پنجشنبه ۰۲ اردیبهشتساعت ۲۱:۵۴Apr 2021 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رونق تولید»

اقتصاد آنلاین   ۳ ساعت پیش    
رییس قوه قضائیه گفت: یکی از موانع تولید این است که بانک ها به دنبال سود بردن و کسب منافع بدون توجه به مساله تولید باشند و فراموش کنند که این امکانات می تواند موجب رفع موانع و رونق تولید شود.
رئیس قوه قضاییه گفت: یکی از موانع تولید این است که بانک ها به دنبال سود بردن و کسب منافع بدون توجه به مسئله تولید باشند و فراموش کنند که این امکانات می تواند موجب رفع موانع و رونق تولید شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۵ ساعت پیش    
عضو کمیسیون ویژه جهش و رونق تولید مجلس گفت: 10 سال است که از دولت تقاضا می کنیم تا برای رفع قوانین مزاحم تولید لایحه ای ارائه کند.
شبستان   ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ملانوری گفت: در اخذ درآمدهای مالیاتی از واحدهای صنفی خرد و کوچک، باید فضای کسب و کار استان، رونق تولید و بازار و همچنین شیوع بیماری کرونا مورد توجه ویژه قرار گیرد.
شبستان   ۸ ساعت پیش    
ایجاد جریانی برای گفتمان اقتصادی در جامعه برای رونق تولید و پشتیبانی از این حوزه نیاز است که کانون های مساجد در این میان نقش راهبردی و توسعه دهنده خواهند داشت.
خبرگزاری مهر   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
نوشهر- فرماندار نوشهر گفت: توسعه پرورش ماهی در قفس به عنوان مهمترین مولفه اقتصاد دریامحور و رسیدن به رونق تولید و رشد اقتصادی است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۰:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
کارشناس و پژوهشگر تاریخ اسلام گفت: آیت الله نجفی اصفهانی، 130 سال پیش با دعوت از تجار اصفهان شرکتی در زمینه نساجی راه اندازی کرد تا علاوه بر رونق تولید ملی، کشور را از ذلت استفاده از کالای خارجی برهاند. در واقع باید ایشان را مبدأ اقتصاد مقاومتی و جهاد اقتصادی در ایران دانست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۸:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - معاون مالی و پشتیبانی شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان گفت: الزامات تحقق رونق تولید در صنعت برق این استان با بهره گیری از نیروی متخصص و مجرب و کارآزموده در حوزه تامین و توزیع انرژی برق باید مورد مطالعه و بررسی قرار گیرد و تقویت شود.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۸:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
هادی هاشمیان، رئیس کل دادگستری استان گلستان در گفت وگو با میزان از تمرکز ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان گلستان برای رونق تولید در 47 واحد تولیدی تملک شده از سوی بانک ها در سال جدید خبر داد و اظهار کرد: این واحد ها در سال های گذشته از سوی بانک ها در ازای طلبشان از مالکان ...
روزنامه سراج   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان گفت: با توجه به ظرفیت های فراوان گردشگری کاشان، گذرهای فرهنگ و هنر محل پیوند صنعت گردشگری و رونق تولیدات فرهنگی و هنری است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۶:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس مجمع نمایندگان مازندران با اشاره به اینکه نگاه مسئولان استان به رونق تولید باید بیشتر باشد، گفت: رشد شاخص های تولیدی در مازندران مطلوب نیست.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۵:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
تعدیل وام ساخت متناسب با افزایش هزینه های ساخت با استقبال انبوه سازان مواجه شده است و انتظار می رود، افزایش وام ساخت به 450 میلیون تومان در تهران و کلان شهر های کشور منجر به رونق تولید مسکن شود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۵:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون ویژه جهش و رونق تولید مجلس شورای اسلامی، گفت: 10 سال است که از دولت تقاضا می کنیم تا برای رفع قوانین مزاحم تولید لایحه ای ارائه کند.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۱:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم گرگان در مجلس گفت: سرمایه گذاری های موسسه اعتباری ملل در استان گلستان در حوزه رونق تولید و عمل به شعار سال است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۰:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
در ایامی که به علت تحریم و بیماری کرونا رکود بر بازار حکم فرما شده، به جرات می توان گفت که این صنعت به تنهایی قادر است اشتغال زایی و رونق تولید را به وجود آورد.
موج   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۹:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
استاندار ایلام گفت: نظارت بر بازار ، مهار کرونا و رونق تولید سه برنامه اصلی مدیران اقتصادی استان است که می بایست در اولویت کاری قرار گیرد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۲۱:۰۶    
پاک فطرت گفت: قوانین پی در پی و پیچیده مانع رونق تولید است و مجلس شورای اسلامی موظف به اصلاح قوانین با کمک تولیدکنندگان واقعی است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۸:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
استاندار ایلام بر فعالیت بیشتر بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در این استان تاکید کرد و گفت: دولت نیز با وجود مشکلات فراوان نظیر کرونا و شرایط تحریمی کمک کار بخش خصوصی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی، تقویت فرهنگ مصرف تولیدات ملی را در شکوفایی اقتصاد کشور بسیار موثر دانست و گفت: تولید داخلی وقتی مورد استقبال قرار گرفته و میزان تولید و اشتغال افزایش می یابد که کیفیت تولیدات ما افزایش یابد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۲:۳۳    
درراستای رونق تولید و کمک به اقتصاد کشور،تعداد 247 واحد تولیدی و صنعتی در استان کرمانشاه در سال 1399 گازرسانی شده است.
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۰:۱۵   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی گفت: برای حمایت از رونق تولید یک هزار و 450 میلیارد تومان کالا به چرخه تولید بنگاه ها بازگشت.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۰:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
جعفر آهنگران تقویت تعاملات بانکی و استفاده از روش های نوین تامین منابع مالی را از جمله راهکارهای رونق تولید درجزیره کیش برشمرد.
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۹:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
نقدینه - عضو هیات مدیره بانک مسکن ، جزئیات افزایش سقف تسهیلات ساخت مسکن را تشریح کرد. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، محمدحسن علمداری عضو هیات مدیره بانک مسکن اظهار داشت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۸:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی گفت: ایجاد فضایی امن و آرام و همچنین برقراری ثبات اقتصادی، به رونق تولید کمک می کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۷:۴۹    
تهران-ایرنا- زهره الهیان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضرورت شناسایی عوامل اصلی ضعف تولید در کشور، گفت: رونق تولید بدون مشارکت نخبگان در شناسایی و سپس حل مشکلات اساسی این حوزه امکان پذیر نیست.
می متالز   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۲۳:۴۴   + ۲۳ سایت دیگر  
می متالز - مدیر امور شعب منطقه دو کشور در نشست تخصصی بررسی عملکرد اداره امور استان خراسان رضوی دغدغه مدیران این استان در تجهیز صنایع و کمک به فعالان اقتصادی به منظور رونق تولید را امری شایسته تقدیر عنوان و تاکید کرد: ریسک پذیری از ملزومات بانکداری در شرایط اقتصادی امروز کشورمان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۲۱:۲۷    
برای رونق تولید و اشتغال در استان، به همت کارآفرینان اردبیلی استان اردبیل به یکی از سه قطب تولید ام دی اف در کشور تبدیل شده است.
هفته نامه شما   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۳:۳۶    
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: سیاست فشار حداکثری دشمن تا الان شکست خورده و یقینا بعد از این هم شکست خواهد خورد و ایران اسلامی با قدرت و با عزت هر چه بیشتر مسیر پیشرفت و خودکفایی را ادامه خواهد داد لذا تنها راه شکست دادن دشمن فقط خودباوری، اتکا به توان داخلی و رونق تولید است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۳:۲۳    
آیا تولید که بخشی از شعار امسال است، از طریق اقداماتی شبیه به کاهش نرخ سود بانکی حمایت می شود؟
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۲:۴۱    
کارشناس بازار کار و کارگری گفت: تأکید رهبری بر پشتیبانی ها و مانع زدایی ها از مسیر تولید در کشور موضوع بسیار جدی است که اگر این موضوع در سال های گذشته مورد توجه مسوولین قرار می گرفت و موانع تولید را حذف می کردند، قطعاً برای توسعه و رونق تولید راهگشا بود.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۲:۲۳    
حوزه / مدیر مدرسه علمیه شهرستان آوج گفت: برای مقابله با تحریم های آمریکا علیه ایران هیچ ابزار و سلاحی به اندازه رونق تولید نمی توان کشور را در برابر بحران ها بیمه کند.
همزمان با فرارسیدن سال 1400 و نامگذاری آن به عنوان سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی، مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در پیامی ضمن تبریک سال نو به هموطنان ...
رئیس کمیسیون توسعه صادرات غیرنفتی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران با تاکید بر اینکه باید زیرساخت های لازم در پسکرانه بنادر به منظور تولید وصادرات ایجاد شود، گفت: بخش خصوصی می تواند رونق تولید در پسکرانه بنادر را رقم بزند.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
استاندار قم گفت: اگر مدیری مانع تولید شود، در عزل و جابه جایی وی حتی یک لحظه درنگ نخواهم کرد. بهرام سرمست با اشاره به اینکه عملکرد بانک ها در کمک به تولید مثبت بوده، اما مطلوب و ایده آل نیست، افزود: باید اقدامات لازم در جهت حمایت از تولیدکنندگان و رونق تولید در استان صورت گیرد. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۹:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
نشست کمیسیون ویژه جهش و رونق تولید و نظارت بر اصل 44 قانون اساسی مجلس شورای اسلامی یکشنبه 29 فروردین ماه برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
حذف قوانین دست و پاگیر و مانع زدایی در استان زنجان ،عامل اصلی تحقق شعار سال و رونق تولید است.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۸:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو هیات عامل بانک مسکن اعلام کرد: تسهیلات ساخت در تهران و کلانشهرها تا 450 میلیون تومان و در بافت فرسوده به 300 میلیون تومان به شرط استفاده از فناوری های نو افزایش یافت. تهران – اقتصادبرتر – 29 فروردین 1400 ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۶:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- استاندار تهران با تاکید بر رفع موانع تولید در سالجاری اعلام کرد: 2400 میلیارد تومان اعتبار امسال برای رونق تولید در این استان محقق شد.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۴:۵۳   + ۳۷ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک مسکن از افزایش وام ساخت مسکن تا سقف 450 میلیون تومان در صورت استفاده از فناوری های نوین توسط انبوه سازان خبر داد. *** افزایش وام ساخت مسکن به گزارش خبرگزاری صنایع ، محمدحسن علمداری در خصوص کمک به رونق تولید مسکن، اظهار داشت: ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۴:۲۳   + ۵۲ سایت دیگر  
به گزارش مهر به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمدحسن علمداری گفت: بانک عامل بخش مسکن در سال جاری برای کمک به رونق تولید مسکن برای انبوه سازانی که جزو مشتریان بانک هستند و رسوب حساب بانک برای آن ها حداقل 10 درصد است، تسهیلات را افزایش داده است. ...
احتساب   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۱:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
احتساب-رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از رتبه نخست این استان در پرداخت تسهیلات رونق تولید در کشور خبر داد. به گزارش کیاست، علی تشنه دل در اولین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان در سال 1400 که به ریاست آشناگر استاندار سمنان و با حضور ویدئو کنفرانسی اعضای کارگروه برگزار شد با ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۸:۰۵    
خبرگزاری میزان - از سال 1390 به این سو، همواره مقوله تولید و نقش آن در اقتصاد، درونمایه نامگذاری های سالیانه از سوی مقام معظم رهبری بوده است. همین امر، اهمیت مقوله تولید و نقش بی بدیل آن در قوت بخشی به اقتصاد کشور را آشکار می کند ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۷:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- کشت گلخانه ای از مطلوب ترین شیوه های کشت شناخته شده و در شرایطی که آب و اهمیت مدیریت مصرف آن به یکی از اولویت های جهانی و منطقه ای تبدیل شده، این شیوه کشت از جایگاه ویژه ای برخوردار است و تولید مضاعف با وجود مصرف آب کمتر، این شیوه را به روشی محبوب بدل ساخته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم شهرستان های دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی گفت: تنها راه مقابله با جنگ اقتصادی دشمن این است که بتوانیم اقتصادمان را سر و سامان دهیم و این امر جز با رونق تولید امکان پذیر نیست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۷:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر - ایرنا - نماینده مردم شهرستان های دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی گفت: در زمان حاضر مسئله مهم کشور سامان دادن به اقتصاد است که این مهم فقط با رونق تولید امکان پذیر است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۶:۴۵    
علیرضا نظری در گفت وگو با میزان، با اشاره به جلسه رئیس دستگاه قضا با فعالان حوزه اقتصادی که به منظور بررسی نقش دستگاه قضایی در رفع موانع تولید برگزار شد، گفت وقتی ما مجموعه عوامل موثر در حوزه تولید را مورد رصد قرار می دهیم، می بینیم بخشی از مانع زدایی ها در امر تولید به مجلس(اصلاح قوانین زائد) ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۵:۰۲    
گروه استان ها- رئیس سازمان بسیج سازندگی استان سمنان بابیان اینکه کمک به رونق تولید و اشتغال از اولویت های اصلی کار بسیج سازندگی در استان است افزود: از تمام توان و ظرفیت خود برای تحقق این امر مهم استفاده می کنیم.
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان قم با اشاره به ضرورت اتصال سرچشمه های اصلی حمل بار به این منطقه ویژه اقتصادی گفت: با اتصال راه آهن به این منطقه تحول زیادی در رونق تولید در استان قم به وجود خواهد آمد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۰:۵۵    
زیتون، طلای سبز که با برنامه ریزی مناسب می تواند علاوه بر رونق تولید راه حلی برای معضل بیکاری باشد.