سه شنبه ۱۶ خردادساعت ۱۵:۵۳Jun 2023 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صندوق های سرمایه گذاری»

تحلیل بازار   ۴ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان بورس گفت: در روزهای آینده، سه موافقت اصولی برای صندوق های سرمایه گذاری بازنشستگی تکمیلی صادر خواهد شد.
ایلنا   ۴ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
رییس سازمان بورس اظهار داشت: ر روزهای آینده، سه موافقت اصولی برای صندوق های سرمایه گذاری بازنشستگی تکمیلی صادر خواهد شد که هم در جهت تامین آینده شاغلین و بازنشستگان است و هم منابع جدید و مستمر و پایدار برای بازار فراهم خواهد کرد.
تبریزمن   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۲۱:۳۲   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز نظارت بر صندوق های سرمایه گذاری سازمان بورس ساختار صندوق سرمایه گذاری بازنشستگی تکمیلی را ابلاغ کرد.
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۶:۳۸    
سبدگردان اندیشه صبا با خدمات سبدگردانی اختصاصی، مدیریت انواع صندوق های سرمایه گذاری و مشاور سرمایه گذاری در پانزدهمین نمایشگاه صنعت مالی در سالن 38 حضور خواهد داشت.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۵:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از سازمان بورس، علی اکبر ایرانشاهی رئیس مرکز نظارت بر صندوق های سرمایه گذاری سازمان بورس در ابلاغیه ای به نهادهای مالی واجد شرایط تاسیس صندوق های سرمایه گذاری ، ساختار کلی صندوق های بازنشستگی تکمیلی را ابلاغ کرد. متن کامل ابلاغیه به شرح زیر است: ...
بر اساس ابلاغیه مرکز نظارت بر صندوق های سرمایه گذاری سازمان بورس، ساختار کلی تاسیس صندوق های سرمایه گذاری بازنشستگی تکمیلی مطرح و مورد موافقت و تصویب هیئت مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار قرار گرفت ...
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۱:۱۸    
مدیرعامل تامین سرمایه دماوند گفت: با اختصاص اعداد کوچک در عرضه های اولیه به کدهای سهامداری، سهم در روزهای بعد از ورود به بازار عرضه کننده نخواهد داشت.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۴:۲۵   + ۲۱ سایت دیگر  
مسیر سرمایه گذاری مفید در سالن مفید نمایشگاه صنعت مالی شامل سه بخش اصلی مسیر صندوق های سرمایه گذاری ، مسیر معاملات سهام و مسیر آموزش و پشتیبانی است. بخش خدمات شرکتی کارگزاری مفید شامل بورس کالا و انرژی و بخش پذیرش شرکت ها نیز میزبان مدیران و صاحبان صنایع هستند.
نقدینه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، در بازار سرمایه صندوق های سرمایه گذاری متفاوتی در حال معامله هستند که هر یک از این صندوق ها کارکرد مختص به خود را دارند، یکی از این صندوق ها، صندوق سرمایه گذاری در اوراق بهادار مبتنی بر سپرده کالایی است. ...
نقدینه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، به اطلاع سهامداران محترم حقیقی می رساند عرضه اولیه والماس که در حال حاضر در حال سفارش گیری است صرفا برای صندوق ها است و حقیق ها نمی توانند امروز این سهم را خریداری کنند. ...
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۹:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
عرضه اولیه سهام شرکت سرمایه گذاری الماس حکمت ایرانیان (والماس 1) امروز چهارشنبه مورخ 1402/03/10 انجام خواهد شد و این عرضه اولیه و ارسال سفارش خرید فقط توسط صندوق های سرمایه گذاری در سهام و مختلط امکان پذیر است و سهامداران حقیقی نمی توانند بخرند.
بر اساس آخرین ابلاغیه مرکز نظارت بر صندوق های سرمایه گذاری سازمان بورس، انعقاد قرارداد توسط صندوق های سرمایه گذاری اختصاصی بازارگردانی با سایر اشخاص به منظور خرید و نگهداری اوراق بهادار با درآمد ثابت و پرداخت مبلغی از منابع صندوق جهت خرید و نگهداری اوراق بهادار با درآمد ثابت موضوع قرارداد به عنوان ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
روز چهارشنبه 10 خرداد 1402، 15 درصد از کل سهام شرکت سرمایه گذاری الماس حکمت ایرانیان با نماد والماس به روش حراج عرضه خواهد شد. روز چهارشنبه 10 خرداد 1402 ...
نقدینه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
نقدینه - روز چهارشنبه 10 خرداد 1402، 15 درصد از کل سهام شرکت سرمایه گذاری الماس حکمت ایرانیان در نماد "والماس" به روش حراج عرضه خواهد شد. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، روز چهارشنبه 10 خرداد 1402 ...
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۹:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از صدا و سیما، شهرآرانیوز، بر اساس این اطلاعیه سهام شرکت سرمایه گذاری الماس حکمت ایرانیان با نماد والماس 1 از روز چهارشنبه 10 خرداد به صندوق های سرمایه گذاری در سهام و مختلط به روش حراج عرضه می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۱۵   + ۲۱ سایت دیگر  
در هفته گذشته (منتهی به 5 خرداد)، بیش از 366 میلیون واحد صندوق های سرمایه گذاری کالایی به ارزش نزدیک هزار و 759 میلیارد تومان در بورس کالا معامله شد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
عرضه اولیه به گفته بسیاری از فعالان و کارشناسان بورسی، خون تازه در رگ های بورسی است. عرضه اولیه سبب می شود بورس رقیق تر شود.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۱۳    
با تغییرات در زیرساخت های معاملات و به نوعی تعیین تکلیف برای صندوق های سرمایه گذاری با درآمد ثابت و عرضه سهام این صندوق ها (هرچقدر مبلغ قابل توجهی نبود) اما این موضوعیت که مقام ناظر و رگولاتوری به این نتیجه رسیده است که تقاضا به حدی افزایش پیدا کرده که می بایست باید تدارکی ببینند که عرضه سهام ...
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۴:۰۴    
صندوق های سرمایه گذاری دارای مجوز از سازمان بورس و اوراق بهادار تهران دارای انواع گوناگونی هستند که هر شخص براساس میزان ریسک پذیری و مبلغ سرمایه خود می تواند در آن ها سرمایه گذاری کند.
مدار اقتصادی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۱:۳۴    
در بازه یک ساله شاخص گروه سایر معادن همچنان بیشترین رشد را در بین گروه های بازار سرمایه کسب کرده است. همچنین مجموع ارزش خالص دارایی ها صندوق های سرمایه گذاری از 8 میلیون میلیارد ریال عبور کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۷:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
صندوق سرمایه گذاری سهامی اهرمی شتاب آگاه قابل معامله در سهام، با نماد "شتاب" در فهرست نرخ های بازار صندوق های سرمایه گذاری قابل معامله در بورس تهران درج شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۸:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
اعتبار مالیاتی تحقیق و توسعه در قانون جهش تولید دانش بنیان ابزار مناسبی را پیش روی شرکت ها قرار می دهد تا در سرمایه گذاری در دانش بنیان ها و تأسیس صندوق های سرمایه گذاری مشارکت کنند.
معدن24   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۶:۰۵    
معدن 24:معادن کوچک مقیاس زیادی در کشور وجود دارند که برای تامین چرخه مالی خود با مشکلات اساسی مواجه اند. معادنی که علی رغم کوچک مقیاس بودن با قرار گرفتن در قالب یک کنسرسیوم معدنی می توانند به احیا و یا رونق یکدیگر کمک کنند. ...
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۱:۰۲    
صندوق ثروت، صندوق توسعه، صندوق رفاه ملی، صندوق سرمایه گذاری ملی و... به صندوق های سرمایه گذاری دولتی اشاره می کنند که برای افزایش درآمد ملی کشورها به سرمایه گذاری در دارایی های مالی همچون سهام، اوراق بدهی، فلزات گرانبها و دیگر صندوق های سرمایه گذاری در سراسر جهان می پردازند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۰:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
تثبیت جایگاه سودآورترین تامین سرمایه کشور، حفظ جایگاه بزرگ ترین تامین سرمایه از لحاظ سرمایه، انتشار هفت هزار میلیارد اوراق بدهی جدید، توسعه کمی و کیفی صندوق های سرمایه گذاری و افزایش منابع صندوق به 48 هزار میلیارد تومان از جمله برنامه های پیش بینی شده شرکت تامین سرمایه نوین در سال جدید است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۴:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر هلدینگ خلیج فارس گفت: تأسیس صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر شرکتی از مفاد تفاهم نامه امضاشده میان هلدینگ خلیج فارس و صندوق نوآوری و شکوفایی است .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۶:۵۶    
بررسی معاملات بازار مالی بورس کالای ایران نشان می دهد در هفته چهارم اردیبهشت، بیش از 284 میلیون واحد صندوق های سرمایه گذاری کالایی به ارزش بیش از یک هزار و 347 میلیارد تومان معامله شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس بازار سرمایه گفت: ریسک صندوق های سرمایه گذاری به دلیل اینکه، افراد دارای دانش مالی و اقتصادی مدیریت آن ها را بر عهده دارند به مراتب پایین تر از سرمایه گذاری مستقیم است.
روز پلاس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۳:۳۱   + ۳۱ سایت دیگر  
بازار سرمایه در نخستین روز معاملاتی خود در هفته جاری دوباره کانال دو میلیون و 300 هزار واحد را از دست داد و بیشترین خروج پول حقیقی طی معاملات امروز از صندوق های سرمایه گذاری بود.
راه امروز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۰:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
تثبیت نرخ اسکناس آمریکایی در بازار آزاد (محدوده های 50 تا 51 هزار تومان) در برهه ریزش قیمت سهام همچنان سیگنال ارزندگی بنگاه های بورسی را به سرمایه گذاران ارسال می کند. معامله گران هم با توجه به عدم پویایی سایر بازار های مالی نظیر دلار، سکه و.. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۸:۵۰    
از فروردین 1401 تا پایان فروردین1402، تعداد صندوق های سرمایه گذاری از292 به 347 صندوق رسیده است. این خبر و خبر های بیشتر در بسته امروز اخبار کوتاه بهابازار.
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۷:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت اقتصاد از افزایش تعداد صندوق های سرمایه گذاری قابل معامله در بورس خبر و توضیح داد: تعداد این صندوق ها، پیش از این 35 صندوق اعلام شده بود که با توجه به بررسی های انجام شده به 42 صندوق افزایش دادیم تا مردم برای ثبت نام انتخاب بیشتری داشته باشند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۲۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس بازار سرمایه گفت:علاقه مندان به سرمایه گذاری در یک صنعت خاص می توانند، در صندوق های سرمایه گذاری بخشی، سرمایه گذاری کنند.
بر اساس گزارش ماهانه فروردین 1402 وضعیت بازار سرمایه، تعداد صندوق های سرمایه گذاری افزایش یافت و سبد سرمایه گذاران خارجی بزرگتر شد. شاخص کل بورس نیز در مقایسه با شاخص های MSCI (شاخص 23 کشور در حال توسعه) و شاخص کشورهای در حال توسعه و شریعت COMCEC روند صعودی قابل توجهی داشت.
بانک مردم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۰:۵۹   + ۴۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: دن گامباردلو، تحلیلگر مطرح و مشهور بازار ارزهای دیجیتال، انتظار روند صعودی عظیم از بیت کوین (BTC) در کوتاه مدت را دارد. ...
می متالز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۲۱:۵۹   + ۲۱ سایت دیگر  
می متالز - بررسی معاملات بازار مالی بورس کالای ایران نشان می دهد در هفته سوم اردیبهشت، بیش از 486 میلیون واحد صندوق های سرمایه گذاری کالایی به ارزش بیش از 2.2 همت معامله شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۴:۱۱    
بررسی معاملات بازار مالی بورس کالای ایران نشان می دهد در هفته سوم اردیبهشت، بیش از 486 میلیون واحد صندوق های سرمایه گذاری کالایی به ارزش بیش از 2.2 همت معامله شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۳:۰۰    
بررسی معاملات بازار مالی بورس کالای ایران نشان می دهد در هفته سوم اردیبهشت، بیش از 486 میلیون واحد صندوق های سرمایه گذاری کالایی به ارزش بیش از 2.2 همت معامله شد.
سلام نو / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۲۳:۰۳   + ۲۵ سایت دیگر  
سازمان بورس امروز دو مصوبه مهم در زمینه حمایت از بازار سرمایه تصویب کرد.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
صندوق سهامی، نوع دیگری از صندوق های سرمایه گذاری در بورس است که تفاوت زیادی با صندوق درآمد ثابت دارد. همان طور که از نام این صندوق پیداست، بخش اعظم دارایی صندوق صرف خرید سهام شرکت های بورسی و فرابورسی می شود؛ به همین دلیل ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۰۰:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : میزگرد روش های تامین مالی پروژه های بخش معدن و صنایع معدنی کشور در حاشیه سیزدهمین همایش و نمایشگاه چشم انداز صنعت فولاد و سنگ آهن ایران با نگاهی به بازار، با حضور فعالان دولتی و بخش خصوصی بخش معدن و صنایع معدنی و فعالان بازار سرمایه برگزار شد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۲۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون اقتصادی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد:والدین میتوانند با ورد به درگاه my.gov.ir نسبت به ثبت اطلاعات و طی سایر مراحل خرید سهام در صندوق های قابل معاوضه اقدام کنند.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۰۳:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
فردین آقابزرگی کارشناس بازار سرمایه در خصوص دلایل منفی های دو روز گذشته بازار سهام اظهار کرد: متاسفانه از حدود دو هفته قبل، بعضی از مسوولان بازار سرمایه به واسطه تغییر در زیرساخت های معاملات، از جمله: کاهش ترکیب دارایی صندوق های سرمایه گذاری با درآمد ثابت، کاهش ضریب تضمین کارگزاری ها ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۹:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
صندوق های سرمایه گذاری از جمله بازیگران مهم در زیست بوم کارآفرینی و نوآوری است. این زیست بوم علاوه بر چالش های سرمایه ای، در زمینه حکمرانی نیز با مشکلاتی مواجه است.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۶:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
در اولین روز نمایشگاه اینوتکس 2023 فرهاد بهمنی عضو هیات مدیره بانک در فروم حکمرانی در عصر دیجیتال در مورد نقش صندوق های سرمایه گذاری در توسعه کسب و کارها، گفت: پست بانک ایران در سال گذشته بیش از 7 هزار 331 میلیارد ریال به شرکت های دانش بنیان تسهیلات پرداخت کرده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۰۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره بازرسی صندوق های سرمایه گذاری سازمان بورس گفت: با آغاز روند کاهشی بورس در سال 99 سازمان بورس برای حمایت از بازار، صندوق های درآمد ثابت را ملزم به خرید سهام کرده بود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۲۲:۲۷    
در هفته دوم اردیبهشت بیش از 640 میلیون واحد صندوق های سرمایه گذاری کالایی به ارزش بیش از 3.3 همت در بورس کالا معامله شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۹:۳۲    
در هفته دوم اردیبهشت بیش از 640 میلیون واحد صندوق های سرمایه گذاری کالایی به ارزش بیش از 3.3 همت در بورس کالا معامله شد.