شنبه ۰۹ بهمنساعت ۱۴:۱۲Jan 2022 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رونق تولید»

ایسنا   ۲ ساعت پیش    
ایسنا/مازندران سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی آمل از پرداخت 72 میلیارد تومان تسهیلات بسته رونق تولید در این شهرستان خبر داد.
بازار نیوز   ۲ ساعت پیش    
یک کارشناس حوزه اشتغال گفت: متاسفانه مناطق آزاد در طول عمر چندین ساله خود از عملکرد قابل قبولی در زمینه رونق تولید و توسعه اشتغال برخوردار نبوده و در حال حاضر این مناطق به محلی برای واردات بی رویه کالا به کشور تبدیل شده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۲۱:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور با اشاره به سرمایه مادی و معنوی و نیروی انسانی استان گیلان، گفت: نیروی انسانی کارآمد سرمایه اجتماعی عظیم گیلان است.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۸:۰۸    
0/5 (0 نظر) 0/5 (0 نظر) برچسب ها بورس کالا تسهیلات ساخت تولید مسکن رونق مصالح ساختمانی برچسب ها
خانه ملت   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۶:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
کمیسیون ویژه جهش و رونق تولید و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی مجلس در هفته آینده طرح تامین مالی و جهش تولید را بررسی می کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۵:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - امام جمعه پلدختر گفت: دیدار استاندار و نمایندگان مجلس شورای اسلامی در لرستان با رییس جمهور موجب رونق تولید و جهش در این استان می شود.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۰:۰۸   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیسی از پیشرفت چشمگیر عملیات نوسازی و راه اندازی این واحد تولیدی به عنوان نمادی از همت و پشتکار دست اندرکاران برای احیا و رونق تولید یاد و از تلاش ها در این زمینه قدردانی کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۰:۰۳   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- ایجاد شفافیت معاملات و زمینه سازی رونق تولید در کشور به عنوان 2 اولویت دولت در دستور کار است. در این راستا از زمان آغاز به کار دولت آیت الله رییسی شاهد عرضه کل سیمان کشور در بورس کالا و بهبود روند عرضه زنجیره فولاد بودیم که به ثبات قیمت آنها انجامیده است.
دولت   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۰۸:۴۹   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور با اشاره به اینکه استان گیلان از ظرفیت های اقتصادی و گردشگری گسترده ای برخوردار است، اظهار داشت: دولت با بررسی ها و برنامه ریزی های انجام شده به دنبال فعال کردن ظرفیت های استان گیلان در راستای ایجاد اشتغال و رونق تولید در سطح استان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۲۳:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
رستمی گفت: اگر مسئولین بتوانند کشاورزان را به وسایل تجهیز کنند تا از روش های نوین در کشاورزی استفاده کنند نه تنها مهاجرت معکوس از شهر به روستا صورت نمی گیرد بلکه تولید هم دو چندان رونق می یابد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - رییس جهاد کشاورزی شهرستان تفت گفت: رونق تولید و حفظ کاربری زمین در روستاها با رویکرد آموزش محوری به عنوان مهمترین برنامه های این مجموعه در دستور کار قرار دارد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
در شرایطی که ما در جنگ اقتصادی هستیم و چند سالی هم هست که رهبر انقلاب در ابتدای سال نو، عناوین متعددی برای رونق تولید و حمایت از کار و دسترنج کارگر و کارفرمای ایرانی بیان می کنند، به هیچ عنوان قابل قبول نیست در سالی که جهش تولید نامگذاری شده تعداد 1460 کارخانه توسط بانک های کشور تعطیل شوند.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۰۹:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
دبیر دفتر مطالعات راهبردی رونق تولید بازار صادرات قطعات خودرو را تشریح کرد. *** انتخاب بازارهای صادراتی قطعات خودرو به گزارش صنایع ، رضا موسایی درباره فرصت های صادرات قطعات خودرو به کشورهای مختلف، اظهار داشت: ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۲۲:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
استاندارگلستان گفت: امضا تفاهم نامه 700 میلیارد تومانی با بنیاد برکت موجب رونق تولید و اشتغال می شود واز سرمایه گذاری بنیاد برکت در استان گلستان استقبال می کنیم.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۸:۱۴    
مدیرعامل شرکت بازیافت باتری شیخ حسینی گفت: کمبود مواد اولیه در صنعت سرب به شدت بیداد می کند و واردات باتری فرسوده نیز نمی تواند با توجه به شرایط تورمی کشور و رکود بازار، رونق تولید را به همراه داشته باشد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۶:۱۹    
گدام دارمندرا، سفیر هند در تهران با شمس الدین حسینی رئیس کمیسیون ویژه جهش و رونق تولید مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت وگو کرد.
دانا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۵:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
عشایر آذربایجان غربی با تولیدی سالانه 73 هزار تُن انواع مصحولات دامی توانسته اند توجه مسوولان را به این منطقه جلب کرده و استان را در محور توسعه قرار دهند تا شاید این بخش نیز رونق گرفته و عاملی برای تحقق شعار سال باشند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۴:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون ویژه جهش و رونق تولید مجلس در دیدار با سفیر هند در تهران بر توسعه و تقویت بیش از پیش همکاری های تهران – دهلی نو تاکید کرد و گفت: موانع صادرات محصولات کشاورزی ایران به هند باید مرتفع شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق اردبیل می گوید اجرای دقیق قانون بهبود مستمر محیط کسب وکار، بهترین کمک و حمایت برای رونق تولید است و در این مسیر، شورای گفت وگو نیز می تواند نقش مؤثری ایفا کند.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۳:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
نشست هم اندیشی مرکز نوآوری و شتابدهی صادرات اتاق ایران با استارت آپ ها برگزار شد؛ مهدی اقتصادی هدف از تشکیل این جلسه را ارائه راهکارهای عملیاتی برای رونق تولید و صادرات بخش استات آپ ها اعلام کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۳:۵۴   + ۱۳ سایت دیگر  
دبیر دفتر مطالعات راهبردی رونق تولید گفت: عراق، روسیه و چین جزء بازارهای مهم صادراتی برای قطعات خودروی ساخت ایران خواهند بود، اما موفقیت در این بازار ها نیازمند آن است که صادرکنندگان با الزامات و انتظارات این بازارها سازگار شوند.
بازار نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۱:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون ویژه جهش و رونق تولید مجلس ضمن تاکید بر فساد زا بودن وجود سهام مدیریتی دولت در ایران خودرو و سایپا گفت: در حال حاضر خرید سهام این دو بنگاه اقتصادی توسط شرکت های زیر مجموعه ای برخلاف اصل 44 قانون اساسی بوده است.
موج   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون ویژه جهش و رونق تولید مجلس، گفت: برخی از نمایندگان مجلس در تذکراتی به دولت خواستار ارائه دستاورهای سفر رئیس جمهور به روسیه شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۰۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
طرح های اقتصاد مقاومتی بسیج این روزها در نقاط مختلف کشور توانسته رونق تولید را تا حد زیادی محقق سازد، یکی از این طرح ها پرداخت تسهیلات برای رونق بخش کشاورزی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۲۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
ناظر گمرکات استان کرمانشاه گفت: گمرک جمهوری اسلامی ایران در جهت رونق تولید و کمک به واحد های تولیدی براساس 51 قانون گمرکی تسهیلاتی برای شرکت های تولیدی به ویژه شرکت های تولیدی صادرات محور در نظر گرفته است.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۲۰:۴۰    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اردبیل؛ توسعه کشت های گلخانه ای در ایران یکی از مهم ترین سیاست های افزایش بهره وری اقتصادی در کشاورزی و مدیریت راهبردی آب است. 115 هکتار شهرک گلخانه ای در استان اردبیل با هدف رونق تولید و اشتغال راه اندازی می شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۶:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
کارخانه لبنیات فیروزآباد توان تولید روزانه 120 تن محصولات لبنی را دارد اما سالهاست که گرد فراموشی بر آن نشسته است.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۴:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه موقت شهرستان ورامین گفت: راه های مواصلاتی ایمن امنیت اجتماعی، رونق تولید و سرمایه گذاری های متعدد در پی خواهد داشت.
خیران بخش مرکزی و شهرستان قنوات استان قم با گلریزان 500 میلیون تومان وجه نقد در رونق تولید منطقه خود و اشتغال همشهریان نیازمندشان مشارکت کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۱:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری و صنعتی کشور، امروز در بازدید از برخی واحدهای صنعتی فعال و نیمه فعال منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان در جریان موانع توسعه و رونق تولید این صنایع قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
ناظر گمرکات استان کرمانشاه گفت: گمرک فعالیت صادرکنندگان و واردکنندگان را برای کمک به رونق تولید و توسعه صادرات تسهیل می کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۷:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - مدیر شرکت شهرک های گلخانه ای سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: 115 هکتار شهرک گلخانه ای در این استان با هدف رونق تولید و اشتغال راه اندازی می شود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۲۱:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون ویژه جهش و رونق تولید مجلس گفت: تاکنون سازمان هدفمندی یارانه ها بیش از 14 هزار میلیارد تومان از 32 هزار میلیارد تومان پیش بینی شده در تبصره 18 برای اشتغالزایی را به حساب دستگاه ها واریز کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۷:۵۱    
استان سمنان در پرداخت تسهیلات رونق تولید امسال ، رتبه اول کشور را به خود اختصاص داده است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۳:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: توسعه اقتصادی هر منطقه مستلزم حمایت از سرمایه گذاران و برنامه های رونق تولید است چراکه تولید عامل اصلی ایجاد استحکام در اقتصاد و محور توسعه و ایجاد اشتغال و سطح کیفی و کمی زندگی مردمان آن منطقه است.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۱:۳۰   + ۱۹ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی، تنها 45 درصد قیمت مرغ براساس ارز 4200 تومانی و 55 درصد آن براساس ارز آزاد است. تهران – اقتصادبرتر – 04 بهمن 1400 ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۹:۵۰   + ۱۷ سایت دیگر  
سرپرست معاونت امور گمرکی گمرک ایران هدف گمرک از اعطای تسهیلات به فعالان اقتصادی به ویژه در قالب ورود موقت کالا برای پردازش را کمک به رونق تولید و توسعه صادرات عنوان کرد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۸:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
کریمی با تأکید بر اینکه شرکت هپکو ظرفیتی دارد که آن را به اثبات رسانده است گفت: اعتقاد داریم یک جریان مافیایی در بحث واردات ماشین آلات به ویژه در بخش معادن وجود دارد که نان این ها در واردات است و اصرار دارند به هر قیمتی باب واردات را باز کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۲۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- استاندار سمنان گفت: استان سمنان در بحث پرداخت تسهیلات رونق تولید از ابتدای امسال تاکنون رتبه اول کشوری را به خود اختصاص داده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۶:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها استاندار سمنان گفت: سمنان در پرداخت تسهیلات رونق تولید همچنان پیشتاز است و از این حیث در جایگاه نخست کشور قرار دارد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۵:۰۳   + ۱۴ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی گفت: وقتی بانک ها وارد بنگاه داری در یک صنعت تولیدی می شوند به دلیل منابع نامحدودی که در اختیار دارند، عرصه رقابت را برای بقیه تنگ کرده و آنها را از دور خارج می کنند.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان از بررسی موانع و مشکلات 8 واحد تولیدی استان در چهارصدنود ونهمین و پانصدمین جلسه کارگروه رونق تولید خبر داد و گفت: این واحدها در مسیر فعالیت خود با مشکلاتی مواجه بودند که در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان، به مشکل آنها رسیدگی شد.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۱:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
نماینده ماهنشان و ایجرود در مجلس رونق تولید داخلی را یکی از مزایای فروشگاههای زنجیره ای دانست و گفت فروشگاههای زنجیره ای با فروش بیشتر و سود کمتر توانستند به فکر اقتصاد خانوارها در کشور باشند تا فشار کمتری به خانوارها وارد نشود.
اقتصاد آنلاین / نقدینه   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۵:۳۴   + ۲۴ سایت دیگر  
بانک تجارت برای چندمین سال پیاپی، موفق به دریافت تندیس زرین جایزه ملی مدیریت مالی ایران شد.
ایبنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۴:۲۰   + ۳۱ سایت دیگر  
عضو هیأت مدیره بانک صنعت و معدن گفت: نظام بانکی نقش انکارناپذیری در کاهش تورم و رونق تولید دارد که لازم است از خلق پول بیشتر اجتناب کرده و نقدینگی موجود را به سمت فعالیت های مولد هدایت کند.
دانا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۳:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
ساخت ماشین آلات و تجهیزات خطوط تولید از جمله صنایع زیربنایی است که بومی سازی آن تضمینی برای شکوفایی اقتصادی و رونق تولید در کشور است.
اقتصاد آنلاین / پیام فوری   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۲:۵۰   + ۲۳ سایت دیگر  
سید احسان خاندوزی در بازگشت از سفر به روسیه گفت: قرار شد تجار ایرانی که با روسیه کار می کنند، بتوانند از شبکه بانکی مشترک بین ایران و روسیه استفاده کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
قم - ایرنا - اهم اخبار هفته گذشته قم شامل پرداخت 8 هزار میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید، ایجاد 111 اشتغال جدید، اجرای طرح ثبت قیمت تمام شده کالاها، تکمیل طرح های نیمه تمام صنعتی برای اشتغال 40 هزار نفر و لزوم تسهیل مسیر سرمایه گذاری اتباع خارجی بوده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۱:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل استاندار اردبیل گفت: باهدف رونق تولید و ایجاد فرصت های اشتغال، مرکز تحقیقات گلخانه ای در اردبیل راه اندازی می شود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۰:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: قاچاق کالا یکی از معضلات اساسی در مسیر رونق تولید و اشتغال است، ما تمام همت خود را در دستگاه قضا به کار بسته ایم تا مقابل این اقدام گرفته شده و زمینه تولید و اشتغال بومی و ملی در استان و کشور فراهم شود.