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی با اشاره به احتمال ایراد شورای نگهبان به طرح جهش و رونق تولید مسکن به دلیل بار مالی آن گفت: برای اجرای این قانون باید قوای مجریه و مقننه هماهنگ باشند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۴:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
موافقت مجلس با کلیات طرح دو فوریتی اصلاح قانون تضمین خرید محصولات کشاورزی/ مخالفت مجلس با سلب فوریت از طرح جهش و رونق تولید مسکن/ بررسی سازوکارها برای رسیدن به مجلس قوی، کارآمد و انقلابی در جلسه غیرعلنی/ اعلام وصول طرحی برای سرمایه گذاری مردمی در صنایع پایین دستی نفت و.. ...
می متالز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۴:۳۱   + ۲۶ سایت دیگر  
می متالز - رئیس هیات عامل ایمیدرو گفت: سازمان بورس پیشنهاد تشکیل شرکت های سهامی عام پروژه را داده است و ما در شرکت های زیرمجموعه ایمیدرو نخستین شرکت سهامی عام پروژه را ایجاد کردیم که براساس آن، منابع مالی جامعه برای اجرای طرح های بزرگ صنعتی و معدنی جمع می شود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۳:۰۰    
نمایندگان مجلس با سلب فوریت از طرح جهش و رونق تولید مسکن مخالفت کردند و در نهایت این طرح به صورت دو فوریت مورد بررسی قرار می گیرد.
آنا / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۳:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز مجلس با سلب فوریت از طرح جهش و رونق تولید مسکن مخالفت کرده و این طرح به صورت دو فوریتی در پارلمان مورد بررسی قرار می گیرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۲:۲۱   + ۲۴ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی مخالفت کردند که طرح جهش و رونق تولید مسکن با قید یک فوریت بررسی شود به همین دلیل این طرح به صورت دو فوریت مورد بررسی قرار می گیرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۰:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - عضو هیات مدیره انجمن صنایع چرم ایران اعلام کرد که صنعت چرم کشور با وجود برخی کاستی ها و مشکلات طی 2 سال اخیر بر مدار جهش و رونق تولید قرار گرفته است.
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۰:۲۴   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور در جلسه کارگروه مشترک تسهیل و رفع موانع تولید، رونق تولید و ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان سمنان گفت: با فعال شدن صددرصدی معادن کشور، بالغ بر 888 هزار فرصت شغلی در کشور فراهم می شود.
آنا / روزنامه صبح اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۹:۱۷   + ۲۴ سایت دیگر  
در بخشی از نامه پژوهشگران اقتصادی درباره جهش تولید مسکن بیان شده است؛ بازار مسکن بیش از هر چیز نیازمند عرضه مداوم و با ثبات است و نه توزیع رانت گونه منابع ملی. رفع موانع بازار مسکن نیازمند تنظیم گری صحیح است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۹:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
فخری گفت: با هدف رونق تولید طی سه ماهه نخست سال جاری 40 واحد تولیدی به چرخه تولید بازگشته و یا ارتقای ظرفیت داده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۹:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
استفاده از ظرفیت تولید آجر باعث رونق تولید و ایجاد اشتغال پایدار در شهرستان سیریک شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۹:۰۲    
9 واحد تولیدی در کارگروه مشترک تسهیل و رفع موانع تولید، رونق تولید و ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان سمنان، با تعیین تکلیف بدهی آنها به چرخه تولید بازگشتند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۸:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
سمنان- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان گفت: در راستای ارتقای اشتغال، رونق تولید و رفع موانع آن 99 واحد تولیدی راکد در سطح استان از ابتدای سال جاری به چرخه تولید بازگشتند.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۹:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که این کمیسیون تمام تلاش خود را به کار بسته تا با بررسی نهایی جزئیات طرح جهش و رونق تولید مسکن، این طرح در جلسه علنی فردا مجلس مورد بررسی قرار گیرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۲:۳۵    
در روزهای اخیر طرحی با قید دوفوریت در مجلس تحت عنوان رونق تولید و تامین مسکن به تصویب رسیده است. مرتضی زمانیان، کارشناس اقتصادی در گفت وگو با اقتصادآنلاین ایرادات متعددی را برای این طرح برشمرد که در صورت تصویب و اجرایی شدن، کشور را با مشکلات متعددی روبرو می کند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۲:۲۶   + ۱۳ سایت دیگر  
یک کارشناس حوزه کار حفظ امنیت شغلی کارگران را مستلزم دوام و بقای واحدهای تولیدی دانست و بر گسترش سرمایه گذاری برای ایجاد فرصت های شغلی بیشتر تاکید کرد.
آنا / شورای نگهبان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۴:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو حقوقدان شورای نگهبان گفت: مهلت تعیین تکلیف بدهی های تأمین اجتماعی از 18 ماه به 12 ماه کاهش یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۳:۰۱    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
احسان ارکانی در گفت وگو با خبرنگار سیاسی ایرنا با اشاره به ارائه گزارش مرکز پژوهش های مجلس در حوزه جهش و رونق تولید در نشست امروز این کمیسیون اظهارداشت: بر اساس گزارش مرکز پژوهش های مجلس، پارامترهایی مثل بی ثباتی مقررات و ضوابط مربوط به کسب و کار، عمل نکردن مسئولان ملی، منطقه ای و استانی [...]
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۲۱:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
لاهیجان - ایرنا - فرماندار شهرستان لاهیجان گفت: دولت با حمایت های خود از چایکاران و پرداخت بهای برگ سبز خریداری شده از آنان باعث دلگرمی کشاورزان و رونق تولید در صنعت چای کشور و استان شده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۲:۵۵   + ۳۷ سایت دیگر  
همه پرسی در فلسطین راه حلی منصفانه برای ریشه کنی اشغالگری، آمادگی دانشگاه دافوس برای انجام پژوهش های صلح جویانه، گزارش وزیر کشور از انتخابات میان دوره ای مجلس، برگزاری جلسه کمیسیون ویژه جهش رونق تولید برخی از اخبار سیاسی امروز شبستان است.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۲:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
علی سعدوندی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم ، با اشاره به تزریق جهتدار منابع ریالی به صنعت خودروسازی با هدف افزایش داخلی سازی و افزایش عرضه، گفت: البته نباید به صورت کلی از رونق تولید برای درماندگیهای سیاسی درحوزه اقتصاد خرج شود ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس سازمان فنی و حرفه ای کشور با بیان اینکه باید سرمایه انسانی کارآمد و فعال در توسعه کشور مورد توجه قرار گیرد، گفت: رونق تولید ملی و داخلی مستلزم حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی است.
اقتصاد آنلاین / رادیو سهام   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۱:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
بررسی آمارهای شاخص بهای تولیدکننده در بهار سال جاری نشان می دهد پس از ثبت دو تورم فصلی منفی در پاییز و زمستان سال قبل، این رقم در بهار سال جاری به 4/ 11 درصد رسیده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۹:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
جلسه کمیسیون ویژه جهش رونق تولید با حضور وزیر اقتصاد و رئیس سازمان خصوصی سازی از دقایقی پیش در مجلس آغاز شد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۸:۰۵    
البرز حسینی در گفت وگو با میزان، با اشاره به جزئیات جلسه عصر امروز کمیسیون عمران مجلس گفت: بررسی جزئیات طرح دوفوریتی جهش و رونق تولید مسکن در دستور کار امروز عصر کمیسیون عمران قرار داشت. ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۸:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از بررسی جزئیات طرح جهش و رونق تولید مسکن با حضور کارشناسان در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۵:۰۹   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که طبق دستور هیئت رئیسه مجلس، کلیات طرح جهش و رونق تولید مسکن تا پایان هفته به صحن خواهد رفت.
مرآت   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر لزوم ایجاد رونق تولید و اشتغال در این شهرستان گفت: تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی رمز پیروزی بر مشکلات کشور است.
مرآت   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
شریفی نژاد گفت: رونق تولیدو توسعه صادرات و بهبود و تحکیم روابط بین الملل با راه اندازی دفتر وزارت امور خارجه در استان سمنان محقق می شود.