دوشنبه ۰۵ آبانساعت ۰۸:۱۴Oct 2020 26

جدیدترین‌های «شرکت بورسی»

خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۷:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس بازار سرمایه گفت: بانک مرکزی و سخنگوی دولت اعلام می کنند که ارز کافی داریم، اما متقاضی در کار نیست، در حالی که هم اکنون روغن خوراکی به عنوان کالای اساسی مردم لنگ تامین ارز است.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت صنایع کاغذسازی کاوه با اعلام افزایش 183 درصدی سود عملیاتی این شرکت بورسی طی 6 ماهه نخست سال جاری گفت: پروژه بازسازی و نوسازی واحد خمیر سازی کارخانه تعریف شده و در مرحله تهیه گزارش توجیهی فنی و اقتصادی است و پس از اخذ مجوز از سهامداران ...
پیام فوری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
بیمه ما در شش ماه نخست سال جاری 241 میلیارد تومان سود خالص شناسایی کرد که در مقایسه با نیمه نخست سال گذشته با رشد 281 روبرو شد و در مقایسه با 12 ماه سال گذشته بیش از 208 درصد رشد داشته است . ...
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
تازه ترین جزییات افزایش سرمایه 4 شرکت بورسی و فرابورسی اعلام شد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۹:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: حدود 80 درصد پول هایی که مردم وارد بورس کرده اند که تقریباً برابر با صد هزار میلیارد تومان می شود، به حساب 30 شرکت دولتی و خصولتی واریز شده که به راحتی می توانیم از طریق رصد حساب های بانکی شرکت ها به این موضوع پی ببریم.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۸:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
افزایش سرمایه یکی از جالب ترین و پر بحث ترین موضوعات در حوزه بازارهای مالی و بازار سرمایه است. شرکت ها به منظور اهداف مختلفی اقدام به افزایش سرمایه می کنند؛ چراکه این روش یکی از بهترین راه ها برای تامین مالی است.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
شرکت های اعتباری ملل، زرماکارون، صنعتی کیمیدارو، ایران یاسا تایر و رابر، بیمه زندگی خاورمیانه و شیر پاستوریزه پگاه آذربایجان شرقی گزارش عملکرد 6 ماهه دادند.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۴۹   + ۱۴ سایت دیگر  
عملیات بازارگردانی شرکت های پارس مینو، پتروشیمی خارک در بورس اوراق بهادار تهران آغاز شد.
اخبار بانک   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
قبل از شروع فعالیت آخرین روز کاری بورس در هفته جاری چهار شرکت بورسی و فرابورسی بسته و معاملات دیروز یک شرکت هم باطل و همراه با توقف نماد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۴۸   + ۲۰ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس از بی توجهی 156 شرکت بورسی و فرابورسی به مصوبه معرفی بازارگردان ها خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۰:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
زمان برگزاری مجمع سالانه، عادی به طور فوق العاده و فوق العاده یک بانک و پنج شرکت بورسی و فرابورسی اعلام شد.
اخبار بانک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
چهار شرکت بورسی و فرابورسی، زمان برگزاری مجمع سالانه، عادی بطور فوق العاده و فوق العاده برای تصویب صورت های مالی، انتخاب اعضا و تغییر سال مالی را اعلام کردند.
اخبار بانک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۴۵    
طی دو ماه بسیار سخت و جانکاه بازار که شاخص با ریزش 29 درصدی و قیمت ها با سقوط تا 70 درصدی روبرو شدند تنها 105 شرکت از 623 شرکت بورسی و فرابورسی ، بازدهی مثبت داشتند.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۲۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
شرکت های داده گستر عصر نوین، بانک پاسارگاد، پاکشو، گروه صنعتی بارز و 6 شرکت دیگر گزارش عملکرد 6 ماه خود را منتشر کردند.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۲۱:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
شرکت های سرمایه گذاری خوارزمی، تولید ژلاتین کپسول ایران، بانک پارسیان، داروسازی اکسیر و فرآورده های تزریقی و دارویی ایران گزارش 6 ماهه خود را منتشر کردند.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۸:۵۰    
شرکت پتروشیمی فن آوران پس از واگذاری سهام شرکت سرمایه گذاری نفت و گاز تامین (تاپیکو)، اقدام به خرید سهام شرکت بورسی بانک ملت (وبملت) کرده است.
اخبار بانک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
شش شرکت بورسی و فرابورسی مجوز افزایش سرمایه 400، 150، 107، 67، 58 و 41 درصدی را از سازمان بورس گرفتند و آماده برگزاری مجمع فوق العاده شدند.
اخبار بانک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس، بانک آینده به همراه دو شرکت بورسی و فرابورسی، زمان برگزاری مجمع سالانه، عادی بطور فوق العاده و فوق العاده را اعلام کردند.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۴:۰۶   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت سپرده گذاری مرکزی گفت: امسال تا کنون 36 شرکت بورسی از طریق شماره شب و سامانه سجام سود مجامع خود را واریز کردند.
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۱:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
سازمان بورس مجوز افزایش سرمایه دو شرکت عایق های الکتریکی پارس و ریخته گری تراکتور سازی را صادر کرد.
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۰:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
دنیای معدن - مدیرعامل هلدینگ صنایع معدنی کاوه پارس و مالک 23 شرکت بورسی و غیر بورسی به عنوان معاون جدید اقتصادی منصوب و معرفی شد .
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۰:۰۴   + ۳۳ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت سپرده گذاری مرکزی گفت: امسال تا کنون 36 شرکت بورسی از طریق شماره شب و سامانه سجام سود مجامع خود را واریز کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۲۲:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- سهم اندک استان فارس با تنها 31 شرکت بورسی فعال در بازار سرمایه موجبات گلایه استاندار فارس در دهمین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه این استان را در پی داشت.
جام جم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۶:۴۲    
ماد سهام، به عنوان سمبل شرکت بورسی ارائه دهنده آن سهام شناخته می شود. نماد سهام رشته ای از حروف است که برای شناسایی سهام، اوراق قرضه، صندوق متقابل یا هر چیز مورد معامله در بورس استفاده می شود
اخبار بانک   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
چهار شرکت بورسی و فرابورسی، زمان برگزاری مجمع سالانه، عادی بطور فوق العاده و فوق العاده برای تصویب صورت های مالی، انتخاب اعضا و افزایش سرمایه 150 درصدی را اعلام کردند.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
شرکت قطعات اتومبیل ایران از توثیق 20.9 درصد سهام شرکت بورسی نزد بانک سامان برای اخذ وام از ایران خودرو خبر داد و با توقف نماد روبرو شد.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۰:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
گزارش فعالیت شرکت های مس شهید باهنر، صنایع ملی مس ایران، گلوکوزان و دو شرکت بورسی دیگر در چندماه گذشته منتشر شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۵:۴۵    
عدم نقدشوندگی بسیاری از سهم ها در بازار سرمایه ایران طی ریزش اخیر شاخص کل بورس باعث شد تا یکبار برای همیشه به درستی داشتن بازارگردان برای شرکت های بورسی اجباری شود.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۶:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
گزارش فعالیت شرکت های سیمان لارسبزوار، صنایع سیمان دشتستان، سرمایه گذاری غدیر، ارتباطات سیار ایران و مخابرات ایران منتشر شد.
اخبار بانک   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
امروز سهام یک شرکت بورسی دارای صف فروش متوالی ، مشمول دستورالعمل رفع گره معاملاتی شده و نماد دو بانک و یک شرکت هم موقتا" بسته شد .
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
گزارش عملکرد شرکت های بانک تجارت، پست بانک ایران، ذوب آهن اصفهان، صنایع مس شهید باهنر، پتروشیمی نوری و 5 شرکت بورسی دیگر منتشر شد.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - شرکت کالسیمین از راه اندازی واحد مستقل تولید کنسانتره bzs در کارخانه روی دندی و برآورد سود ناویژه 272.6 میلیار تومانی خبر داد و با توقف نماد، آماده بازگشایی برای فردا شد.
رادیو سهام   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۶:۰۳   + ۱۵ سایت دیگر  
شرکت مدیریت سرمایه گذاری امید در دوره یک ماهه منتهی به 31 شهریور ماه 1399، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری های خود 189 میلیارد و 353 میلیون ریال سود کسب کرد.
اخبار بانک   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
نماد شش شرکت بورسی از جمله تامین سرمایه تازه وارد، آماده بازگشت به تابلوی معاملات شدند و توقف نماد پست بانک نیز برای دو روز کاری ادامه می یابد.
در ماه اخیر اوراق اختیار فروش تبعی به منظور صیانت از حقوق سهامداران در 22 نماد و با ارزش اعمال بیش از 3600 میلیارد تومان منتشر شده که روند انتشار این اوراق با همکاری سهامداران عمده شرکت ها تداوم خواهد یافت.
اخبار بانک   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
زمان برگزاری مجمع سالانه و عادی بطور فوق العاده دو شرکت بورسی و نماد تبعیدی به بازار پایه اعلام شد.
اخبار بانک   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مجمع فوق العاده سه شرکت بورسی و فرابورسی برگزار و طی آن، افزایش سرمایه 2436، 1327 و 100 درصدی از دو محل تجدید ارزیابی دارایی ها و سود انباشته به تصویب رسید.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - شرکت بورسی که از 2 مهر برای برگزاری مجمع عادی بطور فوق العاده با توقف نماد روبرو شده از برنامه افزایش سرمایه 100 درصدی از محل جذاب سود انباشته خبر داد.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۹:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
می متالز - جزییات افزایش سرمایه 12 شرکت بورسی اعلام شد.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۸:۰۱    
جزییات افزایش سرمایه 12 شرکت بورسی اعلام شد.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
گزارش عملکرد 6 ماهه 10 شرکت از جمله بانک صادرات، نفت پارس، ایران خودرو و چند شرکت بورسی دیگر بررسی شد که در ادامه می خوانید:
راه پرداخت   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۰:۰۲    
ماهنامه عصر تراکنش شماره 37 / در بازار سرمایه ایران بیش از 650 شرکت از صنایع مختلف حضور دارند. از این تعداد 19 شرکت بورسی فعال متعلق به حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات است. این شرکت ها در دو بخش رایانه و فعالیت های وابسته به آن و گروه اصلی مخابرات حضور دارند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۵:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
کانال ارتباط دوسویه و جدید سهامداران شرکت سخت آژند با مدیریت این شرکت بورسی برقرار شد.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۳:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات در دوره یک ماهه منتهی به 31 شهریور ماه 1399، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری های خود 6 میلیارد و 611 میلیون ریال سود کسب کرد.